pirátský chaos

** update 21:51 tyvle, druhý shromáždění mám za sebou. to byl voser oproti tomu mýmu včerejšímu. přišel sem záměrně o pět minut později, než byl ohlášenej začátek a stejně sme hodinu čekali, než se dalo dohromady 56% usnášení schopnejch jedinců. neuvěřitelná arogance vůči výboru a chudákům, který dorazili včas. ty dementi nejsou schopný poslat ani plný moci, aby mohl barák fungovat. hromada šmejdů byla doma a vůbec neměli zájem, jeden mamrd nepřišel kvůli tomu, že protestuje proti výboru, další nepřišel, protože nesouhlasil se změnou stanov a počtu lidí ve výboru. a na nějakou hlubší diskusi a prudu ohledně zatejkání vody nedošlo, protože byli vlastně orgáni rádi, že sem přišel za matku hlasovat.

======

** update 15:14 alkohol dorazil. rozvoz chlastu v praze funguje fakt rychle.

======

** update 14:08 objednal jsem dopoledne nějaký alkohol v podobě několika láhví rumu a tequil. celý den sleduju zpravodajství a již jede tradiční povolební blázinec. kdejakej debil má potřebu se vyjádřit, co by udělal, kdyby byl na tom či onom místě.

======

** update 11:46 strana stahovačů nelegálního software a kradených filmů zažívá docela horký dny. v jejich otevřených diskusních fórech vládne chaos, blázinec, magořinec a vzájemný obviňování, kdo může za jejich brutální propad. očekávám, že tato strana skončí podobně jako skončila strana zelených, to jest v prdeli. bartoše je mi celkem líto, protože není debil a tu partaj vydupal z ničeho,nicméně postavit partaj s alternativními pomatenci, levičáky a magory typu michael polák alias xchaos prostě nikdy nemůže dopadnout dobře.