MOUdREJ NAViGátOR
4.6.2003 - 20:20Ouje vedra


Vedra, zkurvený zasraný vedra. A bude ještě hůř. Důchodcům začíná pomaloučku a polehoučku kapat na majáky. Dneska sem viděl první vlaštovku. Klasickej nemohoucí důchodce dobíhač, co dobíhal autobus a pak se jal prudit nějaký chudáky, co seděli na sedadlech označenejch červeným křížkem. I když bylo milijón jinejch míst. Asi to byl důchodce principář, kterýmu de jen a pouze o princip. Jo jen tak z principu zaprudit chudáky lidi. Jakoby si egojisticky mysleli, že z toho vedra může hrabat jen jim...
No takže můj finální poznatek je, že jo, vedro má vliv na mozky. I na mýho chudáčka cépéjunka. Bože, mám ňákej krutistřev a ani hulení nezabírá. Massakr.

20:35 - Víte co, budu si ještě chvíli stěžovat jak moc mě to vedro sere. Takže to vedro mě sere moc, rozhazuje mý stavy, přináší nepokoj do mýho mozku a snaží se mě přehřát. Moc přehřát. Už ste si dávali někdy jointa v Bohnicích před pavilónem 31? Takovej komplet zamřížovanej, s mřížema ve voknech, dveřích a snad i v komíně. Aby ani jedna jediná myška neunikla. Že by v pavilijóně číslo popisné 31 zadržovali nějaký trestuhodný laboratorní myši? To fak nevim, možný je, že se tam prováděj tajný armádní pokusy a snažej se vyklonovat mimozemšťana, kterej v roce 1956 havaroval kdesi nad Brnem. Samozřejmě, teďka se ptáte "jaktože o tom nic nevim?", ale to je daný tím, že celá záležitost s havárií létajícího talíže byla tak strašilvě tajná, že až teďka sem ji objevil ve svý hlavě. Jo, jedna z těch vzpomínek, která měla zůstat utajená, ale bohužel před drahnými lety nebyla technologie implantace a maskování vzpomínek ještě na dostatečný úrovni, takže se prostě vloudila chybyčka a já si teprv teďka uvědomil, že jsem skutečně mimozemšťan, vyklonovanej z myší, protože jejich DNA byla nejvíce podobná mimozemské DNA, ale co je navíc nejhorší, já jsem skutečně mrtvej, což si velice dobře uvědomuju. Fakt divnej stav. Být a nebýt. Současně.


5.6.2003 - 00:17Vedra maj' pokračování


Osumnáct minut po půlnoci a nic se nezměnilo. Vedra stále pokračují a vypadá to, že nehodlaj ustoupit. Sou takový vedra, že teploměr co je na Punkreaci ani teplotu vůbec radši neukazoval. Asi ví proč. Pozitivní je, že před nějakou půlhodinou tu projel kropicí vůz a vykropil silnici. Kdo ví, třeba to někomu pomůže, protože kropicí vůz je strašně hodnej. Kropí a kropí a kropí. Nevim co z toho maj, asi mokrý silnice....
Těžko snýst pomyšlení na ztracený lásky. Práce, marihuana, alkohol, jiné drogy, ženy, zábava a sny. O jé. Sny. Ty někdy dostávaj solidně zahulit. Až jim z toho hrabe a přeskakuje. Ale ještě, že tu máme největší závislost mého života. Virtuální život na virtuální síti, kde si každej může bejt co se mu zlíbí. Pcha, masakr. Suicidum? Snů. Můžou se sny zabít? Lidi přicházej, lidi odcházej, lidi mě míjej, já míjím je. S někým stojí zato se zastavit, s někým stojí zato se posadit, s někým stojí zato promluvit. S někým je zase nuda, někdo je blbej, někdo je chytrej, někdo mi není sympatickej a někdo zase jo. Chytrý hlavy zničený osudem, hlavy unešený životem, hlavy vyfetovaný formou nazývanou lidským osudem. Fakt je tahle realita podivná. Jako každá jiná. Všechny sou stejný, jen je na každým z nás si vybrat tu, která mu vyhovuje nejlíp.

20:33 -
První a jediný upřímný horoskop na světě

Vodnář (20.ledna-18.února)
Jsi vynalézavý a právě proto to chceš daleko dotáhnout. Hodně lžeš, dopouštíš se stále stejných chyb, protože jsi neuvěřitelně hloupý. Nikdo tě nemá rád a ten tvůj blbý ksicht nemůžu ani vystát.

Ryby (19.února-20. března)
Máš živou fantazii - často si myslíš, že tě sleduje CIA nebo FBI. Máš mimořádně malý vliv na tvé přátele a známé, často si stěžují, že v jednom kuse demonstruješ svojí sílu. Trpíš komplexem méněcennosti a v podstatě jsi kus hovna. Ryby týrají zvířátka.

Skopec (21.března-19.dubna)
Máš pionýrského ducha a o ostatních lidech si myslíš, že jsou ovce. Často zahanbuješ ostatní, jsi netrpělivý a podceňuješ jejich rady. Neznáš nic jiného, než pořád nasírat každého ve svém okolí. Jsi kokot, přestože máš problémy s erekcí.

Býk (20.dubna-20.května)
Jsi praktický a vytrvalý. Máš povahu buldoka a strašně moc pracuješ - většina lidí si o tobě myslí, že jsi tvrdohlavý osel. Při rozhovoru hodně slintáš a prskáš. Jsi blbý komunista.

Blíženci (21.května-21.června)
Jsi bystrý a inteligentní. Hodně lidí tě miluje, to proto, že jsi bisexuál. Máš sklony požadovat hodně téměř zadarmo. Spropitné, co dáváš v restauracích, nestojí za nic. Jsi prokletá držgrešle. Blíženci se neustále čvachtají v bahně incestu...

Rak (22.června-22.července)
Máš hodně empatie a porozumnění pro problémy jiných lidí, takže jsi otravné hovado... Důležité věci stále odkládáš na později, díky čemuž žiješ na podporách a celý tvůj život stojí za hovno. Ve věznicích sedí jenom Raci...

Lev (23.července-22.srpna)
Myslíš si, že jsi rozený vůdce. Ostatní si o tobě myslí, že jsi idiot. Většina Lvů jsou násilní provokatéři. Jsi namyšlený a nesneseš upřímnou kritiku, tvoje arogance je do nebe volající. Lvi jsou zlodějské kurvy, co mají radši onanii než skutečný sex.

Panna (23.srpna-22.září)
Ty jsi ten logický typ, co nesnáší nepořádek. Tvoje malicherné hovnožroutství vyvádí z rovnováhy tvé přátele a kolegy. Jsi chladný, nemáš city, při souloži často usínáš. Z Pannen se stávají dobří politici a pasáci.

Váhy (23.září-22.října)
Jsi umělecký typ - to proto, že se neumíš vyrovnat se skutečným světem. Jestli jsi chlap, tak jsi určitě buzerant. Tvoje šance získat dobrou práci nebo hodně peněz jsou někde mezi nulou a mínus pětimiliónem. Většina žen ve znamení Vah jsou kurvy. Každý člověk narozený ve znamení Vah chcípá na pohlavní choroby.

Štír (23.října-21.listopadu)
Nespolehlivý a podle vychcaný. Vrchol dosáhneš jen díky tomu, že nemáš v sobě ani gram morálky. Jsi ten největší špinavec v celém zvířetníku - díky bohu většinu Štírů ještě včas vodkráglujou...

Střelec (22.listopadu-21.prosince)
Jsi nadšený optimista. Tvrdohlavě se spoléháš na štěstí, ale to jedině proto, že ti chybí jen náznak talentu. Většina Střelců jsou alkoholici a ostatním lidem jsou jenom pro srandu. Jsi malý bezcenný sráč.

Kozoroh (22.prosince-19.ledna)
Jsi konzevativní a z rizika se vždycky nasereš. V podstatě jsi bezcharakterní spekulantský hovňák. Nikdy se nikdo důležitý v tomto znamení nenarodil - kromě Arnolda Benedicta. Naštěstí je většina Kozorohů impotentní...


6.6.2003 - 10:20Myšlenky


Jo, mám pár myšlenek, který sem sem chtěl hodit už včera, ale protože sem koukal na Barkerova Hellraisera, což je mimochodem úžasnej horor, taxem na to nějak zapomněl... Takže to napravuji (je to jen kus debaty, kterou sem měl s kámošem):

otázka od XY: Čt čen 5 13:00:56 2003 [----]

pomohlo nekdy nekomu ze nekde plakal ?

odpověď to XY
Čt čen 5 13:10:57 2003 [----]

urcite jo (ma zkusenost), protoze kdyz nekdo place ma proto nejakej duvod, protoze je z nejakyho duvodu smutnej, akorat je tam pruser, ze to sice muze vypadat jako slabost, ubohost a neschopnost se vyrovnat se svetem, ale myslim, ze je to jen o jiste davce pochopeni a schopnosti toho kdo nasloucha dotycneho utesit a potesit. Vim to, protoze kdyz sem se treba bavil s Andulkou, ktery umrel manzel, je mi uplne jasny, ze i kdyby treba chtela se smat, nemuze, protoze to boli. Smich v tomhle stavu je jen hra na okoli lidi, aby oni videli jak silny je dotycny, ale zkus se nekdy zasmat, kdyz je ti zatracene mizerne.... muzes, ale bud se smejes jen krute cynickejm vecem nebo je to holt jen smich hranej..... jestli rozumis, jak to myslim.... a nebo se mylim a je to jen opravdu o "mej se a smej se"? Jako lide v televizni reklame, kteri se na nas z obrazovek zubi s dokonalejma bilejma zubama, pouzivaji dokonale zubni pasty, jedi dokonale jogurty s 0% tuku, jsou mladi, krasni a uspesni, nic je netrapi a jsou porad stastni. Pouzivaji moderni dokonala auta, se kterymi se dostanes na jakekoliv misto v krasne horske prirode, a nedejboze aby tam dokonalej clovek sel dokonale po svejch dokonalejch nohach v dokonalejch botach s vyuzitim dokonale technologie, s dokonalejma trenkama ve kterych ma "polstarek proti prdikum" popripadne s dokonalejma vlozkama, do kterych dokonala zena krvaci dokonale modrou krev. Tenhle umelej system dava lidem pocit, ze uz musej davno vykonavat dokonaly zajezdy na dokonaly rekreacni strediska na Marsu. Jenze tenhle svet neni dokonalej a ja jsem si toho dobre vedom, podivej se kolem sebe, koho znas "dokonalyho podle reklamy". Jen malokdo je sam sebou a ma proto cit... Ten zbytek jsou jen pecenaci ze solarii motajici se po hypermarketech. To se proste pozna na prvni pohled... Ani ja nejsem dokonalej, vim to, a taky si nechci hrat na dokonalyho. Prdim, smrkam, obcas me smrdej nohy, jsem veselej, jsem smutnej a snazim se plakat. ... tohle je matrix... vsichni podlehaji nekolika malo jedincum, kteri se snazi vydelat dolace na tom, ze se snazej lidem vnutit pocit jejich dokonalosti. Stejne jako reklama na DVD vypalovacku do veze od Philipse, chlapik zakrytej mediem tam rika "natocil jsem si vlastni cd dokonale stejne jako jsem ja". Ale ouha, kdyz nekdo podlehne pocitu, ze kdyz si koupi DVD topinkovac od Philipse, ze bude dokonaleja vyjmecnej, tak uplny houbelec. Bude stejne vyjmecnej jako dalsi milijon a pul zakazniku, kteri podlehnou tomu samemu. To je schizofrenie a podlehnuti cizimu nazoru. Proto na placi neni nic spatnyho a je to uplne normalni a prirozeny, stejne tak jako je prirozeny, ze se najde nekdo, kdo pochopi smutek a bude chtit pomoct. Hmm. asi sem smontoval vic myslenek dohromady, je to na dlouho debatu, ale lidi proste nejsou dokonali... nikdo...

12:51 - Na lidský mysli mě velice fascinuje její schopnost měnit rychle nazory, pohledy na svět a nálady. Ze zcela krutýho smutku se zničehonic přehodí do maximální heppy nálady a k tomu celýmu postačí zcela nečekanej impuls.... :-) Lidskej mozek je prostě parádní vynález. :-)


9.6.2003 - 08:30Mlíko


Halušky a velký halóó.


11.6.2003 - 11:04Novej freeweb


Značně sem se rozčílil a změnit freehosting. Válka pokračuje.

22:01 - Hmm. tak ani nevim co v tomhle vedru psát. Vo tom jaký je tohle vedro svinstvo, vo tom jak někdy hodný lidi dostávaj na tomhle světě na frak, vo tom co mě sere... Nějak ani nemám chuť vylejvat svý myšlenky na virtuální papír. Sem přehřátej.


12.6.2003 - 14:10VHEDRHO


Vhedhro, vhedhro, zkhurvhený vhedhro. Jo, je to parádička. Dopoledne sem školil kolegy ve faše na lunetiks, takže jo, vyčerpávající a jinak taky dost povzbuzující, páčto to člověku dodává jisté formy sebevědomí, páčto si myslí, že je fakt hodně dobrej. Jo, ale asi jo. Protože se teďka hrabu v hacknutým Sunu a hledám kudy, jak a co tam ti haxouri udělali. Sou to nějaký podělaný rumuni - sorry, mám pocit, že mám v rumunsku svůj deníček :-) - ale jo, já je dostanu. Tlamy.. Zase na mě zkoušej psyBNC. :-)

22:26 - Přišla bouřka, viděla mě a utekla. Vhedhro zůstalo. Aspoň nejsem osamocen ve svém krutém životě. Bez hulení.


13.6.2003 - 14:28nesnasim


Nesnáším "báječný" písničky vod tučnýho. Myslím, že za tento názor by mě asi pravověrní čeští kchoubojové umlátili sombrerama.


15.6.2003 - 20:02dáme si do nosu,


dáme si růži.
Ne dneska si dáme něco jinýho, a protože sem po naprosto vynikajicím mejdanu, bude to zase po dlouhý době nějaký sci-fi. Dostali mě v pátek na ÍPáku revizoři. Jo, když sem nastupoval do metra měl jsem pocit, že bych si měl koupit lístek, ale protože sem ho nějak podcenil, nekoupil sem si ho. Klasickej zákon schválnosti, byli tam. Když sem vyjížděl po schodech, bylo mi to jasný. Mraky městskejch poldů a šašci s plackama v rukách. Když mě borec zastavil, zeptal se "revize jízdenek". Taxem mu řek "nemám". No a teď debata jako, že štyři kila to bude stát, na což sem mu řek, že mám jen dvšstě pade, přičemž mi nenápadně ale jasně kouknul revizor do peněženky, spatře - pravděpodobně i hulení - a řek, že prej mám ještě kilo. Taxem mu jen řek, že víc než než tohle třistapáďo mu dát nemůžu, a že ať mi klidně napíše lístek, a už chtěl mávnout na flojda, taxem mu řek, že sem si zapomněl občanku tak na mě kouk a říká "tak já si vezmu tyhle dvě kila", načež sem odpověděl, že jo a že díky moc a dost rychle sem vypad. Bylo to tak akorát k oboustrané spokojenosti, řekl bych. Ale jo, kurva náhoda, že to tak dopadlo, fakt kurva šťatná náhoda, na to že byl pátek třináctýho.
Takže to byl drobnej úvod k tomu slibovanýmu sci-fi. Někdy během tejdne přišel borec s tím, že se mu něco nezdá na jednom serveru, že je asi haknutej, že se mu nezdá irc a yXkovej port. Taxem na něj koukal, a jo byl. Na irc portu se objevil, samozřejmě zcela úplně náhodou, psyBNC, náš starý známý vo kterým sem už párkrát psal, irc anonymizer a bot. No a takže sem začal pátrat. Jo ty svině napatchovali věci jako ps, netstat, ls či lsof, dali si dokonce práci a cosi provedli s make, nevim co, až tak moc mě to zase nezajmalo, ale mejk měl o čtyřista kilo víc a navíc byl komprimovanej gzipem. Takže se museli ty tůlsy nahrát znova. Jenže průser nastal, když sem chtěl - podle svého starého zvyku - fuserem identifikovat, který porty náležej kterýmu procesu. To, že byl nefunkční díky peči bylo fuk, ale to, že když sem tam z jednoho Suna, hmm. to bych měl asi říct, jednalo se o Solaris na SPARCu, nalil lsof, vypadlo z něj po spuštění, že je přeloženej jen pro 32bitový jádro a ten SPARC běžel na kernelu 64ti bitovým. Takže mazec. Přeložit ze zdrojáku se mi ho sice podařilo, ale po spuštění nový binárky, z ní vypadla ta samá hláška. No takže sem tak akorát zjistil, že tam není 64bitovej překladač. V zoufalství sem z sunfreeware stáhnul lsof pro nějakou jinou verzi OS, ale zaručeně 64bit a ta zafungovala. Sice házela nějaký hlášky o tom, že nemůže přiřadit nějaký procesy k něčemu, ale to sem tak nějak neřešil, protože tu yXkovou 6001 sem odhalil. Jo, možná, že bych měl taky dodat, že na 6001 běželo SSHáčko, očicidně nějakým způsobem modifikovaný, takže tam zaručeně nemělo co dělat. Cha, kdo by taky instaloval na 6001 SSHáčko než hacker nebo root. A root to v tomhle případě zaručeně nebyl.
Navíc sem pak díky jednomu jednoduchýmu dotazu na ps zjistil, že tenhle port si otevřel proces, kterej se menoval ssld. Což teda musím říct, že bylo vod haxora docela mazaný, protože správně uvažoval, že admin to může docela snadno přehlídnout, ánžto podoba mezi sshd a ssld je docela velmi, ale velmi blízká. Co se tedy týče jména a navíc sou tyhle znaky velmi blízko sebe i na klávesnici. Mno nic, taxem to nějak neřešil a sestřil ten podivnej proces. No a teďka už jen zbejvá dořešit co je ještě blbě, vyřešit pravděpodobně nějakou přeinstalaci celýho systému, což ale není tak snadný, protože na něm běží orákl s nějakou aplikací a tvůrce celýho systému zemřel.


16.6.2003 - 22:15jo zase změna serveru


Hmmm... tak odbočka do Rumunska se nezadařila, Takže deníček se zase stěhuje. Chudák malej cestovatelskej.... Ale jo. Cestománie.
Před chvíli sem se se pokusil odeslat 24MB přílohu, i když sem věděl, že se nezadaří. Ale přesto sem to zkusil, co kdyby náhodou. Samozřejmě, že nastoprocent ne, takže sem to musel rozkouskovat na 24 megovejch souboru a každej poslat zvlášť. Masakr.
Navíc sem dneska vydělal trochu qalitního skéra, zasraně qalitního a v týfce dávaj krutej iránskéj film vo dětech co maj dohromady jeden pár bot a nějak vo ně přijdou či co. No hustá scéna, když holčičce spadla bota do cody a vona se za ní hnala. Hustý, moc hustý. sem si vzpomněl jaxem kdysi mírně ožralej a zhulenej zapad do bahnitýho břehu řeky a nechal tam někde v hloubce kolena jednu botu. Ani sem ji neřešil a je tam dodneška. No já sem se zastydět, když sem viděl tu nebohou holčičku. Já parchant.
Teďka samozřejmě by se mohlo stát, že by to někdo pochopil, jako že si dělám cynickou legraci z nebohejch iránskejch holčiček, ale jem člověk děsně citlivej, já sem pochopil tu tragédii, tu sílu okamžiku, kdy strašně chudá holčička běží za tou uplavávající boto a nemůže ji dostat. Naštěstí potká hodného stzarého muže, který ji pomůže. Jak pak stojí opřená o stěnu domu a nenápadně pozoruje o kus dál stojící holčičku ve zcela nových a velice krásných botičkách. Jenže průser je, že tý holčičce v týfce nijak nemůžu pomoct, i když bych sebevíc chtěl. Do televize jí nový boty prostě nepodám, ať dělám co dělám.


17.6.2003 - 16:54prší prší jen se neleje


`iostat -d |grep 'dev3-0'| awk '{ print $5 }'` je prostě parádička. Spípujem to a vypadne nám přesně to co potřebujem. Sou věci, který maj svý nezaměnitelný kouzlo. JXD netuší vo co přichází. :-)

22:45 - Jo, lidi, takže sem teďka řešil něco jinyho. myslim, že sem narazil na zajmavyho typa.

23:59 - Jo lidi, takže hustá věc je, že přesně za minutu půlnoc mě probudila šileně egoistickáí myšlenka, vo tom, jaký je to kurva ujetý. Sem se nějak zamejšlel - a zamyslete se klidně v duchu i vy, mnozí to máte taky určitě hustý - jak dlouho se motám okolo počítačů. Internet sem poznal v roce 94 což už je devět let, před tím sem se 4 roky motal okolo písídel na střední. před tím asi od 86-87 roku iq151, pmd a tak. Mě vychází 16 až 17 let. No to je hustý. Fakt hustý, a mám z toho fakt kurva dost příjemnej pocit. mé ego je šťastné.


18.6.2003 - 23:33Hugo


Dneska přijel Hugo. S Hugem je to vždycky hustý.


19.6.2003 - 22:41bash


V bashi na hashi. Bash je mocnej nástroj. Dneska sem řešil jak zálohovat notesový databáze a po zralé úvaze, dvouhodinovém hledání na internetu jestli jako není nějaký genijální řešení hotový, sem holt musel sednout, zamyslet se a výsledně sem napsal asi desetiřádkovej skript, kterej to prostě udělal. Někdy se některé problémy zadjí býti složitější, nežlive skutečnosti sou. Holt. Je to tak... :-)
Bože musim se jít vysrat.

23:13 - Jo musím teďka slíbit co sem slíbil a napsat jaký to bylo. Tak tohle bylo hodně divný vysrání, protože bych řekl, že trpim dneska jistou formou zacpání. Bylo to třetí vysrání během posledních osmi hodin a musím říct, že zase bylo na hovno. Bylo toho málo, divné světlé barvy a podivné konzistence. Kdybych byl paranoidní více než sem, usoudil bych, že bych měl jít k doktorce. Ale vzhledem k tomu, že mám vypozorovaný, že kvalita materiálu v různých obdobích kolísá, někdy hustší někdy jemnější, jindy tmavé barvy, jindy zase světlý, taxe z toho nijak nehodlám posrat. prostě mám teďka období jisté nekonzistence v produkovaných myšlenkách, i když si mysli, že to mám v hlavě docela už srovnaný. Jo, někdy je holt rozdíl mezi tím co si člověk myslí, jakej je a co pouští do étheru. No aktuální knížka na záchodě je v této současnosti Kniha kódů a šifer, kde sem zrovna v kapitole, kde chlapík píše, že první zmínky o tajném písmu jsou někdy z doby 5tého století přede mnou - rozumněj jedním z mých předchozích byl i Kristus, sem frajer co? - z války proti peršanům. No nějak v tom figuruje Xerxes, což je mimochodem úplně úžasný jméno. Toto však nemá žádnou spojitost s mým vyměšovaním, protože jeho výsledným produktem byla dost silná úleva. Prostě ten pocit, kterej máte, když se fakt fest dobře vyserete.

23:25 - Hmmm... na ještě specijálnější přání jsem se rozhodl jíti do větší hloubky dnešního pozdně večerního vysrání. Bouhžel se musím předem omluvit, že již nemůžu poskytnout blížší analýzu svého lejna, protože to je již na dlouhé pouti různými tunely pražské kanalizace. Z jedné strany je to chyba, protože je to takový log fajl ze systému. Ze systému, ohromného přírodního počítače, zvaného Marek Zet. No jasně, sme jen biologický počítače nic jinýho. Jenže při představě, že bych si schovával logy, byť třeba jen za poslední dva roky, se mi dost silně zvedá kufr. Takže analýzu substance nechám obyvatelům podzemí.
Na onu místnost, kam i většina králů chodí sama, jsem šel s velice rozporuplnými pocity. Vzhledem k tomu, že dneska všude, kde můžu, docela mě to už sralo. Je to dost k nasrání, když pořád, každý tři hodiny, chodíte srát. A hovno beztak stejně vyserete. Takže můj stav byl velice podobný nasranosti. Po tmě sem se došmátral do chodby k záchodu, nasrán sám na sebe, že sem sráč, když sem si nerozsvítil. Po rozsvícení v chodbě jsem značně urychleně doběhl k hajzlu, otestoval přítomnost hajzl papíru, protože je dost k nasrání vysrat se někde, kde není hajzl papír a vůbec žadnej papír na utření sraček. Stahnul sem si trencle a posadil a vypustil první dávku plynu. Pak už jsem cítil jak se mé tělo zbavuje přebytečné a nepoužitelné informace a já otevřel knihu. Chvíli jsem četl a chvíli se zamýšlel. V těchto okamžicích vždy obyvkle zatlačím a vyjde ze mě myšlenka. No a tak sem takhle chvíli přemejšlel, ale defakto sem vymyslel hovno. Je to málo, ale stačí, zvláště když se tlačí.


20.6.2003 - 12:47taxem pad zase na tlamu


Jo, sem kokot a muzu si za to sam. Vzdyt sem mel nejaky tuseni uz od zacatku. Jop, takovej je zivot. Jedu dneska do Tabora na Roxy go neco. Bude to mala spartakijada.


22.6.2003 - 18:32taxem pad zase na tlamu - skutečně


Sem to zkurveně zakřik. Vždycky, když něco zakřiknu se něco posere. Tentokrát doopravdy. Mám jednu takovou velmi excelentně realistickou historku ze svýho života. Dnes ráno ve tři hodiny jsem na dotaz "co tím jako sleduje" na jednoho cigána dostal odpověď ve formě cigánovi boty na svý bradě. Docela hustý. Pak ten hajzl navíc v autobuse rozsekal nějakýmu týpkovi nos, takže na tom byl ještě hůř než já. Po tom, co nějaký typy zavolali policajty, nechal jsem jim na sebe kontakt a dnešni odpoldne jsem ztrávil hodinku sepisováním protokolu, páčto ten hajzl kromě mě, zmlátil ještě navíc dva lidi. Vo tom z autobusu sem věděl, ale polda mi řek, že ještě předemnou sejmul nějakýho kluka, kterej prej přestal slyšet na jedno ucho. Ass protrženej bubínek. Prej to byl nějakej inteligent ze slovenska, jenž před dvěma měsícema vyšel z basy a dokonce absolvoval dva stupně základní školy. Což vysvětlilo, proč nebyl rozenej na inteligentní rozhovor. Jo, byla to hustý. K posrání. Doslova.
Nejhorší na tom bylo, že v okamžiku úderu jsem viděl akorát modrý světlo, pak nějaký modrofialový fleky a na svoji vlastní duši sem cejtil, jaxem okolo sám. Nikdo z přihlížející dvacítky lidí nebyl schopnej, nebo ochotnej cokoliv podniknout. Chápu je, ale ten okamžik tý samoty byl strašnej. Krutej. Tělo začlo fungovat zcela úplně jinak. Navíc mě docela bolí a sem dost unavenej.


23.6.2003 - 14:03drobna pozorovani sveho tela


Dnes se zamyslim nad svym dokonalym telem a nad jeho chovanim. Myslim, ze vcerejsi tzv. presdrzku melo jeste vedlejsi ucinek, tedy mam pocit, ve zpusobenem lehkem otresu mozku, a ze nebylo uplne mozna od veci zajit k doktorovi. Pozoruji na sobe lehke nevolnosti v dutine brisni, i kdyz ne tak silne jako vcera, boli me hlava a pri nejakem rychlejsim pohybu dojde k drobnemu zmatku ve vnimani okoli a jiste drobne nerovnovaze pri drzeni rovnovahy. Myslim, ze by to mohlo mit nejakou souvislost se 'snekem', ci jaxe nadava tomu hajzlovi v uchu, kterej se stara o udrzovani rovnovahy. Nepocitaje v to obcasne chyby v zaostrovani textu a se zamerovani pismenek. Jo mazec, jestli se z toho nevyspim a pokud neumru, tak mozna zejtra rano zajdu k doktorovi. Ale to nejak tedka neresim, protoze si nejsem jestli celej ten stav taky neni navic zpusobenej kompletnim vycerpanim organismu, jelikoz vcera toho na me bylo moc.

Jo , jinak Tabor relativne gud, az na tuhle mirne neprijemnou historku, Manson taky uchyl, ale nebyl jedinej. Pri sledovani jeho VELIKOSTI a pri sledovani jeho FANOUSKU, zvlaste tech zmalovanejch, sem se jen smal. Jo, je to maser. Je schopnej si povodit takovej dav. To se proste pozna. No, ja tuhle celou akci pojmul tak, ze sem vlastne chtel videt tyhle velky hvezdy a profiky, a na nejaky lokalne provincni typy sem nebyl az tak zvedavej. Jo, i kdyz sem videl treba hodne dobrej hiphop, takze taky v cajku. Kazdopadne, cely sem to nejak pojmul tak jako, ze sem nejak vypoustel vsechny ty techno sceny, protoze sem nejak nemel chut poslouchat monotoni rytmus. Kterej sem si navic dal minulej tejden, na maly domaci party a bylo to zarucene lepsi. Jo to vim. Krom toho, tam bylo dost lidi se skelnejma zrakama, coz by mi ani nijak nevadilo, vim jaky to je, vim ze je to parada, ale kdyz si nemate s lidma co rict, tak je to vo nicem a zblbavate uplne zbytecne. Pacto sem mel tu ces par okamziku videt nekoho, koho znam dlouho, ale byl jsem prekvapen, jak dokaze nekdo za takovou dobu zhloupnout a omezit sve vyjadrovani na hup-hup. Ale jo.. Na ecku si vsichni rozumnej at rikaj co rikaj. A ja nebyl vyfetovanej, takze sem nemusel ani navazovat rozhovor. Jo, a tak nejak mi to ani nechybelo. Sice mi to prislo skoda, ale jo. Takovej je zivot a lidi si delaj co chtej. Dost sem si vzpomnel na jeden pripad, na ktery se dalo krasne pozorovat jak smaho vypatlava mozek. A co s takovejma lidma? Ale vono to je asi vo tematu vo kterym se lidi bavej, a hup-hup je znacne primitivni tema. Ale z jedny strany, clovek se muze slovu hup smat na ecku treba pul hodiny... Jenze to nejni vo srande, ale nybrz a pouze vo chemii.
Jo, a paradicka byla, ze sem uz zase nemusel spat pod stanem. Jako nejaka socka. No nic nemam proti spani ve stanu, ale kdyz znamy maj znamy, a tem nevadi, ze budou pod svoji strechou hostit deset lidi, bytze treba na chodbe, tak to je megaparada. Ale tak to chodi. Jo, holt kamaradi.

14:33 - Jo, navic sem vcera jeste zahlid zpravy na Nove, a nejaka priblbla reporterka tam udelala reportaz, jaxi lidi jako pisou na internetu denicky. Boze, to byla takova megapica zpicena, si par blbcu pise dva mesice denik, bez nejaky sance aby jim to vydrzelo dyl nez pul roku, cha.. dyxe nad tim zamyslete. Jak moc potrebujete silnou vuli, a jak to musite mit hozeny, abyste si dali praci a kazdej den - pokud to de - hodili do deniku nejakou hlasku. Samozrejmne, cimz se nechci nijak vytahovat, ale ja fakt zatim na ceskym netu, nenasel nic obdobnyho jako je muj projekt. Jestli je, tak bych ho fakt rad nasel, ale podle me neni. A to me dela dobre na my dusi. Poradne ji masturbuje. A to fest. No, takze proste zpicena reportaz, na zpiceny televizi, vod zpiceny reporterky, vo zpicenejch denickach, ktery nemaj sanci na preziti. Tohle je totiz zpicenej zivot, kde sanci maj jen samy zpicenci a ne lidi jako ja. Nezpicenci.

20:08 - Teda jo, ne že bych si jako dělal nějaký iluze vo světě, ale co nadělám. Hlavně, že je tu ta jista forma srandy, že si člověk může dělat prdel sám ze sebe. Ale sem fakt dost unavenej. Dost...


24.6.2003 - 08:38Vsichni lidi sou zmrdi


Jo to byla jedna takova teorie, kterou sem pred nedavnem slysel. O pohledu na svet. Vsichni lidi, ze sou jako zmrdi, a tudiz, kdyz vam nekdo neco zlyho udela, vlastne s tim pocitate. A v pripade neceho opacnyho, to jen potesi. Hmmm.. Nekdy to docela sedi. I kdyz samozrejmne, nemuzu tvrdit, ze tahle teorie je 100% spravna, pravdepodobne umozni prezit v tomhle svete mnohem lip a s mensimi nasledky, nez kdyz se jeden snazi pomahat. Mno nic. Jsem proste vod patku desne vytocenej, a nemyslim, ze by se to melo nejak v nasledujici dobe zmenit. Ale je to jen muj stav a nikomu do toho nic neni.
Mno k doktorovi sem nesel. Seru na to, protoze co se ma stat se stane a jestli me mela ta cikna zabit, tak se tak stane. Hra se smrti to je, nic jinyho. Cha cha cha. Si myslite, ze sem se zblaznil? Ani ne. Jen uz nemam chut cokoliv vetsiho v tomhle svete podnikat. Cokoliv co udelam je jen a pouze vo presdrzku a mam pocit, ze na to, ze je mi 28, bych uz taky pres drzku furt dostavat nemusel. Preci ten zivot neni snad jen o tom, ze az do smrti dostavaj lidi pres drzku, a jde jen o to, kolik kdo vydrzi.

10:53 - No, ale něco z jinýho soudku. Jaxem řešil s těma flojdama, tak dobrá prdel byla, že mě nemohli najít v centrálním registru obyvatelstva. Jo, prostě sem jim nejspíš vypad. Já vlastně ani neexistuju, takže tudíž si ani nemůžu výst deníček. Chápete to? Čtete něco, co píše člověk, kterej neexistuje!!!
Jinaxem se ale luxusně vysral.


25.6.2003 - 21:25Vsichni lidi nejsou zmrdi


Dělá se mi na bradě roztomilej jizvíč. Holki! Poperte se o mě!
Tak to byl pokus o ftip. Estli ho někdo pochopil, nexť se laskavě zasměje. Jo, dneska byl hustej den. Sem až do tří smrděl na setkání partnerů jedný nadnárodní sekurity společnosti, takže čajíček, makový záviny, koláčky, chlebíčky, limonádičky, obídek, prostě pohodička a 95% blbejch keců. Jedinej velmi pozitivní výsledek je, že sem dostal nápad na povídku, když sem tam tak poslouchal všechny ty slova jako veřejný a privátní klíče, pki, ca, toukny, 802.11x, takže sem ztrávil asi třičtvrtě hodinku psaním si poznámek a načrtnutí děje. Jo, asi to bude trochu scifi. A vodpoledne sem si dával schůzku s jinejma dvěma šmejdama z jiný velký nadnárodní telekomunikační společnosti, kde se to hemžila slovama jako lic, ric, těpic a pic a bůchví co ještě, ani nevim estli tomu rozuměli i oni sami, paxe to míhala nějakejma generálama, plukovníkama, právníkama a bůhví čím ještě, ale to nejní až tak důležitý jako tihle dva týpci. Jeden obchodní a druhej technik, to jako jo, kolik jim bylo to taky nevim, ale ten jeden - říkejme mu obchodník, vypadal jako jednodušší model s přehazovačkou na hlavě, a ten druhej mě zaujal hnedka na první pohled. Černý vlasy, tmavý značkový kvádro, pohublej v obličeji - spíš bych řek měl dosti vostrý rysy - a moc hyperaktivní. Během tý schůzky vyžvejkal asi tři žvejkačky, dost usilovně, pořád něco žmoulal v ruce, a pořád něco mlel. A místy docela i dost vtipně. Občas rychlý pohyby očí a navíc vypil litr a půl vody. No, řeknu to rovnou, celou tu dobu sem přemejšlel, jestli jede na koksu nebo na peří, Prostě na to vypadal. A myslím, že jestli jel, tak věděl, že nad tím přemejšlím, to je jasný. Protože to je úplně normální, když dete někam najetý. Každopádně, vypadal jako pracháč, takže sem si spíš tipoval na koks, a navíc než odešel, šel na záchod, a já šel hned po něm - protože sem taky musel - a měl sem dost intenzivní pocit, že cejtim charakteristickou vůni omítky. Nemyslím, že by šňupal u nás na hajzlu, spíš bych si typnul, že to bylo cejti z moči. A je fakt, že háel dost hustý hlášky, který však nemůžu reprodukovat sem do deníčku, jelikož by se z nich dalo dost poznat. Ale hemžilo se to italama, japoncema, vojákama a velkejma společnostma. No jak říkám, hustý dva případi. S obchoďákem, co sem tam s ním byl, sme je pak chvíli řešili, protože i jemu přišli divný, ale svoji vykoksovanou teorii sem si nechal radši pro sebe.

21:57 - No jináče, nevim sice jestli mám rád punkáče, ale jestli někoho zajmá můj zdravotní pocit ze sama sebe, tak to napíšu takhle.
Sraní: Na jedničku. Vákal byl pěkný, konzistentní, s barvou která mě přišla normální a zdravá.
Pocity: Přestala se mi motat hlava a můžu udržet zrak i zavostřenej. Sice se nemůžu ještě dívat z devátýho patra dolů, ale to nemůžu i normálně. Sice se budu asi v noci venku bát, ale snad i to časem přejde.
Chuť na marihuanu: Jo, zhulil sem se jako prase. :0)


26.6.2003 - 12:42Smrdí tu zmrdi


Doufám, že byla oceněna moje nová krásný říkanka. Myslím, že asi ne. Jo, ano, přijde-li někomu můj fajnový, vysoce umělecký deníček nudný, cha nemusí ho číst. Máme svobodu.
Mno, četl jsem dneska zajmavej článek, z něhož vypadla krásná věta: Ačkoliv se svět umělců řídí poněkud jinými pravidly, i oni si budou muset více zvykat na pravidlo, které zná každý obchodník a které zní: "Na prvním místě je vždy zákazník". Lidé budou ochotni čím dále tím méně k jedné, dvěma či více skladbám, které jsou na albu a které se jim líbí, dokupovat i dalších několik nahrávek, jichž by si jinak ani nevšimli. Argument, že pouze celé album je umělecký celek a záměr autora, příliš neobstojí. Nelze jej totiž vnímat najednou, tak jako například obraz.
Jo, i když se to povídání týkalo prodeje alb, musím konstatovat, že by bylo hustý přijít do obchodu a říct třeba "Prosil bych deset centimetrů štverečních Picassa". Jo jo, náš zákazník náš pán. Hele já chápu, že tady na tom buznysu ten svět tak funguje, ale nic s tím nenadělám a zrovna se mi ho nechce moc opouštět. Sem v něm relativně spokojenej a sem rád za to, že nemusím tvořit qůli prachům. Jakmile totiž hoby a zábava přejde v kšeft, je to prostě vo něčem jiným. Takhle když si řeknu, že napíšu nějakou píčovinu, tak ji prostě napíšu, prohlásím ji za uměleckej záměr a vo co gou. Například teďka sem hodlám napsat uměleckou excelentní urážku: "VŠICHNI UMĚLCI SOU ZPÍČENÝ ZPÍČENCI, PROTOŽE JIM DE JEN VO TO, ABY SVEJMA UBOHEJMA VÝPLODAMA ZNIČILI TO PRAVÝ SVOBODNÝ UMĚNÍ." No a tak podobně. Můžu mít keců plnou držku, ale prostě faktem je, že když už něco děláte abyste se tím uživili, tak prostě veškerý idejály musej jít stranou. Ne to je logický. Svobodný umění je totiž to, co člověk dělá upřímně a z duše a ne qůli penězům. Cha, akorát se tím pak nesmí jeden živit, protože se dostává do bludnýho kruhu a já bych byl schopnej vo něm popsat dost místa. No, takže ve finále, je mi shuma schumacher i fucker, myslete si klidně, že si dělám srandu nebo, že závidím umělcům, ale historie dá zapravdu mě. Cha, ja počítám s tím, že se stanu slavnej až po smrti a ti, kteří sou slavní zaživa sou buď děsně dobrý (těch je málo), nebo natolik ujetý (jako Majkl Džeksn, ale toho je taky málo, nebo sou výplodem manažerů a PR agentur. Akorát že ti poslední (těch je moc), přestanou bejt slavní v okamžiku, kdy zemřou (buď oni sami nebo jejich promotér a nebo jejich poslední fanoušek) a pak kdo po nich štěkne. Jo, ale já sázím na "outsiderovství", protože to je vo něčem jiným. Cha, co třeba takhle jmenovat Vincenta van Gogha, kterej za celej svůj život neprodal ani obraz, nebo Dicka, kterýho začínaj brát až teďka, kdy velcí (v budoucnu však zapomenutí) režiséři točí velký filmy (ale ve skutečnosti děsně malý, aby je byla schopná většinová populace ztrávit) a tak. No prostě si domyslete mý myšlenkový pochody.
Jo jinaxem byl pro voběd u číňanů, takže čekám, kdy se mi zešikmej voči.

13:16 - Doprdele, to je srandy kopec. Zrovna sem se na technetu dočet úplně objevnej článek vo tom, že na internetu už koluje voskenovanej pátej díl hery zplotra. Doprdele, jaxe nad tím někdo může pozastavovat. Vždyť to tak holt funguje. No možná, že aby normální lidi si žili v domnění, že underground internetu je obsazeno splozencema pekla, do kterého není radno vstupovat, ale že ti novináři jako mají tu odvahu a občas zariskují a kvůli svým čtenářům hodí do dajrekta text "herry zplotr - zpíčenec s bradavicí na nose" a vono jim něco vypadne, pak to předložej ubohejm lamerům čtenářům a ti si říkaj "to je hustý, to je hustý." Nechť dou hajzlu, páčto hovno vědět.
Parádička. Líbí se mi jak dneska používám ta krásná vulgární slova. Zpíčeně vymrdaný zhovna zplozený, kreténem vochcaný, kaprem vošoustaný, chcankama zalitý, roztomilá něžná romantická a paradní vulgární slůvka, jenž lahodí uchu mému a očím vaším. Jo, je to prostě parádička.

16:22 - Hle, co to mé krásné oči spatřili na mých krásných rukou? Vypadá to jako krev. Ach bože, měl bych se načas oprostiti od intelektuálského zvyku drbání se za bradu, protože tento úkon má za následek znovu rozškrábání mé tvořící se jizvičky.

23:26 - No jasnně, příjemnej večír s BugBearem. Ani se nebudu nijak moc rozepisovat, protože zbytek svých sil chci nechat na jeden dopis.


27.6.2003 - 10:32masex


Součástí kruté reality normálních lidí je i vzájemné pruzení se. Dneskas mě furt prudí ňákej typ, že jako chce aby mu ta doména chodila, že mu utíkaj prachy a já qůli němu prudím zase jiný lidi. Takže je to takový příjemný polokolečko, řekl bych úplně slovní prudící fotbal. Ať žije vzájemný pruzení. No, ale abych neřekl, že mezilidský vztahy sou jen o vzájemném pruzení, příjemně mě rozesmál jeden klient, ze kterýho - poté co asi po šesté během 24 hodin volal, že došlo k překročení qóty jeho mejlboxu, že tomu vůbec nerozumí a ještě se málem začal vomlouvat, jako že je debil. Jo, to sem vocenil.

12:51 - Mnó někdo poblíž vaří. Mám votevřený wokno, protože je tu hic jaxvině, i když blahodárný průvan je vykompenzován lítajícíma papírama a bouchajícíma dveřma. Navíc vzduch na mé chřípí přináší jakési vůně, čerstvě vařeného oběda, na což mé centrum chutí reaguje nadměrnou produkcí slin. No jasně, slintám a co má bejt. Někdy slintám i ve spánku, což si uvědomím, když se ráno probudím, protože mám mokrej polšátář a z koutku úst mi vede naslintnutá cestička. No prostě regulerní Houmr Simson. Ale pánové, napišme si to popravdě do očí. Kolik z vás slintá? A nejen ve spánku? Já si někdy připadám, že slintám furt a na něco. Slintám nad jídlem, slintám nad roštěnkama, slintám nad počítačema, slintám nad vším nad čím se dá slintat. Jsem prostě takovej slinta. No...

15:21 - Jo a navíc sem úžasnej, pohlednej a roztomiloučkej mládenec. A to mě někdy strašně moc kurva sere, protože když už si tady masíruju ego tím jakej sem sqělej a úžasnej týpek, navíc v rámci pracovní doby, tak bych z toho něco měl snad mít ne? Leda tak hovno, což mi aspoň připomnělo, že se chystám dvě hodiny vyrazit se vysrat do němoty.

15:26 - Ty krávo, zrovna sem si všimnul jaxem zase vychyt ty časy. Parádní náhodička. :0)

23:31 - Jsem převelice zhulený a trochu mimo realitu. Dával sem si teďka film Evil Dead III a jo hustá masáž, převelice hustá. Můj problém je tedďka, že moc dobře nevidim na klávesnici, hlavou mám docel trochu podivně mimo, myšlení mi někam uteklo a já si budu vypisovat nějaký věty co mě polezou v hlavě. Tož dopřejme si trochu filzofického zamyšlení. Jsem krapánek fest zhulenej, to už sem jednou říkal a proto to nyní zdůrazňuji ještě podruhé, ale je to každopádně hustý. Mno musim se dostat k nějakým narážkám na svět.
Dneska sem měl tskove divnej, zcela úplně normální pracovní den, kdy sedíte za tím kompjůtrem a řešíte dorbný problémy. To je úplněnormální, večer odejdete mírně vytočení, protože ta práce nejní úplně nekdy neujzáživnější, ale to je tak. Pak dete, smontujete hadrdisk do kompu, dostane něco trochu hulča, poblafete a hned se zvedne nálada. Mazec Jeden se vykecá, nad řešením problému světů. Jo viděl sem dneska holku z titulní stránky z plejboje, a musim říct, že světla, retuš a digitální technika dokážou zázraky. To jako jo. Paráda je vidět, jak jasně je vidět rozdíl mezi virtuální realitou a skutečností.Fakt nevim, jestli si někdy lidi záměrně nezalepujou voči před tím jací opravdu sou. Nevim a nebo sem z trochu jinýho těsta. Možná to bude vo tom, že kamarádi sou většinou lidi, kteří to maj hozený stejně, lidi holt žijou jen vesmečkách. Jako vlci. Žijou si tou svojí smečkou a já se mzi nima pohybuju zcela zhulenej a nahej. Ježíš šmarjá na nebi zelenym v háji modrym. Nikdo mě prostě nepřesvědčí, že dobrý hulení je dobrý hulení. By mě zajmalo co dávaj v týfce. Ty vole, nějakej horor Azazel Belzezubí se na nás zazubí v děsivém filmu plném přizraků. Maso. X.


28.6.2003 - 18:37Windows


Maso. Až se dozvíte co sem dneska dělal, taxe poserete. I na mě, jednou za čas, přijde to co přijde na každýho. Mytí windowsů. Windows nemytý celej rok, je prostě špinavý windows. A to dost hustě. Navíc, kouři-li se v bytě, a práší-li se krutě z ulice, na windows se časem nanesou docela slušný vrstvy prachu, mastnoty a všeho možnýho. Máte z toho nakonec tzv. kouřový windows. Kouřový windows sou drahý, ale kdyby lidi nebyli debilové, tak by doma kouřili a maj kouřový windows zadáčo. Ale to je fuk. Takže dneska přišel mazec v tom, že sem umyl komplet windows v kuchyni a u sebe v pokoji. štyři hodiny sem to celý dělal, použil sem asi tři kyblíky vody s nějakým sajrajtem pěnivým, vyplácal pul flašky nějakýho speciální hajzla na windows, kterej mi přišel úplně stejnej jako klasický český pití windouwsářů, stará známá Windowsena neboli Iron. No do hajzlu, to by ste se divily jakej to byl rozdíl. Nadšení z toho rozdílu, ta radost z tý změny mě neskutečně nakopla, jakoby snad pod vlivem amfetaminů, sem prostě ty windows umyl a to fest. Navíc sme vyprali závěsy a záclony, takže mi to docela překvapivě voní v pokoji, a kdeže je divnej smrad načichlejch záclon. No a navíc, když sem viděl windows u sebe v pokoji. No, jaxe wůbec nevotvíraj, sou pořád zatažený, takže po jejich roztažení sem uviděl naprosto komplet černou vrstvičku prachu, já věděl, že to není dobrý, ale až tak hustý sem to nečekal. Takže sem se na to vrh s takovou zběsilostí, že to je teďka úplně jiný. Jo, a vyčistil sem v tom záchvatu i topení. Masakr. A když už sem qůli tomu vodsunul stůl, taxem popad vysavač, protože kdy zase bude důvod ten stůl vodsouvat, že jo, a pořádně krutě vyluxoval pokoj. Sice to bylo zbytečný, protože před nedávnem sem luxoval, což si čtenáři jistě pomatují, ale prostě když už sem v tom byl, taxem to udělal. No prostě, paxem to všechno zase zarovnal spátky, pověsil záclony, uklidil vysavač a ubalil brk.
No řeknu vám, šmejdi, pochopil sem, že na domácích pracech, zvláště na mytí windows, se dá docela udělat závislost, protože ten stav je potom naprosto parádně luxsuní. Člověk je docela moc potěšen nad tou změnou, kterou udělal. Jo, jenže je mi jasný, že je to závislost jako jakákoliv jiná, a že člověk může začít nadměrně uklízet a slast se přemění vobčas i v nějakou tu paranoju. Řeknu to asi takhle. Jo, mejt windows, to jako jo, ale jen vobčas, protože všeho moc škodí.
A ty reklamy, který propagujou všechny ty Mr. hajzly na windows, hajzly a podlahy, který nutěj nebohejm maminám, aby utírali všechno kam se jeden jen podívá a dítě nutí srát do neskutečně blesknoucího hajzlu, akorát jen blbý normální lidi může podle mě dohnat k závislosti na uklízení. A i když se to tak vezme, tak přinýst nějakýho Mr.Propra do našeho bytu, tak se posere a vypadne z windows.
No a teďka už sem jen příjemně zhulenej a zrovna sem se zamyslel. No znáte to, takový to nefingovaný intelektuálský zamyšlení, kdy skloníte hlave a opřete si o ruce. A odletíte na chvíli někam mimo, abyste se pak vrátili a pokračovali v započaté práci. Doma nebo na pařbě je to prdel. Ale v práci jen někdy. To se nedá moc dobře zkloubit, protože tak. To znáte, každej to zná, ste zhulený a najednou musíte jít něco udělat. Třeba s někým jednat.

19:17 - Zrovna sem ve zprávách slyšel, že na nějakejch pivních slavnostech došlo k výbuchu propanbutanovejch flašek, jen qůli tomu, že nějakýmu mamelukovi vypadla z rukou, protože bych si by typnul, že byl prostě nalitej, stejně jako ňákej jinej mameluk, coby zástupce pivovaru, jenž byl taky nalitej.

21:03 - Musim se čestně přiznat, že sem jako pořád děsně zhulenej. Popravdě řečeno, teďka sem sjel blesk.cz a nějak sem vyhledával estli mě něco nerozesměje. Ale nerozesmalo. Spíš sem tomu nějak nerozuměl, a bylo mi nějak smutno, no a nechtěli se mě ty články nějak řešit. Fakt řešení přináší jen bugy v systému.


30.6.2003 - 09:56jakejpak pane kolego?


Do hajzlu. Nesnasim smejdy co volaj a pouzivaj vyraz "pane kolego", kurva doprdele zkurvena prace, ale copak ja sem nejakej jejich vysranej kolega? Pici kurva nejsem, a co me na navic ten podelanej kolega prudit za to, ze mu chodej nejaky posrany pornoemajly z ruska. Kurva drat nema co serfovat po ruskejch porno sajtach.....

10:03 - Mno navic sem dostal odvahu a podival se do emajlu vod Sunu. Byla v nem nejaka priloha, coby PDFko, kde meli bejt nejaky kydy k my recertifikaci. Protoze to prislo v patek a ja nemel nejak odvahu se do toho podiva, protoze sem se nechtel zbytecne na wejend vydesit. No, a taxem spekuloval coby jako v ty megovy priloze mohlo, bud teda miliardy picmenek s ruznejma deprimujicima hlaskama a nebo dve velky bitmapy. No a tedka sem do toho podival a zjistil, ze pravda byla nekde uprostred. 10 stredne velkejc bitmap.

13:12 - Ja snad spacham ritualni sebevrazdu. Proc musej volat dneska samy pocitacovy anal feti!?

22:28 - Megaspíčený vedro. Dostalo mě na apsolutně na kolena. Fakt to co počasí vyvádí, mě k šílenství dovádí. Nemá význam nad tím tesknit, protože jeětě z toho začnu básnit.


1.7.2003 - 13:07rm brain


find /var/brain/ -name "brain_os_*.dat" -exec rm -f {} \;

16:36 - Býti bohem neznamený býti dokonalým. I když samozřejmě sem. Přesto i BŮH se dopouští chybiček ve formě zapomenutého deštníku a nedobité baterky v telefénu.

18:34 - Dnes mám mé milé ovečky převelice rozvernou náladu. Trochu jsem vám sprchnul, na vaše horké hlavy, abyste si uvědomili, že jste jen obyčejní lidé. Jestliže máte nějaké připomínky, zapomeňte na ně, protože jakýkoliv odpor je marný, budete asimilováni.
Jináč co se událo v našich božských kruzích? Některé bohyně odešly na dovolenou, protože jsem byl jimi laskavě požádán, takže jestliže čekáte něco od Afrodite, dejte si pauzu. Sluní se na svém soukromém tichomořském ostrově. Héra odjela s Hefaistem kamsi na daleký sever, kde v jeho kovárně oddávají se slastem božského původu, Apollón, bůh Slunce, přepnul na automatiku a hraje s Marsem jakousi válečnou hru na téma boj civilizací. A Poseidón? Ten přijel do mého domu, kde kouřime oběti od Starce z hor. Na své výsostné území přinesl jsem vám okurkovou sezónu a již moc se těším na letošní úrodu vokurek.

18:57 - Dnes mám BOŽSKOU náladu. Proč to nevím, snad možná dojetím nad volajícími zákazníky, kteří svěřují se mi se svými problémy. Jo, až se jednou naseru a budu se já svěřovat jim. Jo, to se budou divit. Nejhorším co však může stát, je okamžik kdy na serveru se začnou hromadit procesy takovým způsobem, že služby odmítají spolupráci, vy víte, že tam ten problém je, ale zákazníci to nevědí a tak zcel logicky, protože mají problémy, volají. Jenže netuší, že jich je hodně, a že mě to kurva otravuje v činnostech, kterými se snažíte aspoň ty procesy omezit, jenže pak se musíte svěřit velkému administrátorovi, jenž musí se se svojí sqělou znalostí těch šílenejch propojeností vším se vším nastoupit a zapracovati sám. Kdeže kdo ví, proč ten posranej bind občas vytuhne a i když se tváří funkčně, své funkce vůbec neplní. Vy ste nasraný, protože vám něco nejde, navíc vás ještě dosíraj zákazníci, který sou holt nasraný, že jim něco nefunguje, takže ve finále je to takový nasírací kolečko.


MOUdREJ NAViGátOR
[CNW:Counter]