Saddam Hussein

Nejsem na ničí straně, protože paka sou všude, ale dostala mě hláška, že soudruzi Američani pod vedením soudruha Buše, předají soudruhům Iráčanům, soudruha Husajna, samozřejmě, že legálně, ale fyzicky zůstane v bezpečí u soudruhů amíků, než bude jistý, že soudruzi iráčaní, budou moci v klidu a legálně soudruha Husejna popravit, protože soudruh Husajn živej moc ví, a kdo je mrtvej ten nemluví......

30.06.2004 v 11:50:50

Všední život ufonůf

nabírá na grádech. Je to takový dneska polehku vyblitý, mazec průser a úser největší. Aspoň sem konečně vyplodil hovno ze svýho těla, kterýmuž se ulevilo maksimálně....

Poslední školní den taky dneska nastal. Děti jsou šťastný, jo to jako jo. Těšej se na prázdniny, která budou u babiček, dědečků, tetiček a moří a okeánu, úplně ideálně chlastat, fetovat a vošukávat sen školáků. Školačky. Čím mladší, vypadajíce dospělejší, tím samozřejmě lepčí. Hepčí.
A je to vidět. Metrem jezdí spousta mládeže (mužů, žen, chlapců a dívek), na kterých je již vidět pečlivě připravovaná prázdninová vizáž. Již nebudou ti zaprdění páťáci, ale nýbrž velký šesťáci a to úplně postačí k dobrému pocitu, aby vznikl pocit "já jsem už tak velkej king, ideálně superstring o délce 256bajtů, že sem dospělej, všechno vím a všechno znám". Jojo, mám pro to jen srdce pochopení a laskavej úsměv (pod kterým se schovává myšlenka "čůráci, ještě nevíte co vás čeká, ale holt si musí každej padnout na držku") a pár ještě další myšlenek.
Moje současná myšlenka smyšlenka je taková, že se těšim až budu někde ležet pod stromem, s vyhuleným mozgem, pozorujíce oblohu, ptáky a potencionální zvířata a nic NEŘEŠIT......
30.06.2004 v 11:44:16

No comment

Fak bez komentáře (thx to Jachymko)

30.06.2004 v 11:30:31

Trapné všední věci

Voholil sem, vysral se (velice dobře) a umyl se......

29.06.2004 v 09:54:35

Serijózní test 1


KONEČNĚ SERIOZNÍ TEST

Konecne test, ktery stoji za to si udelat

Velmi rychle, presne vysledky !!!

TEST - poznej sam sebe

1. Jsi hezky ?
ano - 1 bod
ne - 0 bodu

2. Jsi chytry ?

ano - 1 bod
ne - 0 bodu


VYHODNOCENÍ:

2 body: Jsi hezky a chytry
1 bod : Jsi bud hezky nebo chytry
0 bodu: Jsi skaredy debil
28.06.2004 v 14:23:52

Trapný ftip 1

Stěžuje si Marie kamarádce Ireně: "Víš, ten můj Pepa se na mě už ani nepodívá jako na ženu. Večer přijde domů a první a jediné co řekne je ´Co budeme dnes žrát?´"
"No," přizná se Irena, "já jsem měla podobný problém."
"Jo? A jak jsi ho vyřešila?"
"No, koupila jsem si kratičký černý saténový plášť, černou masku, černé podvazky a jenom takto černě oblečená jsem toho svého přivítala. Hele, řeknu ti, úspěch byl okamžitý."
Po týdnu: "Tak co, zkusila si moji metodu?"
"Zkusila, přesně podle tvého návodu."
"A jak to dopadlo?"
"No, vzala jsem si černý saténový plášť, černou masku, černé podvazky. Vešel, podíval se na mě a řekl:
´Čau Zoro, co budeme dnes žrát?´"

28.06.2004 v 14:20:53

Pondělí nedělí

Pondělí nedělí žádnou neděli.

Teda jo síla. Sem byl o wejkendu na oužasný chalupě. Oužasnej sen, oužasná paráda, ani se mi do toho města, do toho šílenýho rachotu, smradu a mezi kvanta lidí vůbec, ale vůbec nechtělo. Co na to říct. Nic.
Jen to, že kurva, dyby ta pohodička byla nekonečná a maksimální. To by byla parádička. Jenže všechno hezký jednou skončí, stejně tak jako život. Jo. Težká to krutá realita jenž jenž je holt taková. Ale holt, jaxi to kdo hodí, tak takový to má. To je vše. Stejně se zase na lidi po wejkendu dívám jinak. Zatraceně jinak, neb je to normální a jasné, že pohledy se mění a vyvíjejí. Vláda padla a co bude dál?
28.06.2004 v 14:00:22

Mám hoňku jako sviňa

Fak spíčenej pátek, kdy by měli všichni bejt už doma. Já mám hoňku, protože spíčený ouřadové chtěj něco odklikat a obtelefonovat. A za chvíli hnedle pryč.... až do neděle....

25.06.2004 v 15:08:15

Jojojo

Trapné středeční odpoledne. Jsem zhulenej. V práci a čekám až přijede kámoš s autem habysme mohli vyrazit na služebku. Dnešní den, je jen jeden... Každý den

23.06.2004 v 18:00:05

Tos nezral:-)

Kultovni JXD se zas vyblil:-)

http://www.reflex.cz/Clanek28541.htm


Ale k věci: Oblíbený operační systém s tučňákem začal zanikat, aniž by zněly fanfáry, ba dokonce - aniž by si toho někdo všiml.

Od minulého týdne jsou totiž autoři dalších a dalších vylepšení Linuxu, dalších a nových, zdarma dopsaných a altruisticky anonymně zveřejněných kousků operačního systému, povinni zveřejnit svoji identitu spolu s prohlášením, že zveřejněný kousek kódu je jejich duševním vlastnictvím či dokonce dílem.

Příliš dlouho trvaly soudní spory kolem toho, zda nejsou některé zdarma altruisticky naprogramované linuxové součástky spíše altruisticky ukradené a zveřejněné, podobně jako bývaly v dřevních dobách na Síti ke stažení Windows 98.

Tenhle malý fígl - povinnost zveřejnit altruistovu identitu spolu s prohlášením, že autor kód nikde neukradl, ale skutečně vymyslel - myslím ukončí vývoj Linuxu zcela spolehlivě. On altruismus z cizího je mnohem a mnohem snadnější, a globat, kolik je z Linuxových součástek kde nakradeno, samozřejmě nemohu, anižto Linuxu nerozumím. V tom jsem ostatně zajedno s těmi nejortodoxnějšími linuxáři. Tož sbohem tučnáku!

23.06.2004 v 17:02:12

Karoschi

Jev karoši byl v Japonsku definován v roce 1982 a pojem se dostal postupně do mezinárodních slovníků. Představuje náhlou smrt na srdeční či mozkovou příhodu, vyvolanou v práci rostoucí fyzickou únavou a přetížením.
Přepracování může být příčinou úmrtí podle japonského ministerstva zdraví a práce po dlouhých pracovních směnách a obrovském množství přesčasů. Pokud člověk odpracoval přes 100 přesčasových hodin v posledním měsíci nebo přes 80 hodin v posledním půl roce.
Podle statistiky v roce 2000 zemřelo v Japonsku na přepracování 85 lidí. O rok později jich bylo již 143 a v roce 2002 dokonce 317.

22.06.2004 v 18:07:37

Blogování, blogy a jiné podobné sračky

Staré ikony, Fuka, Dočekal a Gates již dávno vyšuměli a jen jenom já, malý trapný a ubohý si vede svůj deníček, nudný, pofidérní, hrající si na něco co nejni (a já nejsem), kde si mohu říct, že Václav Klaus je nekrofil, že já nejsem já, ale nýbrž on a tak.
Hryzla mě do nohy nějaká svině a bolí to, svědí a škrábe, a já si to prostě nípat nemůžu, byťže bych fak rád, jenže pak bych si to rozdrásal ještě víc. Spíčená nebezpečná příroda. Beton na ní.....

22.06.2004 v 09:45:12

Superstar je PODVOD!!!!

Je to podvod, NEVERTE JIM! Jedina superstar jsem tady JA!!!!!!
Toto je varovani ministra kultury a ministra zivotniho prostredi!!!!
Cela soutez byla zmanipulovana ve prospech pofidernich jedincu!!!!
Opakuji: CELY JE TO PODVOD JEHOZ UKOLEM JE VYTAHNOUT PENIZE Z LIDI A HLAVNE: TY PENIZE PATREJ ME A NE NEJAKEM NULAM!
To je jasny jak facka, ale buh (jako ja) jim to oplati na detech!

21.06.2004 v 12:11:44

Bože chaos

Jo ano, trošku chaos. Dneska v metru narazil jsem na cikána, ze kterýho smaho čišelo a ktera mlatí nějakýho typa. Zdravej rozum mi zavelel "jdi vod toho", a popravdě řečeno, jsem nad tím ani moc nepřemejšlel. Jedna jizva stačí. Nejde vo to, že to byl cikán, jde jen o to, že byl napérovanej jaxvině a prázdná hlava a péro prostě dohromady nejde. To dá zdravej rozum...... A ten mám rád..... můj úžasnej zdravej, vyhulenej rozum....

21.06.2004 v 11:55:52

No jo no

Dobře sem se vysral.

No, fakt dobře. Ubalil jsem si brk a šel si zameditovat na hajzl. Tam ležel nějakej starej živel a docela sem se do něj začet. Nejvíc mě dostal rozhovor s nějakou nekrofilkou. No sila no...
No taky bych měl jednu reakci na kouzelnej Kouzlův článek., jako že je ten člověk chudák, jenže já sem na to musel odpovědět, že co když je to třeba Standa Gross, na kterýho zase lezou roupy a chybí mu objíždění bordelů v různých převlekách. To fak nemůžete vědět.
A už teďka sem se moch potenciálně dopustit trestného činu a být odsouzen k nějaké potupě, páčto už jeden soud prohlásil, že to prostě není pravda, ale kurva to ten soud nemůže vědět, jestli přeci jen na tom nemůže bejt pravdy trochu. To je prostě ta nejistota a já mám podezření, že kdybych něco takovýho dělal já, tak to zaprvý nikdo o mě nezveřejní a za druhý fakt nevim jak by to dopadlo a jestli by se tím někdo vůbec zabejval. Prostě jo, tlesknutí rukou, věčná nejistota. No jo no...
Ale fakt sem se dobře vysral, cejtím takovou úlevu uvnitř těla, že fakt nevim co mě čeká, ale jo.... no jo...
20.06.2004 v 18:42:21

Svatepčani

Debilní zvyk svatební probudil mě ze snění.

Sráči. Mě je jedno, že se nějakej typ vdává a nějaká typka žení. Je mi to úplně fuk a ukradený současně, ale kurwa nemusej mi troubit pod oknama. Mě je úplně ukradený, že si jedou v nějakejch černejch velkejch autech, že maj na přední kapotě nějakou velkou kytku, že maj velký ptáky, velký vejfuky a silný auta, mě je úplně jedno, že si kurva teďka připadaj velký šťastný a spokojený s jasnou úspěšnou budoucností, ve který nikoho nečeká žádná bída, žádnej úpadek, jen štěstí bohatství a samí úspěšní lidé (pokud možno extrémně mladí a nebo extrémně staří), krásní milenci novomanžele a krásné milenky novomanželky, prostě ta ideální budoucnost.. Jsem prorok a tak se ptám: Budete kreténi troubit až budete jezdit k soudu a hádat se o poslední halíř, děti a psi? Ježíš, jim nic neprorokuje, to jen já, protože mě vzbudili ze sna sladkého a to Bůh neodpouští.... Ho ho ho
19.06.2004 v 11:30:53

Jak sem k prccu přišel!

Je nějakej den tohoto týdne..nejspíš pondělí. V práci se mi už zase nechce dělat :o) to je normal...Lezu po chatech, na sezanmu rozhovor s Lucinkou Vondráčkovou..nic moc, nuda. Pak jdu na Teplice a tam někdo je!!!

Dostanu z ní icq číslo, píšeme, povídáme. Dělá Livechat pro prasácký němce, je jí 21 a 0,5roku syna. hmm. Nemá čas někam chodit...jen si jí doma honí před kamerou. Prý chce konečně vyšukat. SUPER - Od toho jsem tu Já BOŽSKÝ nabíječ KOZEL!

Dá mi svůj telefon..test passed...dám jí svůj..3 dny=150Kč za SMS. Včera byl pátek-chybí na icq. Volám je v Teplicích s klukem na očkování. Jedu za ní...čuchám kundovinu!

Dobře to dopadlo...chce mě KOUŘIT..v sobotu jedu za ní. Budu semenit až do úplného vyklíčení, áách.

Jedu domů....:o)) mám ještě rande s jednou bejvalkou. Jdeme na večeři, hrozně jí bavím, pořád něco povídá:o)co to mě nezajímá, má pěkný kozičky akorát do ruky. Nechci jí nasrat, že jí jako chci jenom do postele, tak jí před barákem jen políbím, prcat jí budu až dneska(pátek)..zítra(sobota) to nejde to už něco MÁM!!

Jo je to fajn...takový detailní plánování člověku opravdu hodně ulehčí.

18.06.2004 v 13:26:13

Nuda v Ostravě

Tak aby se neřeklo, nebo aby se nějakej cajzl z Brna nerozčiloval, že mám něco proti Brnu, tak zrovna teďka zažívám epesní Nudu (a prudu) v Ostravě na Marijánským náměstí. Tyhle venkovský oblasti Prahy sou dost trapný......

17.06.2004 v 13:30:54

Nuda v Brně

Cájzl z Práglu se nudí v Brně. Chrlice centrum nudy na Zeměkouli. Takže brk, nuda a spánek. Nic více se k tomu dneska nedá říct. Již běžný služební výjezd. Fakt svým způsobem nuda. Takže furt a pořád nuda....

16.06.2004 v 20:41:25

Velkej povzdech

Ježíš, jak já sem rád, že jsem vypad z malýho města, lidově maloměsta...... Praha je sice přerostlá vesnice, ale pořád lepší než malý spíčený město, který si hraje na velký město a kde největší tuneláři (rozumněj "úspěšní obchodníci") v trenclích vytíraj schody.....

16.06.2004 v 08:58:14

Hoňka jaxvině

zejtra jedu na služebku, brno a ostrava. vim, že to nikoho nezajma, me je to však fuk, za to budu mit free večer. dneska chaos jaxvině. pip. mazec pip... pip pip pip pip a pip

15.06.2004 v 20:17:58

Ááá máme tu jednu malou podvečerní anketku

Jojo, před chvílí jsem byl v naloženej v koupelně a napadla mě jedna taková malá anketka na téma čůrání ve vaně. Takže pokud to někoho zajmá, tak může pokračovat ve čtení článku a pomoci tak statistikům k novým údajům

No a jak mě napadlo tohle téma? Byl jsem ve vaně a strašně moc se mi chtělo čůrat... Toť vše.. A neb nejsem určitě jedinej člověk na světě, kdo občas má podobnej problém, tak mě holt zajmá jaxte na tom vy....
14.06.2004 v 19:55:18

Hmm... dyž už sem u toho plastiku

Dyž už sem u toho plastiku. Na lupě vyšel nějakej plastickej článek vod Fucky, jak nema rad blogy, taxem tam napsal, že blogy taky nemam rad, ale že můj hovnopopisný deníček je nejlepší na světě, dal jsem naň samozřejmě odkaz a teďka čekam kdo se chytne.
Navíc mi teďka přišel za odměnu certifikát vod teěch RSAáček, no dobrý, kromě toho, že mám pocit, že sem chytrej jaxvině, je to plaketa za třicet dolarů, a ještě si tam musim sám nalepit svý jméno. Moderní doba, přináší moderní plastické metody..... chjo

14.06.2004 v 14:54:56

Juchůůůů

Jojo, jen pár dnešních postřehů. Fakt krásně sem se vysral. Vyloženě megakrásně.
No jináč sem při sraní prohlížel katalog Sparkys, nějaký hračky a tak. No prostě samej plastik, klouzačky, autíčka a ba dokonce i zbraně, všechno z plastu. Jednou sem zvědavej až se vyseru blbě a bude to nádherný plastický hovno. Což mě napadá, nebyl by to špatnej kšeft, prodávat umělohmotný barevný hovna, což by bylo krásný, kdyby všichni lidi, když už žijeme více či méně unifikovaně, srali i nádherný, v několika barevných variacích, barevný plastiský hovna. A proto já se dobře vysral, bavíce se touto představou.

14.06.2004 v 14:04:29

Drobná poznámka k předchozímu článku

JSEM ALE KURWA SÁM SE SEBOU MEGAMAKSIMÁLNĚ SPOKOJENEJ!!!!!
To je celej ten výsledek důležitej celý tý akce..... chaááááá

13.06.2004 v 21:04:03

Hasta la vista bejby

No teda, jo. Dneska jsem se dostal k různejm domácím pracem. Jako například uklízení. A že to byl megamazec....

Jo, přátelé. I já, takový vyhulenec, bohém, Bůh, génius a jiná podobná havět dělá takové podřadné úkony jako je utírání prachu, luksuvání, přerovnávání a jiné šílené úpravy domácnosti. Jo, a to jen proto, že pokojíček mi řekl "ty hajzle, dneska budeš uklízet a nebo tě sežeru za živa." No a protože jsem viděl utíkat z pokojíčku nějakýho živočicha, kterýho se mi nepodařilo identifikovat. No možná, že kdyby se na to podíval nějakej ichtolog a nebo přímo nějakej ichtyl, tak by řek "jo kurva, to je megalomanius bohus markus humusarius exemplaris" a možná, že i kdybych moc chtěl, tak by tohodle novýho živočicha zapsali jako novej druh do seznamu všelijaký havěti.
Jináče, musím big kongratulejšn BAF for jeho 15000-sící hit na mém deníčku, což mu bude zaslouženě vráceno při nejbližším setkání třetích druhů. Pravděpodobně se zhulíme ve spolek jako megaprasata a budeme děsně všichni spokojení. Což mě napadá, jestli to zvíře co ode mne uteklo, jestli to nejní ňáká potvora, která vznikla z usazenin marihuanových zplodin při kouření tzv. jointů. Ale to je jenom moje pouhopouhá domněnka.
Dalším zajmavým jevem uplnynulého wejkendu je počasí. Počasí bylo vpravdě aprílové. Během tejdne wedro jako svině a když se jeden chce o wejkendu zrekreovat, tak chčije a padaj bouřky s bleskama. Takže nezbylo nic jiného než pořádná rekreace v domácnosti a nějakým tím uklízením či jinejma tělesně povzbudivejma činnostma. Jako je třeba oholení se, či vyhulení se.... Záleží jen na vkusu a momentální náladě jedince trávícího wejkend. To je snad jasný jak fucka.
Jináče server na kterém běží tento deníček v tuto chvíli slaví uptime 102 dnů. Budiž mu do budoucna přáno mnoho dalších krásných dnů.
A co dále? Dále už nic, protože pohádky byl konec a já se chci ještě chvíli rozčilovat nad novinkama, který se udály během uplynulého wejkendu. Chjoi. to bude úser....
13.06.2004 v 20:58:18

Pátek svátek

Hmmm.. certifikáty komerční banky a její obnovení. Asi po půl hodině kolaborování s těmito důležitými daty digitální reality, mi konečně vyběhla hláška, že za 60minut je určitě už můžu nainstalovat. Jsem sám docela zvědavej, co z toho bude. Snad to projde, jestli ne, tak holt budu nasranej a budu muset zavolat na hotlajnu, kde opět ze mě, zcela zaslouženě, udělaj blbce. Jako posledně.

11.06.2004 v 10:30:42

Chjo, vycuclost

Vycuclost nějaká veliká, hlava prázdná, psycho veliké....

Jo, Titus je fak hustej film. Já jsem Pomsta, tohle je Vražda a támhleto je Smrt. Budiž to tedy podraz na nebohého Tita Andronika. No co na to říkám? Nic, hrabe mi a já se cejtím prázdnej jak stará almara.. no.
11.06.2004 v 00:00:11

Hmmm..... Divnej den

Jakoby dnes den mel svý dny a je nějakej nervózní. Dusno, napětí a náběh na průser. Jináč dávaj na dvojce hodně dobrej film Titus. Nějaka moderní adaptace Šejskpíra, hodně vypečená...

10.06.2004 v 23:42:43

Težký život krávy...

I ty krávy, to maj těžký.

10.06.2004 v 20:49:57

Mala nafstevnost

A bude hur..;)

(pozn. moje: Jo jo jo jojo, i když je ten članek ouplně zbytečnej, má zcela pravdu a protože se nebojí panáček říci pravdu, taxem ho zveřejnil. máme přeci frýdom, občas teda... :-)

10.06.2004 v 12:03:12

Jo tak už všichni víme

lékař-opilec si přišel pro výpověď. je mi to uprdelem, jsem hnusnej vodpornej cynik, ale nějaká přejetá holčička už mě vůbec nezajma. Jen se spíš těšim na situaci, až skutečně cajti prokážou, že na jeho autě byla fakt závada a že si dal panáka až po tom co se mu to stalo. Bojim se, že je to klasická ukázka životní absurdity typu "mě se to stát nemůže, a když už se to stane, tak už mi nikdo neodpáře něco co napsali užasní čeští novináři".

10.06.2004 v 11:54:49

Kurva už mě sere ta sejmutá holčička

Musim bejt fakt zasraně moc vulgární, neb už mě sere ta poražená holčička. Od pondělka se můžu dočíst o každým jejím uprdnutí, o každý minutě nebohýho doktora, názor kdejakýho pofiderního ňoumy, z kterejch se minimálně každej první snaží bejt chytrej coby, kdyby ryby mluvili. Jsem proto, aby se doktorovi udělalila prezidentská milost, protože prostě přeci nebude nikdo nikomu ubírat právo se v práci pořádně vožrat a nebo zfetovat! A to že choděj lidi po chodníkách? Nemaj tam co delať. Kromě toho správnej doktor ví, že přirozenej výběr je přirozenej výběr, evoluce. Fuj tajksl já sem tak nechutnej, až je mi z toho dobře.....

09.06.2004 v 12:13:06

Silo v nas

Silo je v nas. Veliké. Ani nevim co mam dodat, protože vedro je sviňský a já mám radost, že zase můžu konečně nadávat na něco jinýho než na zimu. Na teplo, zkurvený spíčený pražský teplo. Cha. Jinak ouřadové dneska lítaj a lítaj až sou z toho vyčerpaný jaxvině.

09.06.2004 v 11:35:21

Kdo si tohle přečte

09.06.2004 v 09:32:23

Jo n8v3t2va

Jo návštěva, to je mazec.

08.06.2004 v 23:02:33

Slovníček vojenského slangu až argotu

08.06.2004 v 19:30:13

Kam to ten náš svět pěje?

Kam to fak pějeme? Nevíme. Lidé žijou holčičkou sraženou vopilým doktorem, kterej vlastně za nic nemůže. Dyk vo co gou? Platí daně, pije státem povolenou drogu, a že v zaměstnánjí? Kdo v týhle době nechlastá a nefetuje a neulítává si na všem co dodává tělu příjemný pocity? Všichni. Možná je to smutná událost. Ale vo co gou? Ouřada zase někde vzal nějaký úplatky. Přiblblejch 50litrů a je z toho chudák v prdeli. A ministrině součková ta si za diag human užívá krásného, pohodlného života politického důchodu. Tak vo co gou? Obchodní manageři, busnysmeni a všichni vokolo dělají náš svět tak krásnej, dokonalej, tak úžasně virtuální, že já a má deprese se musí styděť

Jo, takže teďka sem dostal cosi, co mě bylo popsáno podle obchodníků jako vdolek. Jenže ať sem dělal co sem dělal, prostě to vizuelně fdolek zaručeně nebyl, a aj podle chuti to zaručeně byla kobliha, která měla marmeládu místo vevnitř na šošolce. No takže to byla taková dnešní třešnička na tortě...
Jo tragédie, ale co se nadělá. Jestli jedna kobliha místo vdolku a nebo jedna přejetá holčička vožralým doktorem, to už je fuck. Příští tejden budeme žít něčím jiným, a ať se nám to líbí nebo nelíbí, budeme řešit třeba brutální havárii školního autobusu v Peru. No neperu, ale schválně sem se teďka zamyslel nad tím, kdyby nebyla média takový naspýdovaný diky moderním technologiiím. Dneska se už vám nemůže stát, že vyjedete na moře a za deset měsíců nebudou lidi v přístavu pořád vědět kde ste. Dneska holt nikam nemůžete utýct. Jediná naděje je, kdyby došlo k výrazným poklesům v cenách meziplanetárních lodí, jo to by se pak vyplouvalo na širé moře. Jo, ale to by byla megablamáž, vytipovat si někoho zcela úplně neznámýho a přesvědčit ho, že právě on byl vybrán, na základě mohutné analýzy podkladů, k testům při testování nových vesmírných pilotů.
A jako úplně ideálním by se mi jevil jistej Benda z vesmírnejch lidí, na kterýo by se psí bouda úplně hodila ouplně maksimálně. No což mě ouplně teďka přeqapila jedna věc. Po dlouhý době sem skouknul jejich web a musim, říct, že se typ rozjel teda pjekně ve velkym. Má to vymyšlený, a bojim se, že tomu i věří. Jsem zvědavej jestli třeba za pjetset let nebude z tohodle něco úplnějinýho. Jenže to se nedozvim. I když mě možná taky jednou přepadne nějaká Psýcha, a vyvedu něco taky ujetýho. Jenže to nevim, možná fakt to třeba budu já, koho prvního kontaktujou mimogáči, a že to budou nějaký sráči. To už vim fak jo, že jo, předem.
Přímo jetina sjetina, se tváří jak fakt dobrá věc Panzer AG, hodně dobrá elektronická záležitost. Fak že jo. Fak že jako jo.No, ale asi holt trochu přesměruju na chvíli pozornost...
08.06.2004 v 17:24:03

Ťamani

Ťamani. Obsazení evropy již dávno bylo započato. Všechno co jíte, vidíte, používáte, všechno je jen Made in China. Neexistuje nic dokonalýho, neexistuje nic jistýho, jen China. China china china, to bude psina.

No, ale faktem je, že jdete po ulici, narazíte na Ťamanský stánky, jdete po ulici a narazíte na "Činský bufét". Prostě jo, je to tak a ne jinak. Vcelku mi to nijak nevadí, je mi to celkem fuck, protože jich je hodně a někde bydlet musej. Sou totiž fikaný a oni věděj jak na to. Prostě jednoduše rychle a levně, qalita být na obtíž. Takže otázka dneška zní.....
08.06.2004 v 13:41:11

Teda to je mizerná náfštěvnost....

... že se nestydíte!

08.06.2004 v 11:18:40

Tak teďka sem se fakt nasral...

To je v prdeli. Zrovna sem se krásně rozepisoval vo tom, jak sem dneska zaspal na poradu, a jak byla v pohodě, že nám šéf vyprávěl veselý historky ze svýho života na vojně. No prostě mazec. Paxem se taky zmínil o tom, kterak sem minulej tejden na Punkráci potkal bezdomovce jaxi v klidu sere v parčíku, nevzrušen okolojdoucími lidmi, zcela za bílého dne a úplně v klidu. Prostě do pohody.

Nejsem si jistý tím, že bych dokázal se vysrat v parku. I když v noci, když nouze bývá nejvyšší, by se asi dalo. Ale s předpokládanou šancí, že můj vyměšovací process bude sledován nějakým pražským vojérem. A nebo, což by bylo ještě horší, narazit na nějakýho frotéra s odchylkou od normálního frotérství, takovou, že by měl nutnost otírat se o seroucí lidi. A když žádnej nesere, tak ho nasere a ještě se o něj bude otírat.
Sakra, ja bych byl nasíracím frotérem úplně nějvětším.

Jo, až se jednou odhodlátek důležitému životnímu rozhodnutí, mějte prosímvas na mysli, že se můžou vyskytnout občasné komplikace.
08.06.2004 v 11:09:19

Opilej lékař srazil script kiddie

Opilej lékař v rámci prozření ve Vinohradské nemocnici sejmul dítě, podle jeho vizí budoucího hackera, jenž zničí celou planetu, a nějak se mu nechtělo čekat až zdaleké budoucnosti přiletí Terminátor. Tak ho prostě sejmul zcela sám autem. A proč vlastně lidé hledí do minulosti? Protože na věci příjemné se vzpomíná velice dobře, ale již nikdy nejdou prožít znovu. To je jasný jak facka, protože dokouřený džojnt znova prostě nezapálíte.

07.06.2004 v 17:04:15

DUS DUS DUS DUS

Tak zase makaj na chodníku. DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS

BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS BUS
Kurva, že je to baví. Mě už teda ne. Stejně tak jako nedám důchodkyni v metru už žádný peníze, protože je tam furt a pořád a dneska ji navíc dala nějaka ženská co šla předemnou.
07.06.2004 v 15:22:22

Áááá policisté se vytáhli

Chm. Zrovna někde sem čet, že monocajti rozpustili nějakou párty u jezera o wejkendu, že prej si chataři stěžovali na rámus. Jo, já bych ty masťňáky hnal sviňským technokrokem. Stejne pofidérní jako nějakej MeKártny. No normálně, fakt by mě zajmalo, kdo dovolil takovýmu moulovi vyřvávat nějaký přestárlý písničky na celou prahu. Stejně ani nebyly jeho. Mohli tam posadit karla gotta, a všechno by bylo ok. Co s nějakým zatuchlým broukem, kterej akorát tak může strašit malý děti a chiuauavy.

07.06.2004 v 11:17:26

Ouřad se již probudil do pondělního odpoledne

A tak se zhruba před půl hodinou na chodbě zvýšilo množství pobíhajících krys, což jsem analyzoval jako situaci, kdy se z kanceláří vynořují případi a chodí do kuřáckých koutků prodebatovávat různé všelijaké pracovní problémy, jako kdy a jak jaký bylo venku teplo, co dědečci, babičci, děti a jiná podobná nebezpečná havět.

Byl jsem se vysrat. Během slastného sraní jsem dvakráte slyšel zadupání ouředníčkovo, před dvířky mé záchodové kukaně a pravděpodobně byl nutkán potřebou vyměšovati. Jojo, i úředník je člověk. Za což se mu nijak nesmějmě, protože to fakt není k smíchu.
Ale faktem je, že sem byl ráno nakoupit něco v lahůdkách ke správné snídani, taxem tam narazil na hladce voholenýho, značkovou, ještě sovětskou, kolínskou napurfémovanýho xixta, jehož jsem okamžitě, bez jakéhokoliv přemejšlení voznačil za ouřadníka, a samozřejmě, že jsem se nespletl. Ó, ano, jsem moc pyšný na svůj odhad. Jen do doby, kdy se nesplete... Můj odhad.
No a co jinak? Vysrání proběhlo dobře, bez problémů a holt celý hladce.... Hovno sklouzlo po prdeli jak po másle....
07.06.2004 v 10:40:27

Povídali, že mu hráli...

.. až mu hrály, na kočáry, a že mu zahráli. To jako jo, protože se nemůže hejbat, dejchat, z uší, nosu a úst mu teče červená jahůdková marmeláda, a tu má každá bába ráda. Jak by řekl medvídek Pú. A ten by na to skutečně mohl říci jen jedno: "Prasátko, držení je trestný..."

07.06.2004 v 00:05:00

Hmmm jo...

Takže fšechno co sem chtěl udělat je skoro už hotovo a nejčko co můžu jen říct, že jsem si zapomněl pustit nějakou muziku na backgroundu...

Jo příroda, to je prostě neskutečná pohodička a žádnej blázinec. Což navíc dokazuje to, že zž mám dva zaregistrovaný usery. Což je docela překvapivé zjištění a pro mě ukázka toho, že příroda nepříroda, musím se na svém úžasném deníčku snažit, aby byl stále lepší a lepčí a lepčí a jednou ho prodám sýenen za pár miliard a pak huráá na tichomožský ostrovy snít s arturem sí klárkem ten věčný hašišový sen.
Všechny ty poslední dny se udály ve znameních hektických a krásných chvil, jenž navždy zůstanou v mé krátkodobé paměti. Ztraceny. S krátkou pamětí mívám ke stáří čím dál tím větší problémy. Což samozřejmě není na škodu, ale myslím, že vymlouvat se na to nedá. To jako ne.
Šílenej buldozérista to je ale jiný kafe. Způsobilož mi to restart notebůku. Divná věc. Chtěl bych taky zešílet, protože zbavil jsem se jedněch tlaků a objevily se hnedle dalši. Jak dlouho to bude ještě pokračovat? Moc dlouho? Až do smrti smrťoucí, to dá rozum velikej. Cha
06.06.2004 v 21:08:58

Několik prvních poznámek vykrystalizovaných

z prvního mišmaše emocí a vzpomínek. Takže za prvý, návrat do prahy byl agresívní. a to moc. praha je město nepříjemných stavů ráj.
ale budiž to byla očista prvního stupně. v pátek vyblití se z duše. očista těla tím budiž byla započata. mysl vyprázdnila nečistoty utrobami vnitřností to šlo ven na vzduch pannenský.

kdežes to po pohledu do světa a jejímž odmítnut šli špatné energie jako když padají zvratky k zemi. Ejhulá lalulá na místech kam zvratky božské jednou dopadnou, tam za sto let trosky světa dopadnou. ano, přátelé budež tomu právě za sto let, co země pohlcena budež sama sebou.
Čas plyne brutálně rychle.
06.06.2004 v 19:58:58

Celá věc se má tak, že...

... jsem se vrátil z vejletu, tak úžasnýho, že se mi ani nechce věřit, že se něco takovýho událo. Prostě jo....

06.06.2004 v 19:20:35

Pátek svátek....

Právě sem se vysral. Lehce řídké, ale barva tmavě hnědá. To pro začátek, kdyby to někoho zajmalo. Jako.

A teď, si určitě říkáte, že bych měl začít psát vo něčem megahustým, jenže mě nic nenapadá. Akorát, jen to že mám fakt dobrej pocit, po dobrým vysrání. Prostě dobrý vysrání, chmury zahání.
No jo, jestli jako přemejšlíte nad tím zápisem ze fčerejška, tak to je holt jednoduchý, byl tu na návštěvě Přemek, tak sem se mu jenom chlubil svým částečným peřím...
Chjo, přišla na mě pomenší stíha. To se někdy stává....
04.06.2004 v 16:01:06

Hmmm.. Školení

Takže sem můžu napsat nějakej text, kterej se vobjeví na úvodní strance....

A sem můžu napsat, že sem byl dneska v ňákejch spíčenejch Butovicích, což je fakt hrozná díra a poslouchal sem nějaký kecy vo servrech. Dali nám samozřejmně, coby velka nadnárodní firma jménem Sun, jen tikety aby sme si koupili voběd sami. Prostě shrábli money a toť vše. Ale jinak dobrý, nemusel sem do práce. Hownoght.
03.06.2004 v 17:32:03

SPICENY POCASI

Teda to je maksimalně zkurvený počasí. Chčije a chčije a chčije a chcát nepřestane. Navíc všude mraky lidí, strašný mraky, v delvitě maksimální pruda, a navíc sem vychyt nejpomalejší pokladní pod sluncem. Ježiš šmarja....

02.06.2004 v 20:20:05

Stále mám radost jaxvině

Jojo, takže stále su spokojený s novým deníčkem. A to tak, že jsem dneska okradl dopravní podniky o rovných dvanáct korun, neb jsem jel zcela a kompletne zadarmo, což mi děla dost dobře neb jsem velký moderní hypermediální a megavizualistický umělec, bohém, génijus, duší bůch a hlavně děsnej bélbec... cháááááá

02.06.2004 v 15:34:06

Hmmm... Jen takova poznámka

Velikou fičurou je, že se můžete zaregistrovat, protože si nejsem jistej, jestli si toho někdo všim, a pak mi můžete....

... nejen políbit prdel, ale treba i nechat nějaký úžasný, vulgární, nechutný, obdivný vzkaz v nějaké úchvatné flame war pod nějakým článkem.
Mimochodem prší jaxvině, což mě nenaplňuje žádným velkým nadšením. Maximálně tak do života. CHCI, ABY BYL HEZKI A VŠECHNY DĚTI NA SVĚTE SE MĚLI HEZKI HNUSNĚ.
02.06.2004 v 11:59:15

Ha ha ha

to je sranda, to je sranda, dyž už nemusim upload/download furt nějaký fajly. Práce se zjednodušila a to natolik, že jsem dneska ráno opět zaspal, takže sem do Bohnic přijel zase vo něco později. Samej blázen busem jel. Blázen sem, blazen tam, všichni sme jeden velkej blázen....
A těch pošťaček co jelo busem... Mno moc....

02.06.2004 v 10:01:46

A posledních pár info než odsmahnu nach sity....

Fak nevim jak mam přesně vymyslet faq, jaxe tohle použivá, ale myslim, že na princip chování deníčku časem přijdete sami. To je prostě fakt.
V případě, že ňákej případ přijde na případnou chybu nebo logickou chybu, tak mni muže vzkazat mejlem a nebo nějak jinak. Stejně na deníčku hodlám ještě průběžně makat.
No a podstatná věc je, že nebýt mé drahé polovičky by asi tento nezvnikl, neb někdy člověk potřebuje dostat impuls a něco udělat. Tak to cejtim, takže ti ho Ivčo jako teda věnuju....
Hmm musím jen dodat, že nějak obřadnosti nemam rad, ale býti občas musí, páčto bývají vítány tak to je. Kytice růží. :-)

01.06.2004 v 19:00:10

Áááno a ještě jeden článeček

Delvita. Podivné místo, kde tráví svůj den podivní lidé. Já jsem tam ztrávil, a to dost těžce, asi dvacet minut, možná ani ne, a na mým rozumu se to podepsalo úplně brutálně..

A teď dozajista čekáte nějakou velkou srandu. že jo? No faktem je, že dneska byla Delvita obzvláště vypečená, protože tam bylo fakt děsný mraky lidí. Fakt děsný mraky. Ale opětovné klišé v podobě pomalu jdoucí fronty, minimálně aktivních prodavaček. Otázka kdo je větší případ. Jestli já a nebo ony. To fuck nevim
Cikáni nám navíc před barákem ukradli chodník, takže je to taky sranda bořit své nožky, ne do ponožky, ale nýbrž do bahna a kamenů.. Tak musím se jít vysrat, protože jsem dneska ještě nebyl.
01.06.2004 v 18:24:14

Cha cha chááááá

Tak je to tady. Buďte nasraní neb vás čeká něco Božsky nového, bez jakékoliv budoucnosti a naději na zlepšení. Jen na samé nové komplikace. Kdeže jsou ty časy jednoduchosti a krásy? O to již dneska nikdo nestojí, vše se dělá větší, lepší megahajpr kosmicky vesmírný...

A tak i já bláhový podlehl a udělal jsem něco co sem prostě udělat vůbec nemusel. Najel jsem na novou linii nového, krásnějšího místa, kde se všichni budete cítit lépe, radostněji a hlavně mlaději. Cítíte se nejčko na deset? Zaručuju vám stoprocentně, že se budete cítit na sedum měsíců.... Spokojenost?
Sakra časová prodleva. Musim si jít něco koupit...
01.06.2004 v 17:19:51

Show musí gou!

šou začíná! A je to tak a nej jinak!

01.06.2004 v 16:29:53