MOUdREJ NAViGátOR
1.2.2003 - 11:33Druhý den xoroby


Víte co je nátěr. Že teďka nenesu žádnou odpovědnost za to co píšu. Můj mozek se nachází v horečnatých dálavách, ze kterých prozatím není návratu. Například dneska ráno. Asi tak kolem druhý, sem se probudil abych do sebe nacpal další penicilin. Jenže v tu chvíli si tělo začalo uvědomovat, že má strašnej, ale fakt strašnej hlad, a tak poslalo mozku příkaz, že mi má udělat blbě. A taxe mi udělalo blbě, já šel na záchod, po třech dnech sem se vysral, a jaxem sral, taxem viděl modrý fleky na všem možným. Na Reflexu, na hajzlpapíru, prostě všude. Akorát to howno sem radši nezkoumal. No, ale wo to nejde...

Divná věc. Zaznamenávám návštěvy z Universal Musicu. Což je takový to globální, nadnárodní, odporný, hnusný hudební vydavatelství, který vydává samý totálně nechutný a wodporný, navíc cenově předražený, neqalitní nahrávky různejch pseudohudebních uskupeních. Skoro bych řekl, že třeba jako Tatu. Ale ne ty, vydává Poprontraxx. Btw. Všimli ste si, jak s těma dvěma "xx" chtěj vypadat tvrdě, drsně a nezávisle???? Teda mě to aspoň tak přijde.... Prostě srandisti.... :-))) Takže teďka je otázka co chtěj po mě. A vzhledem k tomu, že moc řeším, je tu několik možností...
1) Je to akce RIAA proti P2P sítím. Vzhledem k tomu, že Universal bude mít co do činění s teroristickou skupinou RIAA, která se snaží omezit výměnu, distribuci (jak legální tak nelegální) hudebních náhrávek, protože se Universal bojí, že přijde i o ten vyděračskej zbytek peněz, kterej mu ještě zůstává a tak si nechává monitorovat veškerej provoz na síti, a pokud někde objeví zmínku o nelegálních, nebo dokonce o výměně legálních nahrávek zaútočí asnaží se všechno zničit, převálcovat, jen aby z toho mělo něco jen pár lidí.... Majitelé práv, majitelé Universalu a Majkl Džeksn.
2) Jsem strašně slavný a nějakej člověk z Universal Musicu pátrá jestli by se mý texty nedaly využít v nějakým hudebním tělese. ALE JÁ ŘÍKÁM NE!!!!!!! Nesnáším hnusnou komerční muziku, protože sem vždycky a za každou cenu ANTI. Kromě toho nějaký přiblblý Holki nemaj na to, aby převedly mé, vysoce hodnotně umělecké texty, do písňové formy. Takže na tohle zapomeňte!!!
3) Mám tam věrnýho čtenáře. A obdivovatele. Hele, klidně mi napiš, ale věz, že sem na holky. Ne, na Holki. Chápeš??? Vole.. ;-) Ale jestli si jen ňákej ňouma, taxe na to vyser, protože nemáš na to, aby si mý myšlenkový pochody pobral.... :-))
4) Mám tam věrnou čtenářku. A obdivovatelku. Hele, klidně mi napiš, a věz, že sem na holky a f tuhle chvíli bez holky. A Holki mě nezajmaj. Takže jestli si nešťastná, smutná a zklamaná životem, klidně se ozvi. Já odepíšu všem. A jestli tě navíc mý texty vzrušujou, napiš, napiš, budu tě zásobovat soukromejma a intimníma psaníčkama. Spousta holek by to určitě ocenilo, od takovýho slavnýho člověka jako sem já. Takže jestli chceš, přijď se postavit do fronty, třeba tě nechám předběhnout. Ale nesnáším holky, co si nechaj jen kupovat dárky, co se nechaj hýčkat, rozmazlovat, nedokážou říct děkuju a maj srandu z lidí co maj rádi mák. To jen aby si věděla na čem si stojíš. Takže, drahoušku, klidně napiš.
5) Mám horečku a všechno co sem napsal se mi jen zdá a já až si to zejtra přečtu, zjistím, že je tam napsanýho úplně něco jinýho..... :-))))
6) Někdo má problém, a myslí si, že jsem to já. Ale já problém nemám. Máš ho ty a ty a ty a ty a ty...
7) Všichni máme problémy.
8) Jen já ne.

14:00 - Vzal jsem si další V-Penicillin. Jsem asi závislý. Jsem asi moc závislý na penicilínu. Více, chci ho více, hodně penicilínu, hodně moc..... Ještě ještě... Bože můj, co se stane až mi dojde...... ???

14:10 - HALUZ!!! Zrovna čtu na idnes.cz, že nad hradem zhaslo červený srdce. FAKT HALUZ! Jo je to ta haluz, kdy pod obrazem červenýho srdce Havel podepíše nějakej posranej dopis, kde souhlasí s Americkým postojem vůči Iráku. Kurva, posraný Američani, vytáhněte taky na Čínu a Severní Koreu. A hele nebo je tu ňákej drobnej zádrhel??? Že by v množství populace či v (ne)přítomnosti ropy? Ne já fakt nechci rejpat, ale kurva tady nejde o terrorismus, tady de úplně o něco jinýho. Vždycky šlo o něco jinýho... Hlavně o moc. Bush a ta jeho sebranka mě fakt děsně sere. Ne fakt ne..... Nebudu rejpat až tak jak moc bych si chtěl rejpnout. Sem totiž děsně nemocnej člověk a nevím co píšu, ALE KURWA SOU PROSTĚ VĚCI KTERÝ SE NEDĚLAJ!! Přesně ta hláška Václava Havla, že pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí. Přesně tahle hláška se po tolika letech proměnila z docela krásnýho bonmotu, kterej byl napsanej na plakátě s fotkou V.Havla a logem Občanskýho Fóra, přesně v tu neonovou píču, kterou kdosi nad hradem vyvěsil a pak vystavil na kompost.cz. Píča, otazníky a válka, to je to co tu nakonec zůstalo. To je ironie života, protože NIKDY NEVÍTE CO SE STANE A NIKDY NEVÍTE, KAM SE ŽIVOT BUDE UBÍRAT.
Asi mám halucinace. Blikaj tu okolo mě světla. A nebo možná nějaký UFO si pro mě letí....

Interní zpráva pro oddělení specializované na únosy nepohodlných svědků: Je nutné co nejdříve unést člověka, kterej si říká Marek Zet. Je velmi nebezpečný, protože si myslí, že do nás vidí. Což je bohužel pravda.

Ale abych si dovolil aspoň parafrázi: JSEM ŠÍLENEJ A JSEM NA TO PYŠNEJ. :-)
Jéje ja mám dneska rejpavou. Já mám dneska rejpavou. Bude se o mne zase mluvit??? Prosím prosím prosím prosím.... Mluvte o mě... :-)))) Kocourkové, berušky, sluníčka, zajíčkové, sloniska a Medvídci Púové... :-) Stačí když si řeknete, že si léčím komplex méněcennosti.... :-)))) I to mě postačí.... :-))))

Jo poznámka: Václave Havle, klesnul si v mých očích.

16:37 - Udělal jsem si čaj. Navíc sem zjistil, že výše napsanejma textama sem si pro dnešek slušně vyhonil svý ego. Jo, je mi tak slastně na duši. Moc slastně, rochňám se tou rozkoší a to tak, že mě vůbec nevytočí, že mám průjem.

17:12 - Helejte, že vy o mě málo mluvíte. Já to cejtím. Mý ego je jen lehce vydrážděný. Mluvte o mě víc, a víc a víc... No ták nestyďte se o mě mluvit...... :-)))))))))) Pomožte mi masturbovat mý zakrslý JÁ. :-))))

18:00 - Pozřel jsem opět tabletu. A stále mám pocit, že o mě málo mluvíte. Nebaví vás to co????? Tak jestli ste trochu hardwarowě vzdělaní a máte rádi dobrý ftipy, taxe podívejte na info o GeForce FX. A navíc doporučuju si stáhnout minimálně to video, na nějž tam najdete odkaz. :-) (thnx to JiMMY).

20:17 - Budou dávat na jedničce nějakej hardkorovej film z africký džungle vo nějakejch lidožravejch lvech. Už to vidím, zaběr na prales, v něm jdoucí výprava, najednou vyběhnou dva lvi, ukousnou hlavu několika nic nechápajícím nosičům a zase zaskočej do jungle. A tyhle vobyčejný pozdravný BÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁFF! na nové navštěvníky, prostě vobyčejnej uvítací ceremoniál, přivede nějaký lidi na pokraj zhroucení, že se nejspíš pokusej lvi šprýmaře zabít. Uvidíme.

22:59 - Debilní reklamy. Snad se mi jen na tom penicilínu zdaj. Je to hroznej halucinogen. Ale jinak film vo lvech...... HUUUUSTEEEEJ! Jo dávaj 8mm. Taky hustej film. Hmmm.. asi mám furt sračku, musím jít na hajzl.....

23:35 - Jo, mám sračku. Že sem nechutnej? Co já sem nechutnej, že se dokážu rozpitvávat svejma sračkama. Zajímá vás jejich barva? Nebo vůně? Dokázala by se mnou žít třeba Danielle Steelová? Co je horší? Má sračka, Danniele Steelová a nebo holka co někomu volá, s tím, že nechá na druhým telefonu poslouchat svého "kamaráda", aby se taky pobavil soukromým rozhovorem????? Mno, co si pomyslíte????? Co se dá vo takový holce říct? Co by na to řekla Danielle Steelová? A nebo Janek Ledecký a jeho sliby, který se maj plnit o vánocích..... :-))))


2.2.2003 - 10:00Třetí den xoroby


Stále si plně uvědomuju, že nenesu zodpovědnost za to co píšu. Mé horečnaté a schizofrení stavy jsou stále omluvitelné díky aktivitě nějakejch posranejch bacilů, kteří se mi usídlili na mandlích. Fakt nechápu, jak ty mandle může někdo žrát. Ještě navíc sušený a dovážený. Kolik ubohejch černoušků musí přijít o mandle, aby si je tady mohli lidi koupit v supermarketech, pjekně zabalený v igelitu s nápisem Originální sušené mandle.
No, ale jiná prdel je, že tahle angína mi totálně rozhodila životní režim. Každý štyři hodiny si musím vzít ten posranej penicilín, takže nespím dýl v kuse, než ty štyři hoďky, což by tak nevadilo, ale to jídlo. Můžu jíst cirka hodinu před a hodinu po vzetí koule. Takže, když se nad tím tak zamyslíte, snadno si zpočítáte, že mám časový vokno přesně dvě hodiny, kdy můžu jíst. A navíc pokud víte, že jsem vzal tabletu naposledy v 10:00, taxi velice snadno spočítáte, jakej je můj životní režim, co můžu a co nemůžu. Akorát si na to docela fest zvykám a sem zvědavej, jaxi budu zase odvykat.

Mno, zrovna mě napadá, že sem v noci v horečkách vymyslel, že jedný osobě pošlu emajla s hláškou "ať se smaží v pekle". Vono to určitě potěší.

12:07 - No, takže Vašek Havel končí. Má panáček náročnej den. Pokladání věnců, oběd a pak pařba s s nějakejma xichtama. Musím teda říct, že mě fakt dostalo "slavnostností zakončení Havlovy kariéry v Národním divadle". Když sem viděl jakej xindl se tam s ním šel rozloučit. Karel Gott, Helena Vondráčková, no prostě ironie, jací se na prknech naší posvátné kapličky sešli lidi. Zavzpomínejme na starej režim, kdo stál na čí straně, kdo byl proti a kdo byl pro, kdo podepsal Chartu a kdo podepsal Antichartu. Pamětníci se jistě usmějí, moc se zasmějí. A ten patos, ten patos s jakým se loučili s naším panem prezidentem. Rozumíte mi?????? IRONIE A ÚSMĚV..... :-))))) Chudák to prostě dopracoval. Takže přejdeme... třeba na

pivní slavnosti v Horní a Dolní Polomi, který pořádaj občané obou vesnic jednou za rok, aby se prostě pořádně ožrali. Jenže ouha, došel jim JAR. A tak zavolali do Jihoafrický republiky odkud jim poslali velmi hustýho Nelsona Mandelu. Jo novej hustej JAR.

12:30 - Jo, aby se neřeklo, že jsem úplně blbé hovado a tupec, že nesleduju co se děje, taxem zrovna slyšel, že prý Al-Kvakajda sestřelila Američanům raketoplán. Samozřejmě střelou vesmír-země zakoupenou z výzbroje CIA. A vzhledem k tomu, že díky bezpečnostním opatřením nemohli střelu propašovat skrz hranice, je naprosto jasný, že ji zakoupili až na místě v Texasu. A hádejte kdo je z Texasu. Náš milej Džorží Bušů.... Náhoda, paranoia a nebo si dělám prdel?????

13:26 - SNĚŽÍ!!!!! Mý koleno mě nezklamalo..... :))

14:57 - Já můžu všechno, jsem totiž nemocnej člověk.


VŠECHNY VÁS ZNIČÍM!!!

VV


15:30 - Dotaz s nejvyšší prioritou na Grémium Intergalaktické rady:
Kdo je kurva VV??

17:46 - Za 14 minut pozřu další tabletu. Jinak sem teďka koukal na moc hustej dokument vo trosečníkách z Essexu. Sajgon, kdysi vo tom napsal tuším už František Běhounek....

17:59 - Ty kráwo, zejtra bude v Praze rachot, protože se tramvajáci nasrali. Ještě, že sem nemocnej a budu si to pjekně užívat z klidu domova.... :-)

21:12 - V deset mě čeká další tableta.

Šifrovaná zpráva z Grémia Intergalaktické rady (KEY#345934):
734GH3492KJFSDKBI32312OBXOI32432OIU4UI2OIU321NDNFB2O1PU34IO2P13IU4Y

21:42 - Že bych se postavil do wokna a vyhonil ptáka? Zrovna si na parapet sednul nějakej holub.
Jo, helejte přemejšleli ste někdy nad snobama???? Voni sou to vlastně děsný chudáci, protože si hrajou na něco co nejsou.... A sami si podle mě vůbec nerozuměj. Mám teďka spoustu času na přemejšlení a nějak docházím k pocitu, že úplně nejlepší je bejt přirozenej. Žádnej snob, žádnej herec, i když mám strachy, mám problémy, dost velký problémy, ale hromadí se z nich spousta novejch zajmavejch zážitků. Sajgon. :-) Jo kurva, sem to já....

II. dotaz s nejvyšší prioritou na Grémium Intergalaktické rady:
Co tím chcete říct? Poslali ste špatnej klíč!

23:30 - Teďka sem chtěl něco děsně moudrýho říct, ale nějaxem to zapomněl. Akorát snad... Miluju Teleshoping.... Kvik Kůkr, Lejzr spejs pánev Wok..... Hlavně, že můžeme smažit bez připalování....


3.2.2003 - 09:04Štvrtej den xoroby


Operating system is pissing.

Ty jo. Normálně zaspal jsem tabletu o šesté. Fakt sem normálně zaspal kouli vo šestý, taxem ji dal vo osmý a čekám na kouli vo desátý......

09:51 - Bože, ekstáze, mám jít dřív srát a nebo mám počkat na penicilin?? Nevim co dřív a oboje je tak rozkošné.......

11:28 - Já sem nemocnej člověk, já nechci pracovat, když sem těžce nemocnej. Proč mi všichni volaj. JÁ SEM NEMOCNEJ!!!!!!!!!!!! Asi si budu muset přečíst nějaký zprávy, abych se rozčílil nad současným politickým stavem..... :-)

Šifrovaná zpráva z Grémia Intergalaktické rady (KEY#ZERO):
VV znamená Vládce Vesmíru, debile.

11:48 - Proč si můžu dovolit rozvíjet šílený teorie?? Protože si prostě pomatuju zajmavý věci. Například proč mi Amerika a Džorží něčím smrdí. Protože vím, že v osumdesátejch letech Američani a CIA podporovala boje v Afgánistánu, když jej okupaval Sovětskej Svaz. Že by třeba první kontakt s bin Ladinem. A není taky divný, že bin Ládinova rozvětvená rodina má obchodní kontakty s Džoržího rodinou (stavitelství a ropa?? :-)), Taliban vytvořila Pakistánská tajná služba. Proč pak Pakistán uvolnil prostor Američanům během války proti "terorismu a Al-Kajdě", že budu špekulovat dál a CIA podporuje pákistánskou tajnou službu???? A tak můžu pokračovat dál. A tak je to se vším a proto se nespokujuju s ubohým výkladem masmedií...

14:15 - Napadla mě děsně chytrá myšlenka, ale zapomněl jsem jaká.

14:46 - Vládce Vesmíru se nás rozhodl zničit. Už někdy před mnoha a mnoha miliardami let vypustil tuto myšlenku ze své hlavy. Jeliko však bydlí na odvrácené straně měsíce - což zcela paradoxně nikdo nevi, že ho máme za prdelí, jeho myšlenka putovala kulatým vesmírem. Sice rychlostí myšlenky, která je jak známo rychlejší než světlo, přeskakovala z jedný planety na druhou, než v tom našem kulatým vesmíru doskákala tam kde začala. Ale protože uplynulo již tolik let, Vládce Vesmíru zcela zapomněl co to chtěl vlastně udělat, a tak se zničení nemusíte vůbec bát. Přijde až ho budete nejmíň čekat.

Marek Zet. - Mrtvej Mimozemšťan


15:40 - Voni mi volaj, voni mi fakt pořád volaj, voni neberou vohled na to, že jsem nemocnej člověk. Já jsem NEMOCNEJ!!! Jsem zasraně nemocnej tak mi kurva nevolejte!!!!!!!!!!!!!!!

16:58 - Myslím si o sobě, že jsem neumětelec. Od slov "nemít tele". A pravda je taková, že opravdu tele nemám. Kde bych ho taky choval, že??? Protože nemám teletník. A kde bych vzal teletník, když nemám tele. Proto to to celým slovem kracuju na neumětelec. Chápete?
Ale jiná otázka je Vládce Vesmíru. Kdo to vlastně je a co chce. Když už žije takovejch let na odvrácený straně měsíce a ani se nám ničím neukázal? Jo, jediný co by mohl mít na svědomí je zánik Atlantidy a přílivy a odlivy. Jenže to je sporný, protože jsem člověk materialistický a věřím na fyzikální zákony. Takže jediný vysvětlení je, že Vládce Vesmíru je bytost s prodlouženou životností, která si na druhý straně měsíce kuje pikle a nikdo z nás mu nevidí do karet. Protože ten měsíc se zdánlivě neotáčí.... :-)))

20:33 - Normálně admini sou fakt mamrdi. Chmuřili s konfigurací PHPčka tak dlouho, dokud nepřestalo chodit předávání parametrů. Fakt bych je nejradši úplně totálně vypíčil až na max. Kurva práce vysraná.... Takhle znervózňovat nemocnýho člověka. Fuj, hamba vám, že se nestydíte... Jsem uražen....

21:13 - Já sem stále vytočenej. Měl jsem rozepsaný nějaký texty, a nějak sem se k nim nedostal. Vlastně se vracím do starejch kolejí. Vytočenej panáček. Nějak bych se potřeboval uklidnit, protože sem byl vyrušenej ze svýho klidu. Ještě jediný štěstí je, že s prací je to tak v prdeli, že asi budu možná nezaměstnanej. Fakt nevidím svoji budoucnost úplně růžově. To je život. Vrátíte se z nemoci a zjistíte, že třeba zanikáte. Sajgon. Kdybyste věděli, kolik já teďka řeším problémů. Takovejch těch běžnejch životních, který čas od času řeší každej. Ale docela se bojím, protože se toho v poslední době dost bojím..... Pod rouškou veselých hlášek se občas skrejvaj dost hustý problémy.

21:44 - No jenže ve finále vím, že teďka stejně nic až do neděle neovlivním, tak to nereším a žiju si léku podřízeným životem. Třeba štyři hodiny spim, pak štyři hodiny sem vzhůru a v pulce si udělám něco k jídlu a mezitím trávím čas sraní, psaním, řešením nějakejch problémů, pokecem s lidma, a pak du zase spát. Večer si to tak nějak seřídím podle televizního programu, takže díky tomu třeba vím, že v deset si dám kouli, v jedenáct začíná nějakej šílenej akční film, ve dvanáct si udělám jídlo a pak ve třičtvrtě na jednu je South Park, což už vím od začátku, proto se dívám na ten šílenej akční film, a protože vim, že chci south park chci vidět, ale nevyplatí se mi jít po desáty spát, taxe koukám na ten šílenej akční film. chápete??? :-) Po south parku si dám kouli o druhý, a pak pudu spát a snad nezachrápnu kouli o šestý. Takže takhle se bavím, když si plánuju program a pomáhá mi zapomenout na problémy, nebo píšu deníček, občas tam hodím něco provokativního, co by mělo pochopit jen málo lidí, prostě narážky, a zbytek ať si myslí co chce, a tak.... Prostě jen to co semi honí hlavou, necenzůrovaně, bezmyšlenkovitě..... Pro dnešek dobrou...


4.2.2003 - 10:32Pátej den xoroby


Samozřejmě, fčera sem South park zachráp. Nějak sem na něj už neměl. A navíc od rána řeším nějaký pracovní záležitosti a chce se mi hlavně v tuhle chvíli děsně srát a nevím proč vo tom píšu a nejdu se vysrááát..... kurňáááááá.....

11:24 - Helejte, radši ani nechtějte vědět co seru za věci. Fakt, že. Hnusný, odporný, zasmrádlý cosi, cosi co by se dalo použít míst betonu, protože se to samo o sobě přilepilo k porcelánu mísy a nechtělo se to odlepit. Fakt nechuť.

Než přejdu k pruzení politický situace, zastavím se opět u několika návštěvníků. Včera sem opět zaznamenal návštěvu z Universal Mjuziku, ale mílý kdosi, přečti si laskavě první zápis z února, aby si věděl, co si myslím. A NAPIŠ. SEM FATK ZVEDAVEJ!!!! NAPIŠ A NEBO BUDU PROVOKOVAT DÁL DOKUD SE MI Z TOHO UNIVERSALU NEOZVEŠ!!!! ;-) Chci vidět Holki. :-)))) A prej taky sou už Klucy. :-))
No další novej přírůstek máme z pardubickýho Foxconnu. Jo, ten dobře znám. Slyšel jsem spoustu děsuplnejch historek o ostatnetejch drátech pod elektrickým proudem, o každoranním zdravení čínských majitelů během nástupů na dvoře a tak..... Triád se já bojím.... Jsem totiž nemocnej člověk.

Jo, ale přejděmež k něčemu jinýmu. Hustá byla Kolumbija, jakej udělala krásnej ohňostroj. Teďka sem někde na technetu čet, že prej se s troskama kupčí. Kurva, to nemoch ten rakoteplán spadnou nad českou republikou??? To by ho rozkradli a rozprodali do posledního šroubečku a Amíkům bysme nevrátili ani BlackBox. A co já bych dal za kousíček raketoplánu. A to že je celej toxickej wod paliva?? Hloupost, to je určitě jen pokuso fámu, aby jim ho vlastní lidi nerozkradli... :-))))
Sníh. To je důležitá politická událost. Lidé si mohou všimnout, že sněží. Miluju za poslední rok počasí víc a víc, protože je jako já. Nikdy nevím co udělá. :-) A to děsně miluju, protože mu rozumím. Počasí je strašně egoistický a sobecký, a dělá si co chce a neřeší. A vo tom to je. (Pozn. Právě sem vychrchnul krásnej bílej hlen) Prostě zcela nečekaně přijde povodeň, xvíli je dvacet, pak minus dvacet, xvíli sněží, xvíli prší, a lidi sou z toho úplně v píči, protože jim to narušuje jejich zvyky a nesouhlasí to s tím, co maj napsaný v kalendáři. Hele, nemáte někdy pocit, že lidi sou dneska strašně závislý na pravidelnosti. Ježíš šmarjá lidi, vyserte se na kalendáře, co kdy kde s kým a jak, řešte to všechno postupně, pomalu a jak se vám zachce. A hlavně si myslete, že lidi, který maj srandu třeba z toho, že ste pomalej, línej, že nemáte rád lidi, sou vlastně směšný, protože nechápou, že jim říkáte pravdu a přesto z vás maj srandu. Že jo?? Sem zvědavej, jestli to pochopí ten, kdo to má pochopit.

12:44 - Du si udělat polívku. Ale ne, seru na ní. Udělám si ji za dvě hodiny. Budu si zatím o jídle psát. Kuřátko vypečený, bramborovej knedlíček uvařenej, špenátek zelenej. Svíčková s masíčkem, prošpikovaným slaninou, se sladkokyselou omáčkou bez hrudek, s domácím houskovým knedlíčkem s kostičkama houstiček, a na to šlehačku a brusinky. A nebo pořádnej kotel rizota. Poctivýho rizota s rajskou omáčkou, masem, zeleninou a na to trocha petrželky. A vokurčička zavařená. Bramboráky, dal bych si bramboráky. Pořádný velký domácí bramboráky. Takovýho jídla, který je a teď si představte takový domácí kynutý knedlíky s meruňkama. Pořádný velký knedle, ža si dáte tři na talíř. Zalejt to máslem a mák. Spousty namletýho máku s cukrem. Boha jeho... A trošku tvarohu na to.... Bože můj.... Já sem bůh, ty debile, tak nevolej někoho jinýho....

Nechceš si dát spicha?
Já bych do toho šel,
ale nesmíš bejt tak arogantní,
nesmíš mě před něčím chránit.
Víš jak to dopadá,
nechci vzbuzovat lítost,
je to jen šalba a klam.
Právě tohle je hra,
právě tohle je divadlo.
Je něco co tě zajmá,
že? Je něco co tě přitahuje,
že? Jen bojíš se to přiznat.
Jednou to přijde,
jednou pochopíš,
na ten okamžik si počkám.
Protože jsem strašně silnej člověk,
i když to tak nevypadá.
Věř tomu. A promítni si celej text,
sám na sebe, na svý zkušenosti,
na svůj život.
Jednou to přijde.
Vidím do budoucnosti.
Vidím i ty mrtvé.
Protože pomatuji si i minulost.
Nejen budoucnost má význam.


Bílej nojz,
na dveřích.
Bílá díra,
ve dveřích.
Černej nojz,
z druhý strany na dveřích.
Černá díra,
z druhy strany ve dveřích.
Vždyť je to logický,
že nemůže se nic ztratit,
někde se něco pohltí,
někde se to musí zase vyplivnout.
Ale to je dost hustá myšlenka,
že vesmír sám sebe pohlcuje a zase vyvrhuje.
I když kurva,
co by ne,
teďka se rozpíná, chrlí ven,
až se bude smršťovat, pohltí ten bordel nazpět.
A až ho bude moc,
tak se poblije,
a všechno vyvrhne ven.
Velkej třesk.
A tak furt pořád dokola.
Rekurze.


13:29 - Víte co miluju na svým deníčku? Že si prostě můžu dělat co chci. Psát co mě zrovna napadne. Psát úplný nesmysly. Psát zdánlivý nesmysly. Prostě si dělat co chci. Teďka zrovna si lítám nad městem a koukám z tý vejšky na ten chaos v ulicích.

14:09 - Můžu všechno. A víte proč včera nešel ňákej čásek ten posranej deník. Protože bych řek, že admini apgrejdovali PHPčko, cosi měnili v nastavení, až se podařilo zakázat předavání parametrů. Teda normální a jednoduchej, blbej, ale děsně důležitej POST a GET. Takže nešlo předávat parametry ani http odkazem, ani formulářema, prostě bych řek že ničím. A vzhledem k tomu, že dynamický weby, jsou dynamický, právě proto, že si můžete předávat parametry, tak jim asi nešly skoro všechny weby. A jak sem si na to přišel. Prostě sem trasoval co se děje, až sem si nechal jen tak z prdele vypsat hodnotu argc, ve který by měla bejt informace o množství parametrů (céčkaři jistě znají oblíbený argc a **argv :)), no a vona tam byla 0. A proto ty blbý hlášky wod includu. Když se nepředaly ména souborů, který se maj includnout (defakto zápisky), tak se nemělo co inkludnout. Hownoght.


15:46 - Jenže někdy můžou lidi nečekaný věci vyvýst z rovnováhy a měli by se je naučit očekávat. A někdy je těžký se vrátit do starejch kolejí. A nebo je to aspoň zase nějaká změna.
Nudím se a jediný co se děje je kočka. Kočka v bytě je úžasnej element nepravděpodobnosti. Mezi tím neměnícím se nábytkem, mezi stejnejma lidma je to něco co vás vždycky překvapí. V pondělí sem šel na záchod a vedle dveří je lednička. No a nejdnou "báááááááf" kočka se mi zjevila před xichtem. Vona tam čekala až někdo pude, haby ho mohla překvapit. O půl hodiny sem našel kočku ve skříni na chodbě, opět v poličce ve výšce očí, jak zase číhá až někdo pude. O další půl hodinu se opět objevila, tentrát u nás v pokoji, přímo na skříni. A o další půl hodinu později sem ji objevil v horním fochu skříně jak čeká. Tak sem ji tam hodil myš a ta potvora do ní hrábla a shodila ji na zem. Tak sem jí tu myš dal spátky a zase ji shodila na zem. A takhle sme blbli asi deset minut,než mě to přestalo bavit.
Myši sou taky hustý. Je po bytě asi pjet plyšovejch myší. Některý sou šedivý, některý bílý s růžovejma očičkama a ouškama. Ty má kočka nejradši. A ty myši se objevujou a zase zanořujou. Prostě dete, narazíte na myš třeba v koupelně ve vaně, vezmete ji, umejete se a dete ven a myš chvíli koččce házíte. A pak vás to zase přestane bavit, nebo spíš bolí vás tak ruka, že už nemůžete házet. Druhej den prostě sebere myš třeba v kuchyni ze stolu a zase si hrajete. Někdy si kočka hraje s váma. Si tak leží a dva lidi si přes ní hazej myš a říkaj "kočko". Kočka nic, jen tou hlavou decentně kroutí a dívá se jak nad ní občas přelítne myš. Mívám pocit, že kočka si hraje s náma a ne my s ní.
Včera ráno nám kočka vlítla do pokoje a vychcala se v rohu na papírovou tašku. Občas to do ní vlítne a má chuť něco pochcat. Zbylé odpoledne se čas od času, když byly otevřený dveře, přišla podívat na svůj flek a čuchla si k němu. Hodinu ste nasraný, říkáte "kočko, dneska nebude žádný hraní", a pak už nevíte a neřešíte, protože ste v obyváku na počítači sebrali myš a házíte si.
Kočka občas chodí na záchod, kde má potažený záchodový prkýnko a odpočívá na něm, schoulená do klubíčka. Hnedka vedle záchodu má mísu, kde je nasypanej kočkolit a ona tam chodí srát. Když du na záchod a ona tam ta kočka tak sedí, občas s ní vedu monolog "hele, kočkó, já potřebuju na záchod, fakt" a vona nic. Jen na vás kouká a občas mrkne jedním okem. Po pár minutách ji vezmete a pokusíte se ji sundat ručně. Kočka to pozná a s nasraným pohledem "no tak jó" odejde vedle do koupelny. Vykonáte svoji potřebu a jdete pryč. Prdel je, pokud pak směřujete do koupelny. Kočka je na odkládacím prkně na vaně a vy si chcete dát svoji sprchu. Nastane přemlouvani nanovo. Kočka samozřejmě odejde a tváří se uraženě. Jenže hustý je, že nevíte jestli je to doopravdy nebo schválně, protože mám pocit, že kočka to dělá schválně a hraje si s váma, protože ví, že vás to trochu vytáčí ty dialgy s kočkou. A ve chvíli, kdy vaše vytočení nabere maximální stav a vy ji chcete sundat rukama, se pomalu zvedne a odkráčí. Fakt nikdy nevíte.
Jinak do koupelny chodí kočka spát. Na topení pod karmou, není tam žádny okno a na kočku nefouká. To se dete ráno ve dvě vychcat a koutkem oka zahlídnete kočku jak na topení spí schoulená do klubíčka. A neprobudí se ani, když si pustíte vodu a mejete ruce.
Kočka si ráda hraje na schazovanou. To prostě dostane záchvat a obejde byt a schodí všechny drobný věci na který dostane chuť. Úplně nejlepší je před vašima očima. To si takhle vyskočí na stole a začne schazovat prackou peníze, doklady, krabičky, klíče, tužky, papíry, prostě všechno co ji nějak zaujme. Nejradši shazuje sušenky. Kočka nám sežere úplně všechno. Počínaje kočičím žrádlem, konče sušenkama, brambůrkama či jahodovým čajem. Jahodový čaj má kočka ráda.
Když je otevřený okno občas si na něj kočka vyskočí a pozoruje z vejšky provoz na ulici. Auta, lidi a jiný kočky. Nejradši to má v létě v noci, když je malej provoz, to si vychutnává každý auto, který projede.
Kočka je úžasnej element.

17:11 -

ZACHRANŤE AFRYKU!


Good DayYou may be suprise to receive this email since you do not know me.
I am the son of the late president of Democratic Republic Of
Zaire,President Mobutu Sese Seko, ( now The Republic Of Congo, under
the leadership of the son of Mr. Laurent Kabila ). I presume you are aware
there is a financial dispute between my family ( THE MOBUTU ) and the present
civilian Government. This is based on what they believe as bad and
corrupt governance on my late father's part. May his soul rest in perfect
peace.As you might have heard how a lot of my father's bank account in
Switzerland and North America have been frozen.
Following the above named reasons, I am soliciting for your humble and
confidential assistance to take custody of THIRTY Million United States
Dollars ( US$30,000,000.00 ), also to front for me in the areas of
business you desire profitable.
These funds have secretly been deposited into a confidential Security
Company, where it can easily be withdrawn or paid to a recommended
beneficiary. The funds will be released to you by the Security Company,
based on my recommendations, on that note, you will be presented as my
partner who will be fronting for me
and my family in any subsequent ventures.
Myself and my mother have decided to give 20% to you if you are able to
help us claim this consignment.We have also decided to give you any money
spent on phone calls or travelling expenses in the course of this transaction
at the end of the transaction.
Please, I need your entire support and co-operation for the success of
this transaction, your utmost confidentiality and secrecy is highly
required, due to my familys present predicament.
I sincerely will appreciate your willingness to assist us as soon as possible.
I am presently in the refugee camp here in the Netherlands under the
united nations refugee camp in Netherlands and I can be reached on
phone number +31-630-067-740 for for more information on how we can
proceed in this transaction.
Please indicate your interest by sending your telephone and fax numbers
or call me up at anytime. I sincerely will appreciate your acknowledgement
as soon as possible.

Warmest regards,

Joseph Mobutu Sese-Seko18:15 - Kurwa, dneska je to nějaký špatný s návštěvností. Hej lidi, kde ste!!???

18:46 - Hezký stačí si jen zařvat a už se to rozjede. :0) A hle kdo tu byl jako první od toho mýho výkřiku. Bude to vypadat blbě a úsměvně, ale byl(a) to věrný(á) čtenář(ka) z Universalu. Ale ne... Holka to bejt nemůže, v Universalu určitě nehulej, ale maj v trezoru aspoň 10géček koksu a když potřebujou tak si odsypou.
No to je fuk. Dozvěděl jsem se, že mi asi budou po angíně dělat sedimentaci. Jestli jako nemám nadbytek bílejch krvinek, aby se mi angína nedostala třeba do kloubů nebo do srdíčka. To bych mohl umříti. Bééééé.....
Teďka jsem se na chvíli stal ovečkou. Bééé bebe bééébéééébe be!

19:44 - Bééé bébebebéééé bébébbé Commander Keen bééé béé be beee.

21:21 - Bebebe bééb bebéébe, bebebbeee bebeeebé bebe be haf beéébe.

22:46 - Haf hafafah hafháááf. Hafhaf háfháf hafahaf hááááfhaf.

23:11 - Háááf hafhahfhahááááf hafhaem se konečně proměnil nazpět. Jsem večerně vyčerpán a nevím jak dál, chce to prostě právníka. Hele, du spát....


5.2.2003 - 10:37Šestej den xoroby


Jo právě sem se probudil, mám hlad, volaj mi z práce, chce se mi srát a potřeboval bych se umejt. Víte jak smrdí člověk co se tejden nemyl. Jako já. Smrdím po angíně. Radši bych smrděl po něčem jiným. :) Ale to je fuk. Du se vysrat....

11:15 - Umělecký design mých výkalů je úžasný. Materiál je tak qalitní, že ani nevím že seru. A paxe dost divím. Koláč jak vyšitej. Jinak sem se umyl. Už sem to fakt potřeboval. Spláchnout ze sebe veškerej svinčík. Takže teďka mě čeká pravidelná pruda s firemní poštou. Má práce mě fakt sere. Ne to co dělám, ale to co se okolo děje.

15:22 - Ty kráwo. Karel Gott chce kandidovat na prezidenta. No to teda ani hovno, jedině Marek Zet. for president! Zapomněnte na Gotta, ale jááá.. jenom jááá.. A žádna posraná Fčelká Mája si nad hradem vlát nebude. Bože, kam to ta naše Země Česká směřuje. Že by do díry?
Ale já to asi nechám žít, protože tuhle šaškárnu fakt asi jinak nepřežijete. Teďka sem docela těším, až budou půl roku naši zákonodárci řešit změnu ústavy, aby mohla bejt provedená přímá volba prezidenta. Jenže, když si uvědomíte jakým tempem a jakou kvalitou se pokoušeli sami zvolit prezidenta a jak to dopadalo... No fakt nevím.... :-)) Bude to globální kocourkov. Nebo beruškov? :-)))
Dneska se udělal nákup. No měl jse materiálu za 350 kaček a to je skoro samý pečivo. Protože sem si od včerejška psal na papírek co bych možná mohl potřebovat, a že toho bylo dost. Už sme tu neměli ani cukr krystal. Prostě tak.

15:50 - Maso, maso, samý maso. Maso krvácí, maso řve, maso lítá, maso praská. Maso hnije, maso žije. Červem. Tuny hnijícího masa, tuny zapáchajícího masa. Tuny mrtvýho hovězího. Vyhřezlý oči, napuchlý jazyky, popraskaná kůže. Červi. První červi. Sex nad hnijícíma hroudama masa, vajíčka v mase. Maso, prostě všude samý maso na slunci. Krvavý maso, samý maso. Ráj.

Zápis č. 345 z výzkumu masařek: vzorek č. 345ab má sny


16:07 - Jo docela hustý je, že sem měl rozhovor se Stipackem po ICQ a cosi sme řešili a nějak došla řeč na deníček.

2.2.2003 22:22 zrovna sem si cet tvy dnesni zapisky :)))
2.2.2003 22:24 a co? :)) nudim se?? ze jo... :)
2.2.2003 22:24 no ses hustej naprosta ztrata auto cenzury :)
2.2.2003 22:25 co sem mel zcenzurovat???? :))))))) to by me zajmalo...
2.2.2003 22:26 hehe no obycejne cloveku de do makovice secko jako tobe akorat ze nektery veci tam podrzi a zbytek vypusti na svetlo, jenze ty to vypoustis secko
2.2.2003 22:27 :))) No jasne.. tohle mas na mysli.... a hele, veril bys, ze mam quli tomu obcas docela problemy... zwlaste s holkama... nekdy to nepoberou.... :0)
2.2.2003 22:28 jo veril, jasne vetsina lidi to nepobere
2.2.2003 22:29 ja vim, a vis co lidi nekdy dost dostane, kdyz jim rikam, ze ja jsem nejlepsi :0)
2.2.2003 22:30 hehe jde voto ze nektery lidi se proste nedokazou dostat dal, nezajima je jestli to tak opravdu je nebo jestli si to jen myslis nebo jestli si jen delas prdel, hned te odsoudej
2.2.2003 22:31 presne, chlape, presne... :0)

No je to tak, voni si toho lidi všímaj, mám prostě zábrany cokoliv cenzurovat. Někdy ze mě vypadnou věci. Co???? Někteří vědí... ;-) Když se to tak vezme, já jsem vlastně úplně ideální člověk, protože mě lhát dělá dost velký problémy. Bože, jak já sem krásnej, dokonalej, úžasnej. Miluju se. Miluju sám sebe. Chci žít sám se sebou.... :-) Ne, lidi, vážně, já sem divnej, mějte nademnou prosím slitování. :0)
A popravdě řečeno, když si tohle sám o sobě přečtu, udělám si fakt moc dobře, řekl bych, že si docela slušně honím svý ego. do pocitů uspokojení. Jo, a protože zase nějakou tu autocenzuru propaguju, psaní je jedinej způsob jak si ulevovat. A do deníku de ten nejvetší rachot, kterej popisuje mý současný stavy, nálady, a tak. Ale já myslím, že inteligentní čtenář to jistě pochopí. Musí to bejt čtenář, kterej má v hlavě rachot. Protože jakmile by to byl člověk, kterej se svýho dobrovolně vzdal, nemá šanci to pochopit. Ten rachot se menuje život.

16:29 - Musí žít život. Jenže život je hustej a já jsem rád od něj stranou. Bojím se ho, děsí mě, nenávidím ho. Ale současně ho žiju. Jo žiju ten život, a baví mě o něm psát, baví mě se na něj dívat. Baví mě ho sledovat, baví mě se jím vzrušovat. Nenávidím, když mě ztrhne sebou. Někdy jako na klouzačce, najednou se přižene proud vody, podtrhne vám nohy a už jedete, jedete, kutálíte se, přavalujete se, z jedný strany na druhou, hlavou napřed, po kolenou, na zádech, po břiše a najednou vžuuuuuuumm.... Vodopád vás vrhne do vzduchu a vy padáte k hladině. Noříte se hlouběji a hlouběj, okolo vás bublinky, jak sebou házíte a rozmachujete rukama, a najednou cejtíte jak stoupáte k hladině, ruce prudce mávaj nohy vykopávaj a vy ve zpomaleným záběru vynoříte hlavu nad hladinu a dlouze se nadechnete. Pak musíte uplavat 150 metrů ke břehu.

Ježíš, já sem vyhoněnej. Ježíš.
Ježíšku maličký,
ležíš tu na bříšku,
roztaženej celičký,
s kulkou v zátylku.

17:10 - Jo mám docela hustý pocity. Dnešní zápisy asi nebudou tak legrační jako ty včerejší. Ale je to něco jako sněhová bouře, která se řítí na českou republiku. No teďka mě napadla hustá myšlenka. Někdy jsem BOHEM a mám neskutečně moc energie, ale někdy jsem tak maličký a zničený, že potřebuju slovo útěchy. Teďka jsem BOHEM.

17:28 - Jo, abych se vrátil ke kočce. Mám silné podezření, že s myšma to bude ještě složitější. Myslím, že kočka ví, kde je má poschovávaný a vnoci je potají přemisťuje a ukládá na různý místa, nejspíše podle toho, kde chce aby někdo myš našel. Nevim, asi je to ujetá teorie. Ale je fakt, že kočka je hustá. Kočka se ráda nechává zavřít do skříně. To si prostě doní vleze a čeká až ji zavřete. A pak se čeká. Buď čekáte až se kočka začne nudit a sama si otevře. Jenže to by nebyla správná zábava, tak třeba když vidíte, že se snaží otevřít dveře, tak je zase přivřete. A nebo je pootovřete a pustíte do skříně škvírou ve dveřích provázek. Kočka si dokaže hrát jakýmkoliv způsobem. Čím ujetější, tím lepší.
I kočce se občas nedaří. Tu vypadne z okna, tu zase neodhadne skok na židli a předníma prackama zůstane viset na sedátku a zbytek těla ji podjede pod židli. I kočka má svý dny. Třeba když hárá. Hárající kočka je hustá věc. Někdy se nechá třeba hodinu mazlit a to si jen tak spokojeně vrní, protahuje se a mrká. Kočka někdy prolítne okolo vás a nevíte vodkaď kam. S kočkama je hustej život.

17:37 - Ddddd dddd dddddddddd d dd d d d d d d d dd ddddd d d d d dd d d d d dd d d dd d dddddd d d d d d d d d d d d d d d d d d d ddddddd d d d d d dd d d d d dd ddddddddddddd d d d d d dd d d d d d d d dd d dd ddddddddd d d d d d dddddddd dd d d d ddddddddd d d d dddddddd dd dd d d ddddddd d d d d dddddddd d d d d dddddddd d d d d ddddddddd d d d d dddddddd d d d d dddddddddd d d d d d dddddddd d d d d d d d d d d d dd d dd dddddddddddddd d d d d d d d d d d dddd d d d ddd d d d d dddd d d d ddddd d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d ddddddd d d d d d d dddddd d d d d d d d d d d dddddd d d d dddd d d d d d d d d d d ddd d d d d d d d d d d dd d d d d d d d d d d ddddddd d d d d d d d dddddd d d d d d dd d d d d d d d d d d dddddd d d d d dd d d d d d dd ddd d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d dd d d d ddddd dd d d ddddddd d d d d d d d d dd d d dd dd d dd d d d d d dddd d d d dd dd d d d d dd dd dd dd d d d d d d d d d dddd d d d ddddd d d dd d d d d d d ddd d d dddd d d d d d d d d d d d d dd d dddd d d d d d d ddd ddddd d d d d dd d d d d ddd d d d d d d d dddddd d d d d d d d d d d ddddd d d d dd d d d d d d d d d d d dddd d d dd d dddd d d d d d d dddddd d d d d ddddd d d d d d d d d d d d d d d d d d ddddd d d d d d ddddd d d d d d dddddd d d d d dddddd d d d dddddd d d d d dddd d d d d d dddddd d d d d d ddddddddd d d d d ddddd d d d d d d d ddddddd dd d d d d d d d d dddd d d d d d d d d dddddd d d d d d d d d d d dd d d dd

No nic, to byl jen takovej mentální nápad... :-)

18:02 - Ten vodní kámen mě fakt sere.

18:38 - Ty wole, díval jsem se na MASH. Hustej seriál. Hooky trpěl nočníma můrama a náměsíčnil. Měl úplně ty podobný stavy před zhroucením, přesně ty stavy z tý průserový reality, a o únikách mimo. Světy se začínaj propojovat a útěk je čím dál tím těžší. Jednou to dojde a cvak. Přeskočí vyhýbka a už jedete mimo.
Mluvím nejednoznačně a nebo mi rozumíte? Jo to já nevím, ale mám pocit, že lidi z venčí tomu nerozuměj. Ti co sou uzavření ve svých kojích a jejich pojítko směrem ven je Tv Nova a Blesk. Rejpám, mám blby kecy? Sám se na Novu teďka občas dívám, myslím, že když si nadávkujete přesně to co chcete vidět, je to gud. Ale musím konstatovat, že telenovely sou fakt k nepřežití. A i některý zvolený filmy. Ale minulej tejden sem viděl někde na primě hustý scifi. Motalo se o okolo vesmírnejch trackerů, zásilky prasat a nějakýho zachránění vesmíru. Náhul.
Zrovna sem něco teďka vymyslel na Berušku. Už sem jí dlouho neviděl ve svý mysli rozmachovat rukama, pohazovat hlavičkou, roztahovat křidélka a křičet "bože! už zase von!".
A hele, tak von je už von. Marek Zet. von Vyschmatische Bad.

20:24 - No tak to je slušný.

21:50 - Jsem ve stavu, kdy mě nic chytrýho nenapadá. Je to hardkor, jsem ve stavu, kdy nejsem sám sobě Bohem, ale jsem již děsně unavený. Večer. Náročnej den.

22:27 - Samozvaný král popu Michael Jackson (44) konečně přiznal barvu. "Ano, spím s chlapci. Dotýkám se jich a oni se dotýkají mne. Je to sladké a není v tom nic sexuálního. Měl by to tak dělat celý svět," vypověděl slavný zpěvák během natáčení dokumentu 'Život s Michaelem Jacksonem'.
"Spal jsem v posteli s mnoha dětmi. Kdybych s nimi nemohl být tak blízko, zabil bych se," vyzpovídal se Jackson. Jeho nejnovější obětí se stal Gavin (12) - nemocný chlapec, který bojuje s rakovinou. Jackson si jej nastěhoval na svůj ranč Neverland a tam s ním sdílí jednu postel.

23:09 - Mám v prdeli globální problémy jako třeba svobodný volby v republice Bumbabwe. Mám svý malý problémy a ty si teďka řeším.


6.2.2003 - 10:37Sedmej den xoroby


Někdy takhle čumím z wokna ven na ulici a pozoruju lidi. Nebo čumím ven z druhýho vokna do dvora a čumím taky na lidi. Dneska ve dvoře nějakej chlapík venčil zasraně tlustýho psa. Normálně bych řekl, že to bylo flekatý prase s chlupama, co zvedalo nožičku. I když ten pes měl co dělat jak byl tlustej. Fakt bych některý lidi trestal za překrmování psů. Určitě je to navíc jeden z těch šmejdů co by si do kamery stěžovali jak se maj blbě, nemaj peníze, všechno je drahý a každýho by hnedka oběsili.
A proto někdy čumím z druhýho vokna ven do ulice, kde choděj lidi a jezděj auta. Tu projedou třeba ňáký policajti. Občas chodí po ulici týpek, kterej se dělá strašně hustým. Má na sobě dlouhej metrixovej kabát, černej samozřejmě, bradku, holou hlavu a na ní šátek s pirátskejma lebkama. A nebo sem jednou viděl jít po ulici punkáče, cikána, a týpka co měl taky holou hlavu a na sobě bombera. Prostě takový nepochopitelný věci. Občas lidi choděj přes přechod pro chodce jindy ne. Nebo čumím do protějších kanceláří. Včera nějakej chlapík diktoval cosi nějaký ženský, chodil sem a tam a vypadal naštvaně. Říkal jsem si, že by to mohlo bejt jak z Hičkoka, nějaká malá vraždička, ktereou bych viděl jen já, nemocnej člověk, z vokna. To by bylo hustý.

11:24 - Pro příznivce mého vyměšování: Výkal změnil barvu a je více konzistentní.

11:47 - V čem jít na rande řešej na idnes. Ptejte se prej návrháře, no sem tu, taxe ptejte.... :-))

12:31 -

Karel Gott for president!
Karel Gott for president!!!!


Podporuji kandidaturu Karla Gotta na prezidenta České republiky. Karel Gott je oblíbený mezi lidmi. Je vhodný pro jakýkoliv režim, nefetuje, něco umí a má dobé vztahy s Rakouskem, Německem a Ruskem. Byl by to úplně dokonalý prezident. Karel Gott na HRAD!
Venku sněží. Jo, když nejde vo život, de vo howno.

15:20 - Úplně sem zapomněl co jsem to chtel napsat. Nějak sem se zamyslel, a chtěl jsem ještě něco dodat, než napíšu jednu svoji myšlenku, která mě úplně zčistajasna napadla....

Beruško,
občas ti asi ležím v hlavě.
Co?
Ležím na břiše,
nebo na zádech?
Jsem oblečený,
či nahý?
Říkám něco,
a nebo mlčím?
Ale ležim si tam,
že jo?


15:26 - Teďka sem chtěl rozvíjet jednu teorii, kde bych obnažil svoji temnou a prohnilou duši, a ukázal celému jaký jsem hnusný a odporný stvoření. Glum hadr. "Milášek". Jenže pak sem si to rozmyslel, a spíše se podivil tomu, že se mi zacukala obrazovka. Ale to je fuk. Hele, slyšel jsem úplně vynikající fór.

To si de takhle týpek po cestě a narazí na mluvící žábu a ta na něj hnedka.
"Hele polib mě a proměním se v princeznu a splním ti všechno co si budeš přát."
Týpek se na ní podívá, zvedne žábu a strčí si ji do kapsy. No žába se rozčiluje, jako ať ji okamžitě políbí, že je princezna a splní mu co bude chtít. Tak tam v tý kapse tak chvíli řve, než ji týpek z tý kapsy vyndá, chvíli se na ní dívá a říká ji:
"Hele, já jsem počítačovej guru, mě nějaký ženský nezajmaj, ale mluvící žába, to je věc."

15:48 - Ale abych řekl ta myšlenka mě nenapadla zčistajasna, ale nýbrž jsem si ji rafinovaně a fikaně připravil včera v 18:38 deníčkového času. No nic, to abyste snáže pochopili co se mi občas honí hlavou.... :-) No stejně to nepoznáte, vim to jenom já, ale je to tak. Protože jsem hustá sova.
Ty krávo dneska dávaj Delta Force s šukem Norisem.

16:01 - Ty vole, 13 hodin dechovky, to by mě zabilo.

16:04 - V tývce bude za pět minut Kouzelná školka, pořad pro nejmenší. Huľľááá

16:49 - Kouzelná školka hardkóóór, bolek a lolek hardkóór!!!!!!

17:27 - Bejt nemocnej je hustý. Víte jak parádně si vodpočinete. Je to ještě lepší než mít dovolenou. Během dovolený se furt někam štvete, ale když ste nemocný , tak nikam nemůžete. Váš život se smrskne na pohyb po bytě, respektive mezi místností pokoj, kuchyně, záchod a koupelna. Občas ještě na obejvák, když přijde nějaká návštěva. Jinak nic. Zaplaťpánbůh za připojení k Internetu a za počítač. Veškerej kontak se světem se smrskne v jeden tenhle uzel, v tenhle jeden jedinej port, v jedu unikátní adresu. Prostě rachot. Ste uzavřený ve svým malým prostoru a se světem komunikujete jen po drátech. Prostě sajgon. Jo a nesmím zapomenout na týfku, to je mý vizuální okno do světa.
Kočka, naštěstí je tu kočka, ten element nepravděpodobnosti. Dneska vtrhla do pokoje a dávala si propocený tričku. Teda děvka u tyči hadr, oproti tomu vo vyváděla kočka, když se parfémovala tričkem. Sajgon. Pak kočka odkráčela, se zdviženým ocasem a pocitem krásy. Jo, krása je relevantní výraz. Každej si ujíždí jinak.

17:36 - Musím pořád na něco myslet, pořád se mi něco honí hlavou, pořád jsou to jen myšlenky, který chtěj ven. Hmmm.. zrovna mě napadlo, že by mohla bejt Evička smutna, tak sem ji poslal smsku, ať není smutná. No byl to jen momentální nápad. Někdy mívám hustý momentální nápady. Zrovna teďka máme otevřený okno a mě napadlo, že bych z něj moch vyskočit. Jenže je kurva docela zima, a nechci nastydnout, tak z něj skákat prozatím nebudu, protože to se dá odložit na kdykoliv pozdějc.
Takže si musim vzít svetr proti zimě..... Nerad bych nastyd....

17:55 - Hmmm. Povídali, že mu hráli. Ale je otázka co. Hrát mu mohli dech metal, pank, oj, rok, swing, techno, jangl, industrijá nebo dechovku v čele s Bedřichem Smetanou, kterej jen kvůli týhle akci vystoupil z hrobu. Prostě cokoliv mu mohli hrát. Proto tohle přísloví má zcela zcestný znění. I když nikdo neví, jestli třeba finta není v tom, že mu právě něco nakecali. Jo proto... MASH!!!!!!!

18:28 - Jo, co třeba takovej plyn do zapalovačů? Zrovna ho řešili v upoutávce na zítřejší ráno s novou. Plyn do zapalovačů, je prostě super věc, hlavně pro děti. Máte-li plyn v zapalovači, můžete si v pohodě škrtnout a připálit si třeba cígo, džojnta, doutníka a nebo třeba stoh či nějakou dřevěnou chaloupku. Tuto zábavnou hru na škrtání jistě ocení děti do 15ti let. V případě, že v zapalovači plyn již není, znamenáto, že byl vyškrtán, tudíž něco hořelo, a nebo vyčmuchnut. Už ste to zkoušeli?? Já ne, nejsem magor... :-) Ale jo sem, ale ne nejsem magor, jako ten magor, ale v jiným slova smyslu.
To sou blbý žvásty co sem teďka napsal, protože tak trochu nevím co napsat, a tak píšu vo tom, že mě nic nenapadá. Jsem docela zvědavej, jestli to někdo čte. Řek bych, že to musí bejt docelá náročný, sledovat mý datový toky. Popravdě řečeno, bojím se trochu o svoji budoucnost. Nevím co mě čeká a co se stane. Rachot. Jistá forma nevidění budoucnosti. Toho se děsím, a proto během svý nemoci nemyslím na to co bude, ale jen na to co je. Jsem plně podřízenej svý angíně a neřeším nic okolo. A navíc si myslím, že jsem se během nemoci slušně vypsal.

20:20 - Nezkafe klasik, nová chuť novej tvar, hranatej hrnek a hranatej mozek. No, to mě napadlo, při pohledu na toho blbce co měl vlasy do krychle. Připomíná mi Krychliče z Pardubic.
Dokážete si představit život bez piva? Já jo. Celkem v pohodě.

Jdou dve malomocne deti do skoly a to jedno povida: "To jsem zvedav, co nam zase dneska odpadne."

"Sly kolem dve deti a chtely pochovat, tak jsem je pochoval", pravil hrobnik.

Po peti letech se tatinek s maminkou opet udobrili. Maminka na tatinka po
dlouhe dobe opet promluvila. Vidim ten krasny okamzik jako dnes. Bylo to u
stedrovecerni vecere. Rekla mu:
- Zer!


V tramvaji prisel ke mne nejaky chlapek a chtel po mne muj listek.
Jako by si nemohl koupit svuj!

Jeptiska stopuje na silnici do Plzne a zastavi ji mlady ridic.
Behem jizdy se ridic osmeli a polozi ji ruku na koleno.
Jeptiska na to rekne: "Zalm 12, vers 5."
Ridic se lekne, nic si s ni dal nezacina a v Plzni ji vysadi. Kdyz prijde
domu, tak otevre bibli, nalistuje zalm 12, vers 5 a cte:
"Jsi na spravne ceste."

Radi se baca s manzelkou:
"Ten beran je nejaky smutny, nemel bych ho podriznout?"
"No, kdyz myslis, ze ho to rozveseli..."

Inzerat:
Pes na prodej. Zere uplne vsechno. Ma rad deti.

Pred nebeskou branou stoji prostitutky.
Svaty Petr se zepta te prvni:
"Kolik jsi brala?"
"Tisic."
"Fuj, do pekla s tebou!"
Prijde dalsi a Sv. Petr se zepta:
"A ty, kolik jsi brala?"
"Petset."
"Mars do pekla!"
Prijde Maruska a Sv. Petr se zepta:
"A kolik jsi brala ty?"
"Pet korun."
A Sv. Petr vykrikne:
"Tak pockej, skocim si rozmenit..."

"Sestro, odebrala jste tomu pacientovi krev?"
"Odebrala, pane primari, ale mel jenom sest litru..."

Dva policajti najdou na obchuzce obesenyho cloveka, nechtej s tim mit zadny
papirovani, tak ji povesi do sousedniho okrsku. Za chvili jdou v tom
sousednim okrsku dva policajti a uvidi toho obesenyho. Ten jeden povida:
"Hele, ten mrtvej je tu zas..."

Jednou zastavil jednoho muze policajt. Muz zastavi auto a policajt mu rika:
"Ridicsky prukaz." Muz mu ho poda a ceka. Pak se ho policajt zepta: "Jak se
jmenujete?" Muz se zepta: "A ten, co umel cist, ten uz tady nedela?"

Co vznikne mixem zvykacek Big Babol a Huba Buba?
Hubabol.

21:23 - Pokusil jsem se o několik vtipných hlášek. Jsem unaven a zítra du na kontrolu, takže sem zvedavej, esli mě uschopní nebo zneschopní. Pix off...
EOL


7.2.2003 - 11:15Osmej den xoroby


Hmmm... Beruško, víš co by mě zajmalo? Kocourek mi psal, že když ti nepišu, že jsi 100% šťastnej brouček. Fakt nevím, proč si návštěvama mýho deníku kazíš štěstí??? Nebo nejsi šťastná? Vždyť ti už nepíšu. No, ale to jen tak bokem. Jinak sem byl dneska ráno na kontrole, a jsem už zdravej. Bohužel a v pondělí se navracím do pracovního chaosu. Sem zvědavej jak dlouho ho budu zase zvládat. Ale dělali mi sedimentaci a to znamená, že mi museli brát krev. Hnusná a odporná záležitost, musel jsem si sám podvázat žílu, sám zapumpovat a osumdesátiletá sestřička mi brala krev se slovy "Máte tvrdý žíly," a já koukal jak z tý dírky vytejká pramínek krve. Hnusný, ještě teďka mě lochtá má žíla.
Ale to by nebyl ten největší hardkor. Čekal jsem tam hodinu, než na mě přišla řada, a předemnou byli jen štyři důchodci. Bože, to je strašná nemoc, bejt důchodce. Přišel typ, posadil se, nacpal do igelitky svoji beranici a bundu a seděl. Asi pjet minut. Pak z tý igelitky tu bundu vyndal a držel ji v ruce. NEbo si dvě důchodkyně povídali, že jejich manžele sou taky děsně v prdeli, že jednomu dělali šestinásobnej bajpas (kurva, je to vůbec možný???) a ten druhej si třikrát denně šlehá inzulín. A asi půl hodiny, řešili, která pude dřív. Mazec. No, a aby tomu nebyl konec, tak tu důchodkyni, která si stěžovala víc, a tudížto mě srala taky víc, jsem pak potkal v Delvitě, jak má plnej vozejk žrádla.

14:17 - Něco je špatně. Jenže nevím co, a proto to neřeším. Jsem stále podřízen lékům. Každý štyři hodiny, sežrat jednu kouli. Až do neděle. Je to náhul jak svině. Každopádně mě furt ještě lechtá pravá ruka vod toho jak mi odebírala krev. Nevim, možná sem asi citlivej, ale prostě nemám rád odběry krve. Mám takovej pocit, jako by mi udělala malou dírku do těla a z ní pomalu vytejká krev. Ještě, že netrpím nesrážlivostí krve. To bych mohl vykrvácet a umřít. Což bych fuck nerad. Protože, jak bych pak mohl psáte deníček.
Jo, ale dneska sem se nasmál, koukal sem na idnes.cz a nějakej zaměstnanec americký ambasády prodával víza. Prostě nezkorumpovaní američani nezvládnou klasickej českej přístup, a to prej nejní první. Prostě mazec. A teďka si představte, že v Evropský junii chtěj stát, kterej je plnej lidí, co sou schopný uplatit i neuplatitelný. Korupce rulez!
Jenže prdel je, že to tak chodí, prostě korupce je tu, a docela hustě ovládá celej byznys. Nevim proč, ale vim to. :-) Co si budem říkat, stačí na sebe jen decentně mrknout... :-))

14:31 - Jo, tak to sme dneska po ránu řešili, nějaký ty geopolitický problémy a došli sme k tomuhle závěru. Přišel mi tak nějak logickej a polopatickej.
Z dnešního tisku:

Odeberou Majklovi Džeksonovi varlata?
Rodina jej chce strčit do blázince? On se skrývá v bordelu

Celý svět čeká s napětím na to, jak americký boží mlýny zatočí s Majklem Džeksnem (44) poté, co samozvaný král popu v televizi otevřeně vypověděl, že spí s nezletilými chlapci. Experti soudí, že mu jeho přiznání zlomí vaz. Sociální orginazace a společnosti na ochranu lidí už nyní podnikají kroky, aby byl Džeksn zbaven svéprávnosti. Zpěvákova rodina se pod dojmem ostudy snaží dostat Majkla do blázince.

Džeks sám je novou situací zcela zaskočen a uchýlil se do bordelu na Floridě. "Je v hlubokém stresu a klepe se strachy. Vůbec nechápe, co se kolem něj děje", uvedl člen jeho rozsáhlého doprovodu psychologů.

Špičková halywůdská právnička Gloria Allfred Himmler mezitím zaslala dopis na Úřad socijální péče v Santa Barbaře. "Jsem novými skutečnostmi velmi nasrána. Ten případ musí být okamžitě vyřešen. Pan Džeksn nemůže být vhodným mužem. Je nutné, aby socijální pracovnice vyslechli každou spermii pana Džeksna, která vyšla v ložnici. Tady už jde o jasné podezření z pedofilie."

Džeksnovi příbuzní zatím uvažují, zda nezavřít Majkla do blázince. Neobávají se totiž jen velké vostudy, ale i toho, že zpěvák pronásledovaný skandály pomýšlí na únik ze Sluneční soustavy. "Nevidíme už žadnou jinou možnost, jak ho zachránit," uvedla Džeksonova sestra LaSója. Její exmanžel Džordn dokonce špekuluje, že by Majkl ve svém rozpoložení mohl vztáhnout ruku na svá varlata. "Potřebuje péči psychiatra a varlata by mu měla býti raděj odebrána," tvrdí Džordn.

Maksa: Sáhla na mě smrt!
Zpěvák Martin Maxa (42) málem umřel v Tajsku! Hnedka třetí den jeho třítýdenní dovolené mohl skončit tragicky. Asi jen štěstí ho zachránilo před smrtí, když s vypůjčenou Smrtí kvůli neshodě málem spadl na skalnaté útesy.

"Půjčil jsem si ji v rybářské vesnici a po půlhodině jsme se dostali do brutální hádky, kterou jsem nezvládl. Docela solidně sme se pohádali o tom, kdo má chcípnout, protože mám asi deset let bolesti," prozradil Martin Maksa.

Pořád jsem byl v pohodě a nejednou se zvedl vítr, udělal se nademnou velkej temnej vír, a Smrt se mě snažila nabrat kosou. Nebál jsem se, že bych se zranil o ostří, jsem očkovanej proti tetanu, ale měl jsem strach, že mě přetlačí na kraj útesu a já spadnu a že se rozbiji o skály, které tam sou navíc docela ostré. Praštit se do hlavy už bych nebyl. Nakonec jsem skončil sice pořádně domlácený, na skalním výstupku, ale živý a ta Smrt na mě nedosáhla," vzpomíná Maksa. Smrt s kosou je nasraná a odhadla škodu na sto tisíc korun. "Naštěstí jsem byl pojištěný, takže jsem nemusel nic platit," dodává Maksa.

Po Tajsku se Maksa s nějakým neznámým Polákem pohybovali ve vypůjčených kriplkárách. "Kvůli úrazu necítím občas nohy a mam nahnilou celou pravou polovinu těla. Bydleli jsme pod mosty, v jeskynních, v opuštěných chatrčích, dokonce jsme se zkoušeli živit lovem ryb. Bohužel mě ve vodě napadl asi půlmetrový panic. Asi jsem se zalíbil jeho samiččce, což se mu nelíbilo. Naštěstí si mi zakousl jen do nohy, který stejně necítím, " řekl nám úplně zkouřený Maksa, který se snažil poznat i tajskou pohostinost. " Zpočátku jsem šel i do jejich těžce identifikovatelných prostitutek, ale pak jsem přešel na hašiš a opium," směje se Martin Maksa, který byl v Tajsku ve stejnou dobu jako Dan Hůlka, ale potkali se jen jednou někde v bordelu. Martin se totiž rozhodl cestovat a poznat pohostinost v různých městech Tajského zálivu."

Pozor na éčka v potravinách!
V dnešní době nenajdete téměř žádné potraviny, do nichž by výrobci nepřimíchávali takzvané přídatné látky, které většina lidí označuje jako éčka.

Jedná se především o chemikálie, která vylepšují výrobkům jejich účinky. Proto aby si lidi mysleli, jak to že tak hezky vypadaj a chutnaj. Je však věcí každého z nás, jestli se je rozhodneme přestat kupovat.

17:19 - Hele, návštěvníci, kde ste??????

17:56 - Sazka hrozí: bez státní záruky se s halou rozlučte. Kurva a co mě je po nějaký přiblblý hale?

19:38 - Nemáte někdo koblihy?

19:56 - Gud hláška: To je bejk jak kráva.

21:02 - Zahrál jsem si na haxoura, páčto se JiMMY učastnil nějaký vědomostní soutěže, a nevěděl si rady s levelem 3. Ale to je fuck, dobra věc se podařila, stránka se pokořila. Jéjda krindapána sem asi básník.
Jinak je to slušněj rachot. Takový to chaotický hledání a hledání ideálu. Můžu na to umřít? Nemůžu. Zrovna si připadám jako silnej muž.
Jedu na atomovým ledu, jedu jako šílenec, kloužu se vpřed a čekám, kdy se zastavím. Třeba o nějakou jadernou elektrárnu. No normálně, trochu sem surfoval po netu a objevil nějakou organizaci www.globalsecurity.org, která má svý satelity a prostě fotěj všechno co se jim nelíbí. Si prostě představte, že ste někde na pláži a najednou vám nad hlavou přelítne satelit a CVAK udělá snímeček. A že jich nahoře určitě lítá děsný hafo a dělaj takovýho pjekný obrázky, jako třeba tuhle nějaká jaderná elektrárna v Severní Koreji.

Jaderná elektrárna


21:26 - Jo, mám v hlavě spoustu věcí, který bych chtěl vyzkoušet a zrealizovat. Jenže od myšlenky k činnům je cesta daleká. Třeba pokrytí celýho Václaváku pěnou.... Ale to mě jen tak teďka napadlo.
Já nevím, já jsem fakt grafoman. Čím víc budu psát tím víc se zbavím rachotu. Popravdě řečeno, sem se teďka během týhle choroby tak vypsal, že už mě napadaj myšlenky docela těžce. I když by se třeba nějaká našla. Vyběhnout nahej do ulic a proběhnout se starým městem. Bože, to bych třeba vyděsil nějaký turisti a zejtra by se v novinách objevila hláška "VE STARÉ PRAZE STRAŠÍ!". A večer by běžely zprávy a tam by pustili nějaký video získaný od japonskýho turisty, na kterým by byl růžovej stín jak od někud někam běží. Jenže by si mě všimli policajti, a určitě by mě odvezli do tepla záchytky. A těžko bych jim vysvětloval, že je to prdel. Ale to je fuk... pro dnešek...

21:40 - Btw. dneska ste to s tou návštěvností fakt nepřehnali.... ;-)


8.2.2003 - 09:11Devátej den xoroby


Praha se probudila do zasněženýho rána. Předpokládám, že obyvatelé, řidiči, děti a zvířata, resp. všichni starousedlíci, jsou zcela zmateni a tudíž Prahu ovládla totální kalamita. Tady je to vždycky hustý, přijde trochu vody, nebo trochu zafouká, nebo nějaká stávka a Praha je v prdeli. Ale to je fuk.

9:44 - Byl sem se velice luksusně vysrat. Dostali sme včera navíc od Jackieho Chana krabici s různejma sladkejma tyčinkama, ovocem a podobně. Jistě si dokážete představit, co to znamená, pro lidi jako sem já. A mimochodem. Nejsme oprávněni rušit vývoj přírody.

10:53 - Jsem nějakej posmutnělej. Vím proč, je to jedno z mejch dilemat. Prostě se jen někdy bojím budoucnosti, protože nevím co od ní mám očekávat. Nic od ní nečekám, protože nemá význam cokoliv od budoucnosti čekat. Nevím co bude za minutu, třeba se začnu najednou dusit a chytnu se za srdce a zhroutím z postele, nebo šáhnu do popelníka a zapálím si chcíplýho džojnta. Připadám si nerozhodný, protože nevím co jsem zač.
Když se koukám na týfku, připadá mi ten život takovej snadnej. Čumíte na blbý seriály, na blbý story a pořád čekáte, kdy se všechno zkomplikuje. Ale vono je to takový jednoduchý. Možná proto se dělaj telenovely, aby nemuseli lidi přemejšlet. Chcete přestat přemejšlet? Já vlastně ani ne, mám někdy v hlavě takovej rachot, že bych nejradši vzal autogen a prostě ho s tý palice vypálil. Jenže rachotu se nezbavíte jen tak snadno. Pořád v tý hlavě je a pořád vás nutí nad něčím přemejšlet. Nebudete-li nad ním přemejšlet, nebudete myslet. Já chci myslet. Nic jinýho neumím. A myslím si, že myslet dokážu dobře. Akorát někdy ty šílený teorie. Ty šílený teorie... Sou nědy dost hustý, ale popravdě řečeno, věřím svým teoriím povětšinou věřím a možná proto se stávám paranoidním. Někdy. Jo, paranoia je mé druhé JÁ.
Zrovna teďka trpím pocitem, že mě nikdo nemá rád a že mě všichni sledujou co udělám, kdy udělám chybu, aby se na mě mohli vrhnout a pořádně mě rozcupovat. Ale možná, že řeším kravinu, protože sem si dal brk, a sem asi nejspíš mírně zhulenej. A tak se zabejvám kravinama. Hele, docela gud prdel, bejt v 11:03 už zhulenej. Nevím co si o tom mám myslet, ale seru na to. Je sobota dopoledne.
Venku přestalo sněžit. Koukal jsem z vokna a po ulici šel nějakej chlapík s dítětem. Oba dva měli bundy a čepice, já jim do tváří vůbec neviděl. Jestli vůbec měli nějaký tváře, protože se mohlo stát, že by se otočili směrem ke mě a místo tváře by se na mě mohla šklebit černá díra. Pak by se zase pomalu otočili nazpět a pokračovali by v chůzi za roh. To nikdy nevím, jen to jen můj momentální nápad co by se jako mohlo stát.
Úpíři. Existují. Předevčírem sem měl hustej sen. Hodně krutá noční můra. Probudil jsem se v jednom okamžiku, kdy sem byl zavřenej na záchodě a ... to sem radši psát nebudu ... , ale prostě probudil jsem se v tom nejděsivějším okamžiku, celej mokrej a zplavenej, srdce mi odbíjelo 190BPM a já cejtil jen takovej ten tlak v břichu. Jako když se vám stáhnou vnitřnosti do jedný malý kuličky, a vy cejtíte tíhu celýhu okolí. Kdy se nemůžete nadechnout....
Jo tak tenhle stav sem asi deset minut rozdejchával, choze po bytě, abych se aspoň trochu ochladil. Prostě jeden z těch horečnatejch snů, který fakt nejsou moc dobrý. Mám pocit, že ve snu nemůžete prožít nic, co byste neznali. Sen je jen skládanka z toho, co se ve vás honí, do snů se promítaj stavy mysli, prožitky. Navíc mám pocit, že se z paměti vynořujou věci, na který sem už dávno zapomněl, nebo který bych vůbec nečekal. Ale sou tam, a mě sou známý. Je to ten strach z neznámýho, z cizího a novýho.

14:23 - Sifon. Zapomněl jsem nějak sledovat, kdy si beru acilpiriny a nějaxem si v tom udělal bordel. No to je fuk. Prostě sem si teďka vzal jednou kouli a za štyri hodiny si vezmu další.
Proč vlastně píšu to co se mi honí hlavou, já kurva nevím. Někdy mám chuť udělat si prdel ze světa, někdy ze sebe (kurva, proč já debil si zrovna teďka musím vylejvat svý srdce???), prostě to tak je. A někdy mám jen takovej divnej pocit, že vlastně píšu jen o totální zbytečnejch kravinách, že si nejsem jistej tím, estli to někoho zajmá. Ale proč by mělo, můj deník je můj svět, proto sem ho během poslední změny designu zjednodušil a vypustil všechny ankety, všechny linky a tak. Je to jen moje dílo, jen mý věci, jen mý nápady, jen moje věci, já si tím ulevuju, já.... je to prostě můj deník. Nic víc a nic míň, a nejdůležitější forma na který mi záleží je psanej text.

Takže když mě napadne napsat, že sem šel na nákup, a když sem se vracel z nákupu, tak před barákem policejní auto. Si tak říkám "cha to by byla prdel, kdyby šli k nám", vlezu do baráku, zamknu ještě, protože ňákej debil nechal otevříno a mě jeden idiot včera seřval, že nezavírám, a vyjedu vejtahem. No a na koho hnedka nenarazím? Dva policajti, který někoho hledaj. Nás. A jako jestli neznáme nějakýho chlapíka XY. No že jako neznáme a ti poldové odešli. Jo, a asi dole ještě zjistili, že sem zamknul Takže když mám chuť tohle napsat, tak to napíšu. Stejně dobře můžu napsat, že jsem jel včera do práce, vyřídit si nějaký záležitosti ohledně nemoci, a když sem projížděl IPáke, tak nějaký revizoři zrovna honili nějakýho týpka co se jim snažil utýct. Bylo jich tam jako much, lidi když vystoupili z metra si hnedka šahali do tašek a kapes pro doklady. Zajmalo by mě, jestli jim ten xixt utek, protože nahoře občas číhaj městský.
A nebo můžu napsat, že sem dneska v noci spatřil velký jasný bílý světlo, který se přibližovalo k mýmu voknu. A najednou CVAK, byl jsem v mimozemský lodi, a nademnou se skláněli dva šišoidi. Nejspíš mimozemšťani, protože se mi snažili do břicha vrazit nějaký tři jehly. Ani to nebolelo, ale nevím jestli to nebylo způsobený tím, že sem měl ke krční páteři přidělanej kabel, kterej vedl k nějakýmu počítači. A asi měl nějakej význam, protože se mi občas zvedla ruka, noha, občas sem něco řekl, co jsem nechtěl, tu se postavilo, či támto, a tak různě se mnou experimentovali. No a pak sem ráno probudil, na břiše ani stopy po otvorech, jen tak krční páteř mě bolela, zvláště ten divnej výstupek co tam už pár let mám a nikdy mi nepřišel divnej.

Zpráva č. 459839893 pro Institut sledování populací:
Jedinec označovaný kódovým jménem Marek Zet. je úplně totalně blbé hovado a pitomec. Tak nějak to celý nepochopil a nějak mu nelze stále porozumět.

16:24 - Proč nemůžu nosit tampóny? Můžu v prdeli. Ježiš, já sem dobytek.

17:26 - Jo, dávaj nějakej úchylnej film o Kertisovi. Asi nemůže jako já. Viděl jsem hvěizdičky. Bojíš se ve vězení. Ne tery já sem nic neudělal, chci abys to věděl. Je tu ten druhej pán z toho plotu? A když odcházel podruhé, měl naspěch. Před domem auto nebylo a něco nesl?? Pak nenesl nic. Hm. Je to jasný.
Ať zaplatí dospělí, to se stává když ztratíš dítě. Najdi způsob jak pomoci Kertisovi, ale nech mě, ať se postarám o henryho. Sajgon. Komplikuje se to. Co to je? Nápis na podlaze.

19:50 - Paní ve zprávách na nově se přeřekla a místo policie řekla polucie. Fakt by mě zajmalo na co myslela.
Jinak dávaj nějakej strašidelnej film na čétéčku. Tak sem zvědavej jako malej lojzik. Che.

20:09 - Ty wole, bude svatej Valentýn. Nesnáším růžovou.


9.2.2003 - 17:08Konec xoroby


Hmmm. udělal jsem sei vejlet za rodičma, kde sem prohodil několik cynicko-ironickejch hlášek. No jinak mi zbejvaj poslední tři peniciliny a já du zejtra do práce. Kurva... A ještě na xvíli mizim...

22:51 - Hmmm... Jsem docela přežranej, spousta jídla okolo mě a to je docela dobře. Rád jím. Jídlo je fajn. Jinak sem měl před chvíli stav, kdy mít v ruce bouchačku, tak si proženu kuli hlavou, ale vzhledem k tomu, že teďka dávaj nějakej film od Polanskýho Piráti, tak na to seru. Stejně bych si pomoch jen na chvíli.... :-)


10.2.2003 - 10:28Zase v práci


První den v práci a už sem zase zpruzenej jak svině. Já fakt asi pudu někam prodávat knížky.

13:47 - Jsem stále Spruzený a Vadný. Přejde to někdy?????? Snad večer.....

16:52 - Jdu se podívat jaxe točí film. Budou tam karavany, hérečky, drogy a jídlo.... :-))))

22:03 - Jéééé to je hustý. Asi sem na kaši, jo u filmu hustý. Hmmm.. docela je prdel, jak mi klesá návštěvnost deníčku. No možná, je to dobře, protože vytrvaj zdravej kernel. A já si stále budu psát svoji, defakto jen vo životě. Už se to táhne dva roky, a deník je bych řek slušná telenovela. A já díky jemu poznal dost hustejch lidí. Zvláštní věc. :-) A sem za to rád. No popravdě řečeno, koukal jsem teďka na krásný ztráty, byl tam zelenka a pavlíček - tušim - a vedli chytrý řeči vo životě. Jo zelenka, když sem ho tak slyšel, nedá se s nim nic jinýho než souhlasit, protože je ze života, proto ani nemusim třeba samotáře, protože je to úplně ze života. Ale, víte co je na tom geniální, nemusim tyhle filmy ze života, ale gud je, že si na nich uvědomíte, že prostě v tomhle průseru - zvaném život - nejdete sami a klidně se zasmějete cizímu neštěstí. Helejte, je to fakt život, i mě se stávaj divný věci. například dneska sem měl domluvenej spicha s jednou holkou, a nepřišla, a ani nevím jestli mě to nějak zvlášť vytočilo, protože sem byl naštěstí zhulenej a nějak mě už nic v poslední době nemůže překvapit, a tak sem asi 15 minut dával václavák od národního muzea směrem dolů. docela slušná hra světel. a když sem tam tak pozoroval ty lidi, z nichž mnozí byli čekající, tak sem se nějak v duchu smál, jak na něco furt někde čekám, jak v tom nejedu sám, nejsem jedinej kdo někde čeká. Buď se řítíme zběsile kupředu a nebo někde na něco čekáme. Život. Sajgon. Náhul. Námrd. Hardkór. Bordel. Chaos. Všechno. JÁ.
Jo, ale hustý je jak žeru. Žeru a to dost. Nán žravou jak svině a posledních X-dnů žeru, žeru, žeru, a žeru naprosto cokoliv. v poslední době si ulítávám na těstovinách. Jo, a kdyby vás to taky zajmalo, mám i jiný problémy... Jedeme v tom společně... Cha.... :-))) A proto hulim.

22:35 - Jo, ale teďka sem dobře nasmál. Koukal jsem na logy a objevil jsem návštěvu, jenž zanechala tenhle záznam "9907 dial-213-93.orange.sk Hahaha 10.2.2003 21:49:37 ". No, moc mě pobavil ten identifikátor browseru Hahaha.... Gud džouk .... :-)))))


11.2.2003 - 11:05Ne neneneneeee


NAMRDANEJ MICROCHROCHT NET MEETING!!!

11:58 - Jsem stále maximálně vytočenej. Posranej net meeting, posraný počítače. Docela bych se sto chutěma vzal granát, vrazil si ho do držky a šel někam do centra, mezi lidi, uvolnit pojistku. Jo, a jestli by mě to mrzelo??? Mě už ne. Protože mý myšlenky a názory by byly rozhozený na okolních stěnách....

13:18 - do prdele, ja už nechci bejt nemocnej... kurva, kurva nechci, potim se, začíná mě škrábat v krku... ja nechci.. kurva nechci nechci nechci... stačí, že mě sere práce, spousta lidí, počítače a život.... kurva kurva... trapný zápisky, co?????? nuda, co?????? ale je to ten zkurvenej život, kterýmu bych s chutí vrazil granát do prdele....

13:31 - Navíc vypli vodu, takže sem se byl vysrat, ale nemoch sem spláchnout, chtěl jsem si umejt ruce, ale taky to nešlo, jaksi netekla voda. Pak sem oblík obráceně tričko a svetr, jenže sem to zjistil, až když sem se zkompletoval, taxe sem musel zase rozebrat.... sere mě to všechno, sere mě celej svět, jak zkurveně mě sere.... to už se nedá překousnout... nedá... fakt nedá......

13:38 - Navíc se blíží jaro. Nenávidím jaro, nenávidím zkurvený jaro, a vim akorát, že letošní jaro udělám hustý, bude nejhustší na světě, a vim jen jedno, okolí na letošní jaro nezapomene..... Nenávidím jaro, a jestli má bejt hustý, bude hustý.....

19:51 - Jenže uvizlo to na mrtvym bodě, protože sem nesehnal granát a navíc sem celý dopoledne ztrávil tím, že sme programovali automatickýho vrátnýho. Jo hustý, znám jeho číslo, znám heslo, a kdybych byl hustej, můžu teďka zvednou telefon a celý to přeprogramovat.... :-))) Třeba, že se po stisku tlačítka číslo dvě přesměruje mikrofon někam na ňákej cizí telefon. Hustá prdel, představte si, že vám někdo volá, vy to zvednete a uslyšíte hlas někoho, kdo cosi říká to mikrofonu a třeba chce s někym mluvit a vůbec netuší, že byl přesměrovanej úplně někam k vám.... :-)) Chápete??? Miluju moderní technologie... A teďka si uvědomte, že takovejhlech telefonickejch vrátnejch je po republice celá řada... jen znát čísla a vono si třeba spousta lidí nedělá problémy s rušením defaultních hesel.... jde jen o to, to vyzkoušet... :-)))

A prdel je, že zejtra vztávám v půl šestý, z čehož se voseru, protože jedu do brna montovat nějakejch 36 serverů..... bude to vopruz....


12.2.2003 - 16:02Jo, miluju počítače


Vstávaní o půl šestý je náhul, je to zasranej hustej náhul, cesta do brna je taky náhul a pak ty mašiny. Štyricet mašin, do každý dát disk, paměti, procesor a dát do racku. Mimochodem složit rack je taky děsná dřina.
Jo, kdybyste chtěli hubnout, vyserte se na Slim & Shrink, vyserte se nějaký náplasti, vyserte se na všechno, stačí jen nežrat, volové....... A nebo smažte....
Jinak sem děsně unavenej... Bojím se, že se mi vrátí angína... Zase mě začíná bolet v krku....

20:10 - Xvíli je mi teplo, xvíli zima. Navíc, když musíš tak musíš.


13.2.2003 - 11:27Fakt nevím


Mám takovej divnej pocit, že se mi vrací angína. Boha jeho, mě to tak sere. Sere mě tohle zkurvený období, sere mě to všechno. Přes rok se už nic nedaří, tak jak bych si představoval a mě to unavuje, zasraně zkurveně mě to unavuje. Chtěl bych bejt šťastnej, chtěl bych bejt zkurveně šťastnej, jenže to nejde. Bolí mě celý tělo, skoro bych si typnul, že kromě angíny, chřipky, se o mě pokouší zápal plic. Žrát zase skoro nemůžu, kurva kurva kurva kurva. Jen bych si chtěl nějak ulevit. "měj se a směj se", tak tahle hláška mě hází do zasranejch sraček, hází mě do zasranejch sraček..... nejradši bych jejího tvůrce zabil... Já si vás najdu, najdu si vás a oddělám vás takovým způsobem, že si nebudete nic pomatovat, protože budete mrtvý. Je vám to jasný, budete mrtvý....
doprdele, co mě se může ještě stát?

12:23 - Dovoluju si tvrdit, že se mnou hází horečka. Nějak si nerozumím... Sám sobě.. Cha cha cha.... Já jsem Phunthomas.... A navíc mě zejtra zase čeká Brno, bude vopruz, ale možná, že si užiju rychlý jízdy autem. Přeci jen praha-brno za hodinu a štvrt není jízda 130tkou.... :-))) Aspoň bude prdel....

13:35 - Jo, byl jsem zrovna na hajzlu a cet sem si hospodářky. A vobjevil sem v nich docela gud článek. Sebevražda v internetovém přenosu. Vo typovi co si v pokoji zapnul webovou kameru, aby se naň mohli lidi dívat přes net a pak sežral nějaký prášky. Jo, a prej ho ještě lidi přes net povzbuzovali, ať jich sežere víc. Jo, hustý, moc hustý, ale není první.... Už před mnoha lety (95 rok) sem znal typa co hodil na board BBSky dopis s posledním rozloučením a pak šel zkočit z mostu. Jo, ať žije komunikace po Internetu, všechno je tak snadný...... Síť je velký sci-fi, víc než si dokážou normální, ubozí občánci představit..... :-))))

17:12 - Kočka má horolezeckou náladu. Přijde si tak do pokoje, postaví se pod skříň a kouká vzhůru na poličky. Najednou se vyhoupne do první poličky, chvíli se otáčí a pak začne koukat vzhůru. Kočka řeší, jak vyskočí až nahoru. Protahuje se a protahuje až předníma prackama dosáhne na nejhořešejší poličku. Kočka je element nepravděpodobnosti, protože opět udělá něco cobyste vůbec nečekali. Ozve se tupá rána a kočka balancuje na levých dveřích skříně, které se mírně pootáčejí sem a tam, a pak kočka přejde a vršek skříně, kde prozkoumává co se tam odálo novýho od poslední návštěvy. Chvíli kouká dolů směrem na postel, jakoby řešila jestli má skočit. Pak kočka ještě párkrát obejde skříň, aby pak seskákala po poličkách jako po schodech, ale hlavou přímo k zemi, skoro až na zem, pak se ozve dutá rána, když kočka seskočí z nejspodnější poličky. Samozřejmě berte v úvahu, že poličky jsou kryty dveřmi, který jsou skoro zavřeny a tudížto kočka laboruje ve velice úzkém prostoru.
Teďka mě napadla velmi hustá univerzální teorie o životě berušek. Jenže je hrozně dlouhá a mě začaly zábst (fuj to je divný slovo, mělo by to bejt něco jako zebat, zábnout, záb cokoliv) ruce.

17:22 - Ale teďka mě napadla jiná, hustší teorie. Vždyť já sem vlastně úplně neškodnej blázen. :) No ne??? :-)))))))))))))))

18:26 - Ty krávo, zejtra je svatej Walentýn...

SVATEJ VALENTÝNE!!! CHCÍPNI!!!


18:49 - Další nasazení elitního amerického komanda pod vedením Chucka Norrise. Tentokrát proti psychopatickému šéfovi kolumbijské narkomafie. Ten se jmenuje Ramon Coto a patří mezi nejvyšší hlavouny kolumbijské mafie obchodující s drogami. Když se mu znovu, už po několikáté, podaří uniknout policii, jsou na pomoc povoláni agenti americké vlády. Stíháním uprchlého zločince jsou pověřeni plukovník Scott McCoy a major Bobby Chavez. Coto je sice během úspěšné akce zatčen, z nepochopitelných důvodů je však propuštěn na kauci a začne se mstít. Protože je to perverzní sadista, začne se mstít strašným způsobem. Zavraždí Chavezovu těhotnou ženu i jeho mladšího bratra a navíc majora unese společně s dalšími třemi agenty, aby ho vzápětí popravil v plynové komoře. Jeho strašlivé umírání natočí na video a kazetu pošle úřadům. Na prezidentův rozkaz má být nasazena zvláštní jednotka Delta Force, která má vypálit v San Carlos Cotova pole, na nichž pěstuje keře koky a osvobodit zadržované agenty. Mezitím ovšem McCoy vysazený v na pobřeží pronikne džunglí a dostane se až ke Cotově skalní pevnosti. Přestože je dobře střežená, je jasné, že zločinec nemá šanci. McCoy je odhodlán pomstít přítele.

21:17 - No, finish, mame nato? nemame. stop. finish. no. nato. mame. Ale naco?

22:21 - Ty jo, sehnal v mp3 nahrávku "Mudhoney - Superfuzzbigmuff" a asi po 7 letech sem si je pustil. A musim říct, je to pořád zasraně gud nahrávka, ani nevim jestli ještě fungujou....


14.2.2003 - 07:49Svině Valentajn Dobrotivej


Dneska je kurva madafaka zkurvenej Valentýn. Nesnáším růžovou. Doufam, že ho srazí auto, hajzla jednoho.

Jinak čekám, ne na Godota, ale nýbrž až přijede auto a naloží mě.

17:10 - Právě sem se vyzwrátil z Brna. Boha jeho, nechci vidět krabice, disky, paměti a Xeony. V počtu 36 kusů. Snad se mi o tom nebude zdát. Neb teďka pudu srát.

17:57 - a HELE, v pardubicích řešej, že důchodci budou platit MHD. Ježiš šmarja, proč to řešej, dyk je snad normální, že když má někdo strach jezdit zadarmo (rozuměj načerno), musí holt zaplatit.... Důchodce nedůchodce.

22:19 - Tákže, řekl bych že jsem zase relativně šťastný člověk. Takže tak. No. Navíc jsem provedl pár změn, kterými hodlám překvapit svý okolí, protože se budou určitě ptát co to, proč, a vono to je právě jen qůli tomu, aby se ptali, aby byli zvědaví a já jim mohl říkat "cha, je to qůli tomu, abyste se mě ptali" :-))))

Jinak fuckt hustá záležitost: FuckU FuckMe(tm). Jo, ať žijou počítače.... :-))))
Hmmmm... Chtěl jsem ještě něco napsat, jenže klasika, zapomněl jsem co, tak to nechám na zejtra..... :-))

22:45 - Už sem si vzpomněl. K jednomo počítačovému gigantu MS, z kterého sem navštěvován (čuž Jáxyme... ;-)), přibyl další... Tentokrát pardubickej Foxconn... Takže zdravím, ať se jedná o kohokoliv..... čínsky neumím a bydlím někdy v přelouči.... :-)))))


15.2.2003 - 14:37Valiumtýna zajelo auto!!!


Urááááááááááááááá!!!!!

Jo, tak už to budou pomalu dva roky, co vedu tenhle svůj soukromej ujetej projekt, kde se vylejvám ze svýho srdíčka, kam píšu strašnej hnus a strašně divný věci. Tenhle deník je něco jako odpadkovej koš, popelnice, černá díra, /dev/null, něco do čehu sypu přebytky svejch myšlenek a nápadů. Místo, kde vedu druhej, jinej, tajnej život. Druhá identita mého já, jistá forma rozdvojení osobnosti. Jo, jsem možná první člověk, kterej osídlil jak "fyzickou" realitu, tak "virtuální elektronickou" realitu. Jo, žiju na Síti jako jinej člověk. Hustá schíza.
No a prdel je, že jestli někdo občas kouknet na číselní s počtem návštěv, tak zjistí, že se velice rychlím tempem blíží desetitisícá návštěva. Jsem zvědavej, kdo ji uloví... :-))) Ani sem původně nepředpokládal, že to tak dlouho vydržím, že je možný nasbírat takovou sílu návštěv. Prostě hustý a mě to fakt baví, tomu věřte.... :-)))

14:46 - Jsem dobitek. Napsal jsem rychlým s měkkým i. Jo, a teď jestli někdo bude řešit, že sem napsal dobitek s měkkým i, tak si račte uvědomit jakej je rozdíl mezi dobytek a dobitek. Dobytek je zvíře, a to se píše s ypsilonem. Jenže pak se musíte zamyslet dál, hlavně na rozdíl mezi slovy být a bít. S ypsilonem to je, jako, že někde jste (třeba) a s měkkým i, jako když někoho mlátíte (či likvidujete). A já jsem dobitek, to znamená zbytek po bití (mlácení). Navíc, ve virtualní elektronické realitě, přejimá slovo dobitek ještě další význam. Zbytek po bitu. A nebo může nabívat neurčitého významu, protože v elektronický realitě je základní jednotkou bit, kterej může mít dva stavy 0 nebo 1. Takže to může znamenat, že sem opravdu dobytek, ve smyslu jako prase. Jenže díky existenci pouhých dvou stavů bitu, můžu bejt dobytek, ale taky nemusím. Jsem prostě jen dobitek, kterej může nabívat mnoha významů. Stačí jen přemejšlet. A pak vyplodíte takovouhle hustou teorii.

15:41 - Odmítám jakékoliv násilí na beruškách i jiných organismech. Jsem proti skupinovému sexu, jsem proti trhání kytek, jsem proti všemu, proti čemu se dá bejt, jsem sám proti sobě. Zvlášť když se po ránu koukám do zrcadla.

20:08 - Samozřejmě sem taky proti válce v Iráku. Helejte, já jsem ale i proti ropě v Iráku, protože si myslim, že je škoda ji nechat nějakýmu idiotovi (jak Salámovi Husejnovi tak Žoržímu Bušoj), a že by bylo nejlepší ji přestěhovat do čech a dát ji všechnu mě. Saláma a Žoržího bych vysadil někde uprostřed pouště, ať z toho života taky něco maj.
Ale dneska večír dávaj nějaký scifi horizont události. v ukázce byly kosmický lodě a dávaj to po desátý. mohlo by to bejt aspoň trochu gud.


16.2.2003 - 00:08Brzy jazyk nazývat


Ale ale, je nějak moc brzo ráno. No, Horizonz Události... móóóóóóc hustej film.... móóóc hustej....

10:38 - Chtěl sem jet za rodičma, ale nějak sem zaspal vlak vo půl desátý, taxem se na to vysral. Probudil jsem totiž do nějakýho beznadějnýho rána. Jo, trpím pocitem beznaděje. No a tak si o tom píšu, protože když si to zpětně přečtu dojde mi, jakej sem kretén, protože když se nad tím tak zamyslím, bylo mi v životě hůř, a ještě určitě bude. Takže pocit dnešního beznadějnýho rána je úplně zbytečnej a směšnej, protože jen já, idiot, se v tom musím babrat. Takže fakt off beznadějný ráno. No, a bezpečně vím, že dnešní den proflákám. Krom toho mi není úplně nejlépe.

Jo to sem si vzpomněl. Včera sem poslouchal projekt Biosphere - Patashnik, no a jo, hodně hustýýý.

11:05 - Někdy mám pocit, jako by se mě Praha snažila odvrhnout. Vždycky sem přijedu, pobydu a zase po nějaký době mizím. Jakobych měl problémy se tu udržet. Děsivej stav. Ale popravdě řečeno, hodlám tu ještě nějakej čas vydržet, i kdybych měl přetáhnout pérka. Od hodinek.

12:33 - "Je neporovnatelně snazší vědět řekněme mnoho z dějin umění a mít hlubokomyslné názory metafyzické a sociologické než dobře znát osobně a intuitivně své bližní a mít dostatečně živý vztah ke svým přátelům a láskám, ke své ženě a dětem. Žít je mnohem těžší než znát sanskrt nebo chemii nebo ekonomii. Intelektuální život je dětská hra; proto mají intelektuálové takový sklon stát se dětmi a potom hlupáky a nakonec, jak jasně ukazují politické a industriální dějiny několika posledních století, vražednými blázny a divokými bestiemi. Potlačené funkce nezanikají, zakrňují, hnisají, zvrhávají se v primitivnost. Mě prozatím je snazší být intelektuálním dítětem nebo bláznem nebo bestií než harmonickým dospělým člověkem. Proto (kromě jiných příčin) je taková poptávka po vyšším vzdělání. Útěk ke knihám a na university je jako útěk do hospody. Lidé chtějí utopit své poznání, jak těžké je správně žít v tomhle groteskním soudobém světě, chtějí zapomenout, že v umění života jsou žalostně neschopní. Někteří svůj žal utápějí v alkoholu, ale je jich ještě víc, kteří jej utápějí v knihách a uměleckém diletantismu, někteří hledají sebezapomnění ve smilstvu, tanci, filmech a poslouchání rádia, jiní v učených přednáškách a vědeckém koníčku. Knihy a přednášky jsou lepší prostředky k utápění žalu nežli pití a smilstvo, nezůstavují bolení hlavy a žádný z těch pocitů postcoitum triste" (A.Huxley - Kontrapunkt).

Jo, tak tahle část mě přišla natolik chytrá, že sem si ji prostě musel do toho svýho deníčku vložit. A toto panáček napsal v roce 1928. Řek bych, že platí stále. ANO JSEM ŽIVOTNÍ DILETANT!!!!!! Čestně prohlašuji! :0)))))))

13:09 - Fuj, já sem prase. Ale jinak... Kočka má schazovací náladu. Hledá sušenky, ale všechny sem je včera sežral. Hle. Jednu však našla. Ležela na zemi. Kočka najde všechno. No to sou věci. Zrovna vyskočila na okno a vočuchává moji čepici co ji mám na topení. Předevčírem sem ji navíc přistih jak ležela na topení na mým roláku a tak nějak dost tvrdě spala. Kočku mám rád.

13:35 - Z lidové moudrosti: Únor bílej, smažky šílej.

19:37 - Ty wole, vono je už po půl wosmý. A ani sem si toho nevšim. Jo jasně, sou nějaký zpíčený zprávy na nově.

19:45 - No to je vostrý, prej se kradou vrata od hřbitovů. Prej i na zakázku. Si představte, že se porevoluční zbohatlík, a že si necháte před svůj novej barák koupíte dveře od hřbitova. No jasně, když už podnikatelský baroko, tak i s vratama od hřbitova. Ale bacha na zemřelé, aby se nemstili.
Skandál. Redaktoři ČT zmlátili Balvína. Hardkór. Všichni byli opilí. Normální hospodská rvačka, kterou rozmázli. Chudáci.
Prej fotbal nám zhoustnul. Asi začali hulit. Nějaká fotbalová extraliga. Asi hašan nechytil nějakej puk. Nikdy sem moc nepochopil, proč hrajou fotbal v zimě, když sem si myslel, že je to letní sport. A s hokejem je to taky slušnej hokej, hrajou ho v létě. Nějak tomu nerozumím. Ale to je fuk.

21:14 - Někoho pod okny mlátěj. Vypadá to dost krutě. Nějaký tyče a strašnej řev. Bože, oni toho člověka zabijou!!! Udělejte něco!!! Pomóóóc!!! To je hnusný, na to se nedá dívat, vždyť je tam krve jak z vola. Co jim ten člověk udělal??? Radši poodstoupím od okna, aby mě někdo neviděl.

21:44 - Bitka skončila a sníh zbarvila jakási červená kapalina. No nic, nic nehoukalo, nikdo nekřičel, tak to asi dopadlo relativně dobře. Ale nemám rád, když si někdo vyřizuje svý účty násilím. Protože vy parchanti si musíte uvědomit, že jste oproti vesmíru tak zasraně malí, že nějaký násilí je naprostá ubohost. A navíc určitě někdo bude řešit, jestli se to opravdu stalo a proč sem nepomoh. No, jestli řešíte rádi, řešte, hošánci a hošánky.
Jo, takže únorovej soubor překonal 100kilo. Super, už se to dlouho nestalo....


17.2.2003 - 13:33Život je hardkor


Život je hardkor. Rozepíšu se asi večír, protože teďka vyplňuju nějak posranej výkaz pracovní aktivity a deníček.

19:13 - Já kurva nevím co v tuhle chvíli napsat. Musím si dát pauzu. Ale vím, že dneska pudu brzo spát, sem nějakej znavenej. Moc. Ta angína mi dala za uši.

20:16 - Jo život je hustej. Zvláště pokud se zamyslíte nad tím, co by se mohlo v budoucnu stát. Někdy sou to hustý scénáře. Moc hustý. Helejte, zase se mi chce nic psát. Poslouchám nějakou muziku a je to nečekaně dobrý. Tak nad tím přemejšlím. Projekt "a;GRUMH - Bloody Side". Vlastně sem to sosnul jen qůli tomu zvláštnímu názvu. Musím se podívat na net, co je to zač.

20:53 - Jo sem si vzpomněl. Koukal sem na zprávy a viděl reportáž, jak nějaká banda xixtů jedoucí na fotbal na benzince vyběhla z busu a vykradla čerpadláře o bagety a pivo. Pak dorazili na zápas, jejich vroucně milovaný futbolový team prohrál a na tý samý benzince je při zpáteční cestě chytli policajti. Nikdy holt neježděte na tu samou benzinku.

No prostě magoři, ale já jsem se rozhodl změnit dost věcí. Hlavně pohled na svět Asi je to nutný. Věřím, že to něčemu pomůže.

hele segra, vis na co sem tedka prisel??? uzasnej pocit je verit jen tomu, ze se neco zmeni... pekne pomalu, zacit od zmen detailu, a sledovat jak nektery prinasej uspokojeni, a ona ta velka zmena jednou prijde... neco se musi zmenit... a kdyz se muzou menit k lepsimu i drobny detaily, tak proc by se nemohli menit i ty vetsi.... jestli mi rozumis... :0) bracha mara (teda musim rict, ze neco takovyho pisu segre poprvy... ;0))

ja vim, vydrzet. no tedka sem psal segre (hele normalne, nikdy sem nevedel jaky to je mit segru, a tak mam ode dneska segru. vzhledem k tomu, ze me a evu prohlasilo par lidi za brachu se segrou, taxme to vzali doslova a aby byla prdel, taxi rikame bracho a segro :0)), ze se nemusis snazit hnedka zmenit neco velkyho, ale staci zacit u malinkejch detailu. Ona i jejich zmena, dost potesi, a kdyz se muzou menit maly detaily, tak proc by se jednou nemohly zmenit i velky. Mas pravdu, jde jen o to vydrzet, ale kdyz tomu budes verit, ze se neco zmeni, a nekdy zmenis neco malinkatyho, zmeni se zakonite jednou neco vetsiho. :0) to proste musi jednou prijit... jestli mi rozumis... eM.

Právě sem měl filozofickou desetitiminutovku po smskách na téma změny v životě.


18.2.2003 - 09:47Zase ta kočka!


Dneska ráno měla kočka zase shazovačnou náladu. Poté, co jsem se probudil a otevřel dveře do pokoje, kočka ke mě vtrhla, chvíli jakoby bezcílně bloumala po pokoji, po krátkém ataku baličku sušenek a jejich sežrání, vyskočila na televizi a prackou začala shazovat předměty na dotyčné týfce ležící. Pak se chvíli poflakovala pod stolem, pod postelí, na stolem vedle skříně, pod křeslem a pod židlí, aby pak odkráčela neznámo kam.
Kočka je zvíře kosmický. Dokáže nabrat neskutečný zrychlení.

14:14 - Kdybych nebyl debil a neodmít brko s tím, že chci bejt v práci ready, tak bych byl teďka zhulenej. Což je o to víc k nasrání, protože du do města a tam by bylo moc dobrý bejt zhulenej. Jsem součástí Zhulený generace. Chápete to??? Jste ZHULENÁ GENERACE. Stejně jako já, stejně jako tisíce jinejch lidí vokolo vás. Add absurdum, zhulenci sou starý i mladý, není to o generacích, je to o lidech. A závislostech. Mám moc rád hulení. Aj laf ju, mery džojnt.

15:26 - Fakt by mě zajmalo, jakej debil vymyslel tiskárny. Pod heslem "šetříme naše lesy" lidi tisknou kdejakou kravinu. A ideálně úplně dvakrát po sobě. Nějak to nechňápu. A ještě navíc po vytištění 256 stránek přijde borec s úsměvem a podává mi dva papíry, který sem do tý tiskárny poslal před nějakou štvrhodinou, a kdy navíc po zjištění, že nechci čekat až se mi ty tři řádky vytisknou, sem je napsal ručně. Ještě teďka mě bolí ruka od tý námahy...

15:41 - Takovej malej džouk. Pokud znáte jméno Kevin Mitnick, tak tohle je opis jakým způsobem došlo k hacknutí jeho webu: To deface Mitnick's site it was enough to go on your windows desktop, create a new webfolder and name it with www.defensivethinking.com. The lack of security set to Frontpage allowed the attacker to view the entire DefensiveThinking websystem as a folder of the attacker windows computer. To deface the webpage it was enough to create an HTML file with the defacement message and drag&drop it into the newly created webfolder. As simple as told.
This configuration mistake allowed the attacker to view, browse, read all the files in DefensiveThinking's web structure.


Ten postup je úžasnej. Fakt úžasnej. :-)))

16:14 - Fakt nevim, fakt nevim. Zrovna si čtu novinky a koukám, že do ulic vtrhli zcela znudění studenti umění a symbolicky rozbíjeli sochy v praze. Fakt kurva nevim, ale zase jde jen o to zviditelnit se. Jen prostě zařvat do světa "kurva, jsem tu!", a co z toho?? Stejně na to všichni okolo píchaj, protože jim na to serou. Nějak poslední dobou zjišťuju, že je sice gud na sebe upozorňovat, ale že je lepší zůstat si tam někde vzadu a jet si po svým. Třeba jako teroristi z Al-Kajdy. Koho by normálně napadlo, že za sněhovejma vánicema a 28 mrtvejma v USA stojí bin Ládin a Al-Kajda?? No nikoho, protože i když je to pravda, Žorží to nepřizná a u mě se to prohlásí za zhulenou teorii.
Jinak se bavím Severní Koreou. Co já nebo jířík X., ale Severokorejci, to sou pane provokatéři. Na jedničku. Jen pjekně těma svejma atomovejma zbraněma provokujte Amerikány. Korejci ropu nemaj, američani bubákujou nějakejma ubohejma sankcema a myslím, že severokorejci se svojí miliónovou armádou to maj úplně v píči.

16:31 - intermediální ateliér Milana Knížáka. Co to znamená? Píči kurva drát, to ti podělaný umělci neuměj česki?

17:08 - Uměj, jen se nedokážou vyjadřovat a akorát blbec jako já píše jen tak zprdele hezki česki.

20:03 - 9999 hitů na čítadle. Další návštěvník bude mít číslo 10000.

21:12 - Hmmm.... Po chvilce slabosti musím konstatovat, že JÁ JSEM OPRAVDU VŠECHNO! JSEM VÁŠ KRÁL! Hmm... Měl jsem v hlavě nějaký moudra, ale zapomněl jsem je. Mnns...

21:21 - Ty wole, je rozhovor v týfce s Idou Kellarovou, ta ženská je hustá. Má fakt gud názory.

21:21 - Ty jo, ňákej pošuk se upálil v metru. Přes stotřicet mrtvejch. Hajzl. Ukrad mi nápad. Musím na to zapomenout.

22:44 -

--=== 10000 ===--


Takže dneska sem získal 10000 hitů na počítadle. Hustý. Výhru si odnáší "10000 gw6.vslesy.cz [37] MSIE 5.5 Windows 95 18.2.2003 22:14:28 " . Pokud sem v dobře v obraze, tak jeden z těch věrnejch čtenářů, protože Lesní společnost HK zaznamenávám celkem dlouho. :-) Tož kongratulejšn... :-))


19.2.2003 - 22:04Hustý


Ty jo, dneska sem nestíhal. Slušnej rachot a ještě něco musím kurva dodělat. Manuál k elektronickýmu vrátnýmu.

22:53 - Hmmm.. Dostal sem chuť napsat jednoho emajla, takže sem zatím dám prozatím odkaz na jednu sajtu, kde najdete takový ujeťárny jako třeba tohle a nebo tohle. (thnx to Jimmy)

23:54 - Jo, já si neodpustím fakt jeden hustej hardkor: Nigerijského konzula zastřelil český důchodce .


20.2.2003 - 09:41Windows XP Professional


Skvělé zážitky v digitálním světě.
Je to něco jako s tím důchodcem. Stejně absurdní.

12:30 - Tož sem si začal nějak ulítávat na čínskej fást fůdech. Sem si dneska koupil něco co měli označený jako M10 s podtitulkem "Kuřecí maso podivuhodné chuti". Je to fakt hodně hustý.
Drobná ukázka z mého zápisu do výkazu práce: 20.02.03 - Velká - Zcela mimo projekty - Osobní - 15 minut

20:42 - Jo, dnešek mě vytáčí. Musim se učit fakturovat, je to docela náhul, protože sou to nový věci, který mě nebavěj. Hmmm... napadaj mě chmury, chmury táhněte do hajzlu... No, ale aby byla nějaká sranda, dneska sem zjistil, že mi včera hekli špeka. No úplně zcela náhodou, protože v tempu zůstaly moc divný adresáře a já pojal jisté podezření, abych zjistil že...
Hek byl provedenej díky apachi a sslku nějakým exploitem, který mi tam navíc zůstal i se zdrojákama a paxe haxorům podařilo nainstalovat něco, co se menuje Energymech a je to normální regulerní irc bot. Celou tuhle záležitost se jim podařilo zkompilovat v /var/tmp a pustit jen pod uživatelem apache. Cože teda postačilo k tomu, aby se Energymech pustil a fungoval. Asi tři hodiny sem měl puštěnej dump na odchozí komunikaci na dva irc servery, protože haxoři byli tak chytří, že nedokázali zamaskovat běžící procesy, takže byla netstatem vidět navázáná spojení a otevřený porty, a jak máte tyhle informace, můžete snadno zjistit fuserem, kterej pid je otevřel. A pak už snadno zjistíte, která aplikace to je. Haxoři měli tolik důvtipu, že přejmenovali binárku emech na bash, takže na první pohled může vést k názoru, že nemáte haknutej počítač. Ale stačí fakt jen trochu myslet.
No, takže sem si takhle asi tři hodiny dumpoval komunikaci, jenže pořád ani ťuk, jen ping-pong na ty dva irc servery. a já potřeboval aspoň jeden název kanálu a nějakej nick. No a v tuhle chvíli mě napadlo se podívat trochu blížej na zdrojáky toho energymechu. No ty vole, a nestačil sem se divit. V tom adresáři byly i konfigurační soubory a kompletní log... :-)

entity Khan
linkpass bymylilmouse
linkport 1221
autolink
nick RoCKeT
login inc
ircname ^C6Booyaka!
modes ix
userfile `1.users

set BANMODES 2
set OPMODES 5
tog SPY 1
channel #emy^
channel #crew
channel #sk
channel #Castravete


server stockholm.se.eu.undernet.org 6667
server moscow.ru.eu.undernet.org 6667
server eu.undernet.org 6667

No a při troše inteligence snadno uvidíte co a kam se připojit a jít na pokec... :-) Chvíli jsem koukal na nulovou aktivitu. Ale pak jsem spatřil ve výpisech otevřenejch spojení, že je otevřeno nějak moc konexí kamsi do anglie na https port. Čemuž by napovídalo i to, že jsem našel v tom tempu našel i exploit na ssl apache . V tu chvíli jsem sestřelil všechny štyři procesy tzv. "bashe" a za prvý ustala aktivita směr anglie, a z irc kanálů zmizeli 4 useři. Hodil jsem mesydž, že jsem admin haknutý mašiny a že je mám a po chvíli se ozval on!! HACKER! (možná - ale určitě to byl někdo z okolí). Velmi krátký rozhovor s někým kdo mel nick Sup3r, jsem na otázku Sup3ra "z jaký země sem" odpověděl "you are hacker? check my ip ;-)"... Pak se ještě objevilo ";-P lol" a tím to zhaslo...
Což samozřejmě nevylučuje, že nezůstala nějaká bedlivě ukrytá štěrbina, ale to nikdy nevím. Ale dost silně o tom pochybuju, když po sobě nezametli ani moc stopy a nepoužili žádnejch složitejch maskovacích možností. Prostě sem je našel moc snadno. Asi to byli nějaký ty lammers :-) Ale to fakt nevím, preventivně by bylo gud to přelejt, ale nějak to nestíham a ani nepovažuju za hot. Soudě podle komunikace na kanálu sk, to fakt byli nějaký lameři. Ale našli mi slabinu, naštěstí ne na citlivým místě... :-)) Nějak mě zrovna tahle mašina nesere. Ale aspoň sem si to docela vychutnal, protože dostat se takhle k čerstvý hacklý mašině, není až tak častý... :-)))

hardkor, receptář a přemek!!!

21:46 - Tak nám nějaký zlodušský hakeři ukradli osum milijónů čísel kreditních kart. Mno gud. Ještě by mě zajmalo, jak to provedli...


21.2.2003 - 10:53Haxouři


Ještě musím přijít na to, kudy se mi dostali do mašiny. Vzhledem k tomu, že energymech běžel jen pod uživatelem apache, je to buď díky mod_ssl a nebo máme nějakou chybu v php skriptech. Už mám přibližnej čas hacku, takže večer projdu logy.

16:37 - Z denního elektronického tisku: 15:51 - Policisté dopadli organizovanou osmičlennou skupinu výrobců extáze a pěstiletů marihuany. Podezřelí prodejem drog získali 2,5 miliónu korun. Kriminalisté odhalili 7 laboratoří.
Bože, tý trávy je škoda.

19:15 - Jo, tohle je úplně ze života počítačů.
Hmmm... Mám hlad. Nejdřív se musím najíst, protože poslouchám rádio akropolis a poslouchám něco vo goldštajnovi, mečení koz, nenávisti a bůh ví čeho. Asi nejspíš něco intelektuálního, protože tomu vůbec nerozumím. Nějaká tmavovlasá dívka, hází ňůfspýkem, řevem a třiceti vteřinách. Blbý kecy. Stejně jako ty mý. Jen prostě něčí vzteky proti velkému bratru a ideopolicisty. Ježíš šmarjá. Du radši žrát. Mám totiž úplně jiný problémy. Hlad, vztahy, a bůg ví co ještě. Ale tyhle keci o civilizaci, globalizaci. Bože. Autorovy kydy jsou jen jeho pocity, ale radši všechny svý vzteky vztahuje na nějakej globální problém s velkým bratrem. Já radši střílím lidi v tramwaji, je mi to bližší a jaxi přízemnější. Seru na tři hesla strany, nemám prachy, někdy se bojím, válka je sice mír, svoboda je sice otroctví, nevědomost je síla, ale já to mám jaxi v prdeli. Kurva, proč to poslouchám? Protože sem přízemní idiot a teďka žena cosi říká "můj spasiteli", bože, každej se musí spasit sám. A hele, vono je to z Orwella.... Ty krávo, já jsem teďka zneuctil modlu. Du se kát.... Mám hlad.....


22.2.2003 - 00:08VYHRÁL SEM!


Ty jo, je 1:45 a jsem hustej. Vyhrál jsem včera večer lístky v soutěži rádia akropolis (možná to tam časem bude v archivu), kde chtěli vědět nejvtipnější možnost, kde by semohl Usama bin Ladin schovávat, protože to bylo v rámci pořadu na téma 11.září. Byla to těžce undergroundová akce, vysílání po netu, hustý teorie o spiknutích, podložených logickými podklady, komprimovaný vysílání, takže to ve sluchátkách máte streamovaný na 64kbitech a 22kHz, pár stovek posluchačů. Prostě hardkor. A taxem tam po ICQ poslal následující text.

Usamu je zbytecny hledat, zbytecnej chaos, uz sme ho chytli a odvezli z tyhle planety, a zastupci my rasy se omlouvaj, protoze je to experiment, ktery se nam jaksi vymkl z rukou. Je to jen robot s novym typem bioelektronickeho mozku, a pri uploadu novy verze ovladaciho software doslo k chybe pri prenosu dat.. no a my sme s nim ztratili na cas kontakt... byl vsak odchycen a uz je mimo. Jedinej problem mame s robotem rady 0x0FAFFBA, ktereho vy oznacujete jako Dzorzi Bush... Stale nam unika....

Měl jsem docela příjemnej pocit, když ho tam pak četli. Můj text byl přečten několika stovkám posluchačů, prostě těžkej underground. No a taxem (částečně asi protekčně :-)) vyhrál dva lístky na ska akci v Továrně na zejtra. Takže sem docela spokojenej... Prima zážitek. Jo to rádio je taky hustý, sou v úplně luxusních prostorech, kde by byl už jen naprosto boží byt.

Jinak kočka si dneska hrála na schovávanou. Vlezla si do skříně a myslela si, že ji nikdo nevidí. Jenže zapoměla zastrčit ocásek a ten ji tak koukal zpod dveří. Kočka pak vylezla o poličku vejš a zalezla la si úplně dozadu, takže ji byl vidět jen kousíček hlavy. Kočka je hustá. Já taky. :-)

17:13 - Ty jo, vono už je tak pozdě. No musím říct, že sem byl včera slušně vypálenej. Zvlášť, když sem ještě večer jel do Akropole pro ty lístky. Metro moc hustý. Zlášť když si jedete na modelu, co zpomaluje vnímání času. Každou vteřinku si vychutnáte jakoby trvala celej rok. Cesta mezi jednotlivejma stanicema trvá celou věčnost a vy slyšíte dech cestujících, jejich kašlaní, cítíte jejich pohledy, vnímáte jejich přítomnost. Někteří z ni mě docela srali a nevím čím. Asi jen z principu.
No takže, když sem po neskutečný cestě, kdy sem měl zase pocit, že jedu z kopce dolů, kdy sem tak usilovně přemejšlel, že sem třicet metrů pod zemí, v ocelový housence a kdyby se stal nějakej průser, tak že nás nikdo nezachrání, abych si ve finále uvědomil, že jedu nuselákem, tudížto štyricet metrů nad zemí, vystoupil na hlavním nádraží, který bylo v těch půl desátý dost psychopatický, sem šel na tramwaj. Jo, kurva, teďka sem napsal divnou větu, ani nevím jestli ji někdo pochopí. Takže všechny ty posraný tramvaje mi ujely před nosem.
To je pro zhulence hodně hutnej stav, když musí čekat a všechno tak trvá. Chodíte chvíli do kolečka, nebo si sundaváte a nandaváte rukavice, či se zabejváte jinejma blbostma a lidi se na vás dívaj, nebo vy si to myslíte a serete na ně. Víte co to je pro zhulence, když po deseti minutách konečně tramvaj přijede, vy si sednete a těšíte se jak rovnou pojedete a ta svině zastaví na červenou. To čekání je fakt hodně dlouhý a nasrávající.
Pak konečně vyleze z tramvaje a dete k Akropoli. Já ten barák nikdy na poprvý nenajdu. Prostě nemůžu trefit ten správnej blok domů. Včera to dopadlo tak, že sem se úplně vypálenej musel zeptat nějakýho panáčka, protože sem začal trpět strašnou stíhou, že to pro dnešek vůbec nenajdu. No, von mě poslal o ulici vejš. A ani sem nebyl překvapenej. Pak už to bylo dobrý. Našel jsem tu správnou střechu, přes kterou sem musel přejít a byl sem tam... :-)

17:26 - Jinak sem byl dneska udělat velkej nákup v delvitě. No hustý, ještě jak sem byl po včerejšku mírně zmatenej, ztrávil sem v tý budově asi třičtvrtě hodinku, kterou sem vyplnil zmatým pobíháním mezi regály, hledajíce takový věci jako smetanu, špek, bagety, halušky, brokolivový polívky, tou-fou, jogurty, sušenkama... Všechno sem to posbíral a celá ta prdel, včetně dvou krabiček cigár, vyšla skoro na sedum stovek. Ale gud. I nějaký džusy sem vzal.
Jo, takže sme měli k vobědu halušky se špekem.

17:33 - Zpráva č. 346783 pro Centrálu odděvního průmyslu:
Lidi nevěděj co chtěj. Dívaj se skoro pořád na televizi, kde sledujou ujetý příběhy ze života. Hodně hustá je Emeralda, což je vo nějaký ženský, která má zelený srdce a nikdo neví co s tím. A tak se zamyluje do nějakýho profesora meducíny, kterej jí slíbí, že ji přebarví na červeno. Jenže netušil, že Emeralda je ještě panna a neví co chce. Takže pak z nešťastný lásky oslepne a doktor pochopí, že udělal strašnou věc, dá se na pokání, vydá se po kolenou na pouť do Španělska, kde celou cestu přes oceán ztráví v soukromém nákladním letounem, na kolenou plazíce se kolem stěn nákladního prostoru. Na španělském pobřeží poprvé okusí marocký hašiš a dostane se mu osvícení. Pouť ukončí, kdesi v nějakém squatu se španělskými punkery, sjíždíce se heroinem.
Jednou se předávkuje a skončí v sanatoriu, tam si vzpomene Emeraldu, pošle ji snail-mail a čeka. Asi po měsíci dostane dopis. Emeralda. Píše mu, že je na cestě za ním a že už mu dávno odpustila. Setkají se, strašný objímání a ona mu vysvětlí, že už to všechno pochopila, nechala si v USA udělat plastiku srdce a implementovat si elektronický oči, provdala se za jednoho ropnýho magnáta, kterej ji děsně miluje a ona přijela jen proto, aby ho zabila. V tu chvíli on vytřeští oči a dostane srdečnej záchvat, protože jeho drogami oslabený srdce nevydrželo tu zprávu, a zhroutí se jí do klína. Ona pochopí a oslepne. V tom duševním bolu obrátí proti sobě zbraň, kterou měla určenou na doktora, vloží si hlaveň do úst a vystřelí si mozek z hlavy. Rána probere k životu doktora, kterej infarkt přežil, a když uvidí tu spoušť a kus Emeraldiny šedé kůry mozkové na svém rukávu, vyndá z její ruky zbraň a přiloží si ji na oko. Druhou kulkou si vystřelí oko a mozek taky z hlavy. Pak už jen přijdou doktoři a řeknou "to je bordel".
Jo a pak sou zmatený a choděj do práce, blbě se oblíkaj, choděj do supermarketů a připadaj si bůhví jak. Já jen o sobě můžu říct, že si tam připadám pěkně blbě. Jo.


23.2.2003 - 04:12Návrat


Právě jsem se vrátil z Továrny. Už dlouho sem nebyl na akci, kde by bylo tolik punkáčů. Klasika. No Future. Já se zhulil jako prase, protože mám budoucnost. Možná... :-)

19:06 - Jo takže sem si dneska odpoledne udělal krátkej vejlet za rodičma, který stejně nebyli doma, takže sem si apoň vanu, jídlo, noviny a týfku. A zase sem jel nazpět. Prima vejlet vlakem tam a zase zpátky. Jako Hobit.
Jo cesta vlakem byla taky dost zmaštěná. Lidi byli ňájeký celý ujetý. A co jich jelo. Cestou tam se seděl v kupáči rychlíku s nějakejma důchodcema, jejichž význam sem vůbec nepochopil. Prostě tam seděli a někam jeli. Stejně jako asi oni nevěděli kam jedu já. Je to nepodstatný, ale oba dva kašlali a smrkali, taxem se přidal a nakonec smrkaly i dvě holky, který s náma jeli. Kupáč choromyslnejch, bych řekl. Ale to byl jen můj soukromej pocit. Když sem pak přesed na voprcálku, tak jeli nějaký mladíci, který se děsně zajmali o auta. Furt házeli do vzduchu nějaký slova jako renault, pežot, rolsrojs, motor a benzin. Pak svůj rozhovor zakončili nějaký popisem bouračky a rozloučili se. Vcelku nepodstatnej rozhovor, protože nerozebírali žádný globální problémy lidstva, jako třeba nedostatek rýže v Somálsku či nigerijské dopisy. Prostě se starali o svý vlastní problémy.
Cestou zpátky se mnou jela nějaká ženská se synáčkem, kterej si četl Robinsona Crusoa a vona se snažila plíst nějakej svetr. Jo, myslím, že chybná výchova, protože ze synáčka určitě bude stejne zoufalec jako já. Vono je to nebezpečný válet se v knihách, budete totiž pak strašně sečtělí, budete si žít v cizejch světech, který se vám pletou dohromady a stejně ve finále budete vědět hovno. A z toho zmatku, že svět je jinej, než v knížkách skončí buď na chlastu, drogách, u psychiatra a nebo jako váženej houslista, protože malý klučina si sebou vezl housle. Chudák. I s houslema bude vědět hovno.
Takže si nevybere.

19:34 - Helejte, já mám v poslední době pocit, jako bych byl osvícenej. Prostě takovej divnej pocit. Ale jen sem holt přehodnotil pár pohledů na svět a myslím, že sem je načas přijal za svý. Nebo mi aspoň přesně v tuhle chvíli připadaj úplně logický, ale znáte to. Někdy nad něčím přemejšlíte a v tu danou chvíli vám přijde naprosto logickej a jasnej. Jenže ráno se probudíte a najednou ejhle, vono to je jinak. Uplně zcela jinak a udržet si ten pohled na svět je někdy dost těžký, protože ten svět vokolo je totiž děsněj průser. A jak snadno je jednoduchý sklouznout do do deprese a pak se z ní vyhrabat. Prostě potřebujete někoho, kdo vás podrží, kdo vás za ruku provede těžkým obdobím. A obráceně. Záchraný vzájemný kotvy. No... teďka sem se zamyslel.... Moc....

23:06 - Jungle je hardkor.


24.2.2003 - 15:27Vopruzz


Práce je wopruz. Hlavně ta moje. V poslední době.

15:35 - Jo jen mě napadlo, co by se stalo, kdyby všichni technici, zprávci sítí a mě podobní xixti vztoupili do stávky. To by se buznysmeni asi dost posrali.

19:01 - Jsem nějakej fest unavenej. Sem odpoledne zápasil s Windows XP a zálohovaním 10GB notesovejch databází. Výhul.
Navíc sem přemejšlel nad tím, že veškerý šílený teorie o tom jak můžu spasit svět, jak by se dal zničit mekdonald, káefceé, šel a podobný organizace, dou úplně do píči, když začnete řešit, že práce vás sere, že byste potřebovali změnu, ale jen tak hnedka ji nemůžete opustit, protože byste přišli o jedinej zdroj peněz. No takže sem to celý shrnul, že globální problémy dou do hajzlu v okamžiku, kdy zjistíte, že nutně potřebujete vyřešit svůj malej problém, třeba jen ten, kde budete za půl roku pracovat. Může se stát.

20:55 - Hm. Copak je to za vojáka, když je línej otevřít vokno, když má v pokoji děsně nahulíno. No nic, musím se zvednout. Hele nějaký undergroundový záběry, líbaj se tam s havlem. Vo co de, když ste v undergroundu. Vo co de, když čtete v novinách, že si nějaká vondráčková bere nějakýho podvodníka, vo co de, když čte, že tam byli všichni manažeři, promotéři, zástupci pr agentur a jinej vopruz. Když se nad tím zamyslíte, populární se můžete udělat buď sám a nebo za peníze. Helejte to sou ale blbý kecy co mám... zkusím mít jiný...
Tak teďka sem zjistil, že tenhle chobot mě asi nemá rád. A asi nejen mě. Klidně mu napište, že je fakt chobot.

Odgrzewane obiadki, a to żona poszła i nie wróciła, a on siedział i czekał i zaglądał do okna i pazury z nerwów obgryzał i pił wino i nie pamieta kiedy ona wróciła, ona też nie pammięta:) a to znowu że głebokie powinny stać na dole, a płaskie na górze,i że jak ona zmywa podłogę, to go wyzywa od różnych, bo on włazi jej z buciorami do kuchni, czy zycia, nie pamiętam już jak to leciało, że słaba płec, ale nie słaba, on jest dumny, bo ona jest waleczna i piękna jako ta xenia, mlekota, blekota, czy inny rumburak, a może xenna (nie-e to chyba na zaparcia) - diskopolalajf. Folklor malowany, ale smutneeeee toooo!! Oj smuuuuutne.
- Pani Aniu..mamy może jakieś pudełko podłużne w piwnicy? - pyta dyrek
- Nieeee chyba raczej niee. A po co?
- Aaaaa królik zdechł moim córkom i muszę go pochować...
Iza z twarzą Baster Keatona siedzi i nic się nie odzywa. Dyrek mina pogrzebowa, Ania - uśmiech głupkowaty, bo kurcze nie widziała nigdy bossa tak zakłopotanego. Bossa z sercem do zwierząt i innych królików. Bossa, który sam dźgał ołówkiem to bezbronne stworzonko, kiedy denat (nazwijmy sprawę po imieniu) wpił swoje zębiska w jego palucha. A teraz? Teraz płacz zbiorowy i dyro z workiem foliowym, łopatą i pudełkiem po łiski...


22:22 - Kočka přišla na návštěvu. Ale nějak jí to u mě dneska nebavilo. Vzhledem k tomu, že stačila sežrat misku různejch brambůrek, sušenek, tyčinek, kterou má v pokoji defaultně nastavenou, tak si ukradla z pytlíku kukuřičnej lupínek, půlku sežrala a zbytek nechala rozkousanej na koberci. Kočka to nějak neřeší.
Hele, moje klouby dostávaj taky zahulit a nijak si nestěžujou. Takže na nějakou lásku na první pohled se vyserte. Marihuana a hašiš, drogy sbalený na cestu.
Jinak upozorňuju, že toto čtení není pro děti a mladistvé, ale pokud se cítíte na sedum, tak je v to v pohodě. Ja se taky tak někdy cejtim, takže nejste jediný.

22:50 - Ty wole, co se jeden o sobě na tom internetu nedozví....

Kolejny wierszyk Shivo, którego inspiracją były kolejne dwie linijki tym razem
Jara:

Jaro:
Marek Zet ty okrutniku
Flach nastawiasz się bez liku.

MarekZ też dołożył swoje trzy grosze:
Jaro, Jaro, Ty też polej
Ty wspólniku zbrodni mojej! ;-)

O Wy kurde, małpy głupie!
Taką grupę ja mam w dupie...
Kilka rymów gdy zobaczę
Już nakładam swoje lacze
I zaczynam wierszowanie.
Choć fajniejsze jest niż granie,
Muszę rzec Wam tu słów parę:
Zawracacie mi gitarę!
Zamiast tylko poROTFLować,
Sam zaczynam, znów, rymować.

Po tym wstępie przydługawym,
Już wykładam wszystkie sprawy.
Zgadzam ja się bowiem z Wami:
Załatwicie to flachami.

Marek za swój czyn okrutny
Musi przywieźć skrzynkę wódki.
Jaro za współudział w zbrodni
Wsadzi kilka flach do spodni,
Resztę upchnie do kieszeni.
To na pewno dużo zmieni.
Quentin, bo spamuje grupę,
Wsadzi sobie piwo w dupę:
Tak, metodą obesrańca,
Zrobi przepysznego grzańca.
Wizard za swą klawiaturę
Wniesie wino, aż na górę.
Nie pojedzie? Strata wielka...
Pocztą przyjdzie więc butelka!
Addy, bo się nie odzywa,
Też powinien przywieźć piwa...
Robson! Trunek weź szlachetny,
Boś wojował mieczem świetlnym.
Jaki za trunek? Co? Nie chwytasz?
Spirytusik! Głupio pytasz...
Kabzior to na Twojej głowie:
Przywieźć wódki masz stołowej.
Znaczy się zrobionej z nogi...
Nie podniesiem się z podłogi.
BB, tylko się nie zżymaj,
Na zagrychę weź delfina!
Gosia zaś od uczniów swoich
Kupi cały haszu słoik.
Co ja wezmę zapytacie?
A nie dosyć już się schlacie?
OK, Shivo mówi szczerze
Trochę Coli z sobą bierze -
Obiecałem dla Quentina...
Może jeszcze wezmę wina.
I jak? Hepi jest drużyna?


Piči hardkor. Hustej moc.


25.2.2003 - 19:49Slůně Bimbo


Sem dneska furt něco dělal. Defakto v jednom kole. Helejte já sem dneska přemejšlel nad tím, jak žijou vobyčejný lidi. No, ne že bych si o sobě dovolil tvrdit, že jsem vobyčejnej člověk, ale sem dost ňákej dost vytočenej. Hlavně práce mě sere, ne teda že by nebyla, ale spíš jiný věci vokolo. Jako třeba, že rozšířím na ňákej čas řady nezaměstnanejch, pokud se mi nepodaří ulovit něco jinýho. Sme si dávali s Kočičkou cígo, a nějak sme řešili manažery, ty jejich úsměvy, a prostě ten rachot okolo. Já nevím, nějak sem teďka ve stavu, kdy si myslím, že nezáleží na tom co má člověk na sobě, ale co je v něm. Co má v hlavě. No a dyk to tak je, ne? Stačí si to jen uvědomit, pořádně v hlavě, připustit si to a najít si logický a rozumný vysvětlení, kterýmu sami uvěříte. A nejde jen o oblečení, ale vůbec o pohled na svět. To byla trocha vyhulené filozofie. Řekl bych že však pravdivé.

21:15 - Dneska večer sem se dvakrát pochválil. Sem dobrej.

21:28 - No tak to je hustý. Bolívie chce legalizovat koku. Fak of holandsko, zdrrhám do Bolívie.

22:56 - Co že si můžu číst vaše myšlenky, ale už to uměj i počítače... Čtečka vašich prohnilých myslí.


26.2.2003 - 00:04Bum dum rum


Ty jo, tak už je ráno. Du spát.

23:03 - Serou mě lidi s knírem.


27.2.2003 - 18:47SMP


Jo, udělal jsem nějaký změny. Současně se, downgrejdoval a apgrejdoval špeka. Sehnal sem dva procesory značky pentium na 133MHz, takže sem vyndal tu jednu 166-tku a vrazil místo toho tyhle dva. Jenže po apgrejdu kernelu (s podporou SMP) mašina nebůtne. Takže se snažim přeloži kernel ůplně čistě a novej, možná že by to mohlo pomoct, ale nevim nevim. Docela bych to rád rozchodil, protože už de jen o ten dobrej pocit.
Včera sem se asi mírně opil, čemuž by odpovídal i včerejší zápis. Ale vo co de. Vo howno. Taxme v tý hospodě s Jindřichem seděli a remcali nad tím jak všichni kalej... Tj. chlasta, hulej a fetujou. No nevim, ale já už tímhle pocitem trpim dost dlouho a přijde mi to tak nějak normální. Nebo z mýho pohledu normální, ale vono to asi je normální, protože cíga, chlast a drogy se prostě prodávaj i v době, kdy si šici stěžujou jak nemaj prachy. Hustý. No.

18:59 - Ty wole, někdo něco vode mě cucá a já nevim kdo to je.

20:07 - Kočka přišla na návštěvu a okamžitě se vrhla na misku se sušenkama. Skoro komplet jí vybílila. Teďka si zalezla do rohu a dívá se.

20:18 - Kočka je stále v rohu a furt se dívá.

20:19 - Kočka ví, že o ní píšu i když nic neříká. Zvedla se, prošla mi pod postelí a nyní stojí pod pootevřeným oknem a čeká. Ne teď leží.

20:26 - Kočka je pod stolem a zaměstnala se kouskem červený šňury. Kočka přešla ke skříni. Hraje si tam s kusem nějakýho dřívka a ani si nevšimla, že jsem otevřel dveře a odsunul tašku, za kterou byla schována.

20:30 - No jáásně! Kočka má horolezeckou!

20:32 - Kočka když leze na skříň, je hustá je zkurveně hustá. Dneska ještě pootevřela dvířka, abych viděl ten její hustej skok přes dvě poličky, s nohama na dveřích. Vona prostě vyskočila metr do vejšky, aby to ustála na velmi úzkým vršku dveři od skříně. A teďka si navíc vlezla o patro níž a řekl bych, že čeka na myšku....

20:58 - No jasně, čekala. Bolí mě ruka a sem trochu podrápanej. Ale je hustá. Skok dolů, byl skok dolů. Dutá rána, bum a kočka odchází.

21:50 - Hardkor, kompiluju nový jádro. Sem zvědavej co z toho zejtra vypadne. Asi nic funkčniho... :-)

23:49 - Hustej film vo zloději a policajtech. Du spát.


28.2.2003 - 01:04O je


Blafem nějaký autdóry. Hustý.

10:27 - Já sem zkurveně dobrej, jaxem včera v noci překládal na špekovi jádro, kurwa, wono se to přeložilo dobře a chodí to.... normálně to chodí.... sem ani nevěřil...

20:39 - No protože byl únor co se týče grafomanie fakt po dlouhý době hustej, tak jak bych si přál já, našel sem zase nějakej směr v životě, i když to nejní úplně podle mejch představ, ale mohlo by to bejt ještě horší, takže co řešit.... není-liž pravda?????? Takže sem si pučil digitální foťák a nafotil něco ze života džojnta.Epizodky ze života džojnta


Máme matroš, samou radostí slzím a mám rozostřený zrak
Materiál nadrtíme a připravíme si cígo. Nástávajícího potomka si zatím držíme v hlavě
Z cíga se odsypne něco tabáku a taky se trochu promne mezi prstama
Oba materiály jsou smíchány v matečném substrátu matky přírody, jsou naplněny energií vysoké duchovní hodnoty, ze které vykrystalizují papírky a filtr, jenž sou potřeba k finální destilaci čistého brka
Důležitá fáze... pokus o spojení tří, zdánlivě, nesourodých materiálů v jeden celek.
Transformace se podařila, jen sklepnout matroš, doladit esteticky...
... a je tu on! Náš šampijón... z čisté přírody vytažený, krásný, voňavý DŽOJNT!
A nyní do života džojnta vstupuje důležitý prvek. Zapalovač. Zapalovač je duležitý katalyzátor, který způsobí přeměnu džojnta na produkt čisté lásky, nenávisti, prostředku k prohloubení duchovního souznění s matkou Zemí, a hlavně prostředek k tomu, abysme se zkruveně pořádně zmastili!!!!!!
Stáváme se součástí celého prostoru a vesmíru kolem nás....
Začíme bejt pořádně spokojený...
A čím dál tím víc... Džojnt se stal součástí mého mozku a promlouvá ke mě svým tajuplným hlasem
Třeba jako "zhasni"
Nebo nám dokazuje, že ne všechno se může jevit jako to co si myslíte, že by to možná mohlo bejt, ale třeba si nejste jistí tím, čím si myslíte, že si ste jistí. A nejistota je to jedno, čím ste si jistý. To je jistý.
Džojnt na návštěve u pana Popelníka
Sme strašně zmaštěný, džojnt ukazuje co v něm je. (takhle sem kočku fakt vyfotil, žádná retuš ani filtr, bez prdele)

Hmmm... Myslím, že to bude mít dneska večer ještě pokračování....

21:56 - A protože sem kluk zmaštěnej, co má radost z toho, že se mu podařilo rozchodit linuxový jádro na jednom moc starým serveru se dvěma procesorama. Můj milovanej spek, jednou tu už byl výpis jeho bootu, takže si to dáme znova a trochu změněný....

Linux version 2.4.20-2 (root@spek) (gcc version 2.96 20000731 (Red Hat Linux 7.1 2.96-98)) #2 SMP Fri Feb 28 12:39:14 CET 2003
BIOS-provided physical RAM map:
BIOS-e820: 0000000000000000 - 00000000000a0000 (usable)
BIOS-e820: 0000000000100000 - 0000000004000000 (usable)
BIOS-e820: 00000000fec00000 - 00000000fec00800 (reserved)
BIOS-e820: 00000000fee00000 - 00000000fee00400 (reserved)
BIOS-e820: 00000000fffc0000 - 0000000100000000 (reserved)
64MB LOWMEM available.
found SMP MP-table at 000fe710
hm, page 000fe000 reserved twice.
hm, page 000ff000 reserved twice.
On node 0 totalpages: 16384
zone(0): 4096 pages.
zone(1): 12288 pages.
zone(2): 0 pages.
Intel MultiProcessor Specification v1.1
Virtual Wire compatibility mode.
Default MP configuration #6
Processor #0 Pentium(tm) APIC version 16
Processor #1 Pentium(tm) APIC version 16
I/O APIC #2 Version 16 at 0xFEC00000.
Processors: 2
Kernel command line: auto BOOT_IMAGE=linux_2420_smp ro root=801 BOOT_FILE=/boot/Linux2420_SMP_1
Initializing CPU#0
Detected 133.665 MHz processor.
Console: colour VGA+ 80x25
Calibrating delay loop... 266.24 BogoMIPS
Memory: 62244k/65536k available (1194k kernel code, 2908k reserved, 332k data, 260k init, 0k highmem)
Dentry cache hash table entries: 8192 (order: 4, 65536 bytes)
Inode cache hash table entries: 4096 (order: 3, 32768 bytes)
Mount-cache hash table entries: 1024 (order: 1, 8192 bytes)
Buffer-cache hash table entries: 4096 (order: 2, 16384 bytes)
Page-cache hash table entries: 16384 (order: 4, 65536 bytes)
Intel Pentium with F0 0F bug - workaround enabled.
CPU: After generic, caps: 000003bf 00000000 00000000 00000000
CPU: Common caps: 000003bf 00000000 00000000 00000000
Checking 'hlt' instruction... OK.
POSIX conformance testing by UNIFIX
mtrr: v1.40 (20010327) Richard Gooch (rgooch@atnf.csiro.au)
mtrr: detected mtrr type: none
CPU: After generic, caps: 000003bf 00000000 00000000 00000000
CPU: Common caps: 000003bf 00000000 00000000 00000000
CPU0: Intel Pentium 75 - 200 stepping 0c
per-CPU timeslice cutoff: 160.14 usecs.
enabled ExtINT on CPU#0
ESR value before enabling vector: 00000000
ESR value after enabling vector: 00000000
Booting processor 1/1 eip 2000
Initializing CPU#1
masked ExtINT on CPU#1
ESR value before enabling vector: 00000000
ESR value after enabling vector: 00000000
Calibrating delay loop... 333.41 BogoMIPS
CPU: After generic, caps: 000003bf 00000000 00000000 00000000
CPU: Common caps: 000003bf 00000000 00000000 00000000
CPU1: Intel Pentium 75 - 200 stepping 0c
Total of 2 processors activated (599.65 BogoMIPS).
ENABLING IO-APIC IRQs
Setting 2 in the phys_id_present_map
...changing IO-APIC physical APIC ID to 2 ... ok.
init IO_APIC IRQs
IO-APIC (apicid-pin) 2-0 not connected.
..TIMER: vector=0x31 pin1=2 pin2=0
number of MP IRQ sources: 16.
number of IO-APIC #2 registers: 16.
testing the IO APIC.......................

IO APIC #2......
.... register #00: 02000000
....... : physical APIC id: 02
.... register #01: 000F0011
....... : max redirection entries: 000F
....... : PRQ implemented: 0
....... : IO APIC version: 0011
.... register #02: 00000000
....... : arbitration: 00
.... IRQ redirection table:
NR Log Phy Mask Trig IRR Pol Stat Dest Deli Vect:
00 000 00 1 0 0 0 0 0 0 00
01 003 03 0 0 0 0 0 1 1 39
02 003 03 0 0 0 0 0 1 1 31
03 003 03 0 0 0 0 0 1 1 41
04 003 03 0 0 0 0 0 1 1 49
05 003 03 0 0 0 0 0 1 1 51
06 003 03 0 0 0 0 0 1 1 59
07 003 03 0 0 0 0 0 1 1 61
08 003 03 0 0 0 0 0 1 1 69
09 003 03 1 1 0 0 0 1 1 71
0a 003 03 1 1 0 0 0 1 1 79
0b 003 03 1 1 0 0 0 1 1 81
0c 003 03 1 1 0 0 0 1 1 89
0d 003 03 0 0 0 0 0 1 1 91
0e 003 03 0 0 0 0 0 1 1 99
0f 003 03 0 0 0 0 0 1 1 A1
IRQ to pin mappings:
IRQ0 -> 0:2
IRQ1 -> 0:1
IRQ3 -> 0:3
IRQ4 -> 0:4
IRQ5 -> 0:5
IRQ6 -> 0:6
IRQ7 -> 0:7
IRQ8 -> 0:8
IRQ9 -> 0:9
IRQ10 -> 0:10
IRQ11 -> 0:11
IRQ12 -> 0:12
IRQ13 -> 0:13
IRQ14 -> 0:14
IRQ15 -> 0:15
.................................... done.
Using local APIC timer interrupts.
calibrating APIC timer ...
..... CPU clock speed is 133.6679 MHz.
..... host bus clock speed is 66.8337 MHz.
cpu: 0, clocks: 668337, slice: 222779
CPU0
cpu: 1, clocks: 668337, slice: 222779
CPU1
checking TSC synchronization across CPUs:
BIOS BUG: CPU#0 improperly initialized, has -11653413 usecs TSC skew! FIXED.
BIOS BUG: CPU#1 improperly initialized, has 11653413 usecs TSC skew! FIXED.
Waiting on wait_init_idle (map = 0x2)
All processors have done init_idle
PCI: PCI BIOS revision 2.10 entry at 0xfda37, last bus=0
PCI: Using configuration type 2
PCI: Probing PCI hardware
PCI BIOS passed nonexistent PCI bus 0!
PCI BIOS passed nonexistent PCI bus 0!
PCI BIOS passed nonexistent PCI bus 0!
isapnp: Scanning for PnP cards...
isapnp: Card '3Com 3C509B EtherLink III'
isapnp: 1 Plug & Play card detected total
Linux NET4.0 for Linux 2.4
Based upon Swansea University Computer Society NET3.039
Initializing RT netlink socket
Starting kswapd
Journalled Block Device driver loaded
Detected PS/2 Mouse Port.
pty: 256 Unix98 ptys configured
Serial driver version 5.05c (2001-07-08) with MANY_PORTS SHARE_IRQ SERIAL_PCI ISAPNP enabled
ttyS00 at 0x03f8 (irq = 4) is a 16550A
ttyS01 at 0x02f8 (irq = 3) is a 16550A
ttyS02 at 0x03e8 (irq = 4) is a 16550A
Real Time Clock Driver v1.10e
Uniform Multi-Platform E-IDE driver Revision: 6.31
ide: Assuming 33MHz system bus speed for PIO modes; override with idebus=xx
ide2: ports already in use, skipping probe
Floppy drive(s): fd0 is 1.44M
FDC 0 is a National Semiconductor PC87306
loop: loaded (max 8 devices)
SCSI subsystem driver Revision: 1.00
scsi0 : Adaptec AIC7XXX EISA/VLB/PCI SCSI HBA DRIVER, Rev 6.2.8

aic7880: Ultra Wide Channel A, SCSI Id=7, 16/253 SCBs

Vendor: SEAGATE Model: ST34572N Rev: 0784
Type: Direct-Access ANSI SCSI revision: 02
(scsi0:A:0): 10.000MB/s transfers (10.000MHz, offset 15)
Vendor: SEAGATE Model: ST34572N Rev: 0784
Type: Direct-Access ANSI SCSI revision: 02
(scsi0:A:1): 10.000MB/s transfers (10.000MHz, offset 15)
Vendor: SEAGATE Model: ST32430N SUN2.1G Rev: 0444
Type: Direct-Access ANSI SCSI revision: 02
(scsi0:A:2): 10.000MB/s transfers (10.000MHz, offset 15)
Vendor: SEAGATE Model: ST32430N SUN2.1G Rev: 0444
Type: Direct-Access ANSI SCSI revision: 02
(scsi0:A:4): 10.000MB/s transfers (10.000MHz, offset 15)
scsi0:A:0:0: Tagged Queuing enabled. Depth 253
scsi0:A:1:0: Tagged Queuing enabled. Depth 253
scsi0:A:2:0: Tagged Queuing enabled. Depth 253
scsi0:A:4:0: Tagged Queuing enabled. Depth 253
Attached scsi disk sda at scsi0, channel 0, id 0, lun 0
Attached scsi disk sdb at scsi0, channel 0, id 1, lun 0
Attached scsi disk sdc at scsi0, channel 0, id 2, lun 0
Attached scsi disk sdd at scsi0, channel 0, id 4, lun 0
SCSI device sda: 8888924 512-byte hdwr sectors (4551 MB)
Partition check:
sda: sda1 sda2 sda3
SCSI device sdb: 8888924 512-byte hdwr sectors (4551 MB)
sdb: sdb1
SCSI device sdc: 4197405 512-byte hdwr sectors (2149 MB)
sdc: sdc1
SCSI device sdd: 4197405 512-byte hdwr sectors (2149 MB)
sdd: sdd1
NET4: Linux TCP/IP 1.0 for NET4.0
IP Protocols: ICMP, UDP, TCP, IGMP
IP: routing cache hash table of 512 buckets, 4Kbytes
TCP: Hash tables configured (established 4096 bind 4096)
ip_tables: (C) 2000-2002 Netfilter core team
NET4: Unix domain sockets 1.0/SMP for Linux NET4.0.
kjournald starting. Commit interval 5 seconds
EXT3-fs: mounted filesystem with ordered data mode.
VFS: Mounted root (ext3 filesystem) readonly.
Freeing unused kernel memory: 260k freed
Adding Swap: 184736k swap-space (priority -1)
EXT3 FS 2.4-0.9.19, 19 August 2002 on sd(8,1), internal journal
kjournald starting. Commit interval 5 seconds
EXT3 FS 2.4-0.9.19, 19 August 2002 on sd(8,2), internal journal
EXT3-fs: mounted filesystem with ordered data mode.
kjournald starting. Commit interval 5 seconds
EXT3 FS 2.4-0.9.19, 19 August 2002 on sd(8,17), internal journal
EXT3-fs: mounted filesystem with ordered data mode.
kjournald starting. Commit interval 5 seconds
EXT3 FS 2.4-0.9.19, 19 August 2002 on sd(8,33), internal journal
EXT3-fs: mounted filesystem with ordered data mode.
kjournald starting. Commit interval 5 seconds
EXT3 FS 2.4-0.9.19, 19 August 2002 on sd(8,49), internal journal
EXT3-fs: mounted filesystem with ordered data mode.
ip_conntrack version 2.1 (512 buckets, 4096 max) - 292 bytes per conntrack
eth0: 3c5x9 at 0x220, 10baseT port, address 34 20 af bc 51 23, IRQ 5.
3c509.c:1.19 16Oct2002 becker@scyld.com
http://www.scyld.com/network/3c509.html
eth0: Setting 3c5x9/3c5x9B half-duplex mode if_port: 0, sw_info: 1331
eth0: Setting Rx mode to 1 addresses.
ncr53c8xx: at PCI bus 0, device 15, function 0
ncr53c8xx: 53c810a detected
ncr53c810a-0: rev 0x11 on pci bus 0 device 15 function 0 irq 10
ncr53c810a-0: ID 7, Fast-10, Parity Checking
scsi1 : ncr53c8xx-3.4.3b-20010512
Vendor: NEC Model: CD-ROM DRIVE:462 Rev: 1.14
Type: CD-ROM ANSI SCSI revision: 02
Vendor: ARCHIVE Model: Python 00095-001 Rev: 5.ac
Type: Sequential-Access ANSI SCSI revision: 02
Attached scsi CD-ROM sr0 at scsi1, channel 0, id 5, lun 0
ncr53c810a-0-<5,*>: FAST-10 SCSI 10.0 MB/s (100 ns, offset 8)
sr0: scsi-1 drive
Uniform CD-ROM driver Revision: 3.12
st: Version 20020805, bufsize 32768, wrt 30720, max init. bufs 4, s/g segs 16
Attached scsi tape st0 at scsi1, channel 0, id 6, lun 0


Sem dneska nějakej divnej. Ty vole, dneska dávaj ten britskej dokument vo majklovi džeksnovi, jak se tam přiznal ke svý lásce k dětem....


MOUdREJ NAViGátOR
[CNW:Counter]