MOUdREJ NAViGátOR
3.8.2003 - 10:19parádička


No tak to je vostrý ráno. Úplně pohodový, krásný ráno. Jo, někdy sou některý věci lepší než ty vostatní. Aspoň trocha tý umělý radosti, špetka tý radosti v tomhle slzavým údolí. Cha mazec... CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA..... Kurwa, naskýtá se otázka, proč?


4.8.2003 - 22:17cha cha cha


hmmm... na kashi vyvalenou.. seru na to.. je vedro zkurveny, megazpiceny, zkurveny zasrany vedro....


5.8.2003 - 20:00deště, kdeště?


Vykurvený megaspíčený wedro. Je úplně k posrání. Zjišťuju, že jediný co můžu v tomhle počasí kouřit sou akorát marihuanový jointy. Ty cigára, nějak strašně vysušujou a neúčinkujou. Sem zvědavej, kdy z těch veder začne lidem pořádně hrabat. Zatím mám pocit, že se lidi v emhádé ještě docela ovládaj, ale sem zvědavej kdy se přestanou. Zatim sou to zatím jen a pouze extrémisti, který akorát maj na to, aby vytáhli rovnou bouchačku. Ale zatim takový ty běžný hádky mezi důchodkyně o volný místo a tak. A nebo možná jo, ale já sem neměl tu čest. Akorát ti revizoři, se svině choděj do tunelů dost často chladit. Není den, abyx na nějakýho nenarazil. Takže pokud přestupuju, kupuju si lístek. Kurwa, jo je to tak. No.
Dneska navíc sem dopoledne smrděl u zákazníka. A řešil jeho připosraný tiskárny a počítače, jenž nemohli se připojit do domény. Prostě sraní, navíc sem řešil připosranej Navision, kterej si, anžto se spouštěl někde na citrixu v rajchu, nedokázal vzít tiskárny z lokalnáího nastavení, a musí je tam nastavit nějakej pamrd právě v tom rajchu, takže sem s tim nic nezmoch a šel pryč. Pruda.


7.8.2003 - 08:42chcát


Chybí mi déšť a chladno. Včera sem přišel, pustil si bluefish a totálně trapně usnul. Jo, z toho vedra sem usnul a naprosto vůbec nic se mi nechtělo. Dneska ráno sem navíc viděl nějakou krávu v autě co málem přejela nějaký lidi na chodníku. Prostě kráva. V jednom pruhu auto zastavilo a vona v tom druhým, jak určitě spěchala někam za něčím co zaručeně neuteče, nezabrzdila a málem sejmula nějakýho chlapa s ženskou... Mazec. Vedro... A jestli bude dneska zase takový velký, tak asi chcípnu, nebo se minimálně rozpustím a vypustím....

15:47 - Někdy fakt nechápu, proč chtějí lidi žít ve schizofrenii. Kvádra, saka, kravaty a bilý košile, módní oblečení, tetování, dredy, názory, televize, rádio a internet. Každej hraje nějakou roli, ve který sám sebe do něčeho staví. Naším cílem je neustálé sledování standartů, neustále se zlepšujeme a chceme co nejvíce vycházet vstříc našim zákazníkům. Bože, vždyť to sou všechno kydy, vždyť jde jen a pouze o jedno. Vydělat peníze. Peníze, peníze a peníze. O ano, vládne tu schizofrenie, jejímž původcem jsou peníze a touha udělat ze sebe něco co nejsme. A toto způsobuje, že lidé se ženou za čím dál tím extrémnějšími zážitky, drogy, adrenalinový sporty, za vším co jim umožní vybočit z tý schizofrenie, ve který žijou. Je to taky o tom, jak moc se chci podřídit diktátu společnosti a nakolik se nechám pohltit. Každý z nás je dříve či později pohlcen konzumem a jen málokdo je natolik silná osobnost, aby vydržela býti stranou. Chce to kus odvahy býti celoživotním rebelem. Yellem. A vlastně co z toho. Vždyť veškeré konání lidstva je svým způsobem strašně srandovní.

22:45 - Ubalil jsem fakt festovn9 filtr. Ze dvou pap9rku, jeden del39, jeden krat39. Hmm.. ass seru na češtinu.. už ne... no to bylo jen tak bokem, protože ten filtr má vnítřek delší, tudížto je mírně zaražen do stuffu a okolo něj je vzduch a pak nastupuje ten kratší, jenž je omotán okolo toho delšího a pokračuje, kónicky se zůžujíce. No a ve finále musím napsat, že se touhle divnou věcí kouří docela dobře, a že se sám sobě divím, jaxem moch tak zhulenej, něco tak zhulenýho udělat, asi proto, že sem zhulenej na mraky.

22:52 - Dneska sem se koukal zase na statistiky, jo a nějak stoupla návštěvnost. Podivná věc, z různejch kompjůtrovejch firem. No nato, že sou dovolený, mě to přeqapilo. Ale potěšilo, de vo hovno. Cha cha cha egoistická radost stoupá, ke hvězdám..... :0)
Jenže sem nějakej dost zhouknutej, poslouchám stále di.fm, což je mimochodem dost dobrý, fakt že jo. Nějak těm rádiím, různejm přicházím na chuť, protože jeden, když chce něco poslouchat třeba k práci, nemusí nic řešit s cédéčkama. Coč je parádička. Jo, dobrý rádio je taky Brejnwošíd rejdijou.

23:01 - Jo, taky teďka hrajou příjemně. Jo dobrý. Ale nejede furt. Někdy ne. Prostě jo a nebo ne. Podle toho jaký máte štěstí. Já ho poslouchám dost dlouho, teda jen prostě když mám chuť, a nešlo asi jen dvakrát nebo třikrát, na mý pokusy, a snad za rok. Ty na di.fm nevim, zatim pohodička klídek.

23:15 - Jo, meteorologové prdlajs věděj. Čtu nějaký články ze světa, jako abych byl trochu v obraze, a musim říct, že sem docela rád, že ty meteorology nijak nesleduju, protože mám pocit, že sou z těch veder sami zmatený, a nedokážou si připustit, že je zkurveně zasraný vedro jako v koňský prdeli, a že sami nevěděj, kde se to tu vzalo a tešej se, až se ochladí, aby to mohli v klidu probrat.

23:37 Sec Mazec.


8.8.2003 - 18:34pateg


V drsném stylu coolnest napíšu leda tak velkou píču.<|> Jo ubalil jsem džojnta, protože dnešní reklamní doba žádá šťastných a spokojených mladých lidí. Jsme přeci krásní, dokonalí a svět patří nám! (?) A nebo ne? Toť diskutabilní otázka, protože každej rozumně uvažující člověk ví, že v životě je všechno vždycky jinak. Jakej má význam se za něčím štvát, jakej má význam něco dokázat? No jedinej, prorazit a vydělat mrtě peněz. Děsivá věc jsou samozřejmě drogy. Že by se jich společnost bála? Čeho se tato společnost bojí? Ta se nebojí drog, ta se bojí všeho co je jiný. Bojíte se věcí, který sou jiný? Bojíte se jich, protože je neznáte. Není-liž tak? Je nutný studovat nějak psychologii, filozofii, a já nevím co ještě, když stačí se jen dívat. Stačí se jen pozorně dívat. Stačí se jen dívat jak kouř marihuanový uniká lehce voknem ven. A tu se hnedka nabízí první otázka, která je schopná roztočit mazec. Co když je někdo nad náma zrovna ve vokně? A cejtí to? Co když to pozná a vytvoří paniku. V pohodě je, když nepozná, tak bude maximálně přemejšlet co to je zač.. No a prostě tak dál. Sem se teďka zamyslel nad něčím kurva osobním a nějak sem si ulít, mimo realitu. Hlavně důležitý je hluboce dýchat, nádech výdech, zhluboka Hluboká....

19:02 - Stačí se jen dívat a sledovat jak se k sobě lidi chovají. V různých situacích. Když jsou nasraní, když sou zamilovaní, když sou nadržení, když sou smutní, když sou veselí. U některejch nepoznáte nic, u každýho poznáte jak moc hraje. Někteří hrajou víc a některý míň. Někteří natolik dokonale maskují své JÁ, že trvá dlouho než pochopíte aspoň drobnou část matice jejich chování. S každým člověkem komunikují naprosto jinak, používají jiný styl mluvy, jiná slova, jinou pózu. A přitom sou úplně jiní, ve skutečnosti. Někdy se mi stává, že zcela cizí lidé říkají věty, který sem už někdy slyšel od někoho jinýho. Tohle se mi stalo v úterý a doteďka to trochu řeším. Prostě mi to přišlo jako jistá forma deja vu. Jo, už sem to zažil. To vás přemrazí v zádech a vy sebou cuknete. A rozjede se tzv. řešení. Cha cha cha chacha.

19:11 - No dneska v metru sem čet nějaký ženský Blesk. Teda ne že bych chtěl, ale když už sem nad ní stál, taxem jí do toho čučel. Ale mohla si zato sama, protože mě f tom Blesku dost zaujal titulek jednoho článku, který otevřeně tvrdíl "Že za velká vedra, se kterým si meteorologové nevědí rady, může Mars". Nebo něco těžce v tom stylu. No když se nad tím zamyslím, není to až tak špatná věc svýst to na Mars. Stejně za to všechno můžou jen ti zasraní zelení šašci s antékama na hlavě, který sem vobčas z toho Marsu slítnout, sjedou se někde a pak vodnášej nebohý lidi do vesmíru a s vládou spojených států uzavřeli tajnou, první meziplanetární, smlouvu o přístupu k lidským zdrojům výměnou za technologii na hubení švábů.

20:08 - Jo teďka mě napadla kurevsky dojemná scéna. Prostě on s ní de po ulici, doprovodit ji k jejímu domu, tam sou najednou obklopeni skupinou divnejch týpů, který ječej něco ve smyslu "nám neutečeš!" Týpek povykročí jako, že něco udělá, ale vona zakřičí "do toho se nepleť!" Tak poodstoupí a sleduje jak s ní škubaj a jak jí nějakej hnusnej odpornej šmejd dal facku. Se rozběhne, skočí na toho jednoho úchyla, když tu se ozve rána a von se svalí k zemi a z úst se mu řine krev. Týpci naskákaj do auta a zmizej. Vona nad tím klečí, jeho hlavu ve svých dlaních a říká mu (otázka je, jakým hlasem? smutným, utěšujícím, lehce smutně kárajícím?? kdo ví, to je fuk, to ať si každej představí podle sebe) "vidíš, já ti to říkala. já ti to říkala." A von na ni tak smutně, mimochodem zcela logicky, protože má v prdeli plíce a děsně ho to bolí, "polib mě, polib mě ať vím jaký to je." A tak vona ho políbí, a líbá ho, tak dlouho až je celá červená od krve. No a stmívačka. A teďka je diskutabilní jakej konec použít. Kdybych chtěl vytvořit romantický konec vaší představy, tak by film pokračoval roztmívačkou, záběrem na nemocniční pokoj a pohled na něho v bílé posteli, a vedle ní sedí na židlo ona a svejma rozšířenejma zorničkama pozoruje jeho. Jenže, tohle dost stupidní konec, akorát tak někam do telenovely. Život je jinej. Život je krutej, a tak bych na závěr vyjel titulek "památce Františkovi". Nebo něco tak. No.

20:51 - Tak je to tady. Du pařit.


9.8.2003 - 02:42zkurvena sobota


Hmmm.. teďkonc budu přemejšlet, jestli má vůbec význam snažit se někomu udělat radost. To fakt nevim, jediný co mě může těšit je egoisticka spokojenost se sebou samotným. Ale co, sem vožralej a ještě hulim brk a je mi fakt fajn. Sice je to momentální pocit.. To je fuk....

21:18 - Zkurvený zpíčený megavedro. Zasraný, zdáse nikdy nekončící vedro. Ráno sem se probudil s bolehlavem, se skurveným bolehlavem způsobeným konzumací alkoholu v horkém počasí. Jo a dneska sem byl u holiče. Kurva normálně těžká pohodička. Komplet vostříhanej nůžkama. Bylo hustý toho typa pozorovat jak pracuje. Profik, žádnej strojek, jen poctivý nůžky. Hodinu trvalo, než mě sejmul. Já fakt kurva nevim, jestli se mi to chce popisovat, protože v tomhle vedru se mě vůbec nechce nic dělat, natož přemejšlet. Je to jen takovej divnej pocit, kdy prostě jen ležíte na posteli a připadáte si prázdní, prázdný jak flaška vod piva z tmavýho skla. Jo, což mi připomíná, že dneska je v týfce hra, ve který hraje bratr. Sice sem se už na něm byl podivat v divadle, ale asi si to dám znova. I když ty polarojdy sou zkurveně krutá hra ze života, nic než normální krutá realita, a fakt řeším estli to chci fakt vidět. Ale jo. Asi jo. V životě je to mnohem hustší. A to sem zvědavej kam se dořítím. Snad ne do řiti.

21:35 - Uzavřen v soukromí ohraničeném sluchátky, do uší linoucí se zvuk, a jsem tu jen já, monitor a mé myšlenky. Smyšlenky. Nápady. Teorie. Paranoia. Kdo z nás je paranoidní? Já, vy nebo někdo třetí? Do je diskutabilní. Moc.

22:05 - Dávaj nějakej film vo nějakejch šílenejch betmenech zabijákách.


10.8.2003 - 18:55teplá neděle


Vedra zdá se nechtěj ustupovat. Jsou tu stále s námi a doprovázejí naše nicotný životy. Vedro, to je ta síla, jenž ovládá veškerý život v těchto končinách. Vedro jenž ovlivňuje myšlení lidí, jenž dává nám pocítit moc přírody. Lidi umíraj, řeky vysychaj, rostliny schnou a zvířata? Lidi se chovaj jak zvířata. Boha jeho, chtěl bych být zvíře. Třeba nějakej jednobuněčnej živočich. Jedna jediná buňka, která znamená celý svět. Buňka nosící nějakou smrtící nemoc, jo jednobuněčnej nebezpečnej živočich.

19:17 -

ZÁHADA
 NY
Tak toto viděli dva chlapci

Ano, další podivný úkaz na Frýdecko-Místecku! Dva chlapci z Žabína víděli na obloze modře svítící těleso.
Žabín leží jen pár kilometrů od města Bušperk, kde v pondělí na poli objevil zemědělec kráter. Existuje snad souvislost mezi světlem na nebi a dírou v zemi?
Chlapci Kuba a Pavel zde jsou na návštěvě u babičky. V noci uz neděle na pondělí si postavili na zahradě stan a u ohně pekli buřty. Pavel svítil baterkou do oblak a spolu s Kubou se dohadovali, kam až paprsky doletí.
"Puštěné rádijo právě odbilo půlnoc, když jsme si všimli, že se k nám blíží jasně modré světlo. Mysleli jsme si, že je to družice, ale to světlo neblikalo. Letělo to nejprve k nám a pak se to začalo vzdalovat," popsal zážitek Pavel. Jakub hned dodal, že oproti družici letělo to světlo hodně divně. "Letadlo zase padá pomaleji," argumentoval Pavel na poznámku jestli to nebyla náhodou nějaká vojenská stíhačka.
"Bylo to něco hmotného. Taková koule, která měla nahoře a dole dvě nožičky. Ty spodní spíš vypadali jako ruce," vyprávěl Jakub.
"Kluci za mnou přiletěli v noci do baráku. Oči vyvalený a volali Babííí, letělo UFO. Myslela jsem si svoje a dala jsem jim na spaní domácí perník. No a pak jsem se dočetla v novinách, že pár hodin na to, co viděli kluci to světlo, našel nějakej chlap v poli kráter," kroutila hlavou stará paní.
Ani rodiče Jakuba nejsou myšlence UFO nijak nakloněni. "ale je fakt, že nic se nemůže ztratit. A v té díře chybí nějaká hlína. Ale jestli je mezi tím nějaká souvislost, na to nám rozum nestačí," přemýšlel nahlas pan Pinkas.

23:27 - Jo, dávaj nějakej film z prostředí emerický armády. Nějaký šasšci se tam nechávaj jebat vod nějakýho jinýho šaška. Nějak to nechápu. Asi proto, že nejsem šašek z emerický armády.


11.8.2003 - 16:02a teplý pondělí


Jo vedro mi dneska řeklo, že nehodlá zkončit dokud neuzná za vhodný. Kurva, vždyť jsem BŮH, tak proč s tím něco neudělám? No protože nechcu.... :0)
No, a navíc sem se dneska do hlavy pokusil nalejt do hlavy dalších 300stránek kydů vod Sunu. No, samý procesory, RISCy, UPA, SBUS a podobný zvěře. Sem zvědavej jak dlouho mi to tam vydrží.... :-) Ještě asi 400 stránek a sem na konci.... Fakt se těším, ale sem zvědaf na tu recertifikaci.. Bude mazec....

22:32 - Jo, mazec nejdřív sem musel napsat jednohu přihoustlýho emajla a teďka sem si konečně ubalil takový lehký brko a rozhodl jsem se zhodnotit dnešní den. Jednoduše řečeno, na to jak mě fakt sral, vytáčel a házel do depek, sem teďka cejtím líp. No jestli na to měla nějakej vliv polívka gaspačo a posléze mořská štika, to fakt kurva nevim, nebo jestli zato může nějaká ta marihuana.. no to spíš... cha cha.... :-)
Ale jde o to, že každej si hraje život jakej chce, každej z nás hraje něco co zaručeně není. A to je ta fajnová zábavička, ta správná sranda, to je ten mazec života. Takže jo, to by jako k tomu dni stačilo.
Navíc sem dneska nechal vostříhat ségru v tom samým vlasovým studiu, kde sem se nechal stříhat já. Někdy je hustý sledovat, jaxe lidi měněj jen pod dotyky nůžek... Taky hustý... Hele, přiznám se k tomu, že marihuana začína účinkovat, taxe na to dneska vyseru a du jen tak ležet a poslouchat muziku.... :-)


12.8.2003 - 15:44a ještě teplejší úterý


Kurva, kurva, SPÍČENÝ WEDRO. Akorát se fakt těším, až budu jako správnej čech v zimě nadávat na SPÍČENOU ZIMU. Jo, ten klasickej věčně nespokojenej člověk. A udělejte mi laskavost. Až budu zase nadávat na SPÍČENÝ POČASÍ, připomeňte mi to někdo... Diq.
Mno, jinak musím říct, že meteorologové sou asi dost v prdeli, protože, zase nevěděj jak bude. Sem teďka čet na netu nějakou předpověď a déšť preventivně posunuli na středu a pozdějc. Prej jim to říkaj jejich modely, ale ja bych řekl: "Kluci drazí, vyserte se konečně na modely, stejně vidíte, že vám prdlajs řeknou, a začněte se zabejvat konečně něčím pozitivním!"

23:02 - Ty jo, ja sem strašně zhulenej, strašně moc.... a to vedro.... těšim se na rano, až bude zima...


13.8.2003 - 10:30vystřelená středa


Jo, zase další teplej den. Což bude zase zajmavý. Dneska ráno sem vylez z metra a přepad mě nějakej šmejd a snažil se mi vnutit nějakej přiblblej leták, kde bylo abych se jako probudil. Taxem si řek, že se mi to asi zdá a šel sem dál. No jinak kromě těhlech šašku vod Ježíše potkávám taky zase Kršnovce. Vybaveni elektronikou, mikrofony a repráky vyvolávají svého boha... KURWA ALE JÁ SEM DO HAJZLU VÁŠ BŮH VY ODPADLÍCI, BEZVĚRCI A ŠPINAVÍ PSI! Abych na tyhle šašky neposlal nějakou pohromu, třeba pořádný sucho. Jo, a včera navíc nějakej tlustej scientolog přesvědčoval na václaváku okolojdoucí lidi, že drogy sou špatný. No přišel mi ten dobytek nějakej nafetovanej....

11:18 - Jo, děsně důležitý je si uvědomit, že vokolo vás hulej, fetujou a chlastaj úplně všichni. Takže, když si priputíte, že standartní průběh náfštěvy je započat větou "dáme špeka?", tak ste za vodou a již můžete se svojí závislostí žíti mnohem lépe... :-) A aspoň je pak sranda... :-)))

14:38 - Hmmmm... Vidím nějaký mraky. Zvedl se vítr a vzduchem ... A dokonce chvíli, no víte , no normálně spadlo pár kapek, takže můžu říct: VIDĚL JSEM PRŠET! A to naposledy zažil muj pradědeček..... Jo, ale jaxe to opařuje, tak je tu v ulicích neskutečný dusno. Sauna...

14:59 - Zrovna sem mluvil s Evulí a prej na Arbesáku padaj strašný proudy vody, a tady na jiřáku naprosto vůbec nic. Akorát vítr mi vhání do kanclu strašný množství suchýho listí.

15:02 - Což mi říká, že by bylo hodně symbolický, kdyby začlo pořádně konečně pršet. Loni touhle dobou byly povodně... :-) O jaká by to byla sranda... :-)

15:05 - PRŠÍÍÍÍÍÍ!!!!!!!!!! VÍCE VODY!!!! MOŘE VODY!!! PROSÍÍÍM!!!!!!!!!!!!!!!!!

15:11 - A už zase neprší a navíc vylejzá zpíčený Slunce. Skoro bych však řekl, že jsem slyšel hřmění.... No, spíčený počasí neví coby...

22:28 - Dneska kolem páty sem přecházel Jiráskůf most a za ním je elektronickej ukazatel pro řidič, de je teplota, datum a jiný podobný nesmysly. Dostala mě tam informace o teplotě: 41 stupňu!!!! do píči, tam vod toho asfaltu táhla štyřicítka. táhla tam skurvená štyřicítka a já málem pošel. tohle je už na mě natolik silný kafe, a to že vůbec kafe nepiju. Krutý.

23:29 - tak tohle sem měl teďka v poště. sice sem v rámci zachování cenzury vodmáz jméno a telefon toho xixta co to psal, protože to nejní podstatný, ale je to velmi HUSTÝ.. :0)

 NY


14.8.2003 - 13:12vopět voběd


Šel sem na voběd. V rámci veder jsme se rozhodli zůstat na zahrádce. Sedli sme, přinesli jídlo a začlo pršet. Navíc se objevila nějaká megaspíčená vosa, která nedala a nedala pokoj a navíc se ta svině nechtěla nechat zabít. Prostě jo, klasickej absurdní a paradoxní oběd.

15:29 - Jo, sem si teďka vzpomněl, že na idnesu psali vo nějakým doktorovi co léčil lidi nachcanej. A nějaxe nad tím pohoršovali. Proboha tomu nějak nerozumím, když chlastá a fetuje se úplně všude. Řidiči autobusů, učitelé, doktoři, obchodníci, politici, policajti, já a tak. Kurva, proč lidi si nepřiznaj, že je to tak, a proč se nad tím pohoršujou? Vždyť je to normální stejně jako, když se dete vysrat. Není to dáno jistou pokřivenou morálkou? Zamyslete se nad sebou a nad svým světem okolo a zkuste si vzpomenout, kde všude ste viděli někoho nachcanýho, i když by podle "morálky" bejt neměl. A vysvětlete mi, proč to kurva vidím tak jak to vidím????

23:02 - Po hashi na kashi. Jo, sem zhulenej jako dobytek. Ale to je fuk. Zrovna sem na CNN čet, že ňůj jork má nějaký problémy elektrikou. Mazec. Škoda, že to nejsou teroristi z bin ladina. no ja sem na mraky. davaj sektu x.

23:09 - Spíčená moucha, leze mi po monitoru a ne a ne vodlítnout. Jo, a chvílema prší.


16.8.2003 - 07:16kalba


A krutá. Nečekaná. Hustá.


16.8.2003 - 10:37pohoda po kalbě


Jo, zrovna sem pustil týfku a zrovna daváli nějakou užitečnou reportáž o tom, že na komáry sou nejlepší betmeni. Jenže pak tam do reportáže vybrali nějakou píču, která se otřásla nad tím, že jako netopejry ne, že se jich bojí. No takže geniální reportér doporučil lidem buď se na komáry vysrat a nebo zkusit chemii.
jo, takže co ta akce. no prostě jedna z těch strašně nečekanejch, výbornejch akcí, během který se člověk opije, zhulí a nakonec mírně vyfetuje nějakejma těma tabletama. Teda ne že by to bylo až tak hustý, ale bylo to dobrý. Speedový, pohodový a pak spánek, probuzení, jídlo, joint a zase spánek. prostě mazec s hustejma lidma vod počítačů. Cha cha cha.
Navíc se měl to "štestí", že jsem na hlaváku viděl nějakou skupinu totálně vysmaženejch existencí, jimž peří čišelo z vočí a pak na punkráci u pošty se nějaký dvě cikny ládovaly buchnama. Jo, to je rozkoš vidět tyhle lidi, fak že jo. Mnohem větší pohodička byla roštěná co se mnou jela vlakem. To byl pohled pro mé, s do pohody roztaženejma zorničkama. Takže i taková je praha, plná různejch do sraček vypálenejch jedinců, jenž nejsou schopni ani inteligentně myslet, a narazit na inteligentního toxikomana... to je jen o zkurvený náhodě. velký zkurvený náhodě.
Sranda byla, že mi včera pošli baterky v kryse. To je taky jistá nevýhoda bezdrátovejch zařízení, když jim dojde šťáva, taxe to stane zrovna v okamžiku, kdy to nejmíň potřebuju. Takže sem zainvestoval do energie pro mojí krysu Vasilisu a ta je teďkonc spokojená. Blaženě pomrkává svým červeným okem. Ale je to pohodička, protože když jí dojde šťáva tak jí dám jinou, to ti šašci v americe by si taky měli uvědomit a konečně svý obyvatele upravit tak, aby si sebou mohli nosit zásoby energie, aby v případě výpadku elektrické energie mohli vytahnout svý přívodní kabely a zapojit se do energetické sítě své země.

20:00 - Mno, navíc sem byl v sobotu ráno svědkem ukradení automobilu dvěm zcela naprosto divnejma typama. Mno, nebudu to komentovat, protože to bylo něco co mírně pokazilo celou pařbu, protože jedním členem týmu byli ty daný existence poznány a cosi se začal řešit. Což mě v tuhle chvíli sere míň, než to že mi v popelníku začal doutnat papír. Kurva, jo, ještě na nějakým zpravodajským webu píšou o prima zábavě v podobě vaření guláše. Jo guláš je fajn jídlo, ale kurva dělat qůli němu nějaký slavnosti ne nepodobný pivním slavnostem. Tlustí tatící se ládujou pivem, gulášem a ti vostřejší si k tomu daj uzený koleno, s takovým tím nechutným sulcem.... brrrr.... Jo a serou mě reklamy na pivo. Ty sou děsný. Nejhustší, rozumněj nejhnusejšní, je ta na staropramen chlapark. Ó jaxi společnost vychovává potencionální klienty protialkoholních léčeben. A proč se pak kurva rozčiluje nad ostatníma drogama, například marihuanou, no asi proto, že z toho nejsou prachy...


18.8.2003 - 08:23xaxa


Sem se zcela nečekaně zhulil. Cha cha cha.

16:32 - Jo, už ste se dočkali toho na co čekáte? Já ne. A smířil sem se s tím, protože na mě čekaj úplně jiný věci. Úplně totálně jiný věci na který se těším a vím, že mi neutečou....

21:45 - No, takže musím říct, že dnešní večer byl pln ironie a absurdity. Představte si blbej den takovej na piču, večer dete domů se třema stovkama v kapse. Ležíte na posteli a řešíte něco, co ste chtěli řešit už dávno. Pak volá kámoš jako jestli bych nešel na terminátora 3, taxem řek že jo a domluvili sme ze dvou termínů na devítku. Sem se docela těšil... Jenže ouha, před odchodem z baráku přišla kurtá bouřka a trvala přesně půl hodiny, do třičtvrtě na devět a pak přestalo. Jo, kdybych si zvolil ten dřívější čas, tak se to nestane. Jo to je normální zákon schválnosti. No, paxem si dal brka, a dost hustě a luxusně si pohrál s kočkou.
Je to hustý ji pozorovat, když je připravena k lovu. Nejdřív číhá a nehnutě se dívá. A sleduje provázek zalejzající pod koberec. A čeká a čeká a pak si všimnete jak začne pohmuřovat voči, a čím míň provázku kouká ven, tak se přikrčí. A nic. Provázek zmizne pod kobercem a kočka nic. A vy si říkáte "kurwa co blbne?", a když už se pokoušíte začít novou hru, kočka zničehonic vyletí a vlítne celým tělem pod koberec. No a tak různě si s ní hrajete dokud to nepřestane někoh bavit. Kurva, sem úplně absolutně absurdně zhulenej......

Ani nevím co se mi teďka honí hlavou, asi samý sračky, asi samý úplně zpitomělý nic. Naprostý úplný totální nic, který mě nemůže donuti přemejšlet nad světem, protože bych se z toho musel ve svý vlastní posteli strašně posrat. Což by bylo k nasrání, ne tak krásný jako ranní vysrání. No měl jsem v sobotu jeden hustej zážitek, prostě se mi mihlo hlavou pár věcí, měl jsem jen takovej divnej pocit, že se něco, a až dneska sem se dozvěděl, že skutečně se něco stalo. A vrtá mi to v tý mí zkouřený hlavě, protože jestli ro nebyla zkurvená náhoda, tak to byla telepatie. Jenže teďka mi ňákej typ v netovým rádiju říká něco vo paranoje, tak nevim..... no prostě se mi v hlavě honěj parádní sračky, jak můžete vidět.

23:12 - Jsem fakt mrakoidně zhulenej fakt že jo. Už mi to přestava myslet a zrovna si tlačím do hlavy něco německýho... Je to divný.. Hodně divný..... Zasraně zkurveně divný. Jop, konec...


19.8.2003 - 19:46o jaká trapná věc


budu se zase obligátně opakovati.ubalil jsem si jointa a teďka sem ho odpálil. to mám zábavičku co? to jsem hlava zcela komplet vyhulená, jenž nemá apsolutně žádnej koníček. teda kromě toho hulení. chacha. No samozřejmě se můu pochlubit peřím. Teďka sem zápasil se spojením 14tracků do jednoho, kde se samozejmě projevilia qalitně má profihudební hluchota. přičemž sem si musel samozejmě občerstvit jaxe pod tím lunetixem vypalujou audiocédéčka. Jo ještě, že sem chytrej kluk a umím do googla hodi lehce inteligentní dotaz. A samozřejmě, že na krátký dotaz je vždy výsledkem krátká, stručná, špatná odpověd, okamžitě v nich můj převelice bystrý zrak našel správné řešení. No protože mám voči. No. Tak je to.
Navíc sem se včera donutil konečně si cracknout XPčka. No... už to nabíháááá ha ha ha ha ha ha.. Zase budu čehokoliv neschopen. Ještě klika, že sem to vydržel dokud sem nemixnul ty tracky, protože pak by to byl Mega Zhulenost MiX by SAM2k3.. No von je to nejspíš i tak.... Prostě důkaz, že i hudební luser, jako třebá já, může na kompjůtru úplně všechno. Jsem totiž BÚCH. Zhulený. A budu to opakovat stále dokola. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jsem zhulený. Jako dobytek.

23:48 - Jo, zrovna skoro pres tri a pul hodky psal emajla, straslive zhulem a ses poustou uzasnejch myslenek, z nichz jednu me prislo jako dobrej napad prozatim zverejnit. No vono i ten zbytek je hustej, ale na to nekdy az prijde ten zpravnej cas:

Kdys sem ji psal, ze kdyz resim zenskou, tak je to jako kdyz hackujes server. Proste zjednodusene vysilas data a na zakled odpovedi analyzujes dany subjekt (zenska/server/cokoliv jinyho co se da prozkoumavat). No a tedka si bud uspesnej a data zanalyzujes dobre, poznas kde sou slabiny systemu, jak funguje, vis na co muzes zautocit a je tu uspech. Jenze nekdy se nezadari a jsi polapen, chycen a vyhozen, ci popripadne znicen nebo aspon odmitut. Autorizace spatna. Jo, asi sem prolnutej digitalnim svetem natolik, ze cast me duse/ega a mysli lezi, zije a funguje na pocitacove siti v podobe dat, pohybujicich se v paketech po jednotlivych dratech, mezi uzly.....
A ta druha casr zije v teto realite, kterou jeste nema rada a snazi se z ni za pomoci podpurnych prostredku vymatit. Myslim, ze vetsi cast meho ja je jiz v teto dobe digitalizovana, takze mam pocit, ze patrim spis do Internetu. Kontakt s vnejsim svetem je minimalni, coz obcas prinasi dost neskutecnejch problemu, Myslim, ze rozumis co tim myslim. Je otazka jestli jsem tomu rad, nebo ne. No vole, musim rict, ze sem, a kurevsky. Protoze ziju na siti. Kdo tam jsem, Marek Zet. Ale skutecnej Marek je uplne jinej, resp. ta jeho cast, ktera je urcena pro "normalni realitu". Cha, je dost mala.


23:54 - Jo, jsem fak moc dobře zhulenej, a jeste dost me to baví. Myslím, že sem se za dnešní večer docela myšlenkově vyřádil, takže mám parádně free hlavu. Jo, mazec. sec. hele jo, rysujou se mi v hlavě přímo božské věci, sem rád, když něco začíná získávát nějakej tvar, nějakou myšlenku, kdy z čisté a neposkrvněné mlhy pomalu se rýsují obrysy nově vznikajícího předmětu. Jenže zatím jen obrysy.... Ale kdož ví co z toho bude, ale konečně něco co mě zaujalo. Toto je voda. Toto je strašně hluboká voda, a já si zase, ač nechtěl dal jointa. Jo, moc sem vyhulený, já vyhulená hlava. Tož sou ty časy, kdy roh hojnosti je naplněn a může pravidelně skýtat překvapivě dobré věci. Třeba parádní halucinace. Já sem ještě nejed, protože je to fakt prima speedovej stav. A hustej. Jo, cha cha cha. Masakr masakrovitej. To zase tvrdá noc. Což bych měl čeknout jestli něco ještě nedávaj v týfce. Třeba reklamy na nezničitelný autolaky.

A slavíme krásnejch - 00:01.....


20.8.2003 - 09:32otázka


Hmmm.. Mám chuť vymyslet paranodiní teorii, že za atentátem proti OSN v iráku stojej Američani, jen qůli tomu, aby mohli do lidí lejt, jakou že sou tam potřeba a že musej chránit nevinný civilisty před násilím, smrtí a samozřejmě, že ropou. Ale to je jen má vyhulená paranoia.

18:13 - Ó ano, hlava vyhulená se navrátila z práce a již se zaobírá svojí nejoblíbenější činností.O ano, je to masírování mého světem zničeného ega marihuanou. Jaxe teďka cítím? No jako king... Což se nedá dneska říct vo typovi, kterej na dotaz, na jakouže mu ten spem chodí adresu, odpověděl kompletní adresou svého bydliště. No sem čuměl jako blázen. Tak že by se dneska našel ještě někdo, kdo posílá emajly snailmailem. Kurva, kdy já naposledy posílal nějakej dopis klasickou, zastaralou metodou za pomoci hmotného mailboxu. Tím myslím takový ty podělaný krabičky, do kterejch lidi házej papírky napsaný vlastní rukou. No to je metoda co? Něco napsat rukou, paxe sebrat a jít hledat krabici na zdi, do který ten kus papíru hodíte. No, kurva, dyxe stejně dobře dá hodit třeba do odpadkovýho koše. Ty se taky vybíraj. Jo, takhle by se dali posílat dopisy bezdomovcům a důchodcům. Házely by se do odpaďáků, popelnic a kontejnerů. A pro námořníky by to bylo tak, že byste vzali skleněnou láhev, napsali dopis na papír, ten byste zkroutili do ruličky, nacpali do flašky a hodili do kontejnéru na sklo. Jo kurva, proč chodit k vodě. Žejo, stejně byste tam mohli utonout, což bych prohlásil za zákon schválnosti.
Teďka mě napadlo, že bych mohl napsat nějaký sprostý slova, jo prostě vám spílat do kreténů, čůráků a bůh ví čeho ještě. Jenže přišlo mi to sice jako dobrej fór, fakt sem se v duchu nasmál, jenže nemusel bylo býti pochopeno, že je to jen fór, a taxe radši prohláším já za čůráka, imbecila a vyfetovanýho vyhulence, a budu se věnovati psaní něčeho hezkého.
Co ty má milá beruško, co ty mé sladké sluníčko, beruško růžová, sluníčko rozesmáte, ty jsi tak krásná, ty tvoje nožičky, ty tvoje ručičky, ty tvý prstíčky, jo to je parádička... ňuňu..... to jsou mňamky.. ňamky... maličká.. ty jsi tak úžasná, hodná, jemná, křehká a brutální. ty tvý ouška, ty tvý chloupky, no hodná, to je parádička co, a ještě tady, no ty si fakt hustá, ty si fakt děsně hustá... Kočka... jo, jo, jo.... prostě kočka. A provázek... Kam pak mizí, no co to vidíš.... No úplně něco jinýho. Jo, kočka měla včera a předevčírem extrémní hravou. Byla nějaká naspýdovaná a nebyla k zastavení. Teda ta s tím kobercem naviváděla. Sice si nejsem jestli viděla to samý co já, ale tělesný pohyby měla úžasný. Jak se převalovala, pracičkama chytala provázek, ležíce na zádech. Jo byla hustá. A pak nějak krutě vytuhla, samozřejmně, že měla extrémě maximální horolezeckou, aby vytuhla ve skříni na mejch hadrech a tam parádně usnula. No, navíc ji teďka pěkně rozmlsávám, páčto jo občas kupuje nějakej wiskas, nebo něco takovýho, s losem, jehněčím (no mejsem si jistej do jaký míry je to umělohmotným) nasem a tak, a tý kočce ti zasraně moc chutná. No jaký mi vona dělá scény, když maso vyklepávám na dřezu do misky. Lítá vokolo mě a mňouká, mňouká jakoby říkala "ty vole, moc se s tim nějak loudáš, a já se fakt zasraně moc těším". Pak jí dáte tu misku na zem, vona k tomu celá natěšená doběhne a čeka. A hustý je, že nezačne žrát, dokud jí nepohladíte. A paxe na to vrhne a spořádá toho tolik, kolik zrovna chce, ale nikdy si to nesežere všechno. Jo, nejspíš kvůli jistotě potravy na příště a je fakt, že když tam miska není tak je dost nervózní. Pořád se chodí dívat, jestli jako už ne, a o to víc si dává lidské potravy. Je úplně neuvěřitelný s jakou rychlostí je schopná sežrat paštiku z housky. Se jen votočíte a je fuč. Vonehdá sem ji nechával nějakej kus tuňáka, jo toho má taky ráda, a zíral jsem jako blazen s jakou rychlostí dokáže vylízat talíř. A to moc ani tou svojí hlavou nepohne, natož celým tělem, jenom ten jazýček má rychlej jaxvině. Jo kočka je úžasný zvíře a sem fakt rád, že mohu sdílet domácnost s kočkou.
No ty vole, to někdy dokáže hustě představit. Myslim, že sem to tady už asi psal, ale v pondělí si mě dávala úplně maximálním způsobem. Byl jsem jako obvykle hodně moc zkouřený a taxem si sní hrál a celou tu dobu sem myslel, že si ji vodím já, a vono hovno. Vždycky v ten nejméně očekávaný okamžik udělala něco, co bych do ní nikdy neřek. Prostě jo, dala mi najevo, že dneska je to vona kdo si hraje.
cha, to sem se rozepsal co? Ach Bože, díky ti za ten Božskej pocit. Jsem Božskej. Bůh. Tak to bylo jen takové drobné masáže, protože se cejtím zralej tak akorát na..... Zamyšlení se nad sebou samým, protože je otázka jestli je všechno v pořádku. Ó ano, paní doktorko. Cítím se fuckt velice dobře. Jsem zkouřený, jako skoro pokaždý, sem rád, že nemusím řešit pracovní záležitosti, sem rád, že sem sám, jen se svými myšlenkami, sluchátky a něčím co v nich hraje a je to dost mozek gumující. Jo, furt a pořád to samý hardhouseový rejdyjou. Rejdy rejdy... To bude vono. Akorát se mi teďka dost často stává, že je večer plno, takže musím přeladit na jinou stanici. Jo tyhle rádija maj fukt tu kouzelnou výhodu, že nemusíte měnit cédéčka, a přitom si poslechnete mraky dobrý muziky. No je to tak. Jsem vyhulenej typ vod počítačů, a kdybych nehulil taxem možná ještě chytřejší než teď, ale to je úplně fuk, protože všichni lidi nějak kalej a já neznám moc lidí, který nekalej, jenže ti se pak furt staraj vo svý trávení, choděj pravidelně k doktorům a tak. Jo, samozřejmě, nijak to nikomu neberu, je to každýho cesta. Coby bůh jsem vám dal možnost relativně svobodného výběru, taxi to tak konejte. Ale já sem Bůh. Tvůrce, musím tvořit a musím mít pořád v hlavě nějaký myšlenky. A dost se mi v poslední době převoraly. Jo vím co nechci, propadnouti do pohodlného života, a moc neřešit, mám rád život složitej a hraní těch her na lidi vokolo. Jo, snažím se to nekomplikovat, ale s každým člověkem jednám jinak. Podle toho jak já chci, a jak chce von a jak prostě tak jednáme, obvykle děsně zhulený, takže se vždy na něčem shodnem. Jo, shoda to je to nejdůležitější. A podle shody hledáme schody. Bože, jsem básník!
Jo, ale kdybyste tak tušíli co se mi honí za stavy tělem. Prdel je, že z venčí vypadá člověk úplně jinak a zevnitř sám sebe vidí taky jinak. Jo myslim, že mi rozumíte šmejdi, protože si navzájem do děch dušiček vidíme. Cha cha, nebo já do těch vašich určitě, a vím co jste zač. To samý, co váš stvořitel, váš Bůh. Radost? Až na kost? No jasně, já se vám nedivým.. Jo šup s tim na web.

18:58 - TEĎ JSEM SI TO UVĚDOMIL! JSEM FAKT ZKOUŘENEJ! A MOC! JÁ DOBYTEK! Ale co s tím už teďka nadělám. Nic. Tak vo co de. No je prdel, že jsem si teďka po sobě. Fakt jenom čistě ze zvědavosti, čet co sem napsal, a kurva těch chyb, překlepů a chybějících slov. No nevim, dost možný je, že deníček má natolik úzkej okruh čtenářů, hustejch samozřejmě, protože člověk musí asi dost kurva přemejšlet, co že to chci někdy vyjádřit. A asi to nejspíš místy není až tak oddechový, ale jo, jestli je to tak, a nebo onak, je mi to fuk, když si v tom někdo něco najde najde, je to fak gud, protože si pak svým způsobem prostě rozumíme. Jo, je to paráda znát lidi, ale gud je třeba míň, ale vo to víc, protože poznávání chce kurva moc času. Ježíš, ty kreténe, ty si ale melancholickej. Fuj ho, dobytku. Kurva svině zasraná, blbá, včera ráno ten zpíčenej důchodce čuměl z vokna s tím svým spíčeným tlustým psem, a já je ani nepozdravil, protože sem nechtěl řešit, kterej je kdo z těch dvou xixtů ve vokně. No. Někdy je pes až krutě podobnej svýmu pánovi.... Strašidlo na malý děti.
Hází se mnou melancholie, romantika a podobný fakt divný věci. Někdy je to až nepříjemně hezky, takový kýčovitý, nechutný, jak z červený zpíčený knihovny. Fuj, jdi odemě satane....

19:18 - Jo, čet sem na netu jaxe šíří nějakej novej virus Sobig.F nebo tak nějak. Worm, spíčnej worm, furt mi qůli němu choděj přblblý hlašky vod av, jakože tenhle mejl byl nakaženej. A volali aso šest lidi, že maj nějaký divný emajly. No prostě mazec.

20:52 - Jo, farma zvířat. Zase krutá věc ze života zvířat. Jo ,tsk to dopadá, když se naučej zvířata mluvit. býti intelektuálem hledám v tomto díle paralely třeba s komunismem, jasná a nadšenecká myšlenka, jíž se vždycky někdo chytí a zneužije ji ku svému prospěchu. Ale probůh, možná to autor myslel jako ironii, kdo ví. Já jenom vím: OSVOBOĎTE MĚNAVKY!!!


21.8.2003 - 10:25to sou vjeci


Hmm to sou ale zprávy... to sou zprávy.... Čtyřicetiletá žena spadla včera z lana, po kterém se snažila slézt ze 4. patra domu v Teplé na Karlovarsku. Prý si chtěla jít do sklepa pro víno a měla uzamčené vchodové dveře. Skončila v nemocnici.
A nebo... 50letý Thajec se ve spánku usmál k smrti. Dvě minuty se smál hurónským smíchem, pak náhle přestal dýchat a zemřel. Manželka se ho ze záchvatu smíchu marně snažila vzbudit. Podle pitvy dostal infarkt.
Teda kam to ten svět spěje. No kam jinam? Než tam kam posledních pjet miliard let.....

13:00 - Vážení, dám vám dobrou radu do života. Jste-li vlastníky mobilních telefonů, nehrajte si s nima (natože nefrajeřte) na perónu při čekání na metru. Mohlo by se vám stát úplbně to samý, co se stalo jednomu typovi dneska v metru, kterej si hrál a hrál... a hrál... a paxem uslyšel jen ránu, telefón se rozpad na mnoho a mnoho kousků, z nichž ty největší spadly do kolejiště......

14:18 -
A virus (Worm.Sobig.F) was found in an email from:
xxxxx@seznam.cz


The message was addressed to:
-> info@yyyyyy.cz

Scanner output:
/var/lib/amavis/amavis-milter-XX3ntGww/parts/part-00001: OK
/var/lib/amavis/amavis-milter-XX3ntGww/parts/part-00002: Worm.Sobig.F FOUND

----------- SCAN SUMMARY -----------
Known viruses: 9339
Scanned directories: 1
Scanned files: 2
Infected files: 1
Data scanned: 0.07 Mb
I/O buffer size: 131072 bytes
Time: 1.887 sec (0 m 1 s)


The message has been quarantined as:
/var/lib/amavis/virusmails/virus-20030821-141859-05632

------------------------- BEGIN HEADERS -----------------------------
Return-Path: xxxxx@seznam.cz
From: xxxxxx@seznam.cz
To: info@yyyyy.cz
Subject: Re: Re: My details
Date: Thu, 21 Aug 2003 12:54:43 +0200
X-MailScanner: Found to be clean
Importance: Normal
X-Mailer: Microsoft Outlook Express 6.00.2600.0000
X-MSMail-Priority: Normal
X-Priority: 3 (Normal)
MIME-Version: 1.0
Content-Type: multipart/mixed;
boundary="_NextPart_000_00CB262F"
-------------------------- END HEADERS ------------------------------17:46 - Stále doufám, stále věřím, plížím a běžím za svým cílem kdesi ve tmě. Slyším hlasy, vidím mrtvé, pomatuji minulost, vidím přítomnost a cítím budoucnost. Řeším živé, nwřším ty kteří mě nenávidí, miluju ty, kteří milují mě. A mě musí milovat každý, protože jsem Bůh. Hele, někdy mám pocit, jakobych se opakoval. Není-liž tomu tak. Jsem jako japonskej robot, co má ve svým engine vypálenej jednoduchou ai. Nepříliš inteligetní. Spíš jen takovou, která řeší zákadní funkce. Punkce. Punkt. Dot. Net.
Hele jo, docela mě baví sledovat jak sítí řádí Sobig. Docela krutá věc. Zaplňuje userům mejlboxy a ti sou pak nasraní. A zlenivěj. Jako já. Nechce se mi totiž psát, páčto buď pudu kalit s Majklem a navíc přijede náfštěva, takže vykalenej budu každopádně. Toho se nebojím.


22.8.2003 - 22:22pjeknej čas , pkný datum


Ve zdějších mazců roštung, ve zdejších mazců probíhá úspěšně. pomalu se odebíráme ke kýženému cíli dosáhnout totální vidlózy. vše co nás zabíjí nás rovněž posiluje a my říkáme tomu teď osud.
Tak pravil otec Fura.


24.8.2003 - 23:20ne


a ne a ne a ne..... zápas prohrávám..... :( Ale už na to nevidim......


26.8.2003 - 02:01ty krávo


No to letí, milé děti. Jo, dávaj nějaký strašný bubáky v týfce, ale já si dneska dal Terminátora 3, teda ne dneska, ale včera. Pravda je však taková, že se mi nechce nic psát, protože a jelikož sem včera celej den zápasil s antivirem na serveru a nějaxe se nezadařilo podle mejch představ. only na půl.

19:20 - Milé dětičky. Vámi obdivovaný Marek Zet. je na sebe pyšný jak princezna hrdopýška. Nadýmám své vole z nadmutého břucha, červenám se pýchou, čepířím štěstím. Ó ano. Dneska sem konečně rozchodil ten antivirák. No a proč sem to kunda phiks řešil? No protože z jednoduchýho důvodu... V neděli sem řešil vypnutí jednohu účtu a při sledování logů sem nějak vykoukal, že RAV propouští Sobig.F. To je teďka největší kunda na Netu, protože se šíří strašnou zkurvenou rychlostí, v mqueue čeká na zpracování sendmailem cirka 1.6GB mejlů. To si píči nedokážete představit, jaxe lidi rozčilujou když jim mejly choděj s docela velkým zpožděním. Jediný, kdo je schopen to pochopit jsou lidi z ajtý. Těm řeknete Sobig.F a gigo a půl velká fronta a sou v obraze. Maximálně si zakundíme, zapíčujem na toho šmejda co to pustil ven a to je všechno. Navíc si nejsem jistej tím, jak moc to ovlivňuje rychlost mašiny. No prostě gud je, že to filtruje a skenuje, akorát musím večer ještě udělat nějakej českej alert, protože zatim dojde lidem akoráto anglická hláška "VIRUS ALERT", což si nejsem jistej tím jestli sou schopný běžný uživatelé něco takovýho pochopit, když je vyděsí i blbá moucha WéCé.
Ale jo. Mám chuť napsat něco děsně ftipnýho. Jaxi ze života. Mám psát, že život je jenom trapná hra a že záleží na lidech jak moc se chtěj zařadit a zapojit? Ho ho. To bych se opakoval. A Bůh se opakuje málokdy. Jo, i když von má svý smyčky a nekonečný rekurze. Jaxe taková rekurze spustí, začnu řeěit a řešit a nořím se čím dál tím hloubějc. Jo teďka se mi rozkmitala wobrazovka, což jenom značilo ,že mobil vykonává nějakou činnost. Nevim jak moc je to moňour košer, když má pod sebou položený telefony, ale pro mě je to krutá výhoda už jen qůli tomu, že poznám, že se něco udít. Jo, i když se zamejšlím nad tím, když vidím displej, jak moc to musím přetřásat mý užasně Božským mozečkem. Jo, asi mám hlavu někdy jak v mikrovlnce. A čekám až mi jednou mozek na ulici vybuchne.
Čekání na ví Bůch je někdy dlouhé, ale co se má stát, se stane, a svýmu osudu se nevyhneme. To říkám já Bůh, jenž je hybatelem váš všech. Hm. Navíc se musím přiznat, že sem si teďka dal brk po 48 hodinách, což mě samotnýho přeqapilo, protože vím, že za to může to řešení av. Prostě sem si na tom ulít víc než naž na hulení. Jo a to je co říct. Helejte, víte vy co je to za prdel instalovat a konfigurovat něco na serveru, jímž protečou tísíce emajlů za den? Moc emajlů, moc lidí ho využívá ke svejm připojením k netu a veškerej výpadek poznáte během pěti minut, když začnou volat, že jim něco nejde. Hele to je taky slušná hra. Něco řešíte, ste přepnutý do režimu "řeším", kdy nevnímáte nic, ani okolí, ani slova, ani lidi, ste jen vy, vaše tělo, váš mozek, vaše ruce, vaše oči a počítač. S otevřenými okny do serveru. Kde bušíte, kompilujete, konfigurujete. Zápasíte s myšlenkou, zápasíte se slušnou silou myšlenek a problémů. Vaše I/O rozhraní jsou oči a ruce, CPU váš mozek. Otevřeným zrakovým socketem cucáte data z běžícího počítače, jehož slova myšlenky a problémy na vás hoří formou skrolujícího textu z vypisovaných logů. Jo, kurva, když sem dneska vodcházel z práce, uvědomil jsem si, že sem měl asi sedum voken do serveru, ve dvouch mi na obrazovku permanentně nabíhaly hlášky vod sendmejlu, ve druhým vod amavisu, na dvou jsem měl otevřený okna qůli zákazníkům, abych si nemusel zasahovat do práce a proto sem je holt řešil ve dvouch specijálních voknech, z nichž v jednom sem grepoval logy na jejich usernejmy a vedruhým posílal příkazy cyrusu. No a na zbylejch štyřech, sem ladil a konfiguroval teen šílenej amavis, v kombinaci s s av clamd a s propojením na sendmejl. Jo, kurva s tím sem měl nejvíc problémů, protože sendmejl je prostě hustá věc, zkurveně hustá věc. Všechny ty tvrdý mezery na který je háklivej, citlivost na blbý znaky, ale je prostě hustej, kdo aspoň jednou neviděl sendmejl, jakoby nežil. No a tenhle sendmail může používat nějaký to rozhraní milter (což sem se dozvěděl až teda teď, když sem to dával dohromady), přes kterým nějak může kounikovat s okolím. Právě třeba s antivirákama. No a já to včera dostal do stavu, když už mě bežel clamd, smavisd, amavis-milter (což je nějakej nesmysl, kterej cucá přebírá data ze sendmejla a přeposílá je amavis, jenž dál ty data pošle podle nastavení antiviráku či antispam kontrole. Jo, a včera v šest sem byl ve stavu, kdy sem byl schopnej dostat zpracovávanýho emajla až do antiviráku, kterej ho teda zkontroloval, ale už sem ho nedokázal vrátit zpět sendmejlu. Prostě to házelo nějaký slinty, že jakodata byla discarted či co. Taxem v zoufalství zapnul v amavisu logování na nejvyšší úroveň a hledal proč se nemůže připojit na socket a vrátit mejla sendmejlu. A taxem se na to vysral a šel do kina.
No a dneska sem úplně náhodou našel nejaký how-to, jenže snad v holandšitěn, kde sem jen z examplů vytušil, co teda jako mám udělat, a kurva do píči, centrální jednotka zo zanalyzovala dobře a výstupní dyvajs ruce, to formou příkazů předal komunikační řádce serveru, aa jo.... Bylo to.. Už sem se jen tak pak dost dlouho s radostí díval na vodskrolovávanej log, sem viděl jak ten emajl krásně putuje... A putuje, protejká mezi jednotlivejma rutinama... A zkontrolovaný se vrací do oběhu. Když je v prdeli, zkončí v karanténě. Jo, klasika. Takže teďka už jen musím dořešit ty alerty, aby chodily v češtině. Což je jednoduchý a udělám to v noci. Hu. Jo. SEM DIGITÁLNÍ BŮH!

20:24 - No to sou kundy to sou fakt kundy, dneska sem se n8hodou dočet, že (cituji) "Pro extra rychlé a pohodlné ukončení WXP můžete použít následující trik: vytvořte si na ploše nového zástupce a do příkazové řádku dejte příkaz shutdown -s -t 0. Pak tomuto zástupci přiřaďte klávesovou zkratku CTRL+ALT+END. Po stisku této kombinace se krásně ukončí Windows."
Sem kdysi dávno slyšel ftip, že až vyjdou windows 2010, tak budou půl hodiny šrotovat a zobrazovat grafický intra a loga, aby se nakonec zobrazila unixová komandlajna. Jo, je to zlý, ale možná že to tak jednou dopadne. Vývoj odzadu.


27.8.2003 - 01:03radost


Cha, taxem právě udělal juzerům lehké české hlášení vo tom, že jim směřoval virus. A že je zavřenej v karanténě. prostě sem měl teďka regulérní pracovní zásek, kterej vznik už jen z toho pocitu, že to prostě musím dodělat, i kdybych se měl posrat na židli.


28.8.2003 - 00:22radost ještě vjetší


Hele jo, před několika hodinami pozřel jsem magickou substanci. LSD.

Právě sem zjistil, že někdo haknul redirektor q.fm, takže asi nepojede wodkaz na můj deníček. Kundy.


29.8.2003 - 00:2radost, ale menší


Právě jsem zjistil, že jsem neskutečně ožralý.

14:13 - V práci sou všichni po včerejší kalbě mírně nějaký rozesraný. Navíc sem byl dneska na generálním štábu a co sem tam dělal je tajný, tudížto to nemůžu prozradit. Cha cha cha. Vojáci sou děsný gumy, jen takovejch caviků než sme se dostali dovnitř, takový prudy, ale už neřešili, že jsem neměl ani občanku, žádnej doklad, že po jejich arejálu chodil člověk bez identifikace. Jo, armáda no..... :-)

22:39 - Jaxme sem včera ožral, tak to byla lehká firemní akce. Dneska po ránu byli všichni v práci mírně řečeno značně unavení a práce neschopní. Utopence, tlačenka a různé ty vyprošťováky. No ale to je fuk. Myslím že sem už dlouho nenapsal nic vyloženě ze života. Byl jsem svědkem zcela zbytečné žárlivé scény, jenž mi docela vzala náladu pokračovat v nějakým delším večeru. Prostě sem jen viděl, že lidi řešej prostě jen samý zbytečnosti, totální samý zbytečnosti, jenž nezakládali se vůbec napravdě. Boží. Kurva, já mám přeci pravdu. Jsem Bůh. Ne teda, že bych do toho byl nějak zapleten, spíš mě vzala ta absurdita. Mno to je fuk.
Takže sem se zhulil, strašně zhulil a věnuji se v tuto chvíli sám sobě. Věnuji se svým tokům paketů, svým myšlenkám svému operačnímu systému. Nějak nemám nic, co bych mohl filtrovat, protože má hlava se cítí přímo Božsky. Jo víte co nechápu. Jak se někdo může prohlásit za Ježíše. Že prej měl tolik bolesti a trýznění z utrpení na světě, že se prohlásil za Ježíše. Jo tuhle krátkou myšlenku sem teďka čet na záchodě v knížce vod P.K.Dicka "Muž z vysokého zámku". no je fakt, že si přesně nevzpomínám na název, ale ten nejní podstatnej. Důležitá je myšlenka. A to mě zaujalo. Co Ježíš, jo dobrý nechal se ukřižovat, Byl ukřižován za svý myšlenky. Jo to je možná správný stát si za svým, ale svět tím nespasí. Nikdy nikdo nespasil svět svojí smrtí. Paradox, a tolikrát sem přitom chtěl zemřít. Taky myšlenka k zamyšlení, ale to někdy jindy. Tak proč se někdo prohlásí za Jeíše? Co byl Jeíš? Jen člověk s nějakým názorem, za kterej byl holt ukřižovanej. Ale nebyl ničeho tvůrce. Jen lidé stvořili z jeho myšlenek svět. Ale špatně ho pochopili. No a nerozumím tomu, protože já bych se za Ježíše nikdy prohlásit nemohl, vždyť já sem tvůrce. Jsem Stvořitel. Tvořím si sve myšlenky, tvořím si svůj svět, protože jsem BŮH.

no, ale to sem trochu odbočil. Takže jak ty lidi v firmě byli vykalený, taxe nechtělo nikomu nic pochopitelně dělat. Ale to taky nejní podstatný. No a já se byl pak najíst, taxem si dal nějakou pizzu s feferonkama a ještě sem na ni nalil nějaký tabasco, či nějakej podobnej sajrat, netušíce jaký to pro mě bude mít následky. No prostě a jednoduše palí mě prdel jaxvině, a docela fest. A ještě to ve mě bublá, takže dost často větrám. Mazec.
Navíc sem si teďka ulít na prohlížení serveru. Teda jeho logů, jestli žije a tak. Napadlo mě, že kdyby mě to napadlo, moch sem udělat nějaký statistiky, kde by se prostě jen počítalo, jak často a jak žije šíření toho viru. Prostě si jen udělat monitoring jeho nálety na server. Mám tam na jedný mašině rozinstalovanej monitoring, takže nebyl až tak velkej problém. Prostě napsat pár skryptů- No. Teoreticky. ale dalo by se.
No antivirák jede dost hustě. I když jen zběžným pohledem do jeho logu je vidět, že Sobig.F lítá dost přes den. Asi zapnutý kompy V noci je to klidnější. No a navíc o jeho četnosti svědčí, mqueue asi 1.6GB, zpoždění doručovaní, protože ve špičce je snad každej sedmej mejl Sobig.F. No a ve finále včera v pět průser, protože přestalo všechno jít, služby, weby, komplet, no takže panika, protože volaj lidi, jako co se děje, pořád drnčej telefony, a není chvíli klid. Takže asi po půlhodině jsem přišel, díky typoj, že mě po telefonu řek, co by se jako mělo překontrolovat, protože sem vůbec nevěděl, kde začít. Prostě nepomáhal obvyklej restart služeb, což povětšinou zabere. No nakonec sem se díky radě, podival do daemon.log, na kterej sem v tom zmatku uplně zapomněl, kde bylo napsáno "disk full" a už ani bajt. No tak to bylo jasný, podíval jsem se teda jako preventivně df -k, a teď už zbejvalo jen přijít na to, co by se mohlo posrat, když ještě v úterý bylo 700mega. No a v jeden okamžik mi zápalilo, protože sem nechal zapnutý ukládání viru do karantény, a to už sem jel, uvědomil sem si, že ten posranej Sobig.F ma asi 100kilo (kurva, kdeže sou ty doby poctivejch virů na pár desítek bajtů, kterej se snažil někde v posraným dosu reziduovat kdesi v bootsektoru. Taxem se podíval do karantény, a jo... 700mega na nějakejch 98% Sobig.F. taxem to celý smáznul a vypnul logování. Jo, takže za tři dny, sedumset mega Sobiga.F v karanténě. A má sto kilo. Taxi spočítejte kolik jich bylo. Přes sedum tisíc sto, pokud to dobře spočítal. Jo, cirka. zjednodušme si velký mego na malý mego. A pak proveďme přibližnou korekci na velký mego. Odhadem.


30.8.2003 - 18:09akce


Za chvíli vyrážím na mejdan, ale pravda je taková, že se mi tam kurva po tý včerejší záležitosti moc nechce. Asi se tam ve finále nevykaším, akorát pokecám s kým budu chtít a pak uvidim....


31.8.2003 - 12:45akce HUSTÁ


Všichni žerou vobědy. Všichni kurva žerou vobědy. Praha je po desátý hodině kurva divná. Nějak jak nechodím touhle dobou ven, neznám vůbec ten typ lidí. Fakt samý divný lidi. Vopravdu zasraně podivný lidi. A nebo já sem byl takovej divnej??? Nebo ještě sem. To nemá význam řešit. Teďka opravdu ne.....

12:54 - Kurva já už taky, habych nevybočil z řady.


MOUdREJ NAViGátOR
[CNW:Counter]