MOUdREJ NAViGátOR
04.4.2004 - 10:42Apríl


Apríl! Dobytkové!

11:56 - Nu což, dobrej mazec. Včera sme šli do jednoho nejmenovanýho klubu, jen tak na pivko. Dopadlo to tak, že v oném dotyčném kofáči měl borec pod pultem standartní klubovky, no a taxme se zhoukli jaxvině. Sem to potřeboval, jo. Relax. A teďka mě čeká mega gud vobídek.


05.4.2004 - 23:33Někdy se bojím


sám sebe. Jo. A k tomu mi nepomůže ani zjištění, že bydlím v nejbohatší části prahy. Z toho by se jeden stejně už víc neposral.

07.04.2004 - 17:14 - Skluz. Letim do divadla.


09.4.2004 - 10:31DIFADLO


Sákryš kultůra. Dobrej mazec. Příběh ze života, ale nenudil jsem se. I když samozřejmě mnohem víc se mi líbilo, kterak dneska Terezka vykakala velkej kouřící bobek přímo před metařema v parku. Jo, a jaxe při tom tvářila.....
Nu, tak to je prozatím to nejlepší, teda skoro, je ještě něco lepšího samo že, co se dneska událo, ale to, že je praha lehce vylidněná, je taky fajn. Skoro to vypadá, že na pražáky vlezly velikonoce a mizej pryč do luxusu svých chat a chalup, kde stráví úžasné tři dny prací na zahradách, střechách a jiných post-zimních upravách a radovánkách. Praha je divný místo, a mám pocit, že někdy jsou pražáci lehce nepochopeni vesnickými obyvateli, kteří je nechápou. Já jako skoro vesničan chápu obě strany, ale spíš jde o to, že jakejkoliv extrém je povětšinou xmíchu a nebo tragickej. Tedy jak kdy. Někdy může bejt i fascinující. No, ale fajn je, že dneska taky mizim, takže sem maksimálně spokojen neb uvidím přátele.... :-)

10:41 - Chjo, zase sem čet ňákej šílenej článek vo nějakým hypermegagiga free webblogu. Ježíš, se z toho poserou. Lidi sou líný jaxvině a stejně to málokdo vydrží, tfuj tajksl, ještě, že zůstávám stranou veškerého pofidérního dění. Maj hovno tuchu vo co vlastně de....

10:46 - Sákryš, ale musím se pochlubit. Včera sem měl melouch jenž spočíval v nainstalování HPLJ 3030 pod linuxem a jejím nasdílení skrz sambu do woken. No, ztrávil jsem nad tím dvě hodiny, ale dokázal jsem to. No sakra kurva, já byl na sebe pyšnej jaxvině.

11:15 - Tedy ne že by Terezčin kouřící bobek nebyl fascinující, ale teďkonc jsem otevřel hushmail a co nevidím. Kunda dva mejly vod JXD. No sem si říkal, co se děje, že by mě chtěl třeba přibrat do redakčního týmu Reflexu jako šéfredaktora, aby jim byla pozvednuta úroveň lehce upadajícího časopisu. No taxem votevřel první mejl a tam jen příloha "swbjf.exe" čico. No to sem začal čout nějakou neplechu, taxem votevřel druhej emajl a tam příloha "game.exe". Tož jsem si zapnul noťase a vysledek zanalyzoval. Jo, virus, taxem se rozhod, že milého JXD upozorním na šíření virové nákazy s hlavičkou jeho jména....
Nazdar ooo nejmocnejsi internetovy a security anarcho-punk guru. Tva sifrovana komunikace s pocitacovym undergroundem jak o ni pises v ruznych uzasnych clancich v nejlepsim casopise ve vesmiru Refleksu prinesla konecne ovoce. Zrovna mi od tve bozske nulovosti prisly dva mejly, ja samozrejmne nateseny linuksovy klikac je otevrel a co nevidim... dva soubory game.exe a nejaky jbgwf.exe ... no samozrejmne lunetics me je pustit nechtel a taxem v zoufalstvi zapnul svuj notebook s uzasnymi windows 2000, protoze jsem se tesil, ze se guru dal na programovani a neco napsal... a ejhle.... von to virus.... ano, me prisel virus od samotneho gurua jxd s oznacenim W32.beagle.V@mm... samozrejmne nemuzu tvrdit, ze emajl mi byl podvrzen nejakym komunisticko-fasistickym haxorem, aby bylo zneucteno na siti pocestne jmeno jxd, ale sranda to je stejne.... druha vesela historka dnesniho dne, jenz bude zminena v mem uzasnem denicku......
zatim cau
tvuj oblibeny Mongolojd...


A pokud by si někdo chtěl zjistit jestli je to skutečně přímo od JXD a ne nějakej podvrch, tož hentu je uložená hlavička toho mejlu.


Return-Path: cyrus@imap1.hushmail.com
Received: from imap1.hushmail.com ([unix socket])
by imap1.hushmail.com (Cyrus v2.0.17); Thu, 08 Apr 2004 11:35:46 -0700
X-Sieve: cmu-sieve 2.0
Return-Path: jxd@volny.cz
Received: from smtp7.hushmail.com (smtp7.hushmail.com [65.39.178.138])
by imap1.hushmail.com (Postfix) with ESMTP id 43EB1A7E5DD
for marek_5fzet_40hushmail_2ecom@imap1.hushmail.com; Thu, 8 Apr 2004 11:35:46 -0700 (PDT)
Received: from s (d213-102-39-176.cust.tele2.cz [213.102.39.176]) by smtp7.hushmail.com (Postfix) with SMTP id E58C94B89FD
for marek_zet@hushmail.com; Thu, 8 Apr 2004 12:05:48 -0700 (PDT)
Date: Thu, 08 Apr 2004 20:35:11 +0100
To: marek_zet@hushmail.com
Subject:
From: jxd@volny.cz
Message-ID: qspncuortsgwnxpcyah@volny.cz
MIME-Version: 1.0
Content-Type: multipart/mixed;
boundary="--------274883287524763"


13.4.2004 - 10:31zmatek matek


pondělí v úterý. a to matky mate. převelice neb děti se dožadují kojení pravidelně a když je pondělí v úterý, to je špatný. Ale co je fakt dobrý, že už zase po dlouhý době sedím u svýho terminálu do kybernetický reality. A to je sakra kujwa fajn. Tedy ne že by mi to nějak chybělo, ale jo. Nashromáždilo se mi moře práce, kterou musím udělat. Přinejmenším doplnění mého božského deníčku všelijakými poznámkami ze života.
Tak třeba. Z velkejch bilboardů se na nás usmívaj obličeje slavných hvězd, jenž pohasnou zhlediska vesmírnýho času dřív než stihnou vyjít. Jo, je to divný, nazývat lidmi hvězdami, i když si myslím že si myslím, co tím chtěj říct, z hlediska jistého logického zamyšlení je to těžkej nesmysl. Jak lze nazývat lidi hvězdami, asi možná stejně jako když někoho nazývám sluncem. Spíše, spíše je z zajmavý, že málokoho nazvou bohem. V lidech je zdá se zakořeněný nějaký to pofidérní, že nevezmeme jméno boha nadarmo. Lidi se bojí nazvat někoho bohem, neb to zavání rouháním. Když se někdo nazve bohem, je hnedka za kacíře a šup s ním na hranici. Nebo je maximálně divnej. Ale přičemž neb ten kdo tvoří je vždycky bůh, ale jeho výtvor musí přežít více než jednu generaci. Kdo si dvacet let vzpomene, při pohledu na týpka, že on byl členem nějaký pofidérní kapely. Jo, Lunetici, Lunetici, kde jste? Vraťte se! Už jen qůli duším a srdéčkům vašich fanynek.
No tak to bylo vážné zamyšlení nad stavem naší pop kultury, neb ta je strašná, takže ste si všimli, že nebyla moc směšná. Teda doufám, že ste si všimli. Přejděmež k nějakému odhlechčenému tématu. V Iráku nám unesli nějaký novínáře. Chacháááá!!! Teda ne že by přímo unesli, jen po nich zmizela jakákoliv stopa, takže prostě nikdo nic neví a z nedostatku informací vznikaj různý ujetý zprávy počínaje únosem AlKajdou konče nějakejma nápadama typu, že nějaký fundametalisti. Podle mejch informací je nyní největší koncentrace fundametalistů kdesi v Anglii na koncertě skupiny Kiss Revival.
Podle mých poznatků a informací bych to viděl na dvě možnosti. První, méně pravděpodobná, že dotyční pohřešovaní někde v klidu v Paříži kalej a pak přijedou jako děsný hrdinové. Druhá pravděpodobnější, že novináři byli unesení přímo členy týmu UFO a odvezeni zcela mimo hranice naší galaxie za účelem brutálních testů. Jenže kdo ví, jelikož je v celém podivném připadě hlavní vyšetřovatel ministr kultury (podle idnes.cz "Do oblasti, kde trojice Čechů zmizela, vyrazil mimo jiné tým iráckého ministra kultury Mufída Jazairiho"), takže si myslim, že to ve finále bude pjekný divadlo.

18:18 - No, ale mám tu něco pro veliký fajnšmekry. (11MB divx)

19:07 - Hmm... Takže atentát na izrajeslkýho prezidenta v maďarsku nebude a klaus jede do číny.


14.4.2004 - 23:37postphiks


Jo. Tedy vážení banditi, zrovna sem ztrávil pár hodin tím, že sem luštil jaxe rozchodí postfix s smtp autentizací. Jo musím se pochválit, powedlo se a taxem teďka dal aktualizovat svůj domácí slackware na current verzi. no sem zvědavej co se stane, protože trpím jistým pocitem, že pravděpodobně nenabootuju.... po rebootu.... cháááá....
Na což sem fuckt děsivě zvědavej.. Takže preventivně zbohem... aspoň do tý doby, než bude obnovena konektivita...


16.4.2004 - 17:46maildrop


Jo, spíčenej maildrop. Půl dne jsem řešil proč nefunguje, až nakonec jsem přišel na to, že ho zapomněl přeložit s podporou virtuálních mejlboxů.


21.4.2004 - 16:09výpadek


Tedy los bandidos, aneb mý drazí soudruzi loupežníci.....jiste ste si fšimli, že jsem měl teďka docela velikej výpadek v dopisování mých úžasných zaznámů. No, ale pevně věřím, že pro dnešek se aspoň budete luksusně bavit, tak jako se bavím posledních pár dnů já.
Veselá historka číslo jedna. Tzv. dražší historka. Jo, učil jsem se na nějaký spíčený zkoušky. Hele jo, docela dobrý, nějakejch pjetsetpadesát stránek. Včera sem na nich byl. Testy sem udělal na sedumdesát procent. Limit bylo sedumdesát dvě procenta. Takže tyhle dvě procenta mě stály pjet a půl litru. Jo, nejdražší dvě procenta mýho života. Tedy prozatímního. Tož příští tejden na ně du znova a každopádně vypláznu dalších pjet a půl litru. Jo, ať žije úžasné jedenadvacáté století. Století peněz, byznysu, majetku a hmotných statků. Ó ano. Myslím, že jsem včera vymyslel teorii, že skutečně světem hejbou peníze a ten kdo jich má dostatek si může plnit svý sny a ten kdo jich má holt málo či je nedokáže vydělat v uspokojivém množství, dělá, že peníze nepotřebuje a že kazej charakter.
Otázka, jestli kazej charakter, je pro mě diskutabilní, protože podle mě všichni, kteří maj peníze jsou skažení a polapení mamonem, a já se polapit nenechám. Já sem čistě přírodní člověk, milující vše živé a nikdy v životě by mě nenapadla myšlenka jako kupříkladu, že by bylo nejlepší stromovku zrušit, zalejt betonem a postavit tam pořádný velký hypermaerkety. ;0)
Veselá historka číslo dvě. Tzv. zábavnější než dražší. Včera sem s úžasem zjistil, že kromě zavedení jakési ochranky metra, jenž spočívá v postávajících figurách jakýchsi podivných pánu ve vestibulech metra (tzv. černých šerifů), byly zavedeny uniformy revizorům. No já sem vonehdá před nějakým měsícem někde na webu čet, že dopravní podniky snad údajně uvažujou o zavadení uniforem, páčto si cestující prej stěžovali, že revizoři chodí špinavý a smradlaví, ale nějak sem to bral jako dobrej joke a vono ejhle... Včera sem potkal na ÍPáku dole v metru tři pány, celý v modrým, no první co mě napadlo "Nádražáci" a pak jsem podle toho jak podstrkávali nebohým cestujícím placky, zjistil, že jsou to skutečně revizoři. No a dneska znova. Tentokrát na muzeu. Takže drazí spolucestující, až příště pojedete tramvají či autobusem, zadarmo, tak jen vyhlížejte na každý zastávce podivné pány v modrých uniformách a udělejte jeden, dva kroky, které změní vás život. Ušetříte. Takže tady vidíte, kterak se dopravní podniky hlavního města prahy snaží spříjemnit život všem cestujícím. Boj černých pasažérů byl vyhrán a jejich cestování je nyní o mnoho příjemnější. Vzhůru do EU! Jedna z mnoha výhod této tolikrát odsuzované organisace. Človek nesmí myslet globálně, ale nýbrž jen a pouze lokálně, což mu velice zpříjemní život. Samozřejmě, sice svět není nikdy dokonalý, protože na základě prvních poznatků nosej uniformy všichni zaměstnanci metra a spol., takze sem začal potkávat v metru i lidi v modrejch uniformách, jenž nebyli revizoři, ale jen pouhopouzí zaměstnanci, kteří se vracejí z práce domu. Myslím, že to, že nejsou revizoři se dá poznat podle toho, že mají obvykle přes rameno přehozenou nějakou brašnu, baťoh či jinýp užitný předmět jenž slouží k přenášení drobných věcí z místa na místo, jezdí ve skupinkách a baví se mezi sebou. Myslím, že jsou spokojení, protože je revizoři poznají i z dálky a nemusí je obtěžovat předkládáním nějakých lítaček. Navíc by stálo za úvahu, pokusit se zfalzifikovat oděv zaměstnance DP a jezdit tak zadarmo a úplně v klidu. Myslím, že s touhle variantou nikdo nepočítal.
Sákra, no jinak update mýho slacka na current verzi dopadla tak, že jsem rád, že mi to chodí. Ale je to nějaký zvláštní, myslím, že to nebude úplně ve finále košer, protože systém se chová trošku jinak než se choval. Prostě mám z něj takovej pocit.

16:40 - Jo, tak čeští policisté se vyhli nějakýmu atentátu. Teda tam se dějou věci, když už i unášejí český novináře a bombarbujou český policisty. No tak což teprf jak musej bejt v prdeli amíci, neb mám velikou pochybnost, že nejvíce to vodesírá v iráku česká armáda, neb si nejsem jistej tím, jestli někdo z našich provničních politiků vlastní ropnou společnost. I když si myslím, že by určitě chtěl kde kdo, myslím, že kdybysme my byli první, kdo vyhlásí Iráků vojnu, tak to by byl mazec. Všechni záložáci, všech deset tisíc vojclů by vtrhlo do pouště iráckých ropných věží a začlo by osvobozovat nebohý irácký lid. Neseme vám zelí, knedlíky, pivo a vepřový kolena, ze Sadáma budou polena! Pod tímto heslem by se šinuli slavní a udatní Žižkovi potomci, bojovníci za svoji víru, beze zisku a bez touhy po světstké slávě, vpřed bídnou pouští, sužování nájezdy divokých kmenů na vembloudech, ničeni častými písečnými bouřemi a sužování žízní. A mezitím co tito hrdinové loupí majetek pro náš slavný stát, zde státní zaměstnanci stávkují, protože se jim nelíbí snížení platů kvůli zvýšeným výdajům na válku. Ve Spolchemii unikl chlor, kterým tajně plní chemické granáty a vyvážejí do neklidných oblastí. Ó ano, pokusili se to zamaskovat jako že šlo o nějakou nehodu, ale já na to nevěřím, prostě realita je taková, že Sadám vyrábí chemický a jaderný zbraně u nás v této malé zemičce, přimo na amerických výrobních linkách. Jo a mimochodem, kdyby ste to nevěděli, tak Sadám a bin Ladin je jedna a tatáž osoba. Jakákoliv podoba se starým ubohým ftipem, že tyto dvě figurky jsou ve skutečnosti /bin/laden je čistě nahodná a nezakládá se na pravdě Boží.

16:58 - Sákryš, poctil mě návštěvou někdo z matfyzu. Což by mě zajmalo, čím sem si vysloužil takovou poctu. I když mám pocit, že můj úžasný syl byl přehlídnut z vysoké výšky pohledem nadmíru vzdělaného člověka, jenž leží celý dny v jakýchsi šílených vzorečcích a ani nemá pjet minut na to, aby si dal aspoň prda z fajfky. Třeba někdo konečně objeví můj ztracený talent. Jo, ztrácet věci a zakládat průsery, na to já sem odborník. Občas přemejšlím, jestli by se na tom nedala založit nějaká dobrá živnost.
Jakýkoliv průser jakéhokoliv druhu vám zhotovíme přímo na míru. Chcete prohrávat všechna soudní řízení, chcete aby se vám každýho půl roku zlomila noha, chcete aby vám celou rodinu zabil kulovej blesk, chcete být povolán do války, chcete se jen stát třeba bezdomovcem? Cokoliv chcete, můžeme. Jakýkoliv sen se může stát vaší úžasnou noční můrou. Přijďte a vyzkoušejte si bezplatně nejaký malý, ale zábavný průser. Přepadení s následkem lehkého otřesu mozku. Konflikt s opilým veteránem afgánské války v přeplněné tramvaji. Vyzkoušejte si některý z možných každodenních průserů. Revizor v metru, jenž schválně zničí váš lístek a pak bude tvrdit, že jste žádný neměli a ještě bude mít dva hodnověrné svědky. Peněžní loupež s kulkami hvízdajícími kolem vašich uší, žádaný to průser. Přestřelka mezi policisty a drogovými dealery, průser oblíbený mezi nekonformní mládeží. Pro všechny něco najdeme. Jste staří? A už jste dlouho nezažili nějaký nádherný průser? Oblíbeným průserem, jenž ocení i pozůstalí, je záměna vaší rakve za menší. Představte si své pozůstalé, jak se asi tváří, když vidí na katafalku dětskou rakvičku a v ní vaše krásné dvoumetrové tělo. Nebo jen takový menší infárktek v letní přehřáté, přeplněné tramvaji. Jste nasraní na ta věčně volná místa v hromadné dopravě, na ty slušné lidi, kteří vás pořád pouští sednout? Kupte si excelentní průser v celodenním potkávání opilejch a sfetovanejch týpků, kteří vás za žádnou cenu nepustí sednout a ještě vám roztrhají vaší novou legitimaci ZTP. Zvláště mezi našimi stařenkami je oblíbené zlomení se francouzské hole na vysoce kluzkém chodníku. Nebo chcete aby vaše miminko poznalo nějaký krásný průser již po narození? Oberte jej o všechny údy. Uvidíte jak ho to pěkně nasere. Ale nasrat či založit na průser umíme i vašemu domácímu mazlíčku. Ztráta očička či nožičky vašemu novému koťátku či štěňátku je to nejmenší co můžeme vašemu miláčkovi udělat. A vůbec, můžeme nasrat každého na koho si ukážete. Chcete nasrat támhletoho typa stojícího támhle narohu? Jeho pád do silnice zrovna náhodou, když na křižovatce bleskla zelená autům, dostanete na videokazetě na počkání. Přijďte a garantujeme vám, že z našich programů si stoprocentně vyberete."

17:28 - Tedy faktem je, že deníček navštěvuje v poslední době čím dál tím víc lidí používající Mozillu, buď pro wokna nebo linuxe, to už je jedno. Drazí mozilláři, vy moc dobře víte, proč mozillu používáte, a předpokládám, že jste stejně jako já zvědaví, kdy ten úžasný Microsoft konečně pochopí, že tabulovaný votvírání woken, je úplně megaluxus nápad. A jak rychle ho nějak patentuje. No, Missky podle Blesku už maj dokonce i doma záchod, takže všechno zdá se je na dobrý cestě.
Panika na plážích severní Evropy. Z moře totiž vylézají obrovští krabi s takřka metr dlouhými a jako žiletka ostrými klepety. Útočí na vše živé, co je v jejich dosahu. Na deset miliónů oblud pochoduje na Evropu z Ruska, kde je kdysi vysadil bolševický diktátor Stalin.
Hm. Taxem přečet všechno co se dalo přečíst, včetně blesku a vzhledem k informacím zbytečného významu jako třeba, že sme loni vyvezli rekordní množství piva. Finito, ende.


23.4.2004 - 17:52proudu


Jestli ste si šimli, tak dělám šimli šimli a drbu vás rozkošnicky po zádech a po krku. Další výpadek proudu přinesl mi ztrátu kontaktu s digitálním světem. Chjo, prostě prdel je, že než sem se teďka dostal po dvou hodinách k netu, tak už sem zhulenej jako blázen, a fakt nevim co budu psáti. asi vyhulený kecy. jo no...

17:58 - A nás v přelouči podle novinek vyteklo do země sto litrů nějaký kyselý kyseliny z autobaterií. Nejspíš to vypadá na malou lokální ekologickou havárii, ale lide z města ji budou považovat za velkou událost. TERORISTI!

18:16 - Ježíš, dybyste věděli jaká na mě de ospalost.. A to mám cestu na Letnou. Bude mazec.


24.4.2004 - 10:16wejlet


Jedeme na wejlet.

10:22 - A jééé, začala nějaká sláva vokolo hokeje. Proto já sem včera potkával nalitý němce a různý jiný davy lidi. Chjo.... Ještě že tím nežiju, tohle budou vostrý dny. Možná. Možná taky ne.


25.4.2004 - 19:06jop


Tedy drazí, taxem se vrátil z wejletu. No úplně úžasná chajda s úžasným výhledem na Berounku s úžasně zarostlou zahradou.... Jenže nějak lehce z učení sešlo... no a teďka jsem se umyl, lehnul a chci vám jen sdělit, že jsem fakt úplně unavenej.... Takže mě nebere vůbec nic, a už vůbec ne hokej. co je hokej?


26.4.2004 - 22:58tttttttrip


Tedy lidé. Doufám, že bdíte, neb bdít je nutné pořád. Já jsem také dneska bdil. Sám nad sebou. No jináč, prej už se teda hraje ňákej zcestnej hokej. Já nevim jestli je to ta hra, jak ti podivní maskovaní muži, honěj takovejma dřevějnejma tyčema kus gumy, a ještě zcela scestně na ledě, kde hrozí snadný uklouznutí a nedejbože ouraz na těle, ale jestli to je vono, co si myslim, že to je, tak to je fakt těžká pakárna a nechápu jak to někdo může hrát. Ale budiž, já sem však inteligentní člověk a nějaký pofidérní násilnický hry mě vůbec nezajmaj. Jo, hokej by začal bejt pro mě zajmavej až v okamžiku, kdy by hráčí vyměnili ty ubohý dřevěný latě za kus pořádný železný roury a nebo ouplně ideálně, dyby každej týpek dostal do ruky magnum, jo to by tahle gamesa dostala teprf pořádnej šmrnc. Ale bojim se, že na mý inovace asi nikdo nepřistoupí. Aneb jak řekla pro Blesk jedna paní Matka: Mrtvá nejní moje dcera.


29.4.2004 - 19:30jop mazec


Tedz vážení. No mám nashromážděnejch zážitků jaxvině. Včera sem se chtěl věnovati nějakýmu tomu mým úžasnýmu psaní, ale nějak to nevyšlo. Skončil jsem totiž na policii, tedy spíš jako doprovod a potencionální svědek, ale prostě úžasnej důsledek sousedských vztahů. Tedy obvzláště, pokud jsou dotyčné sousedky mega hustý kundy. No holt maso, že sem jen zíral. No a navíc teďka makám na serveru, protože na něm potřebuju nainstalovat spoustu různejch věci a hlavně ho natunningovat, protože čím víc služen na něm běží, tím je pomalejší. takže uvidíme jaxe bude chovat....
Jo a další věc je, že mi leží v hlavě redakční systém, protože bych rád zase změnil design deníčku, takže sem začal experimentovat s nějakejma hotovejma věcma a uvidíme co se z toho vyklube. Tož to bylo pro dnešek vše, je mi líto, ale vy to pochopíte.... mejby. Musim letět....


30.4.2004 - 16:09jaja


Ja ja drahoušci. Konečně se mi dneska podařilo uchodit redakční systém. Teda ne že bych ho psal sám, ale prostě sem nainstaloval už hotovej. Tož chodí, mysql taky chodí, mám nějaký nápady, teďka už ho jenom zkonfigurovat k obrazu svému a udělat nějakou grafiku. Jsu fakt moc zvědavý. No myslím, že je to ještě na pár tejdnů, při rychlosti jakou žiju. No de vo hovno, zvláště v tomto okamžiku, kdy se fakt nutně musím jít vysrat....


MOUdREJ NAViGátOR
[CNW:Counter]