MOUdREJ NAViGátOR
Červenec 1.6.2002 - 10:02FET


A jedeme ilegálně... :-)))

Červenec 2.6.2002 - 10:40Exploze


Včera sem byl na Štwanici na hepenyngu... Napíšu něco večer, ale musim se přiznat k tomu, že sem asi pener, a navíc včera kousek vedle mě vybuchla neřízená jaderná střela... Byl jsem tak ozářen, že sem skoro celou noc nespal, habyx se rano "probudíl" do deštivého, ale přitom nějak podiwně krásného dne (já wím, že se opakuju ;-)... A taxem se jen tak prevaloval v posteli, nemel jsem chut na dzojnta a desne sem premejslel... jenze sem vubec nic nevymyslel... to je ta nejvetsi legrace :-))))
btw. fčera, s těma vzorcema drog to byl jen pokus o ftip, kdyby to čistě náhodou někdo nepoxopil... :-)))

14:01 - Každej se musi pošťourat ve svým bahně, protože já už teďka vím, kam se už nechci wyzwrátit...

16:14 - Zabejwám se nějakejma starejma noutbůkama. Nebavi mě to, ale nikdo nevolá, nikdo neprudí, prostě pohoda klídek. Za pár desítek minut vyrazím na džojnta a paxe uvidí... :-))

21:22 - Hulení. Jakej přínos má pro život? Je jinej. Jak jinej? To je otázka. Vlastně nevím, jakej by byl můj život bez marihuany. Neřek bych, že o nic horší, ale jinej. Prostě bych nejspíš myslel jinak. Když nehulím, nic se neděje. Jen si prostě vychutnávám míň detaily, možná že bych se je naučil pozorovat jinak. Každopádně utlumuje vztek, smutek (i když ten může být i podpořen...), naštvání, zesiluje radost, štěstí, přehazuje člověka na kolej, kde až tak neřeší materiální požadavky, jakou sou peníze, auto a tak. I když mít to, by nebylo až tak špatný... :-) Dneska sem po dlouhý době uklízel. Jo, fakt sem se naštval, podíval se na ten čurbes a zamet, sešlapal pet flašky, připravil je na vyhození, přerovnal hromadu na stolku a naskládal věci do šuplíků. Hnedka to vypadá líp. Takže teďka konečně sehnat kus koberce. Sem kdysi měl takowej peršan, jenže asi ho někdo vyhodil... i když ... nedíval sem se pod svojí starou postel!!!! Houps.... :-) Slušnej záblesk, sem zvědavej jestli tam fakt bude... No to zjistim až v pátek nebo sobotu.
Hulení dává trochu jinej pohled na svět. Dneska sem nám stala "úsměvná" story. Dali sme si džojnta a vyjeli autem směr hostivař, tak nějak sme se stavili nakoupit benzím do fáčka. Zastavujem u čerpadla, R řeší nějakej problém, kolik toho aditiva nalej do nádrže, když xce patnáct lidtrů benzínu. Taxe šel zeptat čerpadláře, pak přišel, šáhnul po hadici a pustil palivo. Po xvíli se ozvalo tiché "No to snad není ..." Taxme se votočili a tam stál R, no jak jinak :-)), a koukal na hadici. "Já sem tam pustil sedum litrů nafty".
No regulérně místo po benzínu šáhnul po naftě, protože byla nejblíž a pustil ji do nádrže. Takže co teď? Telefon T jestli se to musí vypustit nebo to stačí naředit. Takže R šel zaplatit těch sedum litrů nafty, a ještě přesvědčil nějakýho týpka, aby vzal hadičku a zkusil to vycucnout. Já šel s P do obchodu, kde sem si koupil tatranky a P si dala zmrzlinu. Přišli sme zrowna v nejlepším, borec klečel u nádrže a nasával naftu do hadičky... Zábavnej pohled... Měl sem co dělat, abyx se nezačal tlemit. No taxe mu nějak nezadařilo, takže to vzdal a odešel. Nakonec to R dolil benzínem, aby naftu rozředil, a wodjeli sme na parkoviště kousek vod kompaku, kde sme se srazili s T a dali si špeka. (čuz W. ;-) přemejšlel estli ti mám zavolat, ale paxem si to rozmyslel, protože sem si nebyl jistej, jestli by byla ztráta barvy v obrazu v tvém zaměstnáni vhodná... :-))) A paxme wodjeli womrknout Tého novej byteček. Fakt luksus... :-))

Jo, ale k čemu sem se xtěl dobrat. Já nevím co by udělal běžnej nezhulenej člověk, snad když sem ještě nehulil si vzpomínám, že sem se nasral i třeba qůli ztracený tužce - i když to nevylučuje, že na sebe budu ráno nasranej z toho, že nevím kde co mám, když sem si to tak zasraně dementně uklidil... :-)) Mysme tam tak stáli, defakto ticho, ze kterýho sem měl pocit jako by jen říkalo "Teda jaxe tohle... To fakt nechápu... Není to k nasrání???" A to je všechno... Prostě jen stojíte a zíráte, co vám to ten život zase připravil za jedno z těch svejch mírně škodolibejx přeqapení a jen tak z prdele z povzdálí čumí a tlemí se tomu, jak na to bezradně zíráte... :-)

A teď sedím, no spíš ležím, na posteli v pokoji, umytej, mírně zkouřenej, poslouchající muziku, a špekulující nad tím, jestli se toho během dne událo hodně, nebo jestli to byl nudnej den. Nebyl nudnej, furt se něco děje... Jen si toho víc všímat... :-)))

Čéče, Majkle, sem si teďka vzpomněl, že bysme se mohli zase někde někdy v centru skašit... ;-)

Červenec 3.6.2002 - 11:41nOUTBUky


Furt xmuřím noutbůky. Windows 2000k mě začínají silně srát. Esli se mi vo nich bude zdát, tak newim newim, protože si radši sním o něčem jiným... :-)) Mnohem příjemnějším... Jo, habyx na to nezapomněl. PŘÍŠTÍ TEJDEN MÁM DOVOLENOU! :-))) HUrááááááh

16:08 - Udělalo se hezky. Mám navíc takowej diwnej pocit, že včera hlásili, že bude chcát. A nexčije. A nějak mě to dneska vůbec nebaví... Zoufale nebaví, těším se na pjetku až vypadnu preč z práce... A pak asi pojedu doom, a zajdu k přehradě psát nějaký věci... sem zvědawej, jak bude přehrada vypadat....

Červenec 4.6.2002 - 14:10tag nic


Xtěli sme jet dneska na probošťáky, ale pozjištění, že lístky stojej wosumsetpáďo, na to serem. Tákže nic..... Nejspíš, pokud se nestane zázrak.

Jináč mam od outerka takowej zwlaštní a pohodovej pocit... moc příjemnej... docela by mě zajmalo, kam až dospěje...

PS: Docela dobra prdel je, ze nekdy lze nekoho donutit k placeni pouhym vytazenim kabelu z hubu. Jsem prijemne zkouren... :-)))

DOVOLENÁ!!!!!!


Jedu do Karlovejx Varu na MFF... Celej tejden bez pocitaaacuuuu!!!!! Ja se taaak tesiiiim :-))

Červenec 6.7.2002 - 19:55no to snad není možný!!!!


já se y toho fakt poseru. Zrowna sem si teďka fšimnul, že sem blbě woznačil měsíc... Nejní šestej měsíc, ale nýbrž SEDMEJ!!!! :-)))

Koukal sem na zprávy na Novje. Trochu sem si zanadával jaký sou ty lidi šmejdi. Nejdřív spadlo u Řípa letadlo. Děsný neštěstí, mrtvej fotograf a raněnej pilot. Fakt děsný neštěstí... vokolo toho zvědavý novináři, kteraj se vyptávaj lidí co jako viděli. Trosky. A když policajti vodešli, normálně regulérně se na vrak vrhli naši zvědaví spoluobčané a začali ho snad rozebírat na kousky a fotit. Nejsem swině, ale těmhle lidem bych přál, aby jim na barák spadnul ňákej tupolef, já bych si tam přišel, slušně bych pozdravil pozůstalé, zeptal byx se jix jaxe cítěj, a paxe vrhnul na trosky, fotil byx jak šílenec a hledal byx ňákej vzorek, kde bude kousek bílýho mozku. Kdo je normální člověk? Je normální ten, co říká, že je poctivej, slušnej, wobyčejnej, nikomu nic neudělal, a přitom mu nedělá problém dívat se v týfce na nějaký to lidský úmrtí a popřípadně se jít kochat nějakou katastrofou??? Nebo je to vlastně normální, a jenom já sem nenormální... a nebo obráceně??? Tak nějak nemám xuť dělat moudrý kecy wo životě, protože mu howno rozumím... :-))

My lidé, jsme malí a ubozí. Kdo jsme??? Nic. Zprávy pokračovali nějakou záplavou v Texasu. Jistě... Je to neštěstí, je to hustý dívat se na barák jak odplavává proudem řeky - navíc v celku a se střechou, což asi nejspíš svědčí o stavitelích v Texasu... :-))))) Ale poručtě větru dešti. Vždy, když se vidím nějakej takowej průser, si pomyslím, že nám ta příroda dává v poslední době pořádně za uši, nevím jak dlouho hodlá dokazovat, kdo tu vládne, ale já vím jen jedno... LIDI TO NEJSOU... :-))) Já jako člověk si můžu co chci, ale přírodu nepřechčiju ani velkým obloukem... :-)))

Přičemž to všechno zkončilo veselým hrošíkem... Vůbec, dneska ty zprávy vypadaly nějak divně, reportéři (jak na ČT1, tak i na Nově) byli nějaký divný.... Zwláště, když se ... jaxe kurwa menuje.. asi lenerová... usmívá i při tragickejch informacích.... Je to tragický.... Což mi připomíná, že sem se dneska díval na Dobijte řediteli, no musím si opětovně říct, že Železnej je fakt masér. Docela by mě zajmalo, jestli mu někdo věří, asi jo, ale von dělá ze sebe a z televize nova takovýho xudáčka... Ježíš, jak voni mu ubližujou, zlí lidé v čele s nějakým právníkem a jakýmsi děsně tajemným fondem PPF, jehož majitele nikdo nezná, akorát se ví, že půl roku žije v thajsku.... ježíš a proč by nežil... mít já ty prachy tak taky žiju na soukromým ostrově, kupuju komerční televize i s jejich ředitelama, a honím si ptáka nad tím, že si může nějakej generální ředitelýček kníkat ve svým pořadu jak xce, ale stejně m,u to bude houby platný.... :-)))

No nic, to byl takowej poslední výlev na tejden.. já se du ještě koukat na nějaký filmy....

Červenec 13.7.2002 - 13:29o5 z5


Taxem se vrátil z Varů... Sem vyřízenej.....

Teda, já sem viděl filmů....... Teďka asi nepudu zase ňákej čásek do kina.... :-))))

Červenec 15.7.2002 - 11:24tak tady měl bejt originální nadpis dne, jenže sem kokot a nakopírowal sem tam zase hlášku ze soboty a vůbec sem si neuvědomil, že je pondělí


Móc práce... zasraně móc práce... A navíc mi na privátě nepoteče až do 18týho teplá voda....... maséřina....

12:54 - eM. (tahle informace vám musí postačit, protože je mi sice jasný, že by asi většinu štenářů zajmalo, co se pod touto zkratkou skrejvá - už jen pro ten pocit vojérismu :-)), ale jináč to prostě nejde. :-))))))
DEJA VU?? Btw. newíte někdo o krokodýlí farmě k odprodeji??? :-)))))))))

21:20 - Ty wole, tak teďka sem něco přes dvě hodiny smažil mozeg na plný koule. Sme instalovali ACE server u jednoho klienta a podle mejx původníx předpokladů to mělo bejt za patnáct minut bejt hotový... Jenže ouha, na něčem to vytuhlo, protože nám jaxi nestartovala ta nejpodstatnější služba... Vždycky při jejím startu wokna vyhodily nějakou vysranou xybu 1061, kterou pak ještě pro větší zmatek v logu uváděly jako událost 7031 či co... Prostě a jednoduše za to můžou Windows 2000 se SP2 a já newím kde je bug... dost mě to sere, protože na dokončení zakázky máme něco kolem 40 dnů.... Jestli se nám to podaří zdárně dodělat zaručeně si wezmu dna dny wolno a pudu se někam bruthálně spařit...
Z čehož plyne, že to teďka s aktualizacema bude pjekně kurewsky blbý, protože budu muset upřednostnit work... Navíc sem přes den neměl špeka, protože sem to prostě a jednoduše nestix. Ánžto sou fšici ostatní texnici na dovolenejx, takže sme zůstali dva, a padlo na nás neštěstí těx ostatníx... Takže sem ztrávil příjemnou hodinku u právníků, kde sem vyplňoval nějakej posranej dokument v excelu kam sem psal, co sem jako udělal.... Zaplať panbug za PCanywhere, že sem aspoň nemusel lítat k serverům, a všexno sem mox udělat z pohodlí židle....
Navíc se mi zasraně dokazuje pravidlo, že obxodníci něco vymyslej, a xixti jako já to vodeserou, protože musej někdy řešit neřešitelný....... Nééé... Máme nadupanej stroj, je zbytečný kupowat další naistalujem to na primár... Tak tam teďka pošleme reboot... Kterej vůl tam poslal reboot????? Proč ste nám nic neřekli.... ??? Dyk je to jen primár..... Ále, vždyť ho rebootujem v noci... A proč každou noc rebootujete primár...??? ..... Atd...
Navíc sem dneska ve městě potkal typa co měl na rameni posazenýho velkýho bílýho papouška....

Červenec 17.7.2002 - 11:52nestiham


Nestiham a navic nemam xut....

Červenec 18.7.2002 - 9:56Konec?


Dosla mi chut... ze by konec??? nikdo me nechape, a to co je ftip je ftip... a prece se ty molekuly objevujou i tam kde by nemeli.... musim si spoustu veci nechat projit hlawou.... 11:06 - Ale jedno uz vim jiste... pokud v tyhle dobe date na city, pocity a tuseni, ste v pici, protoze se to do dnesni doby nehodi... budete milej, ale divnej.... ITS ALL

ZEMŘETE!!! VSIXNI!!!

19.7.2002 - 9:04No a neni to tak??? Musim si dat do kupy vo cem budu psat dal... Je toho moc... :))) A nektery veci uz nebavej... :))

Červenec 19.7.2002 - 13:20Konec? ALE ANI HOWNO!!


Jo, lidi ... Dělám si ze všech srandu, protože sem sobec a egoista blbej prašivej... :-)) Jasně, že je vo čem psát, pořád je wo čem... Včera například xcípnul na baráku WavePoint-II, takže sem ho musel nahradit jiným zařízením, který mi leželo na stole, jenže průser byl, že se mi ho nedařilo asi šest hodin zkonfigurowat, a nemox sem za boha přijít nato proč. Takže sem lítal jako blázen z jedný půdy na druhou, připojil noutbůka, změnil nastavení, wodpojil noutbůka, seběh pjet pater, přeběh do druhýho baráku, vyběh po sxodex, zapojil noutbuka a tak furt dokola... málem sem se z toho zesral... fakt že jo... kolem šestý sem ze zoufalstvi flešnul firmwer, a najednou... bác ho.... bylo to... ležel sem na střeše, v hubě cigáro a smál se jako blázen, protože sem blázen... :-))))))))

Dneska jedu do králík na fesťák, takže se docela těším.... hlavně na Laibach... :-))))

Červenec 22.7.2002 - 13:20Libi, me se libi....


Jsem egoista... Navic i velkej sobec... Libí se mi bejt centrem pozornosti... Miluju to, silene... A soucasne to xmrti nenavidím..... Jsem qůli tomu ochotnej udělat cokolif.... I se zničit... Sere mě však, že to mnohdy odesere okolí, který mám rád... To je to co na tom nenávidím... :-(

No a největší prdel je, že mě minulej tejden kontaktovali UFOni, že prej je už serou blbý tlustý američanky a že xtěj někoho ouplně normálního. Tož sem řek, že jo a teďka sem na Marsu. Sou to fakt příjemný týpci, sice dejchaj dusík, takže mám jistý problémy, ale jinak fajn.. Jo, holt, takže budu dělat zápisy z cest po vesmíru... Panáčci byli tak hodní, že mě f pátek teleportovali do Králík na fesťák, a to bylo hustý jaxvině... Sem se v pátek ožral, vyloženě ožral jako prase, asi tři-4 hodiny sem byl prilepenej na repráku a rval si do hlavy techno, dnb a podobně... Maséřina. Přestal sem počítat piva, dorazil to medovinou. Paxem šel k zemi, asi sem si narazil žebro, a ve finále sem se poblil v předsíni stanu, vyválel si v tom svůj zasranej rypák a jen tiše sem skučel "Já sem kokot, já sem kokot. Sem se poblil ve stanu." Čemuž se sice fšichni ráno smáli, ale jen já vím proč sem kokot... Vyblil sem se z duševní bolesti a navíc se v tom i vyválel... Nic neřeším.... Takže zejtra se zase dozvíte co novýho na Marsu... :-)))

Červenec 23.7.2002 - 11:59podivné ráno...


podivné ráno na Marsu. Jakoby se rudý povrch planety lesknul a svítil. Probudil sem se, a oknem na mě svítilo vzdálené slunce. Malá, ale jasná tečka, o které vím, že tam někde je, strašně rád bych se k němu dostal, ale ty popáleniny... ty popáleniny... slunce pálí a bolí... Ale přitom je neuvěřitelně krásné nutné k životu....
Taxem se šel podívat na kosmodrom, protože zítra odlétám dál...

17:02 - NOUZOVY ZAPIS. MARS POD UTOKEM NEPRATELSKE MOCNOSTI. FSUDE SAMY LEJZRY, VYBUCHY A BLIKANI JAKYCHSI STROBOSKOPU. PRO NEKTERY LIDI SEM POSLAL LETAJICI TALIR. ULEHAM DO HYBERNACE.

Červenec 24.7.2002 - 09:24spánek


Spánek v hibernační kóji je divnej. Spíte a sníte. Sny se zdají býti skutečné, bavíte se s lidma, řešíte s nimi problémy, paříte, milujete se, nenávidíte, prostě regulérní nowej život. Paxe probudíte a najednou nevíte, kde ste, co ste, co se děje, komu věřit a komu ne. Začíne věřit věcem, který ste dlouho považovali za nesmysl. Co když je opravdu pravda, co když máte dát jen na svý oči a vysrat se na pocity??? Nesmím se dívat jen očima, protože pak neuvidím zbytek... Probudíte se, a ste zase na kashi........ Chtěli byste si popovídat.... O něčem, s někým, ale má význam věřit????? Co když bude zase lepší jít si lehnout do kóje a spát a snít si svůj život????? Nevím....

13:02 - Taxem se zkouřil jako prase... Docela se mi to libi.. :-)) Fčera taky, s Ventorem, na Letný, fakt masáž..... :-)))) Alééé příjemnááááá.... Aspoň něco příjemnýho..... :-))))) V tomhle ujetým světě... Jo, a nějaxe mi nepřihlašuje z práce ICQ.... Z domova jo, ale jen o wejkendex... :((( Nepřišel sem na to proč, ale asi máme nějakej bug na fajrwólu....

14:03 - Je to hustý.. když serete hibernovaný, sračky z wás odsávaj hadice. Ale vy sníte, a taxi můžete představit, že serete na zlatým záchodě s automatickým umejváním prdele. Od čeho máme sny a přání??? Jsou jen proto, aby se svět zdál lepší a nebo jsou tu od toho,abysme se je snažili uskutečnit a splnit??? Co je lepší??? Žít a mít jen sny, nebo žít a snažit se sny uskutečnit????? Já fakt teďka newím... Kterou cestu si vybrat... Mám rád sny...
Můj sen je smutnej... Divně smutnej, ale šťastnej... Že by nějaký se smíření se životem??? No to ani howno... Nikdy nejsem smířenej se svým životem. Žiju ho naplno.... Zrowna o wejkendu sem si uvědomil, že sem od začátku roku měl tak štyry wolný wejkendy, maximálně pjet... Ty skouřený tráwy... Třeba začínám bejt vymaštěnec.... :-)))))

15:31 - Bejt hibernovanej se mi docela začíná líbit. Chci něco dotáhnout do konce. Co takhle konečně dokončit pomalou a jistou destrukci těla?? Tělo nejní podstatný... Tělo slouží k užívání si světa, takže je podstatný mít na něj nějakou vazbu. Až se zbavím totální zavislosti budu schopen všeho. Žiletky, nože, ostré předměty, jehly, hřebíky a jiná tělesná bolest... rozkoš????? Týrat své tělo je fascinující.. Nejhorší je, když bolí duše.... Ještě sem nenašel uspokojující řešení... :(

Ale jsem moc šťastný ve chvíli, kdy na svém deníku spatřím některé náfštěníky.... z budoucnosti, odkud je vyslal Centrální mozek lidstva.... :-)

15:51 - No navíc sem v takovým stavu, že sem se dneska zase zamyslel, až sem se nexal obrat... Ale to sem zjistil, až v práci, že mi ta kráva podělaná nevrátila 70 kaček..... ale na to seru... 20,50,70 kaček, co to změní..... milijón.... sem vykouřil špeků....

16:07 - Myslím, že sem v sobě otevřel něco, čeho se děsně bojím... Newím co na mě vybafne... co na mě, ale na okolni lidi... Ale z jedný strany dobře, aspoň bude o čem psát...

16:17 - Nic mě nebaví... Všechno dělám mechanicky, mechanicky pracuju (jo dneska sem dával do kupy php a apache... ), mechanicky žiju, mechanicky si honím ptáka, mechanicky dejchám, mechanicky seru, mechanicky se směju, prostě takowej robot. S otvorem na mince. Vhoďte minci a já se zasměju, smíx - 1kč, smutek - 2kč, radost ze života - 20xLSD a nebo půl kila heroinu, nasrání na život - ZDARMA.
V pátek zase po tejdnu pojedu vlakem. Někam pryč, snad se včas dozvím kam, sám. Nenávidím jezdit sám, sere mě to... Budu se muset zase zkouřit, aspoň bude prdel a něco se bude dít... Třeba jen budu koukat z wokna. Jaxe tam mihne jeden strom, druhej strom, třetí strom...
Což mi připomíná. V králíkách sem pozoroval jednoho typka s roštěnkou, borec přines houbu a postavil ji před sebe. Pak odešel. Přišli zase jiný lidi a pozorovali tu houbu a očividně si nebyli jistí kde se tam vzala. A tak to šlo furt. Mě napadlo, že by to byl hezkej film, menoval by se "Houba" a byl by to příběh houby, která si takhle někde roste, někdo ji urve a někam postaví. Jak ji potkávaj lidi, přemejšlej nad ní a ták.... No, a tu houbu na konec někdo rozkopal... Pjeknej konec.... Symbolickej... Bože, zase chmury... Musím mít z nich prdel... Jako tenkrát ve vlaku u otevřenejch dveří... To sem se nasmál ... HA HA HA... Vona je to fakt prdel, jakej sem pener... :-)))))))))))) Ale co... Jestli jednou najdu většího tak ho asi.... Jedno je ale jistý... Já si lidi hledat nemůžu... Lidi si musej najít mě... Protože, když hledám, tak ztrácím... Nejen kila...

Červenec 25.7.2002 - 09:24probuzení


Dnešní ráno: 1
Nálada: 1
Dnešní ráno: 1
Xuť do života: 1

Mám problémy, mám velkej problém, ale chci dokázat, že to co sem říkal, je pravda, i když možná budu mít možnost si svůj problém vyřešit, neudělám to, protože nechci zahodit to co sem celý ty měsíce říkal. Možná je to divné, ale chci dokázat, že to co sem říkal je pravda... :-) Pak teprve půjdu dále novou cestou...
Prostě sem konečně objevil světlo......

Červenec 26.7.2002 - 09:24konečně pátek


Jsem ouplne obyčejnej člověk. S problémama, stejně jako máš ty, ty, ty a i ty.
Pišu si deník, protože někdy musím křičet na celej svět, dává mi to možnost pak nekřičet na lidi. Jsem nasranej, jsem nasranej na jednu ženskou, i když si to zasloužím, a ona taky. I když sem z ní současně furt ještě magor. Jo, to je možná dojezd na droze jménem "MD&love". Je to normální. Jsem rád veselej, jsem i smutnej, nechci bejt pro žádný lidi ňákej posranej guru, nechci bejt idolem, sem úplně normální. I když sem rád centrem pozornosti, kterou často nenávidím. Je to jako jízda na drogách. Nenávidím pozornost, ale musím jí mít. Toť fše...

29.7.2002 - 09:24pondělí


Byl jsem na CzechTeku. Napíšu něco večer, protože sem si uvědomil spoustu věcí a změnil nějaký názory.... BYLO TO HUSTÝ!!!!!

16:46 - Potkal tam několik známejch lidí, poznal pár novejch, čísla sem si na ně nenexal, proč taky, třeba je ještě někdy potkám. Pár lidí nejspíš ztratil, protože sem je zcela neumýslně vystíhoval. No je to wo tom, že lidi potkáváte a lidi ztrácíte. Je to tak, a nikdo s tím nic nenadělá. Nejhorší je, ztratit někoho koho moc milujete a nedokážete mu to říct. Ale co seru na to, stím nic nenadělám. Nechci to neřešit. Vlastně ani nemám chuť do psaní. Tekno párty sou o drogách, sexu a nic neřešení. Na všem se dá vytvořit smrtící závislost.

30.7.2002 - 21:11outerý


Moc práce. :(

Středa 31.07.2002 17:14 - Nepřeju nikdy nikomu poznavat manio-depresivní stavy....

Čtvrtek 1.Srpna 2002 16:29 - Teďka ase asi na pár dní odmlčím, jedu totiž v hustým projektu, a defakto celej důsledek je, že na mě a ještě najednom typovi závisí budoucnost firmy. Když to nedopadne, nebudou money. Mám docela strach. Jsme ve skluzu a přibližujou se docela děsivý penále. Zatím se mějte....

MOUdREJ NAViGátOR
[CNW:Counter]