MOUdREJ NAViGátOR
2.5.2004 - 13:04EURO


Ať žijou europárky, eurohořčice, europívo a eurodůchodci. A hlavně můj eurodeníček.....!


3.5.2004 - 20:48jopla


Teda. Připadám si s inteligentním kvocientem apsolutně na nule. Problémy mi dělá naprosto všechno. Od nakoupení v delvitě, no to byl průser jako blázen, postavil sem se do fronty, kde byly furt nějaký problémy.. karta, divný potravinový lístky, není nazpět a naprosto totální zřetelnej pohled prodavačký, kde chaos, lidi, peníze, papírky, karty, a hmát a píp a hmát a píp, sem tam "obsluha ze zeleniny ke kase číslo šest.", "vedoucí provozu ke kase číslo patnáct". Myslím, na základě zpětné analýzu vnějších znaků, že dotyčná prodavačka pravděpodobně dnes večer utrpí silný nervový otřes, jehož důsledek bude totální změna psychiky a přístupu k věci, že buď zítrá ráno poslušně vstane a pude jako robot znova za kasu a nebo si prostřelí hlavu manželovou, legálně získanou, brokovnicí. A když její mozek vyhraje, tak se holt změní v něco, co byste nechtěli potkat ani ve snu. Freddy vs. Delvita. Freddy se snaží získat duše prodavaček v Delvitě. Boj je těžký, mnoho jich zemřelo, ale nakonec bylo dokonano. Freddy skončil za kasou a "dobrý den.","třicet šest padesát."
No helejte, víte co si docela uvědomuju, že je docela dost dobře možný, že píšu úplně neskutečný sračky. Ale vo to nejde. Dneska sem měl spicha s borcem, a co jako jeho školeni v Sunu minulej tejden. No a von "jo, dobrý, ale vybrali mi tam auto". No co se na to dá říct? Chááááááááá, kecáš vole.... Ale měl kliku, že policajti přijeli do hodiny a půl.
Jo, a jaxe mám žije v evropě?
No, ale to nejní až tak podstatný. Pořád si hraju s tím redakčním systémem a sem zvědavej, kdy mi ho haknou... Mno jo, no. Jsem zvědavej jestli se mi usnadní život. Budu moct konečně přidávat texty skrz webový rozhraní, protože tenhle způsobo je fajn, jednoduchej, ale neumí věci který bych si pro začátek představoval. Je to běh na dlouhou míli a těžko říct jak dopadne, třeba to nebude šťastnej nápad a dojde k totálnímu zániku.... ale co, jsem zhulený a je býti zbytečné utopen v nějakých deprimujících se myšlenkách. Vždyť dobrej skunk je prostě dobrej skunk.


4.5.2004 - 21:43napadrť


jsem totalně napadrť. a to mi stačilo ke štěstí jen tak málo, šlápnout do pořádnýho lejna. dneska, nevim přesně kde, sem šel a sandálej šlápnul do velikýho smradlavýho psího (nejspíš, těžko říci přesněji teda nemůžu říci, sakra) lejna. Pjekně patičko, sandálej a hňáp hňáp po ponožce. No mazec no. Ale teďka mě spíše dorazila hustá věc. Už nějakou drahnou chvíli si říkám, že je ňáká fakt divná chvilka a no ty krávo, zrovna sem se byl podívat na zatměmí měsíce. No je to síla. Všechno se v tom daným okamžiku vysvětlilo. ZATMĚNÍ MĚSÍCE. SÍLA VELIKÁ. Chápete???? Chááááááááááááás

21:57 - Já nevim, mám to všechno svésti na měsíc? Kdo ví co to s lidma v hlavách děla, i policajti to říkali. No ale taky vostrý, zrovna sjíždím nějaký weby a samý děsný věci. Z bohnic utekl nějakej psychouš, zabití a spálení mrtvoly se neprokázalo, nalezená další nálož, pomsta mrtvého důchodce atentátníka ze záhrobí. No ja nevim, novinky jako hrom. Ale je možný, že až se to rozkřikne mezi vrstvu důchodců, tak bude třeba venku klid.


5.5.2004 - 14:30už zase skáču


mezi ouřadama. No a musím zopakovat, znova a znova, je to fakt neštěstí. Úplně maksimální neštěstí. Už se směju jen málokdy. Tedy mezi ouřadama, nějak sem se switchnul do stavu, že holt je to neštěstí, ale já se nakazit nenechám. Kdyby aspoň nedělali, že všemu rozuměj a všechno znaj. Z toho člověk musí mít srandu furt a pořád.... Cha cha cha cha cha cha... Vlastně ani nevim jestli se směju. Aspoň, že ten novej redakční systém se tváří tak jak chci já, aby se tvářil... :-)

19:30 - Tedz, chtěl jsem se zase rozepsati, ale nějak s toho sešlo. Právě sem se krásně vysral. Pořád lepší než ti němčouři dneska v metru. se do vagónu nacpala velká skupina německejch důchodců a jak se neměli čeho držet tak padali ze strany na stranu. fakt mazec. zejtra si du zahrát curling, taxem zvědavej jaký to bude. to je taková ta hra jak zametáte před přerostlým pukem...


6.5.2004 - 10:03RADOST AŽ NA KOST


Jo. Vojáci v iráku budou tak dlouho, jak jen to bude nutné. Sovětští vojáci u nás byli taky jenom dočasně. To dá rozum.
Ale co mě fakt úplně maksimálně pobavilo, byl hokej husa-čéer. No konec, finito, ende, chachachachááááááááááááá... Né já se nesměju, ale MY SME TO ZASE PROHRÁLI. A to tučně a celý čáře. No škoda, že jsem neviděl ksicht každýho fanouška v týhle zemi. Jo, holt, kdo si moc věří a kdo moc čeká, bejvá vždycky zklamanej. Ha ha ha ha.. Ne ja se vůbec nesměju, vůbec, ale vůbec, ale vůbec nejsem škodolibej jaxvině....

19:15 - V počítači zalupalo, dvakrát cvaklo, trošku sebou škubnul a začal topinkovat.


7.5.2004 - 19:28uhstej vecer


Moc hustej, mam zasebou docela vostrou prochazku. pres sajgon, mazec az uplne na mesic. holesovice, stromovka, letna, prazskej hrad, malostranska, karluv most, staromak, kotva, hlavni nadrazi. pesky.


10.5.2004 - 9:58poundělí


Určitě ste přišli do práce s tím, že si dáte kafe, čaj, pustíte si nějaký pjekný novinky jako je můj deníček a přečtete si, co dělali jiný lidi vo wejkendu. No já sem třeba chtěl včera večer něco psát, ale nedalo mi to, prostě to nešlo, taxem se na to vysrál. No prostě sem to projel jako naši (tedy přesnějí řečeno: ne moji hokejisti, ale svoji) hokejisti mistroství světa. Pro mě to má jeden velikej důsledek, že jsem se taky pokusil o analýzu neúspěchu hockeistů a vidím několik bodů, které měli, nebo mají vliv na úspěch v hockeji:
1) Hockejová hala je na hovno a měli by ji zbourat. Vysílá natolik negativní energie, jejíž množství vyvrhované do okolního hyperprostoru bude nyní po šampionátu stoupat rychleji než nyní, neb hockejová hala bude lidem ještě dlouho připomínat, jaké plané naděje si dělali.
2) Jágr je vůl.
3) Rozhočí je kurva a nadržoval amikům. Je to TERORISTA a jako takový by měl být veřejne souzen. Oběšení na kandelábru málo.
4) Pivo fanouškům nechutnalo.
5) Hockeisté jsou již staří, ale příliš hrdí a pyšní na to, aby pustili místo mladším. Promiňte, ale vod vokoukaných tváří nic novýho nezískate. Nagano se opakovat nebude, i kdyby to bylo třikrát v opeře.
6) A což teprv ten míč. Nevim, koho napadlo vyměnit ten míč kulatý za kus nějaký spíčený černý gumy. To byla zásadní chyba nejužšího týmu logistiků.
Jestli se budete řídit mejma poznatkama a mejma radama, máte šanci ZVÍTĚZIT! A to nejen v hockeji!

20:43 - Jo, taxem zase lehce pokročil na tom novym deničku. No jo no, život nejni jednoduchej. A to je prostě tak.
Jo, jenže už naň prozatím kašlu, protože sem s ním z mýho pohledu hodně pohnul. No jo, ale čas je v tuto chvíli značně relativní. Mám voskenovaný fotky, ale budu se jima zabejvat až bude hotovej deniček a pak se zkusim věnovat nějakejm těm galeriím.
No jo, ale bojim se že sem ftipnej asi jako tučňák v tropech, takže mě napadá, co bych mohl lehce cinicky kritizovati, či co do čeho bych si moch rejpnout. Já nevim, fakt nevim. Dneska mi přišlo nejvíc ftipný, že když sem seděl v serverovně budovy s ouředníkama, taxem tahal maléry pana účetního. No jo no. Jedinej pochod venkem kterej sem udělal, bylo ráno 15minut do práce, pak během oběda s Ivankou taková prima relax procházka s venčením terezky. mno mazec no. a pak v pjet zase domů. no. mno a ani mi to tam venku nějak nechybí. Takovej pokojíček to je taková králikárna, kde jste tak. No maséřina. Helejte, jeden svět může bejt takovej, jinej makovej, je otázka jestli proplouvat mezi všema a z každýho si něco vzít a nebo si najít ten jeden vyhovující (neb napadlo mě vyhulující jako teda přežblebt, samo že :-)), Toť diskutabilní otázka, která mi proletěla zrovna hlavou, ale již už jsem zase odsunul někam do pozadí. No to vlastně vůbec nevadí, protože co to jsou příběhy a zápisky? Nic jinýho než houplně ten vobyčejně trapnej život. Cháááá.. To je prostě sranda. Jedna jediná velůiká sranda. Ale ta klávesnice, ta klávesnice, ta mi dává zabrat. Jo, není to s ní jednoduchý. S ničím to nejni jednoduchý. Nejní to vo nápadech, je to vo hranicích, který máme každej zvolený a jež z nějakýho důvodu dodržujete. Sakra, to sou story... No teďka se zase nějak v nějakým neurčitým časovým useku všechno změnilo, takže KAPITÁN volá: "Hošííí a děučencééé! Kormidlo 08-15-75 teď! Mazéééc!"

Teďkonc se stal omyl, začal jsem něco psát, a úplně sem zapomněl, že sem patří čas. tedy omyl napravuji ... 21:32 - Čas poskočil. Nečekaně, nevtírajíce se, pomalu, ale jistě. Je to vod něj hodně hnusný. To mi věřte, přátelé.


11.5.2004 - 11:36OMLUVA NEBOHÉMU IRÁCKÉMU LIDU


Vážený irácký lide,
jistě sis všimnul, že se v poslední době roztrh pytel s omluvami za vaše týrání. Pevně veřím, že jste s omluvami hrozně spokojení, protože se za ně určitě najíte a zhojíte si své rány. A tak i já jsem se rozhodl, nikoliv nejen sám za sebe, ale i za celý český národ, za kždého mravenečka, za každé prasátko, za každou slepičku, no úplně za všechny, že se vám taky omluvím.
Vážený lide irácký. Omlouvám se vám za lidskou hloupost, za demokracii, za Kačera McDonnalda, za KFC, za američany, za angličany, za tu touhu po svobodě, kterou by ste chtěli mít, ale nemůžete. Vážený lide irácký, je nám strašně líto jak jsi dopadl a nejvyšší představitelé této země ti posilají mnoho povzbuzujících pozdravů a hlavně: VYDRŽTE!! (aspoň do podzimu). JSME S VÁMI A OMLOUVÁME SE JEŠTĚ JEDNOU
A aby jste se i občas lidé iráčtí zasmáli, posílám vám jednu pohádku od našich největšich literátů:
"Když o tom tak zpětně přemýšlím, asi byla chyba škrtat tou sirkou. Ale chtěl jsem jenom zachránit křečka," řekl Eric Tomaszewski šokovaným lékařům na oddělení těžkých popálenin nemocnice v Salt Lake City.
Tomaszewski a jeho homosexuální partner Andrew Farnum, přezdívaný Kiki, byli do nemocnice přivezeni na pohotovost s těžkými zraněními poté, co se jim jedna milostná seance těžce vymkla z rukou. "Strčil jsem mu prázdnou roličku od toaletního papíru do konečníku a zasunul do ní našeho křečka Knedlíčka," vysvětloval Tomaszewski. "Jako obvykle po chvíli Kiki vykřikl "Armageddon", čímž mi dával najevo, že dosáhl nirvány. Pokusil jsem se Knedlíčka vytáhnout, ale on nechtěl vylézt, tak jsem nakoukl do trubičky a rozškrtl sirku, protože jsem si myslel, že ho světlo přiláká."
Na tiskové konferenci pak mluvčí nemocnice popsal, k čemu následně došlo. "Sirka zapálila kapsu střevního plynu v Kikiho tračníku. Plameny vystřelily z rourky, zapálily panu Tomaszewskému vlasy a způsobily mu těžké popáleniny na obličeji. Zažehly také křečkovi srst a vousky, takže ten se ve strachu pokusil zalézt Kikimu ještě hlouběji do konečníku. To zažehlo ještě větší plynovou kapsu dále ve střevě, která vystřelila hlodavce z kartonové trubičky jako dělovou kouli." Pan Tomaszewski utrpěl popáleniny druhého stupně a zlomeninu nosní přepážky způsobenou nárazem křečka, zatímco pan Farnum utrpěl popáleniny prvního a druhého stupně v konečníku a dolním střevním traktu. Křeček Knedlíček bohužel nehodu nepřežil.


17:27 - Takže hlavně vopatrně. Hlavně vopatrně s tím co kouříte...


13.5.2004 - 23:05Holééé


To je vostrý co. Zase to nějak flákám, ale to víte to nejní vždy úplně nejjednoduší. Dneska sem byl zase lehce upozorněn, ale což s tím nadělám. Dneska to bylo dobrý. Měl jsem vodpoledne spicha s typama vod počítačů, takže si nejspíš dokážete představit co sme to byli mi tři digitální bratři za sbírku. Ale jo, cítili jsme se dozajista dobře, neb jsme kouřili vysoce qalitní odrůdy skunků smrdutých, používajíce cizích slov jako déenes, mezixixt, web, viruální server, dump databáze a tak. no prostě spousta legrace, jenž byla završena odchodem směrem ku metro. kdež na křižovatce u delvity jsme se rozdělili a já vyrazil do modré pyramidy, hrůzyplného šhopu něco si koupit k jídlu. no chvíli jsem tam pobíhal nevěda co si koupit, a když už sem si teda vybral, taxem vyrazil ke kase. Chvíli jsem stál frontu a když jsem se dostal na řadu, prodavačka se na mě podívala a s takovým nasraným výrazem v očích mi vpálila do ksichtu "dobry den", krátce stručně a důrazně, jako že jifakt seru. Jenže to neměla potvora dělat, protože mě v tu chvíli zasách záchvat smíchu a měl jsem co dělat, abych smích zmírnil na minimum, protože pokaždý když propípla cenu zboží tak řekla "patnáct padesát","deset dvacet" a tak dál, a každý její slovo bylo na bránici jak peříčko. Pak řekla "sedumdesát osum padesát", já ji dal dvoukilo a znova dostával záchvaty smíchu, když mi odpočítávala peníze nazpět. Když jsem je měl všechny, taxem je co nejrychleji vrazil do kapsy a šel pryč, protože jsem na jejím vobličeji viděl, že fakt nechápe co se děje...
No tak to byla taková lehce vyhulená story z dnešního dne, a jinak musim jen říct, že práce na novym deníčku postupujou dobře, až na to, že si budu muset teďka dopsat jednu fičuru sam. Neni to problem, už to mam v hlavě vymyšlený, ani to nebude složity, ale jen si na to musim sednout a nastudovat pár věcí. Zase no, takže to vidim tak někdy v práci nebo až se mi bude chtít, prostě je jasný, že se to lehce protáhne. Mno jo no.

23:40 - Ekselentní úlet. Jo je to tak.


14.5.2004 - 18:52ty vole


Tedy drazí, tak mam lehčí mazec. Událo se dost věcí, kterejm si myslím, že rozumím, navíc se mi ozval ve sluchátkách sampl jako když začne vyzvánět mobil, takovej ten ruch, no jisě víte co myslim. no ale to nejni důležitý, protože co je teďka důležitý? tragédie tajnejch revizorů? tragédie přejetého ježečka, s pjekně vyhřezlejma střívkama a mozečkem rozjetým do dlouhé šedivé stopy. jo to bude utápění se ve vlastních myšlenkách až přijdou těžký myšlenky. Jo to nevim. Fakt nevim. Ale pozitivum veliké je, že programátorská práce mi šla rychlejc, než si původně myslel. No jo no, už mám naprogramový malinkaté jadérko, jeden řádek, kterej kterej dam akorat do cyklu a rozkopiruju na dalsi nutna mista, aby tam byl. jde mi totiž vo to, že ten united-nuke, co sem se rozhod pouští, je na tom nejspiš stejne jako phpnuke, čehož je fork. no ale to tak bokem, abych zazářil svejma novejma znalostma, který sem získal po luštění dokumentace. no možná to umí, ale já pak teda nevim jak. jde mi jen o to, že je to redakční systém, toť bokem, a člověk ma běžný usery a pak ty vyšší, dopisovatele. Těm já si můžu říct, kde do jakýho modulu může přispívat, ale co se týče článků nenenašel jsem jak vyselektovat do kterejch temat může psavec přispívat. no taxem použil jeden selekt, dva cykly, přidal dalši tabulku do databáze. No mazec. A jsem se sebou docela spokojen. :)


16.5.2004 - 15:55jo a je tu neďele


a nic zvláštního se neděje. Jo, možná je to klid před bouří, to já však nevim...


17.5.2004 - 19:55sarin


Á jé. Tak amíci nám konečně našli důkaz, že salám husajn měl chemické zbraně. No pustil sem na chvíli zprávy a všech těch mrtvejch, zabitejch, popravenejch, týranejch bylo fakt mraky, ale pak to přišlo. Zpráva z čistýho nebe: AMÍCI NAŠLI JEDEN STAREJ GRANÁT SE SARINEM!!! JEDEN vy šmejdi, JEDEN JEDINEJ KUS! A podle nějakýho jenerála dokonce stihnul vybuchnout, ale protože v něm bylo sarinu pomálu, tak prej nikoho nevohrozil. No to mě fakt poser, fakt že jo.
Nějaký týpci přemístili roubenou chalupu a to dokonce o dvacet kilometrů. Taky mazec. Jo, až sem vtrhnou amíci, tak bude chalupě, buď ji použijou na palivový dříví a nebo prostě skončí jako vojenskej lazaret. Jo, a amíci sou totiž nejsvobodnější země na světě. Dálnice D47 nebude dostavěná, protože nemaj peníze, nějakejch 300mega dluch. No, ale protože se prej ouřadové nedohodli, tak se prostě nedohodli to dá jasno. Akorát ti naši malí čeští ouřadové mají do amickejch ouřadů ještě hodně daleko. Málokterýmu českýmu ouřadovi se podaří řídit svět jako největšímu ouřadovi na světě. Dvojtýmu Bushi. Jestli je Bush slepenec ze všech ouřednickejch mozků na světě, tak to musí bejt megakapitální čůrák. No, takže pro ty, kteří v toto doufali a věřili tomu, je toto dalším důkazem, jenž je potřeba uložit a zapsat si do análů.
Šlapací kolo nemůže létat. To je prostě skutečnost. Ale v tý litvě tomu pořád nevěřej a tak dělaj nějaký soutěže, jako že tomu věřej, ale všichni dělaj, že se bavěj... Áááá nějaký kamikaze v týfce.... prej barevně, ale na černobílý týfce.. cháááááá :-))))

20:15 - Jak tak koukám na ty kamikaze, je to fakt masáž, tak sem si nějak uvědomil, a na základě Ivčina stejného postřehu, že dnešní den byl nějakej divnej. No jo, mám nějakou divnou náladu, a vůbec to bylo nějaký divný. I lidi. Jo. Fakt takovej divnej stav ve vzduchu. I já ho mám, a jsem z toho takovej lechce posmutnělej. Chjo.
Sem se dneska dočet, že nějakej spíčenej důchodce někde umlátil psa a ještě ho dovlek ke starostovic domu. No mazec, ja bych ho hajzla normálně oběsil na nejbližším sloupu elektrickýho vedení a hlavou pjekně dolů. No jo. Ivče dneska v čínským bufetu nedali k jídlu rejži. no normálně nějaký docela drahý žrádlo a voni jí to dali bez rejže. a když tam šla, jako za podáním vysvětlení, tak "maťe zase vic maso". No mazec. No. Já fakt nevim co bych k tomu měl říct. Fakt nevim. Ale jo, asi vám předložím nějaký úplně zbytečný video. Nějakou tu nádražáckou psychedelii .
Hmm... Ale nejpozitivnější výsledek dneska je, že jsem jednoduchým skriptem, zcela bez jakýhokoliv dohledu, pořádně po dlouhý době provětral kompjůtr. Dneska měl zase co počítat. Už šest hodin mi jádro systému komprimuje starý videa z kamery uložených v raw formátu na disku, cca. 90GB, do divxu. Jo je to dobrý, i teplota procesoru se posledních pár hodin drží na 51 stupních. Navíc se venku ochladilo a otevřeným oknem proudí na komp relativně studenej vzduch, tak jede na 49stupních. jo dobrý. občas pomalejší odezva, ale dobrý. zkusíme střich videa...(ze 768MB RAM ještě zbejvá ještě 12MB volnejch. Zatím je to všechno natažený v ramce, ale uvidíme až natáhnu video... ha...
No a co na to říct jinak? Kdo z nás nejní kamikaze, či jen zbloudilec, kterej se tu a tam zastaví, nabere nějaký duševní pasažéry, a jede zase dál. A hůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů............
Hmmm.. pořád se uploaduje to video. trošku sem to časově nezvlád. ale s tím nic nenadělám. ne a ne a ne, připadám si jako dřevo zdřevěnělý. No možný sem měl trošku dříf upozornit na to, že to video má padesát mega, a že to nejní žádnej drobeček, ale nýbrž normální zbytečnej drobeček, kterej je vod toho aby brzdil lajny. no je to tak. A sakra, novej Orbital je ňákej dobrej. moc dobrej. ale to je možná jen zmatenej subjektivní pocit. asi jako měl dneska ten člověk v metru. vypadal, jakoby byl úplně mimo realitu. jen tak stál a koukal z wokna. no jak může někdo koukat v metru z okna? dyk stejně nejní nic vidět. ale teď ozvalo se mé druhé já, jenž hlasitě křičí "no i tý debiléé", a musím mu dát za pravdu, takže vlastně je to úplně normální. Jo a hele, neděsí vás někdy ta normalita? protože, ad absurdum bych mohl tvrdit, že cokoliv děláte je normální. jenže tu už se dostáváme do jistých filozofických prostorů, kde mužeme debetovati nad tím, že néé úplně všechno je normální, jenže to už je vo tom pohledu na svět. to jo, no chtěl jsem původně napsat, a taky sem napsal, že jako spíčeným pohledu na svět, ale paxem to smazal a nechal bejt. dyk je to vlastně úplně normální. jenže můžu tvrdit, že jsem úplně normální? to teda fakt nevim, protože já si tím nejsem jistej. nejistota je normální.(?)(1) Kdo ví? Jakejkoliv výkřik by byl jen do tmy a nejistoty, takže prostě zcela úplně zbytečnej. jo toť holt nádražácká psychedelie.


18.5.2004 - 17:53pošahaný svět?


Jo, takže svět je možná na pokraji zhroucení. A to že, protože, unionisti prohlásili, že ač funkce prezidenta EU neexistuje, vysoce podporují vytvoření této funkce a jako prvního prezidenta si představují Havla. No, hlavně aby jim to vyšlo.... Druhá věc, sou zase lidovci. Chtěli by vytvořit ministerstvo pro rodinu. No... (tři tečky, zde mají znamenat všechno co chcete, aby znamenaly). No a ve finále mi dneska kámoš řek, že zábranil krádeži popelnice, před jejich barákem. Prej už to málem byla třetí během posledních dvou měsícu. Údajně je kradou chataři a zahrádkáři, kteří umělohmotné popelnice zakopávají do země jako lapače vody. No nic. Dneska fak bez komentáře.


19.5.2004 - 17:30JO!


Ježíš, já sem fakt spokojenej. Nejen proto, že držím v ruce velikánskej brk, ale hlavně proto, že sem dneska konečně udělal tu spíčenou rsa certifikaci, na který sem posledně provařil nějaký doláče koláče. No mazec, měl sem fuck staženou prdel jak malej vendelín, nevěděl jsem co si mám myslet, ale dneska se to prostě povedlo, pjeknejch 85percent. No sem šťastnej jak blecha, ještě mě čekaj nějaký spíčený zkoušky vod Sunu, ale to fakt dneska neřeším. Nemám důvod, a ani se mi nechce. Dneska fakt ne, protože už cejtím jak mi nabíhá téhácé v hlavě a pravda je taková, že se fakt těším až začne šrotovat ještě víc. Brk na oslavu je větší zaručeně než menší, a množství použitého skunku je více než dva gramy, možná víc. Bude to, doufám, maso. A veliký. Jo a jo a jo. Jináče se musím pochlubit, včera sem konečně dodělal podstatnou, pro mě - samozřejmě, úpravu do jádra united-nuke, takže ty nejdůležitější věci mi to už umi. ale je tam pár logickejch chyb, tak bych chtěl ještě dodělat. Ale jsem za to rád, protože sem fakt myslel, že to bude trvat dýl. no a navíc sem se koukal na web united-nuke, jestli nekdo neodpovedel na muj dotaz, jestli to existuje, tak prej ne. taxem tam nechal vzkaz, jako že na tom dělam, tak kdyby byl zajem, že to klidně dodám. mě de vlastně o hovno. Jo, delvita, mazec. mizim.


21.5.2004 - 19:22pátek


Jsem strašně na kaši a čeka mě experimentovani s palenim dvd. jen musim počkat než se mi to všechno překopíruje. 3giga. no jo no. No mazec. Palim dvd. no a tak. ruzne....


22.5.2004 - 16:36sobota podoba


Tak jako bych se měl podobati poďobanému holoubátku, tak jako tak jsem váš píšící guru. Mí věrní, počítám s vámi až budu zakládat církev Nového Ducha zjevení. Jo to budou všichni vyjevení. Dneska sme čučeli ráno chvíli, nevim proš teda, na kanárky kterak se modlí a jedno je jasný. Dnešní církev je vyčpělá, zestárlá zkostnatělá instituce, která nemá prostě v 21století místo. To už je jasný. A proto myslím, že je po dvoutisících letech nutná revoluční změna. Záleží na myšlence a následném jejím provedení, protože je nutný, aby nenastal ten samej průser jako v případě katolické církve. Lidem se hlavně akorát musí dát to co chtějí mít. Nějakou jistotu a radosti jž za života. Proč si odepírat krásné a příjemné věci? Jen se to musí pořádně promyslet, aby lidé nepochopili, že jediným cílem je vydělat. Ale, s tím, že něco dostanou. Sex, drogy a peníze. A hlavně naději.

16:44 - Vyčistil jsem karmu. Čistit karmu je velice důležité, protože když ji léta neotevřete, tak se na ní usadí prah, zaleze do všech stěrbin, kontakty a šrouby zreznou, vytékající životadárnou kapalinou. A tak se jednoho dne lehce naserete, vočistíte všechny styčné body, zalejete agresívní substancí a čekáte. Čekáte jestli nastane nějaká změna. Čekáte hodinu, dvě, deset, celej den, pak dojde k uvolnění a vy otevřete svoji karmu. Zavanou na vás starý vzpomínky a uvidíte vrstvy usazenin. A začnete čistit. čístíte a čistíte a čistíte, luxujete a vyhazujete. Když je meditace dokonána, můžete karmu znovu uzavřít a nahodit. Karma se leskne a vy zažehnete věčný plamínek, jenž doprovází vaši karmu pocelý její život. Avšak i ten věčný plamínek, jednou zhasne na věky. Proto věčný plamínek.

17:17 - A vana přišla na řadu.


23.5.2004 - 17:25proč silničáři solej silnice


Silničáři solej, protože mají vysokou spotřebu zmrzliny. Toť jasný jak fucka.
Hmmm.. nemám moc tajmu, letím zase nadále preč. no jo no, je to tak, je zima, sychravo a déšť. toť začátek léta jak má být. počasí láme veškeré rekordy ve výkyvech stavů svých. počasí je jak lidé. stárne, hloupne a jestli se nad sebou nezamyslí, meteorologové budou v háji. kam se šinou jejich pofidérní detekce počasí. prostě je to tak, příroda je živej organismus, kterej má prostě svý problémy, jenž se projevují tím, že ve vyšších polohách přirodě na pokožce vyrazí sníh. vidíte v tom ňákej problém?

17:47 - Ty vole, dvě věci. Za prvý, měl jsem na deníčku návštěvu z Thajska z nějaký university. Za druhý, teďka se mi zrestartoval zničehonic počítač, což se mi ani za krapánek nelíbilo, takže radši letim a budu se tím v duchu lehce trápit, protože výpadek elektriky to nebyl, jelikož upska ani nezapípla.... Shit.


24.5.2004 - 20:16vytěsněnej čas


vyttěsnil jsem cca 15 mint na deníček, takže fakt nevim vo čem mám psát dřív, vo tom jaxem toho stih víc než sem původně myslel, že stihnu, no tak to sem fuck spokojenej. ale největší zábavná historka dnešního dne je taková, že jsem někde na idnesu čet vo zajíci co napad nějakýho myslivce a zakous se mu do nohy. no já to říkám, že ta příroda se pomalu probouzí k životu a rozumu, vono jí to sice všechno trvá, ale vzhledem k tomu, že čas je relativní, taxi holt příroda vytěsnila trochu času a stvořila, možná i trochu sobě pro legraci, zajíce - lovce lidí. Zatím byl první, ale kdo ví, jestli se někde v hlubinách, třeba německých, lesů neskrývá armáda nasranejch zajíců, odhodlána si znovu dobít svůj životní prostor . Jenže na to už přišel Čapek.

20:26 - Téda, fakt ten čas je svině zasraná. Film bude dokopírovanej a já vzhůru do delvity a dále ku hradu dááále....


25.5.2004 - 17:47jůpíčí


Echt, jo. Júpíčí má zase ňákej problém. Nende. No. Sem se těšil jak přijdu a budu internetit, ale vono hovno. Takže aspoň mám tolik vytouženej čas na psaní. I když sem s ním vůbec doteďka nepočítal.
Sem měl fčera zásek na tom čapkovi. Asi půl hodiny při cestě za Ivčou jsem krutě přemejšlel, ve kterým von jako to románu popsal boj se živočichy. No a nakonec mi z toho vypadla Válka s mloky. No půl hodiny to netrvalo, spíš než sem jen došel k delvitě, což mi trvalo no spíš těch patnáct minut, a tam BLICK! vzpomněl sem si. No jo no. A paxem šel nakupovat. No jo no mazec, tam sem měl zásek na petrželi, nějaxem ji nemoch najít, než sem dospěl k názoru, že ji holt nemaj, no. Jo no. Ubalil sem si brk, zásoby se ztenčily, jo no, takže brzo nastane období bez brků. Taky zase změna. No, ale však víte no. Jo.
Jo, musím se zmínit vo socce. Sockou zde rozumějte městskou hromadnou dopravu. Dneska sem nějak svůj pohled zaměřil na dámy a pány. Ale nemíním tím takový ty úplně vobyčejný šedivý lidi, jako sem třeba já ve svých kapsáčích vod Ťamanů a šedivý bundě ze sekáče, ale takový tý nóbl. Kurva, když už sem nóbl, tak jezdím autem a ne sockou. Jak se blíží léto, začíná se mi hůře v emhádé dýchat. Jeden pach překrejvá agresivní vůně deodorantů a kolínskejch vod, s třešničkou na dortě v podobě nepřehlédnutelého odéru ve výkopech, a různě po venku, pracujících ukrajinců, cikánů a jinejch podobnejch týpků, obvykle ještě posilněným celodenním žhnoucím sluncem. No mazec, což mi připomíná, že mi volala mátinka, že teda jako práce na baráku zdá se hnuly, a že jeden z těch ukrajinců je prej ňákej doktor s dlouholetou praxí. No je to síla, když si člověk uvědomí, jak by se dala taková mozková kapacita lépe využít. No, ale všichni holt víme jak to je.

18:07 - Hmmm... Internet stále nende. Jo, Delvita, včera předemnou stáli nějaký dva němci, bych řekl dle odhadu řeči, kterou mluvili, postarší páreček a chtěli koupit nějaký cíga. Přesně jaký to fakt nevim, ale protože sem slyšel rauchen, což sem analyzoval jako kouření, jenže ženská za kasou samozřejmně neuměla, tak si šahala na uši, a že jako nerozumí a pak divoce mávala před vitrinou s cígama rukama, což mám pocit si páreček vysvětlil jako že jako nein, nebo ták ňák.
Btw. Hledáte? Asi jo, všichni hledaj. Dám vám fak radu, hodnou Boha mé velikosti... Zamyslete se někdy nad tím, co hledáte. Nebo vás to mine. Cha. Chtěl bych mít takovej božskej pocit, jako si myslíte, že asi mám, když jako píšu teďka ty Božský rady, ale nemám. Spíš mám pocit klidu. Ale Božskýho....! Cháááááá
Kapišto? Vonehdá jsem přemejšlel nad výrazem "kapišto?" No průměrně inteligentnímu jedinci musí bejt hnedle jasný, že je to vlastně "chápeš to?" Jenže otázka je, jaxe z "chápeš to" udělá "kapišto?" To teda fak nekapišto. Jenže je mi to teďka úplně ukradený, protože se cejtim prostě Božsky v pohodě. A to je fak to nejdůležitější. Kapišto?
Poslouchám "absolute body control". Je to sice ňákej rip z kazety, jeden z těch původně náhodnejch sosců z netu, ale fakt kurva dobrej. Trochu ebm, trochu disko, samá elektronika, lehce mě přijde taková vodlehčená, žádná složitá strojenost, holt co se týče zvuků místy značně minimalistická. Ale něco z čeho mám po dlouhý době pocit, že je to něco co ty lidi dělali, protože je to prostě bavilo. Přijde mi to celý takový veselý. No... Tak je to holt. K sehnání na obvyklých místech na pultech u vašich oblíbených prodejců.

18:22 - No hele, já sem upovídanej. Fak že jo. Takovejch krásnejch dlouhejch textů vo hovně. Vy si, jak znova opakuji, čtete kydy, svým způsobem momentálně mentálně vyhulenýho jedince, který jen nemůže k internetu. No a tak to přišlo, že po tom, co jsem hrozně dlouho deníček zanedbával jej nyní vyplňuji svým způsobem zbytečným slovem. Beze jakéhokoliv vztahu k realitě, neb je to jen to co se mi honí hlavou. Moc se mi toho tam honi, ale ne všechno pouštím ven, neb jo, ale jiné. V jakési přetransformované myšlence. Je to svým způsobem šifra, která má šifrovací klíč delší než je samotná zpráva. Tušim, že bez znalosti klíče nerozluštitelná. Nebo ňáká taková finta to byla, to už si fakt nepa, neb bych se musel podívat někam do literatury. A na to fakt teďka seru. Vím co chci.
Prošla mnou série různých pocitů. Veliké síly a odhodlání. Jeden z příznaků intoxikace organismu návykovou látkou. Zdež míním zcela neškodné téhácé. A teďka sem navíc zapomněl, co sem chtěl napsat. Další zásek. Je to tak, zásek. Jo možná je to vlivem téhácé a působením vyplaveného serotoninu, či čeho, ale mám několik podstatných informacáí, kteréžto vám možná udělají radost: "Na aktivitu THC má také velký vliv jeho otáčivost molekuly THC, zatímco levotočivý THC je silně aktivní, pravotočivý THC je aktivní mnohem méně".
Vím čí jsem. A teďka to vím obzvláště přesně, neb jsem si uvědomil co jsem. Už zase, sáákra já sem ale ňákej zasraně chytrej. Ale i přesto internet stále nende. Chaaaa.
možná že bych si měl uklidit na disku.

19:12 - A hle, při kontrole místa na disku sem kápnul na fakt divnou hlášku. Jestli sem ji zanalyzoval dobře, tak vím, podle kernelovýho kódu, že je něco možná špatně. Když jsem nechal na tu mesydž prograpovat komplet kernelovej kód, tak mi ta hláška vypadla a přímo na ní byl sáhodlouhej komentář, že to jako jinak něco nejde, nějaký práce s přerušeníma, maskování a tak, že některý problémy sou problémy hardweru. A zrovna přesně vo tom IRQ7, který sem měl vypsaný u tý hlášky. No tak prostě spurious.

22:06 - De internet.


26.5.2004 - 20:15hustarna


hmm.. krutá realita. major zeman a nějaký hustý popáleniny...


28.5.2004 - 15:08džysys chrajst


trooper star.
včera se mi podařil husarskej kousek. chtěl jsem zapgrejdnout Xfreečka na úplně jinej xserver, jenže se nepovedlo, taxem to všechno vracel nazpět. dvě hodiny sem to pak řešil, než sem přišel na to, že mám na nějakým spíčeným adresáři blbě nastavený práva. no jo no je to tak. nějak sem se seknul na tom novým deníčku. myslím, že původní myšlenku pustit ho ho k prvnímu červenu se mi nepodaří uskutečnit, což je mrzutý, ale je to tak. no, a nebo ho pustim a doladim během času. fak ještě nevim. však to nějak vymyslim.
hmmmm..... nějakej ftipnej a jedovatej postřech ze života. no ukrad sem si gamesu unreal tournament 2004 dvd verzi A JEŠTĚ MI navíc docházej baterky v klávesnici. myš už pošla, tak pořád jedu na záložní. mám totiž chuť si něco zahrát, takže se těšim až mi topinkovač vyplivne dývýdý placku a reboot do voken. měl by ten unreal chodit i pod linuxem, ale nemám zrovna vovladače vod atiny, tak by to asi nebyla žádná velká sláva. no. sranda no. aj reboot. :-)


31.5.2004 - 22:22ojta majda vojta


Hmm.... Tak jsem dnešní den ztrávil tak nějak dosti divně. Nebo ani ne tak jako divne, ale podivně vypršel. Odešel a už není. Odpočívej f pokoji.
AMEN
No a protože věc se má tak, že jsem stahnul titulky k filmu Bubba Ho-Tep (he King of Rock vs. The King of the Dead) což mě fakt docela zajma. Takže z psavý nebude asi nic, protože jsem vyhulenej a radši podlehnu vůni flákání se. I když to je otázka co nevim. Hele lidi, mě je to fakt strašně moc líto, vopravdu jo, já sem dneska dokonce chtěl překlopit deníček, protože už naň musim přejít a zbytek dodělám za chodu, jenže sem se zhulil fakt jako prase veliký a nic se mi teďka nechce dělat. Spíš se jen válet a čučet na film. Fakt mě za to budete božsky asi nenávidět, ale nic se nedá dělat, mě se prostě fakt nechce a já nevím jak to mám ještě říct. Mrzí mě to, skutečně jo, ale víte co, prostě se mi nechce. A místo toho se tady zdržujeme psaním a čtením zbytečnejch kydů vod typa, kterej je prostě zhulenej a nic se mu nechce, tak vo tom píše, protože jako vo hovně nikdo jinej jako von neumí psát, místo toho abysme se všichni věnovali něčemu jinému. Já třeba lenošení a vy nějaké práci. To už podle toho jaxi to zařídíte. Píp píp...
Kapišto? :-)


MOUdREJ NAViGátOR
[CNW:Counter]