socky pro sítě

** update 22:51 gorby to má za sebou. perestrojka skončila.

======

** update 13:52 přiznám se, že mě současná horečka kolem drahých energií navýsost sere. Kdejakej kokot, kterej si ještě před pár lety hrál na znalce uprchlický problematiky či islámu, kdejakej debil, kterej ještě nedávno šířil ruskou propagandu smíchanou s konspiračními teoriemi z klávesnice Donalda Kreténa Trumpa a další mnozí magoři se dnes věnují energetický problematice smíchaný s greendealem, elektroauty a obnovitelnými zdroji. Za sebe můžu říct, že od státu jen chci aby fungoval, aby pomáhal opravdu potřebným (invalidi, osamocení penzisti, matky samoživitelky na něž otec jejích dětí zvysoka kadí) a do zbytku, aby se nesral. Každej je zodpovědnej sám za sebe. Já se postarám o svoji matku, až nebude moci chodit na brigády, brácha se postará o svoji rodinu a já se postarám o svoje lidi, chodím přeci do práce a nemám ani jeden zkurvenej den na pracáku. Lidi přežili horší věci, než je drahá energie.

======

** update 12:57 tyvle, mě z toho sobotního uklízení a nedělního montování skříně tak bolí tělo, že si musím přiznat, že sem zkurvený kancelářský sádlo.

======

** update 11:13 matka přítelkyně hlídala vnoučata a odnesla si mocný horečky s kovidem. ne, nebudu ségru přítelkyně komentovat za její kecy, protože bych musel být enormně sprostej, ale opravdu hodně. tyvle, to je taková neuvěřitelná kráva.

Mladí lidé nepíší v chatech tečky na konci věty, působí prý agresivně. Nahrazují je emotikony. Mládí je na tečku.

======

** update 10:05 přiznám se, že mě serou sociální sítě. napíšete že flastenec XY je vlastizrádce a duševní mrzák v žoldu nacistickýho Kremlu a potrefená husa vás nahlásí a dostanete zákaz. sociální sítě chtějí malovat krásný růžový svět, kde jsou všichni přátelé a mají se rádi. nicméně taková realita neexistuje, ve skutečným offline světě máte nepřátele, kteří vás chtějí zničit a zabít jen proto, že se oproti nim máte celkem dobře. nic takovýho se při psaní blogýsků stát nemůže, kor když nejsou postavený na marketingu a cpaní cílený reklamy.

čubina je dneska doma sama, tak jsem zvědavej co všechno rozkouše. připravil jsem ji balonky, starý boty a zatížil odpaďák, aby do něj nemohla. v práci vládne pohoda klídek, pan majitel se vrátil z dovolený a mě připomněla kolegyně, že bych si měl zařídit pravidelnou zdravotní prohlídku. jo, bude to docela prdel, protože do důchoda šla píča, která přes mě sála peníze z vzp, na mejly nereaguje a od obvoďáků či obvoďaček slyším, že berou jen ukrajince (ne, nesere mě to) nebo se zeptaj, jestli k němu/ní už choděj nějaký mý příbuzný (ano, to mě sere).