MOUdREJ NAViGátOR
5.1.2003 - 17:19velké radosti


Jak na nový rok, tak po celý rok. Ano, tak a teďka jsem se rozepsal. Jenže z toho budete mít zcela naprostý hovno, jelikož mi spadnul bluefish a jaxi se ty mý kydy nestačily uložit. Ale já to znova psát nebudu, byťže jsem tam napsal moc krásný věci. O tom co jsem zažil, co jsem prožil, koho jsem potkal, jaxou lidi po vánocích v prdeli, unavený, roztěkaný a nervozní, málem nemocní, ne-li rovnou a tak. Znáte to, ty normální kydy co ve vedete s přáteli, když někde sedíte. Jenže sou to kydy, kterejm rozumíte, kydy ze života, ze společnejch životů, který vedeme, když se potkáváme. A tak. No more comment.
Jo, napsal bych něco skutečně, ale tak nějak asi na to neuzrál čas, protože dvd topinkovač mi konečně pálí, překlopil jsem v práci poštu z isdn na adsl, serou mě notesy a sendmejl, protože se to všechno chová zkurveně na hovno, jenže sem svým způsobem šťastnej člověk. Velice. Bust.


6.1.2003 - 17:53máme svátek


Doufám, že víte, že dneska máme svátek. Takže všechno nejlepší, kašpaři.... ;-)


7.1.2003 - 18:37slova


Tedy vážení, miluju blbý kydy. Jen ty kydy vo hovně. Mý dnešní lejno bylo velice řídké. Jo, trpím jistou plynatostí a lehkými křečemi v dutině břišní. Mám sračku. To je celej fakt a už mě pomalu začíná srát. Tak to byl jeden blbej kec, ale teďka přijde další:
Dát roota na server to už chce důvěru. K rootovi totiž mám intimní vztah stejně jako k ženě.

19:24 - Že mě ty blbý myšlenky bavěj. Teďkonc něco řeším paralelně, takže moje půlka mozku je rozpolcená.

21:02 - Konečně mám jistotu, že se mi stáhly všechny 4cd s kinoripem třetího dílu pána prstenů... tedy, ne že bych byl nadšenec tohodle díla, ale dost lidí to ocení...


9.1.2003 - 13:34sneg


V praze napadlo něco sněhu. Deset čísel, který dokazaly změnit svět. O ano, je to ondatriáda největšího kalibru, neb řidiči sou v prdeli, a jako každoročně si stěžují na to, jak nemůžou jezdit, jak sou silničáři zaskočený, kterak jim tohle či ono, jaxou dálnice nesjízdný, jaxou všude bouračky a kurva copak si ty kundy nemůžou uvědomit, že si za většinu problémů můžou sami, když musej do toho svýho zpíčenýho auta sednout?????
No, ale to nejní tak podstatný. Z hlediska chodce musím řešit nejen motoristy, ale nýbrž i své vlastní zdraví. Tj. dávám pozor, abych neuklouz třeba na schodech do metra, protože ta skurvená rozbředlá břečka klouže fakt nechutně. A jako, že nejen já, ale i mnoho ostatních jedinců občas tančí. Ale přestože je takovýhle životu nebezpečný počasí, důchodcům vůbec nic nebrání v tom, aby svými teleskopickými holemi, jenž některé mají gumové konce chráněny ocelovými hřeby, ničili chodníky.
Ale mě je to jedno. Teče mi do bot, opravil jsem si zimní bundu, takže sem spokojený čelověk.

17:07 - Jsem fakt hustě zkouřenej. Fakt že jo. To mi to ten večer začíná. Šíleně. Jsem zaseklej na problému s windows. Jaxem stáhnul toho pana prstenu, tak to byli isofajly vcd. No vcdgearem jsem z toho isa vztah ten mpeg a normalne ho prehraju. mplayerem. takze to bylo úplně v pohodě. jenže průser je, že po voknama nic, naprosto vůbec nic, nejede to přehrát. a to mám všelijaký kodek paky nainstalovaný, a furt nic. takže řeším. tahám ňákej 25megovej balik všelijakejch fajlů. jsem zvědavej co z toho bude, abych nebyl nemile překvapen. ale je to hustý. chvílema sem dost mimo. out of, jestli mi rozumíte, když mozek přebíhá z jedný strany sem fak strašně zhulenej na druhou.


11.1.2004 - 23:01po snegu


Ó ano, zanedbávám svůj úžasnej deníček, ale tak je to normální neb ve svých životech vždy něco zanedbáváme. Ale to je fuk. Něco přijde něco odejde. Takže konec zbytečného intelektuálního blábolení, přejděmež k nějakým názorným ukázkám. Sníh. V posledním zápise jsem se zmínil o tom, že v praze napadl sníh. Krásná kalamita, opravdu krásná, ale dnes, po dvou dnech, je vše jinak.Koleno se ohlásilo bolestí, stejně jako zpřízněné duši, a dnes pršelo, možná i včera, ale to si nepamatuju, nejspíš ne. Tak dnes je skoro po sněhu. Milosrdný déšť nejdříve pokryl bílou vrstvu sněhu šedívým krovem, popílku, smogu a jiného veškerého bordelu z ovzduší, a dnes jsou zde již jen drobné zbytky připomínající bejvalou sněhovou nadílku. Jo, je pravda je, že s blížící se půlnocí lehce namrzá, ale to mě vcelku nijak vůbec nesere. Chaaaaa.
Navíc mi dochází jistá laxnost městských služeb v odklízení napadanýho materiálu. Voni dobře věděj, že sníh dlouho nevzydrží a tak jen makaj na místech, který sou nejvíc vidět. Je to prostě spíčený období, a tak raděj nechaj pár dnů notorický řidiče vykvasit, protože je už lidská blbost v tom, že by si mohli všici uvědomit, že prostě zimní čas je zimní čas a nic se na tom nezmení? Navíc úpřímnou soustarst všem, jenž musejí uklízet chodníky. Já bych to věru dělat nechtěl, neb by to byla práce zmrdaná pro zkouřenýho.
Hele jo. Mazec. A to vím co říkám. Navíc sem viděl teďkonc film Bowling for Columbine, a to je fak zasraně vostrý dílečko. Fakt že jo.

23:20 - Jo, nový Dulce Liquido sou vostrý. Gud industriál.

23:21 - To ste mě nemoch nikdo upozornit, že v záhlaví píšu starej rok?


12.1.2004 - 18:16VJETER


No jo, je masopust. Maso bloudí pustinou a hledá koho by zmasilo. Tohle je příběh masa, jenž zasvtilo celej svů život poznání života masa. Maso se narodí, je splozeno silou, jejíž síla je nepředstavitelná. Síla chromozomů. síla DNA. Jednoho dne v životě masa došlo k události, jenž ovlvnila celej budoucí masnej život. Došlo ke stvoření masa, jedné jediné první buňky, ze které se později vyklube velká hromada žijícího masa. Trapná věc. Sem se zasek a ulít si na něčem jiným. Což jsem zjistil teďka v 18:45

19:30 - Chčije a je hnusný počasí. Očekávám ten velkej vítr co předpovídaj meterologové.

21:45 - Haud jo, lemma carnival. Caro errant wilderness plus he's volo cuius per zmasilo. Tohle lemma fabula vulgus, jenľ zasvtilo celej svů ľivot agnitio ľivota vulgus. Caro ut narodí, lemma splozeno silo, ipsa vires lemma unimaginable. Vires chromosome. vires Podagra. Mono dne intus ľivotě vulgus doąlo expeto res, jenľ ovlvnila celej prospective masnej ľivot. Doąlo per creatura vulgus, jedné thema prime cell, per které ut postea vyklube magna stack ľijícího vulgus. Awkwardness thema. Hitherward accido plus malinger si intus něčem alius. Coľ jsem expertus teďka intus 1845:
Chčije plus lemma informis tempestas. Suspension velkej ventus dum lego meterologové.

Ne jo , kořen kat. Dužina bloudící divočina mnoho he's JÁ nedostatek koho dokonalý zmasilo. Tohle kořen bájit člen určitý běžný lid jenľ zasvtilo celej svů ľivot posouzení ľivota člen určitý běžný lid. Dužina kdy narodí , kořen splozeno silo , jí samé dohnat kořen nepochopitelný. Dohnat chromozom. dohnat Dna. Jedno dne v ľivotě člen určitý běžný lid doąlo až k padnout příhoda jenľ ovlvnila celej budoucí masnej ľivot. Doąlo dokonalý bytost člen určitý běžný lid jedné předmět čárka v indexu komnata , dokonalý které kdy pak vyklube velká stoh ľijícího člen určitý běžný lid. Neohrabanost předmět. Sem až k být chycen dole mnoho zlomyslný -li tebe přát si v něčem druhý. Coľ jsem až k namáhat teďka v 1845:
1930: Chčije mnoho kořen formless bouře. Až k zavěsit velkej vítr až až k dostat meterologové.

21:44 - Jo, dybyste přemejšleli co sem tím jako chtěl říct, tak vězte, že jsou to jen hrátky s internetovým překladačem http://www.tranexp.com:2000/Translate/


13.1.2004 - 00:19gud baj


Sníh venku je moc sympatiko. Sem zvědav co bude ráno až se probudím.


14.1.2004 - 17:02přiznání je polechčující okolnost
17:05 - Ano, čestně se přiznávám, že jsem tuto ekskluzivní fotku s ekskluzivním přiznáním zcela a kompletně zfalšoval za využití poctivě ukradené fotografie. čestná přiznání, života zkoumání. čestně se přiznávám k tomu, že jsem tak trochu feťák, tak trochu ten divnej týpek vod počítačů, tak trochu hodnej kluk, tak trochu pěkně hnusná svině, ano čestně se přiznávám, tentokrát bez mučení, že jsem zcela a úplně normální člověk, stejně jako ste vy, jako sem ty a i ty... ty ty ty ...
Ty to budeš platiti, neb já jsem bůh, já jsem stvořitel svého světa, já jsem jeho pánem, já si v něm můžu dělat co chci, protože je zcela pod mojí kontrolou. Jsem lamač své mysli, jsem ta ubohá myška, co schovává se pod skříní, jsem ten, koho ti ubozí natývají bohem. Ale nejsem ňákej posranej Kristus.
jSem ten kdo jsem, jsem ten kdož si pokládá nejčko otázky na téma "kdo jsem?". To tedy věru nevím, neb ani jako bůh si nemůžu odpovědět. Kromě odpovědi, že sem holt Bůh a že se s tím musím smířit. Ať chci nebo nechci. Já chci.
Jsem ten kým si zrovna usmyslím být. Jsem ten, kdo zhulený leží na posteli a nutí svý myšlenky číst jiný lidi. Protože chce a baví ho to. Je to jen o dobrovolnosti.
Je to jen dobrovolné co nebo kdo si usmyslíte být. Hofgcht.

17:36 - Skrýš s pětadvaceti asijskými běženci se podařilo v úterý večer odhalit policistům na hraničním přechodu Pomezí. Policisté přitom Asiaty našli díky speciální metodě, kdy při pravidelných kontrolách na kamiónech měří koncentraci oxidu uhličitého. "U tohoto kamiónu policisté naměřili hodnoty nad stanovené normy, a proto požádali řidiče o oplachtování návěsu. Následně uvnitř objevili 25 osob asijského původu," sdělila dnes mluvčí Oblastního ředitelství služby cizinecké a pohraniční policie Plzeň Klára Krejčí.
Tak tomu fakt teďka nějak nerozumim, jak může mít oxit uhličitý vliv na nalezení asiatů v nakláďáku. Buď teda toho asijati v autě vydejchaj tolik, že to ty detektory zaznamenaj a nebo to jen prostě byla náhoda, protože si policajti chtěli jen zaprudit.


15.1.2004 - 23:34poslední sout


Zejtra brzo ráno jedu k poslednímu soudu, fakt se tenhle případ táhne jako smrad a já na něj už zapomněl. Jedu jako svědek v rámci starý věci a průser je, že dotyčnej cikán je obviněnej z rasismu. tedy, nic proti dotyčné menšině, znám pár dobrejch týpků, ale pravda je že se bojím, protože mám jistý pochybnosti a fakt bych nerad, aby se to nějak posralo..... taková je holt realita, ta skutečná, která bývá obvykle jiná, tvrdší a drsnější, než ta ve které žiji. Setkání se světem, se kterým nechci nic mít. Se světem úplně tupejch vypitejch jedinců, jenž jediný co znaj je řešení problémů hrubou silou. A piču věděj, že brute force útok bývá až jako poslední řešení. Kurva, když už se pohybovat za hranicí zákona, tak aspoň na úrovni. Mozkovej potenciál se musí nějak využít...... chjo, ale vysvětlete to někomu, kdo byl před třinácti lety zbaven právní zodpovědnosti. a tam fakt nejde o barvu kůže, ale nýbrž o mozek. to si snad rozumíme. kurva, fakt tuhle otázku nechci řešit, fakt nechci tenhle zpíčenej soud řešit, je to jen komplikace, která se projeví řadou drobných potíží, ve formě vstávání o půl šestý, až po ten fakt, že se fakt bojim toho, že nevim do čeho du.. :(


19.1.2004 - 11:36fajr


wól hodil fajr. Takže sem doma bez Internetu dokud nebude provedena výměna. Navíc sem byk odlifrovanej do Brna, takže napíšu něco večer až budu mít víc klidu. Mazec.

19:58 - Tedy vážení přítelé, vejkend byl hustej. Nechci se nějak rozepisovat, kdo co a jak a s kým, prostě jistej problém v komunikaci. Jaxem říkal, prostě lidi sou poslední dny v prdeli. Takže to dopadlo tak, že jsem se chytnul v okáčku, či jaxe menuje ten hypermarket s elektronikou. Scháněl jsem dvě žárovky šedesátky. Slovy dvě zkurvený šedesátky žárovky. Taxem tam přišel, prošel tím bludištěm až k oddělení se žárovkama. Kde sem pátral. Vobjevil sem tam akorát nějaký balení po šesti kusech, taxem chvíli váhal a prostě vytrh z toho balení dvě šedesátky. Přijdu k pokladně, tam pokladní, já položím ty dvě blbý žárovky šedesátky na pult, vona chvíli kouká a pak říká "To vám nemůžu prodat." Já koukám a ptám se "To si děláte prdel?" Vona mi na to řekla "No nedělám." Taxem na ní chvíli blbě vejral a znova řek "No to si děláte srandu, ne? Já potřebuju dvě šedesátky, ne šest kusů." Vona mi zase řekla "No nedělám." Taxem se vytočil a řek "No to si děláte srandu, zavolejte mi vedoucí." Tak na mě chvíli koukala, a mezitím přišla zase nějaká ženská a jako co se tady děje. Tak říkám, že potřebuju dvě žárovky šedesátky, a vona mi ta kráva řekla, že jako nemůže, protože to maj zakázaný. Taxem jen chvíli koukal a řek jim "No tak to je teda fakt hustý, fakt hustý." A vytočenej vodešel. Prostě zkundamentální šop.


20.1.2004 - 21:39šeď


Tedy skutečně nevím com napsat o tej šedivej úřednickej mase, nevím co napsat o poddimenzovaných počítačích, či extrémně předimenzovaných, co napsat o tom jak se plejtvá státníma penězma na místech, kde je to zbytečný a obráceně. No kdybych se o tom rozepsal a hovořil o všem jako o kreténech, sviních a čůracích, kam bych se zařadil? Mezi tu masu vobyčejnejch, průměrnejch lidí, jenže nefetují, pracují, vychovávají svý rodiny a vůbec do ničeho se nemontují. Jo, takovejch slušnejch lidí se viděl mraky a fakt nevím jestli to hrajou a nebo ne. Možná tomu sami věřej. Ale to je mi fuk, ať si každej věří čemu chce, neb každý z nás je hacker svýho vlastního života a nic mu nebrání hacknout si ho jak chce. Cha. To byl kousek nezhulené poezie, neb nastalo mi období, kdy nebudu dva dny hulit, samozřejmě z nedostatku, ba přímo stoprocentní absence, jakékoliv marihuany. Ale na to sere pes.
Jo, i já se krásně vysral. Epesně maximálně maximalisticky. Ja so, chutná gud. Ale jestli někoho napadlo, že hovno, tak to nevim, páčto sem ho nezkoušel. Chááááááá


21.1.2004 - 13:13syrečky


Jo, pozdrav z olomóce všem nevěrným štenářům. :-) Šeď brna jseme vymenili za šeď Olmóca. I když je fakt, že místní kontakt je mnohem inteligentnější než ten durak v brně.

23:01 - Kunda, hovno, sprcha, déšť a sních. Usnul sem zas na saních. Saně kříčí - au to bolí, a utíká do polí. A já za ní utíkám, a sem žádnej verš už nedám, protože mě fakt nic chytřejšího nenapadlo. Ste sklamaný?
Protože fakt vo práci se mi psát nechce, jenže problém je, že pak už vo ničem jiným psát nemůžu neb se prostě nic jinýho neděje. Je to jasný? Leda maximálně vo tom, že mám nějaký světlý hovno. Prostě nic, žádná kultůra.

23:17 - Třikrát sem vopravoval tenhle poslední zpíčenej záznam. Chjo.


22.1.2004 - 12:37kaos


Jo, jsem lehce unavenej. Včera sme chrápali v nějaký vesnici zvaný kocourovec či tak nějak. Celkem pár baráku a vokolo široko daleko nic. Až na sních.
Tak to bylo tak bokem, dyby někoho zajmalo kde sem spal. Jináče jediná veselá historka dnešního dne je, že mi volali týpci z Ostravy, ze se nemůžou přihlásit vůči našim serverům. Což jsem okamžitě vověřoval, neb mi bylo řečeno, že se nemůže přihlásit vůbec nikdo. Po několika urgentních telefonátech a posláním typa do serverovny, aby se podival proč nemam echo vod pinga, jsem se dozvěděl - což jsem mimochodem tušil -, že došlo k závažné poruše na elektronickém switchi, jenž se dá přeložit tak, že nějakej debil vytách malej vosmi portovej hub ze zásuvky.


26.1.2004 - 10:38tedy


Tedy vážení šmejdi. Musím říct, že na tento užasný deníček fakt nějak začínám srát. Jo, je to tak. Šest dnů pauza je už docela moc.
Napad včera v praze sníh. Silničáři opět nezaeragovali, takže silnice byli cela skoro neprůjezdné a během celýho dne jste mohli vidět pomalu jedouci vozy, jedoucí pomalu a tak.
Prdel je, že i když nevim jak veliká, že sem ještě lehce zhulenej. Po včerejšku. Byl jsem se podívat na Lítajícím koberci a byl jsem zákeřně zhulen. O ano, vůbec jsem se já ubožák nebránil.
Co mě dneska nasralo, že jsem ještě nebyl srát a že mý voblíbený lahůdky maj celej tejden zavřeno, což mě pěkně vytrestalo, jelikož sem lítal po potravinách, kde by brali tikety, než sem narazal na jůlijuse majnla. Kde jsem okrad nějakýho chlapa, protože sem měl vozejk, na kterej von čekal a nějaxem mu řek, že v něm mám pětku, tak mi dal pětku a až pozdějc sem si uvědomil, že sem tam dál bůro. Jo, vidělal jsem bůro na nějakým pracujícím.

23:03 - JO! Konečně sem doma oživil dráty. Připojení z postele k netu mi zatraceně chybělo. Po sedmi hodinách zápasu s počítačem, se problémy typu "při přenosu se posrala flopárna, takže nemůžu nabootovat a ten spíčenej počítač nebútuje z cédéromky". Jo. Ještě musím tročku vyladit systém a nainstalovat tam pár důležitejch věcí jako smtp server a su ouplně spokojenej. Jináče, sem se během tý práce asi trochu zhulil, v čemž úspěšně pokračuju. Jo, fakt divný období. Nevím, jestli ste si toho všimli taky, ale je skutečně neskutečně spíčený období. Lidi sou nějaký divný, jakobz je ta zima, to počasí a náladzy, sráželi na kolena, takže se chovaj velice zmateně. Jo, zmateně. Dneska sem asi 20minut hledal jednu ženskou, o který všichni věděli, že je to nová zaměstnankyně, ale nikdo nevěděl, kde sedí. Jo, je to dobrá paranoia. Paranoja paranoja, nasedla si na chuja. Chujo je z toho celý v řiti, a tak jo prostě. Helejte já se na to fakt teďka vyseru, protože začínám mít blbý kecy. Možná, že je chcete čísti, ale je nemám chuti psáti, neb i na mě se podepsalo to divný počasí, navíc v neděli v praze nasněžilo a silničáři samozřejmně zaspali. Tedy mě osobně to bylo úplně ukradený, ale bavil jsem se řidičema. Jak jezdili vopatrně, aby neuklouzli. Vprvní vozidlo technických služeb jsem spatřil asi v 16hod. Jenže tou dobou sem se řítil instalovat server. Jo, mám nějaký období. Instaluju a instaluju a instaluju, jakoby se chystaslo k třetí světový válce. Chááááááá......


27.1.2004 - 19:44blázinec


ale ten můj. lehce nestíhám. serou se mi tady počítače, navíc sem dneska finálne zrušil doma koax, takže heppy. sral mě. akorát ještě musim sehnat (rozuměj "ideálně ho vzít někde, kde dlouho leží a nikdo si ho nevšímá") stofkovej hub.
ale jo, zprudili mě mašiny dneska jo. děli se fakt nechutně zlý věci, maximální duchařina, i když to mělo všechno fungovat, nefungovalo. Nakonec sem vyměnil síťovku, ještě, že se mi jich tu naschromáždilo víc. bylo z čeho vybírat, ale je to mazec.
Přiznám se k tomu, že sem měl lehce depresívní náladu, před tím než jsem si dal sprchu a teďka brk. Jo, sem zhulenej. Prdel je, že přes všechno štěstí a takzvaný jistoty, máte stoprocentně jistý hulení, jiný drogy a jim podobně závislosti, neb ty přinášejí jistou jistotu jistoty. Jo, fajrwol zatím zdá se drží. mám už předpřipravený mrtg a chci si dělat statistiky. prostě mě zajma, jak ta naše mašina žije, a hlavně bude žít. je to defakto nový člen domácnosti, jenž zaujmul místo, kde v obvyklých domácnostech bejvá okno do světa - televize.


29.1.2004 - 12:12zanedbávání


Vážení šmejdi. Bylo mi nenápadně naznačeno, že poslední zápisy jsou takříkajíc nudné. No, jo, no. Je to tak, i já to tak cejtím, ale co s tím nadělám. Takovej je život. Když se to tak vezme, nemám slov, jak řekl jeden kamarád. Asi má trochu pravdu a já nevěděl co mu na to říct. Potkal jsem ženu, takže sem teďka hozenej někam lehce jinak. Ano, ale jsem převelice šťastný. Holt život.
Dneska sem konečně začal zase stíhat. Nakupený problémy, jsou pomalu ale jistě odbourávány, a já se mohl včera konečně v klidu zhulit. A něco vtipnýho na závěr? Sem jel včera z Českomoravský, metrem jako, kolem desátý a jeli samí pánové Kolben. Možná, že by se mezi nima našel i nějakej Janek Daněk. Ale moc vtipný to nejni, co?


30.1.2004 - 14:26Kikinka


Jo, v poslední době trošku přemejšlím nad lidma. Co jsou, kdo jsou, jak moc je každej z nás egoistickej a sobeckej. Asi zcela úplně normálně v rámci lidské přirozenosti. Na základě debaty se v tuto chvíli opovážím říct, že za to jací jsme může nejspíš (kromě nás osobně - resp. sebe samotnýho) taky spíčená společnost, jenž je zaměřena na pofiderní úspěchy, vynikání, reklamu a peníze a podobně balast, vo kterým se mi nechce psát, protože si myslim, že průměrně inteligentnímu člověku je jasný, co tím míním. Zajmavá otázka je, co chci bejt, co jsem, jestli náhodou psaní není trošku ten život, kterej bych chtěl žít, ale nemůžu. Nejen já, ale i spousta lidí okolo mě, má život a svý chování ve společnosti nějak spracovaný, ale přiznejme si, opět, že teorie a prakse je zcela úplně jiná a na sobě zcela úplně nezávislá. Takže holt můžu mít vymyšlený, ja bych se chtěl v týhle či támhlety situaci zachovat, ale v reálu je to všechno úplně jinak. Ale co, je to tak a nic se na tom nezmění.
Tož to byla taková pseudofilozofická úvaha, nejsem žádnej Rejžek či jinej intelektuál s papírem, takže je zbytečný to řešit. Včera mi to ukázal život. Respektive Kikinka. Kikinka je 13 let (možná víc) stará trpasličí dlouhosrstá jezevčice, slepá, hluchá, nemohoucí s dobrým čuchem. Tak tenhle Kikoušek se včera rozhodl, během venčení, že se prostě pude projít. Jestli chytla stopu neco to necim, ale faktem je, že během několika málo minut zcela a úplně zmizela z dohledu, čímž se podílela na vzniku ohromný paniky, jelikož byla půjčená jen na vyvenčení, holt panička šla někam za kamarádkou. Takže po prohlídce všech aut, okolí a podobně, vyšlo najevo - na základě komunikace s jinými pejskaři - že milá Kikinka byla spatřena tu, pak támhle a nakonec na křižovatce, kde se odbočuje z magistrály směrem na Nusle, jaxi to tam štráduje uprostřed silnice, načež posléze zastavilo červený auto a Kikinka byla unešena nějakým - údajně starým - mužem, taktéž v červeným.
Tak tohle bylo podání cesty hrdinné Kikinky v podání svědků. Jenže znáte to , svědci sou jen lidi. Ukážu na názorným příkladě: Byl jsem nakupovat v Delvitě a čekám na kase. Tam borec, očividně extrémně spokojenej a tudížto komunikativní. A prej jako, dobrej a jaxe jako mám, taxem mu řek, že dobře. No a von v tom chtěl pokračovat. A prej že sem vo vánocích vypadal nějak přepadle. Čímž mě tenhle psycholog amatér dostal, protože kurva jak von může vědět jaxem se o vánocích měl, když tyhle vánoce byly sice hektický, ale nejlepší mýho života. Dozatím. Takže pak věřte lidem.
Po této vsuvce se teda vrátím k nebohé Kikince. Jak její dobrodružství pokračovalo? Vzdali sme hledání a šlo se volat majitelce a do útulku, jestli ji tam náhodou někdo nepřivez. Tedy řeknu to tak, že situace byla velice napjatá, protože kombinace cizí pes a ještě jeho ztráta je velice nepříjemná záležitost. Takže po té, co se vyřídily telefonáty, sme opět vyrazili na místo ztráty a v tam sme narazili na slečnu v červeným jak vylepuje cedulky, že se našel starej psík a ať se volá na tohle číslo. No Kikinka byla zachráněna, nějaký dobrý duše se vracely z nákupu autem, červeným, a viděli zoufalýho Kikouška jaxe motá po silnici, tak ho vzali k sobě.
No stará si holt udělala velikej vejlet, někde přišla k úrazu, jestli ji někdo nakop, nebo spadla, když se plácala po schodech, nevim, to se dozvím dneska, jak jako dopadla návštěva doktora.


MOUdREJ NAViGátOR
[CNW:Counter]