MOUdREJ NAViGátOR
8.10.2003 - 18:33burokrati


spíčený burokrati.

19:32 - hMM.. taxem se teďka sral s jedním serverem. Můj bejvalej server, chudinka malinká, byla vopečovaná, což vo to, vopečovávat to se musí, jako že jo, ale s rozmyslem. Borec apdejtnul pépáhpko, jenže nějal zapomněl, že tam jede s podporou interbase, takže po apdejtu verze, přestala podpora fungovat, takže mě volali lidi, který to potřebujou, kterejm sem to před rokem dělal, takže mi nezbylo nic jinýho, než vyzkoušet svůj starej účet, pak provýst lechkej hack na roota, stahnout zdrojáky příslušný verze péhápka a přeložit interbejs extenzi jako šérovanou knihovnu. Jo a pak to bylo gud, protože po restartu hhttpd, jako že indijána apače, se v phpinfo vobjevila podpora interbase. Jo, sem kluk děsně shikovnej a myslím, že si zasloužím džojnta s mery džejn. Jachacha. Čímžto zdravím kapitální držku....
A hele, výraz jachacha se mi nějak zalíbil. Jachacha....

22:52 - Hm, řešim grabování dývýdýček pod linuxem, tak taky sranda.... jachachááááá


9.10.2003 - 22:58unava


Hele, šmejdi, práce v byrokratickém ústavu stále jede a já su fakt moc těžce vyčerpaný..... Pořád se mi chce spát.


10.10.2003 - 08:56dej blbci funkci


Dneska sem přšel do státní pakárny a chtěl se jít vysrat. Rozhovor s vrátným vypadal asi takhle:
Já: Potřebuju klíče od toalety.
Vrátnej: Cože?
Já: Potřebuju klíče od toalety, chci si odskočit.
Vrátnej: Na co?
Já: Chtěl bych jít na velkou.
Vrátnej: Proč?
Já: No chci jít na velkou.
Vrátnej: Jo táááák na velkou.
A šel mě ten debil vyprovodit až k oné místnosti. Ježíš, takhle se po ránu nasrat....

10:04 - Teďka chtěl jít srát kámoš a už ho vrátnej nahajzl nepustil, že prej je to jen hajzl pro vrátný. Debil jeden uniformovanej. Vypadá v tý modrý košili jako jako člen takový tý polovojenský dělnický ozbrojený síly, jejíž méno si už nepomatuju...

10:10 - Úředníkem se člověk nestává, úředníkem se člověk rodí. To samý je i s kreténama.

10:18 - Jo milice se ti šmejdi vozbrojený menovali. Sem si vzpomněl.

11:03 - Jsou to KRETÉNI!!!


12.10.2003 - 19:05staf


Jo, tak nám zavedly ochranný pásma kolem hřbitovů. Mazec.
No, ale to nejní až tak důležitý. Včera sem se ve starý čističce vožral jako dobytek, strašným způsobem, strašná rychlá alkoholová smrt. Kromě toho, že sem se válel v nějakým záhonku jsem se čestně a hrdě na férovku štyřikrát poblil. A to fest.
Neb život mi opět připomněl, že nejní vůbec snadnej, že je zlej, hnusnej a krutej, páčto jel jsem dneska k babičce a tam sem se dozvěděl, že dědu vodvezli do nemocnice s infarktem. Fakt bych zabíjel hipíky a jejich mír, láska a drogy. Jo, ty drogy ty sou gud. Takže ty se nepočítaj. Chjo. Chjo. Chjo. Jen jestli já budu někdy šťastný od přírody. Asi ne.
Včera sem teda jako ležel celej den v posteli a experimentoval s grabováním DVDýček pod linuxem. Zadařilo se relativně k mé spokojenosti, takže sem teda jako aspoň tak spokojný. lehce.


13.10.2003 - 12:49přepadení


HUSTÝ. MOC HUSTÝ. Dneska ráno sem byl účastníkem a svědkem ozbrojený loupeže se střelbou z kvéru. Údajně dvě a půl mega. Slušnej mazec. Ležel sem obličejem k zemi a čekal co se bude dít. Kurvy jedny zpíčený.

14:09 - No a jaxe to celý seběhlo? Kurnik, jestli já vůbec můžu prozradit nějaký informace, protože bych fak nerad mařil vyšetřování. Ale prostě sme tak nějak přišli s kolegou ze snidaně, seděli ve vestibulu a dával sem si cígo. No ještě sem mu říkal "hele počkej, já si dám cígo a paxe na to vrhnem", no a to sem si všimnul vzadu u dveří nějakýho hodně zvláštního týpka, takovej jakoby nervozní, poskakující a pak už to šlo rychle. Pár desítek sekund, vstoupil borec z ochranky, ten maskovanej týpek v brejlích, bundě a debilní čepičce. Vytáh kvér, zařval něco špatnou řečí vo přepadení, jednou vystřelil a kopnul typa z ochranky tak, že sem viděl jak mu vyletěl zub z držky. No mysme na to s kolegou jako že těžce zírali, sme si mysleli jako jestli to je prdel nejní to prdel, ale ten výstřel a ten zub mi težce připomenul, že ne. Taxme jen koukali, pak ten typ znova zařval jako že k zemi a my sme si na sebe lehli jako dva teplý bratři v triku. No a pak utek někam ven, lidi se začali sbírat, a já už pak viděl jak lupič a jeho komplic v poklidu odcházejí z místa činu do uličky naproti.
No a pak přijela kriminálka a cajti a začalo vyšetřování a vytěžování svědků, řečeno policejním žargonem, a zaměstnanci podniku, zvláště ti, kteří nebyli účastníky se seběhli, aby aspoň něco z toho snažení a toho okamžiku měli. Zvláště nějakej tlustej pán, kterej každýmu říkal, že viděl z vokna divnýho člověka, a že ho asi půl hodiny sledoval. Prostě bylo mu nejspíš těžce líto, že u toho nebyl. Ale popravdě řečeno, zážitek to byl docela težce hutnej a nejsem si jistej tím, jestli bych ho chtěl zažít znova.....

22:13 - Jsem fakt těžce zhulen. Moc těžce.


14.10.2003 - 17:13chjo jachacha


Konečně, zatraceně konečně mi hoří joint. A že to trvalo jaxvině, než sem se k tomu dostal. Sem zase lehce vytuch nad pátráním po jednom softwéru. Teda ne že bych vyloženě spokojenej, leze zoufale pomalu, ale leze leze po železe. Vyblitej sw. No, ale to nejní podstatný, podstatný je to, že lidi sou zvědavý jaxvině. Moc zvědavý, takže sem svoji včerejší historku s přepadením dneska vykládal aspoň stokrát, a že je to zábavný. Se to kurva rychle rozkřikne, kor když navíc mému egu dělá dobře to říkat skoro každýmu na potkání, kdo je ochoten naslouchat mému úžasně božskému vyprávění. Jo, mazec. Fakt těžko říct co na to říct. Byl to všechno takovej strašně rychlej film, hrozně rychlej ze kterýho si člověk pomatuje jen takový útržky, typu letící zub a podobně. Nějaký detaily... fakt těžko říct. Myslím, že cajti maj asi taky těžkou práci, pravděpodobně něco na způsob hakeřiny, neb mají strašně málo informací a z nich musej dostat co nejvíc. Jaxe říká, vytěžit. Nebo jak voni říkaj. Navíc se člověk může zamejšlet nad tím, co udělala vochranka blbě, proč parkovala na druhý straně ulice,proč nezajela až ke dveřím, proč toho svýho typa nejistila. Jo, asi na to srali a říkali si, že jim se to stát nemůže. Těžko říct, je ale fakt, že člověk v tu danou chvíli neřeší n77aký hrdinství či něco, protože člověk jako já na to nejní vůbec trénovanej. Jo, možná, že kdybych byl nějakej ninja, tak vytáhnu shuriken a toho šmejda na místě zneškodním jedním super extra rychlým hodem, zásahem přímo do nosu. Jo ten by se asi divil. Jenže žádnej zpíčenej ninja nejsem, taxem se choval jako zcela úplně normální slabé zvíře v ohrožení, stáhnul sem vocas a slepě poslouchal. Jo, to je totiž to jediný co těch pár sekund je mozek schopnej dělat. Kdo nezažil, tak nepochopí. Nejspíš. Pokud nejní trénovanej ninja a nezvládá to zaplavení těla přírordníma drogama. Jo, je v tom asi hodně energie. Moc. No, ale to nejní v tuhle chvíli vůbec důležitý. Důležitější je to, že mi nabíhá marihuana, a to je hodně gud. To maj mazlíčci jako třebá JÁ hrozně rádi. Když je jim dobře na duši.
Jenže tímto se snadno dostanu do philosophickejch rozměrů. Co je to duše? To teda fakt kurva vůbec nevim, protože v tuhle chvíli si parádně nejsem jistej vůbec ničím, a to mě kupodivu vůbec neničí, neb jsem luxusně zhulákanaej a chci to jen vykřiček do světa!!! CHÁPETE? SEM LUKSUSNĚ ZHULÁKANEJ! Křičím a hulákám na celý kolo a vy máte tu děsivou vodvahu si mý zhulákaný řečí číst! Jo, ste hodně hustý, neb jste samý normální lidi, neb lidi kerejm rozumím a vy mě, neb je to prostě dáno tak, neb protože byste to vůbec ale jinak nečetli a to je jasný. To je jen zhulené poskládání myšlenek, pocitů a emocí v tuhle úžasnou chvíli spojenejch dohromady myšlením ovlivněným vlivem vykouřené marihuany a látek v HLAVNĚ v ní obsažených. Úžasný substance.
Jenže to je vám asi těžce jasný, ale hlavně taky mějte stále na mysli, že stejně jako vy, mám svý problémy, a ty mě někdy dost drtěj, byťže je nechci posílat ven přímo a natvrdo, to raději je zamaskuju nějakejma zcela jinejma slovama a pak tomu někdy nerozumím já. Ale to je teďka fuk, je to prostě hroznej luxus, ta marihuana in maj brajn.
Lehce nepříjemný problém je, že včerejší attack na můj cns mi lehce ovlivnil sraní, tak sem ho neměl jako obvykle ráno, ale až pozdějc a už to nebylo vono. Sračky nebyly venku v okamžiku kedy mají jít ven, ale nýbrž šli až pozdějc, ale to je fuk, já většinou všechno řešim až když je po. To sem totiž celej já. No navíc ty sračky dokážou docela slušně zasrat myšlení, a to se pak jeden motá ve sračkách v době, kdy už by neměl. Jenže to by mělo bejt fuk.
Ale není, a paxe jeden řítí do řiti, to je logický. Čím rychlejc se jeden dokáže smířit se zpětně neovlivnitelnou akcí, tím líp. Ale to je jen můj soukromej názor. Nic víc a nic míň

18:08 - Asi bzch m2l tý svý blbý kecy nahrát na web.

19:00 - Jo, tak hento mě dostalo. Už ste někdy viděli zhulený spermie?
No jináč se musim pochlubit, že mám stále dostatek THC v krvi, tudížto můžu pokračovat ve svém zhuleném letu svojí myslí. Jo, zabejvání se sama sebou, toď základ veškeré psychologie. Můžete toho nastudovat mraky, ale pokud si některý věci neujasníte na vlastní kůži, nic z toho nebude. A to je jen prachobyčejné poznávání světa, jeho uvědomování si hlavně jeho utváření. Jo, to je jedna ze skrytých myšlenek Matrixu. Jste hakeři a nemusíte se nechat řídit světem, jenž vám někdo připravil, nachystal a nalajnoval. Jo ty lajny by byly diskutabilní, páčto ty si jeden lajnuje sám, že jo? Ale chození zadními vrátky, hledání chyb v sytému a pátrání po klíčích je to největší dobrodružství, jenž může zahna člověka až někam do daleka, někam jinam. Hledání, to je to pravý slovo. Hledání a stavba cest. Cesty stavíte, mosty boříte, zůstávají jen a pouze bílé neobjevné fleky v hlavě, místa kde jsou lvi. Jsou tam zákeřný lvi, osamocené myšlenky, žíjící si svým vlastním životem, občas poškládlící ochranu systému, a teď je jen o to, jak moc je ochrana systému udělaná a co dokážou lvi způsobit. Dívejte se na to jako na síť.
I ty blbý automaty na lístky co sou v metru na stanicích vedle sebe jsou propojený. Úplně blbý automaty na lístky jsou propojený. No včera si toho všimnul kámoš, když sme si v metru kupovali lístky, každej jeden a každej z nás u jinýho automatu. No a kámoš kouká na ty lístky, teda popravdě řečeno, řešili jsem teoretické možnosti jejich padělání, a všimnul si, že identifikační čísla lístku jsou přesně vo jednu, abyste tomu přesně rozumněli, já sem pořád ještě zhulenej a navíc sem to dokop dalším brkem, takže se třeba blbě vyjadřuju, ale celej ten objev byl ten, že von měl číslo 971 a já 972. A ty automaty byly jen vedle sebe.
Takže, když se nad tím zamyslíte, tak dyž už sou propojený automaty, tak co všechno může bejt taky propojený. Úplně všechno, třeba i blbý kávovary. Jo, velkej bratr se může, samozřejmně to nejní žádná paranoidní teorie, ale nýbrž jen čistokrevná velice teoretická otázka, tedy dívat. Furt a pořád. Svět je čím dál tím víc propojenější.
Zrovna dneska se mě jedna držka ptala, že jestliže je připojená gprs a dyž má dynamicky přidělovanou adresu, jestli jej lze nějak vysledovat. Já nevim, jak to fyzicky funguje u euretelu, ale můžu rozvést pouze čistokrevnou teorii na základě informací který mám. Můžeme to vzít takto. Není problém získat vypisy hovorů , komu kdy a za kolik voláte, to víte dělá se to, byťže oficiálně snad jen na soudní povolení. Víte dobře, že telefon lze zaměřit. Telefon lze odposlouchávat. Když se přiděluje dynamická adresa, většinou si systém může uchovat logy, jaký hw adrese ipčko přidělil. Telefon, když se přihlašuje do sítě, posílá nějaký ty informace sem a tam, ty se můžou taky ukládat někam do logů. Když se mobil přihlašuje k internetu, je to zase jinej proces. Zase se můžou ukládat informace podle mě bůhvíčím, povětšinou je ten telefon na někoho napsanej, a tak dál. Otázka je, jaká je praxe a co všechno se ukládá. Je to jen a pouze čistě teoretická představa, že kdyby se ukládalo komplet všechno, tak se dá majitel vypátrat. Ale jaká je praxe? To fakt nevim. Určitě k vysledování potenciálně stačí míň informací. Ale je to taková globální teorie.
Ale když už ty dva blbý automaty na lístky...... Fak nechci strašit.....

20:14 - Právě sem se dočet jak donutit mencoder, aby deinterlejnoval. No parádička, kompresní kolo si dám ještě jednou, ale tentokrát budu fakt úplně kapitalisticky vytěšenej. Jo, i když mašina maká na plný vobrátky, stoprocentní zatížený procesoru, ale pořád zvládá. I když mi vylítla teplota až na 56.

23:33 - Můžu mít dobrej pocit. A mám.


15.10.2003 - 17:03wohawnej


grafoman sedící zase u počítače. jo, tak to sem já, wohawa wodporná, hnusná a zákeřná. nejhusnejšní wodpor pod wodpornou woblohou. navíc mě už přestává bavit vyprávět historku z přepadení, tak nějak mě baví spíš jen poslouchat špekulativní teorije proč a jak. sem si dneka dával cígo a poslouchal dvě ženský jak skoumaly strop, kamže se to ta kulka zaryla a vymejšlely mnohem zamotanější teorie než vymejšlíme my dva. já a on. my dva. jachacha.
Jo, a sem navíc těžce znavenej....

21:26 - Zrovna sem se lehce zamyslel nad tim, že dobrý je se věnovat sám sobě, když je jeden v prdeli a hajzlu nejvetším. Protože věnováním se sobě sama, člověk zažene největší chmury a stíhy. Jenže, když se někdo věnuje sám sobě, bývá čas od času nazýván egoistou a sobcem, a to mi přijde hodně divný. Každej z nás se věnuje sám sobě, to se musí, a kecy jako že, nejsem sobec, myslím na druhý a na sebe vůbec ne, jsou podle mě jen úplně totálně blbý kecy a lži, jimiž si dotyčný zamaskovává vlastní pravdu, že i on myslí občas na sebe. Vždyť i nejsvětější otec se musí věnovat sám sobě občas a ne jen a pouze blahu celé zeměkoule a jménu božímu. Jenže, když někomu řeknete, že je egoista a sobec, obvykle se na vás nasere a přitom zcela zbytečně, protože je to prostě pravda. Přiznejte si, že ste taky sobci a že byste chtěli jen spoustu věcí pro sebe. Nebo se pletu a jedinej sobec jsem tu já. Podle mě prdlajs. Kdyby vy ste věděli, co já všechno bych chtěl jen a pouze pro sebe. A tím se dostávám k také často omílané větě, že lidi ač by si přáli, aby všichni mluvili pravdu, prostě pravdu slyšet nechtějí, neb často se stane, že když jim někdo pravdu řekne do očí, zareaguje zcela mizerně a hnusně. Já téže, to je vcelku normální. Taky je mi pravda nepříjemná, ale je dobrý si ji vyslechnout. Aspoň pak můžu zcela zodpovědně dotyčného poslat do hajzlu. Jojo, pravda ať je sebevíc krutá, by se měla říkat, ale jen někdy. Hlavně ně klientům a zákazníkům. Tam je lepší ignorace a pozdější si postěžování do deníčku, jací sou ti běžní uživatelé hrozný kreténi, byťže za to nemůžou. Ale jo, můžou. Jenže sou stejný jako já, ale já zase řešim zcela jiný věci. To je normální, mi aspoň přijde.


16.10.2003 - 18:35beze slov17.10.2003 - 16:41no comment18.10.2003 - 20:40jachacha19.10.2003 - 15:20no to snad nejní možný


Jeden si na chvíli odskočí a hnedka sem přilezou nějaký prudiči a začnou se hádat. A navíc ještě vo hovně. Jakoby nevěděli, že mé hovna jsou nejlepší. Ale protože jsem tolerantní člověk, odpouštím jim jejich nevědomost....

19:59 - Vopravoval jsem elektriku a musím se přiznat, že mě za potvora kopavá NEZABILA!

20:21 -


20.10.2003 - 20:35spíčená zima


Ty jo, dneska sem ztrávil den mezi samejma normálníma lidma v telehousu, v klimatizovaný místnosti, s oběděm kde jidlo bylo dotovaný, takže půl litr fanty za vosum kaček, polífka asi za šest, jídlé hlavní asi dvacet pjet, nebo tak ňák, prostě levný jaxnině. S nějakou podělanou americkou mašinou, která vypadala jakoby by ji bastlil nějakej mongolojd, fakt co sem viděl český nebo jiný armádní věci, ale ne z juesej tak ty měly vobčas aspoň nějakej design. No, ale tohle hliniková krabička se šesti diodkama a šesti zdrojema. Prej založnima. No ani nevim jestli to měli v šesti nezávisle na sobě zalohovaných okruzich, to fak nevim, ale asi ne. A taxem tam chmuřil nějaký ty nesmyly, skoro sem to uchodil, Zejtra uvidim jak to dopadne, nerad jakobych něco zakřik, ale dyby to dopadlo. Jo, to by byl mazec. Ale to se snažim neřešit, protože to nevyřešim, ale vim, že budu muset vstávat v sedum, páčto se musim stavit ještě v práci.
Celá věc se má tak, že jsem zhulenej jako prase a u ž se mi nic nechce. Navíc sem nějakej zmrzlej, necejtim nohy, nevim jestli mam hlad a nebo ne, to fak jakože nevim, nevim vlastně teška už nic, pohlo se pár věcí a mě to docela těší, protože to je fajn. Po takovým období jisté beznaděje, je to zase fajn stav. A to jako že jo, takže mi v tuhle chvíli nevadí ani to. jo sem na mraky. těžce. zatraceně težce, že se to nedá ani jinak popsat. prostě šílenej staf. ale parádní.
21:07 - tak tohle je fakt extrémismus.


21.10.2003 - 19:43spíčená zima


Jo, koukal jsem na zprávy a viděl reportáž vo nějaký holčičce z vietnamu, který zdetekovali útok tbc. Ne thc, colové, ale nýbrž tbc!!!! Což je samo k nasrání, ale horší je, že kvůli tomu museli zkontrolovat celou školu, a jaké mám mínění o malejch českejch lidech, dají jí to chudince a jejím rodičům asi pěkně sežrat...
Podstatný je, že jsem začínám bejt solidně zhouknutej, a to samou radosti, pacto sem ten podelanej problem vyresil, a sem za to fak desne rad, protoze jsem dodneska nevedel o zadnym aspon trochu obdobnym reseni - funkcnim upozorňuju, a hele, zase mi vypadává diakritika - no jo, asi budu fak pomalu ale jistě silně zhouknutej, takže jo, můžu říkat.. jo umim to prakticky... gud věc... navíc sem komunikoval jen s lidma z IT, takže uplně normální, inteligentní lidi, který měli těžký pochopení proto, když jsem jim včera na férovku řek, že to sice teoreticky de, stoprocentne - aspoň podle dokumentace, ale že sem to nikdá v životě nedělal, takže to bude lehce experiment. Jo, fakt těžká pohodička, moc těžká. Žádný spíčený uředníci a životu nebezpečné státní podniky.... Ašak, jsem unavem velice těžce, protože přemejšlení a řešení fak ničí....


22.10.2003 - 17:48hustota


Přiznám se čestně, včera sem se skašil jak dobytek. a dneska sem v tom začal úspěšně pokračovat. s hulením je gud, že ať si dáte třeba hulení 25 část, pokaždý je každej díl dobrej.
Ááááááá panáček má filosofickou, jo to bude tím, že je asi skérovanej jak dobytek. a vůbec mu to nevadí, ba naopak je šštný jak blecha, protože neřeší, jen si vyplachuje hlavu di.fm a neřeší nic jinýho než zhulenecký věty vo hovně. ano moji drazí přátelé, má dnešní stolice byla velice řídká a ještě ke všemu přišla na svět za doprovodu bublání v žaludku a pod silným tlakem stlačených plnyů, jenž první kosmickou rychlostí opouštěly tělo rakety. Navíce za nepřílíš kvalitního zápachu. Což u totálně uzavřené místnosti s rozbitým větrákem v odsávání silně oceníte. Plynová komora.
Ježíš, to je nářez!

17:59 - To radio je hustý, moc hustý. Solidně mě chvílema rozsekavá, že si nejsem jistej naprosto ničim, ani sam sebou. natož. navic, teďka hraje nějakej hodně hustej track, kterej mi něco připomíná a nevim co, je mi to sice úplně fuk, ale zase mi to lehce v tý hlavě leží, a navíc mám nějaký divný stavy. Začalo se mi sekat připojení, a rejdijou se hryže, taxem přeladil na nějaký empétrojky. death in june, už to tady mám dlouho, vim, že je to hodně dobrý, páčto jejich předchozí deska byla nebo ňáká kterou mám, se mi líbila, taxem to nějak stáh, ale nebyla na to ta správná nálada. teďka mi přišlo jako gud to zkusit, a musim říct, že hodně dobrá věc. ale sem jen teprve u prvního tracku a ten je hodně hustej. dost silně si uvědomuju jak je strašně pomalej, jak strašně pomáááááleeeej. ALe přešel ve strašnej rachot, až jsem měl pocit, že se mi nějak více rozsvítila obrazovka. JSEEEM VOZÁŘENEEEJ!!! Doprdele, co teď? Byl jsem osvícen mocným jasným bilým zábleskem a teď si myslím, že jsem skutečně BŮH! Ano moji milí drazí přátelé, jsem BŮH. A jak je to krásný pocit, skvělej, nejskvělejší jakej může bejt. Jsem Bůh, jsem Stvořilet, jsem hybatel všeho! A slušně zkouřenej. Teda, teďka sem se přímo Božsky zamyslel. Maso.

18:55 - Je po meši, a já su hodně stále vyhouknutej. To jako jo... radši du ležet.


24.10.2003 - 17:48nic


Zejtra jedu na hory. Až o úterka. Zaplať panbug za to...


25.10.2003 - 17:48HORY


Huráááá na hory!!!!!!


28.10.2003 - 23:48svatekk


Svatekk, to je heský meno pro soundsystém. Teknaři, máte jej k dispozici bez jakýchkoliv poplatků.
Za druhý, ještě 11 minut máme státní svátek. Takže vyhlašuju posledních deseti minut sraní na státní svátek.
Navíc sme před chvíli dojeli zbytek jisté vodky, takže mam v hlavě mírně alkoholickej rachot, jenž je ovlivněn pravděpodobně i jistou látkou zvanou THC......


29.10.2003 - 22:03je dneska pondělí?


No, od 22:03 se událo spousta novejch věcí. Zhulil jsem se například, což shledávám značně pozitivním. Jedním z výsledků je například to, že v tuto chvíli je 22:53 a před chvílí mě z nějakýho naprosto záhadnýho důvodu přestala fungovat klávesnice, což vyřešil až restart celýho počítače, jelikož jsem pochopitelně nemohl ovládat konzoli. Jo, stydím se za to, že jsem musel svůj milovaný linuxový kernel votočit. Vomlouvám se všem digitálním bezmocnostem.
Ale to vlastně nejní podstatný, protože sem se xtel zmínit vo tom, že hory byly děsně gud. Alkohol, marihuana a sníh. Jo, ne ten sníh co se šňupě, vy držky, ale nýbrž to co padá v zimě z nebe a zpíčeně studí. Jo, normálně sněžilo a to fest. A což teprf ten vzduch... Slušnej mazec, dybyste viděli co vyvádí s plicema člověka žijícího v praze a navíc aktivního kuřáka, čehokoliv co se dá kouřit. Masakr. Musel jsem občas dejchat pomalu a v malých práskách, protože větší množství kyslíku vdechnutého během mohutného nádechu, přivádělo člověka do chvílema lechce psychedelických stavů.
Druhá věc, bylo něco co mě včera lehce mírně pobavilo. Což bylo nějaké to zatčeníčko jisté dámy, jíž by se dalo říkat bordel mamá. Těžko zde popisovat osobní zaangažovanost, nebyla žádná, ale pár známejch z lehce zpergovaných kruhů, vždy hovořilo o této dámě s velikým nadšením. Jo, měly svý důvody, a vzhledem k tomu, že mě život v privátech nějak nebere, neb přesto mám jisté zkušenosti a tuchu jak to funguje, tak tuto dámu jsem nikdá nepoznal, ale akorát mě holt pobavila představa, že teďka pozná co byl kdo za člověka, ale vzhledem k tomu, že dělala to co dělala, musela počítat s tím, že i na ni jednou dojde. Jo, takovej je život v ilegalitě.
Velice parádní věc je, že jsem skutečně ZKOUŘENEJ. Natož se nedá vlbec nic říct, zcela pochopitelně. Ha navíc mě zejtrá čeká práce, dneska sem lehce pořešíval fungování nějakejch skriptů pod windowsama, protože jsem musel přidat do logon skriptů nějaký další věci, kde jsem řešil jako jak poznat verzi windows, habych se pak moch rozhodnout co a jak komu nainstalovat. Hustý. Jo, sem šhitovnej klučik. Chááááááááá.....
Jo, a abych se nezapomněl taktéž zmínit o největčí píčovině v historii českých drah. Byťže jezděj vlaky, obvykle, na elektriku, v osobních vlacích nejní žádná 220v zásuvka, kam by si mohl závislák připojit notebooka, když mu dojdou spíčený baterky.


31.10.2003 - 01:47masakr


Jo, sem kapáliš totáliš unavenej. Du chnípat.


18.58.2003 - 18:59zbytečná debata


jo, měl jsem dneska. resp. teď večer zcela zbytečnou debatu, ktera mi nepřinesla vůbec nic až na pár lehce těžkejch neshod, který sou mi vlastně už teďka úplně ukradený, neb nemá je významu řešiti, jelikož kdybych si měl dělat hlavu z toho, že mě zase někdo nazval někým jenž má prej za životní styl věčnej smutek. Jo, to sou výsledky debat lidí, kteří vo sobě nic nevěděj. Ale co, lidí je na zemi milijarda a vzrušovat se kvůli jednomu člověku, to fakt nestojí za to.
Navíc je mi mizerně, takže asi budu celej vejkend relaxovat, protože se musim vyležet a nějak dostat z nejhoršího.


MOUdREJ NAViGátOR
[CNW:Counter]