MOUdREJ NAViGátOR
2.3.2004 - 17:03nožičky stále bolí


Novej mjesac.

17:20 - Taxem se teďka dozvěděl, že je hotová ostrava a že to vod nás chtějí mít do pátku hotový. svině.

21:24 - Jo, takže jo. jedu. sehnal jsem nějakej matroš, takže mě to bude srát aspoň minimálně. zrovna teďka si suším svý vlásky, kouřím brk a přemýšlím nad světem. ó jak se liší od ideálu v němž by každý chtěl žít. divný lidi, nějak jim ta šeď a smutek zimy leze už na maják. lidi co povídaj si sami pro sebe, mumlajíce si nějaké podivné věty jenž nedávají na poslech nezasvěceného pražádný význam. lidi jedoucí z práce přemýšlíce nad svým životem, nad svým osudem, neb chtěli by něco jiného, ale mít to nikdy nemůžou. metro je plný myšlenek, jenž uzavřeny v tunelu pronikají do myslí projíždějících cestujících a z každý hlavy urvou si nějakou větu, myšlenku, cit. myšlenky uzavřeny hluboko podzemí, pomalu prostupujíce hlínou směrem nahoru nabírajíce na sebe sílu země. vystupují do místa, které je protkáno osudy lidí, neznámých, malých, v podstatě k ničemu, až po osudy známých a slavných. kteří na první pohled změnili běh dějin. síla myšlenky je nezničitelná. navíc myšlenky zhulené.
Ano, přátelé, síla myšlenky zhulené je všudy přítomná. Nebýt mé zhulené myšlenky, nebyl by tento svět, neb já jsem jeho stvořitel. Jo, teďka mě napadlo, že by bylo hustý, kdybych uvěřil, že jsem skutečně Bůh stvořitel a stál na václaváku a dělal zázraky. jenže vo tom to nejní, a vy to víte.
Zabloudil k nám do práce nějakej toxík. chodil po prodejně, vokukoval a pak zase vodešel. holt mu to přišlo na mysl a přišlo mu to dobrý. paxe pokousali nějaký psi. a tak podobně. nic výraznýho se neudálo, neb jsou klasické zimní dny, navíc s krásnou vánoční sněhovou nadílkou.


3.3.2004 - 13:37Tragédie


Dnešním dnem hýbou dve podstatný události. Nějaký fotbalista si zlomil ruku - tááákhle ji měl vohnutou na druhou stranu - čímž zliqidoval duševní rovnováhu všech fanoušků fotbalu. Tato tragická událost také nejspíše vysvětluje to, že dnes byla na muzeu nalezena mrtvola neznámého muže, která sebou neměla jakékoliv doklady o totožnosti. Krásně je vidět, jaký vliv ma fotbal na život obyvatel....

23:51 - Jo, je to mazec. Ocelové město, vokolo kterýho se teďka pokusím rozšířit několik fám. Jo, takže se na začátku ještě jednou zvopakuju, kdybyste mě náhodou napoprvý nepochopili: Všechno co jsem napsal, je zatracená pravda, nic než pravda. Všude buší stroje, ze všech stran se na mě řítěj šílený industriální zvuky. K obloze stoupá temný dým z tisíců komínu a po ulicích korzují bezmyšlenkovití lidé. Divné místo. Doufam, že mě nepolapí...


4.3.2004 - 23:14sklamání


Dnešní den se vynul ve znamení práce. Jojo, celý den až do tří. vod brzkého rána. takže vcelku nic nijak výraznýho, protože tady je to celkem v klidu. to ale nejní podstatný.
Jiná věc je, že jsme dneska navštívili tu slavnou ostravskou stodolní a jako že teda docela zklamaní jaxvině. Sice je fakt, že jsem tam viděl nejvíc lidí pohromadě, protože jaxem si všimnul, ulice sou po sedmý úplně skoro vyprázdněný, ale fakt nic. Vlezli sme do nějaký meksikáncký restaurace, kde ale neměli nic k jídlu, takže po pár pivech jsme se vydali dlouhou třídou 28.října zpět do hotelu chemik. do toho útulna socialistického realismu.
Jináče pořád sněží, pořád a pořád, a to sme tak na jihu. Zde chci upozornit na pokus o vtip, neb jsem se dozvěděl, že ostrava je asi o štyřicet kiláků jižněji než je praha, a jestli tomu nevěříte, taxe podívejte do mapy. Tedy já mapu nemám zrovna při ruce, taxe podívat nemůžu, ale dostal jsem to s tím, že se klidně do tý mapy můžu podívat. No tak tomu věřím.


5.3.2004 - 18:53et houm


Zvrátil jsem se domů, najed se, pustil si muziku. Jo, projekt Pzychobitch a na první poslech to zní dobře.
Mno je to dobrý neb jsem se nejčko zasek a čet si nějaký weby. Je to divná věc, čím více člověk internet používá, tím míň z něj šíli. Jo, je to síla bejt napojenej. Jeden se cejtí součástí světa do nějž jen tak někdo nepatří. Každej z nás nechá v tomhle světě otisk, otisk své duše, svého ega, své sily. Jo, ne nějakou spíčenou neidentifikovatelnou stopu, ale pořádnej silnej otisk. Mapu a tak.
No jo, blbý kecy.


8.3.2004 - 11:10výpadky paměti národa


Neb mohu-li něco říci ve své božské maličkosti, že nejní dobré kázat vodu a pít víno. Ó ano, kterak oblíbené jest používání přísloví, jelikož tyto pasují na určité situace. Přísloví jsou obrazem zkušeností generací minulých. Neb jen na základě své vlastní zkušenosti mohu říci, že stagnace lidské duše nepřináší výsledů pražádných. No nic, co já malý a nevzdělaný, co já, ten jenž jest znalý jen a pouze tím, co prožil. Bohem je ten, kdo se dokáže podívat nejdříve sám na sebe a pak teprve na lidi okolo.

13:45 - Jo, abych nezapomněl. V Rudolfinu je výstava vo historii český fotografie, takže můžu vřele doporučit. Sice počítejte s tím, že budete minimálně tři hodiny čumět na všelijaký fotografie, ale fakt to stojí zato.

18:47 - Březen za kamna vlezem a v pátek tam ještě budem. Jo, se spíčeně vochladilo, zima vládne ve vzduchu a mám takovej pocit, že i mezi lidma. Dneska sem se dočet, že nějakej chlapík spadnul do nějaký drtičky na železnej odpad a že jeho zranění byla neslučitelná se životem. Jo, kdybych byl cynikem, tak bych řekl, že drtička, která nezpůsobí zranění neslučitelna se životem je pěknej šunt.
Ale jeětě, že nejsem hnusnej týpek...

19:25 - Zpracovávám videa, procesor na 97procentech, všech 780mega paměti kompletně obsazený, 50 mega odsvaplý. dobrá sranda, ale musim si přiznat, že se dá se systémem pořád ještě v pohodě pracovat. akorát mě trošku prudí, že musím ladit kernel, ale prostě některý věci mě lehce štvou, že nechoděj tak jak bych si představoval, ale ty disky za to stojej. dneska sem musel apgrejdnout na nějaký relativně nový kernelový patche a je to fakt dobrodružný. Už sem dlouho nejel na tak čerstvým jádře a trošku se bojim, pačto tak poslední dobou preferuju starší, ale vyladěný kernely....
20:05 - Probíhá analýza myšlenek. Myslím, že jsem konečně hacknul jeden mozek. Sesedla mi totiž jedna matrice, kterou jsem dlouho nemoch pochopit. Jsem šťastnej boj... :-)
00:16 - Největší zákeřnost jsou vypnutý jezdící schody v metru. Jojo.


9.3.2004 - 09:09ranní připomenutí


Jen tak po ránu si připomínám: Bůh (to jest já) jsem stvořil člověka k obrazu svému. Tudížto lidská nedokonalost je božskou vlastností.

15:24 - Přiznám se k tomu, že mi to nedalo a vodpověděl jsem na nějakej africkej mejl co mi přišel na hushmail. Borec ličil jak je ze Sierry Leone a jak potřebuje nějakou miliardu či co na nějakej byznys. Taxem mu vodpověděl, že jsem taky ze Sierry a ať mi pošle více info.


11.3.2004 - 10:34jejda nenda


To sou mi věci. Dolly Bustrová jela navštívit horníky a nechce se s nima sprchovat. Přičemž ji chudáci horníci přivítali chlebem a solí.

23:51 - Ubalil jsem zaručeně větší brk než menší. Dneska je to teda třetí hustá zpráva po Dolly a Madridu.
Odpalil jsem. Ááááááááááááááááááááááááááchhhhhh chááááááááááááááááááá

00:06 - Odbila půlnoční hodina a brčka ještě svítila. No básniti již nebudu, neb to se nesluší na vyhuleného člověka, haby fušoval profesionálním poetům do řemesla.No jo divný věci se dějou. Jsem nějakej lehce naspídovanej a tím hulením to možná taky bude. Jenže spíše se přikláním k teorii, že se již blíží jaro. Sem tam je slyšet nějakýho ptáka co se vrátil ze zimní emigrace, psi háraj a fenky se je snažej obskákat, a což teprf kočka. kočka si dneska prej vymyslela, že půjde na procházku na vokení parapet, páčto ji tam zaujalo nějaký ptačí hovno a vybavila se jí asociace s kosama, a jaxi zapomněla, že je už dospělá a že se tam nevotočí, takže prej strašná panika a asi pjet minut couvala zpátky do window. Navíc vojáci, co jeli dneska se mnou vlakem vypadali hrozně smutně. No, natože je zelená zdravá na voči, nos a plíce, vůbec si toho ti šmejdi nevážili a učividně se netěšili na návrat do prostředí, kde užásná zelená je na denním pořádku. Takže mnoho důkazů, že jaro je na cestě mílovými kroky.

01:46 - No jo, a aby toho nebylo malo, tak to před pár hodinama zavalilo někde nějaký horníky. Relativně čerstvá věc na idnesu.


12.3.2004 - 14:22OUŘEDNÍCI


SPÍČENÝ!!! Teda, dneska jsem ztrávil den komunikací s ouředníky a řešením jejich problémů. Teda normálně, jen málo již stačí, abych se stal masovým vrahem. Je úplně neskutečný, že běžnej českej ouřada se vyznačuje maximální blbostí, ve které nejní schopnej se ani představit, takže nevíte s kým se bavíte. Navíc teďka volal debil (potažmo ouřada), že je z ústí, ale aby se dokázal představi a vysvětlit co má za problém, to ne. Strašný, fakt strašný, děsivost týhle reality mě ouplně dostává na kolena a vysvětluje to, proč je to v našem státě tak zpíčený a proč všechno funguje tak jak funguje. Zabít je všechny a začít ouplně znova.
Navíc jsem včera dostal, samozřejmě z nejmenovaného velice důvěryhodného zdroje, informaci, že ministr práce a sociálních věcí Škromach (pro bližší přiblížení, to je ten co vypadá jako prasátko s knírem) je absolutní kokot. Čímž jsem asi nikoho nepřeqapil, ale pokud ste si mysleli, že to asi bude pravda, tak je to pravda a znova opakuji, je to kokot.


14.3.2004 - 18:18is dead


punk. jo je, páčto sem dneska viděl punkera, kterej byl plnej vodznáčků s leninem a roh, a v ruce držel souostroví gulag vod solženicina. kam to ten svět spěje by se zeptal nějakej důchodce. jenže nikam, přesněji řečeno míří tam, kam si ho míříme my lidi. to je jednoduchý. takže se na to dá říct zhruba asi jediné "jaxi ho vyhoníte, takový to máte."
Jo, takže letos to bude hezký. Pepíček Zima se blíží ke konci, jaro se blíží, zahrádky se pomalu probouzej a již se blíží to krásné období rašících pupenců, zpívajících ptáků a kvílejících žab.


14.3.2004 - 18:18required your brain


Ubalil jsem brk a nějak se mi rozpad, přebalovat ho už nebudu. Je už dospělej a musí se s tím vyrovnat sám.
Jo masér. Je to maséřina, tyhle vyhulený kecy, který teďka povedu páčto se mi nechce už nic řešit. Něco jsem chtěl, ale už se mi nechce, asi za to může ten brk, mě to nijak nesere, proto....

23:30 - Teďka jsem se zasek, dávaj nějakej film vo ňákejch typech co chtěj prodat hulo. Ass du spát....


17.3.2004 - 16:18mozgu netřeba


Ano, mozgu netřeba. Včera sme s kámošem vyjeli pracovně třista kiláků z prahy, qůli třem kompjůtrům, a když sme přijeli na místo, tak tam nikdo nebyl, protože holt ty skurvený ouřadové makaj jen a pouze do půl třetí. Nu což, taxme si udělali vyjížďku po Hané, což je krásný místo, klid a mír, žádný auta, pjekně po okrskách třetí až šestý cenový kategorie. Prostě jedna vesnice vedle druhý, no. Pak lesy, pole, ptáci, zvířata a proubouzející se příroda. Hnedle je na tom světě krásně.
Ještě, že mi tyhle vejlety platěj pracující lidé této republiky ze svých daní. Jináč to holt nebude, protože to tak je. Chááááááááá... Takže pokud neplatíte daně, nepřispíváte tudížto na moje vejlety.

17:58 - Položím si zásadní otázku. Neměl bych se vzhledem k svému vjeku chovati serijózněji, oduševněleji a věnovati se budování msvé kariéry, habych něčím lidstvu přispěl? Neměl bych přestati kouřit marihuánu a zařaditi se mezi normální lidi? Odpovím si velice rychle a bez přemejšlení. NE! He! cháááááááááááááááááááá
Zrovna sem na idnesu čet nějakej článek vo luciji bílý jak jako má nějakýho typa, kterej si taky píše deníček, a genijální psychouš Cimický ho prohlásil za zastydlýho puberťáka. Za což by teda ten génijus prohlásil mě? No seru na něj, zrovna mi vyvstalo na mysl, že bych se měl jít konečně vysrat, což du taky udělat, neb seru nejen já, vy, ale taky lucije bílá a její typ.


18.3.2004 - 21:01chci se věnovati sám sobě


Musím se přiznati, že jsem na tu včerejší zápisovou větu velice pyšný. Vnitřně cítím, že se mi skutečně podařilo po dlouhý době vystihnout realitu. No dále jsem spokojenej sám se svými zády neb sem si dneska dopřál masáž, což mi docela dost pomohlo, jelikož ta ykshodinová sezení v autě jsou dost krutá.
Hmmm...... Jenže chtělo by to nějakej postřeh ze života. Konopí a mák se budou již brzy sázet, alkukajdá připravuje další zásilku ejče do juropy, jaro se přibližuje mejlovými kroky, byťže trochu chaotickejma a rozháranejma , džojnty hoří, psi se pokoušej navzájem vošukat, zvláště v případě nedostatku samiček a pranic jim to nevadí.
Prahju maj hlídat nějaký policajti se samopálama, jenže já žádný neviděl, ruzyni hlídá vobrněnej transportér, ale k čemu tam bude, když nedávno slyšel jsem dobrou story, jaxe jim dostal do letadla směr balkán nějakej pražskej bezdomovec, gross chodí stále do bordelů, neb ten kdo křičí má nejvíce nasráno ve svým dvorečku, výše zmiňovaná bílá je rudá blahem a štěstím, na růtu se přou linuxový vodborníci na téma hacker, a mě to fakt nesere.
Jsem totiž samým blahem spokojený, uvolněný a natěšený, mám chuť psát nějaký mejly, jenže faktem je, že jsem asi zkouřený a čím dál tím víc, a čím víc a čím dýl, tím pochopitelně líp. Proto mě nic nesere.


19.3.2004 - 18:04doom


Jo, taxem se chvíli věnoval gamese "Doom3 beta2", prostě mě zajmalo jaxe to bude hejbat a jak to bude vypadat. No myslel jsem si do dneška, že mám nadupanej stroj. Ale tak nějak sem si to jen myslel..... Klasická ukázka reality, že vždy je všechno jinak, než si jeden usmyslí a s tím je nutný počítat. S tím počítá každej rozumnej bůh, že jsou věci, který prostě při sebevětší snaze neovlivní.... chááááá.. ale massakr to bude maximální...... fuckt se moc moc moc těším.
Jináče správcová stále nemá ráda punkáče, takže už ji znova celej ten problém vysvětlovat nebudu a ještě klika, pro mně, že jedu dneska pryč, mimo prague, takže pevně věřím, že bude hnusný a mizerný počasí, že bude přinejmenším maximálně chcát a my budem nasraný.


22.3.2004 - 18:04brejnvošit


Jo, dneska večer mám vo zábavu postaráno. Inštalýruju dva noutbůky, jeden svůj a druhej kámošův, takže si asi dokážete představit vo co pude. No ještě, že mám co kouřit, protože tohle bude náhul vo výhul. Klik klik klik klik, reboot, klik klik a ještě milijón rebůtů. Tůtů... Trochu senilně. Jo asi senilním...... Deníček senilního mimozemšťana...
Kurva, kde mám plínky, asi sem se posral. Marihuana v současné době způsobila značné uvolnění organismu a tím i svalů svěracích. Jsem zcela debilní mimozemšťan. Bá bá áťo pupu...
Pupu pu púúúú pupupu pup púpu. Ťo. Ale jo, cejtím se líp. Srazil jsem svůj věk z deseti na tři a je to OK. Takže si teďka nejspíš budete moci čísti zápisky debilního senilního ufona, navíc zhulenýho a zdegenerovanýho na tři roky. Degener, to je mimochodem hezký slovo. Líbí se mi, když vo někom můžu říci, že je degener, Cejtím to jako maximální urážku. Porážku svého nabubřelého ega.
Možná sice toho psychyckého, ale to mý chytrý ego se teďka těší na hustej úkol. Bude muset zhulený přemejšlet na dvěma noťasema, jo bude se muset pohybovat mezi zhulenou realitou a kybernetickou, která má svůj řád logiku, kde i nečekanej problém se dá vždy nějak vyřešit, obejít, vochcat a tak. Jestli mi rozumíte. Z chaosu do systému s totálními pravidly. A užteďka se těším co všechno budu muset řešit. Teda ne že by mě instalace počítače nějak bavila, kor woken, ale zrovna tyhle dva noťase mám moc rád, a můžu se na nich vyřádit.....

18:06 - Á první wokna se doinstalovaly.... prišlo na řadu ladění...

18:26 - Ježíš, to je mazec...

20:07 - Dávaj v týfce ňákej hustej pořad, mám z něj docela hokej...

20:11 - Ten borec co to uvádí mi přijde ňákej upjatej. Asi z toho má taky hokej...

21:02 - Hustý.

00:18 - Furt.


23.3.2004 - 18:04kurváááááááááááá


No sem teda pjekně zpruzenej, fakt že jo. Úplně maksimálně spruzenej, a ani tak nějak proč. Možná, že to spíčený zmatený počasí za to může. A nebo si za to můžu sám. To fakt kurva nevim, ale výsledkem toho, že bůh je pjekně zpruzenej. A to moc. Kurva proč, všude kam přijdu tam sou lidi a ty mě serou. Navíc sem měl dneska nějakou stíhu, že sou všude vochrnutý důchodci s berlema, což vyvrcholilo v potravinách, kdy se jeden postavil za mě a já měl strašnej pocit, že mě chce těma berlema přetáhnout. Fakt kurva nevim. V metru moc lidí, narváno bady tů bady, a já mezi nima, zpruzenej, protože bych byl nejradši někde zavenej. A úplně poslední šok pro mě byl, když sem před barákem potkal cikány jak zbiječkama a lopatama vykopávaj výkop, kterej se vykopával a zahazoval naposledy někdy vo vánocích. Fakt si nepamatuju, že by u nás byl někdy v poslední době chodník v cajku. A teďka proč? Já nechci bejt paranoidní, ale moje zkušenost z poslední doby na práci pro státní organisaci je taková, že mám pocit, že před vánocema to udělali, protože to holt museli udělat, páčto byli tlačený ouředníkama, jenže to neudělali komplet a teďka v klidu to dodělávaj a zajišťoujou si pomalej, ale stálej přisun peněz. Chjo, paranoja, moje věrná průvodkyně.
Takže, bojím se že vo tom prd vim, tak nevim proč bych se tim měl vzrušovat. Sere mě nadále jůpísí, protože s těma datovejma limitama mě fakt pjekně séřou, a zatim to vypadá dost vážně. Kéžby to byla něčí paranoja. Aspoň deset giga, kurva moc. K čemu mi je to, že mám teďka doma ňákejch 700kilo download, když je tam takovej spíčenej limit. Chjo...
Jenže mě nějak v tom chaosu bordelu v hlavě v metru vyvstala otázka jestli se mi to vyplatí bejt qůli tomu zpruzenej. No hnedka sem odpověděl "Ne", což mě naplnilo takovým štěstím, že se svět hnedka rozsvítil. No a to trvalo chvilku. A paxe vrátila zpruzenost, ale protože teďkonc svůj stav analyzuju, docházím k závěru, že to byl sice krátkej, ale úžasně emotivní zážitek, což mě znova naplnilo jistou formou spokojenosti. Není to úplně až tak nejlepší, ale bylo to i lepší, ale je to fajn. No navíc si teďka ulítávám na kapele Horkýže Slíže, což sou nějaký slováci, ale maj příjemný vodlechčený texty. Což je faktem. Takže se docela dobře navíc bavim.
Hmmm.. Svět je otázkou do pranice. Je to složitý, zase sem dneska řešil ty dva notebůky, přes den ten svůj firemní, teďka večer ten kámošův. takže mám zase co se týče woken docela vyhrabáno, a chrochtám si blahem v tom neprogresivním, složitým a fakt hrozně nechutným systému linuchu. Ale jo, teďka sem si uvědomil, že mě docela blažej takový ti ortodoxní vyznavači co maj doma ze srandy klidně sbírky plyšovejch tučňáků. Žel tento fanatismus nějak nesnáším... Ale neřeším ho. Je to holt tak, neb naše společnost je silně materialisticky založená a nikdo z nás na tom nic nezmění, ale výhoda je, že systém je holt takovej jakej je, a tím že velkej a rozložitej funguje pomalu, čas je relativní. Chápu jak na to Einstein přišel, šel si to takhle zhulenej prahou z nějakýho císařskýho ouřadu úplně vyplivlej, neb ztrávil tejden vyřizováním telefonu, a přišel na to samý na co já teďka, že holt je čas relativní, protože všude plyne jinak, záleží jen na systému vůči kterýmu náleží. No prostě si pak sed a jak to řešil, tak zplodil pár zhulenejch vzorečků a dodneška mu to všichni žerou...
Což je jasnej důkaz toho, že všechno je relativní. QED.

Ale i to co píšu je relativní. Je jen o úhlu pohledu na svět, o moji matrici do který zapadaj jednotlivý informace získaný čidlama mýho těla. Jde o ten program co máme v hlavě, jde o to, jak moc se v něm šťouráte a jak promyšleně to děláte. Neb systém pokus omyl nejní někdy ouplně to nejlepší, neb můžete zasáhnout vlákna nejnižší úrovně. Zrovna teďka mi přeskákaly synapse do nějakejch zcela pofidérních stavů, jejichž jediným důsledkem jsou tyhle řeči, který si tu vedu klavesnící, defakto jen sám se sebou. Jo, možná zvítězila ta představa, že si to někdo někdy náhodou přečte celý a bude se zamejšlet nad tím, co tím chtěl ten magor zase říct. No já si myslím, že vím co píšu, ale jak to vnímáte vy, to teda fakt nevim. Oznamte zákazníkům, že jsou kokoti.
Pokud ste tak udělali, tak to teda smekám, neb já jsem srab. Velikej srab. Cháááááááááááááááááá....... Je to hustý to sám vo sobě napsat. Co? Protože vlastně ani já sám nevim jak přesně sem to myslel. Prostě mě to v tuto chvíli napadlo a ani kurva nevim proč. Myslel jsem to vážně a nebo ne? Síla no.
Tak i taková je tráva v hlavě. Občas dost ujetý myšlenky, který se nezakládaj až na tak reálnejch datech. stíhy, stíhy, a ty nejsou dobrý. Jenže teďka si to budu chvíli vomlouvat. No jo, zhulenče, to si zase dopad. Cháááá, ale už sem zase spokojenej.... Vobjevil se jinej problém.... Asi mi došly médija, du nějaký hledat...


24.3.2004 - 18:49jo


Jo xmuřím. Xmuřím. Muřím. Noutbooka.

00:26 - Ani sem nemrk a už je tu další den.


25.3.2004 - 21:44masage


Jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů............... Sééénilní Mareček se dostal konečně k počítači a vedle něj leží brk a moc se na něj teší..... :-)))) Jenže musím počkat až se dopálí cédé....

22:01 - Jop, to jsou dny, megadivný dny na nichž se podílí dozajista podivný počasí, čehož si všimnají všichni lidi se kterejma se bavím. Buďto to řešej proto, že to řešej všichni vokolo a nebo je to skutečně zajímá. Já nevim, já se na to snažím srát, ale pravda je taková, že když má dojít ke změně počasí začne mě bolet koleno. Jako důchodce. A čím věrší výkyv v tlacích, tím je to hustší. Než nastalo tohle vychcaný období bolelo mě koleno dobrý tři dny, ale to chvílema tak, že se mi ta svině podlamovala. Sama vod sebe. Takže sem třeba vstal ze židle, jako se teda postavil na obě nohy a najednou lup a málem jsem šel do kolen. Nejhorší to bylo dycky večer, to celodenní vrzání mi dalo tak zahulit, že večer jsem cejtil čésku jak si přeskakuje a lupe. No vostrej stav, fak že jo.
Právě sem doladil druhýho noťase, vše bylo ukončeno instalací Frujta štyrky z iso cédéčka, protože tahle aplikace mě pjekně srala. Asi třikrát jsem to spíčený frujtylůps produser fordotwuan stáhnul vew formě ripu, páčto sem ho holt slíbil několika typům, taxem se nasral a stáhnul iso. No teda faktem je, že mě to hrozně trápilo a bolelo u srdce, protože já prostě softwér nekradu, maximálně pro sebe, protože ho holt potřebuju k práci a nekradu, abych si ho moch kupovat, ale tentokrát jsem udělal vyjímku. Ať si kdo chce co chce říká, na pýrtupýr síťích holt najdete všechno, a kor dyž používáte takový vychytaný softwéry jako já, de to snadno. Na to nemusíte mít íqé ajnštajna, ale holt jen unixovej šel na rychlý lajně. No to je všechno.
Hergot, to je fakt dobrej mazec.. Fakt že jo. Pouštím si zrovna nějakej projekt Deutsch Nepal - Deflagration of Hell a jo, je to deset let starý, teda remastrovaný, ale sakra dobrý. Teda v nfu mi píšou jako že psychedelic trance industrijál, no asi něco na tom bude, ale hustý to je dost. To jako že jó... Teďka sem si to uvědomil a prožívám to v plné šíři, dokuť sem nad tím nepřemejšlel, taxem to bral jak to je. V pohodě. Jenže... Rachot se vpálil do hlavy tak, že jsem si ho teďka uvědomil a prohlásil o něm to "to je hustý" a začal vnímat jeho rytmus, ty elektronický zvuky, ruchy, bas, a já vevím co všechno neb tomu kurva co vůbec nerozumím, ale to nejní podstatný, prostě sem si uvědomil, že sem byl úplně mimo, a teďka se to vynořuje všechno z hlubin. Zrovna před malým okamžikem sem si všimnul, že jsem nad tím psaním vůbec nepřemejšlel a použival všelijaký hustý věci jako "ť" v místech, kde by vůbec neměli bejt. A vůbec, že jsem nějak nad tím textem nepřemejšlel, taxem ho napsal asi velice, velice nespisovně. A navíc se vozval kámoš, co je už rok v emerice na nějaký univerzitě a zkoumá nějaký fakt divný věci na můj rozum, na icq..s.s

23:01 - Stale mazec. Velikej silenej mazec.

23:04 - Navic sem si v techto uplynulych trech minutach uvedomil, ze jsem se trefil presne na minutu vo hodinu do zapisu. HUSTY.


29.3.2004 - 19:37letní čas


Jo, změna času přinesla spoustu zajmavejch věcí. Strom na Staromáku nikdo nepostavil, tudíž tam nebyl a tudíž za pád stromu nikdo nemůže. Milijón úředníků se bojí o svý padesátý platy, no já bych zrušil odbory a půl milijónu ouřadů vystřelil na mars zvyšovat množství methanu v ovzduší. A já si včera uvědomil, že je všechno ouplně jinak.

23:26 - Hergot, sem se zasek. Du spat.


30.3.2004 - 19:50heroine & amphetamine


Ježíš marjá kdo je tady toxík? Nějakej spíčenej tejden neklidu mám úplně u prdele, neb to že nejsou knížky v knihovnách mě nějak až tak moc netrápí. Až jednou nebudou na nás čumět z bilboardů divný tváře pofiderních hvězd, až jednou nebudou žádný knihovny, až jednou nebudou žádný studentí, žádný důchodci, žádný vodboráři, žádná voda, žádný zvířata, žádnej hmyz a žádný rostliny. Až jednou nebude vůbec nic, tak nebudou žádný lidi. To je jasný jak facka, ne?


31.3.2004 - 19:00lechké ženy


nemají s dnešní zápisem zcela vůbec nic společného. To jen tak pro začátek. No je to mazec, ale však nějak nevím co. Přemejšlím nad nějakou veselou historkou ze života, ale nejsem si jistej tím jestli představa ouředníka na vyšším postu, kterak deset minut řeší otázku, že ty vokna vypadaj nějaký poleptaný, aby posléze zavolal ženu, jenž má na starosti skla v oknech a začajíce do ní huče, že ty vokna sou skutečně nějaký poleptaný, že je asi blbě firma umyla, je nějaká komická. To fakt, nevim, ale hláška oné dobré ženy "pane inženýre, ale na těch oknech jsou přeci bezpečnostní fólie" mě dostala do kolen. Neb jen virtuálně, protože během celé té akce, jsem se křečovitě držel noutbůku, abych smíchy neupad.
No jestli se smějete fajn, jsem rád, ale pravda je taková. že po půl roce práce v prostředí mezi českými ouřady mě sranda skoro přešla, neb spíše mi na mě padl smutek, neb stav českých úřadů bude asi maximálně tragickej. Faxem si jistej v tuto chvíli, že do státní organisace ne. Ne ne.... Už takhle mě ouřadové občas pronásledují ve snu formou těžkých nočních můr jejímž hlavním lajtmotivem jsou strašný qanta papírů. Samej papír a žádný elesdý.
Noční můry již také brzy opustí své zakuklené kukly a vyletí do temných nocí. No bude sranda, až budou zase lítat kolem nočních lamp a já budu je počítat.
No prdel je, že sem byl včera úplně maximálně vyřízenej. Mozek se mi dostal inteligencí na ground zyrou, takže jsem večer odpad jak přezrálá hruška, ale co je hustý v poslední době sou Ivančiny schizofrení sousedky, a popravdě řečeno, ne že bych nemoch reprodukovat jejich slovník, sou to samý píči, svině a prasata, ale to co ty svině dělaj, a to co udělali dneska..... Ježíš, moje smůla a jejich štěstí, že jsem u toho nebyl neb ještě teďka mi v těle vře krev.
No nic... Zejtra z brna....


01.4.2004 - 01:18průser


Dnes před pár minutamy byla zveřejněna zpráva, že první člověk stanul na Marsu. Úžasná novinka jejíž význam přehlušil i dnes pozorovaného toxíka, který jel se mnou autobusem ze žižkova. Myslím, že byl zrovna v nejlepším, protože se snažil dělat, že si čte v nějakých novinách, ale pořád sebou aktivně poškubával. Jeho propadlé rysy na kost vyhublé tváře značily štěstí chemických drog. U národního muzea vystoupil, poté co si výše zmíněné noviny dal na hlavu jako střechu.

20:01 - Konečně nastal čas jít se vysrat.

21:06 - Před nějakou třištvrtě hodinou sem dokončil celodenní zesrání se. Jo, dalo to docela práci, neb sraní bylo od rána zaražený a tudížto těžko průchodný. Ale stačilo jen trochuvíce zatlačit, bráný pekel se uvolnily a všechno šlo ven. No prostě ve finále sem ucpal záchod. Jo to se taky stává, na základě pravidla kdo chce víc, tak nemá nic. Já sem víc nechtěl a taxem se zesral jak kráva Milka. Akorát to hovno nebylo růžový. To ne. No mít růžový hovno, taxe asi poseru.
Jo, jinaxem byl dneska v náladě, kdy jsem dokázal udržet asi patnáctiminutovej pokec s ouředníkem, sice úplně nahovno, kecal jsem jaxvině, ale to nevadilo, neb on mi to žral. Vo tom jak je divný, že i když maj dvacet počítačů, naprosto stejnejch, taxe každej bude chovat ouplně jinak. No prostě sem ved tyhle blbý kecy jen z toho důvodu, že mi vytuhla instalace agenta a musel jsem nějak zamluvit, že nevim proč a co je kde blbě. Pak to po restartu a zásahu do registrů zabralo, takže jsem mu řek, že když se chce, tak jde všechno.

21:32 - Sákryš. Jo, dobrej mazec. Asi pudu spát, ale ještě asi dám tahat nějaký filmy, teče mi to jako blázen a je škoda to nevyužít.


02.4.2004 - 12:47100% jaro


Máme tu tedka stoprocentní jaro. Slunce svítí, ptáci spívaj, hmyz líta, holky odhazujou oblečení, pupence se nalejvaj, lidi sou šťastný a silnice jsou plný zajíčků a kočiček. Povětšinou v podobě chlupatejch řízků. Jo, miluju tuhle jarní romatiku.

23:04 - Sákryš, seru na chcíplý zajíčky a kočičky. Spíš mě dostává, že jsem zase po dlouhý době připojenej k netu po dialupu. No je to síla.


MOUdREJ NAViGátOR
[CNW:Counter]