MOUdREJ NAViGátOR
Leden 2.1.2002 13:14 - Český dráhy forever


Vještecká tabulka - No to pokud byste měli touhu se pobavit. Zvláště pokud vás zajímá, kdy ste naposledy žili a co ste byli. Já bych měl mít šťastný číslo 9, ve znamení Štír/Králík a v minulým životě jsem vegetilkolem roku 1200, byl jsem muž, žil na místě zvaném Austrálie (sic!) a pracoval jsem jako hérec. Kurwa, to by mě zajmalo komu sem tam hrál. Klokanům???? :-))) Ale je to f pohodě, bratr je ve znamení wopice, byl žena a makal kolem roku 700 v Moskvě jako umělkyně.... :-) Fajn, fotřík makal v Polsku jako šašek.... Matku už radši pokoušet nebudu, páčto je mi už vo začátku jasný, že nejsme normální.... :-))

Mno, zcela čistě náhodou, pokud byste nechtěli investovat do uměleckých fotek konopí a pokud se vám líběj moje fotky, napište a já vám zadarmo(!!) pošlu povůvodní nezmenšený verze (což se týká i ostatních fotek), a dělejte si s nima co xcete, třeba si je dejte za rámeček... :))

Silvestr. Sem rád, že je už za mnou. Skoro žádnej chlast, skoro žádný drogy (no jo, no, trochu zelení hulení), pohoda klídek, žádnej stress. Furt sme mastili karty a hráli dámu, přičemž sem skoro pokaždý prohrál. Což mě vůbec nepřeqapilo.
A taky sme ztropili drobnou "výtržnost" v hospodě, kde sme velmi hlasitě debatovali o homosexuálním pohlavním styku, a když sme odcházeli, taxe na nás lidi celkem divně koukali. No, možná to třeba nepochopili, nebo nepobrali některý hlášky a slova jako třeba "šukat, píchat či ekstoška".

Hugo nám chudáček malej wlasatej onemocněl.

Joj, ještě sem si vzpomněl. Taxem se dneska dozvěděl, že název slovenský televize Joj, má prej opravdu seksuální podtext, protože, když prej šukáte Slovenku, tak pořád říká Joj. Nejdřív, když ho na ní vytáhnete, pak když ji ho tam vrazíte a nakonec, když zjistí, že ste fakt na howno. Mý slovenští bratři se snad neurazej, ale tohle tvrdil Vladimírek Železnej, a já si myslel, že je to jen ftip, ale zdá se že to myslel naprosto vážně. No nic.... Chudáci Slováci. Ještě, aby se ňáká další televize pojmenovala "Kokot". To je totiž naprostej důkaz toho, že Železnej má ze Slováků prdel, jelikož si podle mne naprosto bezpečně uvědomuje, že všude jinde z toho budou mít kurwa welkou prdel. Možná, že bych, bejt Slovákama, hnal Železnýho až někam na Sibiř....

Český dráhy. Kurwa, ty mě tak vytáčej. Kromě toho, že nejsou posraný Marek Zet karty, tak nikdo z nich neví jaký a za kolik sou všechny ty jejich junijor, senior, ajshit karty, krom toho, teda že nejsou. A ještě mě vytočili tím, jak jim odboráři vymohli šest tejdnů navíc. Kurwa, to je takowá zasraná lobby, kdyby bylo na mě, tak bych třetinu nadrážaků vyházel na dlažbu, protože, když vidím ty lemry u nás v kase....... je mi fakt silně blivno. Jenže stačí pohrozit stáfkou, a tím pádem by zase byla ochromená celá země. A to ještě povýšeně řek, že prej makaj i o weekendech a svátcích. Chachá....... Sou vesnice, který byly během štědrýho dne 20hodin odříznutý od světa, a nikoho to nesralo. Teda, zdá se až na moji maličkost. Kurwa, jakoby nebyli i jiný lidi, který musej makat i o weekend. Co, třeba takový hasiči. (doufám, že dotyční ocení lichotku.. :-)) Ty musej makat i na štědrej den, aby lidi nevyhořeli.... No nic...... seru na to.....

Leden 3.1.2002 14:23 - return (uceni ? muceni : huceni)


Milý Járo,
zmrzlí vrabci pod naším okapem štěbetali, že prý jsi se konečně zhulil. Tož ti blahopřeji, protože jsi se dostal do stavu, který by ti záviděl každý hulič na zeměkouli. Můžeš totiž zodpovědně říci "Ano, můj pocit byl takowej, že sem byl zhulenej."
Hlavně měj na mysli, že je to jen stav subjektivní, protože si třeba vůbec zhulenej nebyl, ale jen si mohl mít dobrou náladu a to že jsi ji měl v době, kdy sis dával špeka, ještě neznamená, že za ní může marihuána. Možná by to stálo za zwopakování, za naprosto stejných podmínek, akorát s tím rozdílem, že nálada bude mizerná. Kdyby se ti zrowna nechtělo bejt smutnej, v pohodě stačí, když mi zawoláš, nebo pošleš mejla, já se stavím a šlápnu ti třeba na varhany. To pak budeš mít náladu zaručeně špatnou a uvidíme jestli nám hulení pomůže urovnat nastalou situaci v klidu. Víš, já sice neumím plavat, takže kdybys mě honil, tak byx se asi utopil v Xrudimce, ale to by tvejm varhanům vůbec nepomohlo.

Každopádně, važ si svého výroku, protože přiznat se k tomu, že jsi byl zhulenej, tj. pod vlivem ilegálních drog, je odvaha. Spoustě lidí konopí navíc vůbec nic nedělá. To pak seděj na židli, nebo v křesle, sou potichu, jen blbě zíraj a každýmu na potkání říkaj, že si vůbec nehučej, že jim to nic nedělá. Přičemž jim prsty nervozně kmitaj po desce stolu a nebo pořád překládaj jednu nohu přes druhou a obráceně. Prostě si hučej jaxvině a nechtěj to přiznat nebo s tím neuměj pracovat. A proto, ti milý Járo, přeju spoustu zážitků s drogami, hlavně těmi ilegálními, aby sis pokaždý pěkně hučel a abys taky jednou mohl říct "kurwa, to sem ale zmaštěnej jaxvině, ten koxík mi nějak šmakuje...." :-)))

S.A.M. v.k.


PS: Jistý nejnemovaný člen hudebně-hučícího združení Ejs Rimmrs mi teďka tvrdil, že to co sem napsal není pravda. Původní formulace zmrzlýho vrabce byla prý trochu jiná.

Leden 4.1.2002 09:41 - Ó matko přírodo...


... chtěl bych se s tebou spářit. Jak jsi mocná, jak jsi silná, jak moc ovládáš veškeré dění na Zemi. Docela by mě zajmalo, co za zrmda by z tebe vyšlo ...

Tak to mě napadlo dneska ráno, když sem se zadumal na kládou, která zuřila za okny mého privátu. Sem myslel, že zase umrznu, že na ádraží zcela vůbec nedojdu. Fakt hrubost. Sem včera koukal na zprávy a opět sem se příjemně bavil. KALAMITA! Toť téma, které zcela ovládlo zpravodajství. Opět je tu válka proti zlu, opět vznikají koalice proti terorismu přírody. Jednotliví zpravodajci hlásí:
"Severovýchodní Čechy. Je to tady hustý. Fouká vítr a padá sníh. Je mi zima jaxvině."
"Západní Čechy. Sněhové jazyky ovládly provoz na silnici. Vytvořily bariéry a veškerá doprava vázne."
"Ve východní Čechách je situace zcela bezvýchodná. Silničáři prohrávají po celé frontě a ztráty sou veliké. Zatím se postrádají dva traktory, jeden sypač a tank."
"Severní Morava. Zde jsou lidé nešťastní. Pošta chodí až odpoledne a rohlíky přivezou zmrzlý. Včera nedovezli noviny. Jsme zcela odříznuti od světa."

Sem rád, že tomu tak je. Příroda dává na vědomí, že ona tu vládne, a ne žádný hejskové, který si říkaj páni tvorstva. Líbí se mi, jak trocha sněhu dokáže ochromit celou republiku. Holt, větru dešti ještě naštěstí neporučíme.

Docela mě pobavilo, jak v Holandsku propustili manažery místních železnic. Jen qůli tomu, že pouze 79.9% jezdí na čas. A limit byl 80%. Tak to by potřebovali železničíři tady. Zrušit odbory, propustit 1/3 zaměstnanců, zvýšit pracovní dobu aspoň na 15hodin denně a zrušit všechny dovolený, do tý doby, než qalita vykonaný práce bude odpovídat qalitě cestování. Prostě dát jim pořádný domácí vězení....

9:59 - Mesydž od JiMMA:
Zpráva from JiMMY
Fri Jan 4 09:56:30 2002 [----]

co kecas, ja sem picka


Tak, to se nám pacholek pjekně vybarvil... :-))))

Kruci phiks. Xtěl jsem udělat novou anketu, jenže jaxi freepolls.com prochází změnami, takže je to ve stavu, kdy mi hlasil nějaký chyby. Takže z toho zatím nebude nic. Nu což, jsou horší věci...... Du žrát....

Leden 7.1.2002 11:42 - Nefaká topení


Posralo se nám tu topení. Zima jaxvině. Výuka byla rozpuštěná, takže tu skoro nikdo nezůstal. Až na pár studentů.

Jináč sem o wejkendu nic nedělal. No, kromě nějaký tý prácičky, za kterou dostanu kulaťoučký zlaťáčky. Možná.

Velmi, velmi horký zboží je Pán Prstenů. Už se dá stáhnout z Internetu a slyšel jsem, že prej už je k dispozi "Na Strahově". Zdá se, že Strahoff si pořád drží pochybnou pověst největšího pirátskýho doupěte v ČR. Takže, pokud xcete někoho ohromit, když se vás bude kdokoliv na cokoliv ptát ohledne počítačů, muziky, filmů odpovídejte "Jó, na Strahově už to maj/znaj." Čímž dotyčného odděláte, páčto von si bude myslet, že na tom Strahově přeci jen něco bude, když už o něm všichni mluvěj.... :-)) (Mezi náma, ten Pán prstenů jsou tři cédéčka po 2x730MB a jednou 430MB... :-)) Ale ass počkám až to budou dávat v kině. Stejně to bude ňáká kopie typu první Star Worms, který byly sejmutý z plátna a ještě o tom česká televize natočila reportáž, jaxou ti piráti woprsklý jaxvině. To kino bude určitě lepší už jen z toho důvodu, že si víc užiju sound a video efekty....

Kruci, je mi zima na prsty........

8.1.2002 09:14 - Xumelení


Ty wado, zrowna sem narazil na ňákej pikařskej web i s konferencí. Možná, že by si to xtěl taky někdo přečíst, taxi může kliknout hentu. Ale je to dost hustý. Fakt stojí za to si přečíst diskusní fórum. Jedno mi je z toho jasný. Piko nikdy, fakt nikdy. Samozřejmě, že nikdy neříkám nikdy, ale co z toho ty lidi maj? Proč xtěj bejt furt na nohou, když spaní je tááák krásnýý. Zvláště, dáte-li si večer džojntíka... Kdyby bylo na mojí maličkosti, tak spim furt a fstávám jen když se mi xce.... :-))
Sem z toho celýho měl takowej pocit, že tihle pikaři maj to svoje peří zbožnění stejně jako huliči. Místo, aby sháněli semínka, tak sháněj návody jak snadno a rychle uvařit z rohlíku perník, odmítaj šit z ulice a ctěj qalitu..... Stejně jako klubeři a jejich ekstošky....

Pokud se koukáte na guestbook, tak doporučuju přečíst si JiMMovo přiznání. Je tak něžné a romantické...

Ale ale, zrowna mě JiMMY prozradil, že jeho nejoblíbenější warez vyhledáváč google.com prochází jakýmysi dyzajnovými změnami. Když už sme u toho google, tak mu zkuste zadat třeba například ' "Index of /" password.txt ' :-))

Konečně sem udělal novou anketu. Akorát, že jaxi za html kód se platí, taxem se musel zkompromitowat a vložit ji jako javaskript kód. brrr... Nemám z toho moc velkou radost, ale co se dá dělat..... Kurwa.....

13:01 - Táxem vyrazil na socijálku. Musel sem tam wodnýst nějaký papirosy. Když sem šel zpátky, zastavila mě cikánka a prej "Mladej pane, já vám budu věštit z ruky štěstí". Tož to mi svitlo. Přesně na tuhle osobu sem už jednou narazil. V Pardubkáx na nádraží. Tenkrát sem řek, že mám štěstí dost, že věštit nepotřebuju. Taxi mi řekla o dvacku, pročež sem ji samozřejmě poslal doprdele, protože když nevěštila, tak jí nebudu platit. No, tentokrát sem jí nejdřív řek, že jí žádný prachy nedám, že sám mám akorát tak howno, a pak teprf sem zwopakoval, že mám štěstí dost, že ho vyrostlo tak akorát.... Fakt nevim, kurwa co ty lidi na mě viděj, že ze mě musej tahat prašule. Není měsíce, aby se ze mě ňákej kentus nesnažil vymámit peníze. KURWA ŽÁDNÝMY KENTUSOVI, ŽÁDNÝ PRACHY NEDÁM. A myslete si o mě co xcete....

Právě jsem byl osočen, že jsem parxant. Jo, sem... Ale matce to nikdo neříkejte... A abych byl objektivní, uveřejňuju jak urážku, tak reakci na ni:

Zpráva from JiMMY
Tue Jan 8 15:30:18 2002 [----]

jo a uz mi dal jeden NEJMENOVANY clowjek za prawdu, ze ses parxant =)))) (reakce na GB =))


Zpráva to JiMMY
Tue Jan 8 15:34:27 2002 [----]

:))) no radsi to nebudu brat vylucovaci metodou... :)))
co se tyce ty proxy masch dve moznosti. pokud tem userum nenastavis v browseru primo ipcko, tak ti zbejvaj dve moznosti:
1) vypnout volbu pro automatickou detekci proxy v IE
2) udelat autentizaci na proxyne pro jednotlivy usery...

9.1.2002 11:55 - Nebuď shit, buď bullshit!


Ó jé... Taxe nám to s těma novoročníma předsevzetíma pjekně posralo. Skoro nikdo si nedal žádný předsevzetí. To nikdo fakt nemá radost z toho, že může porušit předsevzetí???? Jediný předsevzetí, který mě drží už dva roky je totiž to ", že si budu každej silvestr dávat nějaký speciální předsevzetí, který zase budu moct porušit." Tohle jediný se mi podařilo opět splnit.... :-)) A věřte tomu, je to docela zábava. Řeknete si v 23:59 "Jo, a příští rok nehulim" a už se těšíte na nejbližší příležitost, kdy dojde ke kilnutí démonka s názvem predsevzeti_2002d. :-))

Na ja, dneska zkouším šest lidí. Jestlipak zase někoho vyhodím. V pondělí mi přišel na zkoušku jeden týpek, tak dostal písemku. Takovou lehoučkou, na dvacet minutek. No, a paxem ji opravil a dotyčného poslal domů, že opakování matka moudrosti... Táxem zwědawej na dnešek... Ej.. du se posrat...

Táxem se vysral. Spáchal jsem malou typowací soutěž o to, kdo uhádne kolik lidí dneska vyhodím. Sem zvědaf, kdo se příblíží k výslednému číslu.

15:07 - Konečně po zkouškách. Anketa dopadla tak, že většina oslovených tvrdila, že vyhodím 4 a více lidí. No, vyhodil jsem z těch sedmi tři, ale pokud to někoho potěší, tak, z těch co to udělali, nikdo nedostal lepší známku než za tři... :))) ehehe....
Sem kurwa swiňsky wyčerpanej. Kdo má přemejšlet nad všema těma forama, ifama logickejma a bitowejma operátorama. Pokud máte prográmko jako koníček, je to zábava, ale jaxe tím áte živit... A nedejbože ještě to někoho navíc učit.... Brrr.....

10.1.2002 09:53 - Hovno, vy debilové, nehoří. Sám sem to zkoušel.


Táxem už dlouho nezabrousil do našich médií. Tákže sem to udělal a to nejlepší si vybral.....

ČESKÝ SLAVÍK: ZMĚNY NA OBZORU

Předejít špekulacím a pochybnostem o anketě popularity Český slavík, jejíž loňský rok se zcela posral, se rozhodla pořádající agentura Musica Bohemica.
"Pro příští ročník ankety chystáme některé změny pravidel, které hlasování více zprůhlední, aby se mohl každý přesvědčit, že naše pop music opravdu stojí za hovno," prohlásil ředitel agentury Jaroslav Těšínský. Agentura tak chce podle Těšínského slov zabránit jakýmkoliv podezřením o qalitě naší populární hudby. "Za naprosto nehoráznou například považuji fámu, že na popud TV Nova Daniel Hůlka vsunul Heleně Vondráčkové do pochvy svůj vlastní penis. Zástupci TV Nova si totiž mysleli, že takto mohou stvořit dokonalého populárního zpěváka nebo zpěvačku. Nikdo z pořádající agentury ani z televize by s umělci neměl přijít do styku," dodal Těšínský.
Ke změnám, které by měla anketa Český slavík podstoupit, se podrobněji vrátím cirka za devět měsíců v rozhovoru s Helenou Vondráčkovou.


ANNO 2002

Tradičně všeodhalující výstřihy žen, netradičně použitý nový symbol televize Nova - zajíc Zaza - a pochopitelně výsledky divácké soutěže Anno 2002 se staly fenoménem sobotního televizního večera. Soutež, ve které diváci hlasují o nejlepší orgasmické heknutí minulý týden vyvrcholila.
"Vy prasáci," ozvalo se několik vteřin po skončení televizního přenosu z úst moderátorky Báry Štěpánové, což byla reakce, kdy ji někdo vrazil zajíce Zazu přímo do análního otvoru, čímž vyjadřovali svůj názor na výsledky soutěže Richard Genzer a Michal Suchánek. "Už sme se udělali potřetí a furt na hovno?" vyjádřil se slovně Geňa.
Nový symbol televize Nova, zajíc Zaza, šel pak mezi přítomnými z otvoru do otvoru a samozřejmě se nevyhnul patřičnému zhodnocení. "Je silikonový, má krásná dlouhá, válcovitá ušiska a při troše fantazie a šikovnosti ho lze použít i jako prak," zaznělo z úst jedné novácké divačky, která vypadala, že její IQ nedosahuje ani 5-ti a půl bodu.
Nočni oslavný večírek pak byl hustej jaxvině. Spousta smažení, chlastu, jídla a hlavně spousta neqalitního a rychlého seksu, což někteří, slušně řečeno, jaxi posrali. Notně si například šlehnul pika momentální dívčí idol zpěvák Martin Maksa, a tak jeho soulož s fanynkou notně přípomínala zatloukání hřebíku do prkna. Jedno z předních míst určitě držela další hvězda večera Šárka Kubelková, která souložila až do rána se dvěma statnými společníky.Takže to bylo něco málo ze zákulísí "nejdůležitějších" soutěží za loňský rok. A co je zajmavýho letos?? No, myslím, že světem notně hýbe Pán prstenů od nowozélandkýho režiséra Pýtra Džexna. Strašně se mi líbí jak, podle me dost těžký čtení, přichází do módy, jak kdejakej blbec v kdejakejch blbejch zinech komentuje a rozepisuje svoje blábolovitý názory na toto dílo. Ze všech reakcí mám jeden jedinej pocit, že čeští kritici zatím ještě film neviděli (a jak by mohli, že???, když ještě neměl premiéru - leda, že by.... dotyční vyjeli do zahraničí anebo si ukradli film z Internetu). Ale nejvíc mě pobavují hlášky typu "zcela neznámý režisér", no sem zvědav jak kritici přehodnotěj svůj vztah k béčkovejm filmům. No, budou muset.... :-)))))

No, nic, du žrát....

11.1.2002 09:12 - ZASRANÝ, ZKURWENÝ, ČESKÝ DRÁHY


ZASRANÝ, ZKURWENÝ, ČESKÝ DRÁHY.


Mě ty český dráhy tak serou, tak zasraně serou. Wopradu maksimálně, šíleně, neskutečně SÉÉÉÉROUUUUU!!!!!!!!!

Kurwa, xtěl bych zejtra vyrazit do Prahy. Jen tak za zábavou, ale jak počítám, tak počítám. Prostě ty zasraný český dráhy zdražily natolik, že se nemůžu dopočítat. Swině, swině, swině, swině. Ne... já nejsem nasranej, jen sem vytočenej.... Kurwa vytočenej.....

Fčera odpoledne sem měl šrumec jaxvině. Kolem půl šestý... ale do hajzlu, ještě musím jít pryč..... tak to bylo na howno..... jo prostě kolem půl šestý sem měl takowej diwnej pocit, že sem dokonce i pracoval, ale udělal naprostý howno. Fakt, když sem se podíwal nazpět na poslední tři čtyři hodiny, taxem si říkal "kurwa, dyxem nic vlastně neudělal, tak proč takowej mazec???"

No, abych taky do deníku přidal něco z jiné autorské dílny. Táxem dostal mejla od Majkla s fakt hustou story.. Takže... tu být:

Po tvem dalsim dobrodruzstvi pri hratkach s moci a vykaly
(10.10.2001), tentokrat s penou zabijakem bublinou, jsem si
uvedomil, ze uz ti zbyva pouze se sverit denicku s tim kdy a kde
ses vyblil. Netrvalo dlouho a blici story byla na svete Shakale.
Proto jsem se rozhodl te obdarovat take nejakou blitkovou story.
Tento pribeh ma hodne spolecneho s ceskou lidovou tvorivosti, a
to s pohadkami. Vystupuji v nem, tak jak uz to v pohadkach byva,
kladne i zaporne postavy, ovsem v mem pribehu se vyskytuji i
postavy neutralni, rozporuplne ba i mysticke. Na zacatek by stalo
za to si je i s jejich strucnou charakteristikou predstavit.
ZAPORNE:
Tequila - ze zacatku chrabry a neohrozeny bojovnik za zmatlani se
do hoven, pozdeji jedna z nejpodlejsich svini, falesny hrac no
proste svine.
Fernet - nejzapornejsi postava cele pohadky, ktera se z pocatku
jevi take jako pritel, ale jeho kamarad tequila ho svede na
sikmou plochu a on podlehne a zradi.
KLADNE:
Dr.Caj Horky.Csc - takzvany Mitch, jenomze stejne hovno zachrani
Pan Brambora+Pan Salam - postavy ktere vicemene nemaji takovou
moc jako treba fernet nebo tequila, aby mohly nejakym vyraznejsim
zpusobem ovlivnit dej pribehu, rekl bych spis ze je to
takovy "kompars"
NEUTRALNI:
Pivo - laskavy a mily spolecnik, ktery vetsinou nevynecha zadnou
party. V jednu chvili vystupuje (vecer) jako postava kladna, pak
i jako zaporna (vecer) a nasledne jako kladna (rano).
MYSTICKE:
Pan Papricka - postava ktera by se dala charakterizovat obdobne
jako p.brambora a p.salam, ovsem je zahalena do rousky tajemna a
ani Arthur C.Clark nebyl schopen vysvetlit nadprirozeny jev ktery
ma v tomto pribehu p.Papricka na svedomi.
------------------------------------------------------------------
Pozn. autora: (Tento pribeh se skutecne stal, i kdyz uz je to
hezkejch par let zpatky. Dej, vsechny postavy a blitky nejsou
vymyslene. Jakakoliv shoda blitek a postav v tomto pribehu s
blitkama nekoho jinyho je spinava a smradlava shoda nahod.)
Byl jednou jeden JA. A ten JA takhle jednou prisel oslavit
narozmrdaniny svyho kamarada. Dnes v hospode spolu byli
poprve "legalne", protoze JA v te dobe dovrsil 18 let veku cca
mesic pred zminenou oslavou. Takze kalba jaxvine. Prijemne chvile
mezi prateli a uvolnenou atmosferu bezstarostnosti doplnoval
alkohol (zastoupen nejcasteji pivem) ktery byl aplikovan formou
pullitrovych doz. Bujarou naladu nekolika promilemi smrdiciho
vecera zacal narusovat nezvany navstevnik, ktery se pomalu zacal
vkradat do chutovych polstarku nekolika oslavujicich. Ano byl to
Tequila. Po nekolika panacich bylo jasne ze tempo vecera je
vrazedne. Za chvili jsem sedel uz celkem zmatlan u stolu a svymi
priozraleckymi kydy se snazil balit spoluzacku jez mela nehorazne
kozany. Spoluzak Kolenac zhodnotil tuto studentku jednou
nesmrtelnou basnickou o jedne sloce: "Kdyz jsem sel tudy, potkal
jsem Veroniciny dudy." Prede mnou na stole v tu chvili stanul ON.
Zacal se mnou telepaticky komunikovat. Predevsim se mi vysmival
ze jsem celkem zdelanej a ze se se mnou vsadi ze si ho celyho
nevyleju do zaludku. Tak jsem se mu vysmal do etikety, zakroutil
mu hrdlem a pil jsem a pil ......
A bylo rano. Probudil jsem se kdesi v lese s hlavou podlozenou
mechem a kapradim. Ihned po otevreni oci a uvedomeni si nastaleho
stavu jsem chtel zemrit. Jelikoz jsem byl "nekde" v lese, nebyla
jina moznost nez se zabit skokem z vzrostleho stromu. V tom
rozhadrovanym stavu jsem mel ale co delat aby se vubec udrzel v
sede na parezu, natoz abych lez nekam na strom, proto jsem smrt
odlozil na pozdeji. Netrvalo dlouho a zacal jsem pocitovat ten
jiz dobre znamy svirajici se pocit v utrobach. Musim podotknout
ze pred uplnym rozesrackovanim se, se delo toto: Po vylemcani
nekolika pivnich jednotek a nekolika tequilach jsem vyprazdnil do
zaludku i obsah 0,5 l Fernetu Drsone, ktery se v bachoru meho
tela dost krute nepohodl s Tequilou. Po nekonecnem souboji ktery
se snazili uklidnit ostatni prechodni obyvatele meho zaludku se
stejne nepovedlo je usmirit a proto bylo rozhodnuto o jejich
vyhosteni. V tu chvili jsem uz dorazil do obydlene oblasti kde
podobne skomiralo nekolik dalsich vykalencu. Pro jistotu kdyby
doslo k nejakemu zraneni byl privolan lekar Dr.Caj Horky.Csc.
Ovsem o vyhosteni jiz bylo rozhodnuto a ani on s tim nic nesvedl.
Proste a jednoduse se to vsechno semlelo a slo to ven, kde se to
muselo ukazat formou poradny blitky. Cestou se do toho primichali
i ruzny pani Salamove a pani Bramborove, kteri tak umocnili
hustotu a konzistenci produkovaneho vyrobku. Po ohledani
vytvorene pizzy jsem s udivem zjistil ze vypada jak leco a vrhnul
jsem znova. Pri pruzkumu a analyze bylo vizualne i klacikem
zjisteno blize nespecifikovatelne mnozstvi cervenych slupicek a
slupek, ktere pozdeji majitel vznikleho kolace (tedy JA)
identifikoval jako pana Papricku. Tim jsem si ovsem nasadil
brouka do hlavy a zacalo to zavanet krome nechutnyho smradu i
tajemnem, jelikoz jsem si nemohl vybavit, ze bych v nejaky kratky
dobe pred poblitim se nejakou papriku pozrel. I kdyz bleju
prumerne cca 2-3x do roka (hodne hruby odhad, statistiky se
ruzni) tak tam pan Papricka skoro vzdycky je. No kazdopadne jsem
se srovnal asi po ctvrtym kousku pivsona i kdyz jsem si po
probuzeni v lese opakoval klasicky dokola vetu "uz nikdy prisaham
nikdy se nenapiju alkace".
Majkl


Právě sem se dozvěděl, že budu hlídat ňáký malý zmrdy, takže die die, good die....

12:49 - Zmrdi se vohlídaj sami. Sem taky psal Majklovi, že je to ňáký divný. V poslední době se mi xce děsně spát. Furt, spal bych fšude. Ve faše, ve vlaku, doma, venku, na cestě do hospody, na špeku, na hajzlu, ve vaně (což je kurwa nebezpečný jaxvině), prostě fšude. Sem celej rozespalej, možná, že na mě leze nějakej ten zimní spánek, kdo ví. Každopádně dost pozdě, páčto už brzo bude jaro a to pro mě znamená, že se na další (minimálně) 40 let zůčastním pracovních procesů naší společnosti. Již vzhůru posranci této zééémě...... Jak odporné je vaše sémě.... :-) Tak to byl rým.....

Dwojitý strof, nebo trojitý, mě je to úplně v řiti. Když už sem u tý řiti, někdy v tejdnu sem koukal na katovnu. Kurwa, to je ale dementní pořad. Vydržel jsem to asi deset minut, a paxem si šel radši číst. Připadlo mi to vo dost lepší než koukat na ňáký mamrdy jak tlachaj a ve finále zprzněj cokoliv..... Echt.. A paxem se taky díval (ve středu tuším) na ňákej dokument vo hlavách. Jo useknutejch. Jedenadvacet českejch pánů z roku 1621. Docela zajmavý. Dělat dvoudílnej dokument na téma "Kdepak ty naše hlavy sou?" V druhý půlce druhýho dílu sem nabýval pocitu, že se začíná vynořovat otázka "No jo kurwa, a co vlastně víme a co stím? Vímě vůbec něco?" No samozřejmě, moje podezření dotyčnej vypravěč na konci potvrdil. Jo, k čemu to je zkoumat a hledat mozkovny ňákejch typu co sou už pětset let po smrti.... :--)

14.1.2002 10:45 - Zima jak v eskymácký prdeli


No jo. Xčím začít? Stal se mi v sobotu zážitek, kterej řadím mezi ty, který obyčejný lidi nazývaj "tak tohle se nám stát nemůže". Nevím teda jak komu, ale mě se tyhle historky stávaj vo dost častěj než bych si přál. Od jistý doby nikdy, fakt nikdy, už neříkám, že "tohle se mi stát nemůže". Tak co se přihodilo....

Vyrazil sem do Prahy. V sobotu odpoledne těsně před druhou sem vyrazil z baráku směr ku nádraží. Normální cesta, po obědě klid na ulicích, nikde skoro žádnej člověk. A taxi to tak shinu po chodníku, čumím na cestu, a přemejšlím nad tím, jaxe celej večer vyvine. V periferním vidění jsem zaregistroval pohyb, je tam ňákej velkej flek a malej flek co se hejbe, usoudil sem, že to je chlapík, co něco nese k autu. Asi o sekundu a půl můj zrak zaregistroval rychlou změnu pozice pohyblivýho fleku a mozkem projela rychlostí blesku informace, která se sice nedala vyslovit, ale kdyby to šlo, tak by bych ji pronesl jako "kurwa, něco se posralo". Několik vteřin, možná víc možná míň, to prostě nevím a nejsem shopen odhadnout, sem ještě šel kupředu, ale když sem viděl, že se chlapík nezvedá, taxem prostě přeběh silnici s tím, že se fakt něco posralo. Když sem k němu doběh, tak akorát říkal, že je to všechno v háji, že si asi zlomil nohu (což byla nejspíš pravda, jelikož byla vytočená do mírně nestandartního úhlu) a abych šel říct do baráku, kterej měl otevřený dveře, že si asi zlomil nohu. Tam byla, nejspíš, jeho manželka a očividně se někam chystala, vyběhla a sedla si ke chlapíkovi, Ten už volal, teda doufám, pro sanitku a já tam stál jako debil.
V těch několika minutách sem si uvědomil zásadní věc. Naprosto sem netušil co mám dělat, fakt sem tam stál asi jako debil a přemejšlel co dál. Hlavou mi proběhly vzpomínky na všechny ty rychlokurzy co sme dělali na základce, splácanej jeden přes druhej, slovak jako "otevřená zlomenina, šok, průser, hlavně uvýst pacijenta do klidu" a podobně mi kmitala mozkem jako kdyby měl bejt konec světa. Takže sem tam ještě chvilku tahle postával, nevěda co dělat a nikdo si mě nevšímal, taxem se po zhodnocení všech pro a proti, se směsicí různejch pocitů (a že to byl docela nechutnej guláš) vydal dál na cestu k nádraží.... Co bylo dál, nevim........

Na nádraží sem si koupil lístek směr na Prahu, ubalil si špeka a snažil sem se hodit do klidu. Což nijak nepomohlo, protože mě ta zkušenost docela dostala a děti ve vlaku si zpívaly:
u (někoho, nevím koho) v maštali,
chcípla kobyla,
radujte se habrováci,
bude hostina.

Což, jak určitě poznáváte, je ze seriálu podle knihy Bylo nás pjet. Což mělo za důsledek, že sem začal hučet ještě víc než před tím a nezastavil sem to až do Prahy. Paxem se stavil u kamoshe a vyrazili do Pirani. Kde se dá hulit, aniž byste museli chodit ven (zaplať bug za takovýhle bary, kde obsuhla neprudí huliče a "nenutí" je tím vybíhat ven do zimy), taxme obvolávali známý, esli jako někdo nechce přijít a pili piwo a hulili špeky.... Přišly nějaký W. kámošky, takže sme pokračovali ve velmi umírněném pití, abysme kolem půl devátý vyrazili na večeři.

Dopadlo to tak, že sme nakonec zkončili v KFC což byl pro mě dost hlubokej zážitek, protože sem v takovým občerstvovacím podniku byl podruhý v životě (poprvý to bylo, když se v Praze otvíral první mekdonald ve vodičkově, kde jsem byl jako malej harant s rodičma, který náfštěvu zakončili, že na tak drahý a hnusný jídlo už nikdy nepudou, s čímž hluboce souhlasím). Nechal sem W. ať něco koupí, protože sem naprosto nevěděl co je co, a hlawně stejně vypadalo všechno naprosto shodně. Seděli sme pod bedlivým dohledem bysty jakéhosi Sendrse (či koho) a já byl fascinován naprostou sterilitou prostředí. Jídlo dostanete v pjekným unifikovaným obalu, pití v pjekným zavřeným kelímku s víčkem a brčkem, taktéž unifikovaným, navíc s fintou, že moje nádobka na juice neměla otvor pro brčko.... Takže sem občas pronášel hlášky jako, "že už bysme měli konečně vyndat z baťohů ty šutry" a podobně. Celou návštěvu jsem zakončil na hajzlu, rozhlížeje se po stropě a hledaje kameru, kterou se šmíraci u stráže snažej chytit feťáky, kteří by měli tu snahu si, na takowejch pjeknejch hajzlíkách v centru Prahy, šlehnout něco jinýho než chemie u KFC... Taxme radši šli dál...

Vzhledem k tomu, že byla celkem kláda a sněžilo, stavili sme se u bankomatu, koupili euro a vyrazili do jednoho malýho klubíku na party. Tam sme přešli na džusy a džojnty a váleli se na pohovkách, na polštářích či posedávali v křesílkách. Nemám moc rád velký párty, ale miluju takový malý, napůl privátní akce. K nabírajícímu se ránu vzniká zvláštní atmosféra, kterou nikde jinde nezažijete. Narážíte na lidi, se kterejma byste se normálně do řeči nedali, posloucháte muziku, kterou označuju za "pjekně zasranou diskotéku", ale finta je f tom, že tohle neřešíte. Stojíte na baru, čekáte na džus a borec vedle vám vrazí do ruky špeka a spokojeně se usmívá. Nevíte, kdo má osmý pivo, nevíte kdo je zhulenej našrot, nepoznáte kdo je na ekstošce atd..., ale všichni prostě vypadaj děsně spokojeně.... Ale kolem pátý šestý, se entropie sníží na minumum, lidi si povídaj, neřešej žádný předsudky, (ale fakt žádný), prostě pohoda klídek. No a v šest sem sednul na rychlík a jel domů....

Celou neděli sem nic nedělal. Skouknul sem zbytek Červenejch trpaslíků, páčto sem měl půčenejch pjet cédéček s Červeným trpaslíkem nahraným z týfky, a poslední tejden sem sjížděl díly, který sem neviděl a nebo si na ně moc nepomatoval. A večer sem šel spát.... Tak takowej byl můj wejkend. Samozřejmě, nepočítaje v to to, že v pátek večer sme u Stipacka pili víno, hulil jointy a koukali na Dívčí válku a kus Zkázy titaniku. Byl to příjemně zhulenej večer, takowej, kdy se někdo zhulí úplně našrot, a na jakoukoliv otázku odpovídá "Ano" či dokonce "ne, do školy sem ještě nic nedělal", přestože už dva roky na vejšku nechodí. Prostě klasická zhulená prdel... :-))))


Ták, ještě si musím zareagovat na pár drobností.
Ták, Majkle, jak píšeš v GB, na toho psychotronika (ja bych mu spíš říkal "důxodce psyxonaut") si taky pomatuju, měl jsem docela pocit, že ho tam dali jen qůli tomu, aby si z těhlech lidí udělali zaslouženou prdel... :-) Sou to dobrý magoři, tihle psychotronici, ale prdel největší je, že můj děda byl taky proutkař, a taky hledal vodu. Jestli ale hledal ňáký můmije, tak to fakt nevím, ale za to vím, že když si vezmu do rukou virguli, taxe mi taky hejbe a zcela paradoxně jen na některejch místech.... :-) Je to dost zvláštní pocit, držek v ruce virgulku a dívat se, jaxe sama dává do pohybu, kdy vy sami si myslíte, že ji držíte velmi jemně a bez jakéhokoliv odporu.... Už sem to sice hezkejch pár let nezkoušel, a docela dlouho přemejšlím nad tím, že bych to zase testnul. Možná, až pojedu v únoru na vejlet, tak by to stálo za to.... :-)))

A poslední, k čemu si udělám pár poznámek jsou zase Jiříkovy články (no já bych se k tomu normálně už nevyjadřoval, ale když už mi dneska přišel po ICQ link na jeho novej článek na světu namodro a na blackhole vyšla reakce, tak mi to nedá...). Prostě připadám si jako v Jiříkově vidění. Takže, tu si můžete přečíst jeho oblíbenou snůšku blbostí a nesmyslů, no a tady je celkem správná reakce, řekl bych že právě od těch lidí, po kterejch by JXD chtěl, aby mu to udělali holejma rukama... Ale je wotázka, esli by se udělal.... A to je všechno. Můj názor se stále nemění. ignorace ignorace ignorace...... Škoda, že lidi pletvaj svým časem na psaní připosranejch reakcí.... A nebo psaním úplně blbejch deníčků.... :-))))

15.1.2002 15:59 - ZASRANEJ FRANTIŠEK K.


Zmrd. Zasranej hnusnej prasečí xixt. Fakt nechápu, že přítomnost Františka K. mě dokáže ani ne tak nasrat jako vytočit. Zkurvenej, zasranej, rozmrdanej, voslizlej, schnilej fšechnozmrd. Někdy mám sto chutí vzít si z domova svoji okovanou kanadu a jen tak, z legrace, mu její špičku vrazit přímo nad kořen nosu. Pěkně, aby kost zapraskala a její zbytky se vnořili do šedé kůry mozkové a potlačily veškeré příznaky života. Stejně jako se to stalo kočičce, kterou před školou sbírali policajti do černýho igelitovýho pytle, protože jí nejspíš někdo prokousl hrdlo. Tak jak z ní zůstala na sněhu velká červená skrvna, jejíž teplo rozehřálo sníh takovým způsobem, že v místě hlavy nebohé kočičky, zůstal pjeknej rudej kráter.
Mohlo by se stát, že František K. by upadl na schodech, a já bych mu nestačil shodou okolností pomoci. Jeho zcela blbej mozek by vytek na podlahu... Kurwa, to nemůžu tý ubohý uklízečce udělat.....

Ještě klika, že jsem měl vod rána dobrou náladu, když sem vyhodil tři xixty wod zkoušky.....

16.1.2002 09:48 - Dujte větry, dujte!


Mám větry. Teda ani ne tak jako větry jako spíš tornáda. Sežral sem něco co sem nejspíš neměl. No budiž, každej z nás nějak přispívá k destrukci ozonový díry, tak holt můj příspěvek je něco toxickejch plynů.....

Fčera sem byl ani ne tak nasranej jako vytočenej. Je fascinující, jak málo lidí na zemi mě dokáže vytočit už jen tím, že se ke mě přiblížej na míň než deset metrů. Totální averze vůči osobnosti a jedinci. Obvykle lidi okolo sebe neřeším a pokud mě někdo nějak vyhazuje z rovnováhy, tak je ignoruju. Ale František K. je vyjímka. Tímto člověkem pohrdám takovou měrou, že bych snad ani výkalem nemohl pohrdat víc. Jen doufám, že takovejch lidí je na zeměguli minimum a že sou zavřený (míněno zaměstanáni) ve statních službách, někde ve sklepích, kde nemůžou být spatřeni a maj tím "klid" na přepočítávání qětináčů či roliček toaletního papíru uskladněného na vrátnici.

Fakt mi nejní jasný, jakým způsobem se individuum dopracuje do maximálně splachovacího stavu. Tzn. voda stále teče, udržuje mísu čistou a veškerý přiatý data okamžitě odtejkaj do /dev/null. Normální člověk by se aspoň nasral, kdyby někdo o něm a před ním řekl "ježíšmarjá to je ale kretén", ale František ne. Pořád se směje tím svým prasečím xixtem jakoby se ho to vůbec netýkalo.

Jináč se celkem nic neděje. Fčera mi volali z mý budoucí fachy, jako že tada v pátek pojedu pracovat. Huž se to blíží.. konec flákáníčka na civilce... Dneska sem taky na www.idnes.cz dočet, že prej chtěj u Hradce Králový stavět ňákou tajnou laboratoř na výrobu biologickejch zbraní. Sice to maskovali jako ňákou ultra-moderní nemocnici, ale věř tomu. Prdel akorát je, že tajej, kde ten ústaf bude, a novináři z MF se xlubili, že na to přišli, ale že je to informace, která spadá pod utajovaný informace, taxe rozhodli se to zveřejnit. Akorát... Když místo vobjevili nějaká pisálkové, tak proč ne bin Ladin a jeho parta????

Echt... seru na to....

16:33 - Ó jééééé..... Měl bych si honem vzpomenout na ňákej ftipnej zážitek. Třeba na ten jaxme upálili ňákýho čokla.
My děti z paneláku sme byly pjekný swině. Běžnou praxí bylo házení igelitovejch pytlíků naplněnejch wodou z posledního patra na chodce, střílení z praků a skobičáků, popřípadně ze samostřílů, jejichž střely byly zakončeny špendlíkem, nebo v jinou silnější municí. Třeba hřebíkama.
No jo, ze story nebude nic. Přestala mi jít síť a já sem kompletně odříznut od společenstva......

17.1.2002 09:57 - Ass tool die!


No jo, blbý je, teda jak pro koho, že prostě některý problémy řešit nechci, nebudu a hlavně za zásady nemůžu. Jo, zásady. Zásady sou dobrá věc, ale do chvíle než si někdo pomyslí, že právě ta vaše zásada je pěkně na howno, že právě teď by potřeboval radu. Jenže zásady se zásadně neporušujou.....

Fčera sem začal vzpomínat, jaxme upálili nebohý zvířátko. Musím se k něčemu přiznat. Bude to drsná, zkutečná pravda. A nejsem si jistej, jestli by to byl někdo schopnej skousknout.

Kurwa, mám na ICQ DND a furt mi někdo posílá mesydže. DND znamená Du Not Masturb, takže KURWA FAK UFF!

A to teda ještě newím, proč sem alergickej na zkratku jxd. Newím co to znamená, nexci to vědět, ale byl sem pruzen tím, že v reflexu vyšel jeho článek. naštěstí reflex sem ještě nečetl, i když se mi válí v tašce, ale prostě jaxi a jednoduše ZÁSADNĚ si čtu jen co mě zajmá. Brrr.... Sice je fakt, že v něčem má pravdu, ale způsob podání je takowej, že se mi prostě nelíbí. A vydolovat z toho nějakou myšlenku je dost těžký... Prostě, už se těším až mi dojde hulení, páčto mě začíná líst pjekně krkem....

Takže přejdu od sraček k něčemu příjemnějšímu. Stavoval se včera u mě Adrian, a přišel si vyzvednou cédéčko s empetrojkama, který sem mu připravil. Samý dobrý věci. Jim Hendrix, Pixies, Lisa Gerrard a tak dál. Prostě muzika vybraná s dobrý fkusem... :-)))

No, zrowna sem si xtěl přečíst poštu, co mi kdo píče, a vytuhnul sem u logu z jednoho nejmenovanýho serveru. Asi dvě vobrazovky mesydží, se záznamama o pokus přihlášení na ftpd. Minutu co minutu. Těsně před tím, než sem xtěl zapnout zahazovaní všech paketů z "útočníkovy" adresy mě napadlo, že bych se moh podíwat, komu to IPčko patří a nakonec se z toho vyklubal jeden klient, kterej, dle mého soudu má blbě nakonfigurovaný ftp klient... taxem to přestal řešit, protože to pak ustalo... :-))

Otevřel sem si wokno wen na ulici. Po dvou měsících sem si řek, že bych si mohl konečně vyvětrat.... :))

12:50 - Jsem šťastný jako blecha. Stále větrám. Zjištění je takové, že ten smrádek co sem tu měl byl smrádek ze mě. Nejspíš. Ještě je možný, že někde za topením uvízla myška a v tichosti si tam, swině jedna, chcípla a prudí. To newim. Zkoumat už to nebudu, protože se to na dva měsíce nevyplatí. Jo, eště dva měsíce...
To to letí, milé děti.
Směřuju si vesele,
- přímo za nosem,
rovnou do prdele.


Zejtra nebude nic. Páčto jedu pracovně do Prahy. Budu se nejpíš snažit někoho přesvědčit, aby si něco koupil. Ass se qůli tomu budu muset dát do pucu, habyx si neudělál wostudu. No, ať to dopadne jak to dopadne, bude to zajmavý. Ještě sem nedostal vědět, kdy se mám na daném místě wokázat, abych si stihnul vybrat mrtvou schránku. Jsem totiž tajnej agent.... A to vážně, fuckt se mi dá věřit.

A habych nezapomněl. Několik odkazů:
Tisková zpráva SGI (v češtině) - a pak že je linux na howno...
Linux na destopu (opět v češtině) - a pak že je linux na howno 2....
http://www.krasnavzpominka.cz - Tak to se panáčci poserete....

21.1.2002 10:34 - Otepleno


Nějaxe radikálně oteplilo. Roztály poslední zbytečky sněhu. Takže je po srandě... Ta se však může objevit někde ouplně jinde. Třebááá:
Nemít vlasy? To sakra vadí. Tenhle link sem taky hodil na okoun.cz, aby se mi zase trochu zvýšila náfštěvnost. Jinaxe tomu říká PýÁr. Pablik Relejšn.

Když už sem u těch zkratek. Včera sem se koukal na film "Říše drog". Bylo to dílko s Ice T. a bylo to vo černochách, vo samejch černochách, jak buď fetujou a nebo prodávaj fet, a hodný černý polda, se to snaží vyřešit pomocí zákona. Celkem sem se bavil, protože v celým filmu bylo asi jen pjet bjelochů, takže sem se nemusel koukat na známý xixty. :-) Akorát sem nepřišel na to, jestli ten film byl pro komerční vrstvy černošskýho obyvatelstva, a nebo pro pro nějakou speciální subkulturu, páčto se tam střídaly záběry na učitelku vysvětlující dětem, že se maj učit, pak tam byly fšelijaký pjetice hochů, kteří u hořícího sudu s rukou na uchu zpívali teskný písně a silně mi tím připomínali Lunetiky, se záběrama, kdy jeden negr vystřelí mozek z hlavy jinýmu negrovi. A protože to dílko bylo věnovaný boji proti cracku (pozor "hakeři" to není proti vám.. :-))) tak tam byla spousta hustejch záběru na zfetovaný maníky, jak podlehaj démomu tyhle fakt sviňský látky. A strašně se mi líbili maníci s budíkama kolem krku, s kilogramama těžkejch zlatejch řetězů, hustejch velkejch prstenů. Musím říct, že tihle maníci vypadaj vo dost líp, než českej taxíkář se zlatým řetězem kolem krku a tlustým břuchem zakrytým teplákovou bundou značky Adidus... :)))

BAF mi poslal odkaz jak zkopírowat PSX cédéčko. Normální záležitost, na kterou máte (v případě, že jste vlastníkem originálky) nárok a návody si můžu sehnat kdekoliv na Netu. Tak nějak mě zarazila diskuse, která následuje za celým článkem. Mám takowej pocit, že potrefený husy nejvíc křičej, a že je to bohužel ouplně ten samej případ jako reakce na články od jxd na světu namodro. Potrefenci nejvíc křičej, a ti co opravdu mají k daný problematice říct, prostě mlčej (a já se jim ani nedivím, protože když bych musel sledovat tu marnost nad marnost). Prostě to ve finále dopadne tak, že jedinej kdo krade PSX cédéčka je chudák autor a nebo, že celá linuxová komunita sou zasraný, do sebe zahleděný individua, který se uměle snažej udržet mýtus o linuxu, že je to nejbezpečnější a nejstabilnější systém na světě. No, jsem rád, že patřím mezi tyhle "sráče", protože naštěstí s Windousama pracoje 90% jen užovatelskýho pówlu a já běžný uživatele nenávidím, protože sou to nejzrasranější lidi pod sluncem, který nedaj a nedaj pokoje, dokud někoho nezpruděj.... :-))))))
Jenže, pravda je tam někde venku.... ;-)

Jo, abych nezapomněl... Popřejte BAFoj k jeho úspěchu. Panáček, jaxe mi sám svěřil, už ubalil špeka. :-)))

Pátek. Ten byl megahustej. Nebyl jsem na ústavu. Btw. do konce civilky mi zbejvaj už jen dwa měsíce. To je táák božííí.. :)) No prostě, byl sem se podívat ve svý staronový práci a hlavně byl jsem za klientama. Takže sem celý dopoledne instaloval noutbuka a na něm dvoukila. Což byl docela hustej porod, protože sem už rok a půl od MS nic kompletne neistaloval, a docela sem decentně tápal. Jako, kde se najde konfigurace infra portu, nebo proč ty svině, xtěj zase restartowat, když jsem změnil přihlašování do nt domény. Atd..... Takže když sem to dodělal, taxem vyrazil za klientem s předváděčkou jednoho nejmenovanéhoproduktu pro on-line šifrování souborů, adresářů a nějaký to bezpečný přihlášení do Woken. Je to docela vypečená věc, přidá si nějaký další dllka do sytémů, čímž vylepší dGinu a MS Crypto Services, a navíc to umí pracovat s nějakejma těma čipowejma kartama. Prostě hrubost. Takže sem tam dorazil, a asi 40minut na mě vejralo pjet maníků, já musel odpovídat na překotný otázky, jako "co když někdo tu kartu ztratí, daj se ty data z toho dostat," Načež já dotyčnýmu vysvětlil, že dost těžko a von se mě zase zeptal, esli to třeba nemá nějakej backdoor, a já mu zase vysvětloval, že pak by ten soft neměl význam, kdyby měl zadní vrátka.
Po těch 40ti minutách sem vyšel splavenej jaxvině, musel sem si dát cigáro, no elesdý hadr, fakt že jo. Takovej trip bych přál každýmu.. :-))
Takže sem se pak vrátil zpět do firmy, a teďka sem docela zvědavej, co se z toho vyvine. Zejtra maj maníci nějakou zxůzku, kde si rozhodnou, esli se jim ten soft líbí či ne. Paxe z toho možná poseru...
Kolem půl pátý sem vyrazil za Romanem, jen tak na kus řeči a na špeka, xvíli sme rozebírali nějaký bezpečnostní zařízeni, ale měl jsem takowej pocit, že je R. jako obvykle zase zhulenej, taxem to nebral moc tragicky. Von nased do auta a wodjel a já vyrazil, výtečně zhouklej do města. Vzal sem to přes karlák, kde je postavenej most přes silnici, takže sem chvíli postával nahoře, boží bylo že nikdo nešel, a koukal jsem směrem na Jiráskůf most, jak jezděj auta sem a tam, jaxe zastavujou na semaforech a moc sem byl spokojenej. Po chvíli sem to vzal krlesh do Vodičkovi, abych pak nějakejma uličkama a průjezdama došel na starou prahu. Volal sem Majklovi, ale ten byl bohužel mimo telefon, takže z toho bude něco příště, a bloudil sem. Záměrně sem si vybíral místa, kde bylo málo lidí (ideálně nikdo), rozbitý lampy a děsně pocitová atmosféra. Bez turistů, aut a lidí všeobecně má pořád ještě praha svůj genius loci, jen si ho umět najít (což každopádně má každý město, jen si umět najít). Objevil sem ulici, dlouho jaxvině, zakonečenou tržnicí, kde poslední stánkaři sklízeli zbylé oblečení do auta, s restauracema, kde nikdo nebyl, kromě několika posedávajících arabu, špína, zavřený okna. Až sem si říkal, že určitě nejsem v Praze. Viděl jsem důchodce, jak v jednom starým baráku u Kotvy, přivazuje na špagátek nějakou tašku a huláká směrem nahoru k nějaký důxodkyni "ať se podívá, esli ty klíče nevypadly".

Fakt mystická procházka.... :-)) A ty nohy, jak mě pak celou sobotu bolely. No to se nedá ani popsat. Celou sobotu odpoledne sem si říkal, že sem fakt kretén, když trajdám dvě hodiny po Praze pěšky, co že z toho mám. No co z toho mám, radost z toho, že sem byl parádně zhulenej, že jsem cítil ducha města, že jsem byl součástí něčeho, co jinak neuchopíte do rukou... :-)))

Takže, taky sem konečně zhlídnul Pána prstenů (pokud už sem si o tom nepsal). Moje štěstí, že nejsem nekritickým fanoušekem Tolkiena. Film je to bezesporu vynikající, ale pokud se na něj kouká někdo kdo nečetl, tak to nejpíš až tak moc nepobere. Pár lidí, co ho vidělo, a přitom Pána prstenů nëčetlo, mi řeklo, že to bylo dlouhý a místy nudný. Když nejdou, bojujou, když nebojujou, tak jdou. Ale dobrá nuda.. Utekla rychle jaxvině.. :-)))

Myslím, že už nemá cenu nijak dramaticky pokračovat v dnešním zápise. Je toho nějak moc... :-)) EOF

Jo, ještě něco. V pátek sem měl náfštěvu z domény patřící Sananimu. Helejte lidi, já se fakt ještě zatím nepotřebuju léčit. Zatím ještě pouze hulím.... :-)) Ale vím vo vás, a doufám, že se nikdy nepotkáme (nemíněno ve zlým... ;-) )

22.1.2002 08:50 - A zase mrzne


No, jo. No PR mi nějak nevyšlo díky cenzurním (že by moje paranoia? :)) zásahům byl odkaz na můj web smazán, takže mám pocit, že dnešní internet je plnej klikačů, který by byli schopný kliknout i na hovno, kdyby měli záruku, že je jen nakreslený. Kdeže ty doby, kdy Síť byla součástí akademického světa, kdeže ty doby sou, kdy zmrdi jako já, nemohli psát svoje deníčky, protože prostě nebyl Web... :-))) A tak štěkám jako hrom, ať je zmrdů milijón.....

Tahám z Internetu film Princezna Mononoke. Taxem sám zvědavej. V tomtéž článku zmiňovaný Akira mi již leží na disku, ale jaxi sem k němu nesehnal český titulky. Myslím si, že to bude hustý dílko..... Hlavně ten atomovej výbuch nad Tokijem je móc hezkej... :-))

Jo, taky vyšli nový Gravity Kills (Superstarved) a sou sakra kurwa dobrý. Moc dobrý.
Denicek I.
Denicek II. (pokud znáte nějaký matfyzácký ftipy, jistě oceníte.. :))
Denicek III.
Denicek IV. (taky dobrej magor, celkem sem se bavil)
Denicek V.
Denicek VI. (a zase ňákej vysokoškolskej existencionalista)
Denicek VII. (ááá, konkurence u d2.cz :))
Denicek VIII. (obezita to je realita)

No, jo.. Tak to byl vypis prvnich deseti-1 nálezů přes google.com. Sou to deníčky, který maj častější aktualizaci než je jeden zapis za rok. :-)) Myslím, že zoufalců typu já, co se snažej více či méně obnažit svoje ego je wo dost víc a každej (zcela pochopitelně) svůj život pojímá celkem jinak. Což je dobře...... Tyhle weby se totiž čtou líp než nějaký madafaka noviny, páčto je to o životě (i když třeba trochu upraveným).

Tákže, právě sem se vrátil z prvního oběda, a ještě mě čeká druhej. Jindřich je xudák ňákej nemocnej, protože o wejkendu sportoval, udělal si něco s nervovejma zakončeníma a nemůže hejbat pravou nohou. Vláčí ji za sebou jako Žofrej Pejrak. Proto zůstal doma a mě svěřil na dnešek svůj lístek na oběd... :-)

Bláznivej tyjátr, kterej započal internetový maghor (Red Dwarf: Pane, vy ste mááááá.... máááágg.... mááághooorrrr) pokračuje dále (thnx to Ventor). Začínám mít pocit, že to co JXD začal se rozlejzá jako rakovina a jeho cystický ego víří dál a dál vodu. Lidi, co danejm problémům rozuměj - jak win, tak i lin - (bohužel) mlčej, protože jim je asi nejspíš jasný, že nic nezmůžou, páčto tupý většinový mase nic nevymluvíte.... Ach jo....

jo, btw. Dneska je nádernej slunečnej den..... !!!!!!!!

14:50 - Byl sem podruhý na obědě. Celkem příjemná záležitost. Slunce stále svítí a je docela i teplo (teda v rámci lednovejch možností).
František K. je stále ňákej nasranej. Už mě ani nezdraví. Sem docela rád, že už se mi blíží konec civilky, protože nevím, co mám od toho xixta čekat. Klika, že sem s v pondělí ráno pospal, protože se tu strhla aférka, jejímž cílem bylo FK znemožnit. Bohužel v tom sehrál roli kolega, a ten to má ještě za zasraně dlouho. Byl docela ve stresu. FK-ho xixt vypadá jako prase po porážce. To ale ještě neznamená, že i když je mrtvý, že nemohla prasknout žluč a maso znehodnotit. :-|

Leze nám pomalu Internet. Nemůžu nic tahat. To že tady vedle sosá ňákej kokot mp3 by mě ani tak nevadilo, linka je silná dost, ale sere mě, že netahá celý alba, ale jen jednotlivý písničky a ještě ke všemu nějaký strašný sračky. Což mi připomíná, že u mě v neděli byl nějakej spolubydličův známej s hadrdiskem 40giga, páčto po něm xtěl nějaký filmy jenže jeho stařičkej kompjůtr prostě tak velkej disk nezvlád. Takže se to muselo udělat na mým kompu, kterej ten disk naštěstí (a k mému přeqapení) pochňápal. Takže ve finále... Borec měl na disku 40GB filmů, jenže samý sráčoviny jako Prci prci prcičky 1 až 10, Jurský parky a podobně.... Takže nakonec sem si od něj nahrál akorát tu výše zmiňovanou Říši Drog a Muže na měsíci.

Jináč na mě fšixni házej hlášky už jako estli už stříhám metr. Čehož mi nějak uniká smysl, ale mám podezření, že to je nějaká posraná vojenská terminologie, kterou se označujou ti co budou brzy propuštěni. Ale copak sem debil, abych tady měl pověšenej metr a každej den z něj kousek ustřich? To nechám pro zelenavý mozgy.... Původně sem si říkal, že bych moch udělat nějakou webowou aplikaci v PHPečku, která by každej den odstřihla z metru štvereček, ale nexci aby se o mě říkalo "copak je to za čůráka - díl druhý".

23.1.2002 13:26 - To je kurwa hezky


Jejda jejda. Venku je ták zasraně hezky. Škoda, že musím dřepět tady ve škole. No i to má svoje výhody. I když, někdy se zbytečně nasírám.
Jako včera. Asi deset minut před tím, než jsem šel domů se mě stáhnul ten film. Taxem jako obvykle, dal ze zvědavosti, náhled habych se mrknul v jaký je to qalitě a vono bác. Nic... Ani ťuk. Že prej to nejni avi fajl. Taxem se podíval na hlavičku fajlu a málem se posral. Vona byla zmršená. Celej den tahám jako blázen posranejch sedumset mega, abych pak na konci zjistil, že začátek je v háji. Jel sem domů mírně nasranej, takže sem si musel pomoct třema špekama. Jenže sem se zase přehulil, jako bych se nakop ňákým spýdem, takže sem nemoch celou noc spát. Sem si připada jako nabitej energií. Takže sem se převaloval a přemejšlel. Teda spíš to byl takowej stav polobdělosti, kdy jsem si chvílema uvědomoval co se děje a chvílema jako bych byl out of reality. Nijak mi to dneska nevadí, ale asi pudu dřív spát.. Přeci jen, ta unava se jistě qečeru projeví.

Dnešní den od rána buď pracuji, musím nabušit na jednom serveru nějaký skripty pro počítání přenesenejch dat na brýznetech, abych měl přehled kolik kde, jak a ke komu proteklo dat. Jo, administrátor je totiž živoucí bůh na zemi.
A zbytek dnešního dne sem ztrávil jako dozor u maturit z češtiny. Koukal sem na tři týpky ve fekálních kombinacích oblečení (např. bíla košile, modrý pláťáky, bílý ponožky a mokasíny), jaxe potěj. Měl sem z toho docela dobrej pocit, až na to, že sem byl jaxi odříznut od sítě. Takže sem čas využil zcela jinak. Naštěstí......
Večer by se měl stavit BAF s nějakejma knížkama, takže asi čenžnem ještě navíc muziku a pak asi pudem na špeka.

Vedle v kanclu hraje ňáká extra posraná muzika.... Fuj tajksl.. možná zkusím ten komp sestřelit....

A já si pořád ulítávám na novejx Gravity Kills....

24.1.2002 10:45 - Zkoušet studenty je kurwa těžký


Taxem dneska zkoušel štyři maníky. Nakonec to dostal jen jeden. Jo, měsíčky u mužskýho sou svinstvo.

Taxe fčera stavoval BAF. Vrátil sem mu nějaký to čtení, abych si zase ňáký wodnes, dali sme si špeka a šli na nádraží. Ve vlaku byla tma. Světla svítila jen na půlku, takowej posranej šerosvit. Nedalo se v tom vůbec číst, taxem si rozsvítil. A vod tý doby na mě furt čuměla důxodkyně co seděla ob uličku. Sem si asi dvě vlakový zastávky čet, paxem dal knihu do kabely, a znova sem si všimnul, že důxodkyně na mě furt čumí. Taxem na ní hodil svým pohledem, klasickej štěrbinovej, a mé oči promluvily za mne. Důxodkyně se mě poprosila, esli bych nemoch zhasnout...

No jo, a co jinak. Fčera sem bušil skript, páčto si potřebuju udělat pro jednu anténu nějakej přehled, kolik dotyčnej klient stáhnul za měsíc dat. Celá finta je asi na tři řádky, ale to mě na programování děsně fascinuje. Něco uděláte a najednou si uvědomíte, že může nastat ještě tenhle problém. Furt a pořád se vynuřujou další otázky, na který si musíte najít odpovědi. Programování je parádně tvůrčí činnost. No, a dneska v tom musím pokračovat, páčto mi došlo, že zařízení nemusí bejt taky dostupný. Někde něco klekne a já se na něj nedostanu.... :-)) Big Bug.

Na root.cz vyšel hodně dobrej článek JXD a Linux. Přesně podobným stylem, sem xtěl taky napsat, ale pak mi bylo poraděno, ať se na to vyseru, a hlavně mi došlo, že je to zbytečný (a segmenty sou někde v loňskejch záznamech). Tohle dílko je napsaný určitě líp, než bych to dokázal já. Takže díky za něj... I když moje přirovnání k rakovině a metastázám furt platí, a sere mě, že se nakazil i root.cz. JXD vypustil dokonalýho vira z láhve.... To jediný mu nelze upřít... :(

25.1.2002 09:30 - Job tvoju mať!


Ty wole, prostě to nějak nepobírám. Civilka na ústavu je úžasná věc. Mít možnost dělat "dozor" na studenty je naprosto dokonalá zkušenost. Perfektní pro pozorování a porovnávání s vlastními zážitky a zkušenostmi. Musím si přiznat, že každej si projde jistejma stádijama vývoje, počínaje například pubertální rebelií, která mi po těch deseti letech připadá neskutečně směšná, přes oblečení a mluvu, aby se nakonec každej všichni mlaďasové, v touze se odlišit, podobali navzájem jako vejce vejci. No a konče stylem učení a snahou "podvádět" u zkoušek. Výraz podvádět, nejní asi to správný, protože spíš by se patřilo říct "zkoušet to ochcat" nebo "nějak to dopadne". I já sem spoustu věcí dělal s tím, že to "nějak dopadne", že "to nějak okecám". Například se seminárkama nebo jinejma literárníma úkonama. A nyní mám perfektní možnost, pozorovat studenty vs. seminárky z prográmka, přičemž je moje zkušenost určitě naportovatelná i na jiný předměty a obory.

Jsou jedinci, který programovat baví nebo sou aspoň schopný se něco naučit. Ti si pak napíšou seminárku sami a to se v pohodě pozná. Když se je na něco zeptáte, tak dokážou okamžitě odpovědět a v programu se vyznaj. Takže pokud po nich xcete nějakou změnu, netrvá jim to dlouho. Tyhle xixti sou v menšině a vždy se mezi nima najde někdo, kdo píše seminárky tý většině.
Dotyčná zbylá většina se dá rozdělit do několika kategorií, s tím tedy, že musím mít na mysli původ jejich seminárek - tj. jsou vždy od někoho. První kasta je ještě natolik schopná, že si program přečte a provede několik změn (přejmenujou proměný a změněj všelijaký výstupní hlášky). Tyhle lidi jsou u zkoušky ještě furt f pohodě, protože na 80% věděj která bije, takže pokud se jich na něco zeptám, ještě sou schopný komunikovat na úrovni.
Paxou ftipálci, kteří seminárku od někoho získali a jediný co zvládli, je přepsat texty. S těma se už celkem bavit nedá a jejich šance na složení zkoušky sou minimální, ale sou. No a ten zbytek.. To jsou ti, kteří si nedali práci ani s přečtením a spolíhaj na to, že to nějak dopadne a že to "nějak okecaj".

"Nějak okecat". Taky sem s tím kdysi kalkuloval, ale naštěstí jsem byl životem naučen, že prostě tohle neplatí. Fakt, nechápu jaxem moch bejt tak blbej. Jak xcete okecat něco, čemu nerozumíte a zkouší vás odborník (obvykle)?? Proto si na tomhle v současnosti ulítávám jaxvině. Například včera. Přišel borec, teda zkoušel ho kolega, se seminárkou, která se zabejvala šifrováním souborů (prostě jen přiblblý bitowý operace - nic víc a nic míň). No a já mu tak koukám přes rameno a říkam "hele, to je mi ňáký povědomý, už sem to dneska někde viděl". Jo, taky že jo. Tu samou, ale naprosto ouplně tu samou práci měl týpek, kterýho sem prudil já. Načež mi kolega řek, ať se nerozčiluju, že ten dotyčnej ji měl taky wod někoho. Takže si to panáček posral, protože sem ho vyhodil a až přijde znova, budu prudit wo to víc. No, ale legrace byla pozorovat dotyčného jedince, jaxe potí, jak newí, jaxe smaží ve vlastní šťávě a jaxe snaží okecávat "jako, že tohle je k tomu, aby se tamto udělalo proto". Spousta keců, avšak zcela bezvýznamnej. :-) Takže když přišlo na věc, a měl ukázat jestli do programu dodělal to co měl, tak řek, že to se mu sice nepovedlo, ale že udělal něco jinýho. Načež se kolega zasmál, řek že je to sice fajn, ale že to nechtěl a že je mu líto, že holt příště. A paxe mi svěřil, že to co mu chtěl dotyčnej maník vnutit, byla úprava, kterou měl předevčírem udělat původní autor seminárky, když byl na zkoušce. No prostě hlína, hlína a ještě jednou hlína... :-)))))

Kurwa, chtěl jsem ještě něco připsat, ale zapomněl sem co. Vždycky, když potřebuju klid na psaní, tak mi sem někdo vleze a snaží se se mnou zapříst rozhovor. Docela mě to séře. Kurwa, kurwa, kurwa.... Kurwa, to mě poser..... :-((((

11:29 - Furt newím wo čem sem xtěl psát. Ale to newa. Teď už ne, protože co newim to mě nesere. Takže etwas jinýho. Ix mexte etwas cum esn. Ráno ve vlaku sem seděl. Obvykle nesedím, nestojí to za to. Kámoška však dneska nestihla autobus, tak musel jít na nádr pěšky, takže byla dost sxvácená a ve vlaku si xtěla sednout. Vybrala si kupé plný důxodců. Xrxlání, kašlaní, třesy těla, dotazy kolik je hodin, to byla atmosféra deseti minut. A věkovej průměr sedumdesát let. Cejtil sem se fakt jako vyvhrhel....

Vánoční stromečky. Šílenství skončilo a jen mrtvé stromky povalující se kolem popelnic a kontejnerů připomínají co všechno sme museli zničit a zabít, jen aby Vánoce byly svátky klidu a míru...

26.1.2002 17:43 - Hacky, carky??


Hacky carky? Kdeze jsou. Ztracej se mi na konzoli myho serveru. Jo, to je tak, kdyz se hovno haker a odmitam na serveru naistalowat cestinu pro konzoli. Co taky s ni. Zbytecne zdrzuje, musim mackat vic klaves, vic zbytecnej kliku na levej shift + plus treba 5. Takze, celej den sem makal. Bud sem lezel v prachu serverovny a snazil se vsechny masiny dat na upsku, jedinou. No, sem zvedaf co se stane az vypadne elektrika. Upska bude dve minuty pipat, a pokud do ty doby nebude stava obnovena, pudou fsexny masiny dolu.
Ceka me instalace dnska a mailserveru a myslim, ze se z toho poseru. Esli se mi to podari dat do funkcniho stavu, taxe pudu nekam brutalne opit, protoze dozatim to funguje a sam se divim, ze to jeste neprestalo.No nic mizim....

28.1.2002 12:51 - Fuck Off Lunetix!


Kurwa, mě ale bolí za krkem. Fakt děsivě. Byl sem ze soboty na neděli vzhůru 25hodin v kuse, a ke konci už sem se docela motal. I když za to částenčně mohlo pjet pif a celkem hafo špeků, který ke mě přišli během noci. Jo, přišli, viděli a už neodešli... :-) Vena, Beda, Vera.

Kurwa, nejde nám Net. Potřebuju vyřešit pár problémů, a k uzoufání je, když nejde Net, tak prostě nemůžu nic udělat. Kurwa, to me tak sere. Mám sto chutí jít domů a číst si. Provařil sem za wejkend devět stovek, to mě taky začíná srát, když si uvědomim, kolik peněz sem utratil a kurwa žádnej fet v tom nebyl. Prostě jen jídlo, vlaky, pivo a džusy. Ani to zasraný hulčo sem si nekoupil. Xce se mi spát.

V sobotu večer sem nebyl daleko od vraždy. Jaxem musel celej den řešit počítače a Síť, taxem se večer těšil, že se vypnu, jak pokecám o něčem jiným, ale stalo se, že zhulenej Pája, měl jaxi zvědavou náladu, takže se mě vyptával co to je služba, jak funguje síť, jak funguje pošta a tak dál a tak dál. Podařilo se mi rozsypat špeka, když sem se mu to snažil vysvětlit na základě informací, který mi dal. Prostě magořina, teda aspoň pro mě.

Nemám dneska moc nálady, ale problém se sítí se vyřešil. Milýmu adminovi vadí, že občas něco stáhnu, tak mi zrušil pravidla, ja mu na oplatku zrušil učet na unixowym shellu, takže myslim, že začala psychologická válka, komu dřív rupnou nervy. Mám tu výhodu, že mi zbejva už jen měsíc a něco... :))))

29.1.2002 13:57 - Fly! Fucking fly!


Kurwa, fčera sem z toho Internetu málem posral. Chtěl jsem si s adminem zahrát psychologickou válku, kdo z nás dýl vydrží, no a říkal sem si, že to budem válšit aspoň tejden, že budu nucenej konečně si rozxodit skrz sshačko nějakej ten tunel a vono hovno.. Nevydržel dýl než dvě hodiny. Já jsem byl taky rád, ale k díky tomu sem se dostal k práci až dost pozdě, takže sem v ústavu vytuh asi do půl šestý. Dýl už se mi nextělo.... Dneska sem si pospal. Docela sem to potřeboval, protože těch weekendovejch 25 hodin, co sem byl vzhůru bylo náročnejch jaxvině. Vstával sem v sobotu něco po šestý, s tím, že podu na ryxlík. Taxem čekal na nádraží asi 15 minut a furt nic. A furt nic. Když po dvaceti minutách oznámili wosobák, bylo mi jasný, že ryxlík nejede. Jo, to bylo první ranní nasrání od českejch drah. Do prahy sem dojel až v devět, teda s hodinovám zpožděním a ještě sem musel jít na mírák pro klíče. Tam, kam sem xtěl dorazit sem přišel až v deset, tedy s hodinu a půl velkým zpožděním. Naštěstí, naštěstí díky jisté chybě v komunikaci nikdo nepočítal s tím, že přijedu jako první já (až na mě), nenastal žádnej průser. Už vidím, jak by byli řemeslníci nasraný, kdyby museli čekat hodinu a půl venku, než bych dorazil. Áááá jéééé.....
Tož asi dvě hodiny sem obdivoval qalitní nt loader, resp. snažil sem se dobrou radou zachránit NTýčka na noutbůku, což se mi (a sám sem se divil) po dvou hodinách neskutečnýho disketovýho běsnění podařilo. To bylo furt, vložte disketu jedna, vložte disketu dvě, vložte disketu tři, vložte záxranou disktetu, xcete detekovat všechan zařízení, ne nexceme, vložte disketu jedna, nemůžu opravit zaváděcí sektor, protože scsi ovladače pro cédéromku nebyli spuštěny, stiskněte eftři pro reboot, a tak dál a furt dokolečka.. Málem mi jeblo.....

Paxem montoval upsku a řešil tisíce jinejch drobnejch, madafaka hnusnejch problémů. Klika byla, že sme stihly oběd, asi kolem půl třetí, takže sem si šel šlehnout piču do Kmotry.

Kolem půl sedmý sem wopustil pracoviště a vyrazili sme na pivo. Nejdřív sme si dali dvě kurwa drahý piwa U sudu, abysme pak skončili v Piraně. V devět sem dorazil na párty, dal si další pivo už sem odmítal cokoliv dělat. Kromě několika excesů s vysvětlování funkčnosti internetu, to bylo v pohodě. Sem tam ňákej špek, pajk už jen džusy a witamínky. Po 25-ti hodinách sem přijel domů, mrtvej, wospalej, s kruhama pod wočima. No léčil sem se z toho až do dneška, kdy sem si musel ráno pospat. Bylo to fajn.

Dnešek je taky hustej. Wod rána furt něco dělám, buď odpovídám na emajly, nebo připravuju testy a nebo seru. Byl sem dneska srát 2x. Což je k posrání, protože na hajzlech nejsou papíry, takže sem musel nejdřív najít hajzl s papírem a paxem se teprf mox vysrat.

Teď je 15:10 a venku svítí slunce. Jo, tenhle způsob zimy mi připadá poněkuď podělaně nešťastnej. Nejdřív klády jaxvině, dvacet stupňou pod nulou celkem v pohodě, teďka zase deset stupňů nad nulou je skoro jaro. Ráno zpívaj ptáci, jen jen čekám kdy vyqetou stromy. Bude prdel, až zase udeřej mrazy. Mám takowej pocit, že si z nás počasí dělá prdel, páčto si teďka říkám "jo, to je kurwa hezky, to už vydrží." No, a příští tejden si budu myslet, že to fakt vydrží, takže počasí udělá čury mury fuck, a bude zase kláda jaxvině, napadne sníh a lidi si budou nohy lámat.

Líbí se mi, jak rostál sníh a jaxe teďka wobjevil svinčík, kterej sníh ukrýval. Včera večer luxusně foukal weetr, byla krásná noc. Úplněk. Hvězdy. Sem tam ňáký mraky. Ulicema se proháněl vichr, lomcoval dveřma a já slyšel jak do woken naráží suchý listí, papíry, igeliťáky. Přes měsíc se občas ukrutnou rychlostí přehnaly mraky, tak rychle, že jsem měl pocit, že země se otáčí rychlejc než normálně. Udělalo se mi málem zle. Moc, moc nechybělo abych se poblil.

30.1.2002 14:54 - Ty střevo!


%subj%!
Taxem konečně dozkoušel zbytek xixtů. Jeden mi vzdal, což byla jeho chyba, protože by to nejspíš dostal. V případě, že by napsal písemku. Jeho problém.

Wod rána furt řeším nějaký posraný problémy. Odpovídám na emajly a docela se bojim toho, že asi v pátek pojedu zase nach Prague. Jto k posrání, ale může zato zase microsoft a jeho MS Exchange. Fakt by mě zajmalo, kterej idiot to vymejšlel.... :(

A ani nevím vo žádný vyloženě veselý historce. MOžná.... no možná.... ale ne, na to seru, to nemusí nikdo vědět......

Jo, Hugovi se vydařil můj portrét. Takže, pokud mě chcete vidět v celé mé velikosti, můžete se podívat do fotogalérie...

31.1.2002 12:53 - kurwa prce!


Taxem docela bojím, vždy když mi zvoní telefón, co se zase děje, bojím se když otvírám poštu, co v ním bude zase za mejl. Prostě rachot, taxi nějak myslím, že bych potřeboval civilku ukončit dřív. Sem včera přemejšlel, že bych třeba spadnul při výměně žárovky. Možná, že by mi dali konečně modráka... :-))) Což by se vyplatilo... :-))

No jo no, xmuřil sem celý dopoledne s protektem, paxem musel přesměrovávat porty na jednom fajrwólu, páčto si inteligenti přejou vyzvedávat poštu zvenčí. No, já bych to nedělal, ale zákazník je zákazník a jemu jistý věci nevymluvíte. Takže sem ještě na víc při tý příležitosti řešil jaxe dostává skrz fajrwol přístup na mrxosoft exchange server, a je to humáč. Nemám rád MS.......
Teďka volal Táník, že se wokáže, takže zase budu howno co dělat, a před xvílí sem vyprovodil Jiříka. Jo, Jiřík, to je taky zwláštní případ. Jako se já považuju za dítě Štěstěny, jeho powažuju za dítě Neštěstěny. Pořád se mu dějou nějaký tragický věci, nejdřív se mu narodí dítě, paxe nedostane ke zkouškám, páčto upad na hlavu a všechno zapomněl, nakonec měl přijet včera, že by si wode mně vzal ňáký videoklipy, ale posrala se mu škodovka. Dneska konečně dorazil, ale zjistil, že jeho kolegové z firmy mu rozesrali nastavení linuxovýho kernelu na noubůku, páčto si tam prej borci instalovali ňáký specijální zařízení, který xtělo před instalací napatchovat jádro. Takže ho manící pačli, přeložili, jenže však tak, že sice zařízení chodilo, ale přestala xodit cedéromka (což by tak nevadilo), ale hlavně vovladače pro píčíemsýej karty a tudíž ani síťofka. Prostě k nasrání....

MOUdREJ NAViGátOR
[CNW:Counter]