plyn

** update 21:35 tak sem právě viděl v televizi reklamu na bohemia energy. tak to teda máte, tyvle bizár :D

======

** update 13:44 tak jsem si dovolil na internetové nástěnce svj, kterého shromáždění jsem včera navštívil, "poděkovat" všem vlastníkům, kteří se nechtěli zúčastnit a kteří nechali některý chudáky až hodinu a půl čekat, než se dalo dohromady bídných 56% usnášení schopných. poděkoval jsem jim za zabitou hodinu života a že předvedli sprostý arogantní chování vůči čekajícím a výboru, který se jim stará o majetek nemalý hodnoty. první reakce byla do tří minut a ozval se bílej odpad, kterej bydlí na garsonkou matky, že se omlouvá, že byl v práci do 18h (schůze začínala v 19h), má nemocnýho pejska a že zapomněl. k tomu nezapomněl připsat, že je to škoda, protože by mě chtěl vidět z očí do očí, když už se mu prej vyhejbám. tak sem mu odpověděl, že příležitost vidět se byla, ale nevyužil toho a akorát na mě řval z prvního patra ze schodiště. prostě srážka s debilem.

======

** update 11:27 tyvle, to sou mi novinky. Herec Liška asi přišel o práci v reklamě, protože zkrachovala Bohemia Energy.

======

** update 11:05 jak poslouchám zprávy, tak ohlásili, že prudce rostou počty nakažených kovidem. no já jsem si uvědomil, že včera na tý posraný schůzi svj jsem byl hodně dlouho jedinej člověk s respirátorem přes držku, než teda dorazili další dva a ještě na nás soudruzi vlastníci blbě čuměli. jako v tý sklepní bejvalý prádelně to musela dobrá líheň pro šíření nákazy, jestli tam s nám byl někdo infekční.

======

** update 10:54 pustit si plyn vyjde asi v budoucnu dost draho. sleduju diskusi na čt24, jak prudce rostou ceny plynu. překvapení kundy, rusáci zdražujou. [facepalm emotikon]