rakváč se vrací

** update 21:39 sem fakt zvědavej, jestli bude státní pohřeb před koncem roku a nebo až příští rok. tak snad miloš zaregistroval, že byl na otočku v Lánech. něco takovýho nevymyslí ani nejlepší scénárista z hollywoodu. někdo něco pořádně posral a nejedlýmu s mynářem byznysplán příliš nevychází. Zeman je zpět v nemocnici. Má covid, nakazil se od někoho z Lán.

jo a můj dnešní nadpis "rakváč se vrací", nabral docela nečekaných obrátek. [facepalm emotikon]

======

** update 19:34 tak rakváč se vrací zpět do nemocnice. Asi nejspíš Mynář s Ovčáčkem nenašli jednu z jeho ukrytých lahví s lihem nebo já nevim, co je to za divadlo pro dementy. Zeman míří zpátky do vojenské nemocnice. Nakazil se covidem.

======

** update 14:57 Rakváč je v Lánech a smrtihlav Mynář tvrdí, že pan prezident nebude podléhat tlakům. Podle toho, co říká šéf rakváčova konzilia Zima, je jasný, že rakváč tlakům podléhat nebude, protože ho krmí hadičkou a sere do pytlíku. Nicméně očividně ještě stále má dost sil, aby republice škodil.

======

** update 09:36 ne, skutečně to není fór, ale rakváč se vrací skutečně z nemocnice na zámek V Lánech. Vypadá to, že kromě alkoholické demence a rozpadem orgánů také trpí Alzheimerem. To nevymyslíš, lidská troska bude kecat do řízení státu.