sračky

** update 14:28 to sem já v dobách šedivýho socialismu, kdy ještě neexistovali zmrdi ze sociálních sítí. zkurveně to letí a vlastně mířím smrti vstříc.

image

======

** update 11:51 dnes vládne vysoká pracovní morálka. jeden kolega řeší vlastní notebook, druhý sjíždí nějaký webíky, třetí shání na sbazaru kárku na seno a já dělám hovno. Líná Elza líná a jede psí veget.

image

======

** update 11:20 venku chčije a je to asi docela dobře, protože země je vyschlá jako troud. Včera mě dva lidi lákali do hospody, ale protože sloužím, musel jsem odmítnout. Přítelkyně měla včera zajímavej postřeh, že za celej den potkala vlastně jen samý ukrajince. Jídlo a nákup přivezli ukrajinci, když jsme byli venčit Elzu na psím hřišti, potkali jsme nejdřív jednoho mladýho ukrajince a pak mladou ukrajinku. Já se přiznám, že mně fakt nevadí, protože je mi jich prostě líto. Nedokážu si představit, že bych se musel jako mladej nebo jako starej z hodiny na hodinu sebrat, pobrat jen to nejzákladnější a odjet do země, kde nikoho neznám a kde si nejsem jistej, jestli mě budou mít rádi. Pak jim nějaký jízdný zdarma nebo zdarma vstup do zoo či 5000kč finanční pomoci může závidět jenom naprostej idiot.
Nikdy jsem neměl příliš rád rusáky, ale vždycky sem se snažil uvažovat, že všichni snad nejsou zmrdi a jakože mají dobrou kulturu a literaturu. Nicméně v posledních týdnech jsem si přiznal, že jsem rusofob a že mi rozhodně nechybí a ani nebudou chybět jejich mafiánský způsoby podnikání, kdy jsou schopni se hádat o pár litrů a pak je ještě nezaplatit, rozhodně mi nechybí rusky hovořící vlastník bytu v baráku, taky mi nebudou chybět Alexandrovci a posranej Mrazík. Rozhodně mi nebudou chybět jejich dezinformační kampaně a určitě nechci, aby znovu Českem pochodovala ruská armáda.

Inflace v Turecku dosáhla 70 procent. To je taky dobrý, pro prachatý důchodce ideální cíl levný dovolený.