neska po mě nějaká sjetina

prohledávala si v metru na jiřáku tašku a cosi hledala. no a já si jí vůbec nevšímal. najednou, to už sem slyšel přijíždět metro, se ten typ objevil u mne a ptá se mě jestli jako něco s hulením. Tak říkám "sorry, to bude nějaká mejlka, já nejsem zasranej dýler" a už sem myslel že dá pokoj. Jenže von pokračoval jako, že jestli sem náhodou nenašel sakl s hulením, jenže to už sem měl u sebe skoro metro, taxem mu popravdě řek, že nenašel a ať de laskavě do hajzlu, že s ním nic mít nechci. No fakt nevim jestli byl po kalbě, ale i kdybych ten sakl našel, tak bych mu ho nedal, protože nemá bejt debil vykalenej a má si to hlídat. uf, ale byl jsem holt hustej a hnusnej.

29.06.2005 v 16:31:55

v20z

ale mnohem zajmavější než nějaký mrtvý herci je pro mne sunfire v20z s krásným 64bitovým opteronem, kterýžto sem před chvílí uchodil aspoň do bootu zakládního systému a musím říci, je to rychlý jako prase. ale hučí víc než já....

28.06.2005 v 17:50:59

zemřel hérec kodet

no prosimvas já teda jako nejsu žádný umělec a nedejbože herec, ale asi sem trochu mimo mísu. von byl ten kodet jako fakt nějakej superherec???? já věděl, že je, ale že mu chtej strojit státní pohřeb, to teda fakt jako nechápu. no ale jesti byl dobrej, tak mu to preju, to jako jo, hlavně aby ležel vedle těch správných velikánů....

28.06.2005 v 15:06:15

zjištění

neska je už 27.června. to je síla.

27.06.2005 v 22:38:18

hardcore day

tal vážení přátelé, zrovna se doumejval nádobí a nejčko se chystám chvíli něco megachytrýho psát do tohodle deníčku deničkovatýho.
za 1) uhodila vedra veliká, takže sou lidi fak jako zmatený. ivča mi před psala, že někde na silnici si nejaký řidiči snad dali přes hubu či co, já byl svědkem v tramce jak nějakej týpek nalitej obtěžoval samičky s tím, že je sám vopuštěnej, že musí makat rukama a že má hovno a jestli by s ním nějaká samička nešla za prezidentem, kde mu chtěl svěřit svá veškerá trápení.
za 2) čera sme měli takovou malou firemní kalbu, takže sem přijel k půlnoci lehce picnutej.
za 3) taky by mě zajmalo, kde je pan kolega Roman. Já mu jen chtěl napsati, že u dálnice D1 kousek o výpad na Uhříněves je velký makový pole s takovejma velkejma bílejma mákama
za 4) neska sem zápasil s jedním posraným SMCéčkem, coby internetovým domácím routerem a asi po dvou hodinách jsem zjistil, že si až tak úplně nerozumí s jedním microcomáckým osmiportovým gigabitovým swičem, takže sem byl v prdeli a řek sem typovi ať si tám dá svůj starej stofkovej. No borec programuje nějakej spíčenej skladovej soft ve foxce a myslí si vo sobě že je snad majkrosoft či co.
za 5) to asi nevíte, ale ženu mi minulej tejden unesli policajti, ale protože se nepochlubila taxe tady vo tom šířit nebudu, ale jen vám k tomu řeknu, že nikdy nevíte co se děje a můžete se klidně ocitnout o dvěstěkilometrů dál, bez jakékoliv šance cokoliv změnit. jo síla tohodle systému je někdy hustá. no ale všechno se vysvětlilo, takže to dopadlo ok, ale prostě sranda je, že systém vás někde nabere, pak vyplivne a už ho vůbec nezajmá co s váma bude dál. no fak že jo.


za 6) terezka začíná hárat, takže začíná poněkud vonět samečkům a dneska ráno se na ni vyloženě přilepil nějakej pinčl, což fak nesla s velkou nelibostí.
za 7) má milovaná žena mě pro dnešek opustila, páčto se rozhodla dělat manažerku jedný relativně známý kapele a jela s nima do chomutova na koncert, takže jsem tu já, pes, počítač a gigantická síť, která mě teďkonc nasrala, jelikož vypadlo mý oblíbený netový rejdiou, takže sem musel vytáhnout nějaký hučání.
za 8) Tenhle tejden byl letní slunovrat pokud ste si toho nevšmli, tudíž byl nejdelší den v roce a ten sme museli oslavit. no hráli sme asi dvě hodiny s nějakejma amíkama a němcema fotbálek, no bránili sme statečně a svoji kůži sme nedali lacino. ale rozsekali nás 3:1. No. Z čehož mě teďka bolej zápěstí jaxviňa.
za 9) Měli sme se jet s kámošem vykoupat za město, ale při cestě z práce odchytla nějaká zákaznice, která měla reklamaci, takže musel votočit a jet řešit reklamaci. Byl pjekně nasranej.
za 10) No vidíte, já tady řeším všelijaký takovýhle problémy, ale defakto sem úplně v klidu. nic mě nebolí, svou drahou ženu mám rád, mám kde bydlet, internet, práce blízko domova, vůbec nic mi nechybí. Ale co má řešit taková učitelka, btw. vzpomínáte si na svý učitelky ze základky? Učitelky ty to maj fakt těžký.
24.06.2005 v 19:02:24

Nové video

hodil jsem do multimedijí nový video. Moimir Papalescu živě v Bojkovicích na MišMaš festivalu. Neni to pro modemáře.... ;0)

23.06.2005 v 16:13:49

letní slunozwrat

jojo, čera byl letní slunozwrat, takže sme to lechce oslavili, jak již bylo zmíněno v diskusi, lehkým nečekaným alkoholickým dýchánkem. hmmm... myslím navíc, že mě začíná surově bavit fotbálek, i když jsem prozatím lama lamoucí, spoluhráče matoucí....
no jináče si stále uchozuju komp v práci, ale už mě chodí ty nejzákladnější věci jako yXa, KDEčko, firefox a terminál.

22.06.2005 v 10:58:03

fakt hustej vejlet

no zatim se asi nebudu nejak rozepisovat, ale meli sme s zenou fakt psycho weekend....
jsem out.

20.06.2005 v 21:13:33

v podstatě vzato

město mě už sere. nastajlovaný šašci, týpci v kvádrech, borky v deštích na jehlovejch podpatcích, teplý metroseksuálové, zdegenorvaný městský lidi. Jojo, lidi sou ve městě fakt zdegenerovaný, neřekl bych že špatný, ale zdegenerovaný. Mám dovolenou zítra a v pondělí a proto neska jedu pryč na moravu na hudební festival a počítám s tím ,že se vrátím až v pondělí večer. fak se těším.
no jináče si v práci přeinstalovávám komp, takže i tak moře práce jiný.....

16.06.2005 v 10:10:01

ufff dva moňoury

cha cha cha neska sem dostal v práci záchvat, taxem po 250dnech ukončil experiment se svým kompjůtrem. to jest uptime 250dnů :-)), a vložil do svého super stroje druhou grafárnu a zkonfiguroval ten hnusnej, odpornej lunetiks tak, aby chodil pjekně se dvěma moňourama.... no sem zase konečně spokojenej s tím, že něco umím :-)

14.06.2005 v 16:17:22

teda drahoušci

v poslední době opět zase nějake ty graphomanské záseky vymyzely z tohoto deníčku, že? Ale já se na vás za to nezlobím, protože popravdě řečeno taky nestíhám a hlavně sem měl takovou malou depresi, která zapříčinila drobnou chvilkovou indispozici ve vyplňování formulářů pro vložení nového záznamu.

13.06.2005 v 10:25:50

zdá se,

že už je neděle.

12.06.2005 v 11:33:04

pár stručných a trapných poznámek k dnešnímu dni

byl to ten, dnešní den, kdy k nam byl zaveden - elektrický proud. Byl to ten samý den, kdy neradno cestovat letadlem. A taky možná přijde den, kdy Majkl Džexn vošukán bude negrem.

09.06.2005 v 14:02:45

čera

proběhla normální klasická česká nečekaná ožíračka, takže je mi blbě....

08.06.2005 v 10:09:13

ježiš šmarjá

tak teďka me zabolelo u srdíčka...

06.06.2005 v 13:51:41

vaříme z konopí

dostal sem fakt starý listí kdysi a nevěděl jsem už co s ním, taxem vařil čera mlíko. tedy nevim pane kolego, jak se vaří opium a lze li to udělat i v přírodě, ale jaxe vaří konopný mlíko to vim a dá se všude. vzal jsem všechno to matro a dal ho do vody a tak půl hoďky lehce povařil, aby to pustilo chlorofyl a jiný svinstva, protože jinak by mlíko smrdělo. Během vaření voda změní barvu na silně tmavozelenou, a po tý půhodince to prostě slejete. Podstatný je mít dva hrnce. Jeden větší a jeden menší. V tom větším to teda nejdřiv vyvaříte a pak až to slejete tak to mokrý matro dáte do toho menšího, do většího nalejete vodu a ponoříte do něj ten menší hrnec, ve kterým je matro čekající na mlíko. kolik chcete, já dávám litr mlíka, ideálně plnotučnýho a plus ještě smetanu. Aby to bylo pjekně tučný, no taková bomba trochu energetická. No a teďka se to nechá minimálně dvě hodiny vařít, hlídáte akorát vodu, musí se dolejvat a občas se musí to matro v tom mlíku zamíchat. Díky tomu, že vařite mlíko v tom dvojitm hrnci s vodou, tak se nepřipálí ani neuteče, a to víte jaký dokáže je mlíko prevít, když si ráno na rychlovku vaříte kakaíčko, že? Vteřinka a už se valí po celý plotně. Čas získaný během vaření lze vyplnit různě, kouřením džojnta, či řešením nějakého technického problému. Ideální je, jako v mém připadě, když zhruba v půlce přijde návštěva, která je samozřejmě označena cejchem pokusného králíka a je jí nabídnuto kafíčko s troškou mlíčka na otestování.
No a tak prostě řešíte to cokoliv, tak za tu hodinku zjistíte, že pokusný králík fičí jako ďábel a že je čas to vypnout a slejt. Je nutný mít cedníček, přes kterejte to přecedíte, aby bylo mlíko čistý. Protože matro je nasáklý smetanou a tukama, je nutný ho dát do plátýnka a pořádně táhnout, abyste z toho vymáčkli co nejvíc. A hlavně ten pocit tohoto teplýho konopnýho mlíka jak vám protejká mezi prstama, je fakt hustej pocit. To jako že jo. Když si dáte práci, tak z toho litru mlíka ten litr zase ve finále máte, ale hustej lehce zelenej a fakt jako že jo. no musim se pochválit, protože sem do toho fakt nedal nic navic, to ma fakt vydařenou chuť. A ten účinek....


No přesto, že jsem byl původně rozhodnut to neochutnat, protože sem byl už houklej a navíc sem ucucával, taxem neodolal a ty dvě decánka si dal. No pokusný králik toho měl řádově trošku víc, protože si pak poručil ještě jedno kafíčko s mlíčkem, tak fakt nevim co se dělo jemu, ale lidi je to mlíko fakt jako vydojený. Bhang, v hlavě bang.
To má prostě v sobě šechno dohromady, co maj ostatní drogy jenom to jediný. Ste na tom vyspýdovaný, štěstím bez sebe, úplně fakt jako hepy, všechno je snadný a super, ale přitom psychedelický, kdy nevíte co stromy, co lidi, co domy, co auta, co nebe, co to všechno je, kdy se plošiny reality rozpadávaj, svět se hroutí sám do sebe v šílený spírále, aby to pak udělalo bfůůůůůům - cvak - head open - reality out - a celej svět najednou vystříkne z tý vaší hlavy a vy nevíte co ste, kde ste, jaxte, co to jako kde kam a proč? A pak vykřikne! "PIČI!"

Neutíká mi něco z tý reality? Já jsem doma teďka a vochutnal sem to mlíčko, protože sem ho slejval do lahviček, který zejtra vezu na narozeninovou party, typek slaví třicetiny, tak aby byla aspoň ňáká sranda, protože mě prostě zajmalo jaký je. Ale jen tak lehce jsem vochutnal, jazýček smočil. Čekám holt na samičku. Ale splnil jsem pár úkolů jako pořešil dárek, vyzved prachy, koupil víno, doma umyl nádobí, pálím dývka, umyl sem sporák, a tak no. Jako fakt sem se neflákal. Jasný. Ale prostě teďka je to mezidobí, kdy už jen dělám ty dývka a čekám a ležím v pelíšku. Jojo, jsem pelešník takovej ... malej ... nevinnej...
Takže, myslim v klidu přátelé, ať si každý dělá co chce pokud ho to baví, pokud se mi to nějak nesere do života, když nechci. Jinak f klidu.
03.06.2005 v 18:06:37

ach ti

ostrovani....

01.06.2005 v 19:16:03

no zaplať pánbůh za deníček,

protože tohle fakt ne.

01.06.2005 v 19:04:03

no šak hustý

no zrovna sem koukal z wokna, abych si jako rozmyslel co budu dělat dál, a prohlížel jsem si protější barák. Protože lidi sou vodvážný, tak hodně často nechávaj roztažený záclny, no sou přeci ve třetím patře tak by si neroztáhli, že, no a já si je prohlížím. Dneska dole v prvním patře, jako v každý jiný krásný den, byla ve vokně stará důchodkyně s čepičkou, lokty vypodložený polštářkem, a čuměla na ulici. Ale co zaujalo můj ostříží zrak, byly pohybující se dvě figurky, ne nešukali spolu, a pobíhali po bytě. Sameček se samičkou, oba dva jen tak spoře oblečeni, ne nebyla borka nahá - sameček spoďáry, samička bílé kalhotky a bílé tričko, kteří se očividně někam chystali a byla trošku hoňka. A v ten jeden okamžik se svět pro oba zastavil, a už sem viděl jak samička táhne samečka k oknu, šteluje si ho tam a v tu ránu mi to bylo jasný. Prostě samečkovi začala nípat beďáry na rameni a řek, bych, že ji to jako správnou samičku asi hodně bavilo. No borec samozřejmě nervní, takový to cukání, jako kurva teďka fakt ne, mám v tom systém a jedu, abych byl připraven, ale samozřejmě nemohl cuknout, takže samičce podržel.A teďka něco zábavnějšího!!! Ze života počítačů:


Jun 1 16:44:31 linux imapd-ssl: pmap_getmaps rpc problem: RPC: Unable to receive; errno = Connection reset by peer
Jun 1 16:44:31 linux imapd-ssl: pmap_getmaps rpc problem: RPC: Unable to receive; errno = Connection reset by peer
Jun 1 16:45:29 linux imapd-ssl: pmap_getmaps rpc problem: RPC: Unable to receive; errno = Connection reset by peer
Jun 1 16:47:43 linux sshd[1463]: Illegal user administrator from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:44 linux sshd[1465]: Illegal user jack from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:44 linux sshd[1467]: Illegal user marvin from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:44 linux sshd[1469]: Illegal user andres from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:44 linux sshd[1471]: Illegal user barbara from ::ffff:195.242.102.1

Jun 1 16:47:44 linux sshd[1473]: Illegal user adine from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:45 linux sshd[1475]: Illegal user test from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:45 linux sshd[1477]: Illegal user guest from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:45 linux sshd[1479]: Illegal user db from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:45 linux sshd[1481]: Illegal user ahmed from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:46 linux sshd[1483]: Illegal user alan from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:46 linux sshd[1485]: Illegal user albert from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:46 linux sshd[1487]: Illegal user alberto from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:46 linux sshd[1489]: Illegal user alex from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:46 linux sshd[1491]: Illegal user alfred from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:47 linux sshd[1493]: Illegal user ali from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:47 linux sshd[1495]: Illegal user alice from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:47 linux sshd[1497]: Illegal user allan from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:47 linux sshd[1499]: Illegal user andi from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:48 linux sshd[1501]: Illegal user andrew from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:48 linux sshd[1503]: Illegal user amanda from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:48 linux sshd[1505]: Illegal user angie from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:48 linux sshd[1507]: Illegal user angela from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:48 linux sshd[1509]: Illegal user anita from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:49 linux sshd[1511]: Illegal user anna from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:49 linux sshd[1513]: Illegal user arthur from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:49 linux sshd[1515]: Illegal user aron from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:49 linux sshd[1517]: Illegal user austin from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:49 linux sshd[1519]: Illegal user barbara from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:50 linux sshd[1521]: Illegal user bart from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:50 linux sshd[1523]: Illegal user ben from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:50 linux sshd[1525]: Illegal user beny from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:50 linux sshd[1527]: Illegal user bert from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:51 linux sshd[1529]: Illegal user bill from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:51 linux sshd[1531]: Illegal user bind from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:51 linux sshd[1533]: Illegal user bob from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:51 linux sshd[1535]: Illegal user bobby from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:51 linux sshd[1537]: Illegal user bret from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:52 linux sshd[1539]: Illegal user brian from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:52 linux sshd[1541]: Illegal user bruce from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:52 linux sshd[1543]: Illegal user carl from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:52 linux sshd[1545]: Illegal user carol from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:53 linux sshd[1547]: Illegal user cesar from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:53 linux sshd[1549]: Illegal user clark from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:53 linux sshd[1551]: Illegal user clinton from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:53 linux sshd[1553]: Illegal user corinna from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:53 linux sshd[1555]: Illegal user craig from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:54 linux sshd[1557]: Illegal user daniel from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:54 linux sshd[1559]: Illegal user danny from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:54 linux sshd[1561]: Illegal user dave from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:54 linux sshd[1563]: Illegal user dexter from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:55 linux sshd[1565]: Illegal user dick from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:55 linux sshd[1567]: Illegal user earl from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:55 linux sshd[1569]: Illegal user ed from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:55 linux sshd[1571]: Illegal user eddie from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:55 linux sshd[1573]: Illegal user edgar from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:56 linux sshd[1575]: Illegal user ellen from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:56 linux sshd[1577]: Illegal user emil from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:56 linux sshd[1579]: Illegal user enzo from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:56 linux sshd[1581]: Illegal user felix from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:57 linux sshd[1583]: Illegal user fred from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:57 linux sshd[1585]: Illegal user francis from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:57 linux sshd[1587]: Illegal user harry from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:57 linux sshd[1589]: Illegal user ian from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:58 linux sshd[1591]: Illegal user ismail from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:58 linux sshd[1595]: Illegal user james from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:58 linux sshd[1597]: Illegal user jeff from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:58 linux sshd[1599]: Illegal user jesse from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:59 linux sshd[1601]: Illegal user jim from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:59 linux sshd[1603]: Illegal user jimmy from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:59 linux sshd[1605]: Illegal user john from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:47:59 linux sshd[1607]: Illegal user karl from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:00 linux sshd[1609]: Illegal user keith from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:00 linux sshd[1611]: Illegal user ken from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:00 linux sshd[1615]: Illegal user larry from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:00 linux sshd[1617]: Illegal user lee from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:01 linux sshd[1619]: Illegal user lisa from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:01 linux sshd[1621]: Illegal user martin from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:01 linux sshd[1623]: Illegal user matt from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:01 linux sshd[1625]: Illegal user monica from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:01 linux sshd[1627]: Illegal user nicole from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:02 linux sshd[1629]: Illegal user paul from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:02 linux sshd[1631]: Illegal user pete from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:02 linux sshd[1633]: Illegal user peter from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:02 linux sshd[1635]: Illegal user phil from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:03 linux sshd[1637]: Illegal user philip from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:03 linux sshd[1639]: Illegal user roland from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:03 linux sshd[1641]: Illegal user samuel from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:03 linux sshd[1643]: Illegal user sammy from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:03 linux sshd[1645]: Illegal user samir from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:04 linux sshd[1647]: Illegal user sean from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:04 linux sshd[1649]: Illegal user shaun from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:04 linux sshd[1651]: Illegal user sven from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:04 linux sshd[1653]: Illegal user steve from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:04 linux sshd[1655]: Illegal user steven from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:05 linux sshd[1657]: Illegal user temp from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:05 linux sshd[1659]: Illegal user tim from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:05 linux sshd[1661]: Illegal user tom from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:05 linux sshd[1663]: Illegal user tony from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:06 linux sshd[1665]: Illegal user vanessa from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:06 linux sshd[1667]: Illegal user will from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:06 linux sshd[1669]: Illegal user willie from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:06 linux sshd[1671]: Illegal user win from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:06 linux sshd[1673]: Illegal user samba from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:07 linux sshd[1677]: Illegal user adam from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:07 linux sshd[1679]: Illegal user anton from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:07 linux sshd[1681]: Illegal user gary from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:10 linux sshd[1683]: Illegal user desktop from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:11 linux sshd[1685]: Illegal user squid from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:11 linux sshd[1687]: Illegal user gopher from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:11 linux sshd[1691]: Illegal user named from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:12 linux sshd[1693]: Illegal user nico from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:12 linux sshd[1695]: Illegal user marius from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:12 linux sshd[1697]: Illegal user silviu from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:12 linux sshd[1699]: Illegal user adrian from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:12 linux sshd[1701]: Illegal user alla from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:13 linux sshd[1703]: Illegal user tina from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:13 linux sshd[1705]: Illegal user art from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:13 linux sshd[1707]: Illegal user science from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:13 linux sshd[1709]: Illegal user elisa from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:14 linux sshd[1711]: Illegal user blue from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:14 linux sshd[1713]: Illegal user nicole from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:14 linux sshd[1715]: Illegal user nick from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:14 linux sshd[1717]: Illegal user ken from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:14 linux sshd[1719]: Illegal user stefanie from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:15 linux sshd[1721]: Illegal user kate from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:15 linux sshd[1723]: Illegal user tk from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:15 linux sshd[1725]: Illegal user mailbackup from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:15 linux sshd[1727]: Illegal user ostrich5 from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:15 linux sshd[1729]: Illegal user james from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:16 linux sshd[1731]: Illegal user nobel from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:16 linux sshd[1733]: Illegal user gary from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:16 linux sshd[1735]: Illegal user hinet from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:16 linux sshd[1737]: Illegal user sybase from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:17 linux sshd[1739]: Illegal user frank from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:17 linux sshd[1741]: Illegal user ignacio from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:17 linux sshd[1743]: Illegal user apache from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:17 linux sshd[1745]: Illegal user robin from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:17 linux sshd[1747]: Illegal user nagios from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:18 linux sshd[1749]: Illegal user george from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:18 linux sshd[1751]: Illegal user geo from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:18 linux sshd[1753]: Illegal user server from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:18 linux sshd[1755]: Illegal user s from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:19 linux sshd[1757]: Illegal user flurver from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:19 linux sshd[1759]: Illegal user pvm from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:19 linux sshd[1761]: Illegal user netdump from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:19 linux sshd[1763]: Illegal user xzhu from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:19 linux sshd[1765]: Illegal user globus from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:20 linux sshd[1767]: Illegal user adm from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:20 linux sshd[1769]: Illegal user wagner from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:20 linux sshd[1771]: Illegal user daniel from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:20 linux sshd[1773]: Illegal user valquiria from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:20 linux sshd[1775]: Illegal user sidney from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:21 linux sshd[1777]: Illegal user rodrigo from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:21 linux sshd[1779]: Illegal user robson from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:21 linux sshd[1781]: Illegal user student from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:21 linux sshd[1783]: Illegal user david from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:22 linux sshd[1785]: Illegal user max from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:22 linux sshd[1787]: Illegal user kirill from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:22 linux sshd[1789]: Illegal user julietta from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:22 linux sshd[1791]: Illegal user dima from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:23 linux sshd[1793]: Illegal user mobile from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:23 linux sshd[1795]: Illegal user evgenii from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:23 linux sshd[1797]: Illegal user shima from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:23 linux sshd[1799]: Illegal user julia from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:24 linux sshd[1801]: Illegal user julya from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:24 linux sshd[1803]: Illegal user pro from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:24 linux sshd[1805]: Illegal user andrey from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:24 linux sshd[1807]: Illegal user re from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:24 linux sshd[1809]: Illegal user royce from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:25 linux sshd[1811]: Illegal user karla from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:25 linux sshd[1813]: Illegal user manutencao from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:25 linux sshd[1815]: Illegal user mark from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:25 linux sshd[1817]: Illegal user marcelo from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:26 linux sshd[1819]: Illegal user carla from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:26 linux sshd[1821]: Illegal user sonia from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:26 linux sshd[1823]: Illegal user karina from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:30 linux sshd[1825]: Illegal user user1 from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:30 linux sshd[1827]: Illegal user johnny from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:30 linux sshd[1829]: Illegal user patrick from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:31 linux sshd[1831]: Illegal user nastya from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:31 linux sshd[1833]: Illegal user lenak from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:31 linux sshd[1835]: Illegal user jordan from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:31 linux sshd[1837]: Illegal user michael from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:32 linux sshd[1839]: Illegal user sardha from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:32 linux sshd[1841]: Illegal user magazine from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:32 linux sshd[1843]: Illegal user ashwin from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:32 linux sshd[1845]: Illegal user faziel from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:33 linux sshd[1847]: Illegal user win from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:33 linux sshd[1849]: Illegal user controle from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:33 linux sshd[1851]: Illegal user redactie from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:33 linux sshd[1854]: Illegal user sarmila from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:34 linux sshd[1856]: Illegal user reshma from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:34 linux sshd[1858]: Illegal user natacha from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:34 linux sshd[1860]: Illegal user rakesh from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:34 linux sshd[1862]: Illegal user asha from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:35 linux sshd[1864]: Illegal user anil from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:35 linux sshd[1866]: Illegal user abrug from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:35 linux sshd[1868]: Illegal user erik from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:35 linux sshd[1870]: Illegal user eric from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:35 linux sshd[1872]: Illegal user system from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:36 linux sshd[1874]: Illegal user backclick from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:36 linux sshd[1876]: Illegal user brandon from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:36 linux sshd[1878]: Illegal user info from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:36 linux sshd[1880]: Illegal user edu from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:37 linux sshd[1882]: Illegal user www1 from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:37 linux sshd[1884]: Illegal user larisa from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:37 linux sshd[1886]: Illegal user mona from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:37 linux sshd[1889]: Illegal user monica from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:37 linux sshd[1891]: Illegal user ade from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:38 linux sshd[1893]: Illegal user adelina from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:38 linux sshd[1895]: Illegal user vika from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:38 linux sshd[1897]: Illegal user mari from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:38 linux sshd[1899]: Illegal user ira from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:39 linux sshd[1901]: Illegal user tech from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:39 linux sshd[1903]: Illegal user lucy from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:39 linux sshd[1905]: Illegal user brian from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:39 linux sshd[1907]: Illegal user jeff from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:40 linux sshd[1909]: Illegal user emily from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:40 linux sshd[1911]: Illegal user betty from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:40 linux sshd[1913]: Illegal user Administrator from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:40 linux sshd[1915]: Illegal user rose from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:40 linux sshd[1917]: Illegal user stephen from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:44 linux sshd[1919]: Illegal user gordon from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:44 linux sshd[1921]: Illegal user steve from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:44 linux sshd[1923]: Illegal user service from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:44 linux sshd[1925]: Illegal user unix from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:45 linux sshd[1927]: Illegal user help from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:45 linux sshd[1930]: Illegal user maxim from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:45 linux sshd[1932]: Illegal user ftp1 from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:45 linux sshd[1936]: Illegal user export from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:45 linux sshd[1938]: Illegal user desktop from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:46 linux sshd[1946]: Illegal user free from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:46 linux sshd[1948]: Illegal user connection from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:46 linux sshd[1950]: Illegal user ip from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:46 linux sshd[1952]: Illegal user name from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:47 linux sshd[1955]: Illegal user jack from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:47 linux sshd[1957]: Illegal user yahoo from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:47 linux sshd[1959]: Illegal user kid from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:47 linux sshd[1961]: Illegal user maria from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:47 linux sshd[1963]: Illegal user marian from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:48 linux sshd[1965]: Illegal user look from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:48 linux sshd[1969]: Illegal user adi from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:48 linux sshd[1974]: Illegal user remote from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:48 linux sshd[1979]: Illegal user uk from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:49 linux sshd[1981]: Illegal user com from ::ffff:195.242.102.1

Jun 1 16:48:49 linux sshd[1984]: Illegal user net from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:49 linux sshd[1987]: Illegal user smmsp from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:49 linux sshd[1989]: Illegal user vcsa from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:50 linux sshd[2002]: Illegal user leo from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:51 linux sshd[2004]: Illegal user kevin from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:51 linux sshd[2006]: Illegal user charly from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:51 linux sshd[2011]: Illegal user east from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:52 linux sshd[2013]: Illegal user pita from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:52 linux sshd[2015]: Illegal user hacker from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:52 linux sshd[2017]: Illegal user hack from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:52 linux sshd[2019]: Illegal user no from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:52 linux sshd[2021]: Illegal user yes from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:53 linux sshd[2025]: Illegal user sammy from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:53 linux sshd[2027]: Illegal user sam from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:53 linux sshd[2029]: Illegal user papy from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:54 linux sshd[2031]: Illegal user jd from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:54 linux sshd[2033]: Illegal user guardian from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:54 linux sshd[2035]: Illegal user effect from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:54 linux sshd[2037]: Illegal user dev from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:54 linux sshd[2039]: Illegal user eth from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:55 linux sshd[2041]: Illegal user br from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:55 linux sshd[2043]: Illegal user be from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:55 linux sshd[2045]: Illegal user king from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:55 linux sshd[2047]: Illegal user bsd from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:56 linux sshd[2049]: Illegal user lord from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:56 linux sshd[2051]: Illegal user steaua from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:56 linux sshd[2053]: Illegal user dinamo from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:56 linux sshd[2055]: Illegal user rapid from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:57 linux sshd[2057]: Illegal user my from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:57 linux sshd[2059]: Illegal user path from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:57 linux sshd[2061]: Illegal user virtual from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:57 linux sshd[2063]: Illegal user bitch from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:57 linux sshd[2065]: Illegal user tolis from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:58 linux sshd[2067]: Illegal user toy from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:58 linux sshd[2069]: Illegal user sex from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:58 linux sshd[2071]: Illegal user online from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:58 linux sshd[2073]: Illegal user ns from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:59 linux sshd[2075]: Illegal user ns1 from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:59 linux sshd[2077]: Illegal user ns2 from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:59 linux sshd[2079]: Illegal user flo from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:48:59 linux sshd[2081]: Illegal user user from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:00 linux sshd[2083]: Illegal user ak from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:00 linux sshd[2085]: Illegal user cat from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:00 linux sshd[2087]: Illegal user wget from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:00 linux sshd[2089]: Illegal user logged from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:01 linux sshd[2091]: Illegal user bazat from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:01 linux sshd[2093]: Illegal user jhony from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:01 linux sshd[2095]: Illegal user golden from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:01 linux sshd[2097]: Illegal user many from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:01 linux sshd[2099]: Illegal user restrict from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:02 linux sshd[2101]: Illegal user you from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:02 linux sshd[2103]: Illegal user output from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:02 linux sshd[2105]: Illegal user the from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:02 linux sshd[2107]: Illegal user line from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:03 linux sshd[2109]: Illegal user white from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:03 linux sshd[2111]: Illegal user black from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:03 linux sshd[2113]: Illegal user nigger from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:03 linux sshd[2115]: Illegal user lame from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:03 linux sshd[2117]: Illegal user not from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:04 linux sshd[2119]: Illegal user dav from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:04 linux sshd[2121]: Illegal user bobo from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:04 linux sshd[2123]: Illegal user usher from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:04 linux sshd[2125]: Illegal user eminem from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:05 linux sshd[2127]: Illegal user mafia from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:05 linux sshd[2129]: Illegal user script from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:05 linux sshd[2131]: Illegal user redhat from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:05 linux sshd[2133]: Illegal user ro from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:06 linux sshd[2135]: Illegal user boy from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:06 linux sshd[2137]: Illegal user mine from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:06 linux sshd[2139]: Illegal user star from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:06 linux sshd[2141]: Illegal user like from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:06 linux sshd[2143]: Illegal user aurora from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:07 linux sshd[2145]: Illegal user sanda from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:07 linux sshd[2147]: Illegal user johnson from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:07 linux sshd[2149]: Illegal user danny from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:07 linux sshd[2151]: Illegal user world from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:08 linux sshd[2153]: Illegal user daddy from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:08 linux sshd[2155]: Illegal user team from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:08 linux sshd[2157]: Illegal user lavuk from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:08 linux sshd[2159]: Illegal user ben from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:09 linux sshd[2161]: Illegal user alfredo from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:09 linux sshd[2168]: Illegal user cirrus from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:09 linux sshd[2170]: Illegal user cos from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:09 linux sshd[2172]: Illegal user zagreb from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:10 linux sshd[2174]: Illegal user helsinki from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:10 linux sshd[2176]: Illegal user miami from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:10 linux sshd[2178]: Illegal user ford from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:10 linux sshd[2180]: Illegal user dacia from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:10 linux sshd[2182]: Illegal user nethelp from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:11 linux sshd[2184]: Illegal user italia from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:11 linux sshd[2186]: Illegal user france from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:11 linux sshd[2188]: Illegal user xxx from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:11 linux sshd[2190]: Illegal user xxxx from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:12 linux sshd[2192]: Illegal user viking from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:12 linux sshd[2194]: Illegal user none from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:12 linux sshd[2196]: Illegal user ghost from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:12 linux sshd[2198]: Illegal user nicolau from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:12 linux sshd[2200]: Illegal user ml from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:13 linux sshd[2202]: Illegal user xl from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:13 linux sshd[2204]: Illegal user xxl from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:13 linux sshd[2207]: Illegal user loveless from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:13 linux sshd[2210]: Illegal user love from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:14 linux sshd[2212]: Illegal user mad from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:14 linux sshd[2214]: Illegal user valy from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:14 linux sshd[2216]: Illegal user vali from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:14 linux sshd[2218]: Illegal user leechers from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:14 linux sshd[2220]: Illegal user allowed from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:15 linux sshd[2223]: Illegal user easy from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:15 linux sshd[2225]: Illegal user marcelo from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:15 linux sshd[2228]: Illegal user janelle from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:15 linux sshd[2230]: Illegal user paula from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:16 linux sshd[2232]: Illegal user kk from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:16 linux sshd[2234]: Illegal user one from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:16 linux sshd[2237]: Illegal user stuff from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:16 linux sshd[2239]: Illegal user issue from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:17 linux sshd[2241]: Illegal user diablo from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:17 linux sshd[2243]: Illegal user tad from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:17 linux sshd[2245]: Illegal user daddy from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:17 linux sshd[2247]: Illegal user porn from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:18 linux sshd[2249]: Illegal user austin from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:18 linux sshd[2251]: Illegal user mary from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:18 linux sshd[2253]: Illegal user chelsea from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:18 linux sshd[2255]: Illegal user radu from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:19 linux sshd[2257]: Illegal user krisztina from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:19 linux sshd[2259]: Illegal user juana from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:19 linux sshd[2261]: Illegal user baby from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:19 linux sshd[2263]: Illegal user me from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:19 linux sshd[2265]: Illegal user alegre from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:20 linux sshd[2267]: Illegal user sandrof from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:20 linux sshd[2269]: Illegal user valeria from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:20 linux sshd[2271]: Illegal user claudio from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:20 linux sshd[2273]: Illegal user leandro from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:21 linux sshd[2275]: Illegal user javier from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:21 linux sshd[2277]: Illegal user augusto from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:21 linux sshd[2279]: Illegal user gianni from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:21 linux sshd[2281]: Illegal user ruben from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:22 linux sshd[2283]: Illegal user nelly from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:22 linux sshd[2285]: Illegal user archive from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:22 linux sshd[2287]: Illegal user miguela from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:22 linux sshd[2289]: Illegal user raquel from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:22 linux sshd[2291]: Illegal user santiago from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:23 linux sshd[2293]: Illegal user qmaild from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:23 linux sshd[2295]: Illegal user qmaill from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:23 linux sshd[2297]: Illegal user qmailp from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:23 linux sshd[2299]: Illegal user qmailq from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:24 linux sshd[2301]: Illegal user qmailr from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:24 linux sshd[2303]: Illegal user qmails from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:24 linux sshd[2305]: Illegal user nicolas from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:24 linux sshd[2307]: Illegal user upgrade from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:24 linux sshd[2309]: Illegal user cliente from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:25 linux sshd[2311]: Illegal user rock from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:25 linux sshd[2313]: Illegal user jvc from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:25 linux sshd[2315]: Illegal user sony from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:25 linux sshd[2317]: Illegal user link from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:26 linux sshd[2319]: Illegal user kid from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:26 linux sshd[2321]: Illegal user kurt from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:26 linux sshd[2323]: Illegal user dude from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:26 linux sshd[2325]: Illegal user help from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:27 linux sshd[2327]: Illegal user emilia from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:27 linux sshd[2329]: Illegal user zp from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:27 linux sshd[2331]: Illegal user domain from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:27 linux sshd[2333]: Illegal user free from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:27 linux sshd[2335]: Illegal user tech from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:28 linux sshd[2337]: Illegal user virus from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:28 linux sshd[2339]: Illegal user patriots from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:28 linux sshd[2341]: Illegal user andreas from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:28 linux sshd[2343]: Illegal user yan from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:29 linux sshd[2345]: Illegal user domainw from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:29 linux sshd[2347]: Illegal user space from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:29 linux sshd[2349]: Illegal user golem from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:29 linux sshd[2351]: Illegal user cluster from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:30 linux sshd[2353]: Illegal user cammino from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:30 linux sshd[2355]: Illegal user wik from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:30 linux sshd[2357]: Illegal user upir from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:30 linux sshd[2359]: Illegal user sport from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:31 linux sshd[2361]: Illegal user photo from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:31 linux sshd[2363]: Illegal user theo from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:31 linux sshd[2365]: Illegal user eric from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:31 linux sshd[2367]: Illegal user war from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:32 linux sshd[2369]: Illegal user kk from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:32 linux sshd[2371]: Illegal user isabel from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:32 linux sshd[2373]: Illegal user felipe from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:35 linux sshd[2375]: Illegal user dj from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:35 linux sshd[2377]: Illegal user pp from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:36 linux sshd[2379]: Illegal user futurel from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:36 linux sshd[2381]: Illegal user general from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:36 linux sshd[2383]: Illegal user sanjose from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:36 linux sshd[2385]: Illegal user ny from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:37 linux sshd[2387]: Illegal user miami from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:37 linux sshd[2389]: Illegal user sick from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:37 linux sshd[2391]: Illegal user technicom from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:37 linux sshd[2393]: Illegal user webpop from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:37 linux sshd[2395]: Illegal user resin from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:41 linux sshd[2399]: Illegal user sunsun from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:41 linux sshd[2401]: Illegal user susan from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:41 linux sshd[2403]: Illegal user sunny from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:42 linux sshd[2405]: Illegal user suva from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:42 linux sshd[2407]: Illegal user Aaron from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:42 linux sshd[2409]: Illegal user sgi from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:42 linux sshd[2411]: Illegal user Jewel from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:43 linux sshd[2415]: Illegal user richard from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:43 linux sshd[2417]: Illegal user party from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:43 linux sshd[2419]: Illegal user alain from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:43 linux sshd[2421]: Illegal user reality from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:44 linux sshd[2423]: Illegal user coekie from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:44 linux sshd[2425]: Illegal user cobra from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:44 linux sshd[2427]: Illegal user core from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:49 linux sshd[2429]: Illegal user sara from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:49 linux sshd[2431]: Illegal user sarah from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:49 linux sshd[2433]: Illegal user knigh from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:50 linux sshd[2435]: Illegal user master from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:50 linux sshd[2437]: Illegal user edy from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:50 linux sshd[2439]: Illegal user edi from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:49:50 linux sshd[2441]: Illegal user mre from ::ffff:195.242.102.1
Jun 1 16:50:05 linux imapd-ssl: pmap_getmaps rpc problem: RPC: Unable to receive; errno = Connection reset by peer
Jun 1 16:50:05 linux imapd-ssl: pmap_getmaps rpc problem: RPC: Unable to receive; errno = Connection reset by peer
Jun 1 16:55:16 linux imapd-ssl: pmap_getmaps rpc problem: RPC: Unable to receive; errno = Connection reset by peer
Jun 1 16:55:16 linux imapd-ssl: pmap_getmaps rpc problem: RPC: Unable to receive; errno = Connection reset by peer
Jun 1 16:55:53 linux imapd-ssl: pmap_getmaps rpc problem: RPC: Unable to receive; errno = Connection reset by peer
Jun 1 16:58:32 linux postfix/smtpd[2786]: warning: dict_nis_init: NIS domain name not set - NIS lookups disabled
Jun 1 16:58:32 linux amavis[28850]: (28850-07) ESMTP::10024
01.06.2005 v 18:12:27

děcký den

Vzbudí se medvěd po zimním spánku, vyleze před noru a zařve na celej les:
Já sem tak nadrženej, že vošukám prvního živýho tvora, co mi přijde do cesty
!!!
Všechny zvířátka se rozprchnou po lese, jediný chudák ježek nestačí utéct.
Medvěd ho vezme do pracek, ale ježek se stočí do klubíčka.
Tak s ním medvěd otáčí sem-tam ale nemůže najít žádný otvor.
Celý rozčilený začne řvát: Kde máš piču?!? Kde máš piču?!?
Ježek: Já nic takového nemám!!!
Medvěd řve: Čím jsi to řekl?! Čím jsi to řekl?!?!Neska je dětský den a tak bylo všude dětí jak nasráno. Na ulicích, v parku, prostě fšude. Našim dětem jen to nejlepší, ale faktem je, že sem nikde neviděl, žádný dýlery ani úchyláky. Furt píšou v novinách, že před školama a v parcích se pohybují zvláštní individua, které nabízejí dětem bombonky napuštěné v těch hnusnýcg drogách či se před dětmi - pokud individuu dojdou bombony - obnažují a vykonávají všelijaké nechutné a odporné úkony ve svém mezinoží. No prostě a jednoduše řečeno, asi nejsem to správný individuum, neb předemnou všeci děti utíkaly.

Já nevim, možná je to tím, že mám nějakou melancholickou náladu či co, dost možná to je, že sme se o wejkendu s Ivčou v přírodě nakazili nějakým svinčíkem, z čehož soukromě podezřívám vodu a nebo ten hnusný letající hmyz, ale faktem je, že můj břich vykazuje příznaky lehké nevolnosti a mé hovno je skoro sračka. Jo, za to z pejska to dneska stříkalo o sto šest, pjekně do trávníčku kousek od dětí. Já vím, že je to hnusné, ale probůh co sem měl dělat, když má pejsek taky břuchabol? Akorát je blbý, že sračka se do pytlíku blbě zbírá a tak je lepší ji nechat na místě a doufat, že až pudu kolem příště, že nešlápnu do skoro vlastních sraček.

Ale to jsou jen představy představivosti, ty nemaj vliv na to co dělám. Fakt nevim úplně přesně co bych vyplodil? Vodu na plicích a hovno do hajzlu. Uf, myslím, že už ani to nadávání a používání sprostých slov, kurwa pičí, wohnutej rozmrdanej debilní svět. Fakt ne. No prostě můj problém je, že si připadám nevyrovnanej, nějakej rozhozenej a ne s úplně jasnou myšlenkou co dál. Třeba napsat. Jestli to má dál jako význam pokračovat v tomhle psaní deníčku, no měl jsem takovou stíhu, že sem vlastně takovej zneuznanej literát, že pravděpodobně deníček nikde nikdy nevyjde knižně (tedy, pokud si to sám nezařídím0, že?), nikde se o něm nebude psát, okdazovat na něj, a tak dál. No prostě přišla na mě trudomyslnost, deprese a smutek s pocitem toho jistého zneuznání a většinou nepochopení celého toho díla. No, ale faktem je, že když sem se pak podíval sem a sem a sem, taxem viděl za sebou tu dlouhou cestu životem a vlastně sem dostal takovou radost, že přeci jen něco zůstalo, že to nejní až tak blbý, ale spíš nepochopený, viděl jsem prostě tu historii, která vryla, byťže pravděpodobně úplně superminiaturní - ale o to brutálnější, rýhu do do masa historie. Netrpítě někdy něčím podobným, dámy a pánove, mý drazí Kolegové a zneuznaní Bozi?
01.06.2005 v 17:41:48