střelba do vlastních

** update 20:45 malé výročí z pardubic. Semtexem se živil i zabil. Od sebevraždy pardubického experta dnes uběhlo 25 let.

======

** update 12:16 někdy přemýšlím, proč mají na internetu největší úspěch a dosah lidi, kteří šíří blbosti. fotky zvířátek, kočiček, pejsků, vlastní selfíčka ve výtahu, žrádlo u oběda a velký úspěch mívají ženy s vlastními fotkami před zrcadlem, ve kterém se kolikrát odráží bordel pokoje. pravda a černý humor je většině lidí u prdele a body nesbírají.

======

** update 10:48 znovu si zapíšu, že nesnáším kundy a čůráky, kteří musí čumět do telefonu i během nastupovaní do mhd. Do pyče, vytáhněte si hlavu z prdele a dívejte se na cestu, kokoti zasraný!

taky se těším, až zmizí spalovací motory. nejenže nastane v ulicích ticho, ale zmizí i řev motorů a smrad spalovaných paliv. a když zmizí i tuningáři, tak budu jenom rád. nesnáším čůráky, kteří musí svůj vytuněný krám rozeřvat během noci na celou zkurvenou ulici.

Střelec v texaské škole zabil nejméně 19 dětí a dva dospělé. ok, jestli to chápu dobře, tak texas je země, kde má žena problém jít na potrat, pivo si koupíte v jednadvaceti, ale útočnou pušku si pořídíte v osmnácti stejně snadno jako rohlík. přiznám se, že mě děsí čeští příznivci domácího ozbrojování, protože když čtu jejich fóra nebo je náhodou poslouchám, jde na mě hrůza veliká.