MOUdREJ NAViGátOR
10.4.2003 - 18:39Apríla už bylo


Aprílový testovací zápis. Hele hustý, viděli ste včera v týfce tu reportáž vo tom jak srnci napadaj malý děti? A hnedka dva po sobě. No nevim jak vám, ale mě to přišlo mírně ujetý. Prostě mi to mozek nebere a snaží se vymyslet proč, když vzteklý nebyli.
Rozvíjeli sme teorii, že ti srnci jen hledaj hulení, protože sou navyklý po celý léto žrát trávu rostoucí podél lesů a luk. No a teďka na jaře jim došly poslední zásoby a tak trpěj absťákama. To ale furt nevysvětluje, proč napadaj malý děti. Ledažeby.... Ledažeby... jeli na ledu... a nebo, že už by pěstovaly takový malý děti?????

18:50 - Hele maso. Všimli ste si toho parádně vysranýho počasí? Ja mu fakt nerozumim. Možná, že to má nějakou spojitost s těma srncema. Něco se děje. Nejenže má děsná síla lidí vokolo mě kašel a rýmu, furt jim teče z vočí - což mimochodem mě taky -, a jestli je to nějaká alergie nebo jen působení pražskýho smogu, kterej je, podle tvrzení pár lidí, v poslední době obzvláště smradlavej.

Pro Huga: Hele, já než na to zapomenu. Zapomněl jsem ti říct k tomu metru, že celá Praha je komplexně jiná, než jakýkoliv místo, kde si do teďka žil. Praha je strašně rychlá, hektická. Milijón lidí se přelejvá celejch styřiadvacet hodin denně z místa na místo, je to město, kde potkáš lidi, který by si vůbec nečekal. A že se to někdy děje s ukrutnou "náhodou", Praha je hektický a krutý, děsně rychlý město. Všechno plyne tak rychle, že když si nedáš pozor, tak tě Praha semele.

18:57 - Docela mě přeskakujou myšlenky, takže se zase vrátím k těm srncům. Jo něco se děje, nechci vznášet různý paranoidní teorie, protože i ti srnci se chovaj fakt děsně nelogicky. Počasí se chová nelogicky, dokonce sem zaslech i tvrzení, že je to nejstudenější duben za posledních 40 let, což mi přide taky nelogický. A to že nám sem fouká až ze Sibiře. To je taky nelogický. Víte jakej by to musel bejt průvan na tý naší zeměkouli? No tak se nad tím zamyslete ze svý pozice maličkýho zrnka v ohromným časoprostoru, a pak se jen v duchu vzneste nad planetu a podívejte se na to všechno z pořádnýho nadhledu.
De jen o ten pohled na svět. O nic jinýho než o pohled na svět. Rozumíte nic jinýho. Vy můžete pohledy měnit, to je prostě tak, lidi přicházej a lidi odcházej, některý vám utknou v paměti na dost dlouho, že jo beruško, některý vymyzej, některý potkáváte, některejm se připomínáte, že ste tady kurva taky. Takže zu toho vesmírnýho pohledu vypadáme jako jeden ohromnej mozek. Jo planeta je jeden velkej mozek kroužící okolo jedný středně velký hvězdy. Akorát, že se jí přemnožily nějaký breberky a vona se jich snaží zbavit. A zpohledu vládce vesmíru si můžete snadno ověřit, že problémy jednoho mozku létajícího okolo jedné nepatrné hvězdy, sou naprosty mizerný a nicotný.
Vládce vesmíru má totiž jiný problémy. Fakt ani nechci vědět jaký, protože musej bejt asi hodně hustý.
No a protože jsem se zko@#(*@ @UY @)*8@$!&@&#&@&*# hsa dii82827327#@*ϛ).....

Víš co řeším??
Nemám se kde VYSRAT!


Vládce Vesmíru


@65#2%!&^%!@$*&^@551!%gong>19:14 - Kurva, von mě zahákoval můj mozek nějakym háčkem a pořádně tahal za vlasec a donutil mě napsat jeho ujetý.... auuuu... to ^@@*&^#@$@!%^88 - já tě varuju - okej.. jeho prohlášení. Musím ještě zjistit, kde všude byl. W8 plz.

19:49 - Hmm.. Mé ego se cítí velmi silně. Řekl bych, že sebevědomě. Mohlo by, kdyby nebylo zhulený, skály lámat. Tak silně se cítí.

19:53 - Jo nikde nebyl, a jestli jo, tak to stejně nezjistim. Je to hroznej de... ehmmm... šílenec. Je hustej. Jeho nehaknete. Jo, vyhlašuju soutěž na heknutí vesmíru. Dneska sem koukal do jednoho zdrojáku nějakýho exploitu na sambu, a jo, hustý. funkční. cvičně sem heknul svoji vlastní mašinu... :-) Fakt nevim proč...

20:00 - Jo, nechal sem po delší době na koukat.cz krásnej popis mýho ranního zdravotního stavu:
co se tyce me obliby ve vykalech, muzu jen konstatovat, ze nejsem koprofag. jinak specialne pro romana: me dnesni vykaly byly velmi, ale velmi ridke, a spolu s nadmernou plynatosti vysledkem byl zcela zasranej zachod, rekneme jako kdyz nahazujes brizolitem.... a to jen z toho duvodu, ze sem vcera neco ne prilis dobreho sezral v ramci povzbuzene chute k jidlu po nadmernem zkonzumovani vetsiho mnozstvi velmi kvalitniho skunku...
Mé ego se cítí velmi uspokojeně, protože má pocit, že se mu tato myšlenka obzvláště vyvedla.

20:08 - A helejte se, kdybyste si toho náhodou nevšimli, tak tahle věcička už jede třetím rokem...

21:06 - Topol ne Topol. Ale ještě k těm srncům. Dneska sem měl k obědu srnčí paštiku. A byla dost dobrá.


11.4.2003 - 17:12Počasí RULEZ!


Masakr. Počasí masakr, počasí hardkor, počasí u mě vyhrává na celý čáře. I ten strom před voknem se zbláznil. Má listy. Sem zvědavej, jak dlouho mu to nadšení vydrží.
Mě se honí v hlavě spousta divokejch stavů. Hmmm.. viděl jsem v pondělí Anděl Exit, jo hustej film, i když sem nechtěl tak sem se na něj díval. Prostě tragickej příběh z prostředí smaha. Droga s příměsí krve, gud nápad. Jako soma. Blahodarná droga co přináší slast bez závislosti. Drogy mě přestaly dávat to co původně dávaly. Braly o to víc. Když začnete experimentovat, ste nadšení, ste zasraně nadšený, protože se otvíraj nový obzory. Ale všechno časem zešedne a zběžní a vy si začnete všímat víc lidí. Co je to zač, co je to za lidi, jaký sou když jedou a když nejedou. Slyšíte spousty příběhů, co by se, kdyby se. Stalo něco. Lidi sou na drogách jakoby jiný. Dost často se měněj, jednou sou takový a podruhý jinačí. Čím víc času ztrávíte mimo jejich společenstvo, mimo oblast, kde je dost věcí relativně snadno k sehnání, tím míň jim rozumíte. Ne že byste nevěděli, co se jim honí hlavou, jak se cítěj, co prožívaj, ale ste jidne. Váš mozek je hozenej do jinýho komunikačního prostoru, oba světy jsou navzájem nekompatibilní. Je to jen otázka pohledu. Mám pocit, že svět ve skutečnosti těží z toho, že lidi sou v jádru hodní - teda až na vyjímky, které potvrzují pravidlo :) - a stavěj na tom fungování celýho světa. Všichni sou hodný dokud de o hovno, pokud se vás snažej přesvědčit. Ale ve skutečnosti jde jen o to jak vydělat peníze či něco získat.
Jo při představě, že je tady pět miliard různejch světů a každej se snaží pro sebe urvat co nejvíc, je mi docela šouflo. Taková ta depresívní představa, nad kterou čím víc budete přemejšlet, tím víc vás bude házet do stavů, kdy byste si nejradši přiložili hlaveň ke spánku. Jenže je to tak a nikdo to nezmění. Když se budu snažit tomu nepodlehnout, zůstanu sám, i když při tý příležitosti se můžu taky dostat do skupiny "nepodléhajících". Prostě bordel a zmatek ve škebli z toho je, a úplně zbytečně prudící.

18:29 - Co lidé potřebují, co hledají a co chtějí? Kam směřují? Samý otázky a já se snažím na ně nemyslet. Drogy jsou slepá ulička. Jakokoliv závislost je slepá ulička. Všchno je to úplně jinak. Ale jak. Je to vývoj. Vývoj člověka. Duševní vývoj jedince, který stále něco hledá a za něčím se žene. Když hračka omrzí je třeba si hledat jinou. Ale vo tom to je, je třeba hledat. Co takhle hledat co všechno tělo a duše vydrží? Oups. Ujetá myšlenka, ale ne zcela nereálná. Je to jen o co největším pozření infromací a jejich následném zpracování. Pozměnil jsem algoritmus mé AI, takže uvidíme jak zafunguje. Che, a nebo se vrátí do starejch kolejí. :-)
Když na mě leze splín a nechci nikoho otravovat, říkám si v duchu "to neřeš, je to zbytečný, nic na tom nezměší, tak proč se s tím srát", a ještě si nadávám třeba do idiotů, proč to vůbec jako řešim. Jo něco de dobře, něco de špatně. To je normální. Boha jeho a jak moc mě sere, že to lusknutím prstů nezměním. Ale co na tom, jsem bohem, jsem sám sobě egoistickým bohem, a jak jsem sám sebe stvořil, takovej sem. Ale úpravy se dělat musej. Přeci jen, algoritmus myšlení zastaral... Proto ten pokus o apgrejd AI. Akorát nevim, jestli sou ty patche úplně v pořádku. Dost nestabilní kus kódu a vim kam to nechci směřovat.


12.4.2003 - 14:34Chyťte zloděje!


/usr/cyrus/bin/quota -f user.gucfa

Stavil se u mě kámoš a během půl hodiny mu vybrali auto. A už tři hoďky čeká policajty.

19:10 - Po pěti a půl hodinách policajti přijeli a po dalších dvou hodinách bylo vše vyřízeno. Ať žije policie.


13.4.2003 - 18:25Kaotická neděle


Jo, včera taky hustý, šel sem ještě večer do divadla, podívat se na nějakou komedii o Woodyho vo životě. Jo, docela dost ironickejch, humornejch narážek ze života. Největší prdel však byla, že sem měl nějak celej tejden zafixovaný, že je to od půl devátý, taxem tam suveréně naběh v osum a nějaký drobný. No mě bylo divný, proč ta nikdo nejní a taxem chvíli seděl na židli, abych se nakonec šel zeptat nějaký holky, jestli se jako dneska hraje. No dozvěděl sem se, že se jede už asi třičtvrtě hodiny a že bych vystíhal druhou polovinu. No taxem nad tím chvíli dumal, ale když už sem tam byl, tak proč do toho nejít. :-) Ještě se mě slušně jeden borec ptal jestli chci polštářek nebo židli, taxem řek že jako židli a von mě ji dal hnedka do první řady, vedle dvou řad mániček a mániček sedích na pošltářcích. No v první chvíli sem si připadal jako debil, ale pak sem hodil nohu přes nohu a chytnul se rukou za bradu a virtuálně se tahal za fous. Do místnostni sem telepaticky vznášel myšlenky jako "jsem šílenej divadelní kritik a drbu se tu za fousy, protože vzhlížím ku duchovním veličinám celého prostředí a pak si o tom budu povídat v kruhu mě podobných extcentrických osobností s intelktem velice nad úrovní a budeme se zaobírat myšlenkami vyzařujících z tohoto umělecky hodnotného zážitku." No, abych to shrnul, bylo to dobrý...
Ale popravdě řečeno, bylo to jako bych se koukal na život, ale ze židle a bez jakékoliv snahy vstoupit do děje. A není lepší si ten život žít, vždyť stejně dobře se zasmějete i v něm, a stejně smutně si zapláčete. A někdy mnohem víc. Mazec.

Jo, ale k něčemu jinýmu. Byl sem doma a listoval sem nějekajma novinama za poslední tři dny. Abych se taky podíval jak vypadá tištěný slovo a tištěná reportáž. No dobrý, ale asi se zase vrátím k internetu a svým oblíbeným sajtám, od kterejch vim co můžu čekat. Nejdřív si tam nějaká devátenáctiletá miss vylejvala srdce, že by si nikdy kluka z vesnice nevzala, protože se pohybuje v jinejch vrstvách, modelink, agentury a podobný záležitosti, že přes ty úsměvy, peníze pozná, kdo to myslí upřímně a kdo ne. No podle mě je to děsná blbost - a navíc bych ji asi s chutí nakopal za její výrok, jo i když jo, z jedný strany ji chápu, vono asi chodit dávat nažrat králíkům je dost divný. na modelku. No, ale abych se vrátil k původní myšlence, mé jakési drobné zkoumání toho jak to tady funguje, dochází v poslední době k poznatkům, že nikomu nevěř, pokud ho dobře nepoznáš. A i tak, pořád s odstupem, protože nikdy nevím co se v druhým mozku odehrává. A kor tam, kde se točej prachy. To jest na celým světě, jak v normální, tak v šedý ekonomice. Tam zvlášť.
No a pak si tam Vašut v brejličkách stěžoval, že pornofilmy mu nejsou schopný nic dát, protože je točí hloupí lidé. No nevim, fakt taky nemusim kdejaký německý porno nebo zvířátka a podobně, ale sou i moc dobrý věci. Jenže ty von třeba ve svý zaslapenosti neviděl, a nebo..... Má doma neskutečnou sbírku těch nejhustších pornografickejch videokazet a cédéček, největší ve střední evropě, a má nějakej problém.
Jo, takže to sou nejhustší paradoxy o kterejch se mi občas honí hlavou, ale protože hodně z nás jsou v jádru úplně jiný lidi a celou pravdu jen málokdo ví. i já jsem ve skutečnosti úplně někdo jinej. Akorát mám pocit, že okolo sebe někdy rozehráváme takový hry, že vyznat se v tom nakonec bejvá docela velkej problém. Ale je to každýho z nás problém. :-)
Aby upřesnil celý tyhle myšlenky. Sou to přesně ty paradoxní myšlenky, který se honí hlavou zhulenýmu člověku. Teďka mám období, kdy si fakt snažím každej joint vychutnat, snažim se něco dělat, protože tráva je jediná droga, která je schopná - no řekl bych ještě vedle alkoholu - pokaždý dát něco jinýho. To je to co mě na ní fascinuje. Tomu se nevyrovná, řekl bych, žádná jiná droga nebo jen dočasně a pak na ní už nic jinýho nevymyslíte. Fakt nevim, ale prostě kvalitní model, kvalitně vypěstovanej je prostě fajn věc. Moc fajn věc. Prostě paráda. A pokaždý je to jiný. Nejúžasnější věc je přijít takhle večer po devíti hodinách ztrávených v práci, ubalit si jointa a dát si ho. Všechno se sklidní a vy můžete jít něco dělat. Třeba sedět a psát nějaký ujetý kecy, který se honěj po nervovejch trasách v nitrolebeční dutině, a dávat je ještě na web. No řekněte, koho by napadla taková krávovina?

19:10 - Myslím, že sem narazil na dobrou gamesu. Tahám ji a uvidím, ale má moc dobrou myšlenku.... :-)

20:51 - Hmmm. Dobrá věc, ale musim počkat na svůj novej komp. Mazec. Aby to běželo rychleji. Rychleji, rychleji, rychleji, rychleji... Oh my god. Je to v prdeli.
Nevídáno, neslýcháno, povídali, že mu hráli. A dohráli.
Hele, už je toho na mě dneska moc. Du si dopřávat sladkého nicnedělání.


14.4.2003 - 21:31Taky hustí pondělí


No hele, sem docela unavenej, protože sem byl něco řešit. Jo, vydělal sem litr, protože sem si dost dlouho myslel, že vim hovno. No a vim víc, než sem si myslel, protože tu dnešní prasárnu co sem viděl dělal fakt debil. Minulej tejden sem dával do kupy takovou malou sítičku, wosum kompjutrů a winrout. nic spešl, práce na tři hoďky no a o tři dny pozdějc přišli prej nějaký maníci předělávat telefony qůli odchodu od telecomu na ňákýho jinýho poskytovatele a kompletně přopojili hafo zásuvek. No jenže v tom udělali bordel a přestali jít nějaký počítače a vytáčení k internetu. Takže sem tam nad tím dvě hodiny bádal, zjistil jako, že ten týpek co byl řešit proč nejdou počítač, byl fakt debil, protože u jednoho vypnul pevný nastavení ajpíček, takže se samozřejmě devadesát osmy nechytaly, a druhýho zapomněl zastrčit síťovej kabel do síťovky a asi půl dne prej řešil proč to nejde.
Teda, je fakt, že tohle se stane každýmu, než do toho problému zapadne a chybama se učí na co nemá příště zapomenout, ale kurva když to jednou chodí komplet, tak proč s tím dělat zmatky, protože ať přenesete počítač kamkoliv k funkční zásuvce a fungoval před tím, bude zákonitě fungovat i potom. Ne, kurva? A nebo je to tak složitý????
Jo, jinak dneska se mi podařilo rozchodit opensshcko s ace agentem v PAM modulu. Takže jo, myslel sem původně, že to bude nějaký složitý, ale vono to je kurva jednoduchý.... Takže jo, kdybych byl hustej můžu se přihlašovat na server tokenem. Jo a pak na další už třeba jen normalne klicema na dalsi servery, kde by byli jednoduse protrastovaný vztahy. A hele, teďka sem si všimnul, že jsem zcela plynule přešel do bezdiakritickýho textu a zpět. Maso.
Jo, objednal jsem si bezdrátovou myš a klávesnici... :-))))


16.4.2003 - 09:13Dějou se divný věci


Ať žije milé jůpýsí. Nějak nám přestal jít internet, prej nějaký nezaplacený pohledávky. Mystifikace. Jedna jediná veliká mystifikace, která mě nutí vymejšlet různý pravdivý teorie, jako že po nás jdou, že nám odposlouchávají komunikace a něco se jim nelíbilo. V tom bude a v tom je. :-)
Jináč hustá prdel. Sem se včera dost hustě zdržel v práci, protože deset minut před tím, než sem chtěl odejít ke mě přišla zpráva, že se useři nemůžou dostat do svejch domovskejch adresářů, což se skutečně prokázalo jako pravdivé, protože poslechovou metodou bylo zjištěno, že v tom SPARCu nějak divně klape disk. KLAP***KLAP***KLAP a tak dál. Takže sme ho vytáhli, a já musel rozchodit novej disk. Přemountovat ho, vytvořit znova domovský adresáře, počachrovat s právama, protože by nemohla chodit samba tak jak by měla, zwláště v naší šílený miskonfiguraci.. :)
A největší prdel celýho večera bylo obnovování uživatelskejch adresářu z neexistujících záloh.. Jo, dostal sem na stůl nějakýho starýho Suna.... Du si hrát... :-)

10:17 - No neodpustím si jednu poznámku. Fakt nechci bejt nikterak paranoidní, ale v Iráku jde přeci o svobodu, o klid a pohodu civilního obyvatelstva, o záchranu památek a nikterak určitě nejde o žádnou ropu. Ale je to nějaký.. řekl bych... divný... soudě podle: Nejpečlivěji chráněným místem v Bagdádu je už týden budova ministerstva ropného průmyslu. Hlídkuje u ní 50 amerických tanků, u každého vchodu je zaparkováno obrněné vozidlo a u oken i na střeše je v každou denní i noční dobu patřičný počet odstřelovačů. Vo ropu fakt určitě nejde....


17.4.2003 - 09:13Stále nám nejde internet


Jo, ať žije jůpísí. No, asi stále žije. Ale zrovna sem vyzkoušel zdali pak mi pod linuxem chodí má nová bezdrátova myš a klávesnice. Jo, to je hodně hustý maso... :-)))) Žádný dráty nic. Akorát si teďka budu muset dávat bacha ne na to, aby se mi nezapletly kabely, ale nýbrž aby mi nedošli baterky v klávesnici a myši... :-)))) Jo, nová doba žádá nová řešení a hlídání si novejch problémů. :-)
Ale je to hodně sympatiko.... :-) Sice je ta klávesnice rozvržená pro windows users, takže tam je spousta věcí jako zbytečný tlačítka, ale něco s nima uděláme.... :-)))))
jináč pohoda klid. Byl jsem dopoledne na jednání s jedněma xixtama, kde se řešilo co a jak se bude dělat, jaký maj dotazy, co je trápí a co by si přáli vyřešit a jestli to vůbec de. Prostě jako válka v iráku. Ale mě nejde o ropu, ale nýbrž o zcela úplně něco jiného. O uspokojení vlastních potřeb... :-)
Hele jo. Měl jsem dneska ráno pocit, že všichni v metru sou zhulený a jen já ne. Divnej stav, jakobych se odlišoval... :-))))


18.4.2003 - 09:31Divná štvrť


Žižkov je zvláštní městská část. Svět sám pro sebe. Už jenom to méno. Žižkov. Fakt nechápu jak by tak moch někdo menovat, natož ještě po něm pojmenovávat část města.
Je tam spousta hospod, potravin, všelijakejch malejch obchůdků a tak. Kus vod práce máme nějaký potraviny, kam když přijdu, tak na mě dejchne čas rozvinutého socialismu. Nic v něm není. Dneska sem si chtěl koupit rohlíky a nějakej salám, jenže dopadlo to tak, že sem koupil štyři housky a paxem dost zoufale chodit po šopu a hledal co k nim, než sem našel poslední paštiku. Poslední kousek.... Fakt naprosto totálně vybranejch vobchod, kde se čas zastavil v roce 1985. No tak dobře, sou tam nějaký znaky snahy americké vlády zdegenerovat obyvatele Žižka podlou kulturní a potravinářskou diverzí v podobě flašek od KokaKoly. Ale na to se mistní, velice specifické, obyvatelstvo nenachytá a jede si stále tu svoji žižkovskou....
Hmm.. A vzhledem k tomu, že v pondělí sou velikonoce a tudížto volno, udělám si vejlet mimo hranice všedních dnů... Ale s dnešní mírnou opičkou a krvavejma očima to bude asi dost náročný... :-)

15:55 - Bože, blíží se konečně padla a já vypadnu. Moc se těším, protože prodlouženej vejkend není každej tejden. A já se budu flákat, ukájet svý ego psaním různých zcela nesmyslných záležitostí do chystaný knížky a tak podobně. Jinak něco pro zasmání: Byl jsem včera pařit, ráno sem se nestix umejt a tak trochu smrdím. Ale to je přeci přirozené a stále mám na mysli slova svého učitele biologie: Kdo se meje na vejletě je prase.
Bohužel je otázka, jestli nám ještě dneska upc zapne zase internet... Sem fakt teda extrémně zvědavej. Takže jestli jo, určitě můj mozek vyplodí spoustu krásnejch věcí. :-)


22.4.2003 - 08:47Pondělí v úterý


Ano, je to tak. Dneska je jeden z těch dnů, který se tvářej jako pondělí, ale ve skutečnosti je už úterý. A to mě mate. Příroda, lidské zákony a podobný nesmysly doukážou natropit v hlavě nebohého člověka takový zmatek, že někdy až sám neví co je za den, která je hodina, jestli je den a noc - no což se dá poznat podle toho jestli je světlo nebo ne.
Kromě toho sem viděl, že se skutečně mý stránky nějak děsně pomalu natahujou. Fakt nevim proč a za jakejch podmínek, protože mě to jede v cajku... :( Za to může pes a pondělí v úterý. to je jasný.

13:44 - Jo, dejte dítěti do ruky hračku a bude si hrát celej den. Zrovna zkouším rozchodit bootovaní ze sítě. no prostě a jednoduše bezdiskový mašiny... :-))) Sem docela zvědav co z toho bude ... Každopádně, rád si hraju se všelijakými nástroji.

16:58 - Po celodenním chmuření s bootování linucha na bezdiskovejch stanicích sem se dostal do stavu naprostého zoufalství. Systém bootne, šáhne si na bootps, dostane image kernelu, bootuje a ve chvíli, kdy má dojít k mountnutí rootu přes nfs, mi podělanej nfs vyhodí do logu hlášku, že jako nejsou správná práva. I když kurva zdá se sou.... Mno Nic... třeba už mi bude dneska net chodit i et houm, což by bylo gud. Proto nemůžu mít žádnou ftipnou poznámku k životu, protože je celej nějakej divnej..... a nebo ne? jo?


23.4.2003 - 15:43maso už zase


Dneska sem konečně rozchodil boot ze sítě. Už se mi dokonce podařilo připojit root přes nsf, takže jo.. úplně gud, i když to všechno bylo zase jinak než v manuálu. Ale to je fuck, hlavně že sem na to přišel.... Jo, asi nebudu úplně tak blbej jaxem si myslel.
Hmm.. A ještě by to chtělo nějakou ftipnou poznámku o lidech: Krucinál, já jim fakt nějak nerozumim.

16:22 - Ty jo. Zjišťuju jak moc mám rád bordel ve svý hlavě. Mám ho moc rád a nejsem si jistej tím jestli je cokoliv lepší. Drogy, ženský, zábava to nedosahuje kvalit mého výtečného bordelu v hlavě. Mít bordel v hlavě, znamená mít spoustu myšlenek se kterejma se dá něco dělat. Jo jasně, daj se využít všelijak, ale k tý práci. K tý práci sou úplně nejlepší, pořád něco objevovat, s něčím si hrát, něco zkoušet a pak mít radost z toho, že to funguje... Ted kurva, mě dneska moc potěšil ten boot ze sítě. Do háje, parááááda....
Akorát sem zvědavej, kdy nám začne na bytě zase fungovat kabel.... A moc se těším na dnešního večerního jointa... :-)


24.4.2003 - 14:05maso už zase


Byl jsem si koupit právě teď bagetu a viděl jsem neskutečně tlustýho psa s neskutečně hubenejma nožičkama. Byl fakt neskutečně divnej.
Což mi říká, že bych se měl jít vysrat.


25.4.2003 - 09:00den D


Konečně sem se dostal k tomu vysrání. Bylo to fakt dobrý, ale asi mám sračku. Stane se.
Tlustýho psa sem už nepotkal. Bylo to pravděpodobně jedno z těch setkání, poprvý a naposled. To je život. Nejen mezi lidma, ale i mezi lidma a zvířatama to tak chodí. Je fakt, že mě to zvíře zaujalo pouze a jen qůli svému vzhledu. Ale o to tu přeci de, ne? :-)
Jo a když sem u těch psů. Fčera sem třikrát po sobě viděl reportáž vo nějakým čoklovi, kterej nejdřív chtěl spáchat sebevraždu skokem pod auto, jenže to se mu nepovedlo, tak požádal okolojdoucího policistu, aby mu uštědřil jednu ránu z milosti, což dotyčný udělal a pak schoval psa do nějakýho igeliťáku a zavřel do mrazáku. Jenže tomu tvorovi to nestačilo a jelikož mu trojnásobný pokus o sebevraždu nevyšel, dobrovolně se přihlásil lékařům. A teďka je ten hajzl slavnej, protože vo něm ráno psali v Blesku.

16:52 - Taxem ty zkurvený bezdiskový terminály doxmuřil... SEM DOBREJ!


28.4.2003 - 08:41Huš pondělí...


Hmmms. Jsem stále bez Interfernetu, tudíž mi zbejvá only v práci. Nu což to nevadí. Sobota byla součástí dost hustýho wejkendu. Na výstavišti proběhl knižní veletrh, takže sem tam s jednou jistou, nejmenovanou, bandičkou vyrazil. No krutý, strašná síla knih a já si odnes Knihu kódů a šifer. Řek bych, že dobrý čtení... :-)
Jinak večer sme slušně prokalili. Pivo, jointy a sranda. Akropole a Wakata, kde se událo vyvrcholení celýho večera. Nějakej kokot mi řekl "strejdo". Čímž si zpečetil svůj bídnej život, protože to byl klasickej somrák, dojížděč a votrapa, co chce brko a pak ho vytáhne jedním mohutným tahem svých somráckých plic. Bohužel nepočítal s tím, že strejda je vtipálek a egoista a tak dostal zbytek džojnta s velmi qalitním skérem ubaleným v jednom bluntu. A to si posral, protože pak začal házet nějaký hlášky jako, že kde sou ty všechny kundy, taxem mu říkal, že se asi špatně dívá, von na to, že sou všechny zadaný a já mu na to, že musí bejt hustej. No, pak sem mu ještě něco řek o sockách, což asi docela dobře nepochopil, páčto se ptal jestli to byla ta marihuana nebo skunk. Bylo to už jedno, protože si pak uvědomil - a navíc to přiznal -, že je čůrák. Na odpověď, že přiznání je polehčující okolnost, se zvedl a někam se odpotácel. Nikdo z nás ho vícerokrát už neviděl, a myslím si, že to odesral asi pjekným blinkáním a krásnejma vzpomínkama na krutou kalbu, kde ze sebe navíc udělal debila. Jo, ale takovej je život a není to poprvý a naposled co se mu něco takovýho stane a hlavně není jedinej. Čurák a dojižděč. :-)

15:38 - Jo, konečně mám komplet železo na kompjůtr. Maso. Pár dnů určitě ztrávím rozčilováním se nad qalitami hw a určitě zcela nečekaně vytuhnu na konfigurování celýho systému. A jsem nějakej přepadlej....


29.4.2003 - 08:45Fterý


Fčera sem konečně složil kompjůtr. Teda massacer. Takovejch šílenejch událostí. Převoz monitoru metrem a tak. Ale je to zkurveně vynikající drahá hračka.... Hlavně ta radost... Ta radost.... :-)

12:13 - S amatery netancim... Poznala jsem ho v tatove firme. Okamzite mi padl do oka - byl mlady, ambiciozni a perfektne ovladaval svoji profesi. Zpocatku si me vubec nevsimal a venoval se pouze svym pocitacum. Ve svem oboru je opravdu jednicka, ostatne, jeho prestizni titul je toho dukazem. Dnes, kdyz me pevne drzi ve sve naruci, jiz o tom nepochybuji. Jedine on totiz vi, co chci a co potrebuji. Zkratka, je to profesional - a ma na to papir... Microsoft Certified Professional
Ano, ona ma ve svem mozku uploadnutý Windows 98 a ON opravdu dobře ví, že když mu během soulože padne na modrou smrt, že jí ma restartovat. Je to skutečný profesionál...


30.4.2003 - 15:09Oja


Boží je, že už nám de zase internet, takže jestli se mi podaří dneska rozchodit síťovku, budu zase maximálně spokojenej panáček... :-)
Dopoledne sem byl na semináři wod Slizka. Pohoda klídek, mám rád svět sítí, protože to je krutý sci-fi budoucnosti v dnešní realitě. A navíc zaplatili hodně slušnej oběd, taxem se naládoval jak moc to šlo. Což asi pro tuhle chvíli bude stačit, protože sem sosnul film Zombie Flesh Eaters... :-)


2.5.2003 - 08:40mamelooci


Jo, lidi, sorrac, ze sem se nejak dyl neozval, ale vcera a predevcirem sem daval do kupy, stale jeste porad, svuj novej kompjutr. Musim rict, ze je to kruty maso. Zalezitosti, kery musim nejcko resit sou docela kruty. Ve stredu sem se rozhod, ze nainstaluju pro toho svyho Radeona 9k originalni linuxi ovladace od ATIny ve svym Slackwarovi. Jenze po spusteni instalace vyslo najevo, ze ten Slack9 ma uz XFree 4.3.0 a ty ovladace byly jen pro 4.1 a 4.2. Jo, takze sem zacal panikarit, co se to jako deje, protoze pak bych nevyuzil veskerejch - cha akcelerovanejch - moznosti toho Radeona. Ve chvili, kdy uz sem to skoro vzdal se nejakym fakt zazracny zpusobem vydoloval, resp. vygoogloval :0), ovladace pro 4.3, ktery byly sice udajne pro Mandraka, ale podarilo se mi je ziskat, stahnout nainstalovat a pak dokonce i nakonfigurovat Xfreecka. No paradicka, Xka chodej ve 3D akcelerovane, takze sem moc a moc spokojenej. No, navic ladim nejaky drobnosti, dneska dojde na apache, abych mohl psat denik uz doma.

Jo, a vcera sem zapasil s nejakejma drobnostma jako instalace ofisu, javy, mozilly a podobny seerepeticky a hlavne skenr. Bohuzel ta s20 nechodi pod linuchem, i kdyz ji usb subsystem detekuje, no to je fuk, ale proste sem ho zapojil pod ty svy xpesa a nichts. No, paxem zjistil, ze jsem stastnym majitelem USB verze 2.0, kteryzto jeste XPcka naznaj. Taxem badal, badal, badal, badal, badal, badal, az sem vybadal, ze ovladace pro USB2 jaxi VIA - coby vyrobce chipsetu - nemuze dat na web, z nejakejch zkurvenejch mrchosoftich licencnich pravidel a tudizto sem byl odkazanej na apdejtovaci web mrch. Jenze tam se mi pica stahlo, hovno naslo, krome nejakejch informaci jako ze prave podpora USB2 je v XP servis paku 1, kterej se mi jaxi v noci tahat nechtelo, kor na tom kabelu. Takze sem zase googloval, az sem vygoogloval ty ovladace vydolovany, vo pulnoci je nainstaloval a cvicne seskenoval prvni varku fotek. Jo budou fotky.. mozna uz dnes vecer... :0)

21:29 - Mnó, takže jsem už i doma na živu. Pohoda klídek. Seskenoval jsem fakt hafo fotek takže se na n budu muset vrhnout. Mno. A čekáte nějakou chytrou poznámku ze života? Okej. Naprosto nejsem teďka vůbec zhulenej a naprosto vůbec se mi nic nechce. Kecám.?


3.5.2003 - 03:17teda jo


Musím se přiynat, že sem zhulenej na kaši. Strašným ypůsobem, ale vzhledem k tomu, že sem teďka zjistil, že sem měl nastavenou qwerty klavesnici, což mě prudilo, taxem to změnil a fotky na web lípnu až se probudim. stejně defakto nevim, co z nich vlastně vzniklo. vim, že tam byla hustá kočka.
Jo, a jinak to byl večer plnej náhod.

17:37 - Woalá. Takže mám tu několik obrazů ze svý hlavy. Skoukněte, pokochejte se jima a když tak je s klidem pošlete do hajzlu... :-) Mno.. sou to problémy při řešení novýho kompjůtru. Dneska sem konečně přeložil mplayera, takže už se můžu koukat na filmy. :-)


5.5.2003 - 08:53kruťárna


Ty jo. Já sem fakt fallus. Včera večer sem přijel vod rodičů celej natěšenej jak budu něco psát, páčto bylo co, jenže sem si dal 1 - slovy JEDNO - pivo a džojnta a krutě sem vytuh. Prostě sem si připadal jakobych kalil celej vejkend, což vůbec nebyla pravda.... Takže až dneska večer...

12:52 - Jo, job na uzlu je fajn vec. Mate pred sebou dva dualhedy a dalsi 4 monoury, na kterejch bezi nejaky kruty scifi. Musim konstatovat, ze dualhead je gud vec. Strasne se zprehledni veskera prace a i tak obcas trpim nedostatkem volne pracovni plochy... :0) Ale jsem desive spokojenej panacik.
Jo, sem zase ja trubka slibil, ze pudu nekam voprcat nejaky posrany windowse, fakt newim proc to delam. Zbytecne si pridelavam praci a zbytecne navic se budu rozcilovat. Kurna fix.
A co jinak lidi. Jo, lidi me serou. Zvlaste v socce. Dnesni rano v metru bylo hodne psycho. JEstli v nem jel nejakej bezdomovec nebo nekdo jinej smrdutej to nevim, ja to nebyl, protoze sem se fcera myl, ale kazdopadne smradu tam bylo jak v tanku. Straslivej smrad. Jakoby se tam nekdo vysral na podlahu.

13:13 - Hmmms. A to jeste kdyby lidi vedeli, ze ten s kym telefonujou se pritom dlouba v nose.....

15:39 - Jo, byl jsem si koupit troje tatranky. Pri ty prilezitosti sem dal venku cigo a pripadal si jako na vesnici. I kdyz sem v Praze. Sest typku melo polozeny na skodarne sest piv, hrabali se v motoru, hazeli sprosty slova jako kunda, fotbal, pichani, velky kozy a podobne. Pri tom poslouchali nejaky strasny diskarny a libovali si v tom jaka je to skvela muzika. Mno nic, nejak jim moc dobre nerozumim, asi to sou mimozemstani z nejaky trapny planety. Poslu vecer na ustredi mesydz, ze je maj zlikvidovat. Jen z principu.

21:42 - Helé jó, připadám si jako zmrd vymrdanej. Jo, to jse, aůe hustej co? ještě tak to někomu říct do xixtu, to by se posral. Já. Sem totiž zhulenej, protože sem zase pokročil v konfiguraci svý nový mašiny. chodí topinkovač a zkonfiguroval sem nějakej ten topinkovací yxcdroust a nějaký ty monitorovací softy, kde se mi ukazujou takový ty serepetičky jako výkon a zatížení procosru, obsazení paměti a disků, obzazeni virtuální paměti, a plus nějaký ty serepetičky jako otáčky větráku na procesoru, napětí na různejch částech procesoru, přes jeho teplotu konče naprostou šíleností v podobě teplotního čidla na hadrdisku. Jo můj 80GB ATA133 Maxtor je zatím normální pevný disk s teplotou v rozmezí 38-39 stupňů. Jsem zvědavej co se stane až onemocní a dostane horečku.
Jinak hustý maso. Udělal jsem si slušný pozadí do kdečka, takže sem maximálně spokojenej... :-) Jináč si teďkonc konečně večer co večer dávám ňákej film, protože je se naco koukat.... A hlavně načem... :-)


MOUdREJ NAViGátOR
[CNW:Counter]