Nastěhováno

Hurray!!!

26.09.2004 v 10:14:50

jsem fuck rád

že se stěhujem, dneska zase praskly v baráku stupačky, tudížto netekla voda.

24.09.2004 v 10:45:11

ze světa tisku

A byl tu i Sámer Issa, který však po většinu koncertu posílal esemesky, a Stanislav Dolinek se svou maminkou. V první řadě seděli manželé Grossovi, ale na party nešli, protože spěchali za dětmi. Zato na ni dorazil Karel Gott, který s Balogovou za pár dní odlétá do Řecka natáčet videoklip k duetu Svět je nekonečná pláž. Překvapením večera byla vizáž Tomáše Savky, který velmi zhubl. Jak? Jí dělenou stravu, pravidelně cvičí a po páté hodině už nejí vůbec.
Já osobně bych spíše poznamenal, že pravděpodobně přičuchnul k velkému světu a tak teďka sjíždí kde co může, jakoby každej nádech měl býti posledním.

22.09.2004 v 22:01:15

olé...

ivča je na cestě a terezka leží pod stolem a lehce smutně kouká. líže mi nožičky. je dneska nějaká neskutečně hodná. což mi vlastně připomnělo, že jsem nejčko serfoval celkem asi hodinu jen tak luksusně bůh zdarma, takže jako já sem si to udělal totálně sám, takže to nebylo úplně až tak nadarmo, ale ...

to je už úplně jiná otázka. je ve mě jisté napjetí, které jakoby nevědělo kudy kam, ale faktem je, že není až tak velký jak bejvalo a sem tomu docela moc rád. je to takový celý vyklidněný, což maj mazlíčci jako já dost rádi. ha ha ha...
Což mi ale připomnělo, že jsem dneska vysral pejkně velký zhulený hovno. takovej ten materiálek co má tendenci se nalepit úplně fšude, hlavně dobře drží na porculáno a jedno spláchnutí ho neodplepí. jo příroda je příroda, na ni sou lidi ještě zatim krátký.
no a vlastně sem letos testoval první autdórek a myslim, že můžu zcela zodpovědně říct JO. Venek je prostě venek a na tom se vůbec nic nezmění. Síla přirody je síla přírody a nikdo mi nevymluví, že jediná relativně rozumná (no nechci však vidět svý plíce cha cha cha ... (pozn. autora: blek humour) a pravděpodobně příznivci opiátů, amfetaminů a jiných látek zase budou tvrdit, že to jejich je to jediné co je hodné jejich velikosti ega.
22.09.2004 v 21:40:35

chlor

našli v nějaký starý rujně. no a tak podobně. dyby ty bomby nějak třeba začali unikat mohla bejt katastrofa rovna lehce většímu lokálnímu průseru.

dusící se starř, dusící se mladí, dusící se střední a dusící se kájínek. je to fikaný, všichni nemaj co ztratit. kájínek se vrací nezpět na bory a v duchu se chtetá, jak tím tady vším manipuluje. no ale to taky nejni podstatný.
Jsem doma opuštěný a lehce nevim co mám dělat. hmmmm... terezka si dneska málem posrala svůj vlastní novej balónek. prostě se jí chtělo tak moc, že ho pohodila a těsně vedle něj vykonala svoji potřebu. no sama pak poznala, že to nebyl úplně nejchytřejší tah, protože stačil kousek a neštěstí bylo hotovo.. ale to tak někdy bejvá, že ke štěstí nebo k neštěstí chybí kousek. jak by řekl klasik "musíš byti mužem nebo ženou", ale to že sem samec nemusí nutně znamenat, že budu mlátit na potkaní každýho koho potkám, že? roděj se samý otázky a opět žádný odpovědi. nu ale což, dneska zase úchylák úřadoval a tentokrát prý se věnoval svému autu. Tedy ne, že by se na něj vychcal, ale měl otevřenej kufr a vyhazoval z nějaký suchý listy. pravděpodobně cítil vinnu, že své škoděnce včera zahnul s naším oplíkem.
taxe jí věnoval. jo holt, každej je nějak ouchylnej, to je tak, sice knoflíky prdelí neškubu, ale taky by se nějaká ta drobná neřest našla. to jako že jo. a co vy, už ste se dneska věnovali své úchylné úchylce?
22.09.2004 v 20:08:26

a těžké pozdní odpoledne

takže dnešní odpoledne se již vcelku nic úchylnýho nestalo. spíše takové lehké relaxační pozdní odpoledne, kdy nad městem se proháněl vítr, auta jezdili sem a tam, lidé putovaly z bodů á do bodů bé, z nichž někteří přes bod cé, jako třeba já, dyž sem se stavoval o Ivušky ve krámě. Je to pohoda mít pohoda xeft. I když nic není až do smrti.....

jenže to je teď co mě netrápí. jo, bojim se zlejch stavů, ale nic nemůže bejt horší než úchylák ujíždějící si na autech. jo, takže nás úchyl dnes odpoledne již žádnej stress na ulici nevyvolal a myslím si, že pravděpodobně naše kombo ho dostatečně ukojilo, takže minimálně do tmy nebude muset vybíhat na ulici. Jojo, takovej raní seks s automobilem asi musí bejt vzrušení, i když bych měl býti možná přesnější pissing na auta. no nic, fetišismus jako fetišismus, sem tam ňáká úchylka nikoho nezabila. Tedy myslím si, že pokud nemá nějaký agresívní chcanky, taxe autu nic nestane. Ale chudáci pejsci, když musejí přechcávat pachové stopy nějakýho týpka. Copak si asi myslej? Jo to já nevim, nikdy se to nedovim, neb mám podezření že zvířata to mají hozené jinak.
Faktem je, že člověk se nesmí příliš na něco soustředit neb pak vykonává chyby. Lehká nesoustředěnost zbavuje feedbackovýho pohledu na problém což není úplně dobře, protože tak. No.
Něco pro uvědomění si, že se vždy jena pouze jedná o pohled na realitu. Jenže mě je to relativně fuck.
21.09.2004 v 17:14:16

ůchylný ráno

dneska je divný ráno. za nulté chčije jaxvině, za prvé jsem si šel před chvilkou koupit cíga a musel jsem jít až na jiřák, protože všechny tři trafiky v našem okolí byly zavřený. Za druhé uchyl odnaproti nám pochcal kombika, protože je to úchyl a dělá to pravidelně, a když ho kolega začal jebat, tak ten úchyl prohlásil, že je snad taky řidič. no a za třetí projelo poté deštivou ulicí kropicí auto. Totální nechápačka.

21.09.2004 v 11:09:15

veselé pocity z prahy

Jojo, mám tu ve sbírce několik pocitů z poslední doby, jenž ve mě vyvolala praha, město puchů, tedy spíše duchů.....

Jo, ale to bude asi největší všeobecnej pocit z týhle republiky, kromě toho, že je tu spousta věcí postavenejch na hlavu, že pokud jde o cokoliv pronajmout, prodat apod., tak je snaha potencionálního zákazníka pokud možno co nejrychleji a nejvíce vokrást. proto nekšeftuju s kamarádama, a nebo jen těžce na férofku. ale to je fuk.
v praze navíc stouplo množství lidí v ní obsažený, skončili prázdniny, léto a teplo a tudíž se všici co byli preč vracejí do svých bytů a do relativního pohodlí města. no to je taky fuk. všici, kteří si sou toho vědomi, s tím počítají a ten zbytek je v prdeli a furt nadává. kurwa kurwa kurwa drát spíčenej nafičenej. já třeba nadávám i když to vím, protože to tak je a protože se mi xce v tuhle chvíli nadávat.
great mesydž je, že se nám podařilo tedy sehnat s drahou Ivčou bydlení, což je megaparáda a o wejkendu se definitivně stěhujeme. Na Žižkov. Takže po anabázi počínaje Hostivaří, pak Punkrácem, krátkým pobytem na Pražskýho povstání mířím úplně zcela někam jinam. Specifický Žižkof. Sem zvědaf a hlavně moc natěšenej, žádná magistrála, klid a mír, teoreticky jen opilci chodící z hospod, ale ti nechoděj 24hodin denně, sedum dní v tejdnu, 365 a štvrt dne v roce. no mazec. změna je život. velkej stolet starej byt, vysoký stropy, tlustý stěny. tak to maj mazlíčci rádi. jako třeba já.
jináče co? stále máte rádi punkáče? já ani nevim, jsou mi stále ukradení, protože punk je prostě mrtvej a za posledních třicet let se to nijak nezměnilo. nebo vo tom aspoň nevim. ale to je taky fuck. off. reality. ?
už dlouho sem si nedal takhle v klidu brk u deníčku. no zase se to jednou vráti, to je mi jasný, až budeme bydlet. no se na to moc docela teším, neb bude zase právě ta změna a navíc to bude s někým s kým to chci. jo jo jo. musím Ivče vyseknout poklonu až k zemi..... Bum, tak ta rána byla moje hlava narazící právě do dlaždiček.
anděl eksit. viděl sem podruhý a nic. poprvý mě to aspoň trochu vzalu, neb dobrej fet je dobrej fet, ale taky krutej mozkovej massakr. podle toho co kdo chce, tak ať si to vezme. Mě je to fuk, protože názor, že dobrý hulení je prostě dobrý hulení, mi nikdo nikdy nevezme. no vlastně nikdy nevim. hasta la vista marihuana.
a to je možná tak všechno, protože mě čeká já nevim co, ale i když si myslim, že to tak bude, protože to přijde a já se tomu nevyhnu, jelikož to tak chodí, a co chodí jednou dojde, a jestli ne, tak to pojde. jako každá představa, která je připravená k tomu, aby byla rozvíjena. a rozvoj kupředu je to co žene lidi vřed. nejsem žádnej génijus, ale i když možná jo, ale co mě čeká, zapomnění jako na všech ostatníx 99,9% procent lidí... blah blah blah blah blah blah
enuejama tama gama beta delta masa enujemana. blah blah blah. nevim co vás napadne, ale mě fakt nenapadá nic. neb tedy jo, chtěl bych přemejšlet nad tím jak lidi fungujou, protože jestli pochopím jak to tady funguje, tak pochopím sám sebe, jenže se mi nechce, protože si myslim, že vim jak to funguje a taxem f klidu. ne stoprocentně, ale skoro jo. hu. ste taky f klidu? už ste si položili někdy tu otázku? co vás udržuje v klidu? dokáže vás taky vytočit to, že někomu chcete přinýst nákup, jenže nemáte při tužce ruku, takže si to nemůžete nikam napsat a postačí vám smska? jenže dyž dostanete vyjebáno za to, že tu tužku nemáte, za to že chcete jen pomoct, jo to možná nasere. mě to sere, ale dál už to neřešim, protože je to zbytečný a dělal bych si v hlavě zbytečnej brajkl, kterej vznikne dyž si položím otázku "Proč?"
Protože chaos a já ho mít v hlavě nechci. Ale taky tam nechci mít prázdno.....
20.09.2004 v 16:26:38

pomluva

STANDA JE ČŮRÁK.
A MYSLÍ TO FAKT UPŘÍMNĚ

19.09.2004 v 10:32:11

record

dnešním dnem má moje workstejšna ve faše uptime 100days ... Čest jí....
Navíc máme konečně podepsanou smluvu na bydlení a klíče v kapce. Luxus mega moc velikej.

16.09.2004 v 11:25:32

středa

teda jo, dneska sem se probudil do velice zvláštního rána. nevim jestli to nezpůsobil déšť a nebo jiná změna počasí, ale faktem je, že když sem venčil Terezku, v parku byl na laviččce nějakej opilec, kterej cosi blábolil, na chodníku sem viděl několik rozšlapaných psích lejn, no znáte to, takový ty dlouhý stopy na asfaltu, jaxe snažíte ten smrdutý materiál z boty sundat za každou cenu. Lidi nějaký vystíhovaný, všechno fungujíce nějak jinak. Řekněme prostě normální divná středa, během které vás nepřekvapí ani ujetej důchodce střílející kolem sebe, protože má trabl a je nasranej na celej svět.

15.09.2004 v 13:41:55

hasta la vista bydlení

myslím, že naše nervování bylo odměněno úspěchem. Zítra jdeme s Ivčou a Terezkou podepsat smlouvu na podnájem bytu. Dyž se nic nezvrhne, tak to bude moc moc moc moc moc moc parádička. Těším, se až bude nějaká změna..... Mno, a paxe konečně zase více vrátím k deníčku, jenž jsem nejčko a i mé drahé čtenáře převelice krutě zanedbával.....

14.09.2004 v 11:28:05

krutá realita se připomněla

dneska sme měli podepsat smlouvu za bydlení, ale debil nás vypek. Vysral se na nás a den před podepsáním (tj. čera) zavolal, že to dá někomu jinýmu.
Takže jediný co mě dneska moc pobavilo je, že kritika Rejžka vynesli málem z hospody v zubech, no a mě se potvrdilo, že dotyčný je skutečně kokot, co má problém.

10.09.2004 v 19:07:15

stručně a jednoduše

vzal sem si dovolenou.

08.09.2004 v 22:28:05

kozy lucije bílý

jo je to blázinec, ve světě umírají děti, vybuchují na dálnicích kamijóny, umírají velryby, globálně se votepluje, ale to co nejvíc lidi zajmá jsou kozy lucije bílý.

jojo, kozy lucčiny a šílenství kolem nich. jo, vpravdě nechápu čí mozek vymyslel "budeme slídit a slídit a dokud nevyslídíme jaký že to má lucka kozy", to fakt nechápu a ještě navíc nechápu, že to může někoho zajmat. co se mě týče, myslím, že lucinka je svým způsobem apsolutně tuctová ženská, tedy aspoň co se týče vyzáže. a vono asi na tom něco bude, neb z plagátů po celém městě na mě civí její xixt s nápisem "láska je láska" a podivné póze se skroucenýma rukama. no jo holt, nerozumím šoubyznysu. A vlastně ani nechci, protože mě zajmá asi stejně jako, jakýže má to vlastně dáša kalhotky a havel trencle.
Mě osobně by spíš zajmal mozek, kterej dokázal vymyslet tohle. Ale víte jak, život je asi takovej, že nikdy nevíte kdy vám hovno spadne na hlavu.
07.09.2004 v 19:55:15

povolání převozníka

06.09.2004 v 18:51:07

Nečekaná náfštěva

V sobotu večer přijela těžce nečekaná náfštěva z Rajchu. Hans se chtěl opít, taxme mu udělali radost.... Ha ha ha

06.09.2004 v 12:33:54

Žádní američtí teroristi

neb nýbrž pořádná havárie. Škoda, těšil jsem se, že mnou vypuštěná fáma někoho ovlivní. Nu nic. Aspoň, že se mi konečně podařilo připojit video k počítači a grabuju starou kazetu..... oldies, very oldies

03.09.2004 v 13:45:32

Americký teroristi

napadli naši dálnici D1! Válka s USA je na spadnutí! Pravděpodobně bude vyhlášen výjmečný stav.... Udělejte si zásoby, nakupte hulo a zakopejte se někam pod zem.... !!!!! WAR! UNCLE SAM SI NÁS VŠECHNY NAŠEL!!!

02.09.2004 v 20:31:15

hmmmm snažím

se zamyslet nad jedním problémem, ale nevim jak, protože to nejde jelikož jakokoliv akce vykoná reakci, jenž není mým záměrem, aby byla vykonána. chjo. asi bych měl dneska nepodstatný kecy....

02.09.2004 v 17:02:49

prvního

prvního. jo máme tu prvního a děti již opět začali chodit do škol a jim jiných podobných ústavů. a je to znát.

To, že začala škola se již včera projevilo několika drobnými detaily, jako třeba, že jelo ryxlíkem směr kolín několik skupine více či méně podnapilých týpků, kteří drsně pokřikovali na nějakou holčinu vesele podnapilé výkřiky typu "ejfelofko, vysočino či horalko", což se pravděpodobně dotyčné lehce dotýkalo neb byla skutečně vyšší. Nu což, samečci si připadali ve skupině drsní a velcí a holčinu to třeba vzrušovalo. To já fakt nevim, neb sem kouřil marihuanu a seděl na lavičce a bylo mi to skutečně úplně fuck, neb špek zarazil moji silnou potřebu sraní. Za což sem byl skutečně vděčen, neb představa sraní ve vlaku mě nenaplňovala tím maksimálním štěstím jako jiné záležitosti. Ale proti předkusu žádnej dišputát.
A dnes ráno se to všechno ukázalo v jasném prvozářijovém ránu, jenž už nebylo doplňováno veselým halasením městského rozhlasu jako za mých mladých let v socialisticky-realistickém školství. Žádné kupředu pravá, ze školy už ani krok...
No prostě metro bylo narvané dětičkami, dětmi, žáky, študáky a jinejma obdobnejma týpkama a týpkic. Postávajíce na svých obvyklých místech, kde místa srazů jsou přesně vyhražena a kde skupinka 5B prostě nepustí na místo kde si dává špeka zástupce 5C. Toho nikdá nebude, aby céřkaři hulili s béčkařema, a nebo nedej bože áčkařema. A ano, áčkaři byli vždycky ti nejlepší neb z nich se později krystalizovala anarchistická sekce školy. Jojo, ale nic to nedokazuje, neb sem se třeba včera dozvěděl, že proslulý přeloučský podnikatel počátku devadesátých let bydlí s rodinou v maringotce na břehu rybníka. Což zase může bejt romantica, ale pravděpodobně až do doby, než nasněží a zmrzne. Už je vidím, jak na vánoce vybíhají z maringotky na rybník, aby vysekali díru do ledu a šli si ulovit štědrovečerního kapříka. Ale to je fuk.
No a takže nastala situace, kdy pravděpodobně na můj megasqělý deníček zase narostou přístupy ze základních a středních škol a já se opěti budu moci dělati genijálním, úžasným prorokem a co baže nejvíce co mi dělá dobře - guruem všehomíra.
No cože to vlastně jiného. Jedinou a velkou mojí životn změnou je v tuto chvíli, že s Ivčou hledáme nové bydlení, neb situace mě donutila udělat nějaké radikálnější životní změny, do kterých se mi nechtělo a které sem si představoval jinak a tak jsem se finále vrhnul do společného soužití. Čímžto chci Ivušce poděkovat za její gigantickou trpělivost za což má moje veliké díky. Život s typem jako sem já asi není jednoduchej a neb vlastně ani já to asi nemám někdy jednoduchý, ale tak možná má bejt, protože složitý vokamžiky má asi každej člověk. A tak to asi má bejt. No.
01.09.2004 v 16:34:58