poslední zápis roku 2005

jaký si to uděláte, takový to máte. hepy ňjů jýr.

31.12.2005 v 19:39:03

kurwa, sem nějak dlouho nechcal,

teda nepsal do deníčku. Ale prostě kromě toho, že mám ode dneška dovolenou, tak řešim něco do práce, Ivka má neschopenku, Lejsy Johnymu došla baterka, a já nemám love, na to abych koupil novou. Hardcore. Du se vysrat.

29.12.2005 v 09:57:32

hmm... jen tak bokem

mě teďka ještě napadlo, to že jsem si vlastně dal předsilvestrovské rozhodnutí a to, že si nebudu dávat žádná předsevzetí. To je holt ten paradox reality.

25.12.2005 v 18:32:29

štědrý den je za námi

a s tím se začíná blížit konec roku 2005. abych tak nějak tyto vánoce shrnul... byly to opět jiné vánoce než ty předchozí. Ososbně bych řekl takové více emoční, o mnoho více emoční, a nemyslím, že špatné. Nikdy se žádný vánoce nemůžou opakovat úplně stejně, to ne. Jsem rád, že jsem je mohl prožít s Ivkou a Terkou, protože prostě patříme k sobě. Prostě a jednoduše. Další rok se blíží a s ním i nějaké další plány do budoucna. Rozhodl jsem se, ale nebudu si dávat žádná předsilvestrovská a silvestrovská předsevzetí, protože ta se pak většinou nepodaří dodržet, protože jsou prostě dávána mysli v podstatě ve vynucené době, a ta skutečná musejí přijít z vlastní mysli.

25.12.2005 v 18:31:24

štědrý den

takže tu máme štědrý den. Zatím jsem stále slaměný vdovec, neb ivka jela s kapelou na koncert, takže tu jsme s pejskem sami vopuštění. Byl sem před chvílí udělat půlnoční kolečko, protož zítra (neb dneska) asi budem dýl spát. Jinak sem sháněl (už) včera javorovej sirup, no sehnal, ale stál 200kč, což mě docela dostalo. No, ale co bych chtěl javorovým sirupu z kanady, že jo? A pak sem ještě jel do Carrefouru nakoupit nějaký ty vánoční dárky. Jo, letos sem to jako obvykle nestíhal, protože je to celý na hovno s časem a penězma. Letos to všechno vychází tip-top. Jinak klasickej standartní předvánoční blázinec. Jako každej rok, a možná bych se s tím měl smířit. Si myslim. Konečně.

24.12.2005 v 00:12:16

ježíšek umřel

Dnes, v předvečer svátku nejsvětějšího, vám musím říci zdělit smutnou zprávu, že na cestě z planety Dárku nečekaně zemřel všemi milovaný, očekáváný a oblíbený Ježíšek a některými bytostmi nemilovaný Santa Klaus. Stalo se tak kolem 15:35 pozemského času na intergalaktické dálnici K-D1-XP-SP-4. V 15:45 hlásil na nouzové lince pilot transportního modulu, že narazil do jejich transportu dárků určených planetě Zemi.


V 15:50 dorazila na místo nehody dálníční hlídka a v 15:51 pozemského času nahlásila na stanici, že je to celé krajně podezřelé. Při bližším ohledání místa nehody hlídka zjistila (v podstatě prvním vizuelním kontaktem), že oba dva poškození jsou již minimálně deset minut mrtví a jejich těla nejsou v řídící kabině, ale nýbrž přivázána drátem k poslednímu boxu transportu a v podstatě se volně vznáší v otevřeném kosmu. Hlídka to doslova popsala slovy: "Jsou dosti dojebaní."

V 15:59 dorazila vyštřovací jednotka pod vedením kapitána Ghhrrrhrrrgha a během zajišťování stop jak v reálném prostoru, ale i hyperprostoru a během skenu časových zakřivení, začala pomalu rekonstruovat tragický osud těch dvou nešťastníků.

Podle lodních deníků let probíhal až do 15:35:35 pozemského času zcela normálně a dle předem naprogramovaných letových harmonogramů. V 15:35:36 se však na dálnici na 6874 parseku zcela nečekaně zjevila drobná stařenka s berličkou, z masa a kostí, a začala dálnici přecházet. Automatika okamžitě loď zastavila a vyrušila oba dva poškozené ze sladkého nic nedělání a občasné konzumace povolených centaurských narkotik. Než stačili poškození nějak zareagovat, stařenka zmizela, objevil se záblesk vznikající při časoprostorovém zlomu a uprostřed místnosti se zjevila jedna z Bromeliánských děvek. Ježíšek i Santa Klaus vykřikli "Huráááá!!! Už je tadýýýý!!!".

Během vyšetřování se zjistilo, že oba dva - nejen, že holdovali všem legálním drogám, tj. všem, ale také měli zálibu v Bromeliánských děvkách. Tyto děvky, jsou sice také legální, ale nedoporučované, neb se kromě 150% profesionálními zkušenostmi ve všech možných praktikách celého známého vesmíru také vyznačují vysokou úmrtností klientů a lze je jen těžko objednat, protože jich je velmi málo, jsou roztroušené a velmi drahé. Zákazníci nejdříve signují smlouvu o tom, že jsou si vědomi vysokého rizika umrtí, a že jednají zcela na vlastní riziko. V 15:36:01 začaly orgie. Záznamy lodních kamer celou tragédii zaznamenaly až do úplného konce.

Během následujícíh tří vteřin oba dva poškození zemřeli během vytvoření prvního otvoru v krajině lebeční a podráždění mozkové hemisféry proudem částic neutrin. Nestačili ani zakřičet slastí, ale jejich těla se dále zmítala neskutečným blahem a rozkoší. V 15:44:01 ustalo proudění neutrinových částic do 687 otvorů v jejich tělech a teleportem byli přemístěni do volného vesmíru a automatem přivázání drátem za nohy k transportnímu boxu, kde jen vláli blahem a rozkoší. V 15:44:46 Bromeliánská děvka zmizela v časoprostorovém zlomu a v 15:44:59 z hyperprostoru vyskočil náš svědek.

Až vás tedy letos navštíví Ježíšek nebo Santa Klaus, vězte, že už to nejsou ti, které jste znali, ale jejich klony, protože tihle dva frajeři, mají naštěstí backupy, které se v případě jakéhokoliv neštěstí vydávají nahradit své předchůdce. Je docela možné, ba dokonce je to pravděpodobné, že ani ti, o kterých jste si mysleli, že jsou to pořád titíž a že je už dobře znáte, nebyli ti, ale oni - jejich klony.


Tak to byl takovej malej výtažek z dnešního planetárního tisku. Víte vy vůbec lidi, život ve vesmíru je složitej. Někdy, když vás tak pozoruju, tak si říkám "jo, kdyby vy ste věděli, to byste teprv byli v prdeli". Jasně, že sem turisti z vesmíru lítaj, dokonce je v této lokalitě povolen lov pomatených jedinců, kteří jsou povětšinou prozkoumáni, zneuctěni či jen tak z prdele uneseni, poté jim je lehce vymazána pamět a opět vrácena na Zemi. Sem tam se nějakej náš letoun zjeví v atmosféře, ale my víme, že pokud bysme se nemaskovali, tak by nás vaše radary viděli, a tak se jen tak občas někteří vtipálkové na chvíli zjeví, nechají se zaregistrovat a pak v rychlosti zmizí a nebo se maskují za mraky. Jojo lidi, realita někdy může být jiná, než si myslíte, že je. Vy si například nejste jistí jestli existuje život někde ve vesmíru a jste rozdělení na tři tábory (ano/ne/je nám to jedno či nevíme a neřešíme), a máte z toho zmatek. Kdežto celej vesmír ví, že tu ste a má z vás prdel.

Dokud se sami nestanete jednotnou planetou a jedním světem, vesmír o vás nemá zájem. Tam se jedná s planetárními systémy (a to kdybyste věděli 100%, že jste jediní obyvatelé vaší sluneční soustavy, to je prostě plus navíc, protože se nemusíte domlouvat s ostatními planetami obíhajících okolo vaší hvězdy jenž zovete Slunce). Ano i tam existuje boj o moc, ale v měřítku, které vy zatím nejste schopni pochopit. Jste na základní etapě vývoje a pokud se sami nevyhubíte či nevymřete následkem nějaké pohromy. Když jako lidstvo obstojíte tak budete přijati. Dinosaurům se to podařilo před milióny pozemských let, ale bohužel ti co se nezachránili byli zničeni během probíhající galaktické války náhodným výstřelem torpéda. Dnes to u vás vědí jen krokodýli a delfíni. Vesmír je složitej a pro vás lidi těžce nepochopitelnej. Ježíšek a Santa Klaus neexistují, je to jen vaše fantazie, unikající do virtuálních světů vznikajících ve vašich jednoduchých mozcích. Jednoduše řečeno, chyba v evoluci zabraňující jít vám v před.

Takže takto k vám v předvečer štědrého dne promluvil z kazatelny, ne až tak bezmocný, mimozemšťan, který ještě nejní úplně tak mrtvý jak by se zdálo, že je. Štastný a veselý pozemšťani.....
23.12.2005 v 21:41:49

sprcha

no, ale teďka sem si dal luksusní sprchu. fak že jo....

21.12.2005 v 23:27:09

GO! SADÁME GO!

Dovolim si takovou malou provokaci. Go sadáme go! protože by mě fak zajmalo jak to s tímhle chlapem dopadne. Fak dobrá propaganda... (hlavně ti jeho vobhájci sou fak týpci, nevim co si o nich mám myslet)

21.12.2005 v 23:04:11

středa večír toť věru jest

dnes jest středa večír pokud me rozum neklame a Ivča se má každou chvíli vrátit z divadla. dostala nečekaně pozvání, takže vyrazila. No. Jinak sem nechal neska u klienta noťase s běžící touhle aplikací a mapuji jejich síť. Jsem zvědavej co toho vypadne. Zejtra ráno si ho vyzvedny. Trochu se bojim, aby to nespadlo na nějakou modrou smrt a nebo, aby ho uklizečka třeba nevyškubla ze zdi. Pak budu analyzovat. Jinaxem dostal nějaký drobný vánoční prémije, takže sem "zachráněn" a musím jít shánět vánoční dárky, neb mi Ježíšek forwardnul emajla s přáníma co mu přišli z jedné nejmenované adresy....


V podstatě mi to nijak nevadí, akorát se děsim toho vánočního děsu v ulicích, protože lidi fak jako šílej. Ale mě to nevadí. No dneska mě zrovna napadlo, že bych se měl podívat jaxi žije server co jsem ho stavěl. Je to úplně normální server, žádnej warez, či filmy nebo muzika. No a po pěti mesících se docela už nasbíraj zajmavý data - pošta, viry, spemy, útoky, připojující se zákazníci, život kernelu, teplo vyzařující tepající srdce počítače - procesor, a tak dál.... Mě osobně to totiž přijde děsně zajmavý, protože když se s počítačem takříkajíc zžijete, tak ho prostě poznáte, co ho trápí, jaxe mu vede a co dělá. Taxe podivejte jestli chcete, na statistikatory.

Takže to je asi pro dnešek fakt jako všechno, fak trošku nestíhám, a i podle poklesu návštěvnosti osobně předpokládám, že lidi maj před vánocema docela stress. Taxem zvědavej jak se statistiky změněj v lednu.
21.12.2005 v 22:52:30

vy hnusný vánoce!!!

teďka sem si to s váma na férovku vyřídil. Jsem uklidněnej a vyrovnanej s tím co se děje, takže vážení pozemšťané: HLAVNĚ V POHODĚ A NENECHTE SI SRÁT NA HLAVU POSRANEJMA VÁNOCEMA!

Hownoght. Budiž klid.

19.12.2005 v 21:50:17

vánoce se blížej

a s tím i, mám takovej pocit, že jako předvánoční big spleen je tu. prostě si nějak nemůžu pomoci, ale fak mi dneska vadili šíleně lidi a všechen ten chaos okolo. za vokny sněžilo, lidi venku plašili, v obchodech narváno, no dokonce sem stál frontu na bankomat, všude samý lidi, mrtví kapři, vánoční reklamní masáž, vánoční písničky v rádiu, reklamy v televizi, na internetu, všude fucking samý posraný vánoce. Fak nevim proč se to tak děje, taková absurdní každoroční masáž mozkovejch buněk, jako by to lidi nevěděli, že se blížej vánoce. Prostě vám je všem narvem do hlavy, takovým způsobem, že i kdybyste byli mrtví tak prostě vstanete z hrobů a půjdete si koupit aspoň nový rubáše.


A proto ŘVU!!!! fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, NOCH AJNÁL BLOODY FUCKING ZKURWENÝ ZASRANÝ PODĚLANÝ WÁNOCE!!!

Já se nechci opakovat dneska, ale ZPÍČENÝ ZMRWENÝ SWIŇSKÝ POSRANÝ ZHOWNĚNÝ FAKING WÁÁÁNOCE!!! Fak se nechci opakovat, ale fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Skutečně si vážení pozemšťani nemyslete, že vám dělám díry do hlavy, jen proto, že jsem faking ufo, ale děte s těma fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas DO PRDELE HAJZLU ŽUMPY ČI DO PEKLA!!!!!
Protože vám fak musím říct, že sem viděl fak spoustu jinejch zasranejch vesmíru, ale něco takovýho se jen tak nevidí. Na jinejch planetách, když maj nějakou velkou událost, tak se povětšinou obyvatelé slezou, prostě si popřejou a dou si dál po svejch, ale voni mě varovali, když sem se vydával do těchto končin, že v těch zapadlejch končinách mám počítat naprosto se vším a hlavně, že si mám udržet zdravou hlavu. No a já debil sem si vybral ten největší zapadákov, kterej se na týhle planetě dá najít, kus země, kterou zovete Evropou. Fak jo, musim prostě zodpovědně z vesmírnýho hlediska říci, že vánoce mě fak serou a nejradší bych popsal všechny stěny a KŘIČEL fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas, fucking xmas!!!!!!!!!

FUCK. NASRAT.
19.12.2005 v 21:43:10

neděle

a málo času. za 20min jdu vyzvednou Ivku na Mírák, protože tam má nějakou masáž. Takže půjdu pomoci s kufrem masérským.
No jináče sem opět skoro celej den seděl u komplu, což Ivku samozřejmě sralo, ale víte jak mí drazí mimozemští kompjůtermani, vono je to težký, když se ladí počítač pro své vlastní používání. No já sem docela happy, protože sem přešel Unicode kodóvání, takže celej systém je utf-8 ready. Prostě ladim. Nic není dokonalý, protože některý starší aplikace samozřejmě nejsou utf ready, takže je nutné použít nějaké ty drobné háčky, které se dají v pohodě dohledat na netu. I když třeba takovej DVD::Rip jsem nevyřešil, takže mi jede sice utf-8, ale má problém s českejma fontama, taxem ho swičnul na angličtinu no. Tam je ok.


Dál se teďka seru s UPSkou, protože se nějak nechytá vovladač, resp. se nakonektí na správnej usbhid, ale pak pak nějak padne na tlamu. A von je nějakej experimental. Jenže blbý je, že na starejch kernelech mi jel v pohodě, 2.6.8 byl poslední. Takže jsem ještě ve stádiu, kdy si myslím, že jsem to schopen vyřešit, ale nejsu si s tím na 100procent jistej. No, když mi UPSka nebude chodit, tak to stejně vadit nebude, protože po těch letech má baterky v prdeli, takže nejčko slouží jako taková dražší bleskojistka. No, a až budou někdy zbytečný love, tak koupim baterku novou no. Jednoduché.
Jinak mi chodí i xmms v pohodě, akorát že nezobrazuje 'ě'. To fak řešit nebudu. Jináče sem aplikoval tenhle peč http://members.optusnet.com.au/ckolivas/kernel/ na kernel. Tak uvidíme co se z něj vyklube. Zatím to vypadá na ok.
18.12.2005 v 21:23:03

takže...

počítač hotov, koláčky hotovy, já hotov, ivka hotova. všici sme hotovi.

17.12.2005 v 22:47:14

30 let historie PC

takže pro vás pro počítačové nadšence: Platforma PC slaví narozeniny...

16.12.2005 v 10:30:36

tjo

sem neska vstával v půl sedmý jelikož sem měl první schůzku u klienta ohledně auditu sítě. Takže massacer. Jinak teda stručně, naši poslanci schválili registrované partnerství, což mi přijde docela jako gud myšlenka, a teďka by bylo ještě super, aby aspoň částečně zlegalizovali hulení a budu úplně maximálně spokojenej.

16.12.2005 v 10:24:59

fak že jako nestíhačka

finišuju instalaci svýho kompu. už to skoro šlape, ale musim doladit ještě pár detailů. no a takže prostě řešim, řešíš, řešíme.... :)

15.12.2005 v 10:19:42

starostlivý soused

13.12.2005 v 14:59:12

nějaxem dlouho nepsal

což plyne z toho, že se blíží ke konci kompilace mého domácího stroje, a až to bude, tak to bude. No jináče mě neska čeká firemní vánoční besídka, takže asi bude zase nejspíš nějaká bruthus khalba. Doufám, že v rámci slušnosti. No a jinak v podstatě pohoda, s tím, že holt žiju vobyčejnej život a žádný seks, druks and rokemrol. A hlavně nevisím.

13.12.2005 v 14:44:59

dnešní den byl fak takovej hektickej

jako, že sem teda vstával v jedenáct hodin a snídal ve dvanáct, ale potom sem vyvenčil terku, nakoupil suroviny na vaření, vyluxoval, umyl nádobí, a dostal záchvat. Takže si asi od štyř hodin přeinstalovávám linuxe, opět tedy gentoo, protože sem s tou poslední instalací před rokem spokojenej nebyl a teďka sem to vzal z gruntu a dělám to znova a jinak. Už mám navíc svůj stůl a budu si kupovat normální pracovní židli, takže proč si konečně neudělat čas na svůj soukromej vlastní počítač, kterej si zasluhuje bejt v nejlepším a vymazleným stavu. Že?


Takže v podstatě dělám teďkonc tři vjeci najednou. A to jest mazlení si počítače a absolutního překladu systému s nějakejma specijálníma parametrama přímo pro mýho athlona-xp, co sem si našel na netu, mám hotovej zhruba kernel, Xka, grafický ovladače (no použil sem proprietální od ATI, gatos dobrej, ale v podstatě tv kartu oželím qůli OpenGL), a teďka kompiluju KDEčko.
Další věcí, kterou paralelně dělám je příprava takového španělsko-maďarskýho rizota, tj. v podstatě maso, rajčata, papriky, vostrá klobáska a rejže, tak aby to bylo šťavnatý, červený, lehce vostrý a plný červený rejže. Teďka sem zrovna ve fázi dušení a již se blíží okamžik, kdy bude přidána rejže. No, ale teďka sem koukal do hrnce a myslim, že to bude hustotka.
A poslední věcí, kterou jedu, je už asi dvě hodiny brk, ze kterého jen tak lehce pokuřuji a fak si to dávám. Ivka se vrátí totiž buďto brzo ráno a nebo až zítra odpoledne, podle toho jestli tam budou přespávat a nebo jestli pojedou home. Takže v podstatě žrádýlko bude přeqapení a já si zase zarelaxuju.

No takže prostě kompl kompiluje, maso se dusí, hlava a ruce píšou, no a teďka studuju komponenty KDE.
10.12.2005 v 22:16:32

a je tu sobota

a já čumim na nějakej film vod Eastwooda. taky gud.

10.12.2005 v 00:28:02

a pravděpodobně

dnes už nic kloudného nenapíšu.

09.12.2005 v 22:47:29

taxem přijel z přelouče

nakrmil terku, ubalil špeka a chytnul konec duelu vyvolených. taxem na to kouknul a fak mi nedalo, abych nepropadl fandovství a poslal sem vladkovi jeden hlas. nemůžu si pomoct, ale ten člověk je prostě sympatickej. a teďka čumim na HBO na nějakej fakt hustej film vod Pedra Almodóvara. Jako fak že jo.

09.12.2005 v 22:21:34

ale prostě je to tak

přese všechny ty kecy co píšu tady, tak nechci vypadat jako hrdina co komunikuje s duchama, ale ja jsem taky citlivej člověk v podstatě. Zrovna sem psal smsce Ivce, že je to tady v podstatě takový vopuštěný, že v prostoru bytu po ní zeje taková trhlina. Smutná trlina v prostoru.

08.12.2005 v 20:04:28

štvrtek po pracovní schůzce

joplay... taxem se konečně dostal k deníčku. no docela sec mazec. sem konečně přinesl minirouter, takže sem mohl zrušit linuxovou maškarádu na svým super stroji a tudíž už nemusí permanetně jet. no vzhledem k tomu, že routr má štyři ethernetový porty, taxem v klidu mohl odpojit switch a uložil ho k ledu do krabice. v podstatě za 1004kč je to relativně dobrá věc. Hlavně ho mám vodzkoušenej a vim vo jeho nedostatcích. hlavně že jede.


no jina mě ivka opustila, takže jsem opět slaměný vdovec, páčto jela s kapelou na šňůru a vrátí se až v neděli. takže nejčko píšu do deníčku a čekám na typa, kterej u nás bude spát.
jinaxem měl neska pracovní schůzku u nového klienta, takže sem se musel dvě hodiny tvářit jako děsně chytrej a snažil sem se pohlcovat informace. jojo, myslím, že tentokrát moje role bude auditor rozsáhlé sítě v podstatě asi o 5000 stanicích. Jojo, bude to možná dost dobrá zkušenost naučit se něco o rozsáhlých sítích. V podstatě vzato sítě o 1300 stanicích mám relativně zmáklý, ale 5000 kusů je prostě hustejch. A pořád je to málo. Každopádně budeme muset zanalyzovat současný stav a navrhnout jiné řešení. Začínám se těšit. Tentokrát už vím vo čem přibližně organisace jejímž vlastníkem je stát může bejt, takže počítám s tím nejhorším.

No, ale teďka není času moc na špekulování, ale v hlavě se mi to honí, to jako jo. Jenže to není podstatný.
Myslím, že tu v bytě také máme ducha. Ale je jinej než ten v Kubelíkovej, protože ten byl v klidu a byl přístupnej. Docela snadno jsem se s ním domluvil a vysvětlil mu naši situaci, prostě že v podstatě my s ním nemáme žádnej problém a jeho dimenze je jeho dimenze a ta naše je zase naše. Tenhle je jinej. Myslím, že je zatím v pohodě, necítím nenávist nebo zlost, ale zatím si myslím hraje. Oťukává mě, a občas mě leká tím, že za se ke mě zezadu přiblíží a zadupe. Myslím, že ho nechám koukat přes rameno, ať vidí, co si myslím. Ústy se pravděpodobně nedomluvíme, ale číst snad umí, myslím si, že cítím souhlas. PROSTĚ HELE TY DUCHU! NEVADÍŠ MI A NEMÁM S TEBOU ŽÁDNEJ PROBLÉM. JSI TU DÝL, MÁŠ PRÁVO TU BÝT, STEJNĚ JAKO TU V PODSTATĚ MUSÍM BÝT JÁ. Souhlas?
Chvění podlahy, které cítím si ale můžu vykládat všelijak. Dupot sousedů, tramvaje z ulice od vedle a nebo souhlas ducha.
08.12.2005 v 19:30:44

Vážený kryple

díky vašemu zkryplenýmu stání sem dostala zkryplenou pokutu ve výši zasranejch pjetiset korun. Matka dvou dětí.

(ve velice podobném znění - slušnějším - dostal krypl za sklo svýho skryplenýho auta papírek od Ivči)

07.12.2005 v 23:20:12

těžkej den

jo to byl. ráno sem šlápnul do hovna, soused důchodce měl kecy jak domovní důvěrník OPBH, a odpoledne odešel Ivce klávesnicovej port do věčnejch lovišť, takže sem až do teďka řešil problém s kompem. hustec.

07.12.2005 v 00:37:48

spánek

sem si dal čera celej den, páčto bylo po takový menší kalbičce. takže ok. a neska sem měl pár v podstatě pracovních schůzek, takže sem docela trapně vyřízenej.

05.12.2005 v 20:46:03

i ty camelky

mě zdražili... z 54 na 60.... kokoti vyjetí...

03.12.2005 v 16:53:55

malá depka continued

jojo, neska je to takový divný. aby nebylo trablů málo, tak pro změnu z tohoto serveru bylo v posledních pár dnech spemováno, takže včera pár hodin nešel, jelikož ho prostě v telehousu odpojili. čera sem tam trochu něco pořešil, hlavně propojil postfixe s "distributed sender blackhole listem" (např. dsbl.org, spamcop.net, etc...), změnil drobná nastavení ohledně počtu příjemců na jeden email, ale i přesto jsem dneska kolem 12té hodiny zaregistroval masívní spamming. Funkční systém by měl vypadat přibližně takto (černé a šedivé grafy). No takže sem zavolal kámošoj, ať vypne postfixe, protože sem si výjmečně nevzal do práce notebook, takže sem si nemohl vzpomenout na hesla, a utíkal jsem domů, kde jsem se jal řešit otázku "kurwa, jaktože se spemuje, když by to mělo všechno fungovat ok?!" Po velice krátké době jsme s týpkem přišli na to, že veškeré spamy jsou posílány z localhostu, což je samozřejmě divné, a analýzou logou jsem rychle přišli na to, že to dělá Veverka, kterou používáme jako webmail klienta. Protože týpek neměl čas, vyřešili jsme to dočasným vypnutím webmailu s tím, že ho přes wejkend nějak ošetří. Dopracovali sme se k tomu, že tenhle plugin by nám měl pomoci. Tedy ještě sem stejně preventivně omezil množství recipientů několika direktivami v konfiguráku. Tak holt uvidím, jaká dobrodružství ještě zažijeme. No spaming z veverky byl holt možnej jen kvůli tomu, že byla používána i pro freemailový účty. No...


Jináče se taky musim podělit o několik poznatků z nového pronájmu, kam jsme se s Ivkou přestěhovali a jeho okolí. Žijeme nyní ve Vršovicích a musim konstatovat, že kromě toho, že je to lepší byt než ten v Kubelíkově co sme dosavad měli. Líp rozvrženej. Ale prostředí venku je jiné. Vinohrady a Žižkov je v podstatě taková nóbl čtvrť. Relativně uklizeno, čisto, málo socek, a občas vyřvávající vožralý americký turisti. Ale tady ve Vršovicích jsem si všiml, za ten skoro tejden co tu sme, již mnoha lidí vybírajících popelnica, značnýho množství opilců, jsou tu spíše herny než kluby a strašný mraky důchodců. Jojo, to je to, že prostě to množství ošuntělých lidí, ale ne vypadající jako klasický bezdomovci, kteří prohrabávají kontajnery, bylo možno potkat na Žižkově během dvou měsíců. Potkávám tu spoustu takovej těch zle nalitejch vošuntělejch, zarostlejch týpků, ze kterých je cítit jistá forma zla a nenávisti. Vyhejbám se jim, Ivka říká, že se raději dívá na chodník, a když mám sebou Terku, tak ji beru nakrátko a řeknu ji ať se tváří jako zlej pejsánek.

No já nevim, jsem prostě na tenhle typ lidí čím dál tím víc alergickej, ne že by mě nějak vadili, myslím, že lze je do jisté míry chápat, ale prostě je nemusim. Fak budu radši hlava vyhulená, než hlava vypitá nebo vyfetovaná. Achjo a nebo nebejt nic a bejt v pohodě akorát je možná úplně nejlepší.

V podstatě vzato jsem teďka vyhulenej, Ivka šla ke kadeřníkovi a já si musel sednout k deníčku, protože už mi v podstatě chyběl hodně. Je to mé druhé virtuální já, jenže je odrazem mého života, ale v podstatě občas zděluji jen své myšlenky. Ano, přátelé, mnozí z vás se ptají na můj server a jeho heslo, jenže já ho musel vypnout a sním i další služby třeba jako direct connect. No docela mi to sosání chybělo, protože jsem si aspoň měsíc a půl nestáhl žádnej film. Taxem si to musel vynahradit a dodělal jsem v práci kolegovi speciální počítač na direct connect, kterýmu jsem forwardnul z firewallu porty, aby mohl jet v aktivním módu. No taxem včera večer dal cvičně do fronty (no přeci jen ten 6Mbit a 80GB datovej limit je dost) a jal se vyzkoušet qalitu kabelové linky. No a stáhnul sem si Wallace.And.Gromit.2005. (pomsta králíkodlaka), A History of violence, Bringing out the dead, Doom, its.all.gone.pete.tong.2004, Saw 2, Brothers Grimm a mám ještě ve frontě novýho Harryho Pottra a plus asi dalších šest věcí, který si nepomatuju, ale podle csfd.cz nemusej bejt špatný. No ukojil jsem svoji drobnou závislost na filmu. Jojo, sem si to uvědomil, že sem asi trošku filmovej fanda, protože jsem viděl docela dost hodně moc filmů. Filmy sou fajn, mám je rád a s ženou na ně hodně čumíme. No a teďka jako ta kabelovka s kanálama jako Film+,Anime+, HBO,HBO2, Hallmark. Jako opakujou se tam věci hodně, ale čas od času není špatný dát si taky něco v češtině. Prostě hustý.
02.12.2005 v 18:50:22

trošku depka

de na mě nějaká malá depka. jestli je to počasim nebo městem nevim, ale je to tak. napíšu něco večír, cosi držím v hlavě, ale nejčko není time.

02.12.2005 v 11:28:38

výpadek el proudu u zákazníka

jojo, neska ráno v sedum hodin mě probudilo pípání hlášek na z helpdesku. sem to nasranej začal ešit, až sem se dořešil k tomu, že na inkriminované lokalitě došlo včera k požárnímu cvičení, za účasti dokonce i vrtulníku, o kterém nebyl nikdo informován a došlo k vypnutí el. proudu na celé budově. S čímž souvisí i tato veselá zpráva jakéhosi nepodepsaného bezpečnostního tajemníka (ano, proběhla dvě nezávislá cvičení, pokud tomu rozumíte stejně jako já.):Sdělení bezpečnostního tajemníka


Vážené kolegyně, vážení kolegové,


dne 28.11.2005 se v rámci revize technického zabezpečení požární ochrany budovy XY ABCD/EF uskutečnil požární poplach. Na základě vyhodnocení jeho průběhu bylo zjištěno, že ne všichni zaměstnanci se chovali tak, jak vyžaduje situace v době vzniku požáru. Toto sdělení je tedy určeno všem zaměstnancům, kteří nerespektovali jeho vyhlášení a nezachovali se podle hlášení z rozhlasu. Několik předešlých planých poplachů nemůže vést k lhostejnosti, neboť ta by se nikomu nemusela vyplatit. Technické zabezpečení požární ochrany budovy je na vysoké úrovni (viz dřívější informace). Z tohoto pohledu není přípustné, aby toto řešení požární bezpečnosti budovy bylo v případě vzniku požáru znehodnoceno neukázněnosti zaměstnanců. Při každém poplachu je nutno vždy opustit budovu !!


V obd. 01/2006 na základě požadavku EN ČSN 331610 proběhne revize všech elektrických spotřebičů, které jsou používány v budově XY ABCD/EF a jsou v majetku ABC ČR. V této souvislosti Vás musím upozornit na dodržování zákazu v zaměstnání používat soukromé elektrické spotřebiče. V případě mimořádné událostí způsobené takovým spotřebičem se zaměstnavatel vyviní a veškeré následky nese zaměstnanec.
Revize objektu, technických zařízení a revize elektrických spotřebičů , které jsou součástí vybavení budovy, zajišťuje správce budovy.


Dále Vám sděluji, že dne 15.11.2005 došlo v podzemních garážích u jednoho zaměstnance k úrazu hlavy způsobené pohybem ve tmě, a to i přes snahu uvést pomocí pohyblivého čidla osvětlení v činnost (mávání rukama). Po projednání se správcem budovy byla prodloužena doba osvětlení na 5min. Tato by měla být dostatečná k tomu, aby zaměstnanec učinil všechny úkony související s garážováním vozidla a bezpečně opustil prostor garáží.
V Praze dne 30.11.2005
01.12.2005 v 08:27:52