MOUdREJ NAViGátOR
Úmor 1.2.2002 HODNĚ POZDĚ


Mám pocit, že na Slovensku sou taky některý lidi kokoti. Jastli fajčíte tu marihuánu, ták byste si měli dát pozor jaxvině.

No jo, abych neměl pocit, že civilka nemá nic společnýho s vojnou, tak tu máme práce jako třeba čistění dlaždiček. Jo, sheriff nějakým způsobem přišel na to, že asi pjet čísel nad podlahou sou dlaždičky špinavý. Takový ty malý kachlíčky, který kachlíčkujou tři patra a chodby dlouhý aspoň milijón kilometrů. Fakt to nepobírám, každej z našich nadřízenejch a podřízenejch šerifa, nám říká, že kdyby bylo na nich, taxe na to máme vysrat, že je to na hovno, ale prostě se to udělat musí. Blbý je, že nám nextěj ze skladu vydat zubní kartáčky... :-(((

První únor je něčím zvláštním. Spousta lidí mění zaměstnání. Nevím co je k tomu vede, ale dneska sem si to uvědomil ráno ve vlaku. Eva a Lenka nastupujou do svejch novejch fach, a dokonce i JiMMY, ano ten, kterej dělá zásadně zadarmo a jen tak z legrace se nechal zlákat mamonem, vlastním autem a půl milijónem za rok a šel dělat nějakýho super hustýho technika na zařízení, kterejch je tady v republice asi pjet a půl, přičemž šest z nich nefunguje. Jo, a ten srab odmít, abych se u něj dneska stavil na špeka, že by se to prej nepatřilo (sundal sem si boty), haby se první den zhulil. To je pjekná blbost. Myslím, že už příští tejden se bude pohybovat s očima do štěrbinky a na každýho se bude usmívat. Voni se totiž huliči, z nějakýho mě neznámýho důvodu dycky děsne brzo daj do kupy. Něco je k sobě přitahuje a prostě to na sobě poznaj. Mě, když sem nastoupil do první fachy, netrvalo ani štrnáct dní, a už sem v tom zase jel. "Hele deš na oběd? Taxi dáme nejdřív špeka, ne??" A takhle to jelo celej rok. :-)) Prostě pohoda klídek... :)))

4.2.2002 12:09 - Nikdo mě neupozornil


Sem kokot, v pátek sem nepřepsal datum v záhlaví dne, a zdá se, že si toho nikdo nefšim. No možná jo, ale nedal mi vědět. Dějou se horší věci. Třeba děti v Africe.

Jo, f pátek sem se docela slušně zasmál. Byl to jeden z těch smíchů, který vznikaj, když newím co na to říct. Kolem půl wosmý sem se připojil k Interfernetu, abych si vybral poštu. Jo, když sem viděl, jak mi na měřáku nabíhá 100KB... 200KB... 1MB taxem si říkal, co mi to ta Kamila zase posílá za baktérie no a wono nakonec... z toho bylo psaní vod GanjaMilla. Teda nekomprimovanej dokument ve formátu MS Word. Takže sem akorát udělal "Ááách" a šel sem vod válu. Zodpověděl sem pár mejlů, přečet si GB na deníčku a začal jíst jednu z palačinek, který sem dostal vo spolubydlícího na voxutnání. Řek sem si, že bych si moch v klidu přečíst nějakej bulvár, takže sem začal idnes.cz, přes blesk.cz, supernoviny.cz a putování sem zakončil na světu namodro. To už sem žvejkal druhou palačinku a docela sem si vychutnával jemnou chuť našlehnutýho tvarohu. Pak to přišlo. Měl jsem za sebou již pár přečtenejch článků a reakcí na ně, když mé nebohé oko spočinulo na tomto dílku. Nebudu si nijak dál rozebírat z jaký dílny to vzešlo, ale výsledek byl takovej, že sem přežvykujíce vyprsknul tvaroh takovou rychlostí, že na moňouru vzniknul docela hustej flek. Musel sem ho setřík kapesníkem, paxem zbytek prolít wočima a řexem si, že je to tragédie. Velká tragédie. Jedna z těch tragédií, která se nedá překonat pláčem a slazama, ale nýbrž všezachraňujícím smíchem. Je to prostě ouplně to samý, jako když se díváte na nějaký hustý divadelní drama a najednou si představíte, jaký by to asi bylo, kdyby se Romeo zhulil a říkal by třeba "Beat či nebeat".

No, takže to dopadlo tak, že sem vypnul kompjutr, vzal ňáký hulčo a šel se posadit do Kozy. A to je další věc, vo který bych se xtěl zmínit. Možná, že si někdo všimnul, že sem se vlastně ani nezmínil vodkaď sem. Sem tam se mihlo méno jako Xrudim, Pardubice, Výxodní Čexy, Praha a ták. Jenže, nic z těhlech míst nemá nic společnýho s mojí maličkostí. Teda akorát s tím, že v Kolíně sem se před mrtě lety narodil svý matce. Místo bydliště sem nezmiňoval záměrně, vedly mě k tomu jistý důvody (hlavně moje civilka, páčto by mox ňákej haX()ur prudit, což bych nerad).

Takže bydlím v místě, kterýmu se od nepaměti říká Přelouč. No, pokud byste xtěli vědět, co vám to říká, tak vězte, že nic. Vyráběj se u nás hasičáky a občas plašej s nějakým předáváním cen Frantíka Filipovskýho. To se pak uklidí náměstí, kameramanům se řekne, čemu se vyhejbat a už to jede. Jinaxe u nás nic neděje. Sem tam převrácený popelnice, sem tam ňákej umřelej na přejezdu, sem tam ňákej zhulenec, no i pár smažek by se našlo. Naše sity je poctivý. Všichni naši magoři, a že jich je hodně, například famílije Hoškovic, sou poctivý magoři od narození, nebo aspoň od dětství, kdy byli vychováváni odvarem z makovic. Ale takovejch lidí už moc nejní. Tak 5-10% z populace. Přičemž stará garda už vymírá. Dědek Hygienik, kterej si myl ruce v petroleji, když šel chcát a musel si ho držet, bydlel s kozou u nemocnice. Už je dávno mrtvej. Franta "Tanta" Hošek už je taky mrtvej, a to byl panečku popelář par-excelánc, protože vstoupil do vozovky přesně v okamžiku, kdy ho míjela mezera mezi náklaďákem a přívěsem, Blikavej Jára už taky nejezdí městskou dopravou dokolečka dokola, protože svině zdražili. Ale z jedný strany nová generace už dorůstá. Takovej Fofoň taky dokáže vo půlnoci řídit na náměstí celej filmovej štáb, když si zapomene vzít prášky...... Prostě pohoda klídek. U nás nejsou žádný normální lidi.

I Přelouč má svoje weby. Přeci jen se musí reprezentovat na veřejnosti. Nejdůležitěším informačním zdrojem pro alkoholiky a budoucí alkoholiky je Piwní kurýr. Zde načerpáte přesně to co potřebujete vědět, abyste se Přelouči vyhnuli velkým obloukem. Dále je to informační web Přeloučska, kde vlastně najdete přesně ten zbytek, kterej wůbec nehledáte. Jo jo.... Tak to je fše....

5.2.2002 08:21 - Dlaždičky zasraný


Jaja, musím nejdřív udělat malou opravu. Myslím, že sem si včera spletl Blikavýho Járu se Standou Švandou. Myslím, že busem jezdil Standa, ale kurwa co dělal Blikavej Jára.....

Co dělá Blikavej Jára nevím, ale na mě osobně čekaj zasraný dlaždičky. Fčera sme je čistili jak čůráci a za 20 minut dem zase. Pjekně mě to séře. Musím říct, že mě fakt neskutečně séře Makromédyja Fleš. Takovej šit zasranej.... Nefunkční....

Co se týče soboty. Sem byl v Xrudimi na ňákým mikrofesťáku. Hráli tam provinční kapely jako Fixcaná Fiksa, Dabl Dekrs, Čelisti, Vozovna dukla a hafo další věcí, kerý si fakt nepamatuju. Taková akcička do pohody. Pivo, kofola, marihuána a latentní pedofílije.
1) Pivo - Dobrý, ale v eRku nemaj černý, což bylo urgováno a snad se změní.. :-))) Takže sme museli na černý do bordelu, kde sme si dali bramborák. Někdo se špenátem, já s játrama ze slepice. Paxme šli nazpět a decentně popíjeli desítku a dvanáctku.
2) Kofola - v eRku nemaj točenou kofolu. Urgovali sme, ale asi z toho nic nebude. Hugo musel popíjet kofolu z flašky. Pak přešel na piwo.
3) Marihuána - Jo, tak ta dochází. Šli sme zhulený do bordelu na bramborák. Mezi lidma je pryč říjnová a listopadová eufórie, kdy se každej dělil. Teďka už si každe balí na svým písečku a sou lidi, který somrujou. Nejhorší je, že sou to čím dál tím mladší xixti. Po mě chtěla nějaká borka hulčo, taxem jí musel říct, že už nemám (což svým způsobem nebyla pravda), ale nexci se dostat do průseru. Přeci jen sem si nebyl jistej esli ji bylo aspoň patnáct. Takže šla jinam a tam to zkusila po intelektuálsky - tj. blbábolila cosi o tom, že dneska hulí naposled a že má nejradši podzim. Moc sme se nasmáli...
4) Latentní pedofílije - Ta s tím souvisí jaxvině. Když sme jeli nazpět, taxme se shodli, že na akce choděj čím dál tím mladší parchanti. No, kdybyby bylo na mě, tak jejich rodice zmlátím až zčernaj. Fakt sem si nebyl jistej, jestli bylo některejm borkám aspoň patnáct let. No, aby v tom roštěnky nebyly samy, tak voni i zástupci kinder punkáčů na tom nebyli líp. Je to děsný, když kolem vás proběhne punkáč, kterýmu není ani 14, měří metr dvacet, na hlavě číro a na sobě tričko s nápisem Explojtýd. A co nejhorší je, když se tam pak povalujou naxcaný jaxvině, a to i přestože jim na baru prostě nenalejou. Tihle malý parchanti si nejspíš přinesou svoje levný víno v pet flašce a pak ho lemcaj někde za smrkem.... Fakt bych jejich rodiče zmlátil.
Takže sem si připadal děsně starej, a to se normálně cejtím na pjet.

No a muzika... Tak ta byla v pohodě, ale mám takovej pocit, že mi rocková scéna přestává některý zážitky dávat, přeci jen elektronika ve všech svejch podobách (teda kromě nějaký tý komerční dance) má pro mě víc pocitů.

13:23 - Vážení přátelé. Vytočte si zvukárnu na max, zavolejte kolegy z kanceláře a kliknětě zde.

6.2.2002 10:20 - Zasraná knihovnoce


Tož... Na koukat.cz vyšel můj novej příspěvek. Pokud se někomu nexce líst na dotyčnej web, může si počkat až rozxodím sekci "Projekty". Bude to v ní.
Ráno sem zase vstával, paxem přijel na ústav, drhli sme opět dlaždičky a teďka mi smrděj ruce. Nedotknul bych se nikoho, kromě knihovnice. Zase čekala až pudem kolem, aby mohla prudit s prací. Jakoby to nemohla říct už v pondělí. Ale protože je to kráva blbá, taxi počkala až prostě pudem kolem a tím svým úsměvem..... (cenzored).... Prostě sme pak vedli následující rozhovor po ICQ:


Zpráva to J
Wed Feb 6 09:36:41 2002 [----]

vysrana krava (cenzored), zasrana podelana pica (cenzored), tak krava jedna blba (cenzored)....


Zpráva from J
Wed Feb 6 09:37:02 2002 [D---]

swine zkurwena.....


Zpráva to J
Wed Feb 6 09:38:41 2002 [D---]

vymrdana pica vytahana...


Zpráva from J
Wed Feb 6 09:39:07 2002 [D---]

nepouzitelna.......zacpana pawucinama


Zpráva to J
Wed Feb 6 09:39:20 2002 [D---]

co pavucinama.. sadrou a spinou...


Zpráva to J
Wed Feb 6 09:40:35 2002 [D---]

no abysme se dostali qeci.... ta pica proste vylozene cekala az pudem kolem, aby nam rekla, ze mame spatky prerovnat studovnu, taxem ji velmi slusne rek, ze dneska na ni serem, ze mozna zejtra...


Zpráva from J
Wed Feb 6 09:42:39 2002 [D---]

Aha, tak proto, wona si ta swine pockala.....:-(((((((( <|> <|> <|> <|> <|> <|> <|> <|>


Zpráva to J
Wed Feb 6 09:43:10 2002 [D---]

presne.... mam ten pocit..... PICAAAAAAAAAAAAA JEDNAAAAAAAAAAAA ZASRANAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


Zpráva from J
Wed Feb 6 09:43:33 2002 [D---]

Myslis ze to pochopila?


Zpráva to J
Wed Feb 6 09:44:27 2002 [D---]

jako co, ze je pica?? myslim, ze ne....


Zpráva from J
Wed Feb 6 09:44:51 2002 [D---]

to nepochopi nikdo, ale ze na ni woprawdu serem


Zpráva from J
Wed Feb 6 09:45:20 2002 [D---]

nebo ne nikdo, ale nikdo z zenskejch


Zpráva to J
Wed Feb 6 09:45:38 2002 [D---]

ja myslim, ze nani hlawne sere jeji starej.. jinak bytakhle nedovadela.....


Zpráva from J
Wed Feb 6 09:45:57 2002 [D---]

A ty se mu diwis?


Zpráva to J
Wed Feb 6 09:46:58 2002 [D---]

no prave ze ne.... jenze si panacek neuvedomuje, ze ma zodpovednost i za jeji okoli......


Zpráva from J
Wed Feb 6 09:47:39 2002 [D---]

No jo, al ezabit ji nemuze...........mo muze , ale sel by sedet :-)


Zpráva to J
Wed Feb 6 09:48:13 2002 [D---]

jenze je wotazka, esli by ho treba neosvobodili..... preci jen, bylo by to v zajmu lidstva... mit dobryho pravnika...


Zpráva from J
Wed Feb 6 09:50:07 2002 [D---]

tak se na nejakyho slozime a wodprasknem ji.


Zpráva to J
Wed Feb 6 09:50:38 2002 [D---]

ok.. esli by nebylo jednodusi dat si stranou dva zoldy a zaplatit ukrajince... kurwa telefon...


Zpráva from J
Wed Feb 6 09:51:00 2002 [D---]

Ty wole predstav si mit skin na nejakym botovi v doomu (cenzored), to by se strilelo.


Zpráva from J
Wed Feb 6 09:51:11 2002 [D---]

B., ze hleda PJ..


Zpráva to J
Wed Feb 6 09:51:29 2002 [D---]

:-)))) myslim, ze s tim skinem by to nebylo az tak tezky..... digi fotaky tu sou...


Zpráva from J
Wed Feb 6 09:54:14 2002 [D---]

ale ja ten fotak nechci rozbit...........:-)


Zpráva to J
Wed Feb 6 09:56:08 2002 [D---]

:))))))))


Zpráva to J
Wed Feb 6 10:12:43 2002 [D---]

hele, nextel si jit nekam pichat??? uz mas stvrt na jedenact...


Zpráva from J
Wed Feb 6 10:14:03 2002 [D---]

Je to v prdeli nekam vodesla, ale bude tam zejtra rano, prehodnotili jsme situaci.....:-)


Zpráva to J
Wed Feb 6 10:15:05 2002 [----]

:-))) oki...


Jo, takže takový sme svině pomlouvačný... Nu což, blíží se oběd a paxe dem opít, takže už nebude čas na nějaký dlouhý deníkofský plky....

Jo, etě sem zapomněl. Docela prima hustá flešbek. (thnx to bukowski)

12:22 - Právě sem si poslech novou Načevu. Kurwa, to je táááák dobráááá muzikááááá.............!!

7.2.2002 11:24 - Ich habe nichts etwas zum machen.


Moje ubohá němčina....

Z deníku Briket Džounsovejch

6:45 - Již štrnáct dní nás nikdo nenavštívil. Sklepní okénko je špinavé a my nevidíme ven.

7:15 - Anička se samou láskou rozpadla na dva kusy. Je celá neštastná, že s ní nikdo nechce zatopit.

8:46 - Karolínce, Ludmile, Vendulce a Marušce se zapalujou lejtka. Cítím ten žár, který sálá ze vnitřku hromady.

9:16 - Někdo rozsvítil.

9:17 - Někdo zhasnul.

10:18 - Někdo opět rozsvítil a slyším kroky na schodech. "Ano, je to on!!!"

10:20 - Přišel Pepa. "Ale kde má uhlák? On nemá uhlák! Ó jak jsem zklamaná." Je mi velmi těžce. Již jsem se těšila jak skončím v kamnech.

10:25 - Pepa si stáhnul kalhoty. "Ale, ale copak to chce to dělat?? To je kus chlapa!"

10:27 - Božíčku! Pepa posral Haničku.

10:30 - Pepa odešel a Hanička je celá nesvá. Samým šokem se nemůže pohybovat.

12:00 - Na kostele odbíjejí dvanáct. Nejspíš bude dvanáct hodin.

13:08 - Mezi Frantou a Karlem proběhl potkan. Jak byl veliký a ošklivý.

14:15 - Kdosi opět rozsvítil. Dneska tu je opravdu rušno. Skoro jako ve štole, kde jsem se narodila.

14:35 - Ale, to je mi příjemná návštěva. Stará paní domu. Já jsem si myslela, že by to mohla být ona, nikomu jinému by sestup po schodech netrval tak dlouho. Mohla by jít prát cejchy.

14:45 - Tak nic, babička šlápla do Pepíkova lejna, odkopla Haničku. "Který prase!", řekla.

14:47 - Babička bere zavařeniny a míří ke schodům.

14:49 - Začíná vystupovat směrem nahoru.

14:50 - Někdo zhasnul. Babička vykřikla a Leničce se udělalo špatně. Zvrací živočišný uhlí.

14:51 - Kdosi rozsvítil. Babička leží pod schodištěm. Něco ji teče z nosu.

14:52 - "Kdo to schází potichu po schodech??" No to snad není ani pravda, Pepík, vnuk, a takovej slušnej chlapec.

14:55 - Pepík se rozhlíží a zkoumá babičku. Bože! Ne! Sundavá si kalhoty!

14:57 - Pepík tlačí.

14:59 - Stále ještě tlačí.

15:03 - Posral babičku.

15:05 - Pepa je pryč, zhasnul a v zámku zarachotil klíč. Jsme tu uvězněny!!!!!

17:45 - Někdo volá babičku. Chce se nám křičet, že babička je tady.

18:30 - Stále nic.

19:46 - Proběhla tu krysa Vasilisa. Je to moje kamarádka. Občas mne pootočí. Tentokrát krysa zaběhla přímo k mrtvé babičce. Vráží ji čumáček do oka. Copak to tam... Ale néééé.........

21:35 - Dneska už asi nikdo nepřijde. Je nám tu moc smutno.

9.2.2002 17:52 - Byl Hitler seksi?


Jo, to otázka dne.

Jo, tomu říkám prdel. Jednou nestihnu naxcat zápis a po dlouhý době si přectu GB. A koukám, jsem nenápadně upozorně, habych aktualizoval. No jo no, sem to prostě nestih. Byl sem makat, takže sem ztrávil "příjemně" den. Zápolil sem asi dvě hodiny se zářízením, který neslo honosnej název "Inteligentní swič-routr" a je tak zasraně intelignetní, že se mi vůbec nepodařilo přihlásit na jeho konfigurační konzoli, tudíž sem ho nemox nakonfigurovat, abych jím mohl nahradit hafo let starej linuxowej routr. Přeci jen, štyriadvacet deset na sto portů je jiný kafe než pjet desítkovejch....

Páteční večer sem ztrávil v Koze. Nějaxem sněd dvě tatranky, dal si dvě piwa a zfouknul tři nebo štyri špeky. Každopádně, takový hustý senoidní modely sem už dlouho nehulil. Zůstaly mi v tlamě takový hnusný nechutný pachutě, až sem se z toho málem zeblil a Odol nestíhal. Pozvali mě na špeka ňáký týpci, což je docela hustý, ánžto se to už v týhle době moc nestává. Chuť jejich hulča byla fakt nechutná, ale vzhledem k tomu, že už zásadně žadný hulčo neodvrhuju už zezačátku, ale dávám mu čas, aby ukázalo svoje vlastnosti, musím konstatovat, že bylo hustý. Akorát, dyž máte dobrý a qalitní modely, který potěšej i ostatní smysly, je to vo dost lepší než pouho pouhej rachot v palici. Vůně a chuť to je skoro bych řek, na hulení to nejlepší... :-))))

Jo, a ti týpci byli chudáci překvapený, že sem starej tak jaxem. A to sem ještě ubral.... :-))))

Volal BAF, že potřebuje číslo na Táníka, tak mu ho musím jít poslat.

11.2.2002 10:46 - A je po prázdninách


V našem mile zasraném kraji skončily prázdniny. Malí kokoti již zase čekají na nádraží na vlak, který je odveze k jejich milovaným školním ústavům. Ano i v naší krásné škole se projevilo poprázdninové šílenství. Lidově zvaný bordel....

Což spočívalo zhruba a jednoduše v tom, že po týdení šerifově nepřítomnosti, začali všici zase pracovat, tudíž po mě xtěli, habych vyplnil (ne mnou) oblíbený výkaz. Během deseti minut, než sem došel k tiskárně, bylo asi třem lidem řečeno, aby nám vyřídili, že by rádi výkaz. Když sem se po ňákejx dvaceti minutách vrátil nazpět do kanclu, čekal mě tu velkejma písmenama napsanej vzkaz, abych dodělal výkaz. K posrání.

Minulej tejden tu skoro nikdo nebyl, až na ty co se přišli podívat jak drhnem podlahy, takže sem šel dneska skenowat nějaký zasraný materiály. Ani sem nezačal a už tu byl R., že by prej rád na Internet, taxem mu řek, že má smůlu, že sem začal skenowat a won teda wodešel. Pak přišel ňákej důxodce, esli prej de Internet. Řexem, že newim, že skenuju a že to vypadá aspoň na hoďku. Tak won řek, že nic a šel pryč. Asi za patnáct minut se vrátil i s nějakejma papírama, a esli už de Internet. Taxem mu zase řek, že kurwa skenuju, copak to nevidí, a von, že prej potřebuje vlaky do nějaký pojebaný prdele. Taxem musel zapnout browser a najít mu to, abych se ho zbavil. Paxem zase xvíli skenowal, aby nakonec přišel P., že prej přišel vocas qůli zkoušce, tak to už sem se fakt nasral, a vzkázal mu, že bude muset počkat, že mám práci.
Takže sem nakonec tomu maníkovi dal ze zkoušky trojku a šel na oběd. Teď už nexci nic dělat.

Za zmínku však stojí sobotní pozdní večer, kdy se kolem půl jedenáctý stavil Ventor s typem, že prej někam jedou. Dyž sem ptal kam, tak řek, že to se ještě neví. Tož sem vzal ňáký hulčo a vyjeli sme. Někde ve Valex sme si dali špeka, a po telefonickém hovoru padlo rozhodnutí na Xrudim a eRko. Takže sme tam dojeli, dali si ňákýho špeka, pivo a pak už nic. Sme seděli, špekovali, seděli, špekovali, paxme hráli nějakou vysranou závodní hru "Dajtona Jůesej", ve který sem samozřejmě prohrál.
Taky sem xtěl wotestowat, esli Bobíno nekecal s tím černým piwem, taxem šel na bár, že bych si dal černý piwo. No, borec na mě xvíli koukal, jako bych byl zhulenej, a pak mi řek, že černý nemaj, že se prej rozbilo. Což sem teda nějak nepobral, protože sem si nebyl jistej esli se mi to náhodou nezdálo, páčto mi nějak nextělo dojít jak by se černý piwo mohlo rozbít, jenže sem si řek, že sem asi zhulenej, taxem si dal desítku a uvidíme za štrnáct dní na Načevě....

No a v půl třetí sme si dali posledního špeka, sedli do auta a jeli nazpátek.

14:10 - Taxem si voskenil lístky z několika akcí. Pokud by to někoho zajmalo, taxe může podíwat na mojí sbírku vstupenek.

12.2.2002 10:48 - Lupe to lupe


Jaxem fčera xmuřil s těma lístkama, taxem wobjewil, že můj specijální deníčkovskej redakční systém je vychytanější, než sem si původně myslel a než sem ho udělal. Jsem na sebe tááák pyšný a proto du na oběd... :-)))

Jsem po obědě. Cosi sem xmuřil u J. v céčku, měl nějakej podělanej problém s předáním hodnot do dvou rozměrnýho pole, který na první pohled vypadalo jako jednorozměrný. Jo, zní to blbě a nepravděpodobně, ale je to tak. Prostě došlo k oblíbené xybě přepisováním pojntru. Takže se nemá význam tím nějak dál zabejvat, páčto tomu stejně nikdo nerozumí... :-)))

Hmm... Táxem dal sosat ňákou buziku, taxe těším, snad to nespadne na tlamu. Nemám co poslouxat. Jo, spadlo... A newim esli za to zase může náš šílenej admin, ale jedno je jistý. Už mě nijak nebaví hrát si na kočku a myš....

No jo, v neděli sem se díval na tu novou pošahanou soutěž "Máte padáka". Sem si řek, že bych to moch skouknout, páčto sou na tu furt podělaný kritiky a ještě navíc Gladijátor. (no jo, tak uz mi zase internet tece - séře mě to). Tákže sem si dal špeka, lehnul si do postele a pustil týfku. Nejdřív sem ji teda pustil.... A už to jelo....

Takže, hnedka na začátku musím říct, že sem byl zklamanej jaxvině. Moderátorka uměla howno ponižovat, howno byla cynická a občas se tam dokonce ňákej debil i zasmál. Copak by nemohla soutěžícímu do wočí říct "Vy vylýzanej prdelní otvore, vy nicko, vy vy vy vy..... vy uplně blbej kreténe, co sem lezete, dyž neznáte takový základní věci jako kdo je to Emanuel Krásnořiťka!!! Táhněte do hajzlu, máte padáka!!!" No byl by to ňákej problém. Myslím, že kdyby to totiž mysleli doopravdy, tak to taky doopravdy udělaj. Takhle je to soutěž pro úplně blbý lidi, což jen dokazuje, že nikoliv nejslabší dostali padáka, ale ti, kteří něco uměli. Tj. průměrná okolní šeď se zbavila extrémů, těch kteří nějak vyčnívali. Jo, ať žije komunismus, kterej je v lidech zakořeněnej až po ptáky. Takže nakonec vyhrál zase skoro ten nejvobyčenější a nejnormálnější user, a snad možná měl vobyčenej, normální a pjekně wokolo prdele zpruzenej českej človíček pocit, jakej je dobrej a chytrej.
V to nepočítaje, že soutěže se účastnil týpek vod nás ze Sity, což mě pobavilo ještě víc, páčto sem ho přes mravenčí bitvu nepoznal, ale poznal sem tak akorát fčas, když vypad. Já bych do toho nešel.....

Takže ještě ve středu risknu Gladijátora, ale bojím se, že to bude ještě horší než "Kreténi, máte padáka".

Jo, habych nezapomněl. Lidi, to že sem si v deníčku nereagoval na novej článek internetového kura JXD, ještě neznamená, že sem ho nečet. Ale jen mi prostě nestojí zato se jeho vypálenými dílky zabejvat. Takže mi neposílejte odkazy na icq s tímto veledebilním dílem na světu namodro...

13.2.2002 11:11 - To nejni prdel


Tož pro začátek začnu ňákejma wodkazama co se mi wobjevily v poště a v gestbůku. Táákže.... Což takhle dát si značkový tričko s xybovou hláškou ??? (thnx tho Gibon).
No, ale tohle mě kurwa dostalo. To je tak dobrý, že se to ani nevyplatí dávat do wokouna na šukací linky. Světová strana Jelení nadvlády. (thnx to Majkl)
No a na závěr nějaká ta encyklopedie všelijakejch zajmavejch rostlinek. Biotox.cz. Samozřejmě to nejní žádná propagace ňákejch posranejch drog, protože ty kytky nemůžou za to, že sou jaký sou... :-)))) (thnx to Pablo Honej)

No, a ještě budu pokračovat - Nejlepší skautské hry, ze kterých mě fakt dostala hra na Hra na dorozuměnou. :-)))))))))))))))))))))

Mna ja.. Eště sem xtěl něco naxcat, ale nějak sem zapoměl co. Jo, to se stává. Hlavně když máte v hlavě velký nic. No akorát, do linuxový konference xoděj dotazy od někoho, kdo si dal přezdívku Haxcks nebo tak ňák a skoro mám pocit, že si kdosi dělá prdel a testuje co sou schopný lidi vydržet. Takový dementní dotazy, na který existuje akorát odpověď RTFM!! Jenže blbý je, že zasraná arogantní linuxová komunita na ty otázky odpovídá, resp. ti kterejm se xce..... A zadarmo... ti idioti raděj někomu úplně zadarmo.. No není to k nasráni???? :-)))))

Fčera sem si doma vybíral poštu. Taxem dal Odeslat/Stáhnout a čekám... čekám... čekám... stále čekám... 500KB... 1MB.... 1.5MB ... 2MB... 2.5MB... Dobrý den, je tu problém s jedním serverem.. blah blah blah, přikládáme vám výpis logů... děkujeme. Koukám na přílohu a hele.... logs.rtf. Říkám si áááá jééééé....... Pouštím SO a číhám dnu. Jedna jediná stránka. S vloženým obrázkem.... obrázek je típnutý wokno s chybovejma hláškama... Myslel sem, že se poseru... Přeposílám si to do školy. Komprimuji daný rtf soubor ZIPem. Výsledek má 30KB. Křičím na celej pokoj... KTEREJ KRETÉN VYMYSLEL MAJKROSOFT... Du se uklidnit a balím špeka.....

Fakt mazec. Sehnal sem si další věc od Converter (houmpejdž). Jou sou tam i vzorky toho jejich opravdu velmi qalitního hučení a šumění... :-)))

14.2.2002 10:23 - DEN SMUTKU


NEŠTĚSTÍ.... TRAGÉDIE.... SROVNATELNÁ SE SVĚTOZNÁMÝM 11-tým ZÁŘÍM 2001

VČERA, PŘIBLIŽNĚ VE 20:00 DOŠLO HULENÍ.

>> GROUND ZERO <<

A ŇÁKÝ ŠÍLENCI HONĚJ BYNA LÁDÝNA, MÍSTO, ABY HO NEXALI V KLIDU PAŠOVAT HASH DO EVROPY.

SMUTEK.... UTEK.... :-)))

Soustrast, prosím, vyjadřujte do guestbůku.
12:46 - A vzhledem k tomu, že zejtra jedu do Pryč, tak vám tu nechám něco na přemejšlení a zazpívání si.
Předpokládám, že víte co to je karaoke. Esli máte náladu taxi zazpívejte s jednou, mě zcela neznámou, skupinou.

No a ještě jeden takovej trochu psycho obrázek, haby ste měli nad čím přemejšlet o životě:

18.2.2002 12:38 - Kóma


Ty wole. Taxem se dneska ráno probudil a nějaxem si nebyl jistej esli se mi to náhodou nezdálo. Jo, vyplul sem z komatózního stavu zpět do reality.
Tak nějak je celej weekend zakrytej omamným kouřem marihuány, takže občas něco vypluje, něco zase zmizi, ale ty vzpomínky někde zůstávaj. Je jich moc a naprosto bezpečně dneska nic nestihnu, páčto se mi vůbec nic nexce dělat. :-) Takže prozatím ve stručnosti:

Džojnt v trabiku. Hukot. Jízda. Malá policejní stanice. Větší policejní stanice. Největší policejní stanice. Jízda městem. Hospoda. Džojtn. Zhulený psi. Jakási oslava narozeni. Maturitní ples. Džojnt. Očička ve škvíře. Spánek. Pes. Fena. Šílenství. Spánek. Probuzení. Jídlo. Počítače. Džojnt. Džojnt. Džojnt. Žranice. Džojnt. Spánek. Kóma. Jízda domu. Zadarmo. Prostě megamazec. :-))

Jo, jo. Tak takový to bylo. Aby byla prdel největší, taxem v neděli v Oustí narazil do ňákejch vojáků, mezi nimiž sem poznával (nebo si stou myšlenkou můj zhulenej mozek pohrával) jednoho bejvalýho ústavního žáka, takže to dopadlo tak, že sem do Kolína jel zadarmiko, páčto sem byl těm typům jako šestej do počtu na hromadnou jízdenku... :-))

No jo, fakt ten wejkend byl hustej. Mám v tom zatím gulash jaxvině.... Asi ještě nějaký the HC přebytky.... eext..... mu.... ententýky.... dři šuplíky..... JiMMY čert vyletěl.... z erektriky..... nebo z šaliny??? @$#@##$ . . #@$> .. @#$3

14:45 - Kurwa zasranej srac nixnet... Uz zase nejde apdejtnout denicek. Zasranej posranej, podelanej nixnet... shiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit!

19.2.2002 10:20 - Posranej nixnet


No jo no, je to na howno namazaný. Nixnet.cz nepojede až do zejtřka.

Psát si deníček sám pro sebe je takowý kurwa nudný. Takže se na to dneska vyseru. Vono se stejně nic zajmavýho nestalo, kromě toho, že tu prej v noci vykradli už podruhý za sebou klenotnictví a kámos si dneska koupil novej kompjůtr... :-))))

20.2.2002 10:29 - Hustej outerek, jako fčerejšek
Deníček konečně zase funguje. Sem zvědaf jak dlouho....

Jináč mám podezření, že ICQ mi zase nefunguje tak jak má. Pár lidí mi tvrdí, že mě viděj offline, přičemž já fšexny vidím, tak jak byx měl. Aspoň si myslím. A to, že se možná zase ztrácej pakety.... phuj ho.... :-(

Ještě něco k wejkendu. Bylo bombózní, že sem se nepohyboval v komunitě totálních počítačovců. Tzn., nemusel jsem výst dlouhý minuty nudný řeči o počítačích. Sem rád, že sem si vyslech zase jiný profesionální deformace, kterejm sem naprosto vůbec nerozuměl. Každopádně spoustu věcí maj huliči společný. Sem si fčera uvědomil, že například, když k někomu dorazím a dáme si špeka, tak už se k ničemu nedostanem. Například sem měl dobrý deja vu se stříháním stromů... Jo, to už asi před měsícem zažil, že sem dojel k jednomu typoj, jen tak na kus řeči a už se k jabloním nedostal. A tenhle wejkend to samý... :-))))

Na majlový konferenci při linux.cz běží teďka thread o tom, že se shání hacker na interview pro nějakej australskej zin. Takže haxouři, ozvěte se... :-)) Rozpoutala sem wokolo docela zajmavá debata, kdy někteří ftipálci navrhujou například Jiřího z X. Doležala, aby prej byla aspon v tý IT oblasti sranda (nu což to by byla :-)) a nebo tohodle gurua. Takže ano, linuxová komunita je opravdu velmi ftipná, ftipnější než si kdokoliv myslí. Teda na to jaký sme suxaři. Nexlastáme, nehulíme, nefetujem a necrackujem... :-))

for JiMMY: Hele, ty! Dej si do pořádku konečně to ICQ. Civilku končím 20týho března a v pátek se staf v eRku na špeka... :-))) Budu tam.. :-))

Celý dopoledne sem dával dohromady mrtg, páčto mi přestalo z routru číst data. Taxem xmuril a xmuril, až sem vyxmuril, že nejní problém v mrtg, ale nýbrž v snmp na routru. Taky hakli ňáký šmejdi jeden server v našem subnetu, kterej teda naštěstí nemám na starosti, ale i tak to bylo k nasrání. Lez z něj trafik jaxvině někam do rumunska, a to se tomu adminovi asi už tři měsíce říkalo, ať si ty díry zalepí. Ne a ne, a takhle to dopadlo... :-))

Závěrem něco hustýho. Fčerejší vlaková jízda et houm. Přišel sem asi ve tři štvrtě na pjet na Pardubický nádraží, čekám, sedím, čtu si. Hlásej, že ryxlík wod Prague bude mít asi 45 minut sekeru, nesere mě to, páčto je to na obrácenou stranu. Takže furt čekáme v Pardubkáx. Asi tak deset minut po oficiálním odjezdu nakonec odjíždíme. Zpoždění to nejní velký, skoro by se dalo říct, že vlak jede podle jízdního řádu.
Takže teda jedem. V zatáčce za Valama potkáváme ryxlík. Jo, přesně ten, kterej má sekeru. Sedím v prvním vagóně, koukám na lokomotivu ryxlíku a nic. Je v pořádku. Žádný servaný dráty, nic vykolejenýho. Prostě fšexno oukxej. Míjíme vagóny. Fšexny se zdaj v pohodě. Venku postávaj lidi, kouřej a debatujou s průvodčíma. Poslední vagón a nic. Stále nic.... Deset metrů... Dwacet metrů... Sto metrů.... Stopadesát metrů... Sloup vedení... Výklenek... Policajt... Na zemi lidské tělo... V pravém úhlu ke kolejím... Bez hlavy... V šusťákový soupravě... Není přikrytý... Obraz mi zmizel ze zornýho úhlu a jelo se dál. Směrem na Valy.
No, takže sem tomu nevěnowal nijak zwlášť welkou pozornost, páčto se to prostě stává. Akorát mě trochu vytáčí, že si sebevrah vybere místo ke své smrti takové, že ohrozí/nasere i další lidi. Jak velkej problém by byl hodit si v lese mašli??? Takže sem večer něco xmuřil, pařili sme Kvejka, dali si špeka a tág. Paxem čuměl na týfku, což bylo docela k nasrání, protože se mi nextělo vůbec přemejšlet, taxem se těšil na něco relaxačního. Jenže ouha, na jednom programu wolympijáda, na další ňákej posranej fotbal (a to se ještě nepozastavuju nad tím, že se fotbal hraje v zimě - docela mě napadá: Nextěl by někdo podpořit můj návrh na zařazení fotbalu do příštích zimních wolympijskejx her??), no a na komerční stanici běžel zasranej Milijardář. Tak kurwa, z čeho si vybrat???
Nakonec sem si čet, a akorát sem zkouknul zprávy, ve kterejch říkali, že kousek vod Břehů u Přelouče došlo k ňáký hustý tragédii, kdy ňáký maníci skončili se škodofkou pod náklaďákem. Taxem si vzpomněl na tu sebevraždu (teda nejspíš sebevraždu) a dal si to do souvislosti. Přeci jen, byla by to hustě zatracená náhoda, kdyby se tyhle dvě události staly nezávisle na sobě. Takže sem nad tím xvíli dumal, nakonec sem zhasnul a šel spát.

21.2.2002 07:45 - Brzy brzicko, sezeru te kozicko.


Jo, takze paxam zasranej dozor, u pocitace kerymu nefaka bekspejs a wodpoledne jedu do prahy. Jen tak na wotocku.

Dneska sem se docet, ze nasi hokejisti prohrali s ruskem. Nijak jim to nepreju, preci jen to je asi k nasrani, ale jsem rad ze to tak dopadlo. Na truc fsem tem hospodskejm povalecum co rikaj "My sme vyhrali" nebo "Oni prohrali". Jsem tomu rad, na truc fsem Deli zlatejm prilbam a Mattonkam, ktery uz nejsou. No to me blazi jaxvine, protoze tyhle velky firmy urcite uz maj pripraveny reklamy pro pripad, ze by nasi silenci vyhrali. Jo, proste prima paradne vyhozeny prachy. Jo, a sem zvedawej na privitani hockeystu. Mohla by bejt naka parba na Staromaku. :-))

Takze sportu zdar a hockeyi zwlaste... :))))

No, pokud ste stastny majitele zakladni desky znacky Abit, racte se podiwat co vam hrozi (sorrac, ze sem ten link neudelal klikaci, ale nexce se mi ten tag busit manualne, i kdyz by to bylo lepsi, misto abych tady vysvetloval, ze se mi proste nexce :)))) http://www.hyperlink.cz/album/abit/

22.2.2002 13:14 - Naprostá nestíhačka.


Kurwa, naprosto nestíhám. Dneska sem xtěl jet do Phy, ale musel sem fčera. Stavil sem se v práci, původně sem zamejšlel asi jen na hodinu, jenže nějak z toho sešlo a vytuch sem tam na dve hoďku. Mazec, nachomejt sem se k jednomu běžnému uživateli jemuž nefungovala pošta a všechno se na první pohled tvářilo naprosto normálně. Fakt divný. Nakonec sem usoudil, že je to asi tím, že prostě dotyčnýmu nikdo nepíše. No a dneska to pokračovalo. Proved sem pár změn z DNS záznamecha výsledkem byl naprosto nechutnej několikahodinovej traffic na kabelu. Kurwa proč, to newím. Pak přestal. Esli se něco posralo, tak budu meganasranej.
Problém s měřením průtoku byl taky odstraněn. Vytuhnul SNMP server na routru, taxem ho reboot. Řekl bych, teda nexci vypadat paranoidně, že by to mohlo mít spojitost s objevenejma problémama v implementaci SNMP. Takže newím. Paxem ještě nawíc v subnetu objevil další haxnutej kompjůtr. Tentokrát u jednoho klienta... Prostě maséřina.. Lidi sou blbý....
Takže sem pak nakonec zkončil o hodinu pozdějc než sem xtěl, takže sem ještě přepad jednoho typa a koupil dvě šišky hašiše. A paxem šel na wlak. Hučet sem si přestal až někde u Kolína a to sem se ještě pjekně vystíhoval, když sem ve vlaku narazil na tři flojdy. Tak nějak mozek zapracoval a dal si dohromady poldy a ten hash za litr co sem měl v kapse. Když prošli kolem, řek sem si že sem pjeknej debil a pokračoval sem ve čtení Reflexu. Domů sem dojel tak akorát, takže sem ještě šel navštívit Stipacka, abysme voxutnali ten matroš a skoukli nějakej ten film. Dopadlo to na Maléry pana účetního a Ultra Force I.

Celý dnešní páteční dopoledne sem něco xmuřil. Uteklo to jako svině, ani sem si nestačil přečíst některý weby. A vzhledem k tomu, že musím jít, tak mizím... Večer jedu do Xrudimi na Načevu a Ace Rimmers... :-)))))

24.2.2002 11:24 - From Prague


jo jo. Jsem v Praze. Musel jsem prijet do prace, pacto prestala xodit posta klientowi. Takze dobra prdel. Prisel, jsem videl jsem, rmvnul sem a bylo to. :-( Tezce podelany praxy... :((
Jinaxem byl teda na tej Naceve, a doooost hustyyy.. Zhulili sme se jak silenci, a mam takowej matnej pocit, ze sme s Hugem asi 40 minut xodili po venku misto abysme si uzivali koncert. No, vsak sme si to uzili ouplne jinaac. Tedy s naprosto dokonalym a profesialne provedenim hucenim wod Ace Rimmers... :)))) Udelal sem teda na ty akci hafo fotek, pacto se konecne xystam napsat Bobinoj na web nejakou tu reportaz. Akorat ze bude muset vydrzet az je nexam vyvolat a seskenowat. ;)))
Taky sem si vzpomnel, ze si delam statistiku nafstevnosti, takze sem se na ni podiwal a wobjevil ipcko z nejaky prazsky Performing Art Jakademije ci neceho takovyho. Helejte lidi, ja jsem nezavislej umelec a ne nejakej vazal Akademie ci jine organizovane verejne zabavy, taxe wo nic nepokousejte... :)))) A hlavne, xixti huleni nemam .....:-)))))))))))))))))
No jo, este sem si vzpomnel, ze v Reflexu psali vo vebu www.bankova.cz. No jo, uz sem na nej totiz koukal asi pred pul rokem, pacto sem nekde slysel, ze je prej nejlepsi na nasem internetu, ale kdyz sem se tenkrat nan podiwal, zjistil, ze je takowej divnej, skoro ouplne hnusnej. Ale rexem si, ze treba je f tom nakej umeleckej zamer, a ze je to treba vyxytany nekde ouplne jinde. Jenze podle toho Reflexiho sloupku mam takowej pocit, ze moje puvodni myslenka (jako, ze je ten web hnusnej) bude mit neco do sebe.... No jo no, to je ten dukaz, ze studowat na wejsce, jeste automaticky neznamena patent na rozum... :)) staci se podiwat na nejaky ty enzenyry... :)))) A jeste sem xtel neco.. Jo, a myslim, ze v tom samem casopise byl clanek wo SMS poezii a snad jakoby nowem smeru literatury. Nakej debil (tusim ze Udilo ze Strdic) se xlubi jaky je zwlastni psat basne po sms, kde nejni diakritika atd.. Paxe ten clanek zabejval, jaxe meni cestina, jaxe zkracujea tak podobne. Proste mi to pripadlo naprosto legracni, jaky sou ty autori takowejch clanku degeneri, protoze kurwa nejni zadnej problem bez diakritiky a uz se to propaguje wod ty doby, kdy tu zacal internet... Jojo... Skoda, ze hodne novinaru pise clanky vo necem, cemu naprosto nerozumej a s cim nemaj zkusenosti... Pral bych jim zazit Internet roku 1994.... :-)))

25.2.2002 13:30 - Hromy, blesky, speky


Tak tu máme pondělí a s ním i novej tejden. Tož to je celkem k nasrání, protože zase musím očekávat nějakej zasranej wopruz. Jako například dneska. Ráno sem si pospal, takže sem dorazil až na půl devátou. Co tady taky, že jo. Xaxru.. A hnedka sem narazil na shéfa a jako, že musí k doktoroj a že budu dozorovat. Taxem dělal dozor. Nejdřív sem asi 15minut sháněl volnou učebnu, páčto laborku, kde sem byl mi zamkli. A když sem nakonec byl úspěšnej, taxem tam posadil mutanty k počítačům a nechal je ať sjížděj porno sajty. Nic lepšího mě nenapadlo, co by mohli dělat.

Silně nesnáším, když někdo volá a ani se nepředstaví. Což u mobilu nevadí, protože se mi dycinky ukáže číslo volajícího, pokuď to nejni haxour a neumí ho sxovat.... :))

Jojo, tak nám zkončila olympijáda. Což mi říká, že se musím taky k tomuhle šílenství vyjádřit. Podle mě, je olympiáda naprosto pokrytecká akce. Naprosto totálne pokrytecká, kdy se pod záminkou celosvětové sportovní akce, vyhazujou peníze na propagandu, suvenýry a na doping. Není to o tom, že nejlepší by měl zvítězit, není prestižní již pouhé zučastnění se, ale nýbrž jen o tom, vyhrát. Jakýpak ideály, když celou olympiádou hejbaj prachy, prachy, reklama a hlavně drogy. Nejní to vo tom, že nejlepší vyhraje, ale vyhraje pouze ten, jehož trenéři sou nejprachatější a tím pádem dokážou sehnat prachy na anabolika, drogy či jinej sportovní fet, a to navíc na takový, který sou ouplně nový a ještě s nima dopingový komise nepočítaj a ani je netestujou. No a ti, který na super nejnovější fet nemaj, prostě musej požívat starej fet, teda s tím rizikem, že je vodhalej.
Takže mám ve finále takowej pocit, že nejlepší sportofci sou ty lidi, co si zahrajou fotbal, wolejbal nebo basket jen tak z prdele, nebo maximálně někde v ňáký třetí či čtvrtý vesnický lize a pak dou na piwo. Ale to co se děje ve vrcholovým sportu, nemá nic se sportem společnýho. Dyby bylo na mě, tak bych se vysral na nějaký dopingový komise, protože je to stejně jen šaškárna a prostě bych doping zlegalizoval. Ať si každej žere bobule jaký xce, dyxi kurwí zdrawí sám. No a navíc, dyž to Adidas nebo Nike zaplatěj... ?? Tak proč ne?? Jenže to co se děje teďka je pokrytecká hra na kočku a myš, kdy se všichni tvářej, že jako nic, že voni ne, a sem tam se akorát musí wokázat nějakej exemplární případ, takže to prostě wodesere většinou jen zlatej medajlista, kterej na kontrolu de, najdou mu zvýšený množství hemoglobinu a xudák je v píči, a to přestože na druhým místě je vo dvě desetiny pomalejší jinej user, kterej má taky zýšený množství hemoglobinu, ale jeho už nikdo neprudí. Tak k čemu kurwa takovýhle sportovní akce sou?????

Takže votázka je, esli se dneska vyplatí dělat sport na vrxolový úrovni a bez fetu, když stejně wokolo všixni fetujou??

Jo, abych nezapomněl. 5-ti tisící hit odchází do Teplic. Naši sportovci blahopřejí a přejí mnoho úrody.... :-)))

15:54 - No jo, ouplně byx zapomněl. V sobotu sem konečně skouknul film Akira a dostal mě ještě víc než Ghost In Shell. Takže, pokud máte rádi cyberpunkovou literaturu a navic ještě japonskou kinematografii (a to nemám na mysli piko piko pikoču), tak to prostě musíte vidět....... Takowééj hustééé film......!!!!

26.2.2002 09:10 - K posrani


No jo no. Je to k posrání. Sem se dneska těšil jakej bude klidnej den, jaxe wodpoledne staví znamej na špeka, hodíme řeč a pudu domů. Jenže ouha, člověk míní, život mění. Kurwa phiks. Sem se dozvěděl, že za a) budu muset wodpoledne hlídat nějaký lamery a zejtra, že sedím u obhajob, pozejtří sedím u obhajob a v pondělí taky. Dyž už nic jinýho, tag si aspoň pořádně zaprudím.... :-)))) Poslední šance....

Jsem na dně s penězma. Mám poslední kilo a s tím musím vydržet až do štvrtka. Paxe zase obohatím posledníma třema litrama. To bylo docela štěstí, že sem si před odchodem na civilku ulil z wejplaty pjetadvacet litrů jen tak na osobní spotřebu. Sem teďka na sebe pyšnej, páčto sem díky tomu nemusel žít z nějakejch připosranejch dwou a půl tisíc co sem dostával jako pozornost.

Sem ňákej wospalej. To počasí si se mnou docela hustě zahrává. Nejdřív je hezky, pak xvíli sněží, aby to zase za dvě hodiny roztálo a začalo pršet. Prostě mazec..... No nic..... Aj hef work. Fčera sem registroval doménu, taxe musím podívat, esli už xodí.......

15:37 - Dobrá prdel. Honím "hackera" a je to docela dobrá zábava. Možná ještě zajmavější než něco hakovat. Sice je fakt, že moje šance na fyzický dopadení usera je malá, defakto je rovná nule, ale už jen za tu prudu to stojí... :-) No, asi minulej tejden sem v našem subnetu wobjevil počítač, ke kterýmu se nikdo nehlásí. Po bližším průzkumu sme s kamošemem přišli na to, že na jistém, velmi vysokém portu je naistalovanej psyBNC2.2, což je irc bouncer. No, a dneska sme se dostali trochu k tomu, že sme dumpli komunikaci z daného ipčka a z danýho portu a po jeho analýzem sem zjistil ke kterým irc serveru je připojenej. Samozřejmě, že to byla nějaká zasraná cizina, přesně řečeno Amstr, taxme po ještě pečlivější analýze přišli na jméno usera a na jakým kanálu visí. Musej to bejt nějaký lameři, páčto jejich komunikace neprobíhala šifrovaně (což navíc psyBNC možná umí - nebo po přidání patřičného modulu), takže to nebyl až tak velkej zasranej problém. No, na tom kanále sem poslal dotyčnýmu userovi mesydž, jako že je připojenej z haklýho stroje a nic mi neodpověděl. Za to asi po patnácti minutách se do mě pustil ňákej jinej týpek (a to sem žádnou veřejnou mesydž neposlal - kromě tý jedný soukromý), taxem mu vysvětlil, že xci mluvit s někým jiným a ne s ním, tak vyhodil "ok ok" a zase zmizel a já se hodil do away módu. No, asi po dalších deseti minutách se znova wozwal ten user jen s hláškou "pls ..... ", taxem mu poslal "what?" a won se okamžitě wodhlásil a sním i další tři lidi. Esli sondowal moji přítomnost nevim, ale za tu prdel to stálo.... :))) Takže teďka budem snajfowat komunikaci celou noc a huvidíme co se z toho vyhrabe....

27.2.2002 10:33 - Zátah na haxoury II


Ano, je to tak. Guru českých haxourů se stal guruem i Rumunskejch haxourů. A jak dopadla moje honba za hakerama?? Defakto tak jaxem predpokladal. Zůstal sem celou noc připojenej na daným irc serveru, ráno sem zjistil, že se mě pár lidi snažilo zkontaktovat, ale nevim, esli to byly nějaké náhodné pokusy z danýho kanálu nebo ne. Páčto W. nezapnul na noc snajfra, takže sem si nemoch přečíst vo čem si povídali. Ale estli tlachali v rumunštině, tak bych z toho měl stejně hovno. Faktem zůstává, že na přelomu třetí a štvrtý hodiny podle ntopu ustal jakýkoliv provoz na daným serveru a portu, takže mám pocit, že můj výstřel zasáhl cíl. :-)))) Co se dělo dál nevím, můžu jen domejšlet, ale docela bych chtěl vidět ten frkot, jaxe ti lidi tvářili, když userovi menem K-(cenzored) přišla mesydž, že je připojenej z haknutýho kompjůtru... :-)))) Jestli jim začal mozek šrotovat, páčto si zaručeně nemohli bejt jistý tím co se děje, esli po nich někdo de, nebo estli to je jen nějaká provokace. Bug ví, ale za tu prdel mi to stálo. :-))))
Což zaručeně neznamená, že by nemohli bejt daní týpci o krok předemnou, páčto nevim, jak dlouho je danej stroj haknutej, takže měli dost času naistalovat si tam nějakej snajfr a monitorovat si provoz na síti. Což je asi největší nebezpečí, který mi docela nahání hrůzu.

Jináč dneska sedím u obhajob, takže ze zážitků nebude nic. Však včera sem se qečeru příjemně zhulil s Ondrou za řekou Xrudimkou, asi hoďku a půl sme seděli na stole u letní hospody a jen tak tlachali. Prostě jeden z těch příjemnejch večerů se džojntem.

Mám půčenou Velkou knihu komixů. Zatím teda první díl, ale sou tam všechny základní komixy, který kdy vyxázeli v Abíčku (pro neznalé časopis ABC), takže sem si včera znova zwopáknul geniální dobrodružství vesmírný lodi Galaxie, znova sem slintal nad Vzpourou mozků (což je podle mě bezkonkurenční českej originální komix, ve kterým nejsou žádný mimogáči), konečně si přečetl, Martinem obdivovaný, příběhy Johna Cartra na Marsu (a je to fakt dobrý hácé). Paxem koukal na Království, jenže asi dvacet minut před koncem sem usnul, tak newím jak ten díl dopad. Nu což... Newa...

Dal sem si z internetu tahat filmy Petera Jacksona. Nikoliv pána prstenů, ale jeho klasický horory jako Bad Taste či Braindead... :-)))

14:36 - Paradní Americká masáž od drogách.

28.2.2002 10:26 - Po... po... po... pos...


... poslední únor. Jojo, takže mi přišel papír, že 19týho března finýto, konec, ende, koneu, prostě adios civilkos!
Taky sem zaslech, že zejtra přijde novej civilkář a probleskla tu nějaká hláška, jako že dostane můj kompjůtr. Sheriff prej nařídil. Jenže xudák si myslím, že sem tu dneska naposledy, což nejní prafda. Takže budu svůj kompjtr bránit do poslední xvíle a do posledního dexu. Nejsem blázen, abych se tu tři neděle ještě nudil. :-))) Když toho ještě můžu tolik nasosat... :-))

Děsně si ulítávám na Electric Hellfire Club - Unholy Roller. Fakt zasraně vynikající album. Vřele doporučuju....

Takže, fčera sem odpoledne seděl u obhajob. Mega zábava. Pozorovat fšexny ty lidi, jaxe snažej odprezentovat svoje práce. Je krásně vidět, jak je člověk v takovým okamžiku zmatenej a defakto ouplně v prdeli, protože to nejní nijak snadný. Sám sem si tím prošel, ale z pohledu člena komise, je to mnohem, ale mnohem zábavnější. Vám totiž de vo hovno, ale prezentujícímu studentovi nikolif.. :-)) Na vás, co by na členu komise záleží jeho bytí a nebytí, i když v tomhle případě šlo vo howno, což mi ale nezabránilo pokládat otázky na téma, kterému se dotyčný snažil celou prezentaci vyhnout, páčto mu očividně nerozuměl, ale má co společnýho s tématem seminárky. (pozn. tak to je kurwa divný souvětí :-)) Takže když deset minut poslouxáte blábolení o sítích, jako že sou WAN, LAN, že existujou haby, bridže, routry a podobný nesmyslnosti, ale žádná zmíňka o adresování, adresních prostorech, tag to vám prostě nedá, položit otázku jako třeba "To je všechno zajmavé, co nám tu říkáte, ale neslyšel jsem tu žádnou zmíňku o adresování v eternit sítích, jenž s problematikou velmi souvisí. Mohl byste nám tedy říct, jaký je rozdíl mezi veřejnými a nveřejnými adresami???" Prostě megablbost, kterou musí znát každej, kdo aspoň jednou zapojoval počítač do sítě, a teďka čekáte, koukáte, kroutíte vočima, popřípadně cuknete levým koutkem úst, jako byste naznačovali úsměv. Samozřejmě, že vystresovanej student vidí, že je v píči a taxi vás všímá. Taxe po xvíli usmějete a řeknete "Myslím, že to by nám mohlo stačit. a napíšete do protokolu 20 bodu ze třiceti. :-))))

Jináč sem fčera wotestowal hulení co sem dostal. Takový postarší, strašně suchý, taxem ho asi před tejdnem dal do mrazáku s kuse pomerančový kůry, aby trošku navlhlo a chytlo vůni. A fčera sem ho testoval. Na chuť mizerný, ba přímo hnusný, každopádně sem měl asi 10 minut co dělat, abych toho špeka rozdejchal. Spolubydlící dělal palačinky, páčto ho přepadla žravá jaxvině. Takže to dopadlo, že asi hodinu dělal jednu palačinku za druhou, abysme nakonec sežrali defakto půl kila mouky, ňáký to vajíčko a trochu mlíka, či co se do toho dává. Dále sme k palačinkám vedli vedli hovor, s čím vším by se daly jíst, s čím by byly nejlepší, akorát, že to byly jen zhulencký kecy, páčto sme byli rádi aspoň za marmeládu. :-)))

Du žrát....

13:17 - Konečně se podařilo M. rozxodit připojení k MS Exchangi durch fajrwol. Ztrávil sem pár hodin tím, že sem řešil co fšexno se musí forwardnou do intranetu. Fšexno bylo OK, teda podle dokumentace u MS a podle toho co sem našel na Netu. Jenže pořád to nefungovalo. No nakonec sme přišli na to, že Windows95 potřebujou kromě forwardnutý tcp/135 (erpécéčko), ještě navíc udp/135. Což mě teda nasralo, protože na supportu vo tom MS nic nexčípe, ale zato je to napsaný ouplně jinde a v jiný souvislosti a jen u Win95. Jojo, wokna sou pjeknej humáč, nepočítaje v to, že kdyby se někdo pozastavil, proč někdo xce mít přístupnou Ekčenž skrz fajrwól. Já bych do toho taky nešel, ale zákazník je zákazník, a některejm lidem nic nevysvětlíte a proto jakákoliv snaha o vysvětlení je zbytečná ztráta času, kterej můžete využít zcela jinak... :-))) A užitečněj.

MOUdREJ NAViGátOR
[CNW:Counter]