spánek

** update 22:18 stavil se známej, protože potřeboval odemknout účet s admin právy ve win7 a nenapadlo ho, že když se přihlásí jako administrátor, že může tomu účtu prostě změnit heslo. :D
jinak sem si připravil volební lístky a musím říct, že tyhle komunální a senátní volby jsou fakt peklo. jenže k volbám chci jít, beru to jako svoje právo a nechci nechat hlasy úplně tomu nejhoršímu odpadu. senát sem ještě nějak vyřešil, ale radnice p10 a magistrát to bylo fakt peklo. můj jeden problém je, že svobodu fakt nechci za primátora a některý lidi u něj na kandidátce ods, top a ještě čehosi v čele mě serou. druhej problém mám, že mě taky serou piráti, ale hřib jako primátor mi nevadil. celkem tu smečku kreténů kočíroval. třetí problém je, že pak je tam pár relativně důvěru budících lidí a zbytek je politickej odpad. komouši, spd, zelený, dementní motoristi, cibulka a jiný retardi. tyvle, nechci křížky do dalších voleb vidět.

======

** update 11:46 tyvle, já byl po tý včerejší kontrole unavenej jak pes, tak sem docela rychle usnul a spal jak zabitej rusák. měl sem se dneska objednat na kožní, ale objednám se zítra, protože sem před chvílí dostal kontakt od známý na ordinaci, kam chodí s pihama. já ji včera úplně náhodou ráno potkal na poliklinice, řekli jsme si kam deme a já si až večer vzpomněl, že šla na kožní. v podstatě je to stejná ordinace, kterou sem si včera vyfotil kvůli telefonnímu číslu a je hned za rohem od mý nový doktorky. tímto uzavírám dnešní lékařský okýnko.

docela mě překvapuje, že se rusáci snaží zdrhnout z ruska před mobilizací. ještě nedávno na ukrajině chcípali jenom šikmovoký rusáci z dálný sibiře u čínských hranic, takže to těm bílým Zmrdům z měst bylo ukradený a podporovali vraždění ukrajinců. nyní putin povolal tyto Zmrdečky do boje, jim se nechce vstát od internetu a odjed chcípnout na ukrajinu za svého vůdce adolfa putina.

další prdel je, že ještě nedávno tahle samá Zmrdí špína spolu s českými flastenci, dezoláty a vlastizrádci volali po popravách zajatých cizinců bojujících na straně ukrajiny, obránců mariupolu a nacistů z batalionu Azov.
Hle, nyní se hrdinové vrátili domů a žádný veřejný popravy nebo demonstrativní soudy se nějak nekonají. Rusko a Putin jsou v píííči!