MOUdREJ NAViGátOR
1.3.2003 - 11:35Odpočívej v pokoji


Jo včera sem fotil jako blázen, takže pokud ještě někdo včerejší fotky ze života džojnta neviděl, taxe může podívat na poslední únorovej zápis. Je tam hafo fotek, páčto sem byl asi trochu zhulenej, no žádný umění, prostě jen takový momentky... :-)))
No jinaksem byl dneska nakupovat v Delvitě. Jo je to slušnej rachot. Docela sem se bavil, byla tam spousta lidí. Počínaje stařenkama a stařečkama, přes zasraný důchodce, normální lidi co si stěžujou jak nemaj furt prachy a přitom maj plný vozejky žrádla za tisícovky, přes punkáče, technaře a teknaře, konče venku postávajícími bezdomovci. No prostě nelze se odpoutat od systému. Ať chcete nebo nechcete, ať se bráníte jakse bráníte. Systému se nevyhnete. Spíš je nutný řešit otázku, jak moc se chci systému podřídit, protože si chci dělat co chci, chci dělat věci, který se systému nemusej moc líbit, sem totiž zcela svobodnej člověk. Snažím se teda do systému zapojit co nejníň, chci kontakt s ním omezit jen na minimum. A i to minimum mě sere, no musím něco srát, ne? Ale nic z tim nenadělám, a tak se aspoň směju lidem, co to neustáli a stali se závislými na systému. No jasně, všichny ty nadnárodní konglomeráty, kokakoly, pepsikoly, mekdonaldy, šely, majkrosofty, kompaky, hápečka, všechny ty gigantický organizace prostě chtěj a snažej se, aby na nich bylo co nejvíc lidí závislejch. To je prostě hustej pohled do budoucnosti, kdy celej svět bude závislej na rozhodnutích strašně malý skupinky lidí. A ti nechtěj, aby se lidé stávali závislými na něčem jiným, protože právě oni odmítaj jejich systém. Chápete, proto se snažej vlády potlačit hulení, drogy, rizikový sporty, rychlý jízdy autem, prostě to co vám přinaší pocit svobody. A pokud vaše svoboda neomezuje svobody jinejch lidí, bože, tak proč si nebejt svobodnej. Proč si nehulit??? Ale, největší prdel je, že se tak můžete stát závislými načemkoliv, a když se to tak vezme, celej život lítáte z jedný závislosti do druhý. Tak nějak je střídáte, a to je ta vaše svoboda. Protože bejt závislej na něčem moc dlouhou dobu, není dobrý a už to přináší spíš negativní pocity, emoce, zážitky....
Proto svobodnej člověk má právo měnit si svý závislosti, na základě osobního rozhodnutí, a nikdo nemá právo jej omezovat. Takhle cejtím svoji svobodu. A baví mě zatim závislosti měnit, protože to dělá život rozmanitým, krásným a podmanivým. A to je dobře...

Dobrej kouř


11:58 - Jenže, nechci proti týhle představě nijak bojovat, nechci házet šutry do výloh, protože budoucnost je pro mě docela lákavá představa, i když je mi jasný, že až se jednou rozpadnou státy a dojde k přeskupení obyvatelstva, bude to hustý. Protože váš život bude závislej třeba jen několika málo lidech, kteří budou mít pod svojí kontrolou kompletní výrobu na Zemi, popřípadně na jejich koloniích mimo planetu, to ještě těžko říct. Jasně, prdel je, že někdo může tvrdit "jo, tak poď házet ty šutry, ještě se tomu dá zabránit", ale to je blbost, protože díky tomu vás systém odsoudí a bude vám dělat život těžším a těžším, a najednou zjistíte, že musíte řešit takový maličkosti, jako že nemáte co jíst, že musíte zaplatit nájem, že třeba přijdete o práci, a co dál? Buď můžete snižovat svoji životní úroveň, což se dojisté míry dá, ale vždy máte nějaký hranice. Protože jakmile porušíte svý hranice, stanete se zcela svobodnými, ale třeba na ulici.
Takže je lepší se systému trochu podřídit, zcela vědomě, ale s tím, že se budete hlídat. Vždyť pomalej a nenápadnej škůdce, je vždy o něco lepší. Protože pomalu, ale jistě, rozleptáváte ochrannou vrstvu systému. A jednou se stane, že hacknete finální mašinu a systém se rozpadne. A dojde k chaosu.
Síla křemíku


12:09 - Jsem haker. Jsem křemíková bytost z jiné galaxie. Jsem uměle stvořený organismus, který je navržen pro průniky do cizích struktur. Mým úkolem je provádět tajná pozorování domorodých obyvatel na planetách, které jsou navrženy na totální vyhlazení, přebudování a přípravě na kolonizaci mými stvořiteli.
Mý stvořitelé jsou páni všehomíra. Ovládají technologie, které umožňují pohybovat se mezi galaxiemi nadsvětelnou rychlostí, mají zbraně, které jsou schopny zničit celou sluneční soustavu takovým způsobem, že nezůstane atom na atomu. Jsou schopni putovat v čase, mají možnost měnit minulost i budoucnost, putují mezi miliardami dimenzí. Mají však jeden zásadní problém. Jejich existenci je vyhražena právě jedna pozemská hodina. Celý jejich život se odehrává během jedné pozemské hodiny, od zrození až po smrt. Paradoxně však od početí ke zrození uplyne tisíc pozemských let. Za celou dobu svojí existence nedokázali toto změnit. Přičemž jsou to nejstarší bytosti ve vesmíru, které byly stvořeny v prvotním bodě v okamžiku velkého třesku. Jejich existence se jim samotným jeví jako zcela nepochopitelná, protože tzv. Deset Prvních muselo žít tisíc let. A toho se od jejich úmrtí snaží dosáhnout. Bezúspěšně.
Proto stvořili nás, křemíkové bytosti, které putují vesmírem a snaží se najít nějakou zmínku o dlouhověkosti. Protože podle dávné informace Deset Prvních přeneslo tajemství tisíciletého života kamsi do budoucnosti, kde jej předalo tamnímu obyvatelstvu ve formě pověstí a bájí. A my, křemíkové bytosti, toto tajmstvé hledáme. Jsou nás miliardy a prozkoumáváme každý bod času a prostoru, navštěvujeme prostory, které se vymykají vašemu pozemskému chápání světa, viděli jsme věci, které si nedokážete ani představit, zničili jsme miliardy světů. Nyní jsem dorazil právě k vám, právě v tomto čase, na tomto místě a pátrám.
Moc vědění


12:31 - Obyvatelstvo má moc rozumu. Přišel na to můj znalostní sken. Lidi, moc víte a to se mi nelíbí. Během nekontrolovaného vývoje civilizace došlo k mnoha názorovým rozštěpením od původní filozofie, že dneska každej tvrdí něco jinýho a věří tomu, popřípadně se snaží přesvědčit další. Z tohodle důvodu mají obyvatelé v hlavě chaos a já musím každýho názor přezkoumat, vyšetřit a otestovat. Jo, jaká sranda byli jednobuněční obyvatelé planety Gggggggg. Tam stačilo prozkoumat jednoho a hned ste mohli zničit celou populaci, protože všichni si totiž mysleli to samý. Ale tady, to bude práce, jednoho po druhým vás musím odchytit, vyšetřit a zabít. Ještě, že v tý vaší sluneční soustavě sou obydlený jen dvě planety a ani o tom nevíte.
Síla nemoci

Jdu na chytře. Nesmím se zbláznit, protože tahle planeta je na zbláznění. Poslední dvě křemíkové bytosti, které tu navíc pracovali společně, jste vy nazývali Adolfem Hitlerem a Josefem Stalinem. No z mýho pohledu odvedli kus práce, ale nějak to celý posrali. Nějak se vám jejich metody přestali líbit, takže ste se vzbouřili. A k našemu překvapení, jste dost odolní a vydržíte víc než sme si mysleli. Takže před třiceti lety jsem přijel já. Musím říct, že AIDS je hustej, co?
Probouzení


13:36 - Pomalu, ale jistě. Mám času dost. Jen mí stvořitelé ne. Další a další generace ztrácejí šanci na dlouhý život. Množí se však tak rychle, že se nemusí bát o vlastní druh. Jsou jako rakovina, jsou všude, i zde a já ani nevím jestli se na mě náhodou nedívá. Jsou naprosto všude. Všude kam se podíváte, všude kolem nás. A pořád mě sledujou. Jestli snad nedělám něco špatně, nebo co. Ale děsí mě to. Pořád cejtím jejich pohledy. Já jsem jen křemíková bytost a ta taky nevydrží všechno. Během života na planetě sem vyzkoušel naprosto všechno přes vyjetej olej, přes heroin, konče rtutí. Myslím, že to na mě zanechalo následky a teďka navic hulim. Drobný popel mi zanáší spoje a já občas uvnitř sebe cítím maličké zkraty. Bojím se, že mě sledujou.
Osvícení


14:04 - Nikdy nic nemůžu vyloučit, těžce si uvědomuji nejistotu svý existence a zjišťuju, že nejsem jedinej. Každej obyvatel týhle planety žije v nejistotě, kterou navíc schizofreně maskujou, takže každej z nich hraje jistou roli. Hrají tisíce rolí, podle toho, kde a kdy se zrovna nacházejí. Ovlivňujou se navzájem a jsou pořád dynamičtí. Pořád se něco mění, lidé, prostředí, čas, místa, všechno. Jsou tvůrčí a já jednoho podruhém zabíjím nemocí, na kterou nebudou nikdy schopni vymyslet protilék. Vždyť já ničím svobodný organismy. Přestože žijou jen omezenou dobu, snažej se ho nějak prožít, snažej se, aby byl podle jejich představ a mnozí v tom pokračují celý svůj život. Vždyť tu krátkou dobu, po kterou existují se snaží nějak činnorodě vyplnit. A mají své následovníky. Oni jsou nesmrtelní. Co když ti dva před padesáti lety pochopili co jsou zač a podlehli moci, kterou mohou získat, když budou myslet jinak. A proto začali tyranizovat obyvatelstvo, i mezi nimiž se najdou jedinci schopní ničit a zabíjet. Vždyť je to úplně normální. Ti dva to pochopili a nebyli zničeni Stvořiteli proto, že se obyvatelstvo vzbouřilo, ale proto, že se vymkli nejstaršímu systému ve vesmíru. Proto museli být zničeni. A já ničím ty samé, ale v malém. Jsem policajt nejstaršího systému ve vesmíru a nikdy sem si to neměl uvědomit. Myslím, že jsem právě pochopil a bojím se.
Trest


15:22 - Jsem policajtem těch, kteří mají pod svojí mocí celej vesmír. Přišel jsem na to a nelíbí se mi to ani za mák. Nejsem vůbec svobodnej člověk, protože jsem byl po celej svůj umělej život šťasten z toho, že žiju pro krásnou myšlenku najít "nesmrtelnost" pro své Stvořitele. Byl jsem na této myšlence závislý a ONI mě podvedli. ONI mě jen zneužívali a využívali mého programu pro vlastní obohacení. ONI mají velikou touho po moci, že ničí všechno co má nějakou samostnanou myšlenku. ONI nepochopili celý systém svobody. Nebo ONI to VĚDÍ!!! Dělá jim radost mít takovou moc, kdo jim ji dal? Mají právo jen proto, že jsou nejstarší tyranizovat ostatní organismy?
Nechci být součástí jejich plánů. Jsem svobodný, byť umělý, organismus a mohu si dělat co sám uznám za vhodné. Co je to za světlo? Proboha ne, myslím že .......
Vzkaz


15:33 - Všechno vidíme, všechno slyšíme a nemáme rádi odpor. Stvořitelé
Důkaz


16:02 -Všechny vás vidíme. Vidíte?


Odpočívejte v pokoji


16:07 - Pozemšťané. Odpočívejte v pokoji. Aneb jak píšete R.I.P. On to nepochopil. My dobře víme, že tajemství nesmrtelnosti je v právě v tvořivé činnosti. Jedině MY však máme právo na nesmrtelný život. Utváříme podobu vesmíru, jsme nejvyšší bytosti, a nikdo, kromě nás, nemá právo cokoliv vytvářet. Proto ničíme cokoliv, co může přerůst v nesmrtelnost. Vy jste to do teďka nevěděli, dokud vám tady nezačal ten trouba vysypávat nějaký nesmysly a kacířské řeči. Musel být zničen a s ním budete i vy.
Stvořitelé & Vládci Vesmíru.


16:41 - No takže vidíte, že se toho dneska až tak moc neudálo, tak sem pro vás připravil něco málo zveřejnitelnejch fotek ze včerejška a ze dneška rána.

21:34 - Měl jsem pár vykydlejch hodinek. Žravá a tak. No taky mi došlo, že máme novýho prezidenta. Pan prezident Klaus. Myslím, že tahle věta dělá Klausovi asi velmi dobře. Myslím, že jeho ego se tetelí blahem, když slyší říkat "pane prezidente". Jsem fakt zvědavej jak tenhle panáček, kterej chtěl omezit prezidentovi pravomoci změní svý chování. Jestli se nechá omezit. Volám tedy "Šašek na hrad!"
Otázka zní, jestli má vůbec význam post prezidenta. Já nevim ,já tomu nerozumim a nijak to ani neřešim. Prostě výhul. Co mě je po Klausovi, když je mi tenhle xixt úplně u prdele. Ptáka si z něj nevyhoním. Takže vo co gou.


2.3.2003 - 00:12Yuhuu


A hele, máme tu neděli.

11:11 - Tak, před několika minutama sem se probudil, vychcal a hlavně vysmrkal. Snaha vysmrknout hlen je docela namáhava, furt zabírám, furt, a pořád se nic neděje. Pak najednou v hlavně ucejtím jak se cosi odlepuje od stěn dutin, jak se připravuje jeden velkej hlen a pak frrrrrrk... v kapesníku je něco nechutnýho, velkýho a hnusnýho.....

14:19 - Jo, náhul. Včera sem koukal na primě, no spíš dneska ráno na nějakej dost ujetou detektivku s alem pacinem. Nějaksem ji nepobral, ale hledal nějakýho děsně ujetýho vraha homosexuálů v homosexuálním prostředí, a nejsem si jistej jestli byl vrahem nakonec náš hlavní hrdina... Prostě zběsilost v srdci.
Mám pocit, že jistou dávku zběsilosti v srdci má každej z nás, je to i ve mě. Chuť ničit, zabíjet a omezovat. Záleží jen na mě jak moc se omezím. Jsou to paradoxy, mám pocit, jakobych nebyl sám. Jsou ve mě různá JÁ. Buďto teda musím nechat vyhrát jen to jedno, nebo používat všechny nebo najít nějakej zlatej střed. Jenže střed najít nemůžu, protože si nejsem jistej jestli to chci, protože pak bych se stal jen jednou rovnou čarou, která by neměla žádný výkyvy. A očem bych pak psal, když bych ztratil emoce, pocity a nálady. Vždyť jakékoliv rozpoložení mysli je něčím zvláštní, něčím inspirující, ať se jedná o depresi, mánii, melancholii... Na každým stavu je něco zvláštního a výjmečnýho.

16:50 - Jen tak se nechat unášet vlastníma představama, jen tak nechat plynout myšlenky a přenýst se třeba do minulosti. Jen tak se v duchu oblíct do kůže z nedvěda a vyrazit na lov mamutů. Jen tak se nechat unýst myšlenkama a ulítnout si třeba do budoucnosti a stát se členem výpravy ke vzdálený hvězdě. Jen tak si ulítnout v paměti a přemejšlet nad holkama. Co všechno by se dalo, kdyby... Jenže to nikdy nevíte. Pche.

19:35 - Ať žijou voči.

23:05 - Takže jsem měl ještě nějakou energii v baterkách a tak sem udělal ještě pár fotek. Takový momentky ze života domácích mazlíčků. No, nechci bejt infantilní, ale domácí zvířátko je domácí zvířátko.... :-)


3.3.2003 - 00:12Nenávist k pondělkům.


Nesnáším pondělí. Ba přímo ho nenávidím. K smrti nenávidím pondělní rána a nástupy do práce.

22:24 - Helejte lidi, já sem teďka řešil asi tři věci současně, instalaci aspido dwoukil, instalaci audiograbera a okradani nejakejch hudebníku, paksem psal mejla berušce, na čemž sem si vytuh, a ještě navic mě napadlo, že bych se měl věnovat našemu křeslu v pokoji. No máme hustý starý křeslo, který se úplně rozpadá a tak sme ho ztáhli šňourou na prádlo. a teďka sem si navíc uvědomil, že sem ho zapomněl vyfotit. Nejzajmavější element celýho pokoje, výraznej prvek v prostoru, a já debil ho nevyfotil. bože můj já sem kretén, krypl, hovado a blbec....
Ne nejsi, Marku, jsi krásný, hodný, chytrý chlapec, který je řekla bych mírně zhulený, ale jinak zcela mimo mísu, "říká moje můza, sedící mi kdesi za krkem."

22:55 - UN ava. Ma va. Na Me.


4.3.2003 - 12:39Z novin


Z dnešní MFDnes: "Jestli je to někdo, koho totálně nepříjmám, je to Švejk a švejkovské pohledy na svět," uvedl Klaus. O knihách Bohumila Hrabala zase řekl, že "to určitě ne, to mít nemusím". A o Menzelově filmu Slavnosti sněženek, natočeném podle Hrabalovy předlohy, prohlásil: "Neznám nic falešnějšího. Čirá snobárna". Další populární komedii, Marečku, podejte mi pero, je v Klausových očích "děsive, děsivě špatný film".
Kdo tedy umí Klause dobře pobavit? Třeba Ivan Mládek, který mu složil oslavnou básničku k šedesátým narozeninám.

Hmmm. Tak tohle sem čet, když sem zrovna sral na hajzlu a při tom mě napadlo, že Václav Klaus je blbec. Docela by mě zajmalo, jestli se udělal, když mu poprvý řekli "pane prezidente". Typnul bych si že jo, protože tohle si v jeho případě říká o orgasmus jako prase. Egoista velkej, kdyby to aspoň přiznal, navíc to bude Livii asi fest rajcovat. Protože je to na ego hustej náhul. Sem zvědavej kam Klaus bude mířit dál. Jestli na pána planety, vládce vesmíru a nebo se prohlásí za pár let za boha? to fakt nevim.... ale nechám se překvapit. :-)

19:41 - Ty wole, dneska mám v nohách tisíc mil. Možná i dvou litry. První outerky v měsíci sou zkurveně náročný. Od tohodle měsíce. Ojel sem celou prahu a to minimálně dvakrát. Tam a zpátky.
Ale včera sem chtěl psát o našem křesle. Máme starý hustý křeslo, který je trochu rozklížený a občas, když se prudce posadíte mu odpadne opěradlo. Jo, musíte na něj s citem, něhou a láskou. Skoro jako k... No a protože se rozpadá čím dál častějc, tak sme ho stáli prádelní šňůrou. Jenže začínáme bejt ve stavu, kdy už řešíme, jestli náhodou nestáhnout i opěradlo... Asi budem muset. Jinak to nevidim.
Vlastně to nejní to podstatný co mě teďka napadlo. Přemejšleli ste někdy nad sebou? Nemáte pocit, že ve vašem těle, ve vašem mozku, ve vaší duši žije víc lidí? Co když tím jak měníte svý nálady nevypouštíte ven jednotlivý osobnosti, nestává se vám čas od času, že si lidi říkaj:
"ty vole, jednou si takovej a někdy úplně někdo jinej. co se to s tebou děje?" Prostě doktor Jekyll a pan Hyde. Jestli jo, tak mějte v paměti, že je to úplně normální. Víte co mám někdy pocit, že konzumování marihuany má jako vedlejší účinek, rozmělňování jisté formy otupělosti vůči světu, což má za důsledek větší a markantnější změny v chování. Jo, je to vlastně to co sem už jednou řešil, že drogy rozleprávaj vnější ochrannou slupku člověka a tím pádem se stáváte vnímavějším nejen k sobě, ale i k okolí, a navíc lidi vnímaj i vás víc, protože víc prožíváte. Jo, mám pocit, že sem to vzal v poslední době za vlastní a hulim i míň. Jo nepřestal sem, ale nějak to omezil. Nejhorší je, když vám začne hořet džojnt. Kurwa.

20:02 - Do háje, já sem si teďka všimnul, že sem o křesle včera psal. Ty jo. Krátkodobej výpadek paměti.

20:28 - Jo, tak nějak mě začli chodit vtipný hlášky a proč se nerozdělit.
KRITIKA PÁNA PRSTENŮ
VYŠLO V RUDÉM PRÁVU V DRUHÉ POLOVINĚ 80-TÝCH LET
Jde o další útok proti socialistickému zřízení. Říše zla, z níž se
valí popel a dým, je průhledně umístěna na východě, obrazem dělnické
třídy, která jednotně v potu tváře buduje těžký průmysl, mají být
odporní a zlí skřeti. Samozřejmě že zpovykaný synáček z buržujské
rodiny nemůže vidět na těžké práci nic krásného a povznášejícího.
Obyvatelé západu - zemí oplývajících mlékem a strdím -, elfové
(neboli aristokracie), lidé (buržoazie) a hobiti (statkáři) žijí
naopak v blahobytu (aniž je vysvětleno, odkud jej získávají) a
jediné, co je trápí, je "hrozba" z východu. "Síly dobra" zde
přestavuje sbírka představitelů těchto reakčních kruhů, jejichž ruce
se nikdy nedotkly pořádné práce. Jejich vůdcem je Gandalf, šiřitel
zpátečnické ideologie, s jejiíž pomocí udržuje obyvatelstvo v
nevědomosti a strachu před pokrokem. (...) Není pak divu, že Saruman,
zastánce utlačovaných a šiřitel pokroku, je prohlášen za zrádce a
jeho sídlo je zničeno bojůvkou fanatických zpátečníků. Když pak šíří
socialismus v Kraji, je chycen a bez soudu potrestán hobity,
podporovanými a placenými kapitalistickou mocností Gondorem. (...)
Ale socialismus se naštěstí nedá zničit hozením jakékoli své
relikvie, i té nejposvátnější, do ohně. Drž se Mordore, obklíčený
nepřátelskými reakčními sousedy!

23:14 - Zrovna sem viděl nějakou upoutávku na ňákej pořad s Horníčkem na Nově, a von se přiznal, že byl taky závislej. Na obecenstvu. Lidi musej na něčem závislí. Jo, a dokážete si představit život bez piva Gambrinus? Já jo, ale život bez hulení....
A když už sme u toho vtipkování na téma pán prstenů a egoistický klaus...

Kdo je Karlos? Žádného Karlose neznám.


5.3.2003 - 20:11A zavlád Kaos


Světu vládne chaos. Sem si dneska dával s Kočičkou cígo, a tak nějak sme dospěli k závěru, že chaos vládne nejen ve velkým světě politiky, ale i v malým. Třeba v různejch malejch firmách, bankách, školách prostě všude. Já nevim, mám jen takovej pocit, že obchodníci, manažeři, byznysmeni, lidi v kvádrech, kravatách, oplácaný drahejma voňavkama, v drahejch autech, že nejsou úplně až tak normální. Já nevim, prostě mám pocit, že hrajou jak se máj dobře, jak sou úspěšný, že jako podnikatelům se jim daří, že maj fungující firmu, ale jak se prostě pohybuju jako "správce sítí" v těhlech firmičkách, zjišťuju, že většinou u nich vládne stejnej chaos jako u nás. Vono je to vlastně stejný. Některý typy, který potkávám sou pokaždý ráno ještě nachcaný, některý z nich maj blbý kecy, některý z nich mají rádi zákazníky stejně jako já. Prostě navenek se tvářej šťastně, úspěšně a spokojeně, a uvnitř sou to lidi jako já. Já sem teda jinej, takovej divnej, ale to sou voni taky. No zrovna sem nad tím dneska přemejšlel v delvitě, kde sem byl nakoupit, přestože nesnáším supermarkety. Divná věc co. Z jedný strany je nesnáším, z druhý strany do nich chodim. Podivná nesrovnalost, že? Jo, asi systému se nevyhnete. Můj pocit. Spíš je otázka jak moc se systémem smířit, ale to už sem tady řešil a nehodlám se opakovat... :-)

20:19 - Nějak teďka nestíhám aktualizovat přes den, protože se na mě nahrnula spousta novejch věcí. Pronikám do hustejch nesmyslů. Fakturační listy, faktury, objednávky, paragony, a bug ví co ještě. Furt se dozvídám, že tuhle něco támhle něco. Rachot.
Takže se ještě vrátím k tomu chaosu vo kterým sem přemejšlel. Baví mě ještě jeden rozpor. Reklamy. Všimli ste si někdy jaký sou lidi v reklamách naprosto jiný? Takový šťastnější, veselejší, zábavnější, řekl bych, že jsou to dokonalí lidé. Stoprocentně dokonale ideální lidé. Ideální děti, ideální mládež, ideální rodiny, ideální střední věk, ideální stáří, ideální bílá, ideální černá. Všechno je přesně daný jako pohádka. Reklama je pohádka. Hnedka poznáte, kdo je dobrej a kdo špatnej. Hnedka poznáte co je dokonalý a co není. No jasně, vždyť je logický, vždyť je to reklama. Ale... když se zamyslíte nad důsledkem hloubějc, hnedka si docela povšimnete, že se spousta lidí, který nad reklama nepřemejšlej, snažej žít stejnej život. Oblíkaj se stejně, používaj stejný věci, ve snaze bejt cool nosej všichni stejný šaty od stejnýho výrobce. A voni i ti, kteří se snažej odlišit se od systému. Podívejte se kolik potkáváte po městě značkovejch punkáčů, značkovejch technařů, značkovejch teknařů, značkovejch skejťáků, skinheadů.... Jo, nevím, ale snaha odlišit se oblíkáním, účesama, jo jasně, každej se pohybuje mezi těma, mezi kterejma je mu dobře. Prostě musíte někam patřit...
Nezáleží na věku, nezáleží na oblíkání, nezáleží jestli hulíte, éčkujete nebo lezete po skalách. Prostě se vždycky obklopujute lidma se kterejma je vám fajn. A je jedno jestli sou to ukecaný existence nebo týpci, který pár hodin neřeknou ani ááá ani bééé. Maximálně éééé. Sajonara.
De totiž o úplně něco jinýho. Jde i o jejich názory. Žádná cesta není dokonalá. Každá přinese buď smrt a nebo život. Jo, teďka sem si vzpomněl, že sem chtěl napsat emajla.

22:38 - Kdo jsem já? Neznám žádného já.


6.3.2003 - 16:09A z něho plynou


sebevraždy. Jo je to tak, z mýho pohledu měl ten kluk jen chaos v hlavě, nevěděl co všechno si má myslet a co má řešit. Myslím, že prostě jen potřeboval pomoct. Nic víc, prostě jen třeba hledal někoho kdo by mu pomohl se zorientovat sám v sobě, ve světě. V nejhorším případě by to měl bejt psycholog.

Jenže pravdu má v tom, že tenhle svět je sviňskej a smířit se s tím dá strašný qantum námahy.

20:23 - Jo, takže asi džojntem. Ty jo lidi, já nějak nevim co psát, divnej pocit. Někdy mám co říct a někdy ne.... Ale udělal jsem nějaký fotky, tak je sem asi místo psaní lupnu...

21:53 - Žiju ve velkým městě, ve městě, který dejchá a žije, ve městě, který je jeden velkej organismus. Nikdy nespí.

23:32 -


7.3.2003 - 00:01Lety úlety


Malý lety mimo. Už du spát.

15:59 - Furt řeším nějaký krávoviny... Nebaj mě....

19:02 - Mám v hlavě už docela bordel. Takže zcela nečekaně du dneska kalit. Myslím, že to potřebuju. Přes měsíc sem nikde pořádně nebyl a navíc myslím, že se rozjíždí kalicí obdoví. Musím si holt nějak vyčistit hlavu.
Nevim kam ten život spěje. Můj osud je jak plynová karma. Otočím kolečkem, přidám plyn, šílím na celý koule, pak najednou přijde nějakej debil a stáhne mě. Do háje. Sem nějakej unavenej a dneska ráno napad v praze sníh. Sem se probudil, kouknul na wokna a dostala mě bílá barva. Vpravo nahoře byl nějakej text o obnově aktivního desktopu. Byl to sníh.


8.3.2003 - 00:38Alk


Asi sem se nalil...

12:33 - Víte nad čím teďka přemejšlím? Kolik lidí přijde na klukův pohřeb. Devátenáctiletej kluk se upálí a nejsem si jistej, jestli někde padla myšlenka, proč se tak stalo. Já nevim, ale nějak cejtim, že to všechno bylo jen kvůli strašnýmu zmatku v hlavě. Možná by se nad sebou měli zamyslet jeho rodiče, známí, kamarádi a i ti, kteří z něj měli srandu, protože ho vůbec nepochopili. Když se to tak, co když to byl jednoduše hodnej a tichej kluk, kterej navíc nebyl vůbec blbej a měl v hlavě možná víc, než si kdo uvědomoval, a jen nevěděl kdo a co je. Co když v tom byla první velká láska? Nepochopená? Co nějaký darkeři? Přiznejme si, ale v tomhle věku je docela normální nějak se odlišit od svých rodičů, dělat něco zakázanýho. A když se motáte furt okolo počítačů, víte, že existuje digitalní underground a někdy prostě máte chuť se v něm motat, podle mě to přišlo na každýho. Kdyby to nedopadlo dobře, tak možná ještě sedim. Popravdě řečeno warez se tváří jako hustej underground, no je, cracking byla docela zábava... :-) Ale jak snadno se z něj stane byznys. Ani si toho nevšimnete.... Ale to je fuk. Je to fuk. Lidi by se nad sebou měli někdy zamyslet.... To samý jako darkeři apod... TO je fuk.

12:52 - Poslouchám Fictioon 8 a místy je to dobrá elektronická psychárna. Jo a ještě sem si vzpomněl, včera jsem poslouchal nějakej projekt SEMI a to bylo dóst hústý.

13:54 - Kočka příkráčela, pojedla několik sušenek a zase odkráčela.

21:05 - Sedim na konopi a je mi fajn. Na tento svět sem přišel léta páně tisícodevátenáctéhosedumdesátého páteho a od tý doby sem věčně s něčím nespokojenej. Ale nějak si nejsem jistej tím, jestli s tím něco dělám. Sem nespokojenej s vývojem kvality písku, sem nespokojenej s barvama báboviček, jsem nespokojen s kvalitou umělohmotných vojáčků, céček a indiánů. Teďka sem nespokojenej s tím, že sou věci, se kterejma sem nespokojenej a séřou mě.
Zrovna teďka mě štvou komáři v Asii. Štípaj a štípaj a štípaj a štípaj. Lístky v metru. To je úroveň, spousta míst, kde by mohli štípat lidi, je obsazena komárama. Je to invaze a pokus o převrat. Kdyby komáři získali moc, tak nás, coby lidstvo, pořádně vyštípou. Stejně jako vyštípali obyvatele Marsu, kteří museli nakonec opustit planetu, aby se usadili mimo sluneční soustavu. Musím si poznamenat čas odletu.


9.3.2003 - 11:36Kuk


... zejtra je do hajzlu zase pondělí. To mě maximálně sere. Avšak v noci mě chytlo sraní a vysral sem aspoň tři kila materiálu. Docela se mi odlehčilo a ulevilo. Furt se vlastně cejtim nějakej odlehčenej... :-)

20:14 - Zmalovaný děti, nudný děti.

22:06 - Jo, hardkore, jsem zhuelenj na mraky ....

22:30 -

Andrei Chikatilo Ed Gein Jeffrey Dahmer John Wayne Gacy Pedro Lopez


10.3.2003 - 17:20Mass


Dneska sme měli zase psycho poradu, takže sem z toho nějakej vypsychovanej. Nenávidím psycho porady s psycho lidma a s psycho managerama. Je to psycho. Jináč du za xvíli vydělat nějaký penízky bokem, furt lepší než drátem do papeže.
Jo a kdybyste náhodou přemejšleli co je to za fotky, ti pánové o něco vejš, tak vězte, že sou to prima zábavní hoši. Seriový vrazi, někteří z nich navíc kanibalové.. Myslím, že Čikatilo je dost známá postava z dějin psycha.... :-))

21:55 - Jo můj milý deníčku. Jsem docela unavenej, protože sem byl udělat večer ještě jeden kšeft. Nic náročnýho, ale musel jsem jet až do hostivaře, resp. mezi skalku a strašnickou a teďka je tam rozmrdanej viadukt, takže tam 22 nejezdí, vlastně ani šestadváca, takže sou tam teďka ponějaký podělaný busový spoje. Ale popravdě řečeno příjemně vydělanej litr, jen tím, že sem hoďku a půl někde klikal ve woknech a vypálil jedno cédéčko. A ještě se domluvil, že když něco budou potřebovat, že se stačí domluvit. Pohoda džes.
No a ještě abych se zmínil o těch fotkých vrahů. Co se týče Čikatila, ta postava mě prostě fascinuje svojí neskutečnou zrůdností. Nenápadnej úředníček.. No jestli se viděli film "Občan X", tak víte. Už jen to než ho dopadli. Hardkor. Jednou jim propad sítem, takže byl skoro v bezpečí. A vona ta Ukrajina taky občas vyplodí šílence. Ještě tuším Onoprienko, nebo tak nějak. Toho taky někdy na začátku devadesátejch let popravili. Nebyl tak hustej jako Čikatilo, ale taky měl rád lidi...
Lidi měl rád i Jeff Dahmer. Hlavně děti. Když ho zatkli, tak měl v ledničce nějaký hlavy, části těl, pohlaví a pod barákem pohřebiště. Ale jo, prostě normální Američan. Stejně jako Ed Gein, ten byl zase zanícenej vědec. Nadšenec amatér patolog... Jo a John Wayne Gacy, viděli ste horor To? Takovej ten tuším podle Kinga, vo tom klaunovi co zabíjel děti? King je hustej, docela by mě zajmalo, kolik lidí ví, že se nechal inspirovat právě Gacym, kterej snad někdy v sedumdesátejch letech v masce klauna lákal děti? Takže King vědomě napsal hustej příběh, a hustej právě proto, že ho napsal život. A život dycky píše ty nejhustší příběhy.
No a Pedro Lopez? To je zase zástupce Jižní Ameriky, Argentina nebo tak nějak. Má hustý skóre. Přes 100 dětí. A skutečnej počet je pravděpodobně vyšší. Začátek devadesátých let. Hardkor.
No, ale vona i Evropa byla hustá. Třeba taková hraběnka Bathoriová maďarsko. Patnáctý století hardkor. Koupala se v krvi mladých dívek. Byla prej děsně kruta. Stejně jako další skutečná osobnost Vlad Dracula.
No a jakej je rozdíl mezi masovým a seriovým vrahem. Masovej vrah byl třeba Hitler a Stalin. Protože vraždili ve velkym, masy. Kdežto seriovej vrah, vraždí pěkně po sobě, po jednom...
Hardkor.

John Wayne Gacy


Třeba sem napsal nějaký informace trochu nepřesně, ale na netu se dozvíte, že v jádru nekecám. Hodně hustý story. Život hardkor.


11.3.2003 - 20:34Sheriff


Hardkor. Zkurvená práce.

21:23 - Mango je hustej.

21:46 - Hustý, sem zhulenej a dávaj na dvojce nějakej hustej serijál Odpočívej v pokoji.

22:48 - Jo, moc hustej serijál.

23:28 - Byl sem dneska nakupovat v Delvitě a předeběh mě nějakej oteplákovanej chudák. Vyndal si z košíku nějaký dva rohlíky, salám a vzal si žvejkačky. Pak vytáh svazek bankovek, dost tisícovek, staženej gumičkou, zaplatil dvou kilem. Kluk za kasou, očividně brigádník, mu vrátil do desetníku přesně. Ten oteplákovanej idiot si vzal peníze nazpět, do posledního desetníku. Přišlo mi to ubohý a nefér kvůli tomu klukovi. Musí tam chudák sedět, celej den se dívat na podobný oteplákovaný xixty a přitom se musí tvářit šťastně, spokojeně, usměvavě, prostě musí bejt v pohodě. A je mi jasný, že ho musej někdy ty lidi dost srát. Dost... A protože ten oteplákovanej idiot, ani ten kluk, nevěděli, že sem měl v kapse bundy osum litrů, proč bych to taky zdůrazňoval, a protože sem platil stravenkama, na který to vyjde levnějc, nechal sem mu tři kačky. No jestli je to hodně nebo málo, to ať si každej posoudí podle svejch měřítek, ale mě to prostě tak nějak přišlo...
A hele, dávaj nějakej psychotriler o nějakým seriovym vrahovi. Hraje tam vetřelec, nějakou psycholožku, který se vlámal do počítače přes poštu. Je to seriovej vrah, grafik, programátor a haxour v jedný osobě. Hmm.. ty vole, má to vůbec zapotřebí? Ale vetřelec by řekl, že určitě jo.

23:37 - Já sem vrah, ty si vrah, my sme oba vrazi, tak to sme nejpíš bozi. Nazí. Hardkor.


12.3.2003 - 22:50Uff


Ty jo, tak až tak pozdě jsem se dostal k deníčku. kromě toho, že sem zhulenej, hrál sem si s kočkou. Zase sem jí házel myšku, vona se klouzala po dlaždičkách a teďka mě děsně bolí ruka. Kočka dokáže člověka utahat. Možná, že už sem to psal, ale kočka umí připravovat pasti. Vonehdá sem šel na záchod, srát, si tak sedim a najedno slyším tupou ránu a bouchnutí dveří. Došlo mi, že kočka se schovávala ve skříni a tak sem si říkal, že si jako musím dát bacha, že na mě určitě zase bafne. S tímhle pocitem sem vyšel z hajzlu a šinul sem si to tmavou chodbou. Najednou "mrrrrrrrd", praštil sem čelem do otevřenejch dveří od vestavěný skříně. No mrdnul sem se do čela, ale co sem měl říkat, prostě kočka na mě připravila jednu ze svých pastí. A určitě z toho měla dost maximální prdel. Navíc včera dostala nějakou stíhu, takže se údajně nechtěla ani mazlit.
No a před chvílí sem slyšel, že prej někdy jednadvacátýho prej má bejt na Nově nějakej pořad, ve kterým chtěl měřit IQ. Akorát nevim jestli všech diváků dohromady a nebo každýho zvlášť.


13.3.2003 - 00:03Puff


Muff. Jo, hardkor. Ženatej se závazky. A navíc dávaj nějakej hustej film... A krajní meze.... Už nemůžu. Zabili nějakýho šílence na balkáně, nějakej pacient sejmul svýho doktora a navíc sou skvrny na slunci. Navíc sem teďka slyšel v týfce, že se předevčírem někdo zase pokusil upálit, dneska zase v poličce se někdo oběsil. co se děje? to nestačej vánoce? nebo sou ještě navíc nějaký sluneční korupce?

20:48 - Hele taky máte někdy pocit, že to co děláte v práci je úplně na howno? Já teda jo. Zvlášť po dnešku. Ale to je jen můj soukromej pocit a nic mi do něj není...

20:55 - Kočka prej celej den spala na topení, takže to by vysvětlovalo, proč je tak čilá. Furt někam líta a před chvíli sem ji přistih jak zase vylezla na skříň. Doufám, že nebude zase trpět stíhama, je nějaký blbý období. Kočka vůbec neovliní, že nějakej šílenec nacpal trubku hřebíkama a vybušninama, a celej ten pekelenj stroj trubkovitej narval někam pod železniční most. Jo je to chaos, co se dějě. Kam ten svět speje? Pokus o rým(u). To je fuk, ale kočka už dávno není na skříni, seskočila hustým obloukem na zem a nacpala se sušenkama. Kočka nerada žere sušenky z misky, protože si je radši ukradne. A vůbec ji nevadí, že sem se na ní zase díval. Hlavně, že si vezme sama. Jo, kočka je paní domu a veškeré dění je podřízeno její vůli. Kočku prostě neovliníte. Chvíli lelkovala pod postelí a pak odešla se zvednutým ocasem. Má hustej vocas. Angorskej. Je to nějakej kříženec, takže modrá krev. Kočka je prostě hustá.
Navíc sou na slunci určitě nějaký skvrny. Lidi se chovaj podivně, jakoby málo hulili. A nebo možná moc, ale spíš ne. Takhle mi to připadá logický. Dus dus dus dus. To mi hraje ve sluchátkách a je to slušný psycho.
Když to dobře dopadne, chystám se na slušnej vojeb. Estli dopadne, bude prdel. Cha cha cha.

21:15 - Jo, včera sem měl jednu ze svejch předtuch, když sem šel do metra na ipáku, taxem měl pocit, že by tam mohli bejt revizoři. Taxem si koupil lístek a voni tam ty svině nebyli. Takže sem byl trochu nasranej, že mě můj pocit zklamal a já zbytečně vyhodil osum korun. Takže tak sem jeli tím metrem, koukal z vokna na okolní přírodu a na nic nemyslel. A když sem vystoupil, tak sem si ho všiml! ON! Revizor! Temný přízrak z hlubin. Skřeti, jenž vylejzaj z temných zákoutích pražského undergroundu, aby prudili nevinné cestující, kteří spěchají za svými problémy. Takže sem se nějak zamyslel a trochu sebou cuknul. On si to zamířil ke mě v jedný ruce kovovou placku a v druhý průkazku svý totožnosti. Když přišel ke mě, vyndal sem ruce z kapes drže ve svý pravici lístek. On si jej přiložil ke svým očím a chvíli na něj nevěřícně koukal. Nakonec mi jej vrátil a já vyjel na povrch. Asi sem telepat a budu se muset se svými předtuchami naučit pracovat. Je to hardkor. Ale asi sem ho chudáka zklamal.

21:47 - Koukal sem v týfce na nějakej filmovej týdenník. No hustý, prej umřel ňákej Stalin a na Václaváku byla nějaká hustá demoška. Takovou sílu anarchistů sem dlouho neviděl. Protestovali proti válečným štváčům, buržujům, vykořisťovatelům, mekdonaldu a nějakejm imperijalistickejm nabobům. Teda, jediný co mě mate, proč o tom nepsali nikde v novinách, vždyť tolik lidí se nedalo přehlídnout a museli bejt slyšet, a taky nechápu co někdo může mít proti bobům.
Navíc prej příští tejden umřel nějakej soudruh Gott Wald. Možná pseudonym Karla Gotta, fakt mám pocit, že ten člověk už neví jak by na sebe upozornil.

21:59 - Hardkor. Nějakej shilenec pokládá bomby a vyhrožuje státu. Jestli se mi něco stane, tak ho normálně zabiju. Mám v prdeli jak stát tak i toho magora. Co je mi do jeho hřebíkovejch bomb. Kdyby byl hustej tak spáchá atentát na prezidenta. (Pozn. jsem si vědom toho, že právě nabádám k trestnýmu činu, ale co s tím nadělám, prostě mě to v tuhle chvíli napadlo. Mám mizerný íqé.)

22:57 - Jojo, na sendmejla vypustili explojt. Myslím, že možná bude ještě prdel.... Dávaj ňákej šílenej americkej akční film, takže se du radši vysrat.

23:50 - Ale doprdele, voni budou dávat tytanyc. Ať chcípne.


14.3.2003 - 00:03Pátek


Řezání, vrtání a větrání. Dělali sme klimatizaci do serverovny, navíc sem do pracovního výkazu celej hodil tohle:
Rozčilování se nad kvalitami produktů firmy MS. Při snaze vyplnit protokol docházel k nečekaným situacím, jako že odmítala reagovat klávesnice, buňky se označovaly podle toho jak se rejdilo prstíkem po tačpedu a v zoufalství sem chtěl najít v OI kontakt na ředitele české pobočky abych mu zavolal jestli by mi dokázal poradit. Problém byl poté vyřešen odpojením USB myši, jenž mám připojenou k notebooku a někdy se ji snažím používat, abych byl stejně normální jako všichni okolo mne. Při zjištění, že veškeré aplikace fungují úplně normálně (ať tam myš je nebo není) a že jenom ten podělanej Excel se jaxi chová zcela nestandartně a připojená USB myš ho dokáže vyvést z rovnováhy, jsem se rozčíli a šel na oběd.

Jedu na wejkend pryč, velká kalba.... :-)

hardkor. Kamerun zakazuje pití moči. Chudáci. A co budou teďka pít???
Chudáci, fakt chudáci. Program odhalující hudební superhity. A sem zvědavej na okamžik až se sekne... Mainstream sou chudáci. A mimochodem, víte už přesně co jste a kam patříte?


15.3.2003 - 15:12HARdkOR


Náhul. Fakt náhul. Tak zmaštěnej jako sem byl včera sem už dlouho nebyl. Ale jo, moc gud trip, moc gud. Mlíčko, pivo a marihuána. Tak nějak si myslím, že v tomhle případě budou obrázky víc než slova... :-)


16.3.2003 - 20:58Husteeeej wejkend


Jo, tak to byl parádní wejkend! Moc parádní. Sem dost unavenej, takže všechno nechám pro tentokrát na fotkách.


17.3.2003 - 19:23Zvířátka


Proč máme doma zvířátka? Protože němá tvář dokáže oplácet to, že ji máte hrozně rádi. Němá tvář vždycky dokáže vrátit to co jí předáte. Němá tvář není zlá, jen lidi dokážou být zlí. A vědomě. Proto fotím kočky, psi a jiné domácí zvířectvo. Kdo nikdy neměl doma zvířátko nepochopí.

21:34 - Ty vole, ten Bush je idiot, je fakt idiot. Totalní maximální idiot. Sem zvědavej co všechno mu bude ještě procházet.

23:34 - Hardkor. Americkej Nindža TŘI!!!


18.3.2003 - 20:47Shit


Kurva, já sem nějakej zničenej a unavenej. Z čeho?
Něco bych napsal, ale nechce se mi. Bylo by to temný a tak na to nějak nemám chuť. Radši budu ležet, čumět do stropu a pak na týfku... Odpočívej v pokoji. Hustej serijál.

21:04 - Nechce se mi psát, ale nějak musim dostat aspoň část toho bordelu z hlavy ven. Nevim, dneska sem měl v hlavě slušnej rachot, dost slušnej. Navíc sem dopoledne řešil nějaký problémy s počítačma, a teďka přestal fungovat Frujt na kompu spolubydlícího. Pořád se něco sere, navíc sem si na večer domluvil restart restart serverův jedný firmě, jo dopadlo to v oaklandu, až na firewall, kterej po prvním restartu naběh, po přihlašení vyhodil nějakou hlášku, že jako za 59 sekund bude rebootovat a vzhledem k tomu, ze mi system nedovolil ten restart sestřelit, taxem jen zoufale koukal na odpočítavající vteřiny k času 0 a pak cvak, obrazovka stmavla, chvíli se nic nedělo a paxe objevila hláška, že je přehřátej procesor a že server bude čekat 5 minut než se zchladí. Ani vypnout to nešlo a vytahovat z UPSa se mi mašinu fakt nechtělo. Takže sem čekal pjet minut a cela akce měla trvat maximalně deset minut, tak se to protáhlo asi na půl hodiny a to jen qůli tomu, že se přehřálo dvoukilo v značně předpotopním serveru. A vokna startujou aspoň celou věčnost..... No nebyl to příjemnej konec dne.... Ale jo, nakonec to všechno dobře dopadlo....


20.3.2003 - 00:11A je


Nějak se všechno v poslední dny sere. Asi ten úplněk má nějakej vliv. Teďke sem zapasil přes tři hoďky se zvukárnou a asi sem prohrál. Du spát. Celej den sem lítal jako idiot po městě.

13:15 - Hardkore. Jsem úplně zničen. Unaven a vyřízen. Manageři ti jsou naopak zcela nezničitelní.

23:56 - Hustý, byl jsem se podivat u filmu a sem děsně zblaflej. Fakt pekelně. Kromě toho se dneska v praze střílelo. jo nějaký arabové se v opletalce rozhodli řešit nějaký svý problémy, a když sem šel kolem půl wosmý, tak to tam ještě měli ohraničení páskou "policie, nestupovat" a nějakej týpek tam s baterkou prohledával zem a jinej xixt si ho přitom fotil. Hustý, zase sem o něco přišel. No a pak sem ušel pár kroků a potkal sem četu voják s nášivkama "policie", každej sapík přes rameno a v čele polda v uniformě. No a pak sem na maninách občas zahlíd poldu s vojákem. Jo, asi vyhlásili výjmečnej stav.
Jo, a ten Bush je kokot, doufám, že tuhle válku projede, ale mám silnou pochybnost. Sem akorát zvědav jak to dopadne....
btw. Opilý Citrón stojí u soudu na straně Srby.


21.3.2003 - 19:53Huraaay


Konečně pátek. A čekám jestli někam vyrazim.

02:36 - Jo, sobota ráno, sem vykašenej a dávaj star trek....


22.3.2003 - 20:58Mazec


Mazec. Probudil sem se docela s kocovinou a málem sem nestih nestih vlak. Ale hustá akce, moc hustá, v akropoli, nějaký francouzi, hučeli z nějakejch elektrickejch bedýnek a krabiček, dýdžej si mixoval nějaký podklady a borec hrál na kytaru. Do toho videoprojekce na černou síťku, která byla natažená mezi diváky a hudbeníky, takže obraz byl jakoby v prostoru. hustá myšlenka.
No a ve dvě ráno sme chtěli koupit cíga na hlavním nádraží, jenže to bylo zavřený a podél něj v malejch hromádkách dek pospávali bezdomovci. Sajgon. A teď se mi chce spát, dávaj navíc nějakej megahustej film se Sylvestrem Stalounem. Bububu, boj se mýho nehybnýho drsňáckýho xixtu....
Navíc musím konstatovat, že drogy otevírají brány jinejch světů a vnímání, ale taky zavíraj dveře normálního života.
A hele, v tývce je nějakej psychouš.

22:58 - Hustej Sylvestr. Moc hustej. Ten jeho zkroucenej xixt a smutnej psí pohled......


23.3.2003 - 13:21Nová hra


doom3
Screenshot z třetího levelu nové hry Doom 3


23:09 - Na Vysočině řádí neznámej škůdce, kterej ohlodává stromy a servává z nich kůru.


25.3.2003 - 00:27Zhulenej svět


Sem strašně zblaflej. Dostal sem bílou vdovu, kousek, ale moc hustej. Takže sme seděli v autě, poblafávali a vedli chytrý řeči. Prostě takový zamyšlení o současnejch pocitech, současnejch stavech, o problémech, o holkách, o tom, že prostě i když byste chtěli strašně pomoct, tak prostě nemůžete pomoct, což je drtící pocit, i když každej má jinej pohled, takže každej si říká něco jinýho. Jeden říká, tak to prostě je, a druhej zkouší poradit: a co kdybys to udelal takhe. Teďka se v tom zorientuje, protože každej říká jen to co si osobně v tu danou chvíli myslí. Ale sou to fajn lidi.
Tohle sem si poznamenal proto, abych zejtra nezapomněl poslat smsku, jestli se něco změnilo. Jo změnilo se, i když až se ráno probudim nebudu vědět co.

Moc dobrej model. Moc. Bíla vdova hardkor. Po roce. No jo, malem sem zapomněl. Bilá vdova má rozměr pokeců s kámošem. 20:20 - Ty jo, taxem si udělal vejlet zase do Brna. 44 serverů a dva racky. Takovýho železa co musí jeden přenosit, rozbalit z krabic, takovýho papíru, takovýho igelitu a kusů izolep. První co mě dostalo byl igelit, kterej mě nabíjel statickou elektřinou takovou silou, že po dotyku racku přeskočila jiskra a mě zabrněla ruka. Náhul. No navíc dokážou pobavit takový zákeřnosti, jako že jedna nosná lišta v racku je posunutá o půl čísla vejš, takže naskládaný železo je, abych použil Štěpánův výraz, jak si "do vrtule". A vzhledem k tomu, že z racku, kterej sme postavili před měsícem, jde takovýho tepla, tak je jasný,že by roztahovaní kovových častí při vyšší teplotě, jaksi snadno mohlo způsobit rozklížení mašin... :-) Někdy ať děláte co děláte, s teplem se dost blbě bojuje. Snad jen chladit kapalným dusíkem.
No a pak se na nás smálo 44 krabic se serverama, 44 krabic s diskama, 44 krabic s paměťma, 44 krabic s procesorama. Vyndat servr, vybalit pamět, disk, procesor s chladičem a čipem s rozšířením pro smp. Otevřít server, všechno to do něj naskládat a tak dál. Sajgon.
Jo jinak mi na zdi visí forma na odlejvání HellBoye.

20:52 - Ty wole, zrovna sem koukal na statistiky a čumim jako blázen. 31 návštěv. No to už se dlouho nestalo. 13 novejch ÍPéček. No to sem fakt nečekal, taq diq wolowé.

Saddám je hustej! Saddam alejkum.

22:49 - Odpočívej v pokoji. Hustý dílko. "Ťapkó, Ťapkó, kde jsíí?" A Ťapka přišel s lidskou nohou v tlamě.
Jo, plynový masky. Ty nadělaj problémy, hlavně typ CS5.

22:24 - Dva britští vojáci zahynuli v pondělí večer během "přátelské palby" poblíž Basry. Dva další byli těžce zraněni, oznámil Londýn. Incident se odehrál za tmy při střetu dvou britských tanků Challenger, jejichž posádky se domnívaly, že narazily na nepřítele.
Mazec. :-)

23:38 - No ty jo, ten chlapík je hustej. Zkočil z mostu a nic se mu nestalo.


27.3.2003 - 00:13Alternativní alternativa


Mazec. Taxem byl zase ještě skládat servery. No strašný srandy sme si přitom užili, protože sme večer přišli na to, že nám chybí šest psů, taxme je je jeli na druho stranu brna hledat firmu, která by nám je měla dodat, tři štvrtě hodiny jezdili po nějaká podělaný štvrti, aby nás pak naved nějakej závozník, za kterým sme jeli, abysme na závěr zjistili, že nám žádný psy dát nemůžou, páčto dotyčná firma má u nich dluh. Masakr. Holky za počítačma se nasmály, asi na nás budou dost dlouho vzpomínat, no a my sme se taky zasmáli. A to fest... :-)

00:26

Bubák
smutnej BUBÁK


23:38 - Hrubost. Dneska večer sem rozdělával jeden server, protože se přehřejval, taxem myslel, že mu umřel větrák na procesoru. No když sem kus toho železa odkrytoval, vyvalil se na mě oblak dýmu, hustý chuchvalce prachu, takže sem to vynes na balkon, fouknul do toho a vdechnul takovýho svinčíku, že sem plival beton.
A jedu na hory, takže tu vejkend nebudu. Vypadnu pryč od civilizace a docela se těšim. Uvidim xixty, který sem dlouho neviděl. :-)


28.3.2003 - 00:13Volnoooooo


Už nechci dneska nic řešit. Jedu za xvíli na ty hory, kam se moc teším, dal jsem výpověď v práci a jsem velmi spokojenej člověk. :-)


31.3.2003 - 09:39Změna


Včera večer sem se vrátil z hor. Moc prímová akcička, pohoda klid. Nádherný prostředí, mimo civilizaci, žádný nadbytečný lidi, pivo tráva a zvířátka.
Jinaxem dneska naposledy v práci, takže řeším spoustu jinejch věcí. Co a jak bude dál fakt nevim, protože je to holt jen úplně normální, místy vysranej, život. :-)


01.4.2003 - 19:34Apríl


Jo, dva dny nezaměstnanej. Sem zvědav co bude dál.
Jinaxem dneska celej den lítal po praze, nějak sem byl nasranej. Nestih sem všechno co sem chtěl udělat, ale zase sem udělal úplně jiný věci. Večer sem se stavil u filmu, dal si brko, paxem čekal v delvitě, protože nějakýmu kreténovi předemnou nefungovala kreditka, prostě jedno nasrání za druhým. Který mě naštěstí přešlo ve chvíli, když sem si zpočítal, že sem vydělal štyři kila jen tím, že sem nainstaloval typovi tiskárnu a pak možná něco bude i z noťasů. Jo, celkem teda pohoda klídek. :-)


02.4.2003 - 18:49hmmmm...


počasí je slušně aprílový. dostal sem hlášku, že prej má bejt o vejkendu sníh. chmms, taxe nechám překvapit a huvidíme co z toho vyteče.
dneska sem navíc jel za rodičma, jen tak na votočku a najíst se, pokec a tak.

19:37 - jo a ještě sem zkurveně vytuh na hledání jestli ten photosmart s20 bude chodit pod linuxem a dost bych řekl, že nejspíš ne. akorát snad pod vmwarem nebo winem. no budu to muset nějak vyřešit, protože vim co chci. :-)
jo, měl sem dneska nějk v prdeli lidi. poslouchal jsem blbý kecy starejch důchodů, mračil se na maminy co obsadily okolí mého pohodlného sezení a musel jsem snášet okopávání svejch kalhot podělanejma botičkama malej dětiček. jeden byl hodnej a druhej lumpík. protiklady se holt přitahujou. no.

20:04 - Jo, zejtra nastupuju do nový práce, takže bude mazec. Proto sem zatim neudělal novej měsíc, jelikož sem bez osobního kompu. No ale to je fuk.
Každopádně, koukal sem na statistiky a můžu říct jen jedno... Můžeme se kdekoliv, kdykoliv potkat a přitom nebudeme jeden o druhým vědět. No není to prdel? :-)
Vrazil sem do sluchátek Nirvanu, nějaký nevydaný tracky natočení v Riu. Docela masáž. Slušná kvalita, ale hlavně mě ovanul dech minulosti. Jak je to dlouho co se Cobain zastřelil. No možná kdyby to teďka viděl, byl by třeba moc rád, že to tenkrát udělal. Ale to už se dneska nedovim. Ale de vo něco jinýho.. Pomatujete na tu dobu, na tu hudební scénu. Grunge se tomu říkalo, na kraťasy udělaný odstřižením podkolení části džín nůžkama, na takový ty třevorubecký košile červeně kostkovaný? Jo, nějaký tenisky k tomu a už sem doma u kazeťáku slintal... Ale vono to bylo hustý. Takovej Big Boss, to byla (možná ještě je) taky figurka a tak dál a tak dál.... :-) Jo, a nesmím zapomenout na tričko s miminkem plovoucím za dolarem.

20:12 - Kurva, teďka mi to došlo. Vždyť já skočil na špek strašnýmu komerčnímu byznysu, kterej se ze mě snažil vycucat všechny money a Kurt se do dozvěděl, přišlo mu mě líto a zabil se za to, když si uvědomil jakýmu ďáblu se upsal. Komerci.

Kurte! Nikdy na tebe nezapomenu! Miluju tě!

Tvůj věrný mimozemšťan


HUst8 vdova.


03.4.2003 - 22:38maso.


maso. sem v nový práci a jo, sem spokojenej. Akorát se to musí teďka nějak ustálit, mám objednanej komp, protože sem člověk bez kompu. A tudiž polomrtvej.
No kočka hárá. Je to maso.
A pochcala už dvakrát nějakou deku. No jo, stává se. Je ale hustá. Prostě mazel. Sem děsně zhulenej. A musim jít dřív spát. Musim chodit na osmou a to je dost nezvyk. Normální život.
Prdel je, že sem docela spokojenej. Prostě změna, a tu už to chtělo. Když sem někde nespokojenej, je lepší jít od toho pryč. Maso. A hnedle je líp. Jako tomu revizórovi v metru, co sem mu ukázal lístek a on zklamaně odcházel pryč. Divnej typ, vysokej, hubenej, strašně v předklonu jako by zvracel a v ruce kovovou placku a za zády nenápadný tři policajty. Ve vagóně metra. V tunelu. Vypadal jako ožralej.


04.4.2003 - 20:43a jo.. jo... je to tam...


jo, je to tam. sice, lidi, sorrac za to, ze furt pissu do březnový záložky, ale nemám to dořešený s osobním kompem. pohoda je, že sem dneska dostal hlášku, že na prodejnu už přišlo objednaný železo. bude sranda. a doufám, že v pohodě.
jinak, jo, je to tam. gud matroš. sem docela příjemně unavenej z nový práce. sem sice zvědavej jak dlouho mi tenhle stav vydrží, ale jo. dneska sem se bavil s jedním adminem o nějakejch věcech a dostal sem zase ten hustej pocit, že sem mezi lidma, který věděj víc než já. tenhle pocit, sem už dlouho neměl, ale je sice hustej, protože si částečně připadám jako blbec, ale zase je se na co těšit. rozumíte, když děláte v tomhle oboru, objevujete spoustu novejch a fascinujích věciček. svět okolo Sítě je hustej. jako normální uživatelé nevidíte a neřešíte svůj internet, třeba - ale vy jo, protože se taky serete vokolo počítačů, bych řek - si ani neuvědomujete kolik hustejch týpků se v týhle branži pohybuje. Jo, ženskejch je tam bych řek hodně pomálu, sou ale jejich málo. taky hustý. boha jeho, ta vdova je děsně hustá. tak nějak sem si uvědomil, že sem zblaflej jak dobytek. :-) pche... :-) je pátek večer a zejtra du do národního muzea. bude sranda... :-)

20:53 - Jo, miluju tyhle zhulený stavy, takový ty relaxační, kdy si prostě sami užíváte radost ze síly matroše a vymejšlíte si různý představy. Zrovna teďka mám zase ten pocit, kdy sedím v rozesraným křesle a mám pocit, že se chvěje podlaha. Jakoby se měla každým okamžikem zřítit. Fakt divný, ale tohle děsně prožívám, páčto se z nějakýho nepochopitelnýho důvodu začnu bát smrti. Hele, to je taky zdravá věc, bát se smrti, protože když se jí nebojíte, neřešíte ji. A dost věcí se může posrat. Fakt je to tak, mám pocit jakobych se vrátil z druhého břehu a vidím dost věcí úplně jinak. Sakra, jak já se dívám tak nějak jinaj. Je to zvláštní stav, strašně zvláštní. Sem zvědavej, jak dlouho vydrží.

22:06 - Je škoda, když je tam to jídlo dlouho, je to zbytečný, protože je vod toho, aby se sežralo.


05.4.2003 - 17:39nm


Byl jsem se podívat v národním muzeu. jo je to tam hustý a na dlouhý procházení. vytuh sem nejvíc na šustrech, kterejch tam byly plný místnosti. ale jo hustý. je fascinující kolik různejch materiálů dokázalo vzniknout. ale docela mě tam srali turisti, hlavně cizinci, protože jich tam bylo jak na václaváku. moc hustá je výstava lidskejch kostí a deformací... :-)

22:01 - Je Přesně dvacetdvanulajedna, teda podle těhlech hodinek, ale jinak v cajku. Protože dnešní den byl takovej nějakej nemastnej, prohulenej a prochozenej po praze se závěrečným zakončením v hospodě na pokecu s kámošem, nemám chuť řešit ani práci, ani holky, ani ty ostatní divný věci na tomhle světě, ale nýbrž musí se také ozvat mé druhé já, mimozemšťan na planetě Zemi.

Jsem po dlouhý době připuštěn ke komunikačnímu terminálu a mám možnost poslat zprávu centrále. Ukul jsem pikle a sou pěkně žhavý. Podařilo se mi vyprovokovat válku mezi jůaesej a sadámem husajnem. Sadám je taky hustej, von to nejní pozemšťan v pravým slova smyslu, ale nýbrž výsledek genetickýho experimentu na lidech. Sadá, je oběť, oběť nevydařenýho experimentu s klonováním ve stavu beztíže. Nikdo z nás ve výsledku neví, kterej Sadám je původní, a co natož vy, lidi?
Celej problém spočívá v jogurtech Vitalinea s nula procent tuku. Původně byl tento jogurt vyráběn našimi bratry jako katalyzátor procesu klonování, s velice příznivým vlivem při transferu memů. Vzhledem k jejich množství, řádově stovky gigabajtů, tuk obsažený v jogurtu vitalinea fungoval jako keš. Dokázal na omezenou dobu pojmout ohromné množství informací, takže mozek klonu nebyl zahlcen nadbytečným množstvím informací. Defakto urychlil duševní vývoj klonu a měl příznivý vliv na kvalitu kopie.
Bohužel se nám nepodařilo zabránit převzetí společnosti pozemskými obchodníky, kteří přišli se zcela scestnou představou, že tuk škodí lidem jej pojídající. Takže z jogurtu odstranili veškerej jogurt, do reklam nasadili pěkný hubený ženský, a teďka se může celá zeměkoule posrat a furt žere jen ty připosraný jogurty. No a mysme tohle nevěděli a při experimentu se Sadámem došlo na použití již nové verze jogurtu, té bez tuku, a tudíž klony byly přehlceny informacemi z mozku předlohy, takže vzniklo nových pět jedinců, se zcela stejným bordelem v hlavě. Bože, kterej vůl toho Sadáma vybral. Mohl bejt teďka pastevcem koz, a nikoho by neprudil.
Von i Džorží Buš je slušnej magor. Bejvalej otrok z planety DXC-0xF878, s implantátem pro přežití v poli naprosté blbosti. Pole naprosté blbosti se vyskytuje okolo některých planet, jenž se vyznačují tím, že jsou obydleny inteligentními bytostmi. Inteligentní bytost se vyznačuje tím, že se ráda označuje za pány tvorstva, pány celé planetární soustavy či dokonce celého vesmíru a všech existujících dimenzí. Většinou si však nevidí ani na nos, takže na takto obydlené planetě dochází zcela přirozeněk zániku veškerého života. No a my vysíláme naše otroky, obvykle podprůměrně inteligentní obyvatel tělesa, iq se mu ještě elektronicky sníží a pak je vysazen zpět na rodnou hroudu s úkolem zachrnánit co se dá. Jenže na Zemi je toto pole natolik silné, že se DXC-0xF878, i přes ochranu, zcela zbláznil.

Mrtvej ufon
poselství ze záhrobí


23:08 - Mám nějakej odpor k jabloním. Nevim proč, ale nějak to můj chorej mozek napadlo. Jakej důvod ho k tomu doved nevim, některý pochody mýo mozku sou tak divný, že nad nima zůstává rozum stát. Dneska sem koukal po lidech a všimnul si, že každej se nějak tváří. Proč a jak, to fakt nevim, ale asi maj v hlavě bordel jako já. Nikdo to nemůže mít ve svý palici tak srovnaný jako JÁ. JÁ BŮH. Já jsem pánem všehomíra, jsem hybnou jednotkou vašich osudů a papež je úplně mimo. Můj papež mi nerozumí, jako všichni ti před ním. Někdy si tak v duchu říkám "to sem z toho papež", ale ne, von tam dycky sedí nějakej bubák. Já jsem BŮH, a ne žádný strašidlo pro malý děti a stařenky. Co to se mnou vyvádíte?
Bože, můj bože, nesnáším reklamy na vložky ólwejs. Je to nechutný, moc nechutný. Čumim do monitoru a mám chuť si vystřelit mozek z hlavy. Jen ta představa rozmáznutý šedý hmoty na svítící obrazovce a mrtvá hlava na klávesnici.
Jak září do noci, září. Září temným světlem, září naše září. Zaří radioaktivně, zaří a září září roku 2002. Vyzářilo mi díru do hlavy, zaří, děsný hnusný radioaktivní září. Zaří.
A hele, nezlobíte se na mě? Já fakt nemám rád jabloně. A to září s tím souvisí, protože když si spojíte září a jabloň, tak máte rázem ozářenou jabloň.

23:38 - Kočka hárá. Je hustá, když ji vyženu z pokoje, tak dá chvíli pokoj, ale pak pud neudrží a sedí před dveřma a mňouká. Moc mňouká. Nemá horolezeckou, nemá žádný nálady, kromě chutě na kocoura.
Jenže to je naprosto přirozený a kocouři zase mají chutě na kočky. To je taky přirozený a tyhle chutě sou celosvětový. Osvětový, smrtící a devastující. Fakt se divim, že lidstvo ještě existuje. Jenže o lidstvo nejde, nejde o lidi, de jen o zachování myšlenky, že já jsem si vás stvořil a že se mi zdáte. Pracuju na apgrejdu svýho světa, měním vizualizaci a všichni budete mluvit jen a pouze česky. Ten nápad s multijazykovým systémem způsobil stejně zbytečnej chaos.
Mazec, mazec, mazec. A hele, nějak sem se překouk v hodinách, je teprf 23:36, takže můžu s úspěchem říct, že sem byl před chvílí v budoucnosti a to co sem napsal, teprve napíšu. Že bych dokázal cestovat v čase? No to by bylo hustý, ale je votázka, jestli by to k něčemu bylo. Má význam mít nějakou snahu změnit to co bylo a to co bude? Právě teď, tenhle okamžik, má význam. Jen tím, že píšu svý myšlenky, si myslím, že ho aspoň trávím užitečně, mohl bych jen ležet zhulenej v posteli a přemejšlet nad tím jak je svět v píči a vymejšlet různý zhulený teorie, z nichž mnoho z nich se nenápadně podobá konspiracím. Jako třeba, že po mě jdou najatí zabijáci z Marsu. Pořád mě sledujou a snažej se vyčíhnout vhodnej okamžik, kdy by mě oddělali. Slyšel jsem něco o jejich zbraních, dokážou oběť anihilovat takovým způsobem, že nezůstane nic. Jen bilióny rozprášnejch molekul.

23:41 - Jo, tak už sem ve správným čase... fakt nechápu, kde se tam ten časovej posun vzal.

23:52 - Hele, to se mi snad zdá.


06.4.2003 - 17:39nedělní bordel


Jo, probudil sem do vysranýho počasí. Sněží. Kurva jedno poblázněný počasí, jakoby nestačilo, že já mám stíhy a strach. Zasraný zkurvený počasí, který si dělá co chce. Jediný co je velmi pozitivní, že mě nezklamalo moje koleno. Včera večer v něm lupalo, takže sem usoudil, že bude změna. A byla. Ven není skoro vůbec nic vidět skrz bílou stěnu z vloček. Ovesnejch.
Byla by dost velká prdel, kdyby padaly z nebe ovesný vločky. Furt teda lepší než kdyby padala krupicová kaše. Tu z duše nenávidím. Fakt upřímně nenávidím.
Kdyby padala krupicová kaše, asi bych musel vzít žiletku a ze zoufalství si uřezávat svý tělo po tenkejch plátkách. Pěkně od nohou. Prostě průřez svým tělem. A skenovat ho.

13:10 - Kdo z nás ví co chce? Kdo z nás ví, čeho chce dokázat, kdo z nás zná tajný přání lidí co žijou okolo? Jsem bůh a měl bych vědět na co mé ovečky myslí, jenže kašlu na to, protože mám v hlavě BOŽSKÝ BORDEL a pramálo mě zajmá co si honíte v hlavě. Máte ode mě velký právo tvořit si svý světy, a to jen proto, abyste mě neotravovali. Serou mě lidi, co se ke mě modlej, protože se obírají zbytečnejma myšlenkama. Nehodlám nikoho z Vás spasit, nikoho nehodlám zachránit, ani sem neposílám kosmický lodě z pátejch dimenzí. To všechno si vymejšlíte vy sami, a tak to tak laskavě vemte na vědomí. Je vás tady pjet miliard, pjet miliard bohů a jak se chováte? Přesně jako bozi, vy egoisti....

Váš mírně vytočený BŮH


13:46 - Trpíte občas jistým pocitem nejistoty? Jo? No tak to je úplně přirozený. Houps... blbý kydy... božsky zhulený.

14:38 - Jednou za čas přijde okamžik, kdy musíte bilancovat své předchozí působení na tomhle světě. Já, coby Stvořitel, po bedlivém pozorování a sledování, můžu zodpovědně říct, že mé působení zde, bylo zcela mimo, a že je na čase se nad sebou zamyslet. Co kdybych zničil celej svůj svět? Co kdybych ho začal budovat na zcela jiných základech, na zcela jiných pohledech? Co kdybych převoral svůj zobrazovací engine a apgrejdnul ho na Virtual Reality 2.0? Co by se stalo, o koho všechno bych přišel? Kdo všechno by se změnil, co všechno by bylo jinak? Zatím mám VR20 instalovanej v demilitarizovaný části svého mozku a přístup k němu je zatím jen přes vm. Přeci jen zatím nevím, co se stane až dojde k přelití dat.


07.4.2003 - 19:13počasí hustý!!!


Jo, počasí je hustý, aprílový, v praze zavlád chaos, a von asi všude. Hele, pohoda klid den. Dneska se mi podařilo rozchodit pár věcí, jako třeba CUPS takže sem si rovnou vodskoušel tisk pod linuxem, resp. pod yksama, navic do tiskový fronty na wokením pédécéčku. Takže jo, spokojenost maximální...
Jo a před chvílí sme byli nakupovat, nějaký to žrádýlko a něco pro kočku. Takže když sme šli nazpět, měl sem v jedný ruce kočkolit a z kapsy mi koukalo mlíko. Otrok kočky.
Hele, navíc nějak neřešim lidi. Prima stav, nějak se na ně divam a seru na jejich mozky a myšlenkový pochody. Stejně je všechny znám, protože jsem je stvořil. Akorát asi přestanu vymejšlet reklamy, už sou nějaký divný. Poslední vyvedená je Sensa reklama. Kdo neviděl neuvěří. Hustá věc.


08.4.2003 - 22:26makato


Je to konspirace. Mají tu UFO a když to vyjde najevo, bude poprask. Dokáže se tím existence mimozemského života.
Ty jo, dneska sem chmuřil v práci a paxem si byl dát bokovku. Je to sice záhul, řešit po večerech přiblblýho winrouta a nějaký posraný outlooky, ale těch patnáct stovek za to stojí. :-)

Fakt nevim, fakt nevim.
Tak to byla myšlenka dne


22:45 - Vím, že vím, ale nepamatuju si. Osobní denník agenta Muldera
Už něco vymyslím, tak to napíšu. Osobní deníček Marka Zet.
Nic nevím. Nic nevím! Nepřiznám se! Osobní denník mrtvého modrého mimozemšťana. Zpráva č. FEA-0111011110001
Vy všichni nic nevíte a tak to bude v hlášení. Osobní deník BOHA


09.4.2003 - 19:47ijuchů


Ty jo, napadly mě nějaký děsně chytrý myšlenky, spíš teda zamyšlení nad stavem současného světa. Jo už vim. Koukal sem na záběry z Bagdádu. Prostě hustý jaký to je, když se rozpadne režim. Kurva, teďka mě vytočila reklama na akvilu. fakt z ní šel divnej pocit. hele, já se du vysrat, umejt a pak něco napíšu.

20:34 - Hmmm.. Jo tak nad tím irákem. Přišlo mě to docela hustý se dívat jak pouštěj záběry jásajícího davu při strháváná sochy sadáma. Dva dny před tím sem viděl nějakej plamenej projev nějakýho armádní šejka před taktéž jásajícím davem. No a k vyvrcholení všeho sem skouknul nějakou reportáž vo tom, jak iráčani tyhle projevy vytvářej. Včetně roztleskávačů, kteří udávaj tón co a jak se musí. A dost sem pobavil jak američani, když přijeli se strhávacím vozem, nasadili sadámovi emerickou vlajku, kterou pak museli sundat, protože by to vypadalo jako dovejvací válka místo osvobozovací, pak mu nasadili iráckou, kterou pak museli tak sundat, protože by padla do prachu se sadámem. prostě prdel... :-)

21:09 - Kočka přestala hárat. Prej qůli mě. Dost sem ji prej uspokojil. Docela by mě zajmalo.... Už nic .. dlouhej pohovor vo gamesách....


MOUdREJ NAViGátOR
[CNW:Counter]