rouškaři

** update 12:08 Když jsem řešil novýho psa, měl jsem pár kriterií. Hmotnost do 15kg, fena maximálně 5let stará, žádný bojový plemeno a žádný průkaz původu. Co sem trochu podcenil byla délka chlupů, protože teď nám Elza líná a je to solidní hardcore. Dlouhý chlupy máme naprosto všude, ale opravdu všude. Tara měla chlupy krátký, takže nebyly moc vidět, ale zase se rády zapichovaly do kůže a oblečení. No, anedá se nic dělat, protože nikdo si nevybere barvu kůže a délku chlupů.

„Biologická válka.“ Rusové na Ukrajině znásilňují i chlapce a muže. Rusáci jsou naprosto úchylná banda Zmrdů, kteří musí být zlikvidováni.

Vyšetřujte si varlata pohmatem pravidelně, řečnil Babiš. Opozice dál blokuje schůzi sněmovny. Estébácká mrdka Babiš žvaní a žvaní a žvaní a žvanit hovna nepřestává.

======

** update 09:37 málem mě dneska posral pták. bylo to těsně a jednou to tak být nemusí. sem tam potkávám v emhádé lidi s rouškama, ale dají se spočítat na prstech jedný ruky jako kdysi antirouškaři. něco mě sralo, ale zapomněl sem co, takže život je vlastně asi dobrý.