MOUdREJ NAViGátOR
3.12.2002 - 21:47Samotáři


Hmmm... První zápis z novýho bydliště. No moc hustýýýý.... Mít Interfernet až na pokoji... :-)))
Hmmm, je prostě děsná náhoda když poznáte fajn holku a můžete ji považovat za dobrou kamarádku a nechcete opakovat starý chyby.

Zpráva pro Intergalaktickou radu nejvyšší priority:
Nemám vám co poslat. Žádný moudro ze mě prostě nevypadne.


4.12.2002 - 20:14Útok zběsilých jezdců


Zpráva 8756433-34 pro Třetí oddělení:
Pozemšťané sou divní. Furt něco hledají a učí se v tom chodit. Řeší moc věcí, který my neřešíme. Dnešní drobný test v centru města Prahy způsobil, že obyvatelé začali zmatkovat, vypadla jim skoro veškerá hromadná doprava, a byli nuceni chodit pěšky. Jedno drobné poškození rozvodného energetického systému a tak velkej zmatek.

Poznámka autora: Hmmm. Viděl jsem včera Samotáře. Já opravdu nesnáším tyhle filmy ze života. Není to špatnej film, ale tak moc připomíná realitu. Vlastně ani nechápu, proč se na něj lidi dívaj a proč se smějou. Asi proto, že to znaj. Ale scénářů jako jsou Samotáři by se dalo napsat tisíce. Tisíce drobnejch epizodek ze života, kdy prostě potkáte třeba nějakou holku, se kterou si po dlouhý době rozumíte a nebo vás něčím zaujme. A to tak dobře, že ji chcete poznat víc. Nemyslím tím jen sex, ale prostě vědět jaká je, jak žije, co cítí. A pak mejdan zkončí a vy odejdete pryč. Dva měsíce si žijete svůj vlastní život a pak si na ní najednou vzpomenete. Jo, co dělá, vždyť s touhle holkou jsem fakt dobře pokecal. A tak si seženete přes kámoše číslo. Telefon. Je to o telefonu. Máte číslo a můžete se někdy ozvat. Vyrazíte na kafe a čaj, pokecáte. Dozvídáte se spoustu věcí, co a jak, jak se vede, kde sou bolístky. Rozumíte si moc dobře, prožijete parádní večer se spoustou skvělejch lidí a je zase konec mejdanu. Najednou víte, že jsou prostě věci, se kterejma tý holce prostě pomoct nemůžete, chtěli byste, ale nevíte jak, že jsou prostě lidi, který jí můžou pomoci více. Ale bolí to. Takovej je život, každej z nás je samostatnej svět, samostatnej vesmír, mírně a bez bolesti "samotáři", ať chcete nebo nechcete. I když se tomu bráníte, furt hledáte. Tenhle svět je o hledání. Potkáváte a potkáváte další a další lidi, který se mihnou vaším pohledem na svět, a zkončíte zase u čísla. Telefon.
Jo, a důsledek je, že se vám v telefonu hromaděj čísla na lidi, který vás někdy nečím zaujali, třeba jen drobností. Prostě tím, jaký sou. Máme to těžký, ale!!!!!!! kurwa, já se zase smějůůůůůů.....
Jo viděl jsem dokonalej film. MAZANÍ HOŠI. Vynikající komedie pro zhulence, ale faaakt hustáááá... :-))

Ale jak já nesnáším výraz, zjednodušeně řečeno, "budeme kamarádi". Ten bolí, ale jinak to prostě nejde. Což mi připomíná, že zejtra asi nic nenapíšu, protože nám nejde v tuhle chvíli v práci net.


5.12.2002 - 09:53Pár rad do života


Zpráva zprava: Při přecházení silnice se nejdříve rozhlédněte vlevo a pak vpravo. Při zachování správných postupů možná přejdete i ve zdraví. Ohříváte-li na navíc svého psa v troubě, nezapomeňte mu vysvětlit, že při pohledu na svý vnitřnosti rozhozený po stěnách mikrovlnky, nemá ztrácet hlavu. Pokud již není nalepena na průzoru.

20:21 - Právě sem dokouřil brko, jo podlehl jsem pozemské droze, a přicházím na to, proč lidi zdánlivě furt zmateně pobíhaj. Jo, jenže voni hledaj. Kluci holky, holky kluky, chlapi ženský, ženský chlapi, mimozemšťan všechny. Jo, podlehl jsem hledání, a začínám chápat proč maji lidi mezi nohama fakt divný věci. Jenže není to jenom, řekl bych, touha po rozkoši vznikající při páření, ale nýbrž po něčem, co lide označují jako "přítomnost někoho blízkého", zcela nepochopitelně je baví se prohrabovat ve vlasech, držet se za ruce a podobně. A tak furt hledají.

Navíc sem měl dneska fakt dobrýho džouka. Hodně hustej matroš, viděl jsem pak spoustu andělů, čertů a mikulášů. Fakt výhul. ;-)

Zpráva č. 34523 do Osobního tajného deníku


6.12.2002 - 00:27Průsery?


Spusta lidi si mi stěžuje, že sou v prdeli. Co se na to dá říct, je to furt dokolečka... :) a já na to jednomu znamýmu odepsal:
Příchozí mesydž: ja sem v ni uzavrenej nejka porad, jen kdyz se naleju, nebo sem v praci a na vsechno zapomenu, tak sem uvolnenejsi. Ale zase aby jsi si nemyslel, ze jsem nejak v pici to nejsem, jen proste nejsem stastnej a lidi me v tom moc nepomahaj, kdyz vidim vsechny ty ksichty na ulici, tak me to nekdy vadi...nic jinyho

Odchozí - jako má - mesydž: hele, clovece, a myslis si, ze jsi jedinej komu se tohle deje? ty se nalejvas a ja si proste jednou za cas proplachnu hlavou extazi. a sme voba stastny, jenze paxe rano objevi kocovina a des makat, v praci zapomenes, protoze makas a nemas cas myslet, a za cas se zase naseres, des se nalejt, a si zase stastnej, pak ti do toho vleze zenska, konecne, asi jeste stastnejsi, protoze nemusis az tak chlastat, eckovat a resis jiny veci, pravidelne soustas, si proste spokojenej clovek, jenze paxe stane pruser, zenska od tebe zmizi, a jedes si zase parit, mas blby nalady, neco se sere, a nevidis to obcasny dobry veci, zase v tom edes... pokud mi rozumis... :-)))))))


7.12.2002 - 13:50Ne! To nejsou průsery!!


To je život.

Zpráva č. 001 pro Odbor monitorující průsery na planetě Zemi: Ňákej idiot založil vaše oddělení a já mu musím posílat informace. Ano, pokud chcete navodit totální destrukci planety zevnitř, musíte mezi lidi zanýst pohodu a klid, aby si začali říkat "kurva, něco je špatně. všechno je dobře." Tento paradox dokáže jakéhokoliv obyvatele planety natolik rozhodit, že z toho zaručeně bude v prdeli.


8.12.2002 - 17:48Nedělní odpoledne


Jo, včera byl v práci výpadek proudu. Samozřejmě všechny mašiny najely tak jak měly, až na tu moji soukromou, protože je celá vysraná. Starej server wod Compaqu, ale dobrej stroj. Akorát by měl mít paritní paměti, jenže se mi podařilo sehnat jen 32mega a to je zkurveně málo. Tak jsem tam vrazil nějaký starý EDO mramky, mašina je schroupne, jenže pak po initu scsi rozhraní, těsně před bootem systému se provádění zastaví, podělanej bios vyhodí hlášku, že nejsou v kompu paritní paměti a čeká buď na enter na stopnutí mašiny a nebo na tlačítko 'S', který vypne nějaký ty nesmysly s korekcema a mašina začne bootovat. Jenže průser je, že se to tam nedá nastavit nikde defaultně, nebo sem to přehlíd :-), a prostě teda musím tu klávesu zmáčknout. A to mě sere, a část sobotního odpoledne sem řešil, jestli mám jet do práce kvůli tomu podělanýmu eSku nebo ne.

Nevím proč, ale mám pocit, že sem asi ovlivnil nějakou část lidí okolo sebe. A to jen tím, že si vlastně zásadně dělám co chci. A přitom jen málo lidí okolo mě ví, proč a co dělám, a kdo jsem. I taková bejkovina jako tenhle deníček. Když se to tak vezme, je to hrozná blbost, taková krávovina, která vznikla jen proto, že sem se nudil. Nic Víc. A sou tam věci, který bych nikdy býval radši nenapsal. Ale to je život a vo to tu de. Kurwa fix, já tuhle hlášku nesnáším. Říká ji snad každej vokolo mě.


9.12.2002 - 15:13Zima jak svině


Zpráva 3456 pro Odbor na kontrolu počasí:
Do háje, co to tam děláte. Přitopte trochu, ta zima se nedá vydržet!!!!


10.12.2002 - 09:25Čtěte pořádne!!!!


Zpráva 3457 pro Odbor na kontrolu počasí:
Psal jsem: ZVÝŠIT TEPLOTU!!! NE SNÍŽIT!!! JE MI ZIMA!!!!! KRETÉNI!!!!


11.12.2002 - 19:59Myš dne


Zpráva pro Politologické oddělení při Institutu vzdělávání se na vyšší politické cíle:
Jakýsi drobný (z hlediska nekonečnosti vesmíru) územní celek bojuje proti zbytku planety v rámci boje proti terorismu. Vedlejší důsledek celého podniku bude, že pravděpodobně na celé Zemi bude legalizována marihuana.

23:08 - Vypadlo ze mě moudro: Všichni sme svým způsobem nějak postižený.

23:21 - Helejte, xichti, přemejšleli ste někdy nad tím, jestli ste měli nějaký vzory??? Někdy, aspoň ňákej??? No já sem se čas od času snažil zařadit mezi nějaký hnutí, ať počínaje oi, přes punk, hc, skate, a všechny ty nesmysly, kterejma ste prolítli, třeba díky muzice. nepočítaje v to drobný pokusy státi se neohipíkem, které skončily na tom, že sem nesehnal kalhoty do zvonu, no ale stejně bych vypadal jako čůrák. a přemejšlely ste někdy nad tím, jestli vás někdy nějaká osoba oslovila něčím víc, že jste se pak pokoušeli ji třeba napodobit? Tim Leary? Jako visionář LSD. Jak jeho náhodnej objev oslovil takový strašný kvantum lidí. Každej z nás se nechává více či méně ovlivňovat svým okolím. A to se nemusej wokolo vás nacházet samí Timové. Stačí jeden Timur a jeho parta. Přejímáte občas nějaký hlášky, který slyšíte někde jinde a líběj se vám. "To je námrd". "Ty krávo." "Boost."
Přemejšleli ste někdy nad tím, jestli byste chtěli být pro někoho vzorem? Nebo aby vás lidi obdivovali, prostě něco, co se vyjádří snadno a jednoduše pojmem sláva? Z jedný strany, by mě to těšilo, protože co víc potěší lidskou egoistickou dušičku, než když je centrem pozornosti. Ale přicházíte tím o část svého soukromí, a navíc okolo sebe budujete jistou auru něčeho, co nejste. Ale co byste na takovým člověku obdivovali? To co okolo sebe vytváří, tu zkreslenou iluzi něčeho hustýho, jak chlastá, fetuje, hulí, jezdí na akce a nic neřeší. Nebo to co je ve skutečnosti, člověk jako každej jinej, se svejma problémama, s nechutí pracovat, se svým chováním, naprosto úplně to co máte vy, a stejně jako vy si prostě někdy pomáhá psaním, skládáním hudby, kreslením, sportováním, obžérstvým, čím chcete.... A když svůj idol znáte jen z knížek, víte jakej je doopravdy??? Víte co přesně myslel tím, proč zrovna tohle napsal takhle, není to úkol pro takový ty lidi co se zabejvaj třeba literaturou a celou svojí práci maj založenou na tom, že řešej proč zrovna tohle autor napsal tak jak to napsal. A píšou vo tom strašně dlouhý pojednání, který se pak řešej na různejch konferencích, kde vlastně řešej, jestli to co literární věděc napsal, napsal správně...
Ty krávo, dobrej model.


12.12.2002 - 19:59e


Zpráva č. 45632 pro Zdravotní odbor:
Jak nad tím tak přemejšlím, nejsem si jistej tím, že bych se byl vysral. Buďto sem se vysral a nepomatuju si na to, a nebo sem se nevysral. Každopádně to nevím jistě, protože se mi zrovna srát nechce. Jenže tím, že si nejsem jistej, jestli sem se vysral a nebo ne, sem si posral srací kalendář, protože pravidelný sraní je zasranej návyk a jakmile se nevyserete v obvyklou dobou, pak už se tak dobře nevyserete. Protože serete pod stresem z nepravidelnýho vysrání se. A to dost nasere.


16.12.2002 - 00:37boha jeho, pondělí


což mi říká, že du za pár hodin do práce. ty kráwo, mám za sebou naprosto luxusní wejkend. lepší už snad bejt ani nemoch. takže sem zase v tuhle xvíli děsně zhulenej. :-)
Jo, a když sem jel teĎka metrem na byt, taxem v něm viděl luxusní reklamu: Jestli se na vás ještě nedostalo, omluvte nás, máme toho teďka fakt moc. - Združení pražských kapsářů.

14:43 - Hmmm... Napad sníh. Prohrál jsem sázku. Sem se včera jen tak z prdele vsadil, o jointa, ze nebude sněžit. A sněžilo. Zrowna, když mi došlo hulení. Paradog.

22:55 - Boha jeho, já mám prázdnou hlavu, chtěl bych něco napsat, ale nemám slov. Fakt mě naprosto nic nenapadá a připadá mi tady blbý se rozepisovat wo tom, že prostě nemám co napsat. Něco byste ste chtěli napsat, ale nemáte slov. Sere mě to. Serou mě tyhle návraty do reality. Připadám si jako, že dojíždím na zbytky síly. Ale to je fuck.


18.12.2002 - 13:44Už zase...


Zpráva č. 34576894-FF7A pro Intergalagtickou radu:
Na planetě se rozjíždí zajmavej podnik. Nějaké, kdysi náboženského charakteru, svátky, jenž se vyznačují masivními jatkami v ulicích, kdy jsou vražděny tisíce kusů místního živočicha žijícího ve vodě, a tisícemi zničených lesů. Význam těchto oslav mi uniká, protože ač na první pohled jsou všichni radostní, propadají všichni depresím, lítají po obchodech a většina obyvatel žije v neustálem stresu. Lidem nerozumím a dost se jich bojím. Jsou nevyspytatelní a žijí dvojí životy.

Soukromá poznámka: UŽ JSOU TU ZASE!!! TY ZKURVENÝ VÁNOCE!!!! l


20.12.2002 - 09:35Dovolená


Dneska poslední den v práci. Začínám mi dovolená. Už bylo na čase, protože řádí kolumbijská chřipka, a já už se jen těším až budu spát do pravýho poledne.... Celej tejden... Hardkór.
Jo, miluju počítače, protože jen díky jim můžete dostávavat takovéto emajly:

Vazeny pane Jxxxx,
na zaklade naseho dnesniho rozhovoru Vam zasilam presny popis
reklamovaneho
PC:
fa 1000000412 z 4. 4. 2002
cislo pc: DT 039 349/0302
doslo zrejme k samodestrukci disketove mechaniky

Pane Jxxxx, prosim Vas navrhnete reseni, jak tuto zavadu odstranit.
Dekuji a jsem s pozdravem

Simona Yyyyyyy
asistentka MUDr. Xxxxxxxx
Narodni XX, 110 00 Praha 1
tel: +420 123 123 123
fax: +420 123 123 124
xxxxxxxx@xxx.cz


21.12.2002 - 02:10pOZNÁMKA


Mě se chce spááááát. Proč ještě, kurwa, nespím????


23.12.2002 - 02:10Vánoce


Ukončil jsem vánoční šílenství. Nakoupil dárky, drogy, zkritizoval všechny ty šílence co lítaj po venku v honbě za žrádlem. Kurwa, kdybyste viděli, kolik žrádla lidi nakupujou... Fakt nechápu jak to všechno xtěj sežrat... Prostě a jednoduše.... Tak už zase po roce, mámet tu zkurvený vánoce.


24.12.2002 - 17:13Vánoce


Máte poslední šanci překontrolovat jestli máte všechny drogy na vánoce, protože by se vám mohlo dost snadno stát, že zejtra vystřízlivíte a ty dojezdy....


29.12.2002 - 19:07Klid


Fakt hustej povanoční dojezd. Nesnáším, fakt nesnáším vánoce, protože o vánocích se dějou fakt hnusný věci, zwláště lidem, kterejm se dít nemaj. Ale snad to bude v pohodě.

Jinaxem teďka koukal na nějaký scifi Barbarella, a dooost hustý porno, navíc před večerníčkem.


30.12.2002 - 21:22Rekapitulace


Tak jakej byl letošní rok??? Vzal, vzal mi takovou strašnou sílu věcí, byl to snad nejhorší rok mýho živat. Nevim proč, ale všichni lidi vokolo mě říkaj obdobný věci. Když vidím to strašný množství tragédií, fakt nevím. Raduju se z maličkostí, ale ty nevydržej dlouho.... A tak aspoň joke:

Happy NY


31.12.2002 - 02:59kapitulace


Hmmm. Mám v hlavě rachot. Připadám si jako robot, kterýmu přeskočil jeho program a hodil se do nekonečný smyčky. Pořád řeší jedno a to samý, furt dokolečka. A je z toho zasraně unavenej, až takovým způsobem, že nemůže usnout. Fakt tomuhle světu nerozumím. Vůbec ne. Všem se dějou věci, někdy dost hrůzný, a popravdě řečeno, teďka asi potřebuju svým způsobem pomoct. Cha, jenže mý problémy nevyřeší jen tak někdo. Sou to hrozný stavy. Nevíte komu máte věřit a komu ne. V hlavě se motá jen těch pár vět, pár slov a jinak děsnej rachot, protože nevím kudy kam se dát. Boha jeho, nějak nevím... Tak jakej budeš roku 2003???? Teďka se nechám jen přeqapit.....


MOUdREJ NAViGátOR
[CNW:Counter]