namrzlá břečka

Vysráno dne: 2023-01-22

** update 23:17 dopoledne sněžilo, nyní symbolicky sněží zase. to nebude náhoda, že jsem musel za sněhu venčit.

======

** update 22:14 já toho pavla obdivuju, že vydržel odsedět v klidu až do konce. já bych se normálně zved a šel od stolu do prdele,kdybych seděl s takovým čůrákem jako je babiš. a ještě bych mu vylil pivo do ksichtu nebo trochu proplesknul.

======

** update 21:13 před příjezdem do čt byl bureš prej někde v sokolově na romský párty. docela by mě zajímalo, co tam dostal do pití.

======

** update 20:27 tryskající esence čistého lidského zmrdství, proto babiš.

======

** update 20:22 poslouchám diskusi babiše s pavlem. to je takovej bizár, až mě napadá havlova audience.

======

** update 15:02 o obědu bude dušená mrkev.

======

** update 12:16 je to tak, venku je namrzlá břečka a sněží. když sem šel venčit, tak sem zapomněl pytlíky na hovna a štěstí, že byl sníh. prostě sem ho vzal, uzavřel do něj hovno a udělal sněhovou kouli, kterou by nikdo schytat nechtěl.

Generace Z je velmi křehká. Když ale v něco věří, tak jde do ulic a bojuje za to, popisuje vědkyně. já bejt členem poslední generace lidstva Z, tak jsem dost nasranej. vědět, že ze mě maj všichni prdel, že sem méně odolnej vůči výsměchu a víc brečím, tak skončím na rohypnolu. a co teprv asi čeká chudáky, kteří budou mít štěstí a zařadí se mezi nebohý zbytky lidský populace, která přežije vymírání generace Z.