MOUdREJ NAViGátOR
Howen 3.4.2002 - 08:55 dwaadwáca


Tramway číslo 22 mě, zdá se, provází každej můj pobyt v Praze. Prostě kam xcete,tam se dostanete tramwaí číslo 22. Je to hustý...
Včera sem byl brutálně unavenej. Skoro celou noc sem nespal, protože sem dával cosi dohromady. Mám pocit, že to něco se začíná nořit do hluboký propasti. Ale co s tím nadělám. Sice sem nejspíš dítě zkurwený štěstěny, ale asi jen oprawdu zkurwený. Dělá si se mnou co xce.... :-)) A to je na tom životě úžasný jaxvině. :-)) Akorát co bude newim, ale po zpětném ohlídnutí si myslím, že osud není až tak

okolí. A hlavně vaše duše, vaše ego k tomu má co říct...
Proto mi děsně helflo, když sem se včera kousek od zvonařky zhulil jaxvině. Koupil sem matroš za dvě kila, a to kurewsky dobre, a kurewsky hodně... Hučel sem si asi štyri hodiny a spal asi dvanáct hoděk.... Už sem to potřeboval, unavit se jaxvině. Ráno moudřejší večera.... Takže uvidíme.... Zatím xixti.... :-))
17:39 - Sedim u kompu a sem zhulenej na kashi... a hrouti se se mnou zidle.. pjekne dolu... a pisti.... :-))) No nic, akorat mozma bude problem s kodovanim cestiny.... Psal sem to v iso8859-2 a tedka to busim v win1250... takze to budu jeste resit.... ;-)

4.4.2002 - 16:46 pohodáááá


Jo lidi, takže se vracím k normálnímu zhuleneckýmu a velmi typickému psaní. Citový výlevy byly fakt děsně užasný... Fakt božský xvíle, ale jednostraný... :))) Takže se vracím k hulení... :-) Pokorně z jedný drogy do druhý... Sice je to vo silný psychický závislosti, ale když nejní hulení tak nejní, dřív nebo pozdějc bude. Aspoň vím co wod něj můžu čekat.... :-))))))

No jináč sem konečně vyrešil problém s kódováním češtiny, stačilo si sehnat editor, kterej umí převádět a ukládat texty v různejch formátech. Něco takovýho sem našel v českým freeware PSPad. Docela to potěší, že existuje soft, kterej je tak geniální a ještě navíc freeware. A hlavně pro madafaka Windows. :-))

Jináč sem se včera brutálně zhulil, no ne brutálně, jako žádnej mazec, ale moc dobrý. Páčto Roman měl zkoušku svý kapely, sice hrajou nějakej folk, ale fčera mi výtečně sednul. Což sem se divil... :-)) Poxopil sem spoustu věcí, jako například, že Samotáři coby film sou děsná blbost, protože život je totiž ještě wo řád hustší, než to čemu se lidi smáli. A to je ta prdel největší, vymykat se totálně průměrný společnosti, sice můžu xodit šedivě woblečenej, ale to co si dělám ve svý hlavě, mi nikdo newezme. Leda, že bych se nexal zabít.... :-))) A hlawně, průměrnej život je jen hra, musíte furt něco někomu dokazovat, tu ste v jedný společnosti, tak musíte dokázat, že k nim patří, třeba už jen tím, že si nemůžete nosit co chcete, pak přejdete vo dvě ulice dál, a už ste zase někde jinde, nepustím důxodce sednout v tramway, ne že bych nechtěl, ale prostě nexci. Dyž mám xuť na "nexci", tak prostě nexci. Když xci, tak xci. To záleží jen na mě.... Vzhůru k výšinám dokonalého egoismu... :-))))

Tákže to bude fšexno.. Beru si noutbuka sebou na priwát, takže ještě wečer něco nabuším.... :-))

PS: Celej život sem na něčem závislej... :-))) Pořád sou to krawiny, ještě se nenašlo nic dokonalýho... :-)) Škoda, že neexistuje ďábel, upsal bych mu svou duši, kdyby to šlo. Aspoň by byla legrace :-))) Nexat se wodnýst stropem... :-)))

21:11 - Provedl sem nějaký drobný změny v dyzajnu. Mírně řečeno, aby ten podělanej endžýn byl trochu civilizovanější v Íjéčkách a Mouzile. Možná, že si toho někdo fšimnul... :-))
Áááááá... Teďka sem si fzpomněl, že mi Hugo nakreslil ikonku.... Musím ji sem přidat.... Diq HUGO!!! :-))))))) Masx u mě špeka.... ;-))

22:14 - J@J! Je to na špeka... :-)) Takowá blbá televize... sametowááááá :-))) Du spát...

5.4.2002 - 18:54 konečně se nažeru


Sedím ve vlaku a jedu domů. Docela se těším. Konečně si přečtu noviny, nažeru a skouknu týfku. Zkuším večer někoho sehnat, jen tak na špeka nebo na pifko... Na toho špeka primárně... :-))

Tak nějak se snažím řešit brutalitu posledních dnů takovým způsobem, že se snažím na vše srát. Nevzrušuju se naprosto ničím, protože je to příjemný, a hlawně sem zjistil, že stíhám víc věcí. Kdybyx něco řešil, tak se nedostanu k pracovním záležitostem. Já vím, je to možná swinstwo, ale jináč to nejde. Tak byx totiž nevyřešil problém s jedním pojítkem, kdy veškeré dokumenty o texnickýx parametrex vzaly za svý při kámošově odxodu z firmy (prostě ten jeho komp přeinstalowali dříw, než se z něj dostali jistá data), no prostě mazec, zwláště, když ste zhulený na kashi. Tákže sem si celej den hrál, no hríl, spíš se znažil naistalowat na jeden postarší server DELL RatHata. Po přídání videokarty, tříhodinovém laborováni s EDO a ECC pamětma, se mi doň podařilo narvat celkem 64MB mram. Díky, tomu, že jede celej na skazi ultra fast 10MB, se docela stíhá... I když... když pustím yksa.. Nejní to žádná sláwa.... :-))) Budu však muset nalejt nový jádro, qůli tomu, že ta RH7.2 má nějaký 2.4.4 jádro... což ejní ouplně to nejlepší... Zvláště v ohledu na virtal memory menežment... :-))))

Je to docela prdel, psát deníček ve vlaku... Jeden se docela nasměje... A zafrajeří si... :-)) Docela se těším, až pojedu někdy s Ventorem, že bysme mohli vytáhnou kabely a třeba si něco proti sobě zhrát, nebo vyměnit nějakou muziku.... :-)))))) ehe... :-)))

To už sem asi říkal, ale dneska kolem poledne sem si přihouk... :-))))

Hmmm.. teďka sem si to po sobě přečetl a docela si asi hučim... :-))) btw. nenapadlo vás někdy, esli to nejní trapný bejt furt (skoro) zhulenej. Pořád sem se ještě nedostal totiž do toho stavu, vo kterým se občas mluwí, že prej huličům se přestane nezhulená realita líbit... Mě se líběj všexny reality... I ty extrémně hustý... :-)) Protože vysmátým životem necítím život, kdy ste pořád vysmátý a spokojený. Takový to koření zla, nenávisti a hrubosti je potřeba, aby ste si se životem pořádně zamíxali a učinili ho ještě zajmavějším, habyste si nakonec zase vyxutnávali tu spokojenost... :-))))

Ty wole, mluwím jako ňákej guru. Už dlouho přemejšlím, esli by nestálo zato si založit nějakou sektu a brutálně si lidi podmanit, wowládat a cucat z nix praxy... Prostě něco jako sajentologové, ale slíbovat jen samý štěstí... No vlastně jako sajentologové... :-)))

6.4.2002 - 12:58 konečně se wožeru


Právě před xvílí wolal Majkl, esli to jako dneska platí. Taxem řek, že jo. Pojedu za hodinku nazpět do Prahy, habych dělal něco užitečnýho. Co tady doma.... Spal sem skoro po dvou letech ve svý starý posteli, se kterou mě pojít velká část mýho života. Docela divnej pocit. Po takový době trávit noc v bytě svých rodičů. Jaxem si jednou zvyknul na soukromí pronajímanejch kutloxů, je to fakt divný... Je dobrý nafštívit svý rodiče, pokecat, ale s tím delším přebejváním... newim newim...

Musel sem fčera zdrhnout do Kozy, protože se mi nextělo sedět doma před týfkou a číst si noviny. Sem nějak zjistil, že jak nemám týfku, a praxy na noviny, takže mě už nějak tyhle věci neberou. Co si nepřečtu na Netu, prostě newím... :-))) A co, aspoň neřeším nějaký posraný problémy, který stejně newowliwním. Měl sem fčera debatu, samozřejmě zhulenou :-)), že kdyby lidi nebyli aktivní, tak se pokrok nehne dál, a proto by se nemělo na život srát, ale nýbrž furt něco dělat. Jenže, ja na něj seru, je mi fšexno šuma fuck stejně ten pokrok de dopředu, protože aktviní a iniciativní nejsou lidi, ale nýbrž jen jedinci... :-)) Takže je mi jedno, že v Koze je automat na kolu, protože kdyby tam nebyl, tak je mi to taky jedno, páčto byx neřešil esli si tu plexofku dát nebo ne. Jenže, vzhledem k tomu, že tam je a já kolu nepiju (skoro), tak je mi to jedno... Můj život se posouvá dopředu jen tím, že je mi čím dál tím víc věcí ukradenejch... :-))) Je to docela hustý zjištění, ale dává to neskutečný obzory ke svobodě... :-)) Osobní... Asi se na mě začíná ta tráva podepisowat... Nefetuju, nexlastám, nešukám, nezpíwám, xčiju za mosty, plivu do vody, a šlixtím planý jabloně.... :-))))

Troxa existencionalismu na závěr: Život je fakt hnusnej, a proto si hu musíte sami dělat ještě hustším a hnusnějším, aby ste si pak mohli říct: "Kurwa, ten žiwot je tak zasraně hnusnej, že je vlastně prdel, a nemá význam řešit..." :-)) (výkřik do tmy, kterýmu sice nebude nikdo rozumět, ale hlawně, že mu rozumím já... Nexce někdo metrák koxu???)

14:38 - Mejhorší věc jaká se může stát je zatmění mysli. Co nějaký podělaný zatmění slunce, to je celkem hustá a hezká věc, ale zatmění mysli, je swinstwo. Největší... Jakmile se zatmí mysl, všechno de do háje, veškerý racionální myšlení. Je to průser, protože pak nejsem schopen uvažovat i nad jinejma možnostma a nexci je ani vidět, přestože si celou dobu i možný jiný varianty uvědomuju. :( Ále... To dokazuje jen jednu věc, ouplnou a totální sebekontrolu nad svým tělem a uvažováním, lze sice dlouhodobým tréningem získat, ale pak je otázka esli neztratíte víc, než dostanete... :-)) Vždy je spousta cest, ale jen jednou vyrazím dál. Jako, kdybyx šel bludištěm. Bloudím sem, bloudím tam, vím, že se motám wokolo výxodu, ale pořád ho míjím. Motám se pořád dokolečka, a na další křižovatce pudu ouplně přesně tak, jak byx nešel. Jenže už tím, že si to rozmyslím teďka, to že pudu jinudy, je další cesta, kterou sem se vydal, a už teď vím, že jsem se rozhodl nyní a ne až bude čas... :-))

Tak to byla další zhulená teorie, sedím totiž ve vlaku a jedu na Prahu. :-)))))

8.4.2002 - 16:43 Welcome to hell


Ty jo lidi, nestíham, napíšu něco večer. Ale jen tak pro začátek: V sobotu sme se s Majklem fakt brutálně zhulili, takže newim presně kde sme byli, ale nad fxodem byl nápis "Welcome to hell". Přesně to sem potřeboval... :-)))

9.4.2002 - 17:14 málem sem se posral strachy


Ty wole lidi. Ja sem se dneska málem posral. Šel sem na woběd a paxem vyrazil na prodejnu, kde sem měl aktivovat nějaký ykspéčka. Xvíli sem internetil a kolem půl druhý přestal jít net. Xvíli sem řešil, esli nejní problém v naší siti. Nebyl. Taxem vyrazil do pátýho patra na půdu, kde z ní dělaj byt. Ty wole, ja nemůžu....

10.4.2002 - 11:07 hustý


Ax jo. Včera sem si navic poplet datumy. Je to drsný, protože mám docela hektický dny. Fakt hektický. V sobotu sem se byl zhulit s Majklem. Tak nějaxme sme seděli v tý Piraně, možná do devíti, a paxme šli někam do města. Sme tak xodili po ulici, abysme pak zapadli do nějakýho pekla, kde byl pjekně hustej barman. Naprosto klasickej barman a skoro žádný lidi. Tam sme se dorazili.

V neděli ráno sem se probudil asi v půl desátý, zapnul telefen a asi patnáct minut po tom mi volal M., že nejde internet. Takže mi jisté dlouhé proceduře přivez klíče, já dorazil kolem půl dvanáctý na firmu, abyx zjistil, že není problém u nás, ale nýbrž někde jinde, což nebylo v lidskejch silách ovlivnit, jelikož problém byl zcela někde jinde a nikdo tam nebyl. Dovolat se na vrátnici je fajn, ale prostě ta důxodkyně není sxopná někoho někam prepojit...

V pondělí sem měl sraz s Waškem, taxme si dali zase špeka, a paxme šli na piwo do nějaký restaurace a bylo to tam pjekně zasraně hustý. Kromě toho, že sem si uvědomil, že vzorce lidskýho chování sou více či méně stejný, akorát de wo to, že někdo je větší kretén a někdo menší. Akorát je wotázka, jak to poznat, respektivě, jaxi to uvědomit.
Jo, a na proti nám seděla jakási nóbl společnest. No napadlo mě, že si měli dát přes stůl cedulku, jako je třeba na cédéčkách, "Znáte z TV reklamy". Krom toho můžu říkat, že sem xcal na hajzlu vedle Rejžka, nebo jaxe menuje ten shílenec co dělá Katovnu... :-)) No nic, trocha srandy neuškodí.

V úterý ráno sem se probudil, a vyrazil do práce. Rozxodil sem konečně SSH tunel skrz fajrwol, takže si teďka pjekně ulítávám nad xterminálem... :-)))

Wodpoledne sem musel jít aktivovat nějaký posraný XP, protože prostě nebyl nikdo kdo by to udělal. Asi po dvaceti minutách co sem se s tím sral, sem zjistil, že nejde Internet. Takže kurwa co, prošel sem celou síť, abyx pak musel jít k wejflanům. Na půdě baráku sem zjistil, že z půdy je podrovní byt ve výstavbě a UPSka pípá jako svině. Nešla do ní šťáva. Xvíli sem tam xmuřil s těma maníkama, ti byli nasraný, že jim nejde vejtah a já šel znowa těx pjet pater dolů. Pak zase nahorů. Celkem asi pjetkrát. No, nakonec to dopadlo tak, že sem musel vylíst s tím jedním typem na střechu, wotewřít tu posranou skříň se šesti šroubama, abysme zjistili, že se někde mezi UPS a wejflanem posral kabel a do zařízení nejde šťáva. Taxem se tak držel toho posranýho okapu, boty mě klouzali po tý postraný mědi, borec mě uklidňoval hláškama, že je to jen ňákejch štyricet metrů, a ještě se mi do toho promítnu džojnt, co sem si dával než přestal jít net, a navíc ještě celej ten poslední měsíc. Držel sem se toho podělanýho okapu jak klíště a už mě tam nikdo nikdy nedostane...

Večer sme jeli na Divokýho Billa, ne že byx je musel, ale vstup zdarma je vstup zdarma. Opět sme se děsně zkouřili, takovým luxusním prezentem, načež mi navíc wolal Jaxym, jenže sem to už včera tak nějak nepobíral... čaf xixte... ;-)

Thys ys dy end....

Ale howno konec.... Sem dostal mejla wod Majkla, ze uz nemam hulit, ze mam bordel v datumech.. No, ma rext, ale copak sou ty datumy tak dulezity??? :))))))
11.4.2002 - 11:51 hnusný počasí


Je kurewsky vyblytý počasí. Nedřív je přes den hezky, ráno a večer kosa jaxvině, a dneska ke všemu xčije. Prostě naprosto růžovej den. Takový počasí, hezký akorát tak n a smrt... No, opusťmě temné stránky lidského blití a neblití. Fčera sem si dáwal zase špeka. Docela hustý, někdy si říkám, esli se na to už nemám vysrat, ale je to závislost. A bohužel ještě navíc příjemná. Vyloženě jako blbec si zhulenej připadám málokdy. Zase je fakt, že když už si jako blbec připadám, tak mi to dojde pozdějc a nebo mi to v tu xvíli nedojde, že xovám jako idijot. Ale de wo howno, protože tráva je fajn.... :-))) Někdy si tak říkám, esli si nemám nexat na tričko vytisknou nápis "Miluji tě, moje drahé hulení." Provokace na lidi... :-)))

Zůčastnil sem se brejstormingu. Bude nějaký jednání, a taxme přemejšleli na co se ještě musíme zeptat. Brejnstorming je jedna z těx možností. Furt se něco řeší, nějaký krawiny a fšexno se zapisuje, protože nikdy nevíte, kdy a na co se to může hodit. Vymyslíte nějakou krawinu, a wono se za tri měsíce wokáže, že to nebyl zase až tak blbej nápad... :-))

Právě na kostele wodbíjej poledne... Zatím.... A ještě wo mě párkrát uslyšíte... Připravuji atentát... :-)))))))))

12.4.2002 - 11:31 sem na kolenou


Včera sem se byl pro změnu zase opít. Naštěstí nic moc. štyri piwa a tři fernety. Paxem šel domů....
Jinaxem šel fčera do kolen.... zase...

15:25 - během tří hodin sem rebootowal asi 40x šest počítačů s Windows95. Nenávidím Windows 9x... :((((((((((

15.4.2002 - 11:31 eehhhmmm


Taxe to nějak začíná pjekně motat. V pátek sem byl s Jáxymem na pifku s špeku. Asi sem se zase zhulil, protože sem během dne "ztratil" tři zapalovače, tákže sem si postupně večer zase asi tři koupil. Ránko sem se probudil, hmátnul do kapsy a vytáx asi štyri. Prostě mazec. Možná, že mám nějaký bugy v krátkodobý paměti.
Jináč mám hafo práce, a ve štvrtek jedu na nějaký školení do Brna....

A asi sem masochista... Baví mě hrabat se ve špíně svý duše... :-)))

16.4.2002 - 12:17 TY SWINE ZASRANA!!!!!!!


kricim jako blazen: TY SWINE ZASRANA POKRYTECKA! TY ZASRANEJ SEWERO! JAXI TO PREDSTAWUJES??? LITAM ZHULENEJ PO MESTE. MAKAM JAKO BLAZEN, ABYS TY, DEMENTE, MEL Z MEJCH DANI ZA CO ZIT??? NEXCI DAWAT SVY PRAXY TAKOWEJM HAJZLUM JAKO SES TY!!!!!

A duvod??? Sewera nabizi metr pif

Jezis, me je tak na bliti, ze si vecer pudu koupit nejaky huleni

20.4.2002 - 13:07 HUSTEC


Ty jo, lidi. Taxem teďka nestíhal, páčto sem byl v Brně na setkání partnerů. Prostě pařba, kterou dávala dohromady pýár agentura. Hustý, hustý... Fakt se máte na co těšit, až to pude ven. Jenže dneska nestíhám, páčto za xvíli jedu do Xrudimi, páčto tam maj v eRku vystoupení Ace Rimmers. A já doufám, že né poslední, jelikož snaha našeho státu o podpoření alternativní kultury je mizivá. Ass nás xtěj zase swázat konvencema, kdy bude ňákej ideot diktovat co se smí, co nesmí, co je dobrý a co ne.... A přispět finančně na pomoc... :-(((

Jináč, až bude štvrtýho qětna na Letný MMM2002, tak určitě du.... Tož si tam můžem dát sraz a pořádně se zkouřit, když už si ňákej debil myslí, že můj deníček je produktem feťáka a propagací drog, tak ať je to aspoň na stoprocent jistý....

ANO! TOUTO VĚTOU PROPAGUJI UŽÍVÁNÍ DROG!! FETUJTE XIXTI!!!! CPĚTE DO SEBE FŠELIJAKÝ DOBRÝ LÁTKY!!! TŘEBA TO... JAXE TO MENUJE... TO JAXI PÍXAJ FEŤÁCI... MARIHUÁNA... MYSLÍM...

21.4.2002 - 16:58 Velmi pozdě odpoledne


Konečně klid. Před bouří.... Erosion...

V pátek sme jeli do Hradce do El Dijabla. Jenže tam byla ňáká posraná texno párty, taxme se na ni vysrali a šli do nějaký hustý restaurace, která byla laděná do nějaký růžový či woranžový barvy. Vim, že to bylo docela hustý, páčto to tam zoufale páchlo voňafkama, posedávalo tam spousta zoufalců a zoufalkyň. Zoufalci, zoufalkyně, zoufalčata, nelezte na howno... Monster...

Taxem si tam dali nějaký pití, abysme zase nasedli do auta a jeli do Teska, protoze nám nikde nextěli už nic dát k jídlu. Prej, že nevařej. Taxme si dali něco hašiše a vstoupili do víru Teska. Docela mazec. Nakoupili sme nějaký jídlo, v autě ho sežrali, dali si zase něco hašiše a jeli domů. Prostě trapná zábava. Jet se do Hradce zhulit, pak pobíhat po Tesku a jet zase nach haus. :-)))) Another Monster...

V sobotu sem zaplatil dluh za nájem na starým priwátě. Už dlužím snad jen devět táců. Wo dwa míň. The průser. Paxem jel do Xrudimi, kde sem zůčastnil dalšího vystoupení světoznámé dvojky Ace Rimmers. Nějaxme se zase mírně zkouřili a paxme s Hugem dávali dohromady projektor, což se nezdařilo, taxme se na něj vysrali. Koncert byl vynikající, zwláště jeho záwěr, kdy Jára zahrál sólo na elektriku ze zásufky. Transformátory hadr... :-))) A myslím, že sme se pak ještě párkrát zkouřili, habysme na závěr někdy kolem třetí potkali MUFa, kterej si pochvaloval špeka, kterej sme si dávali, když sme se asi před štyřma hodinama potkali. Prostě příjemně prohulenej večír. :-)))

No jo, a co s tim Brnem... Je to na dlouho, a já sem ještě zhulenej... Bylo hustý... Nafštívili sme Punkevní jeskyně, kde nám ňákej borec hrál na kytaru a zpíval árije z oper, během čehož se nás snažili opít slivovicí, paxme se sjeli na Panqě, a trip zakončili cestou v takovejch těch posranej mašinkách co se v nich vozej zasraný tůristi v Praze po silnicích. Večer byly zwěřinový hody, nějaký ty sekaný, chlebíčky, srnčí gulashek, koláče a litry wína. Navíc by mě zajmalo, kolik lidí si dávalo špeka v hotelu Woroněž. :-))) Druhej den akce, sme jezdili v mothorkáráx, a závodili na čas. Včetně stupně pro vítěze a nejaký ty poháry... Mazec.. Jen trpaslíci tomu xyběli... :-)))

Normálně, lidi, slyšel vo jednom typowi, kterýho znám, ale newěděl sem že je tak blbej, kterej normálně neznal vůbec hulení. No sem myslel, že už musí vo kouření vědět snad každej člowěk na zemi, ale myslím, že je to daleko ještě horší. Rozhowor cirka probíhal (co mi říkal kamosh) takto:

"nedáme si špeka?"
"co to je špek"
"no džojnt."
"co to je džojnt?"
"ty newíš co je to džojnt?"
"no newim, sem to nikdy neslyšel."
"džojnt se říká, když si ubalíš trávu."
"co to je tráva"
"ty wole, tráva, hulení, marihuána..."
"co to je marihuána"
"ty wole...."

23.4.2002 - 18:58 Problémy


Poslední dwa dny řeším samý problémy s posranejma jůzrama. Posraný windows, posraný viry. Kurwa, proč musej bejt všichni tak dementní... Fčetně mě... Furt se něco musí odvirowáwat. Tu virus v počítači, tu virus v lidech. Všichni sme nakažený nějakým tím připodělaným virem. Viry se musej ničit. Buď tím, že zliqidujete jejich nositele, jejich původce a nebo hodíte autodestrukt na sebe. Mám xuť svůj kompjůtr s shodit z mostu. Aby se pjekně zasraně rozkřáp a zůstali jen malý součástky. Průser je, že nejní můj a mám ho jenom pučenej na dobu určitou. A to vo tom ještě pár lidí možná ani newí.

Čím sem starší, tím ten čas letí ryxlejc. Áč zoufale nexci musím řešit svoje problémy. Áč někdy nechci, musím. Zamotáwám se do problémů svých přátel. A nepřátel. Nexci je řešit, ale musím. Už jen qůli tom, že sem wázán. Průser je, že tyhle příliš osobní vztahy jsou nejspíš děsně křehký a strašlivě o důvěře. Je to zasraně labilní důvěra, musíte mít důvěru sami v sebe, protože jinak nemůžete mít důvěru k někomu jinýmu. Tahle posraná důvěra je založená zase na důvěře. Pokud ji někdo přerazí wo koleno, je to v hajzlu, protože do řiti de spousta dalších lidí. Myslím, že se mě dost lidí bojí. A nejwětší průser je, když se to dozwíte od někoho zcela jinýho. Tomu říkám zklamání ze sebe samýho, už jen qůli tomu, že nedokážu dát nejspíš dobře najewo ty správný emoce ve vhodnej okamžik. Kurwa, to sou kydy... No jo, no sem ujetej, a sem zato rád. Proč se řadit mezi ty milióny lidí, který řešej podobný problémy, být proti proudu!!!!!!!!!! Fantazie, imaginace, to je totiž to jediný co vám nikdo nevezme, je to největší swoboda jakou můžete získat a mít.... Brzy přijde Tlustá čára.

24.4.2002 - 15:5 Konečně je po nix


Mírně klidný odpoledne. Xtěl sem jít po obědě na špeka, jenže sem si pozdě uvědomil, že sem si sebou nevzal hulení. Prostě k nasrání. Taxem pokecal s R., sebral sluchátka a šel nazpět. Sluchátka sou prima věc. Můžu už konečně poslouxat muziku, co sem si stáhnul z netu. Pohodička klídek. Na psaní ouplně vynikající věc. A ani mě nijak nesere, že možná neslyším telefény... :-)))) Navíc pokračuje virowá smršť, dneska mi sice nikdo newolal, ale zejtra jedu odwirowát nanowo. Lidi sou kreténi... Ale patří jim to. Už se stalo, že borec v pondělí přišel o všechna data. A nezálohoval, byl z toho nejen smutnej, ale navíc i nasranej. Jediný co mu na to můžete říct, je že "zálohování dat má přeci jen svůj význam, že to nejní jen tak z prdele králíkům."

Xci jít večer nafštívit Bushku a Ubique. Huž sem je dlouho neviděl. Prostě takowá ta velmi příjemná zdwořilostní náfštěva, kdy se prostě všici rádi uvidíte... :-))))

Jo, sem větší ujeťák, než sem si myslel. A sem za to rád. Je to velmi inspirující... :-)))

25.4.2002 - 15:16 Dohajzlu...


... já sem nasranej jaxvině. To snad nejní možný jaxem nasranej... Už sem zase ztrávil tři hodiny wodinstalowáwáním posranýho Kleze. Do piči, lidi... Kdzž už musíte používat posraný autlůky, tak proč si aspoň nekoupíte (nebo neukradnete) ňákej antivirus. Dyk je to v píči. Měl byx se wod pondělka zabejwat zcela něčím jiným, a místo toho řeším připosraný problémy s woknama. Kurwa fix...

Fčera sme debatovali s xixtama wohledně tohodle světa. No wedli sme takowý ty zhulenecký kecy, jenže mám pocit že je to pravda. Celej svět stojí na přetvářce. Všichni se nějak tvářej a dělaj, že sou d rsný, husťáci, prostě jakou roli si vybere... A ve xvíli, kdy ste sami sebou, ste označovaný za podivíny, idioty nebo magory... Sem si to nevybral, já chci bejt kurwa sám sebou, nechci, aby mě nějakej debil nutil hrát si na něco co nejsem...

Nechápu spoustu věcí. Pokrytecký přetvářky, nahodíme na sebe qádra, deme někam na ňákej posranej sraz, tam debatujeme wo budoucnosti světa, tváříme se důležitě, ale nejsme to my. Jakmile shodíme saka, zavřeme se do svejch pokojů, sme to my. Každej si svůj skutečnej lajf hraje snad jen ve svým podělaným bytě... Já to nechci, chci hrát sám sebe i venku!!!!!!!!!!!!!!!! A pořád sem nucenej do toho, abych se líp woblíkal, nosil košili apodobně. Jenže copak, kurwa, záleží na tom jak vypadám? Nezáleží snad na tom, co umím a jakej sem???

26.4.2002 - 11:50 Tak nějaxe ...


... těším na špeka... :-)))

Sosnul sem si z netu nějakej hardhauzowej set, takže mi to dělá do sluxátek duc duc duc...

Dostávám se pomalu do rovnováhy. Sice je takowá wratká, ale už zase dokážu mít radost z něčeho. Včera sem si dával se Zubrem špeka, paxem nased do dwaadwácy a jel směr Hostivař. Někde před Kohinorem přestala jít šťáva do drátů, tramwaj zastavila a lidi nerwózně čekali. Jaxem byl zhouknutej, wenku hezky, taxem si řek, že na to seru a nikam sem nešel, ač tramwaják říkal, že newí jak dlouho to bude trwat. Taxem tam tak seděl, koukal na další štyři lidi (btw. ta roštěnka byla fuckt hezká :-)) a usmíval se. Pak CVAK CVAK ... dveře se zavřely a tramwai se rozjela... Takže lidi co vystoupili, aby šli na bus pjekně dobíhali na další zastávku, aby si zase nasedli.... Prostě prdel jaxvině.... :-))))))))

Jo, a ještě fragment z dnešní ICQ komunikace se Zubrem:
ty wole, me tenhle swet tak sere...
zrowna mi prisla od Operatora Pegase smska:
"nenapadaji vas slova? vyberte si z mnoha audiopohlednic"...
boze, kam tahle civilizace smeruje... ???
vsichni chtej vsechno, ale kazdej chce mit svobodu,
dyk je to k posrani...

Kurwa, co je špatnýho na tom říct něco vlastníma slowama??? Dyk je to to nejlepší co můžete udělat. Bojím se jednou toho, že lidi už spolu nebudou vůbec mluwit, že se bude všechno bude wodehrávat přes nahraný audio a video vzkazy, který ještě budou přednášet nějaký brutálně vyškolený herci... Fakt sem asi z jiný planety..... :-))) Zaplať panbug zato... :-)) Jsem totiž díky tomu zcela normální, a těším se až asi za 40 minut dorazím za kámošem, dáme si špeka a pjekně si z xixtu do xixtu pokecáme.... :-)) Won je totiž taky UFOn :-))

17:39 - Sedím ve vlaku a je mi líp. Sice sem nestihnul rychlík, ale to mi naprosto nevadí. Musel sem vodvýzt šéfowi nějakej posranej noutbůk, ale nijak zwlášť mi to nevadilo. Sem se aspoň přihouklej projel Prahou. Pjekně wokolo Hradu a dál... :-)) Tak nějak sou mi všici ukradený a docela se těším až večer pudu do Kozy na piwo a džojnta. Mám v kapse filmofku s docela dobrým outdoorem, takže bude zase z čeho balit. :-)) Akorát mě, ani ne tak sere, jako spíš rozčiluje, že je vagón narvanej k prasknutí. Docela by mě zajmalo, kam tak fšici zase jedou. Asi někam do hajzlu, jako já....

Přišel sem zase deníčku na xuť. Sem měl teďka takowý diwný období, kdy sem byl celej, slušně řečeno rozesranej, a neměl sem na nic náladu. Jasně, vzpomínky zůstáwaj, s tím nic nenadělám, ale proč si je rvát z těla, když sou takowý úžasný. Mám je rád a sem na ně pyšnej. Přeci jen, hezká vzpomínka, ta dycky potěší... :-))) Je tu kurwa wedro jaxvině. Začíná to pravý letní období, a já si teďka vzpomněl, že musím jít zejtra zasadit. Už je nejvyšší čas na globální konopný osef.

Jo, a ještě jedna věc. Mi taky tak nějak došlo, že tenhle deník je něco jako telenovela. Strašný hafo pokračování, jenže s tou výhodou, že nikdy newíte co bude dál. U takowý podělaný telenovely už předem dobře víte, že tyhle dva si spolu nakonce zapíchaj, ti co na to maj, dojdou svýmu štěstí a zlo je potrestáno. Kdežto, život je takowej, že newim co bude dneska večer. Třeba mě na cestě do Kozy porazí policejní auto, zrowna když budu mít špeka v držce. To by byl docela dobrej paradox, a ještě větší sranda. Kdybych se jim takowým filmovým letel, překulil přes přední sklo, přilepil se na ně svym xixtem a obtisk špeka na wokno. Jo, propagace drog.

Co se týče drog. Pořád ještě nemůžu sehnat papíry. Už asi pjet měsíců. Akorát furt slyším, že nejsou... Nemáme ... A taky nás to pjekně sere... Nejčastější teorií, kterou sem slyšel, je teorie o nějakejch policejních zásazích někdy v prosinci proti dýlerům. No a prej došlo k nějakejm neshodám českejch skupin s holandskejma, takže sem prostě to podělaný LSD newozej. Esli je to prafda newim, ale prawda je, že ty posraný tripy fakt nejsou... Nebo možná sou, ale blbě k sehnání. No, naštěstí mě to až tak moc nesere, protože nějak nemám chuť. Prostě mi nijak nechyběj, ale až se k ňákýmu dostanu, taxi ho koupím na lepší časy... :-)))

Měřák baterek noutbůka ukazuje do konce asi 45 minut. Sem zvědaf, kdy se wobjewí zpráva, že baterky šli do hajzlu. U týhle mašiny nikdy newím. Posledně mi vydržela asi dvě hodiny, jenže i když mi wokna twrděj, že už baterku nedobíjej, furt tvrděj, že je plná jen na 53%. Newím co si wo tom mám myslet. Asi nejpíš to, že za to můžou Windows. :-))

Vypadá to, že někde bude nějaká akce. Vlakem xodí spousta dětí, co vypadaj jako nějaký technaři. Jo jo, naše budoucí generace se jede někam sjíždět. Jo, zejtra je prej ňáká akce v Milovicích. Sem přemejšlel, že byx někam zajel, jenže tohle je zrowna kurewsky daleko. Docela dobrý je sledowat lidi, jak mají tendence mi koukat přes rameno co píšu. Sou to takový cuky, spíš, jako že sou děsně zvědavý, tak jim to prostě nedá a tu hlawu wotočej. Vydržej to tak deset - dvacet sekund, než jim dojde, že to nejní zrowna moc slušný a hlawou cuknou pryč. Jenže za xvíli to udělaj zase. A tak dlouho dokud nevystoupěj. Jako by nikdy v životě newiděli noutbůk. che che... :-))) Prostě si rád zafrajeřím, a ještě se navíc můžu v deníčku vytahovat, že ho píšu we wlaku. A až přijedu domu, taxe hnedka připojím k netu, zapdejtnu to a pudu na toho džojnta... No nic.. je to ňáký kurewsky dlouhý... Už na to seru. Btw. sem si ještě vzpomněl. Jaxem jel s tím noutbůkem za shefem, tak někde v centru na ňákým mostě byla jakási zácpa a nějakej podělanej automobilista stál na tramwajowejx kolejích. Asi tak tři minuty sme čekaly (piči, to je hrubka jaxvině :-)) než se ozvala rána, ze svý budky vylez řidič tramwaje, zprudka wotewřel dveře a začal křičet na toho ideota v autě "co si myslíš? to nemůžeš s tím krámem uhnout. Kdybych se nasral a trochu ti ho škrábnul, taxe posereš!" A zase nasranej zalez. Xlapík v autě se uhnul a my pokračovali dál.... Drobný, ale hustý, škodolibý zážitek... :-)))

Do konce světa zbejwá 33 minut... :-))))

27.4.2002 - 00:20 Můj počítač...


... mi rozumí. Sem se vrátil z filmu. Byl zase wo drogách. KOKAIN. Hustý dílo.

Hovořil sem o svém počítači, že se na něj podíwám zejtra. Asi mu blbne disk. A než sem přešel pokoj, taxe normálně sám wod sebe zapnul... Nechápu to...

10:18 -Sem si uvědomil, že sem nexal v dnešním zápise fčerejší datum. Taxem to opravil. Byl sem u holiče nexat se wostříhat na krátko. Bude léto a já musím působit děsivým dojmem... :-)) Koukal sem po lidech a byl sem rád, že nejsem wobyčejnej člověk..... :-)))

28.4.2002 - 15:52 Drahoušek ...


... odmítá přeložit cdrecord. Však já ho zlomím. Nutně potřebuju apdejtnout na novou verzi, protože vyšel po dlouhý době XCDRoast, a tak nějak mě napadlo, že by se nová verze bodla. Když už konečně je navíc připsaná podpora pro multisejšn CD. Přeci jen.. Z příkazový řádky se dobře frajeří, ale nejní to wono.

Jo, taxem si posral život. Cdrecord sem přeložil, ale zase nemám nějaký knihovny pro přeložení XCDRoastu... no jo prdel... zkusím stánout binárku, ale tak nějak nemám náladu a ani xuť. Můj počítač říká, že xce být svobodý a xce se bavit. Že prej ne, teďka fakt nemá čas. Xudáček malej, asi mu pofoukám bebínko a nebo mu dám do držky... Co do držky, procesor z něj vytáhnu, z hajzla jednoho... Aspoň stixne navěky.

Zdá se, že sem se konečně uklidnil... No co uklidnil... Uklidil sem tu mrtvolu, co sem dneska ráno našel ve svý vaně... Jakpak se tam asi potvůrka dostala??? Nejpíš tam xcípla... Xudák brouček... A taková pjekná to byla rybička... Jenže smůla, spláchnul sem ji sprchou do wodpadu... :-)))

20:12 Panáček ujetej ležel zase we waně, dloubal se mycí houbou v pérdeli áááá .... pak málem uklouz na mokrejch dlaždičkách... :-)))

Placená inzerce (sorráč musím se nějak živit)

Volně k odprodeji nabízím nafukovací pannu typu Barbie v počtu 5 kusů. Modrooká, štíhlá figura, blond s velmi vyvedeným popředím. Vhodná pro velmi zaměstnané muže (vlastně i ženy), kteří nechtějí navazovat vztah a chtějí zůstat svobodní, aby si mohli pořádně užívat. K tomutu ůčelu oceníte velmi rafinový program, kterým řada Barbie disponuje. Formou tří samostnaných výmměných modulů, součástí standartní výbavy, získáte domácí puťku, divokou milovnici a nebo příjemnou partnerku pro trávení dlouhých zimních večerů.
Dále nabízím k odprodeji nafukovací panáky typu Ken s výměnným nástavcem. Modrooký, štíhlý, čisté árijské rysy, zcela samostatný s hlasovým programem "Miluju tě. Chceš mě taky milovat?" Vhodný pro zaměstnané ženy, ale i muže, které nechtějí navazovat dlouhodobý partnerský vztah, protože je to ztráta času. Jistě oceníte jeho úžasné vnady, zvláště při sledování pornografického pořadu "Sex ve městě"
Spokojenost zaručena, modely pohlavních orgánů byly náležitě zkontrolovány a otestovány odborníky na Harwardově univerzitě, a hlavně: AŽ VÁS ZAČNE VÁŠ UMĚLÝ PARTNER SRÁT, BOHATĚ POSTAČÍ KDYŽ HO TROCHU VYPUSTÍTE!!! Volejte ihned na číslo 0800/11150 PRVNÍCH DESET VOLAJÍCÍCH OBDRŽÍ NAVÍC KRÁSNÝ DÁREK.

29.4.2002 - 6:67 Malý haranti


Sem zase ve vlaku. Pořád na cestě. Skoro jako ubohej Kerouek. Moji cestu se mnou sdílej nějaký malý děcka. Nejspíš asi jedou někam na wejlet. Jo, takowej trip ten dycky potěší. Zwláště, když si jako důxodci ke snídani vytáhnout xleba s řízkem.

No, xtěl sem se rozexcávat wo lidech. Jak teďka jezdím mezi Prahou a Přeloučí, pohybuju se v mnoha skupinách xixtů. Začínám trochu rozumět, nebo si to aspoň myslím, proč vládne mezi wobywatelama Prahy a zbytkem republiky jistá rivalita. Mě to celkem nesere, znám v Praze spoustu fakt vynikajích lidí, stejně jako v jinejch městech. V Pardubicích, Xrudimi, Kolíně, Teplicích, a ták. Jenže mezi těmahle dvěma světama sou rozdíly. Buď větší nebo menší. Ale je to tak. V životních stylech, v oblíkání, v mluvě, způsobem života. Není to důležitý, ale je to poznat. Každej z nás má svůj svět, ve kterým se pohybuje. Zajmaly by mě právě tyhle skutečný světy, nikoliv jen fantazie, kterými se každej člověk obklopuje, aby nějak působil na svý wokolí. Jenže jaxe k tomu dostat?? Chtěl bych bejt haker lidskejch mozků. Chtěl bych umět číst cizí myšlenky, chtěl bych vědět na co lidi myslej, chtěl bych vědět jak cítěj, chtěl bych... toho hodně. Není to hakeřina v pravým slowa smyslu, i když má s hakování počítačů mnoho společnýho. To si takhle brousíte wokolo svýho vyhlídnutýho objektu, vysíláte signály a čekáte na odpovědi. Něco jako myšlenkovej sken. Jen je nutný umět správně přijatý signály dešifrovat a pochopit. Protože jakmile něco poberete blbě, stáváte se odhaleným a ztraceným. Pak nezbejvá nic jinýho než zdrhat, pořádně rychle, protože život je ohrožen. De to po vás. Lidi se wokolo sebe pořád motaj, pořád jeden ke druhýmu vysílá nějaký ty příznaky. Vysílám žádost o synchronizaci...
Send ACK
Received ACK_SYN
Connection ESTABLISHED
Transfer navázán
Hentu probíhá "zcela běžná" komunikace. Lidi si povídaj, žijou, milujou se, nenáviděj, prostě všechny ty mezlidský stavy. Žiju, bliju, raduju se, miluju, nenávidím, dýcham, koukám, obdivuju, provokuju, raduju se, brečím, mluvím, srdce mi bije...
Pak nastane chyba na síti a něco de do háje. Hledejte chybu. Chyby se hledaj blbě. Když newíte kde je. To je pak průser. Používám nejruznější finty. Škoda, že nejde hodit mozek do promiskuitního režimu, aby zachytával i mesydže směrovaný jinejm adresním prostorům. Třeba právě pro mýho souseda. Na co asi myslí?
Timeout on network.
WAIT_FIN
WAIT.... CONNECTION LOST!!! Vertikální a horizontální obrazová synchronizace je ztracena... Vztah de do háje...

Wotázka však je, esli xci vědět co si lidi myslej. Jestli by to nebyl další zbytečnej velkej rachot, do toho neskutečnýho bordelu, kterej ve svým podělanym mozku mám. Mám pocit, že dělám totiž zcela to opačný, než co bych chtěl. Dávám možnost nahlídnout lidem do svýho života. To co teďka čtete je vlastně je pouze to, že máte se mnou navázanou komunikaci a prostě sdílíte můj život. Výhoda je, že když to někoho přestane bavit, prostě si najde jinou sajtu. Naprosto bezpečný... A já mám radost, že mý myšlenky někoho zajmaj...
Což mi připomíná, že sem včera zjistil nefunkčnost počítadla. Vypadá to, jako by někdo zrušil můj ůčet u counter.cnw.cz, což mě docela sere, protože s tímhle počítadlem sem byl kurewsky spokojenej. Uvidíme dneska, dyžtak napíšu tomu xlapíkoj emajla, co se jako děje. Třeba právě nastal nějakej ten bug na serveru... :-)))

Chacha... Mám xuť se někomu vysmát do xixtu. Jen tak z prdele... Pro vlastní potěšení... Jen abych se zase wo trochu více uklidnil... A nebo co takhle si založit nějakou sektu??? Já bych do toho šel. Vymyslet nějakou jednoduchou filozofii, třeba, "jak pochopit sebe sama". Docela mě inspirujou scientologivé, je to přesně to co mám na mysli. Jenže byx nebyl žádnej posranej řadověj člen, kterej svýmu guruovi leje prachy a ostatní svůj majetek, ale nýbrž ten, komu ty hmotný statky lejou. Prostě GURU. Vyxcanej guru... Odstěhoval bych se někam na Bahamy, koupil jachtu, dal se dohromady s nějakejma Kolumbijcema a pod hlavičkou blaha, bych mezi svý ovečky šířil kokain, protože bych jim vnutil názor, že jen kokajnem se můžou stát lepšími. Jo, a taky bych povolil mnohoženství a svobodnej sex. To by se muselo mejm dítkám líbit....

Akorát bude prdel až těm svejm kydům jednou uvěřím, a budu žít podle nich. Můj deníček, mý fantazie se stanou součástí mýho . I když už vlastně je... Zaplať pánbug. Je to xmíxu. :-)) I když je tu vedle místo, lidi radši postoje. Jediný místo v kupáči, a ta blbá kráva si radši postojí. Její problém, protože newí, jakou mi tím udělal radost. Aspoň mám vedle sebe podělaný místo. A volno na ruce. Lidi, sem vám vděčnej za to, že si ke mě nesedáte. Což mi vlastně dochází... Voni ze mě fakt asi maj strach, protože to je snad jediný vysvětlení, proč si ke mě ve vlaku (nebo v jinejch dopravních prostředkách) hnedka tak nikdo nesedne... :-))) Cha cha... I blbý přesvědčování průvodčí ve vlaku, že je tu jedno místo volný nezabírá... :-))) Cha chááááá... :-)))) Má temná stránka je fakt užasná... :-)) Mám ji rád, a nexci bez ní žít... :-))

Včera sem konečně udělal akci "globální osev". Tak nějak od toho nic nečekám, spíš jen takowá prdel, zasej do polí děsný množství semínek. Prošel sem se a navštívil hroby svej zvířátek z dětství. U každýho sem se zastavil, a zavzpomínal na to, jaký to byli úžasní zvířáci. Vona ta němá tvář dokáže dát svoje stavy a city najevo někdy mnohem líp, než lidi, kteří se považujou za inteligentní a pány veškerýho tvorstva. Určitě existuje inteligentnější bytost než je člověk. Xtěl bych ji jednou poznat, a i kdyby to mě to mělo stát život na týhle planetě. Pořád totiž nechápu, proč mimozemšťani, který sem letěj určitě přes půlku galaxie, unášej jen blbý tlustý američanky. Fakt to nexápu. Proč si nevyberou nějakou inteligentnější oběť. I když... Je to jen fantasmagorie, ale co když... Sou mimogáči zpaktovaný s nejchytřejšíma vědcema na zemi, navzájem si vyměňujou technologie, zkušenosti, znalosti a pařej spolu na Marsovskejch základnách, na základě uzavřený intergalaktický dohody, která dovoluje návšťevníkům zcela beztrestně unášet blbý, tlustý obyvatele zeměgule.

Helejte, jestli si tohle čte nějakej UFOn, tak vězte, že sem připraven opustit planetu a že s váma letím kamkoliv. Nic mě tu až tak zase nedrží a rád poznám cizí světy... :-)))

Sedím na koleji a je mi dobře. Pižlám, pižlám svojí pilkou kolej, aby se vlak vykolejil... Což mi ještě připomíná, že minulej tejden umřel Brodskej. Jo, taky fajnovej panáček. Byl to vynikající herec. Navíc sem slyšel, že se zastřelil. Vždy, když sem ho viděl někde mluvit v týfce, měl sem takowej pocit, že to udělá. Je to zatraceně velkej frajer, že našel odvahu a udělal to. Je to ztráta, jednou umřít musel (což mi taky :-)), ale stoupnul u mě v ceně. Velikou poklonu Vám Mistře vysekávám. Dohrál jste svoji roli přidělenou osudem zcela perfektně...

Pak tu máme seriovýho vraha z Německa. Tak tohle je už zcela jinej xixt. Mladej a blbej. Průsery se dějou, ale že by bylo nutný, aby waše problémy wodsral někdo jinej???? To je pěkná blbost... U těhlech seriovejch vrahů je blbý, že se dycky po tom, co pozabíjej qanta lidí sami zastřelej. Jako by nechtěli nýst následky za to co udělali. No, kdybych se někdy k něčemu podobnýmu odhodlal já sám, určitě bych se nezabíjel, protože by mě zajmalo, co a jak lidi, jaxe na to zatváří soudnictví a hlavně média... Ta by mě kurewsky zajmala... Prostě to byl idiot... A už sem dneska v novinách (Mladá Fronta) zase čet nějakej posranej článek, kde vinu neházeli na toho podělanýho idiota, ale na zbraně, na styl woblíká, co hraje za hry a hlavně... ZASE TO WOBRÁTILI na MUZIKU. SWINĚ BLBÝ!!!! Tentokrát psali, že u dotyčnýho našli nahrávky americký skupiny Slipknot, jejichž píseň School War prý ukrývá zašifrovaný podtext, kterým naznačujou zabít svý učitele. Taková blbost. Jako by ti idioti nechápali, že drsný a hustý texty ještě neznamenaj, že někoho máte zabít. Podle mě je to jen jistá forma relaxace a drsného humoru, který donutí jistej typ lidí se vyřádit při tvrdý muzice, místo aby vběhli do ulic a fakt začali po lidech střílet po lidech. Stejně jako tak, může můj deníček nabádat lidi, aby fetovali, píchali si marihuánu a nebo aby páchali sebevraždy. Každej má právo na sebevyjádření se, byť třeba zcela neodpovídá formám, představovaným si většinovou společností... Proč prostě blbost, trapnost a nezkušenost jednoho mladýho idiota musej vodesrat wostatní. Myslím, že podobnou zkušenost už má M. Manson... Ale co... Seru na to...

Otevřená pobídka ke spáchání trestného činu: Vemte si něco qalitního hulení, vyndejte papírek a ubalte si pořádnýho džojnta. Je teprf pondělí ráno.... A tejden bude kurewsky dlouhej...

15:33 - Není cesty nahoru, jen do pekla dolu....

19:31 - Přemejšleli ste někdy nad tím, proč hulíte? Byť jen třeba občas. Já jo. Ten stav je hustej. Prostě ste víc v pohodě, neřešíte všelijaký problémy. Proč tak? Přemejšlel sem jak to vystihnout, ale nepřišel sem na to jak. Až onehdá sem se vo něčem bavil s Pájou a tak nějak sme došli k hulení, proč vlastně hulíme. A von řek, po kratší debatě: "že svět je takovej měkčí, míň bolí, když se motáš mezi všema problémama."
A won má panáček kurewskou pravdu. Bydlím v Hostivaři kousek wod Taškentu a huž wonehdá mi přítel Roman říkal, esli sem byl už v parku u přehrady. Sem mu říkal, že ještě ne, a won mi řek, že tam budem muset někdy zajít na špeka. A paxem to neřešil, až dneska kdy sem obnowil komunikaci s přítelem Pasoftem, kdy sem mu napsal, že bydlím kousek vod Alberta, aka Taškentu, asi deset minut busem wod Skalky, elsi tam teda ještě bydlí. No a taxme si nějak dopisovali, až se mě zeptal, esli sem byl už u Botiče. Taxem muřek, že ne, že newim kde to tam je. Tak von mi napsal, esli sem slyšel někdy o Hostivařským parku a přehradě, no taxem mu napsal, že už sem něco zaslex. No a milej panáček mi slušně vynadal, že sem debil, že von tam xodil hafo let na ryby, že je to tam ouplně nejlepší v dešti, kdy tam skoro nikdo není, žádný sportovci, žádný pejskaři, žádný šukající dvojce v altánech, prostě žádný lidi, že si tam tak sedneš do altánu, ideálně s noutbůkem a prostě pohoda klídek jaxvině. No a jaxem teďka takowej rozesranej, nawíc ještě ňákej debil přesměrowal dvaadvácu někam do prodele, že nejezdí do hostivaře, taxem si udělal wod národního divadla kolečko, kdy sem vyjel 22 směr hostivař, aby se mnou wodbjela kus prahy a já vypad na míráku, tákže paxem jel metrem na skalku, nasranej, hodil sem věci do bytu, vzal hulčo, noubůka, šel si koupit něco k jídlu a vyrazil směrem, kde sem neviděl žádný domy a do kopce. Du, du až dojdu k ceduli, že vstupuju do hostivařskýho parku. říkám si hustý, wole hustý a vstoupím. Sem prostě v lese, trochu chčije, sem tam ňákej pejskař nebo běžec. Najednou uvidím vodní plochu. Říkám si "ty wole". V nejbližším altánu vytahuju hulení a balím si džojnta. Zvedám se, zapaluju ho a pokračuju v chůzi. Svět se najednou rozjasní, zničehonic vykoukne slunce, začne pálit do xixtu a lechtat na nose. Najednou si uvědomíte, kolik luxusních detailů je vedle vás, zapomenete na problémy, na nasranost a smutek, a jen koukáte. Nad prahou sluneční záře, i ptáci začnou zpívat, hladina se leskne a svět je fakt takowej měkej. Jen tak, jakoby se "okolo vás všechny hrany otupily". Jo, Pája měl zasranouz pravdu, hrany mi zgumovatěly a jen tak decentně zapadaly na tělo.

30.4.2002 - 16:44 Sqělej den


Připodělal jsem takowou malou šipečku, habyste věděli, kde začíná nowej text. Sem si tak nějak uvědomil, že když dopisuju během dne, nemusíte se v tom dobře orientovat. Takže holt šipečka bude ukazovat začátek posledního zápisu... :-))

Dneska sem měl dobrej den. Dostal sem se konečně k řešení problémů se zálohovaním serverů. Mám tu jednu postarší datku, a taxem si říkal, že by nebylo špatný ji pod tím linuxem rozxodit. Eště sem to nikdá nedělal, taxem si říkal, že bude prdel.. A vona taky byla.. Normálně sem ji rozxodil, už můžu zálohovat z konzole taperema nawíc sem si přeložil amandu, takže budu moct po drátex zálohovat i ostatní servery... Prostě pohoda... Nawíc přišel ňákej xixt, co mu dělám texnickej saport, že potřebuje rozxodit Erixona po infra a navíc i ňáký GPRS, nebo jaxe menuje to vysokoryxlostni připojení k netu přes mobily. No naprosto sem nevěděl jak na to, až xixt říká, že mu to na iPaqu xodí, ale že prej mu texnici říkali, že to xodí jen Erixon vs. iPaq a nikoliv Erixon vs. Noutbůk. Což mi připadlo jako blbost, blbostí sem to prohlásil, a habyx se neztrapnil, taxem na to přišel, nakonfigurowal a borec čuměl jaxvině... Prostě potěšení na mé straně.. Mé ego bylo ukojeno maximálním štěstím, nad tím jakej sem dobrej... :-))

A vzhledem k tomu, že má kamosch koncert u Kocoura na proseku, tak už na to seru a mizim... :-))) Zejtra se neozwu, páčtu si neberu noutbůka sebou ánžto nás asi čeká opilecký tax noční prahou.... :-))

MOUdREJ NAViGátOR
[CNW:Counter]