jojo maminky a jejich děti

já to beru tak, že maminky varují děti před tím, co je pro jejich děti možná někdy dobrý, ale samozřejmě jde jen a pouze o úhel pohledu, a nebo před tím co by samy rády okusily. To je diskutabilní. A nebo se jen nechtějí dívat jak jejich děti odcházejí někam jinam než si samy představovaly. Ale to je holt jen a pouze krutá realita. Si myslí v tuto chvíli můj nebohý nemocný mozek. Božský mozgu, jaxe daří? Nemocně, mé božské tělo...


28.02.2005 v 16:12:23

hmmm

když sem tohle čet, tak me napadlo "kéž by i tady"...

28.02.2005 v 11:33:37

xoroby

ja sem nemocnej, žena je nemocna, pes je nemocnej. všichni sme vespolek nemocný. kromě toho sem nasranej, protože mě zima sere a navíc sem se dneska zcela zbytečně zprudil venku, protože sem potkával samý důchodce, což bych proti nim nic neměl, ale kdyby mě nepřišli zbytečně zpruzený. a paxem vlez do zeleninovýho shopu a smrdělo to tam úplně strašně jako já nevím co. napadly mě akorát chcíplý krysy, mrtvý městský důchodci a prasklá kanalizace.

28.02.2005 v 10:40:17

david

tak před dvěma hodinama zvonil na zvonek david. davida sem mrtě dlouho neviděl. zimu ztrávil v bohnicích. david je týpek, kterýho ztráví myslim málokdo.

david je chytrej člověk, kdyby netrávil život na ulici ve společnosti drog. tak je to holt chytrej týpek co fetuje. techo. no a taksem vzal psa a šel udělat kolečko, hodit řec co a jak a tak. kdysi dávno sme mu poskytli azyl na pár dní. takže holt vim, že to není v jádru špatnej člověk, nic se nám neztratilo je odpověď na otázku jestli nám něco ukrad, ale faktem je, že jednou fetí a jak říká jedná známá co dělá pro krizový centra "jednou je to klient a tak musíš bejt opatrnej". Ale vzhledem, že některé záležitosti člověka aplikujícího si drogy lehce znám, nelze ho hned odsoudit. Ale ani netvrdím, že je to nějaká oběť něčeho či někoho. Každej má svoji cestu, kterou si zvolil. Akorát u davida ještě nevim přesně co vlastně chce. Jestli jít cestou aktivního toxikomana či cestou jinou. Sám myslím, že neví, ale osobně si myslím, že to jak žije ho povětšinou baví. Akorát ještě moc dobře neumí žít s tím způsobem, který si zvolil. Kalby, chlast, fet, ulice, ubytovny a přez zimu Bohnice. Myslím, že se to začíná učit. Navíc mám takový podezření, že si teda vzal k srdci, když sem mu někdy na podzim říkal, že když už teda chce kalit a fetit, tak se to prostě musí naučit, protože jinak zůstane jen ubohá nicka vespodu toxický komunity. Aspoň to bydlení si musí naučit zařídit.

No a jak jinak se teda měl? Přes zimu byl v Bohnicích, ale před měsícem a půl ho pustili. Bydlí na ubytovně, kterou mu jaxem pochopil platí otec. Myslím, že tohle je jediná veliká nevýhoda života na fetu. Člověk je na někom závislej. Matka ho poslala do háje (což se jí z jedný strany nelzce divit), ale otec platí, je otázka proč, jestli má nějaký výčitky, že se nepostaral když to šlo, že jeho rodinu opustil, já nevim a je mi to vcelku jedno. Třeba ho má jen rád, já nevim. Nejsem psycholog a ani mě to vcelku nezajma. Ale platí. Prý zatím nefetí, ale osobně bych řekl, že sice techo možná ne, ale buďto jede něco jinýho a minimálně chlastá. Kromě toho život na ulici se na něm podepisuje. Občas dostane přes držku, protože pochopitelně nejspíš bejvá lidem nepříjemnej. Nebo možná svýmu okolí něco připomíná a to se toho děsí. Možný je všechno.

Faktem však je, že dneska býti toxikomanem musí býti asi o dosti těžší než býval za drahného komunismu, kdy všeho bylo dostatek a stačilo jen ruku si natáhnouti. Ale protože nejsem oprávněn mluviti o životě na ulici a na fetu, což bych spíše přenechal kolegovi Romanovi, který jakožto odborník je schopen dozajista uvésti připadnému přítomnému čtenáři co a jak bylo nutné za starých časů a co je nutné dnes, když se chce člověk věnovati se koničku toxikomanickému a nezemřít do tři let.

Já nevim, ja akorát vim, že když je někdo toxík a něco v sobě má, tak nemůžu jej odsoudit, protože kolik jich žije mezi námi. David ani Roman nejsou jediní, jen nejsou moc vidět, protože společnost je nechce vidět. Myslím, že jí něco připomínají. Asi tu realitu. Jsem rád, že je vidím, protože vím, že k pochopení tohoto světa jsou nutní a bez nich by byl život a realita jiná. Jen by mě zajmalo jaký vztahy k nim mají jejich rodiče, jejich ztvořitelé. Styděj se za ně? Styděj se za sebe? Jsou na ně hrdí? Berou je jací sou? Já nevim, ale vážení, schválně se zamyslete, jestli čistě náhodou taky neznáte někoho kdo si dává drog a zamyslete se nad tím, jaký vztah k němu máte? Jsou to vaši bratři a sestry? Jsou to vaši kamarádi, se kterými ste ztrávili dětství a znáte je za ta léta? Jak je berete? Ha? I slavnej Ray Charles (a nebyl jedinej) si osum let dopřával heroinu...... Je to složitý, ale ne černobílý... Jasný šmejdi?
27.02.2005 v 15:59:40

jo mimochodem musíme ve spolek uvítat

Boha jménem Roman, jenž Bohem ve svém oboru je. Jistě jste si všimli jeho velice nekonvenčních připomínek a poznámek pod některými mými příspěvky. Takže Božský pane kolego vítejte tu v těchto zapadlých končinách širého Internetu...... A doufám pan kolego, že se máte spokojeně a že vás nesere ten sníh co začal nejčko padat... ha ha ha

25.02.2005 v 08:47:02

tak to je teda hc

nějaxem dlouho nepsal, ale to jen proto, že jsem se teďka pár dnů sral s jedním spíčeným projektem, se spíčenou tendenci, ve spíčený firme (ne mojí) a se spíčeným výsledkem. teďka až přijede v pondělí jejich spíčenej šéf z něhož mám pocit, že je to týpek, kterej rychle pochopí co a jak si může dovolit ke svýmu okolí a testuje jak moc jej může vytěžit. Ano, přesně to čemu se managersky říká nejspíše "vytěžování lidských zdrojů". A já se spíčeně nějakým spíčencem vytěžovat nenechám.
No kromě toho jsem byl předevčírem se podívat na moji nemilou státní organisaci, kde jsem přišel do velice povznesené nálady, kterážto se projevovala tím, že zaměstnanci IT oddělení popíjeli vodku ze sklenic od hořčic, pravděpodobně - soudě podle lahví pražských vodek v lednici - ve značně velkém množství. Ti kteří obvykle vypadajá normálně seschlý a nalitý, byli tentokráte seschlejší, nalitější a červenější. A toho smradu, jak v cařihradu. Fakt by mě zajmalo, jestli to co sem viděl je běžnej stav v našich státních organizacích. Když to tam vidím, tak je mi značně blivno. A to sem ještě včera pojal podezření, že výše zmiňovanej týpek odjel se šéfem, taktéž výše zmiňovaného, oddělení na společnou rodinnou dovolenou, pravděpodobně kvůli utužování "přátelských" vztahů... Tedy bojím se toho, že od určité úrovně je to v týhle zemi neřku-li špatně, tak pěkně v prdeli. Když může nějakej malej šéf it,tak proč by nemohla šárina s grossem. Ale co si lidi zvolili, tak to maj.

25.02.2005 v 08:40:45

sibiř jaxviňa

vládne Praze. Myslím, že jsou lidi zase přeqapený, že příroda dokáže sněžit. Ale faktem je, že doba je mizerná a už ani ti biskupové nejsou co bejvali. Jenže co to znamená? Myslím, že vcelku vůbec nic, protože češi jsou ti nejlepší na světě, a nejde jen a pouze o nějaký hokej. Všude na světě vědí co to znamená být čechem, a proto kdo neskáče prostě čech není. Aneb kam až může vésti národní tradice ve skoku. A vůbec. Už ste někdy bydleli s mrtvolou? A vono vůbec je to ujetý všude na světě. Samý spíčený války. Naše štěstí, že my máme nosy na úplně všechno. Čert vem ekstošky, ale mít rypák v koksu jako tenhle pes, to by se mi líbilo.... To bych pak troubil na trumpety......

22.02.2005 v 11:14:16

poznámka

jedinej kdo je tu výjmečnej sem já a pak pár bohů vokolo. Toť fše, jináče je to nuda jaxviňa, protože povětšinou je to všechno stejný a šedivý. Ale to je ten můj kosmickej pohled na věc, potažmu tuhle planetu.

21.02.2005 v 20:56:30

zprávy na netu

Pátek 10.17 telefonoval na linku 158 rozčílený pán, který tvrdil, že u nich před domem v ulici U gymnázia v Praze 4 Nuslích je na zemi rozházený bílý prášek pervitin. Policisté vyjeli na místo událost prověřit, kde ale zjistili, že správce domu pouze solil zasněžený chodník.
15:04 - Kuře na marihuaně upekl své 51leté matce dvacetiletý muž z Ostravy. Žena to věděla, ale po večeři se jí udělalo zle a musela do nemocnice. Synovi hrozí za výrobu drog až pět let vězení.

21.02.2005 v 15:51:01

dobrý tabletky.

i když bych více ocenil kdyby podporovaly vyhulenost....

21.02.2005 v 11:44:58

i já bych mohl

býti jednou prezidentem. A teďka si představte, kdyby třeba jel héro....

21.02.2005 v 11:32:02

víc hlav

víc .

19.02.2005 v 17:48:03

Puma nejní blbá.

To je jasný jak facka. Kdyby to byla kráva, taxe do pasti polapila. Jenže krávy králíky nežerou a tak je to něco jinýho. Asi puma. Ne? von ten svět už vůbec nejni co bejbal.

Jeden totiž nemůže věřit úplně všemu. I ty penisy už nejsou co bejvaly a nikdy nevíte na co narazíte. Všechno je jeden velkej podvod a klam. I na takovýho Rocky Balbou to spadlo. Jak málo stačí ke hnutí lidské mysli. A to stačí jen neodhadnout odbourávání. Fakt ne. Kdyby ten řidič nebyl debil, tak by byl býval heroin vozil. Fakt nevim. Nějak to nemůžu dát všechno úplně do souvislostí tak jak bych si sám představoval. A největší prdel je, že slavná veverka Huli ve skutečnosti nehuli, takže je to nějaký divný. Pokroucená realita jaxviňa.

Reálné otázky připadají tak nereálně, že tomu vlastně všemu rozumim. Možná.
19.02.2005 v 12:05:27

hc

neska tu úplně náhodou na hc do abatonu. jináče venku úplně zae sněží....

17.02.2005 v 17:19:28

Lidem skutečně fstup zakázán.

No kdybyste náhodou byli lidi, tak ti se rádi nevidí. Je vám to jasný, ale těžko prokážu, že skutečně nejste lidi. Vono se to fuck težko dokazuje, protože sem neska jel metrem a bylo fakt plný asi lidí. Někde se to nedalo poznat úplně nejlíp, ale molekulární analýza prokázala, že 65% cestujících v metru jsou skutečně obyvatelé této planety. A ten zbytek? No to by se lidi divili, kdyby to věděli.... Ha ha ha

No vono to bylo docela zajmavý, povětšinou to byli obyvatelé této hvězdné soustavy. Pár týpků z Jupitera co si přijelo nakoupit hulení. Pak nějaký tři mozgožrouti z Merkuru (přičemž fakt nechápu, že lidi ještě nepochopili, že proti vysání mozgu mozgožroutem úplně bohatě postačí zatlačit mozgožroutovi, do míst, kde lidé mívají řitní otvor, prst nebo propisku, větýfku nebo cokoliv dlouhýho a silnýho tak na číslo), pak dvě návštěvnice z Marsu co si přijely nakoupit do sekáčů a pak jeden takovej docela vzácnej exemplář, teda na tuhle část vesmíru, inteligentního pavoučka z úplně strašný prdele vzdálený, kteroužto my zovem v mapě vesmíru KX67-B6-D1/GXC 15. Sou to dobrý sekáči, jejich schopnost cestovat vesmírem je neuvěřitelná. Stačí jim pomyslet a sou kdekoliv jejich myšlenka spočine. Skutečné cestování na myšlence. Nikdo ještě nepřišel na to jak to dělaj a ty svině malý prozradit to nechtějí. Ale mě je to celkem fuk, tenhle tu byl zcela záměrně, protože mouchy, říkal, sou tu skvělý. Zvláště ty z hvězdokupy Draka, ty sem cestujou za fajnovejma lidma, protože je žerou. Sou to takový malý převlečený kočičky, kterou právě i vy můžete potkat na své zhradě. Proč za kočičky? Protože lidi nedokážou pochopit mouchu o velikosti menšího králíka.

Lidi sou povětšinou mimo, takže jen málokdo má schopnost, vidět realitu takovou jaká je. Vy Lidi se dáte velice snadno oblafnout, víte to vůbec? Bojim se toho, že mnoho z nich to ani netuší. Ale faktem je, že je mi to vlastně úplně jedno.

Napad tady sních, což mnoho místních obyvatel zcela nepochopitelně kvituje jako nepříjemnost, protože ty jejich smradlavý plechový krabice povětšinou nezvládaj, a tak to lidi sváděj na nevinný silničáře, který marně rok co rok vysvětlují, že když prostě napadne sníh, takže by proto měli všici slevit ze svejch představ a jezdi jako menší čůráci než je obvyklé. Ale málokdo to pochopí. A kvůli tomu dělají televizní reportáže, jak je to v prdeli, jak nikde nic nejezdí, jak všichni bouraj, jak nestíhaj, jak je to celý v prdeli, a pak na závěr je záběr na nějakého bodrého starého muže, kterej řekne akorát, "že se s tím musí počítat, že v zimě napadne sních a tak je lepší mít chleba aspoň na tejden". Jednoduchý jak facka, ale to že to musí říkat starej týpek v televizi mi přijde fakt úchylný. Vy lidi snad ani někteří nepřemýšlíte!!!!

No a vůbec největší neštěstí sou teďka kravaťáci a metrosexuálové, což jsou jedny z mnoha poddruhů fakt divnejch modelů lidí, kteří prostě mají fakt smůlu. Když takhle jeden vidí jak si to takovej týpek ve značkovejch botičkách, kvádru či v upjatém barevně koženkovém oblečení, či ženy v lodičkách, šine tím sněhem, a to je jen blbejch deset čísel, kalhoty až pokolena mokrý a v botách čvachtajíce, tak fakt nevim. Kurva je zima ne, taxe obleču prakticky a ne abych vypadal jako barevnej čůrák ve sněhu. Street style je dobrej, ale fakt ne na zimu.....

Jak říkám, vy lidi ste trošku ujetý, no. Ale omlouvá vás jen aktuální doba, protože ještě nevíte, že za 15 let, 234 dní, dvanáct hodin, padesát jedna minuta a třicetpjet sekund, vás dostihne katastrofa v podobě hodně velkýho meziplanetárního šutru, o kterým si ti vaši ge-ge-geniální vědci myslej, že proletí někde mezi marsem a jupiterem. Jo máte se na co těšit, protože jestli se vám do tý doby nepodaří kontaktovat vaši místní pobočku Udržby planetárních soustav, taxte pjekne v prdeli.
16.02.2005 v 19:50:58

ha ha ha

zrovna sme si dávali cígo před firmou, když tu přišel nějakej týpek k autu, co tu bylo zaparkovaný a von ten týpek najednou kouká "co to je". No a hle von vyraženej zámek. No prostě mu někdo před naší firmou během světla vybral auto. :-)

16.02.2005 v 11:24:53

sněhová humelenice

nad prahou sa neblyská a hromy vůbec nebijú, nad prahou drobné vločky padajú. Ano ano ano, je tu humelenice jaxviňa a venku skoro žádný lidi. Natož automobilisti. Je to moc krásný a já mám velice škodolibou náladu ohledně toho jaxou všichni přeqapený.....

16.02.2005 v 08:59:04

no jasně

14.02.2005 v 20:41:49

sakra a já sem pořád

žil v domění, že kdysi byla nějaká aféra se standou grossem, že snad jako objíždí v převleku bordely a hle najednou je tu souvislost .... A to nechci říct, že jsem paranoidní.... :-)

14.02.2005 v 20:34:59

Změny

Jojo, provedl jsem pár drobných změn v designu. Změnil sem barvu toho ujetýho pátracího tlačítka a teoreticky zrušil horizontální scrollbar zobrazující se v úchylných prohlížečích firmy microsoft... (thnx to baf)

14.02.2005 v 14:20:06

Pomozte Stáníkovi!!!

Pomozte i Vy ubohému, týranému politikovi. (thnx to jaxymko)

14.02.2005 v 08:48:13

Takže zápisníček ufonův byl vypuštěn do světa

Defuckto testovací mesydž jestli dopadl dobře export db z mýho kompu na server. No jednoduché a prosté, takže dyby ňákej problém, tak mi dejte vědět.

12.02.2005 v 20:08:26

ŠŤASTNÝ A VESELÝ SPÍČENÝ NAROZENINY DENÍČKU!!!

Deníček má 14.ounora narozeniny, taxem se rozhod, že mu dám zase novej kabátek. No kromě k tomu mě vedla drobná nespokojenost s united-nukem, no je to dobrej systém, ale zasraně komplikovanej na můj deníček. Zbytečně moc věcí, no a onehdá sem narazil na něco, co mě očarovalo. Zmíním se jen a pouze jednou co jsem použil na svůj deníček, jináče už nikdy více. Tak je to Nucleus CMS a Sinorca. Trošku jsem si přeložil některý věci podle svýho, ale jinak je to vono a nic jinýho. No takže doufám, že božský deníček bude potěšen.

No faktem je, že sem asi přišel o pár fičur, a těch pár vás o několik málo pofiderních účtů, no já myslim, že to voceníte. Minimalismu nade vše, není-liž pravda?

Jo, a musím poděkovat ženě zvláště, za jistou formu trpělivosti, páčto přestože s tím bylo práce sice na pár hodin (no a eště bude), ale bohužel většinou stylem "už je jedenáct, nechceš to miláčku vypnout?" No někteří pravděpodobně znají, co to znamená časově náročnej koníček... :-)

12.02.2005 v 19:10:22

severokorejci gou gou gou !!!!!

gou gou gou!!! Jen více jaderných hlavic na hnusnou a nepřátelskou jůesej!!! Kdybyste ještě takhle narazili na ropu, to by bylo fak super. Protože to byste se tý svý jaderný války konečně dočkali.
A co nějaký severokorejci, ti sou mi zcela a srdečně ukradený, stejně jede tenhle svět do pekla, tak jestli k tomu přispějou o trošku víc, tak co? Maximálně se to urychlí, k čemuž dozajista přispívá rozmáhající se hyenismus....

... jojo, chudáci hyeny, ty už sou dozajista jen krůček od vyhubení, vlastně stejně jako mnoho jiných druhů živočišných, tak spíš de jen vo to, že fakt někdy nechápu, jestli je člověk jedinej myslící tvor ve vesmíru, kterej se diví svýmu vlastnímu druhu, že se chová blbě. Fakt nevim. Každej průměrně inteligentní mimozemšťan přeci ví, že zásadně se nelze divit sám sobě. No dyk je to jasný jak fucka.
No říkám si tak někdy, že nechápu - a hle to se divím sám sobě, a neměl bych - sem si zvolit žít v takový pošahaný zemi jako sou Čechy. No ať chci nebo nechci musel jsem občas poslouchati nejnovější zvěsti týkající se jakési ubohého bytu, mě zcela neznámého, Grosse. Probůh lidi, proč se divíte, že vás vodí za nos. Sami ste si ho zvolili, on je jen obraz vás samotných, že okamžik, kdy se dostanete k moci, je zlomovým okamžikem kdy si uvědomíte, že mít moc a peníze je fakt asi děsně skvělá věc, a že když si uvědomíte, že když všichni okolo vás toho využívaj, tak proč vy taky ne? Dyk byste byli blbí a když musíte prostě utrácet, tak proč neutrácet tak, abych i já z toho něco měl. Tak myslí nejspíš všichni a i já ubohý mimozemšťan vím, že když si můžu něco vydyndat, tak proč to neudělat, že? Ale faktem je, že novej telefon, kterej si koupite za svý vydělaný peníze, je prostě fajnovej telefon, i když to není žádnej megahyper novej model. ¨
Jako mimozemšťan a pozemský Bůh můžu zcela zodpovědně říct, že fakt nevim. Je to tady zkurveně nakažlivý a zastávám názor, že fakt je nejlepší nijak neprovokovat, protože je prostě zbytečný přidělávat si starosti, pak zůstanu pouhým mimozemšťanem, ale myslím si, že byťže defakto suše konzervativním ve své podstatě, že to bude furt lepším, nežli býti ajznboňákem na ministerským křeslem. Kdyby možná zůstal u drah, tak by určitě neměl žádné romantické nádražíčko, ale nýbrž by usiloval o jiný post, takže, chápete, že je to vlastně úplně jedno, a faktem je, že ať si to vyžírá za mě, já o to nestojím. Tak to je. Je mi takhle líp, a to asi, že sem konečně pokořil ty šílený notesy...... Nebo si to aspoň nejčko myslím.... Prostě jedním slovem, absurdita jako sviňa no....

No jo, fakt mi to teďka přišlo celý komicky absurdní? Položil jsem si otázku, proč sem řešil standu grosse? No jasný, je tu vidět co to znamená medijální kampaň. Rádio, televize, noviny, internet mi to prostě vypálili do mozku a až teďka mi přišlo na rozum, že čím víc sem se tomu bránil, tím víc se mi to zasrávalo do mý hlavy, a igdyž sem nechtěl taxem to prostě řešil. A to je jen kampaň v lokálním měřítku, vemte si třeba amíky a jejich kampaň ohledně ropy v iráku. Čímž nechci tvrdit, že novináři sou ujetý a vymejšlej si tyhle všelijaký story jen aby se něco, v každým špeku, téháce trochu, šak to znáte, ale .... Ale to prostě neznamená, že si Standa neujel a trošku to s tím pikem přehnal. No. I proto bych vysvětlení, je to těžká práce, dvacet hodin denně, prostě něco posilujícího je někdy potřeba, ale neměl se do toho zaplýst, jakmile se jeden zaplete do svejch vlastních teorií, je někdy těžký je rozplýst. To je snad taky jasný jak fucka. Ne?
10.02.2005 v 20:14:25

o tom, kterak brambora

citróna vopíchala.

09.02.2005 v 21:46:57

ale hovno

21:14 Policisté prošetřují, zda sbormistr Bambini di Praga Bohumil Kulínský nebere ve vězení drogu pervitin. Podnět k tomu dalo obvodní státní zastupitelství pro Prahu 4, poněvadž v jeho moči byly nalezeny stopy pervitinu, uvedla ČT.

08.02.2005 v 23:31:07

jsem hezčí než richard krajčko a

08.02.2005 v 23:28:01

Ufonek je nemocnej

Xudáček ufonek malej je nemocnej a jeho milá ufonka se oň musí starat.

07.02.2005 v 13:03:14

překonán osobní rekord v hloubkovém sraní

vzhledem k tomu, že jsem měl nyní tu čest srát na záchodě ve druhém suteréně kousek od kačerova, padnul můj osobní rekord v hloubkovém sraní. Podemnou už bylo snad jen metro. Pro další lámaní rekordů musím zvolit propasti či hlubinné doly. A kromě toho, hovna padající z vyšších pater dělala pjeknej rámus....

04.02.2005 v 11:30:07

no comment

V případu figurují kromě lékárnice a její uklízečky další tři lidé. Jejich příběhy jsou podobné. Například Jiří Volf si začal v létě 2001 chodit do lékárny pro nosní kapky a Petrášová se ho po čase zeptala, zda nemá ve skutečnosti zájem o efedrin, který je v kapkách. Volf začal kupovat přímo efedrin. Nejprve gram za 200 Kč, později jako dobrý zákazník dal 150 Kč za gram. Na prodeji se domlouvali pomocí SMS zpráv a telefonátů. Efedrin nazývali hnojivem nebo sazenicemi a číselné označení znamenalo váhu efedrinu v gramech. Celkem Volf odnesl od Petrášové nejméně 1 kg efedrinových sazenic a hnojiva. Oba byli zatčeni policejním komandem 23. října 2003.

03.02.2005 v 21:38:33

HA HA HA

gud joke. :0)

02.02.2005 v 19:01:30

což mi ještě připomnělo,

že včera si takhle sedím u kompu a najednou zvonek. Si říkám "kurwa, do to je?", tak du k domovnímu telefenu a říkám "prosim". No a z druhé strany se ozve "dobrý den, veselá. jistě jste mnohokráte slyšel o nastávájící apokalypse". Taxem okamžitě řek "ježíšmarjá, díky fakt nechci. naschle." A zavěsil sem.

02.02.2005 v 17:52:29

medvědí hovno

na hlavě. tak asi tak zhruba byla opět příjemná prodavačka na kačerově v šopu s potravinama. Fuck fakt nechápu, proč teda pracuje dyž jít to vůbec nebaví. Já skutečně nemůžu za to, že dylina předemnou taky platila litrem. Ty blbý xixty co na mě házela, dyž sem vytáh litr a ještě mi málem zapoměla ta dotyčná prodavačka pade vrátit. No síla. Dyž se to tak vezme, na Kačerově bych fak asi taky nechtěl makat. Je to nejhnusnější stanice metra a vůbec přestupní místo jaký sem zatím v praze viděl. Navíc tu nefungujou jezdící schody a metro má jen jedno schodiště na povrch zemský, takže tam vzniká tlačenice jaxviňa. No síla no....

02.02.2005 v 12:30:59

hlavou na cirgulárku

hmm.. někde sem neska čet, že nějakej týpek si to jako hodil na cirgulárku, která mu ujela hlavu a tudížto vykrvácel. Asi byl přeqapený jako řidiči, že neska mrzne.
Ano ano, neska ráno byla drobná námraza na silnicích v praze, což mi potvrdilo, že mnoho řidičů je tu svátečních. Spousta aut byla na svých místech, s popraškem zmrzlého sněhu na kapotách a očicidně se tvářili jako že neska nikam nevyjeli. Sjetiny jedny starý.
Dále musím říci, že veverka Huli, ano ona veverka vyhulenka, nejen že hulí, ale spolu s fotbalovými sparťany šňupe koks, kterej jim dodává, ale ani muk, sám slavnej Muk. Jenže je docela možný, že je toto moje smyšlenka, že je všechno úplně jinak.

Jak jinak, toť otázka, já sám to nevím, ale můžu si přeci jen a pouze vymýšlet, že? Jak krásné mohou býti někdy smyšlenky, jako třeba ta o toxickém bezdomovci z Divoké šárky, jenž při hledání jeskyně, kde by hlavu složil, sice jeskyni našel, ale plnou barelů s jakýmsi neznámým žlutým svinčíkem, do kterého jaxi upadl, protože ho prostě nečekal. Takže toto drobné zaškobrtnutí mělo za následek, že když mistr bezdomovec po dvou dnech z jeskyně vyšel, svítil jako čistokrevnej sodík a na těle mu začaly rašit jakési podivné rostliny. A proto, když se v médijích objevila hlášení, že v divoké šárce ožívají stromy, vydali se tam jacísi průzkumníci, kteří se samozřejmě nevrátili.
A toxický mutant? Ten je dodnes k potkání ve slavné šárce, a občas se také chodí koupat do Džbánu. Ano, vážení přátelé, to jsou ty okamžiky, kdy dete kolem a nad jezerem se prohání podivná těžká mlha. Která samozřejmě nevylučuje, že ji vylučují důchodci, kteří si tam chodí utužovat zdraví a ušetřit za vodu. To by vysvětlovalo tu šílenou pjenu, která byla ke spatření v malých romantických zátočinách vodního toku. A taky by tam mohli tokat tetřevi. Ale protože každej tetřev je taky hlušec, tak neslyší všechny ty koupající se mutanty a tudíž nikam neodletí a pomalu a jistě mutuje. Jako mimochodem my všichni, a to nemusíme bejt ze stanice zoo....
01.02.2005 v 20:17:23