oznámení o kontrole

** update 15:57 právě sem se dozvěděl, že vláda normalizačního komouše Babiše zakázala hospodským pustit hostům wifi. Tyvle, jakej má wifi vliv na šíření čínskýho viru a co když si přinesu svoje vlastní mobilní data? Takový dementy svět neviděl...

======

** update 09:56 dneska zase do práce. je středa a čeká mě to ještě v pátek. nesmím jezdit tak brzo, jako jsem jel dnes, protože tramvaj byla narvaná nějakejma lidma. fakt nevim, kde se všichni vzali, když normální člověk by měl smrdět doma, jako smrdim já. včera sem si udělal registraci na očkování americkou vakcinou proti čínský komunistický sračce, která v posledním roce otrávila životy většině slušnejm lidem. ne, nejsem odmítač vakcin, protože nežiju v dementní realitě, ve který Bill Gates implantuje do nosů 5g čipy. jediný v co doufám je, že mi systém nabídne nějakej normální termín a netrefí se do dovolený. to by mě zkurveně nasralo. ale je fakt, že mě víc sere Babiš se Zemanem. To jsou takový zmrdi, za kterejma by bylo dobrý po volbách udělat tečku.
Z VZP přišel na SVJ dopis s oznámením o kontrole, zda-li za zaměstnance řádně odvádím zdravotní pojištění. To jest i za moji maličkost. Jako je to prdel, stará účetní, která loni zemřela, jela celý účetnictví na punk, protože prej na SVJ nikdy kontroly nechodí. Nová účetní si celý naše účetnictví předělala, opravila a upravila přesně podle paragrafů tak, že i moje vlastní poctivá matka řekla, že naše nová účetní je tak poctivá, až to bolí u srdce. No a protože je poctivá, tak si zasloužila kontrolu z VZP. Tyvle, zmrdský dotační podvodník Babiš s instagramovou modelínou Schillerovou asi chytaj zloděje.