MOUdREJ NAViGátOR
1.2.2004 - 20:28tání


Taje sníh. A odkrývá všechen ten svinčík co naši spoluobčané na něj naházeli, pravděpodobně v domnění, že sníh všechno schová. Na povrch vyplouvá pravda o lidství, flašky, papíry, odpadky, cigaretový špačci a hlavně psí hovna. Jo, psích hoven je na ulicích nejčko povážlivě hodně. Samozřejmě, psi za to nemůžou neb oni jsou jen obrazem boha - mě. Možná, že kdybych moch, tak bych taky sral do sněhu, ale nějak na to nemám Velký psi serou velký hovna a malí psi zase malý. To je jednoduchá zákonitost. Tedy s těmi rozdíly, pokud má malej pes velkou sračku, tak pak i jeho produkt trávení je samozřejmě velkej a rozplizlej, ale soudě podle výkalů, jenž sem spatřil, lidé se o své miláčky staraj převelice dobře, neb na pořádnou sračku sem nenarazil. Jen na hovna různých tvarů a velikost, převážně symbolizující velikost řiti psa.

21:12 - Jinak mě během vejkendu nikdo nenasral. To je hodně dobrý. Protože, kdyby mě někdo nasral, musel bych bejt nepříjemnej a to já velice nerad. Fakt velice nerad. Jo mimochodem, víte vo tom, že Saddam nejní Saddam, ale někdo úplně zcela jinej... ??


1.2.2004 - 20:28tání


Jsem mladý, inteligentni, spokojený muž. Jsem ten nejšťastnější brouček co kdy létal z qětinky na qětinku. Jsem mladý, inteligentní muž, co nejní spokojený. Špatně se vysral. A navíc si přeseděl nohu, takže ho teď bolí jak čert. A za to všechno může UPC, neb znám=é jako Mistral a nejčko chello. Hello, chello, si pěkná svině, protože už odpoledne už nejdeš a mě nejde internet, což má za důsledek vysrání vysoce špatné kvality. Jo, a to se neodpouští.

17:35 - Díky jůpísí jsem byl nucenej se zhulit, protože jsem k tomu byl donucen absencí v elektronické realitě. Jo, chybí mi můj digitální svět, jsem bez něho úplně a totálně ztracen. Opuštěný, sám a navíc ještě zhulen. Zhulen jen proto, že má duše si žádá bytí tam někde mezi hvězdami, což normální životní realita není schopná poskytnouti. Nebo si to aspoň myslím. A co si myslím je pravda, v tuto chvíli samozřejmě. Jo, to mě nasralo. Normální realita je pěkně krut. Například dneska. Můj voblíbenej šop, kde si ráno kupuju snídani počal druhý týden zavření. Takže jsem nucen nakupovat jinde, což mě docela sere, protože další blízkej šop je jakýsi pohrobek socialismu, kde zcela vůbec nic nemaj nebo minimálí výběr. Jediná veselá záležitost, která se udála, byťže již včera večer, je ta, že jakási žena s klukem při opravě spojky - což je nějaké pochybné technické zařízení v autě - projela výlohou naší firemní prodejny.


4.2.2004 - 11:05upc


Jo, dva dny nešlo chello. Hello, chello, kde si bylo???


6.2.2004 - 13:41klika


Ták, mám v tašce novej procesor, takže je možný, že po dalších dvou dnech už mi zase bude fungovat počítač.... :-)
Ale to nejní tak důležitý, spíš mě dostala informace, kterou sem dostal od vrátný, že prej předevčírem byla na punkráci zase nějaká ozbrojená loupež. Nějakej debil přepad nějakou trafiku se zbraní v ruce. Tentokráte se mě to vyhlo... :-)))

20:03 - Tak operace počítač dopadla dobře. V mém miláčkovi se již vyskytuje fajrwerová karta a v útrobách mu tluče Athlon 2500 XP+. Přetaktovanej n 2600XP+. jsem spokojený.
Jinaxe dneska vysvětlil chaos jenž jsem zažil kolem desátej na pražáku, způsobenej náhrádní autobusovou dopravou. Vysvětlení bylo prozaické, žádný teroristický atentát jako v moskvě, žádna povodeň, nýbrž jen a pouze sebevražda nějakýho důchodce. Jo život je těžkej, na sebevraždu má každej právo, ale probůh? proč kvůli tomu nasírat nevinný lidi. Tomu říkám egoismus a sobectví. Ale maximální, kurva proč nezvolit nějakej plyn, elektrikum, utopení a nebo jen prachobyčejnou mašli. Nebo kdyby byl aspoň kreativní, já nevim no......
Jináč doufám, že se situace snad již trochu uklidní, nestíhám psát mejly všem zpřízněným dobytkům, neb jsem fakt úplně nějakej časově někde jinde. Připadám si nějakej naspídovanej. Ale ani Muk! Nic co si myslíte, že by mohla pravda, může bejt jen a pouze čistočistá lež. Chááááááááááááááá!!!!


8.2.2004 - 22:04bouře


dneska se prahou přehnala bouře, hustá, ničící střechy, lámající stromy, a tak podobně. Pravdou však je, že po třetí se prohnala nad městem smršť přinášející sníh, hromy a blesky. Nic víc se k tomu říct nedá. Na magistrále došlo k lehké autohavárii, kdy jakési vozidlo narazilo do cedule s nápisem "Punkrác -->", jenž oznamuje řidičům, že se mají připravit k odbočení. Ukazatel byl slušně řečeno na sračky. Neb i já sem lehce na sračky, z toho všeho co se událo. Jo, nějak to zpracovávám, ale sám nevim co si vo tom mám myslet. Myšlení bolí. Převelice.
Ale jsem nejčko spokojený, nesere mě zima, neserou mě důchodci, nesere mě nic. To je dobře, protože když mě nic nesere, všechno je v pořádku. A to je důležité.
No ale k něčemu veselejšímu... Dozajista jste zaujati kauzou "Muk", kdy vychází najevo, že vláda záměrně zatajuje informace a provádí dezinformační kampaň ohledně konzumace nealkoholových drog v této zemi. Všichni vědí, že občané používají chemické substance k tomu, aby přežili tuto těžkou dobu, kdy jsou jejich mozky masírovány... A hele, teďka sem si ujel na něčem úplně jiným..... :-)


9.2.2004 - 07:24tedy


tentokrát jsem s tím počítal. za a) napad v noci sníh, jenž do rána rostál, takže jsou krásný suchý silnice a chodníky. a za bé) jsem si nastavil budíka na sedmou a samozřejmě, že nějakej debil volal, protože to tak bylo domluvený.

23:55 - anáček má digitální kameru a je štěstím bez sebe.


11.2.2004 - 01:19letí to


Teda to to letí. Six hodin sem zápasil s jedním kompem, vyhrál sem, ale sem unaven. Moc. Duševně. Navíc mě dostává kamera, a to fest. Před chvílí jsem natočil unikátní záběr dobíhače.
No jo, letí to a já radši poletím na záchod neb bych nerad dobíhal na poslední chvíli. ta sračka zato nestojí.

15:16 - Tedy, na základě sebepsychoanalýzi musím věcně a řekl by, že správně říci, že v mém životě se skutečně hodně změnilo. No jo, život, ale pravda je, že od doby kdy jsem potkal Ivanku, se hodně moc změnilo. Změnily se priority, stavy, události či skutečnosti. Život se jakoby zklidnil a možná, že jsem přišel i o ten jistej humor, kterým jsem komentoval veškeré dění okolo mne. No, stále mě fascinují tlustí psi oblečení do přiblblejch oblečku, stále mě rozčilují důchodci v emhádé, stále mě cosi sere, ale prioroty se posunuli. Stále mě dokonce fascinuje připodělaný počasí, který se v posledních dnech mění z okamžiku na okamžik, stále mě překvapují bouřky s blesko-hromobitím, řádící nad prahou. Mimochodem, v tuto chvíli padá jakejsi podivnej sních v podobě ledovejch krupek, stále mě dostávají šediví úředníci s nimiž musím jednat, což mi říká, že se musím nad něčím pracovním zamyslet, páčto sem to včera večer přislíbil, a tak. Jo, pořád se něco musí dít. Dva dny sem nehulil a to je taky success. I když jde jen o ten úhel pohledu a nic jiného. Ó ano, jako Bůh jsem potkal svoji Bohyni, neb i jako Bůh se nesmím nechat ukolébat, neb nikdy nic nejní v životě jistýho, kromě smrti. Jo, je to o o nějakým tom vývoji, haby se pořád něco dělo.
Jo, navíc teďka řeším nějakou designovou změnu deníčku, jo i ta jeho návštěvnost poklesla, a to docela moc. Jestli je to tím, že na vejškách je zkouškový, nebo o tom, že nepíšu takový ftipný hlášky jako kdysi, možná to je vo tom, že jsem hormonálně vyrovnaný, možná to je vo tom, že je to vo ničom jiným, kdo ví vo čom to je. Já ne. Ale je to fajn, protože změna už byla potřeba a kdyby nepřišla, tak bych byl zase někde jinde.
Trapná věc, psát takováto fádní slova ze života, že? Nudíte se se v poslední době při čtení mého deníčku? Jestli jo, tak je to váš problém, a ne můj. Kdo to nechápe, nepochopí, neb si v tuto chvíli myslím, že mé božské ego je na - po dlouhé době - vysoké úrovni a zenith je někde tam daleko. I když tam je, protože jeden nesmí zapomenout na zlý věci. Chjo, já bych se zhulil. Fakt, že moc, ale nejní matroš nejní, taxe z toho neposeru. Mimochodem mám chuť udělat deniček více vizuální, neb kamera mi dává tyto možnosti. Takže až budu mít čas, což bude asi nejdřív o wejkendu, tak vám ukážu unikátní záběry dobíhače....


13.2.2004 - 01:12PRAŽSKÝ DOBÍHAČ


Ano, nastal ten správný okamžik, abych vás seznámil s unikátním záznamem pražského dobíhače (3mega).....


14.2.2004 - 20:04skunk emerický


Tedááá JO! Jsem jetej jak blazen a přepadla mě žravá, ale kapitální.....


15.2.2004 - 01:03prostě nic


nezmění nikdo nic, že dobrý hulení je prostě dobrý hulení, stoprocentně dobrý hulení. no nic no... jsem fakt hodně těžce jetej, zhoukanej silně, ale výtečně.. dost gud stav.. dobrej poctivej skunk smrdutej. mazec.


16.2.2004 - 17:01jojojojo jojo


Jo, byl sem se dobře vysrat. Fakt že jo. Hovno bylo takový akurátní, zdravý, pokud má někdo zájem o mé zdraví.
No jo, zase sem si ujel na kameře... No...


17.2.2004 - 21:24oops


Ted drazí, miluju spoustu různejch stavů, ale okamžik kdy začne nabíhat qalitní skunk je fakt férová věc, ani to netrvá nijak výrazně dlouho a po celodenním chaosu skombinovaném s totálním znechucením nad většinou svých spoluobčanů, kdy se v mé mysli občas objevovaly obrazy ničení a zabíjení, ano taková ta představa, kdy si představujete že máte v metru odjištěnej granát a nejradši byste ho tam vrhli. No prostě taková mizerie lehce no. Když sem si šel koupit něco k jídlu, paní za kasou byla nepříjemná páčto se jí nelíbilo, že chci platit potravinovejma lístkama, konče nějakým odulým důchodcem v tramvaji číslo tři, na kterým bylo vidět, že bublá, že hledá záminku, kde by si mohl zaprudit a jak, vypouštěje z úst tichá nesrozumitelná slova, z nichž bylo cítit, že má prostě nějakej problém. Nějakej spíčenej problém, kterej je každýmu ukradenej, jako třeba, že spíčený rohlíky zase podražej nebo ták. No.
Dále se celá věc má tak, že jsem se zase skouřil jako sviňa. Pravda je taková, že sem původně nechtěl, ale nějaxe to vyvrbilo, protože dělám nějaký resty, který spočívaj v kopírování gigabajtů dat a jejich následné pálení na dvd, což je prostě činnost, kterou uděláte a pak máte dvacet minut čas, nepočítaje v to, že než se ty qanta dat přenesou po kabelu se spíčeným starým desítkovým hubem, tak člověk ztratí další chuť. Pravda je taková, že sem se dneska konečně rozhod, že nainstaluju 2.6tkovej kernel. Na konfiguraci se nemůžu zhulit, protože tam fakt jako že potřebuju myslet nezhuleně, takže proto sem nechtěl sebe zhulit. Kurva, konečně se překopírovali další štyři giga. Jenže holt fšechno je jinak. (blbá poznámka: ale to bych měl vědet, to je přeci normální ne?)

21:50 - Jo, taxe pálí. Spíš teďka řešim co budu dělat dál. Jenže znáte to, sem roztěkanej, navíc vedu po ajsykju rozhovor s typem, tak nějak se vzajemne chlubime co jako mame, a docela si to davam. Mno tak no. Jo sec mazec, to vám řeknu. Kdybyste věděli co to se mnou vyvádí za prostocviky, tak byste mi kurva záviděli. No jo no, už je mi to jasný, prostě sem se dobře zhulil a chytla mě spíčená grafomanská. Což je fakt gud, protože sem si to takhle už hrozně dlouho nedal, prostě se jen pořádně zkouřit doma, u počítače a žádnej stress. Internet, muzika, kompy, starej merkur jako týfka, ty vole krávy, to vám musím říct, že starej poctivej českej tesláckej merkur2 je kus televize. co že má černobílej vobraz, to nevadí, ale to že tyhle týfky sem kdysi míval připojený k vrcholům výpočetní techniky své doby, IQ151. Jo, iq151 blahé paměti..... kdeže jejich časy sou...

22:07 - No, teďka sem si votevřel svoji domácí adresu a zjistil, že mi nikdo nepíše, kromě mě samého z práce, což mě utvrdilo v přesvědčení, že né úplně všechno je až tak v pořádku. Ale bohužel je to tak a s tím se musím smířit. Což mi v tuto chvíli jde velice dobře, neb se skutečně cítím jako Bůh na vrcholu své síly.
Jo, je to spíčenej mazec a ještě o to hustější, že jsem si nekoupil nic k jídlu, neb to bylo záměrně vymyšleno, abych se lehce potrápil, neb sem dneska slušně luksusně navečeřel.

22:52 - Tedy jo, je to síla. Teďkonc se hodně změnilo v mém životě, a je to poznat. Jsem o poznání zhulenější, neb dokouřil jsem konečně toho jointa co sem si tak při tom psani pokuřoval. Vopravdu příjemnej vosobáček, férová věc. Jo, já sem toho chtěl stihnout. Du si lehce ujíždět....

22:37 - Všechno je samozřejmě ouplně jinak.....
Feb 17 23:23:13 fw kernel: NEW nema SYN: IN=eth1 OUT=eth0 SRC=192.168.0.130 DST=205.188.7.206 LEN=46 TOS=0x00 PREC=0x00 TTL=63 ID=23538 DF PROTO=TCP SPT=32773 DPT=5190 WINDOW=34000 RES=0x00 ACK PSH URGP=0
Feb 17 23:23:17 fw kernel: Rezervovana adresa: IN=eth0 OUT= MAC=ff:ff:ff:ff:ff:ff:00:07:50:a0:8f:82:08:00 SRC=10.0.255.10 DST=255.255.255.255 LEN=328 TOS=0x00 PREC=0x00 TTL=63 ID=49478 PROTO=UDP SPT=67 DPT=68 LEN=308
Feb 17 23:23:17 fw kernel: Rezervovana adresa: IN=eth0 OUT= MAC=ff:ff:ff:ff:ff:ff:00:07:50:a0:8f:82:08:00 SRC=10.0.255.10 DST=255.255.255.255 LEN=328 TOS=0x00 PREC=0x00 TTL=63 ID=49481 PROTO=UDP SPT=67 DPT=68 LEN=308
Feb 17 23:23:22 fw kernel: Rezervovana adresa: IN=eth0 OUT= MAC=ff:ff:ff:ff:ff:ff:00:07:50:a0:8f:82:08:00 SRC=10.0.255.10 DST=255.255.255.255 LEN=328 TOS=0x00 PREC=0x00 TTL=63 ID=49669 PROTO=UDP SPT=67 DPT=68 LEN=308
Feb 17 23:23:34 fw kernel: input drop: IN=eth0 OUT= MAC=00:50:04:49:6d:02:00:07:50:a0:8f:82:08:00 SRC=213.220.196.135 DST=213.220.217.187 LEN=48 TOS=0x00 PREC=0x00 TTL=127 ID=14265 DF PROTO=TCP SPT=3241 DPT=135 WINDOW=64240 RES=0x00 SYN URGP=0
Feb 17 23:23:37 fw kernel: input drop: IN=eth0 OUT= MAC=00:50:04:49:6d:02:00:07:50:a0:8f:82:08:00 SRC=213.220.196.135 DST=213.220.217.187 LEN=48 TOS=0x00 PREC=0x00 TTL=127 ID=14440 DF PROTO=TCP SPT=3241 DPT=135 WINDOW=64240 RES=0x00 SYN URGP=0
Feb 17 23:24:43 fw kernel: NEW nema SYN: IN=eth1 OUT=eth0 SRC=192.168.0.130 DST=205.188.7.206 LEN=46 TOS=0x00 PREC=0x00 TTL=63 ID=23539 DF PROTO=TCP SPT=32773 DPT=5190 WINDOW=34000 RES=0x00 ACK PSH URGP=0
Feb 17 23:25:54 fw kernel: NEW nema SYN: IN=eth1 OUT=eth0 SRC=192.168.0.130 DST=205.188.7.206 LEN=94 TOS=0x00 PREC=0x00 TTL=63 ID=23540 DF PROTO=TCP SPT=32773 DPT=5190 WINDOW=34000 RES=0x00 ACK PSH FIN URGP=0
Feb 17 23:30:45 fw kernel: input drop: IN=eth0 OUT= MAC=00:50:04:49:6d:02:00:05:5e:6b:43:c2:08:00 SRC=213.220.122.104 DST=213.220.217.187 LEN=48 TOS=0x00 PREC=0x00 TTL=109 ID=22188 DF PROTO=TCP SPT=2107 DPT=445 WINDOW=16384 RES=0x00 SYN URGP=0
Feb 17 23:30:47 fw kernel: input drop: IN=eth0 OUT= MAC=00:50:04:49:6d:02:00:05:5e:6b:43:c2:08:00 SRC=213.220.122.104 DST=213.220.217.187 LEN=48 TOS=0x00 PREC=0x00 TTL=109 ID=23007 DF PROTO=TCP SPT=2107 DPT=445 WINDOW=16384 RES=0x00 SYN URGP=0
Feb 17 23:30:52 fw kernel: input drop: IN=eth0 OUT= MAC=00:50:04:49:6d:02:00:05:5e:6b:43:c2:08:00 SRC=68.155.197.35 DST=213.220.217.187 LEN=78 TOS=0x00 PREC=0x00 TTL=110 ID=59041 PROTO=UDP SPT=1027 DPT=137 LEN=58
Feb 17 23:34:40 fw kernel: input drop: IN=eth0 OUT= MAC=00:50:04:49:6d:02:00:07:50:a0:8f:82:08:00 SRC=213.220.199.134 DST=213.220.217.187 LEN=48 TOS=0x00 PREC=0x00 TTL=127 ID=14256 DF PROTO=TCP SPT=1046 DPT=135 WINDOW=64240 RES=0x00 SYN URGP=0
Feb 17 23:36:44 fw kernel: Rezervovana adresa: IN=eth0 OUT= MAC=ff:ff:ff:ff:ff:ff:00:07:50:a0:8f:82:08:00 SRC=10.0.255.10 DST=255.255.255.255 LEN=328 TOS=0x00 PREC=0x00 TTL=63 ID=54897 PROTO=UDP SPT=67 DPT=68 LEN=308


18.2.2004 - 17:59novej kernel


Vrch sem se na hrátky s dva šestkovým kernelem... čeká mě reboot....


19.2.2004 - 23:43novej kernel


Hraní pokračuje, ale mám z toho vyplivlej mozek. Tak nějak je to skoro k mé spokojenosti, ale ne až tak ouplně. Je toho moc co bych chtěl udělat, ale nějak nevim jak to časově skloubit. Takže ve finále nic neudělám pořádně a to mě séře. Všechno je to takový podivný a záhadný, neb kdybych se chtěl ohánět nějakou mystikou, čarodějnictvím a magií, tak bych to prohlásil za sedmou dimezi a čele s živým mimozemšťanem.
Prohánějí se hlavou cesty života, ty co byly, ty co budou, ty kam vedou. V prázdný hlavě velký nic, ať se snažím sebevíc. Dneska sem navíc slyšel stížnosti na důchodce v tržnici, což je jako fakt maso, neb pankrácká tržnice je vostrý místo. sajgon.


23.2.2004 - 20:52jauvajs


Jsem neskutečně vytížen mnoha věcma, hlavně vc tuhle chvíli sem stáhnul do kompu video ze sobotní oslavy narozenin, takže je to čistejch 60minut záznamu a nějakej 14GB raw dat. No tož to teďka komprimuju do divxu a zatim mám na tři giga stopadesát mega.
Jináče jedu ve středu do brna a tak mám teďka trochu chaos. dozvěděl jsem se to v pátek, takže zarizuju dost věcí. Jo, a taková poznámka ze života. Nikdy se nesnažte připojit k internetu počítačem, kterej má vytaženej kabel ze síťovky.

21:09 - Jo, mám zkonvertěnejch 7giga na třistapadesát. Myslim, že to bude šedesát minut na jednu starou placku. Jo, mazec, fakt sorráč, mý drazí věrní, ale nějak nestíhám. Neb se však těším do brna, aspoň si vodpočinu po večerech u rychlý lajny, s hulením a noťasem.


25.2.2004 - 19:08200gig


Ó ááno, jsem opět v Brně a bavím se u internetu, počítače a marihuany. První prdel je, že mě chytlo sraní, což holt musím jít vyřešit....

22:24 - Vysrání bylo excelentní... No tedy úměrně tomu, že jsem začal trpět jakousi podivnou sračkou a rýmou. Žel bohu nevim jestli to má nějakou souvislost, ale vzhledem k rozvinutému stupni mé paranoje si myslím, že jako jo. Jenže to nemá souvislost s mým novým kernelem.
Jo, včera večer, resp. dneska ráno, sem se snažil uchodit novej SATA disk. Jo, 200giga je dvěstě giga. Po šesti hodinách experimentování a čtení dokumetace sem přišel na to, jak uchodit řadič tak, aby byl zdetekován a ještě navíc zafungovaly ovladače na ide. Buďto mi chodilo jedno nebo druhý. Ještě, že jsem se pak dostal až ke kernelovýmu parametru "ide=reverse". No, možná, že kdybych byl pečlivější, tak bych na to přišel dřív, ale holt jinaxe nezadařilo no.
Taky tak nějak postrádám svůj užasný smysl pro humor. Humor přechazí spíš v takovou nějakou bezmoc, že se nedokážu už ani zasmát důchodcům v emhádé. No tak jo, zase jo, kdyby ne, tak by to bylo zlý. Jenže už mě dlouho žádnej nezprudil, takže vlastně ani nemůžu mít cynický poznámky. Maximálně tedy, ale to už sem tady možná někde někdy psal, se směju až teďka, jak před nějakým časem přisedli do zcela prázdný tramwaje dva bezdomovci a sedli si přímo za mě a dodneška nevim, jestli to bylo z jejich strany schválně nebo ne. Ale měli by byjt taky trošku ohleduplný. Nebo se mám smát šílenýmu pražskýmu hlavnímu nádraží, kdy člověk cejtí v sobě ty vpálený vykedrovaný voči vykedrovanců. Jo, prostě nejní feťák jako feťák a já mám radši elitu.
No jinak mám připravený krásný videozáběry. Jako například pohled z okna, pohled na protijedoucí auto, pohled na zplachovaný záchod, pohled na schody nahóru, pohled na schody dolů, pohled na razítka, a krásné záběry úžasné architektury let osumdesátých. A to se ne všechen hliník odstěhoval do Humpolce. Pak tu mám na prezentaci nějakou marihuanu, nějaký počítače, kočku, psa, prostě takový ty krásný věci ze života. Navíc čekám na nějaký krásný hovno, jenž zplodí mé tělo. To abyste viděli, jak krásné je mé hovno, když o něm dokážu tak dlouho básnit. Prostě hovno nadevše. A že se s úsměvem sere líp.

23:01 - No jo no, sem kundun obecný.... Když už vím vo co gou, tak dokážu dát přesnej dotaz na to, aby mi vypadlo to co sem včera dost dlouho řešil.


26.2.2004 - 23:39shittie


Takže doufám, že jste řádně oslavili Vítěznej únor. Třeba jako já, mezi poctivými, pilnými a pracovitými úředníky.


1.3.2004 - 20:32press


Jsem v časovým presu, uchodil jsem konečně, resp. zkonfiguroval mountovani sata disku, zkonfiguroval gatos vovladače pro atinu, no možná, že mi bude konečně chodit i tv tunner, kopíruju z noťase mptrojky a ještě navíc grabuju data z videokamery. prostě moc věcí najednou a ještě musím jít za chvíli do roxy, neb tam mám sraz s typem.
Takže be finále a sturčnosti. Byl jsem vo vejkendu v Brně. Na papíru a houbách a alkoholu a nějakejma typama. Dobrý moc dobrý, jediný vo čem se musim zmínit je jakási pofiderní galérie v Cejlu, kde nějaký brněnský cajzli odmítli brka, že prej je v tom tabák. No jo, sem byl asi ten hajzlik z prahy, kterýmu nechutná hnusný starobrno. takže pokud zavítáte do brna, nejezděte do týhle galérie, uštříte si trauma. no navíc jezděte po brně autem nebo tágem, neb půlnoční rozjezdy pro hvězdy jsou šeredný. kromě toho, že ze zcela podivnejch důvodů, pravděpodobně aby došlo k odlišení od prahy, nejezdí v noci tramwaje, ale nějaký busy, který sou narvaný neskutečně nalitejma jedincema. tolik nalitech userů po hromadě jsem dlouho neviděl. ale čímž nehážu lidi v brně do jednoho pytle ,ale jen v týhle galérce. no. jo. holt je to tak, taxe s tím kurva smiřte. Ale jinak psychedelika dobrý. Cháááááá.....


MOUdREJ NAViGátOR
[CNW:Counter]