MOUdREJ NAViGátOR
2.listopad.2002 - 15:56den za dnem, měsíc za měsícem, rok za rokem


Mám někdy takowej pocit, že život letí čím dál tím rychlejc. Když je vám šestnáct a sedíte v lavici, zoufale počítáte dny do prázdnin a čas neletí a neletí, každá posraná minuta se vleče a vy se jen těšíte až uslyšíte poslední zvonění dne, abyste vylítli ze třídy, naklusali do šatny, pak na oběd a hurá domů. Co s volným časem odpoledne? Čím sem starší, tím víc mám pocit, že je všechno rychlejší a rychlejší. Snažím se hodit svůj život do nějakejch ustálenejch kolejí, ale myslím, že to nejde. Snažím se o jakous takous kontrolu nad svým konáním. Zjišťuju, že okolo mě je nadbytek informací. Strašně moc informací. Samý nuly a jedničky. Ano/Ne. Dobře/Špatně.....

Jak si z tý záplavy vybrat jen to co nutně potřebujete, co z toho??? Mám v hlavě strašnej rachot. Asi jako každej. Čím sem výjmečnej??? Sám nevím. Někdy nevím, co mám světu nabídnout? Snad jen to, že existuju? Ale proč? Proč sem se musel narodit? A mám vůbec rád svý stvořitele???? A můžu mít to co chci? Mám to co nechci? Strašnej bordel v hlavě. Sliby. Chyby????

Někdy si tak říkám, že padám z jednoho průseru do druhýho. Celý žití není postavený na radosti a štěstí. Stačí se podívat okolo sebe. Samej průser, samý neštěstí. A nakonec veselý skotačící zvířátka. A vůbec, nemám nějak náladu.

22:13 - No vzhledem k tomu, že mám navrženej novej engine deníčku, teďka omezím psaní, abych moch během několika dnů dodělat, a hlavně převýst texty. Musím se zbavit některýho zbytečnýho marastu a sraček, co se mi za dobu trvání deníčku nashromáždil a celej ten systém pokud možno zjednodušit, tak aby tomu rozuměli i mimozemšťani. Ti hlavně... :-)))


5.11.2002 - 09:56chlupatý kaktus


Proběhla měření chlupatých kaktusů. Dle výpočtů má průměrný kaktusový chlup 5cm a 23mm.


6.11.2002 - 09:16chlupatý kaktuz


Včera večer proběhl opakovaný test planetárních opojných nápojů založených na bázi chemikálie nazývané místními ethanol. Fakt hustej nářez. Kolem druhé ráno došlo ke ztrátě signálů příjmaných zrakových čidlem a k narušení funkce středního ucha, či jakej nesmysl se stará o udržování rovnováhy.

Jinak se du účastnit experimentu se stěhováním 600Kg železa.


7.11.2002 - 09:26jesus king superstring


Hmmm... Máme tu štvrtek. Myslim, dny na týhle planetě už mi nějak splívaj jeden do druhýho. Ráno se probudíte, dete za výzkumy a paxe vrátíte. Bud v normálním stavu nebo pod vlivem pozemskejch návykovejch chemikálií. Hmm.. Sou špatný, rozládaj mí tělo, ale tady je berou všichni. Řek byx, že nejlepší co pozemšťané kdy vymysleli a vypěstovali je konopí, jenž obvykle bývá konzumováno pod názvem marihuana. Jo, to si dáte takhle pár prásků a hnedka mám pocit, že sem se vrátil na svoji rodnou planetu....

Kromě toho spím. Teďka docela hodně. Třeba deset hodin v kuse. Je to příprava na velkou cestu na kterou musim bejt vyloženě fit. Přijít někam vysračkovanej, použiji-li výraz místního domorodého obyvatelstva, není úplně až tak nejlepší.... :-)

14:42 - Hmm.. Chtěl jsem něco napsat, ale nějaxem zapomněl co. Řešil sem nějaký drobnosti a vykecával se známejma na domácí planetě....

19:40 - No jasně. Huž sem si vzpomněl, co sem to chtěl. Sledování medií. To je velmi důležitá činnost, kterou dělám pravidelně každý den. Sledovat média musíte, abyste získali přehled o dění na Zemi. Každej večer zpracovávám nově získané zprávy a posílám je do informačního centra Intergalaktické rady. Tam je vyhodnocují a zjišťují, jestli jsou významné pro plánovaný útok vůči planetě. V poslední svodce byla také informace o potápěčích ze společenského útvaru zvaného Česká republika. Poctivou četbou jsem došel ke zjištění, že čeští potápěči mají neustále problémy. Tu se jim jeden sám zabije v nějaký jeskyni, pak další utone v Chorvatsku a nakonec při průzkumu jakési utopené lodi v Rudém moři málem zahyne celý výsadek i s reportérem (viz. www.idnes.cz). Hlavní velitelské ústředí v čele s Jeho Emancipací Lordem Vykonavatelem Drzch-kreschlem MCXII označilo tuto informaci prvním stupněm strategického významu a oznámilo, že plánovaný námořní útok bude provedem právě vůči České Republice. Byl mi zvýšen příjem.

Jo, taky sem se zmínil o svém kolegovi, který mi byl přidělen. V poslední třiceti letech byl vysazen mezi delfíny, aby s nimi navázal kontakt. Sám na tyto časy vzpomíná jako na nejlepší část svýho života, samá pohoda a žádný problémy. Navázal úzkou spolupráci mezi Intergalatickou radou a Shromážděním moudrých (což je okruh volených delfínu) a výsledkem je podepsání dohody o vzájemné spolupráci při vyhlazování lidské populace. Nyní bohužel v podobě štěněte trpasličího špice sleduje chování lidí vůči přírodě a ostatním živošným druhům a od samého počátku je stíhán krutými nehodami. Nejdříve v zápalu testování odolnosti lidské pokožky na obličeji vůči psím zubům, vypadl z přenosné kabely na žulovej obrubník tak nešťastně, že si vymkl přední nožičku a vyrazil dech. Předevčírem v zápalu poctivosti, když prohledával podlahu a zjišťoval co všechno lidi odhoděj na zem, sežral zase nevědomky kus hašiše, takže měl co dělat, aby se neprozradil. A navíc sem z něj měl srandu, protože se choval jako člověk, když je zhulenej. Veškerá snaha o jakoukoliv akci, byla velmi viditelně poznamenávána pocitem, že "musím dělat normálního", byla odměněna smíchem, protože prostě občas chvíli neovládal koordinovat svý štyři packy. Zamotával se a nestačil reagovat na trapné příkazy svého "páníčka", kterými se jej pokouší vychovávat a zcela vůbec neví, že je to úplně zbytečný, protože jeho Onýsek je ve skutečnosti někdo úplně jinej. No a dneska sem ho málem navíc přišláp na schodech, za což sem byl odměněn fakt nechutným výrazem typu "Ty hajzle, si mě málem zašláp" a když sem se pokusil odpovědět (no samozřejmě, že sem nemohl promluvit naší řečí, abyx něco neprokec), taxem aspoň řek "ježíš, onýsku, prooomiň".

Jináč čtu knížky. Zrovna Ubika od P.K. Dicka. No normálně, já toho chlápka možná i chápu. Schizofrenik, navíc si ulítával na amfetaminech, aby stih přes noc napsat strašný qantum stránek. Ubik je krutý dílo. Nevíte, která realita je správná. Nevíte jestli jsou hlavní hrdinové živí a nebo skoro mrtví, nevíte vlastně kdo je žije a kdo mrtvej, ke zkomplikování celýho příběhu dochází k časový regresi. no prostě hustý. dick se nedá odvyprávět, ten se musí přečíst. je to fakt hardkorový scifi.


8.11.2002 - 10:14ÚLEVA


Protože sem se luksusně vysral.

13:25 - Když jdete po městě, stačí otevřít oči. Najednou uvidíte ten celej život ve větším měřítku. Vozy, spousta vozů, spousta tramvají, každej jede svým směrem. Lidi se kolem vás míhaj, svejma životama, narážejí do vašeho života, lidi postávající před domy a kouřící cigarety, lidi, jen malý jednotky přenášející nějakou informaci. Město je mozek, kterej řídí nějakej větší organismus. V našich mozcích probíhá tentýž proces, jenže v jiném časovém měřítku, daleko zběsileji a rychleji. To co se vám zdá pomalu, může bejt pro někoho jinýho rychle a obráceně. Město je jeden velkej živoucí organismus, kterej se může kdykoliv zvednout a odejít.

Zpráva 345876/45EF01


16:14 - Začíná wejkend, začíná pařba, začíná návrat na rodnou planetu, začíná SAJGÓN!!!!!!!!!!!!!!! Bude ... kdo ví co bude?


11.11.2002 - 12:08Elektrika


Prej omylem nam vypli elektriku. Cela naše osádka byla asi 15 minut bez energie, takže bylo howno co na práci. Dali sme si čaj a bábovku. :-)

20:09 - Zpráva 09484FAFA/5685 pro Odbor pro sledování chování agentů chodců a pro Informační oddělení Třetí kontrarozvědky a k rukám místopředsedy Rady pro sledování počtu změn v chování jednotlivých členů Intergalaktické rady pro zničení planety Mars Jeho Excelenci Místodržitele vyznamenání XC-BF třídy A Galaktika Thhrshe -15:

Add 1) V Rigráku jsem upadl v kontakt s agentem 456/FF-MS-05, kterému jsem předal šifrovanou zprávu o stavu účetnictví Knihkupectví na Růžku a dal si s ním závitek pozemské drogy marihuany. Upadl jsem v nakaši, což je označení domorodých konzumentů pro stav, jenž obvykle přichází po inhalaci většího množství této drogy. Dovoluji si tímto Odbor nenápadně upozornit na pravděpodovný návyk agenta 456/FF-MS-05 na tuto látku, čímž je ohrožen plánovaný útok. Během výzkumů podzemí jsem přišel na to, že tato látka je dodávána Odbojem v rámci Akce za prohlédnutí původního domorodého obyvatelstva. Bohužel aktivita této ilegální nadpozemské bojůvky zcela ohrožuje naše plány, protože domorodci pod vlivem této látky vůbec nic neřeší a je nejvýše pravděpodobné, že by neřešili ani nás.

Add 2) S čímž souvisí, že jsem dneska narazil na průzkumníka Odboje s krycím názvem BOSS-007 a málem jsem přišel o rohlíky a salát. V podobě feny jedné místní rasy na mě vyjel a nebýt adoptivního správce, určite by byl býval mě zničil. Musel naštestí poslechnout příkaz "Kikinko, ke mě!"
Začíná však ve mě sílit podezření, že již mají o mé aktivitě tuchu a mohl bych být v ohrožení. Prosím o nějaký zásah, aspoň pomenší jadernou zbraní s lokální účinností.

Add 3) A stejně sem nadrženej parchant!

Konec přenosu


Poznánka: Galaktik Thhrsh -15. Číslo -15 naznačuje, že je patnáctý po zrození téhož jména. Jeho rasa je velmi zvláštní, protože jejich čas je zcela obrácený než náš. Přicházejí defakto z budoucnosti. Jejich informací, často z velmi vzdálené budoucnosti - no, tady jen chci upozornit, že někdy jsou pěkně zasviněný informačním šumem obdobně jako třeba pověsti z našich starých časů, využíváme v omezené míře k ovládnutí vesmíru. A tak se výtečně doplňujeme a víme přibližně co čeká nás a co čeká je. Dostat se do velmi těsné blízkosti někoho z nich je velmi obtížné. Už jen třeba z důvodů nepochopení jejich pojetí zrození a smrti. Žijí jen na jedné planetě známého vesmíru s označením KTT-82341211. Nikdo, kromě nich tam není schopen přežít. Ta planeta z našeho pohledu mládne až ke svému vzniku. Všechno tam začíná zničením a smrtí, aby postupně zaniklo stvořením. No hustý co vám budu říkat, takže s tímle typem Galaktikem Thhrshem jsem se potkal na jedný pařbě, kde sme dost dlouho řešili problém, jak se někdo může narodit mrtvej a starej, ještě navíc z vejce, jenž je naprosto starý s zapáchající, který vysere velmi malý a nemluvící mimino, který musí navíc dvanáct pozemských měsíců zrát v hromadě kompostu. No von zase nedokázal pochopit jaxe někdo může narodit malej, krásnej a navíc ještě živej. No a od tý doby jsme docela dobří přátelé. Je to absurdní, ale já ho během tý akce zabil, odseděl si za to pár let v devastační komoře a tenhle týpek se mnou zůstal přítel, i když věděl, že ho zabiju. No, aspoň se na to mohl pořádně připravit.


12.11.2002 - 19:47DRRRRRRRMMMMM


Zpráva 774689393-XC-XA-01 pro Středisko sledování pozemské populace.
Dnes jsem provedl psychologický experiment v nákupním středisku Albert. Dálkovým poškozovačem jsem pozmenil výsledek součtu na pokladně pokusnému elementu před sebou a čekal jaxe zachová element za mnou. Vzhledem k tomu, že poškození se stalo větším, přišel nějaký domorodec a klíčem otočil na pokladně. V okamžiku, kdy se situace stala napjatou, řekl onen muž, abysme šli k jiný kase. Pokusná osoba za mnou šla vpravo a já vlevo. Po několika sekundách však změnila rozhodnutí a vrátila se nazpět, protože situace se zdála uklidněnou. Začal jsem se bát, že se mi experiment vymkl z rukou a že budu platit až po tý ženský. štěstí však stálo při mě a já platil dřív. Měl jsem dobrej pocit.


13.11.2002 - 10:14mapa realit


Dostal sem vejplatu a okamžitě ji šel utratit do tajnýho obchodu s realitama. Si přijdete, řeknete si o mapu realit a vybíráte si. U každý je krátkej popis, nějaký videa a cena. Řeknete, že se vám zalíbilo číslo 8555. Krásný pláže, zlatistej písek, hezký holky, palmy, kokosový drinky a kousek od vás zaparkovanej nejmodernější kosmoplán F-3000 s autopilotem značky ENGE.
A nebo by se vám líbilo na nějakým měsíci Jupitera? Není problém vygenerovat realitu podle vašich přání a potřeb. Máte potřebu souložit s tvorem z planety s cizokrajným názvem Khurna-tho-nhe??? Není problém. Nic není nemožné. Stačí jen přehodit centrální myšlenkovou jednotku o jeden stupeň vlevo nebo v pravo. Stačí přehodit jednu synapsi a jste někde jinde a někdo jinej. To bolí. Někdy se mozek přehodí takovým způsobem, že si nedokážete uvědomit, že už to nedokážete vrátit nazpět. A za pět minut dvanáct si uvědomíte, cože ste to vlastně vyváděli a jak moc jste se změnili. Snad na to jednou budu vzpomínat aspoň v dobrým.
Moc dobrý je nechat se hodit do reality, kde jste jednobuněčným organismem. To si najednou uvědomíte jak je život luxusně jednoduchej. Chcete-li sex, prostě si zdvojíte veškerou informaci a rozdělíte se. A jede se dál. Protože v týhle konstelaci se dát řešit jen to rozmnožování, jiný pudy nejste schopni zvládnout.

Ty krávo, chtěl jsem něco napsat, ale nějak sem zapomněl co. Hmm.. To bolí, zápasil sem teďka s kabelem ke sluchátkům, než sem naladil zvuk. No jo kurňa... kurňa kurňa...

Nejhorší sou huliči. Ti vám s klidným srdcem, úsměvem na líci a rozářenýma očima, do očí řeknou, že svět je krásnej.


14.11.2002 - 14:50krize


Zpráva pro Intergalaktickou radu 7654433-15001:
Ty krávo, mě se chce spát jak svině.

Dodatek ke zprávě: Ano, jsem zhulenej egoistickej mimozemšťan.

21:23 - Hmmm... Konečně snad běží modul pro dynamickou výměnu zapsaných zjištění. Je to docela sajgon přelejvat data ze starýho systému do novýho. Ještě, že sem si to zjednodušil a obměnil skořápku. Protože jsem vychcanej egoistickej sobeckej mimogáč. :-) Sakra, sem si dneska na zdůrazňování toho egoismu nějak ulít. Není to tím, že jsem BŮH?

Zpráva 8763729.XX1 pro Osmé oddělení ekonomické kontrarozvědky:
Opravdu nepropadám závislosti na toxických produktech rostliny konopí. Já jsem opravdu ztělesněním Nejvyšší mocnosti.


15.11.2002 - 21:49uspěšný den


Hmmmms. Celej tejden se snažím rozxodit statistiku emajlu na fajrwolu. No prostě kdo, kolik a tak různě odmejluje. Celej tejden sem se s tím sral, a už od začátku mi bylo jasný, že až na to přijde, udělám to za deset minut a budu si říkat, jakej sem debil. No a dneska se tak stalo.
A paxem se sral s jedním počítačem. Nějaká Pentium 120MHz, strašně stará věc, měla býti osazena 20GB diskem. Samozřejmě sem ho zapojil za provozu. No prostě mazec.


18.11.2002 - 10:28pondělní den


Blíží se válka. V Praze se již zadělávají dřevěnejma výplněma výlohy a důchodci nakupují zásoby na štrnáct dní dopředu. No jo, bylo hodně hub, povodně, tornáda. Válka letos ještě nebyla....


19.11.2002 - 09:27pondělní den


Sem si včera pustil svůj komunikátor maskovaný za lacinou pozemskou elektroniku a chtel poslat nějaký zápisy Intergalaktický radě. Jenže nastal trapnej průser, protože jsem těžce vytuh. Předpokládám, že je to následek útoku Odboje, který se mě fčera pokousil dostat neqalitní marihuanou.

13:44 - Šifrovaná zpráva č. 3546673882-FX23 z Oddělení pro řízení tajných operací:
Cao Marku, heh, 19. neni pondelni den:-).....Předpokládám, že je to následek útoku Odboje, který se mi fčera pokousil dostat neqalitní marihuanou

chapu...MK

Chapete, že?? :-)))
Jinak město je ve stavu obležení, dřevěné výplně vyplňují výlohy a městem pobíhají ozbrojení anarchisti v maskách J.W.Krowinka a V. Klause. Na křižovatkách postávají policisté a sledují pražskou dopravu.

19:55 - Zpráva 888839485-0023 pro Středisko dezinformací při I. Rozvědce:
Na základě pravidelného sledování medií můžu zodpovědně prohlásit, že každý obyvatel planety propadá jisté formě paranoie. Kupříkladu představitelé hnutí AntiNATO trpí paranoidním přesvědčením, že za vším stojí státní - potažmo policejní - provokatéři a celý svět ovládají nadnárodní konglomeráty. Těchtož představitelé zase skálopevně opakují, že takových metod nepoužívají. Na těchto podkladech bych navrhoval pouštět mezi obyvatelstvo za pomoci jejich mediální prostředků dezinformaci, že planetě Zemi byla vyhlášena válka a že bude zničena III. Třetí armádou na 8745-34 frontě pod vedením generála Jakashita Jashita. Předpokládán, že většina pozemšťanu začne trpět představou, že až tak paranoidní snad bejt nemusej a budou to brát jako dobrej vtip. Přičemž si nikdo z nich neuvědomí, že celej svět stojí na meziplanetárním obchodu s drogami všeho druhu.


20.11.2002 - 13:17Proti NATO, máte na to!


Město je opevněné. Výlohy vyplněný dřevěnejma deskama, zamřížovaný. Všude projíždějí ozbrojené složky v opancéřovaných vozech, na obloze lítají helikoptéry a v noci svejma světlometama prohledávají prostor pod sebou. Automobilový provoz je značně omezen, lidé se pohybují jen při stěnách a nervozně se ohlížejí za sebe, jestli za nima nikdo nejde. První bombové útoky na vlaky. 136 Mrtvých. Hořící vrak zahraničního automobilu na kolejích. Policisté hlídající tunely.


21.11.2002 - XX:XXDEMONSTRACE ZA ZNOVUOBROZENÍ SVĚTA


Zpráva 333 pro Výzkumné oddělení nepochopitelných jevů při Kukulínově univerzitě:
Ve městě vládne přízračná atmosféra. Město duchů. V centru je spousta hlídkujících jedinců, všichni na někoho čekají nebo něco očekávají. Nikdo z nich neřeší blízkou přítomnost většího množství marihuany. Lidé motorovými pilami řezají prkna, aby na poslední chvíli opevnili své majetky. Napjatá atmosféra oxidu uhličitého. Tramvaj číslo 22 byla odkloněna od Míráku, potkávám samý ozbrojence. Na nebi se objevil dnešní ráno velký nápis:

ZNOVUOBROZENÍ SVĚTA:
Dnešní velký den přichází spasitel!
Poklekněte mí poddaní a proste za odpuštění!
Chcete-li spasení svých zčernalých duší,
Přijďte ke mě a ZABTE MNE!!!
27x jsem zemřel a 27x jsem byl zrozen.


Bohužel nejsem schopen toto zdělení zcela správně pochopit. Žádám o podrobnější analýzu.
Drobný test tajných služeb a vyhledávačů: NATO, Bush, Bin Ladin, terror, Marek Zet., CIA, FBI, sex, adult, warez, crackz, porn, XXX


22.11.2002 - 09:22Mrtvej muž


Jsem mrtvej muž. Včera večer jsem zemřel. Zklamáním nad stavem světa, zklamáním nad červeným srdcem, zklamáním nad anarcháčema. Zklamáním nad NATO, protože nemaj nato.
Zhulenej a ožralej sem lítal se známejma po praze a našli hovno demonstrace. Jen pár dětí na Míráku, vypadali jakoby šli do kina na Star Wars, a pak pár zakuklenejch smažek. Nic víc, trapnej ubohej humbuk.
Hmm... Jedinej pozitivní pocit je, že sem si dal brko pod dohledem většího množství monocajtů než bylo menší.... Na míráku.

Náš boj není otázkou předem organizovaných spektáklů a nemá pevné datum. Revoluční anarchisté a anarchistky budou v ulicích jako mladí proletáři a proletářky, kteří si uvědomují, že projevem kapitalismu nejsou jen zasedání globálních gangsterů, existence vojensko-průmyslového komplexu, který z NATO tyje, a války na druhém konci světa. Kapitalismus pro nás znamená, že jsme pro potřeby ekonomiky dennodenně okrádáni o svůj život v továrnách, školách, na pracácích.
Ti wole. Tyhle anarcháči jsou tak chytří... Akorát, že jim smrdí z huby jako soudruhu Stalinovi.


25.11.2002 - 13:22Smutnej den


Můžu říct snad dneska jen jedno: Miluju svoji babičku.


28.11.2002 - 10:31Kurwa co je za den?


Zpráva 43553544-FE pro Nezávislé združení pro kontrolu psychické vyrovnanosti Intergalaktické rady:
Lidé na Zemi jsou věčně v prdeli. Furt si na to stěžujou mezi sebou, ale přitom schizofreně dělají jak jsou šťastní. Tento velký rozpor činí jejich myšlení nevyrovnaným a mají v hlavě rachot. Hledají úniky v návykových záležitostech. Navrhoval bych začít s distribucí látky XE07, kteroužto určitě pozemšťané ocení.

Zpráva 2227663 pro Ježíška:
mili jezysku,
chtel bich qanocum trochu koksu. yestli ho bude vic, tak uz nechci ani to peri, ale jinak mi prosim taky vem.
cely rok jsem bil hodnej a malo se sjizdel.
vim, ze budes tenhle dopis cist, protoze existujes ale si schovanej.
a jestli ty parchante nejsi, tak si ten koks a pernik koupim sam a seru na tebe, ty parchante
tvuj hodny romanek


29.11.2002 - 13:51Pátek!!!!!


Hmmm.. Co chcete slyšet?? Pravdu? Jako, že ta normalní realita je tak zkurveně těžká, zasraná a odporná. Lež? Jako jsem všichni šťastní, bavíme se a jsme tu rádi na světě???

porebuju drogy, potrebuju drogy k tomu, abych se mohl zapojit do chodu "bezne" spolecnosti. potrebuju drogy k tomu, abych mohl byt stejne pokryteckej jako ostatni, abych mohl nasadit umelohmotny usmev na oblicej a smat se... je to umelej chemickej usmev..... projev dnesni spolecnosti... potrebuji byt zavisly na cemkoliv co me ucini stastnym...

Kurwa, musím na cígo... :-))


2.12.2002 - 13:38YUXUUUUUUU


Tý kráwoooo... Přesně po roce sem měl zase strašně vydařenou akci. No je to na dluhý povídání, strašně dlouhý, který sepíšu, ale dneska ne protože se stěhuju. Prostě pařba, pařba ale neskutečná. A děsně vynikající. Taková poznávácí, je o tom, že ste s lidma, který vam maj co říct, se kterejema, když ste, taxte děsně rádi. Prostě námrd. Sajgon. Hukot. Prostě o tom, že se potkávaj lidi, který pařej a říkaj si různý věci, kdy zijstíte, že nejste v některejch věcech až tak úplně sami, že nejste naprosto jedinej, kdo dělá občas udělá něco dost nechutnýho, že se tím prostě sice musíte trápit (ať chcete nebo nechcete), ale že jednou stane náhoda. Celej ten večír byl o neskutečnejch náhodách.


MOUdREJ NAViGátOR
[CNW:Counter]