MOUdREJ NAViGátOR
Hřezen 1.3.2002 Poslední měsíc civilky


Jo, je to tak. Do konce mi zbejvá přesně 19 dní. Uteklo to jako svině, spousta kouře vyprchala....

Dneska je to takový divný. Zase me sere deníček, resp. nixnet. Fčera to xvílema nešlo, dneska poránu zase. Myslím, že příští tejden, až se dostanu k DNSku zaregistruju si konečně doménu. Těx šestnáct stovek do toho s radostí zainvestuju.... :-))

Takže dnešní téma deníčku: PRÁCE. Koukal sem fčera na Svéráz národního rybolovu a když zkončil, taxem brejkoval z jednoho kanálu na druhej a díval se co se kde děje. Na jedničce sem narazil na ňákej pořad (bohužel teda konec, takže newím jaxe menowal a dohledávat se mi to nexce, protože je to tak lepší - takový tajemnější), ve kterým se zabejvaly prací.
Například se ptali mlaďasů, co ještě nikdy nepracovali, jakou by xtěli práci. Tak voni říkali, že by xtěli nějakou jednoduchou, aby se nepředřeli a měli z toho prachy a paxe třeba taky powoptávali důxodců, který povětšinou říkali, že práce je ztráta času. Prý by měl mít člověk práci, která ho aspoň trochu baví, ale to neznamená, že by se měl udřít xmrti. Závěrečná rada pořadu byla takowá, že prej máme každý ráno v práci pozdravit kolegy a pak hlasitě říct Nenávidím svoji práci!.
tož tam též rozebírali takový věci jako, že je to proti přirozenosti, že každý ráno jeden vstává, tu ho třeba bolí a přesto user vstane a do tý posraný práce poslušně de. Jojo, je to magořina. Dyž si to tak sesumíruju, člověk se narodí a když má tu smůlu, ve dvou letech ho šoupnou do mateřskejch jeslí a už je pomalu a decentně masírovanej od společnosti, aby se poslušně naučil, že každý ráno musí vstát a jít pracovat.
A pokud se někdo vzbouří a není dost silnej, tak ho společnost zatratí a zničí, stane se bezdomovcem a na první pohled se zdá, že se má špatně. Což nemusí být pravda. Fakt to porád nexápu, podřídit se nexci, ale společenstvo je silnější než já, tlačí mě k posranýmu rannímu vstávání, k poslušnosti a ještě mi odpírá některá práva..... Shit.....

4.3.2002 Dofolená


Ušetřil sem hafo dovolený, taxem si mohl dovolit (jake divné spojení) vzít si tenhle tejden dovolenou. Proč sem v ústavu? To si taky říkám, ale de vo to, že sem dneska měl sedět u obhajob, taxem se těšil, že si ještě pořádně na konci služby zaprudím. Ale dost možná, že mě prokoukli, tak mě xtěli vyšachovat z celý tý záležitosti. Samozřejmě, že je to jen jeden z možných důvodů, a tenhle je navíc takowej paranoidní. Nejpravděpodobnějším bude, že se jim minulej tejden nelíbilo, že sem se vysral na qádro a přišel jen v manžestrákách a krásné mikině. Škoda, že sem si nevzal to s nápisem CIA. Tudížto, sem dobře nereprezentoval..... Průser však je, že důvod je ještě prozaičtější, a to nejspíš, že mám dovolenou, a ře usoudili, že tu nebudu, ale já jim říkal, že dneska qůli těm obhajobám přijedu, že sem stejně musím, ale nikdo mě zase neposlouxal, rozvrháž změnil rozvrhy a mě, jako obvykle, nikdo nic neřekl. Piči, mox sem spát a nexat si něco pjeknýho zdát.... :-(

Sem změnil unorowou ankety za březnowou. Její qalita odpovída místu vzniku. Je prostě taková vysraná z nasrání... :-))) A doufám, že si udělám další položku k poznávání čtenářů, páčto ta únorowá wotázka dokázala, že si naše populace není až tak docela jistá tím, jestli má masturbace nějaký vliv na ochlupení rukou nebo ne... :-))))) I když ta ano, by mohli být muži a ta ne, naše milované ženy.. A že jich je v tuhle xvíli o jednu míň?? No prostě sou ženy, které se neholí, aby udělaly radost těm mužům, kteří také nehulí... :-)))))

Fčera večer sem si nedal špeka, byl sem ňákej unavenej a už se mi nextělo před barák. Takže sem koukal na dokument o Mikim Volkovi, a paxem šel spát. Ráno sem zase jel vlakem. Potkal sem Evu, kerá šla do práce. První co se mě zeptala, esli prej nejsem ňákej nemocnej, že sem ňákej červenej. Taxem jí řek, že sem naprosto v pořádku a v duchu sem si pomyslel, že bych měl zase začít hulit.... :-)))

V sobotu sem byl v Praze, měli sme s Milanem montovat skazi hadrdisky do compaquýho serveru. Taxme tam přijeli, wotewřeli kompjůtr a zjistili, že kompakové dávaj scsi hadrdisky do specijálních šuplíků, kerý sme samozřejmě neměli. Takže po chvíli zdravé diskuse sme se dohodli, že se na to nevyserem, páčto by se nám tam nextělo jet znova, a prostě sem ty dva hadrdisky položili na sebe, nacvak na konektory a rafinovaně vypodložil vrstvama papíru, haby se nedotýkaly. No, prostě megaprasárna, jakou si může dovolit jenom profesionál s diskama, každej za dvacítku... :-| Paxme celej server ještě vyluxovali, páčto v něm byl fakt luxusní svinčík (mastný chuchwalce prachu), rozhodovali sme se, esli naň ještě napsat "Nekopat, nepřesouvat, nekoukat a nedýchat", na což sme se vysrali a jeli nazpět.

Tákže, co dál. Tenhle tejden to bude s aktualizacema dost slabý. Jedu zejtra nebo pozejtří do Phy za pracej, a pak huráááá na horýýýý. Ass ve čtvrtek pojedu do Zdobnice, kde budem holdovat (převážně) alkoholu a já (hlavně) konopným produktům... :-)))) Takže až do neděle WeGET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

15:06 - Jó, eště sem si vzpomněl. Fčera, jaxem koukal na ten tématickej večer, tak tam v úvodu vystupoval "Božský" Kája Gott a objasňoval původ LSD. No, panáčci, tak dlouho sem se bez hulení nenasmál. Fakt žejo, podle Káji je LSD produkt amerického zbrojního programu, kdy se snažili Američani vobjevit zbraň, která oxromí nepřítele, ale přitom ho nezabije a nezničí majetek. Představovali si to prej tak, že LSD přidaj do vodovodního rozvodu a všixni obyvatelé napadeného města přivítají své dobyvatele s úsměvem na tváři a s qětinami v ruce.

Božský Kájo, jen tak dál, ty wole zmaštěnej!!!!!!

5.3.2002 Dofolena - ma to pokracovani...


No jo no. Pohoda klidek.... Jako fcera... Jako zitra... :-)))

Streda 6.3.2002 15:34 - Po úklidu


Sem se konečně pořádně vyspal (no a taky vysral, toď fuckt :-)). Dopoledne sem se poflakoval doma, přečet si fčerejší noviny, páčto dnešní prostě k dispozici nebyly, fčetně nějakýho toho Blesku, kde jsem opět od srdce zasmál nad několika ftipnými články, nažral se a šel k sobě na privát. Dnešní odpoledne sem si totiž vyhradil na úklid. Byl to jeden z těch globálních úklidů, který fakt nenávidím, ale prostě udělat se musej, pokud nexci žít ve svinčíku (a že se už začínal projevovat). No a hlavně, musel sem uklidit v kuxyni, vytřít podlahy na chodbách (teda vytírat sem nemusel, stačilo jen zamýst, ale když už sem byl ráži.... nu, a protáh sem si taky záda... :-)), ale na sxodiště sem se vysral, už sem na něj neměl, takže sem je jenom zamet. I tak sem nad tím ztrávil "příjemný" tři hodinky.

Fčera sem se byl podívat v Praze, musel sem odvýzt nějaký praxy, a že jich nebylo málo, spousta modrejch panáčků.. :-))

Je hezky, vlastně i fčera bylo hezky, takže sem odpoledne ztrávil lehkým poflakováním se, zblafnutím dvou špeků, mezi kterými sem byl na obědě v čínský restauraci a kde, mám pocit, sem se dopustil drobného fópa. Dyž sme dojedli, tak nám nějaká číňanka donesla na tácku účet a já nejspíš měl dát praxy na ten podělanej tácek, což sem nedal a udělal to jako v klasický český hospodě, prostě sem cenu zavokrouhlil a vrazil slečně dvoukilo... :-))) No nic, příště už budu xytřejší, a hlavně že sem nemusel žrát hůlkama. Což by bylo v prdeli, protože jistě každej ví, že Hůlka měří asi dva metry, takže zkuste dlabat rejží dvoumetrovejma klackama. Byl bych tam nejspíš ještě teď.

A paxme ještě xvíli tlachali a já vyrazil do města vydejchávat ty dva špeky, takže sem prošel Starý město, xvíli vočumoval pod Novou scénou, páčto tam ňáký šílenci natáčeli nějaký zimní scény, takže celej ten prostor byl vystříkanej nějakým, dozajista xemickým, sajrajtem, kterej hlídali maníci s vysílačkama, haby každýho xodce s touhou projít krlesh wodpálkovali s tím, že to holt musí wobejít, jelikož se tam natáčí.

M. (tahle informace vám musí postačit, protože je mi sice jasný, že by asi většinu štenářů zajmalo, co se pod touto zkratkou skrejvá - už jen pro ten pocit vojérismu :-)), ale jináč to prostě nejde. Každopádně hodně příjemnej večír a já doufám, že oboustraně...:-))

Domů sem přijel fakt hodně pozdě, a taxem šel spát...

Docela hutně si ujíždím na kapele C17H19NO3, hodně temná záležitost. Kdyby někdo přemejšlel, co znamená ten vzorec, tak vězte, že už sem nad tím bádal a vypad mi z toho Morfin... :-))) (ale neplýst s Morphine, což je zcela ouplně jiná záležitost)

J@j. Přišly mi nějaký dopisy z úřadu s mírně komickým nádechem. No, že by to byla vyloženě prdel se říct nedá, protože copak jsou naši čeští úředníci a zákony xmíxu???? :-))
Račte posoudit sami (jsou to jen podstatný výtahy):

11.ounora 02:
Oznámení zahájení správního řízení .... (dále milijón slintů s paragrafama)

... Současně Vám sdělujeme, že dle ustanovení paragraf 33 zákona o správním řízení má účastník právo navrhovat důkazy a jejich doplnění a před vydáním rozhodnutí vyjádřit se k jeho podkladu i ke způsobu jeho zjištění, popřípadně navrhnout jeho doplnění.
Dále má účastník řízení dle ustanovení paragraf 23 zákona o správním řízení právo nahlížet do spisů a pořizovat si z nich výpisy.
.. atak dál

Prostě a jednoduše, kdybych nesouhlasil s ukončením civilky, tak mám na to právo. Docela by mě zajmalo, jak by to vypadlo, dybych to zkusil... :))) A pak mi přišel další pejpr...

25.ounora
... Okresní úřad vyloučil odkladný účinek odvolání proti tomuto rozhodnutí, neboť odkladem výkonu rozhodnutí by občanu vykonávajícímu civilní službu nad zákonem stanovenou dobu trvání této služby vznikla nenahraditelná újma.
P O U Č E N Í (s těma mezerama to v tom lejstru fakt je) Odvolání proti tomuto rozhodnutí je možno podat podle ustanovení paragrag 45 zákona 71/1967 Sb., o správním řízení, ve znění pozdějších předpisů, ve lhůtě do 15 dnů ode dne oznámení (doručení) rozhodnutí ke Krajskému úřadu prostřednictvím správního orgánu, který rozhodnutí vydal.
Proti rozhodnutí o vyloučení odkladného účinku odvolání se nelze podle paragrafu 55 odstavce 3 zákona číslo 71/1967 Sb., o správním řízení, ve znění pozdějších předpisů, odvolat.

Ty wole, a teď babo raď. Silně mi to připomíná jednu známou pohádku, kde se objevila slavná věta "Odvolávám co sem odvolal".


JÁ SEM DEBIL. OUPLNĚ SEM ZAPOMNĚL, ŽE DENÍČEK 14-týho OUNORA OSLAVIL ROK TRVÁNÍ.

for(;;){HEPY BERZERKDEJ TŮ JŮ... Mouj milej deníčku;}


(pozn. docela by mě zajmalo, esli někde na českým internetu běží podobnej projekt, kdy by si někdo taktéž psal deníček s takovou ukrutnou pravidelností jako já. Zatím sem však na nic nenarazil)

Štvertek 7.3.2002 12:08 - Džyzis is é faking boj


Mna. Dneska jedu na hory. Teda nejní to ještě jistý na sto procent, ale na devadesát devět. Co je v mým životě jistý?? Nic. Teda kromě toho, že dřív nebo pozdějc natáhnu ráfky.... :-|

Z čehož plyne, že nejbližší apdejt bude až v pondělí. Třeba nacucám nový zážitky, ale hlavně... Udělám další fotky. Což mi připomnělo, že sem si dneska ráno uvědomil, že ve fotogalérii nejsou žádný fotky ze Zdobnice. Tojest z místa kam dneska pojedu. Takže to hnedle příští tejden napravím...

Fčera večer sem zkouknul film Ninja Scroll. Japonský animovaný manga komix, a musím konstatovat, že hrubej jaxvině. Zatím asi nejdrsnější animovaná věc (teda mimoevropská), jakou sem kdy viděl. Zezačátku sem si říkal, že to bude nuda a blbost, ale asi po deseti minutách film chytnul takový neskutečný grády, že už sem jen zíral s otevřenou tlamou jak na zjevení bóží. Úžasná kombinace násilí, krve, smrti, démónů, komplikovanejch postav, sexu a erotiky (a to nejen mezi lidmi). Prostě síla......

Pondělí 11.3.2002 08:55 - É é é é é


É.... Sypu si popel na hlavu, pokorně se plazím po zemi, bolestně se mlátím kladiwem do hlavy..... Já sem fakt kokot, byl jsem decetně upozorněn (thnx to M.), že mám (neslušně řečeno) bordel v datumech... Já sem na to fčera koukal, ale až dneska mi zapálilo..... kruci nail..... :-((

Sem se dneska ráno málem posral (teda i v reálu - a bylo to kurewsky nechutný, smrad jaxvině.... ), páčto mi přišlo za dobu mé nepřítomnosti přesně 833 emajlů.... Přečet sem si jen tu nejdůležitější korespondenci, zbytek sem označil jako přečtené a odešel od toho ukojen. Ukoješita.

Jenže myslím, že dneska asi nikoho nebudou zajmat moje trávicí procesy, nebo nedej bože poštovní thready, ale nýbrž hory... Ó ó ó hory....

ČT: Tedy, opravdu sme vyrazili ve čtvrtek kolem poul třetí, nakoupili basy pif, jidlo, žrádlo pro psa a vyjeli směrem na Ryxnof nad Kněžnou. Tam sme se stavili na večeři, páčto to mělo bejt poslední jídlo v civilizaci, a taktéž sme o oslavili asi třetím piwem. T. zavolal svýmu bráchancovi, esli musí zejtra do školy, von řek že jo a vyjel s náma. Do Zdobnice sme dorazili ještě za světla, takže největší shot pro moji maličkost byl sníx. No jo, sníx, páčto já člověk z polabský nižiny vidí ten bílej, studenej svinčík jednou za rok, a to jen když ho napadne větší množství než menší a tudížto nestihne do rána roztát. Sníx mi dokázal, že letošní první Zdobnice bude hustá a hrubá. A opravdu nezklamala.

Xvíli sme posedávali v xatě, zatopili v kanadskejch kamnech, vylemcali pár pif, T. poškádlil dotyčnou slečnu taxikářku svým "humorem", aby jako zjistil co vydrží, milej Laky (to jako pes), nedokázal pobrat, proč sem se mu snažil dát šota, a taxme vyrazili do restaurace na pivo a jídlo. V Jídlobance nebyl skoro nikdo, kromě několika turistů (pozn. autora, dostal sem mejla, ať se du stavit na panáka), takže sme si okamžitě sedli a objednali si piwo od mírně (prozatím) naxcanýho týpka a nějaký studený uzený. A taxme si užívali začínajícího večera. Milej Laky vysomroval od výčepáka asi dvacet deka uzenýho, dvě tatranky a to zcela naprosto zdarma. Won ten večír přišel woubec levně, páčto sme pak začali po piwu panákowat... jednou drsoně, třikrát jasoně, a to štyrikrát dokola, výčepák si taky pozval kamaráda, takže vyžahli další flašku, K. se poblil na záchodě a po placení sme zjistili, že se borec wokrad minimálně wo kilo, páčto jednu rundu sme vůbec neplatili, psovi žrádlo sme taky neplatili... Na což se samozřejmě přišlo až druhej den. A paxme šli nazpět. T.-ho bráchanec se potřeboval podívat jak jezděj busy, taxme xvíli špekulovali u jízdních řádů, habysme zjistili, že je to hustý, ale že jezděj dva busy po sobě, během deseti minut. A taxem šel, někdy kolem jedný ráno, celkem šťastně ožralý a zhulený spát.

PA: Krásné romantické ráno. Naprosto bez kocoviny a jakýxkolif žaludečníx projevů. Byl sem z toho zděšen a přeqapen zárověn. Už se mi to kurewsky dlouho nestalo, že bych se ráno probral a pohoda klídek. Nejspíš za to mox ten čerstvej, voňavej a zdravej vysokohorskej vzdux. T-ého bratranec fakt wodjel, a taxem to nijak moc neřešil. Zhruba kolem poledne volal, že to bylo hustý, jelikož si xtěl pospat a proto se rozhodl jít až na ten druhej bus. Jenže prdel byla, že ještě viděl odjíždět ten první, ale vzhledem k tomu, že si myslel, že pojede dalším, tág nespěxal a v klidu došel na zastávku. Jenže až tam zjistil, že sme to v tý tmě a naxcaný nepřečetli celý a jaxi sme vypustili velmi důležitou informaci, že ten druhej bus jezdí jen jednou za štrnáct dní. A tím byl v prdeli, protože jinak už ze Zdobnice nic nejede. Takže vyrazil směrem na Ryxnov pěšky a po několika kilometrech si zavolal nějakýmu známýmu, haby ho wodwez. Takže milej panáček už ví, vo čem že je ta Zdobnice... :-)))
A paxme se nějak poflakovali, slečna taxíkářka s K. wodjela, páčto říkala, že má večer nejlepší rito (stejně by mě zajmalo, kde taxíkáři tenhle výraz vzali - nemůžu si pomoc, ale pořád mi nedá, habych si nad t nedomyslel háček :-)), takže nás opustila. Myslím, že jí to víno taky večer udělalo dobře... :-)))
No a T. šel lyžovat a já obvolával různý známý, jako že je tu hezky, sních, někteří (teda jen jeden) se mě pokoušel přesvědčit, že bych měl jít taky "dovádět" což byl sice dobrej nápad, ale jaxi sem si nebyl jistej tím, co by říkal majitel sjezdovky, kdybyx se na ní vypravil s vlnitým plexem pod prdelí... :-)) Takže sem se poflakoval. Pozdě odpoledne přijela další várka lidí, včetně čistokrevnýho brazilce. Abych řekl pravdu, nejsem si moc páteční večerem jistej. Jistý je jen jedno, borec přivez světlice (takový ty na padáčku) a nějaký dělobuchy, takže sme si udělali silvestr. A byl dost hrubej, protože druhej den potkali xixti na sjezdovce toho borce, kterej xlastal s výčepákem v Jídlobance, a prej se ptal, esli sme si nedělali ohňostroj, že to bylo dobrý... Von vůbec celej večer byl takowej hrubej a pomatuju si z něj jen takový wýseky, kdy se pokouším přesvědčit brazilce esli si nexce dát trochu hašiše, jenže won nechtěl, ale i když mám takowej pocit, že by si dal, ale jestli měl nějaký špatný návyky, fakt newím. Naprosto bezpečně vím, že sem vytuh jako první, páčto poslední špek mě nakop takovým tím způsobem, kdy se příjemné začalo postupně přelejvat do nepříjemného, což sem prohlásil za špatný a pad do postele a spal jako miminko.

SO: Divná věc. Zase mi ráno bylo dobře. Nějaxe mi to nexce zdát. Sobota byla nejhustší. Krom toho, že sem byl rozhodnut absolutně nepít, se udála spousta hrubejch historek. Lidi šli ráno lyžovat. Lyžujou si lyžujou, pohoda klídek. Našel sem s F. ve dřevníku nějaký starý boby a taxme šli taky sjíždět sníh. Vzhledem k tomu, že byl celý dopoledne zmrzlej, tak boby získávali hnedka od začátku neskutečnou ryxlost, takže bylo nutné brzdit a padat. Proto sem sežral asi půl kila sněhu. Jenže průser je, že dolů je to f pohodě, jenže než vyšlapete nahoru na kopec, to už je jinej průser. Na vlek nemůžete, takže nezbejvá nic jinýho, než po svejch. Po pár příjemnejch a humornejch jízdách sem se na to vysrál. A to už sem se dozvěděl, že došlo k úrazu, týpek totiž xtěl sjet skokáne, jenže se moc rozjel a tak dopad tak nešťastně, že se mu nevypla lyže a udělal si něco s rukou. Takže se s ním jelo do nemocnice, kde pod rengénem přišlo na to, že má v levý ruce odštípnutej kus kosti, tak mu ta to nalili sádru a propustili. Asi tak zhruba hodinu po té co se vrátil, mu volali rodičové, že sou u Krakowa, že se jim posralo auto a jestli by je nepřijel wodtáhnout. Taxme sme zasmáli (nikoliv teda od srdce - spíš to byl takowej ten tragickej smíx, kdy se netlemíte neštěstí, ale spíš tomu jaxe to všexno během jednoho dopoledne sešlo).

(Du na oběd, pokračování po jídle) Taká malá kulturní vložka. Sehnal jsem cédéčko Current 93 Presents - Harry Oldfield - Crystal, taxem si to tady pustil a zjistil sem, že je to samý vysokofrekvenční pískání. Teda rytmický, ale žádný basy. Taxem to tady xvíli smažil, než přišel borec co se jako děje, co to tady píská a esli prej něco kluci na dílně nerozbili. Taxem řek, že ne, že si jen pouštím cédéčko, tak to nepobral a šel pryč... :-)))

Sobota: má to pokračování V sobotu odpoledne dorazili další lidi. Borec přivez slívku (jo slífku! Tu sem v pátek lemcal, huž sem si vzpomněl. Vynikající domácí, 2x pálenou, 60ti procentní slífku. Vynikající, ale víc než tři panáky sem nezvlád), takže sme si ji začali ve štyrech s "Valaskím" (to je fonetickej přepis brazilcova ména), panákovali sme, zapíjeli to vínem (což už je sám od sebe hutnej mix), aby panáčci nakonec vyrazili do hospody. Já se na to vysral, páčto sem tu slívku vydejchával na pohovce, a pak už sem zůstal jen na minerálkách a džusech. Fakt sem na to neměl. Brzy pote se lidi vrátili, brazilcova manželka dělala, že jí nevadí, že nemůže xodit, ale bylo jí na očích vidět, že je pjekně nasraná a že neví jak to doma vysvětlí, když si přijede pro manžela a von se jí během dvou hodin zboří takovým nexutným způsobem. Akorát sem xtěl vidět to jeho probuzení, najednou ze probere ze sna, nejní na xalupě, kocovina jaxvině a nad ním matka manželky... Ajta.. ajta... to mox bejt pohled k popukání. :-))) (Zapojte fantazii, xixti).
Tak tak, a to je zhruba fšexno. Večer šla část osazenstva propagovat večerní lyžovaní, a já šel na kopec, nad Zdobnici a děsně sem si uslintával blahem. Fakt nádhernej večer, nebe bez mraků, s nádhernou noční hvězdnatou oblohou, prostě romantIka jaxvině. Však sem taky obtěžoval několik lidí telefénem, abych se jim vylil z nadšení z večerní krajinky... Prostě pohoda klídek.....

NE: Jo neděle, poslední den je dycky na howno. Musí se uklízet, vybrat popel, umejt nádobí, zamýst, vytřít podlahu, zpravit židle a ostatní rozbitej nábytek, připravit dříví a ták. Doufám, že bude všem jasný s jakou xutí a láskou jsou tyto činnosti propagovány a vykonávany... Jenže se jim nevyhnete, páčto každý prdel něco stojí (a berte to klidně i doslova a nebo v přejetém slova smyslu... :)).

No jo no, a to je as fše. A vzhledem k tomu, že sem byl dneska od BAFa zásoben řadou zhuleneckých, feťáckých a jiných ftipů, tak je vám tu předávám, ať se taky konečně po dlouhý době zasmějete... :-)))


Zirafa si bali jointa a najednou pribehne zajic a rika: - zirafo, kasli na
drogy, svet je krasny, pod si radsi se mnou zabehat po lese!
Zirafa se zhnusene podiva na joint, odhodi ho a jde se zajicem.
Bezi,a v tom potkaji slona, ktery si akorat jde snupnout kokain. Zajic mu
rika: - slone, kasli na drogy, zivot je krasny, pod si radsi s nami zabehat
po lese!
Slon se podiva na svoji ziletku a zrcatko, zhnusene je odhodi a jde s nimi
behat. Nakonec potkaji lva, jak si jde pichnout svoji davku heroinu.
Zajic mu rika:
- Hele, lve, kasli na drogy, zivot je krasny, pod si s nami radsi zabehat
po lese!
Lev se tak podiva na injekcni strikacku, odhodi ji a zacne zurive mlatit
zajice.... Zirafa se slonem na to vydesene ziraji a zirafa se pta:
- Hele, lve, proc bijes toho zajice?!
- Proc? Protoze ten malej hajzl me furt nuti behat po lese - vzdycky, kdyz
ma v sobe extazi !

Hodně zpitej chlápek vejde do baru a poručí si panáka. Barman ho
obslouží a ptá se, jestli by si pán nechtěl zahrát šipky. Tři šipky
jen za dolar a kdy dá všechny do desítky, vyhraje zvláštní cenu.
Opilec souhlasí. Bafne první šipku a trefí prostředek. Dá si dalšího
panáka, na rozhoupaných nohou zamíří druhou šipku a zase trefa. Po
dalších dvou panákách se sotva drží na nohou, ale třetí šipku taky
trefí. Barman neví, co by mu dal jako cenu, tak sáhne do ozdobného
terária a vytáhne jednu malou želvu. Opilec ji sebere a odchází. O tři
týdny později se ten ožrala objeví v baru zase, pořádně zpitej zase
začne hrát šipky, a zase třikrát trefí. Barman, trochu taky v náladě a
docela bledě s penězma, neví, co by dal za cenu a ptá se: "Promiňte,
ale co jste vyhrál posledně?" "Hovězí hamburger ve tvrdý housce!"


Prijde jeptiska do kramu a chce si koupit flasku rumu.
Prodavac jí ríká: "Ale sestro, vy byste prece nemela pít alkohol".
Jeptika: "To není pro me, to je pro pana faráre, jako projímadlo".
Prodavac jí flasku prodá a jeptiska odejde.
Asi za pul hodiny jde prodavac zavrít krám, vyjde ven, aby stáhnul roletu a
vidí jeptisku, jak se válí pred krámem ozralá jako motyka a vedle ní
prázdná láhev od rumu. Prodavac se vydesí: "Ale sestro, vzdyt jste ríkala, ze je to pro pana
faráre jako projímadlo..."
Jeptiska odpoví znacne huhlave: "Az me pan farár uvidí, tak se z toho
posere!!!"

Rodina Jebalovych jede na rodinnou dovolenou. Prijdou do hotelu
na recepci, ze se zapisou. A otec hned vybali na recepcniho :
"Ja jsem Jebal se svoji zenou, dcerou a synem. A toto je muj syn
- taky Jebal se svymi detmi a manzelkou." Recepcni se diva dost
znechucene a hovori: "Podivejte, mne je jedno kdo tady s kym
jebal, ja vas zapisu jako jednu velkou zkurvenou rodinu..."

Jedenactileta osumnactku poocku sleduje a potom se nesmele zepta:
Prosim te, co ti to roste na hrudniku ? Vis, odpovi starsi slecna vahave, tyhle boule, to jsou prsa.
Jedenactka se zamysli: No, a neprekazi ti to pri sukani?

Potkaji se tri babicky a chlubi se svymi vnuky. Muj bude
doktorem. Porad si hraje s ampulkama a strikackama a neco si picha. Muj
bude asi agronom. Sazi na zahrade konopi a mak a ceka na urodu.
Muj bude urcite sofer. Namoci si hadr do benzinu, hodi si ho na hlavu a rekne:
Ted me nerus, babi, bude jizda

Tákže, celkem hustý fórky, ale sympatiko.... :-)) Hezkej den....

14:06 - No jo, mi to nedá. Psaní je takový krásně uvolňující, jeden si přitom pjekně odpočine a ještě přijde na jiný myšlenky. Dost možná, že by mě to bavilo celej den, jenže bych se tím neuživil, takže to nexáme jen na amatérsko-naivistické úrovni. Bude to tág lepší. Ty jo, xtěl sem si něco poznamenat, nějakou reakci na nějakej článek. Jo jasně... Reflex. Ale raději se na to vyseru... co si kazit kráááásnéé odpoledne, že??? :-))))
btw. mám jednu ruku dlouhou a druhou krátkou. Na tom nejní naprosto nic divnýho...

14:50 - Panáček vzdychá, a vzdychá. "Áx jo," opakuje stále dokola. A proto vzdychá....

Outerek 12.3.2002 14:43 - JARO JE TU!


TEDA SKORO!

Tákže Vážení čtenáři...

Tady v Pardubkáx je kurewsky hezky. Vedro jaxvině. Sem šel na oběd, a musel sem nexat bundu v kanclu a tudížto sem odhaloval svoji mužnou hruď na obdiv všem lidem. Zwláště tem sráčům, který měli na hlaváx čepice a šály. Jako já, dneska ráno.
Popravdě řečeno, dnešní den je takowej nudnej, no nebo ne nudnej, ale takowej pomalej rozvláčnej. Vyměnil sem pár mejlů (opravdu jen pár - uvažujete-li, že pár jsou dva... :)) s M., paxem si dal sosat film Vampire Hunter D: Bloodlust, na což mě upozornil BAF. Prostě jeden z dalších japonskejch Manga filmů. A co sem koukal fčera s kamošem xvíli, je to paráádní horoooor... Panáček se moc těší, až si dá špeka a pude si to děsně užívat.

Fčera se též vrátil spolubydlič ze Slovenska, taxme si dali špeka, povykládali co jako na Slovensku, co jako ve Zdobnici, celkem se nasmáli a táák. Prostě jeden z těch děsně pohodovejch večerů. Jo, teďka mě napadá, že chytnul druhou půlku Frankenštejnovi nevěsty, ty jo lidi, to byl mazec. Akorát sem nevěděl esli se mám bát a nebo se tlemit jak šílenec. Fantastický divadelní kulisy, fantastická honička na ubohého netvora Frankeštajna, óó jak mi to bylo líto, óóó jaxem xtěl plakat u dojemné scénky, kterak potkal slepého muže, který ho naučil slova jako přítel, dobrý, zlý, óóó jaxem se nasmál, dyž ho unesli zlí lidé a jak ho padoux naučil pít alkohol.... Prostě megamega hustej film....

No, a mimoxodem, jestlipak si nekdo fsimnul "zcela náhodné" podoby a chování mezi Franknštejnem a Krytonem z vynikajícího anglickýho seriálu Red Dwarf. Prostě mazec... :)))

Jo, taky se na ústavu slavilo. Admin měl dneska narozky, taxem byl přinucen dát si pár (tedy 2) panáků pherneta... Nebuďte ve školství, nebo vám hrozí šance stát se alkoholikem....

Není jináče , spráfcová má ráda punkáče. A proto se již pomalu těším, páčto za pár týdnů mě čeká GLOBÁLNÍ OSEF!!!.

Stredek 13.3.2002 08:55 - XMIXU


Ty jo, fčera sem zhlídnul Vampire Hunter D: Bloodlust.... Nemám k tomu co říct, ale je to nářez, nářez a ještě jednou nářez.... Myslím, že snad jedině japonci dokážou udělat pořádnej strašidelnej a hrubej film, navíc ještě kreslenej. Vřele doporučuju....

Jináče, musím konstatovat, že mě sere jaro. Jenže sem nad tím teďka přemejšlel, a došel sem k závěru, že mě vlastně asi sere všechno, páčto mě sere zima, sere mě i léto a sere mě i podzim. I když ten asi nejmíň, páčto je sklizeň, a což je období, kdy i takowej magor jako sem já, je vlastně, xca nexca, vysmátej... :-)))))

A než to zapomenu: Co mě vytáčí...
1) Dyž někdo volá, nepředstaví se a hnedka něco nebo někoho xce. To sem pak v prdeli, protože nevim vo koho de a koho nebo co to vlastně xce. Takový lidi mě serou. A nejvíc mě serou ty lidi, který volaj, zvoněj ja čůraci zasraný, vy to zvednete, jako debil se představíte a jediný co slyšíte je cvaknutí, kdy to volající položil. Takový zmrdy bych střílel a nebo jim aspoň nexal na hlawu kapat minimálně dva dny vodu. Pjekně v pravidelnejch intervalech... kap... kap... kap... kap...
2) Je nějaká nová služba u Twistu (jako Paegas), kdy můžete posílat hlasový zprávy. Je na to takowá zkurwená reklama, kdy přijde hezká roštěnka x ňákýmu xlapovi a začne něco říkat hrubým mužským hlasem. Nesnáším telefonování (beru to jako nutný zlo), nesnáším četování po podělanejch čatech, prostě mám pocit, že to zbavuje lidi jisté části duše, kterou můžete poznat jen při osobním styku - takříkajíc on-live ... No, asi sem staromódní a nebo prostě jen nexápu moderní dobu...... :-))

Ták to sem si vyblil svoje problémy a nenávist, nu přejdemež k něčemu co je víc xmíxu.

Než sem se dívat na Vampire Huntera, taxem telefenoval, než sem dořek to podstatný došly kredity. Nu což, k zoufalcům patřej zoufalý situace... :-)) A přitom sem si dával malýho špeka, kterej mě docela nakop, tákže sem si hučel ještě dost dlouho po zkoneční filmu. Taxem si xvíli čet, jenže nějaxem sem se nad tím Baudolinem nemox soustředit, taxem zapnul týfku a koukal sem na Banánový rybičky wod Pawlowský. Musím konstatovat, že humor tý ženský mě dycky dostane. I když se jedná někdy o dost tragický věci, prostě mi to nedá a musím se smát. Hustý je, jak dokáže vyprávět vo svý rodině a kamarádkách. Jeden se tomu tlemí, protože kdo z diváků ví vo kom de vlastně řeč, ale akorát ty lidi co některý historky zažili na vlastní kůži.. eslipak se taky tleměj... ??? :-))) To by mě docela zajmalo, jak to bere manžel, děti, kamarádky... No, ale de vo howno, já je neznám a taxe tlemím... :))) Jenže fčera se mi stalo něco, co už sem dlouho nezažil. Nějaxem moc špekuloval, válel si šunky v posteli a najednou sem si cosi uvědomil, čehož důsledek byl, že sem začal tlemit sám sobě. No, jo no... Nějak mi to celý přišlo xmíxu a asi pjet minut sem se nemox zastavit. Když bylo po srandě, řexem si něco jako ve smyslu "Fajn, měl by ses nad sebou zamyslet", a kouknul ještě na nějaký pořady a šel spát. Nic lepšího sem nemox dělat... :-)))

10:53 - No jo, byl sem se vysrat, páčto sem se xtěl nad něčím zamyslet, jenže sem se k tomu nějak pres veškerou snahu něco vytlačit nedostal. Ale... Zato sem si vzpomněl, co mě fascinuje na patře, kde sídlim, v našem ústavu. Máme tu pánské a dámské hajzlíky, a strašně zvláštní je, že místní chlapci se zásadně sxázej u pánskejch hajzlů, dokonce tam maj i lavici na který seděj, a většinou jix je tam takový množství, že se musíte protlačit ke dveřím, abyste se mohli vyxcat nebo vysrat. Copato asi znamená??? :-)))))))

11:18 - Zasraný mormoni. Checkněte familysearch.com. Třeba se tam najdete....

14:57 - Právě sem zaregistroval náfštěvu z český zprávy letišť. Ano kamarádi, nemusíte mi takhle dávat najevo, že zásilka z Kolumbije už dorazila... ;-)

Pred patkem je stvrtek 14.3.2002 09:14 - masox


Ty jo lidi, nestíhám. Naprosto nestíhám. Za xvíli zdrhám na vlak a edu ilegalně do Prahy. Takže z toho dneska nebude nic moc... Ale aspoňněco. Fčera sem si dal špeka, a paxme se spolubydličem pařili Quake3, no maséřina... Berzerk.... Amok..... měl sem červený fleky před očima, akorát jen rámus, hluk střelba, výkřiky........ Fakt mega hrubost.. Už se mi dlouho nestalo, že bych takowým hustým způsobem uvolnil emoce... Byl to užasný a vyvrxolilo zážitkem, kterej zatím nemůžu popsat, protože sem z něj ještě nesebral, ale bylo to hustý.... zasraně hustý....... šit....

Zejtra je sobota 15.3.2002 10:08 - DNESKA JENOM TAKOWEJ VZKAZ


Takže Vážení čtenáři, dneska sem xtěl psát krásné romantycké slinty, jenže bohužel osud tomu xtěl a já jsem nasranej jaxvině, woprawdu jaxvině!! Takže dneska tu nexám jen dva vzkazy:

FOR HACKERS (HAX()RY) A PODOBNOU PAKÁŽ: Vy dementní zasraný pojebaný svině hajzlové čůraci zkurvysini hakerský. Všexny ty waše posraný kydy o anarchii, o zdílení dat a ukazování na nekompetentnost adminů. STE PROSTĚ JEN ZASRANÝ POJEBANÝ DĚFKY A NEBUDU ŘÍKAT, KTERÁ DĚFKA JE NA INTERNETU GURU FŠEX PODĚLANEJCH DĚVEK!!!!!!!!!!!!!!!!! JÁ SEM TAK NASRANEJ.

FOR MUTHAFUCKAS BLOODY ADMINS: JESTLI NA TO NEMÁTE, TAK PROSTĚ TY POSRANÝ LINUXY NEISTALUJTE A NEDIFTE SE, ŽE MUSÍ PŘIJÍT ČURÁK JAKO JÁ A NEXAT ODPOJIT VÁŠ SEGMENT OD SÍTĚ. Svěřte dementovi server a udělá z něj děfku.


Teda lidi, ještě se mi třesou ruce, dostat já toho dementa (jak admina tak hakera - wobadva nezodpovědný jaxvině)do rukou normálně z něj udělám paštiku s vejcema..... Fuckt.. fuck fuck fuck fuck.... Kurwa fuck.....

hustý pondělí 18.3.2002 10:28 - Nejhustší wejkend mýho života


Newím přesně co napsat, je toho moc k řečení, ale většina těch emocí, prožitků a pronesených vět pravděpodobně zůstane až do konce jen mezi několika lidma. Nevím přesně jak to popsat, protože mě odkoplo někam, kde se naprosto nevyznám a jsem tam poprvý. Něco jako, když stojím před planinou, kde nic nejní a táhne se až za obzor. Stojím na okraji, na konci starý cesty, přede mnou nic, kromě hromady dlažebních kostek před kterejma je zapíchnutá cedulka s nápisem "Pozor! Zde jsou lvi" a ručně připsaným "A hlavně nespadni do hnoje..." Takže pokládám první kostku..... A kam až to vydláždím.... Je mezi nebem a zemí....

Byl sem s M. udělat průzkum na Matějský pouti a myslím, že některý atrakce sou hustý... Blbý je, že nesnáším houpavej a kolotočivej pohyb, takže pro mě na výběr toho bylo celkem málo. Ale i tak hustá věc... Trošku mě připomínalo tržnici na Valech. :-)) Barvy, světla, křik no a hlavně perník - strašně levnej... 2g za 13kaček... :-)))))

A večer sme s bandičkou vyrazili do Roxy. Strašně dlouho sem v tomhle klubu nebyl, takže sem byl i docela zvědavej, esli se tam furt smaží. Jo a smaží... Prostě hustý.. Seděl sem tam na schodech, balil si špeka (a to mi ještě bylo řečeno, že sou tam tajný maskvaný policajti, jenže sem se jich nebál, páčto sem si vzal tričko v Huga s nápisem CIA :-)) a najednou ke mě přišel nějakej týpek a rovnou otevřeně se mě zeptal "Esli prej nemám nějaký ekstošky", takže sem mu musel říct, že nejsem žádnej zasranej dýler a smál sem na něj jako blázen... :-))) Celej ten večít byl o emocích. Mám pocit, že se jich tentokrát uvolnilo víc, než je obvyklé - tedy mě to tak aspoň připadalo, ale přeju to zažít každýmu na týhle planetě, bez ohledu na pohlaví..... Spousta myšlenek, který se mi honily v hlavě, prostě zcela plynule zapadly do sebe, jak dobře vytvořený ozubený soukolí, který začlo samo od sebe pracovat. Podstatný sou (tedy rozumějte zveřejnitelný) tyto závěry:

1) Jsem rád, že několik experimentů se substancema sem neprováděl, jen abych utekl z "této naší normální" reality, kde žiju, ale hlavně proto, abych se obohatil novými zážitky. Ve chvíli, kdy si drogama (a je jedno esli legalníma nebo nelegálníma) začnete něco kompenzovat ste v hajzlu, ale hlavně, nestojí to zato si fetem něco léčit. To vás dovede vždycky do záhuby.

2) Jakejkoliv bad trip na fetu je nic, sračka, naprostá ubohost, oproti tomu co můžete zažít v životě. Bad se vytvoří jen ve vaší hlavě, může to bejt težký, může bejt nebezpečnej, ba dokonce smrtelnej, ale jen to jen ve vaší hlavě, kdežto co si pro vás může přichystat život, může bejt horší, drsnější než jakákoliv noční můra, kterou si teďka dokážete představit. Šáhnete si sice na dno svejch možností, ale můžete v sobě objevit něco, o čem prozatím naprosto nevíte, že vůbec existuje....

3) Žádná droga ve vás nevybudí stav, který vzniká při rozhovoru či jen při prosté přítomnosti obdivované bytosti. Je to stav, kterej se nedá se nedá srovnávat s extází (a sežerte si jich kolik xcete), stav při kterým ste nevýslovně šťastný. Pochopil sem význam hlášky "Matka Příroda je kouzelnice!". Prostě neskutečně hustej a krásnej stav, kterej fakt přeju zažít každýmu, aspoň půlky tak sqělej jako sem měl já, ale ideálně ještě větší a bouřlivější.... A nemluvím o fyzickejch pocitech, ale jen pouze o emocích!!!!!!! (pozn. navíc pro mě dostal model bílá vdova další rozměr - vždy když budu kouřit tuhle sqělou odrůdu, si vzpomenu.....;-))

Takže to je zatím nejpíš všechno co lze sdělit ven, kdo ví.... Možná někdy příště......

UTERY 19.3.2002 07:47 - KONEC


KONEC KONEC KONEC TY POSRANÝ CIVILKY.


Jo lidi, zejtra nastupuju do práce, takže se možná asi na ňákej čásek odmlčím. Musím si nechat projít hlavou spoustu věcí, takže mi sím, dejte tejden..... Páčto sem si začal v posledních měsících na deníčku ulítávat a je mi líto ho přerušit jen qůli tomu, že sem zkončil zasranou civilku.... Jen prostě musím vychytnou novej systém psaní, abych to stíhal i při zaměstnání....... zatim.

Ctvrtek 21.3.2002 15:31 - Prvni jarni den


Ty, jo. Budu jeste bez diakritiky, este nemam hotowej kompjutr, takze pisu ze serveru. No, pokud nekoho zajma jak se cejtim, tak verte ze desne blbe (pacto se o me pokousi naka nemoc, boli me skeble jaxvine) no a taky jaro.. Coz je to "nejhorsi"... :))

Takze se zatim nijak moc toho nedeje, krome toho, ze sem byl fcera u zakose a wodpoledne sem se stavil na speka u kamose. No hucel sem si jak roztopeny pilinaky, a to zasrane dlouho, pacto sme si dali hodne fakt qalitniho matrose... Dokonce vysvitlo i slunicko.. :)) Proste pohoda klidek, zwlaste pokud ste smireny s tim, ze se huli naprosto fsude... :)))

Zatim nejveselejsi historka dneska je haknutej kompjutr. Byl sem se podiwat na tu masinu, wohledne ktery sem se tu asi pred strnacti dnema rozciloval jaxvine. Panacek porad nextel poxopit, ze mu to mox nekto haknout, kdyz ten "admin" byl preci tak "dobrej". A to sem mu nevymluvil, ale rovnou ukazal. Stejne to nepobral... :)))
Nad tim serverem sem ztravil asi hodinku a musim rict, ze takowou sbirku snifferu, redirektoru a jinejch dalsich skeneru sem uz kurewsky dlouho nevidel. To jeste nepocitaje, ze hakouri meli tolik casu, ze si znova prelozili ssh demona a nejaky ty systemovy toolsy jako ps, netstat... Proste mazec... :-))) Akorat sem si dokazal, ze moje teorie byla kupodiwu spravna, pacto jaxem ty haxoury honil asi pred mesicem (ti Rumuni) taxem je na nasel v tom Holandsku spravne. A dokonce si stacili po sobe i castecne uklidit. Ale zustali tam po nich nejaky DCC boti. Coz mi potvtdilo, ze server byl pouziwam k distribuci neceho welkyho a nelegalniho.
No a paxem jeste prisel na to, ze asi dva dny pred tim icmp utokem kamsi do ameriky (tedy jaxem se rozcilowal), byl server vlastne haknutej jeste jednou... Takze dvojitej hax... :-))) Atd atd atd...
Legrace... :))))

Neděle 24.3.2002 19:13 - Ááá jéééé


Ty jo lidi, stále ještě pořád nemám představu jak budu stíhat psaní. Takže to zatím nechám na nepravidelnosti... :-)) Pokusím se ještě něco napsat, a přestože už sem docela vyčerpanej, ánžto sem teďka hodinu a půl psal čtení, který není pro vaše zraky, ale musím říct, že jsem si po jeho přečtení říkal, že je škoda, že to nikdo nebude číst, páčto se mi fakt povedlo... Zvláště některé jeho pasáže...

Takže pro vás musím vymyslet něco jinýho. A budu pokračovat tím štvrtečním sezením u toho haknutýho kompu. Zapomněl (a taky nestix) jsem totiž ještě napsat, že sem si to parádně užil. Dyž sem tam tak seděl, tak ten xlapík přines stole, na ten mi postavil ten linuxowej fajrwol, monitor, klavesnici, a já to nahodil. Von brebentil něco vo tom, jako že se tam nemůžou přihlasit, že heslo na roota jim nefunguje, a že se to zatím nikomu nepodařilo cracknout. Že nevěděj co s tim. No taxem to rebootnul do singl módu, napsal jsem passwd, vložil novy heslo, telinitem sem to sestřelil do trojky a přihlásil se... :-)) Prostě xlapík čuměl, no co si budem říkat... :-))) A paxem si vzal ze stolu popelník, položil si na pravou stranu, vedle klavesnice, rozvalil se na židli, zapálil cigáro a bušil sem do konzole a zkoumal. Sem tam sem tan poslal, když se xlapík zrowna koukal, nějakej ten příkaz find / -name "*con1*", aby se tam aspoň něco vizuálně dělo, sem tam sem si odklep do popelníku, vždycky sem si pak cígo vrazil do huby a nechal ho jen tak viset přez spodní ret... Prostě jak z americkýho filmu... Takže když sem wodcházel, taxe xlapík zmox akorát na "Děkuju, přesvědčil ste mě, že něco umíte. A stafte se někdy na panáka.." Prostě pohoda klídek.... :-))) A hlavně prdel... :-))

V pátek to bylo takový přes den nudný, ráno sem si instalowal dočasnýho noutbuka, paxem musel řešit ňáký problémy, vo kterým se vědělo wod úterka, jen mě to nikdo neřek, což mě trchu nasralo, a odpoledne sem byl u klienta... Tákže prostě běžnej, trapnej páteční pracovní den. Kterej se vylepšil až qečery, kdy sem byl za M. v práci. V pů osmý sem jel domů, hodil řeč s Mixalem a šel si lehnout. Vyspal se, najed, přečet všexny noviny a vyrazil nazpět do Prahy. Stavil sem se u Bushky, jako co dělá a ták.. Přičemž dostala geniální nápad, kterej musím zejtra probrat, ohledně malého reklamního banneru.... :-))) (for BAF: Hele, připomeň mi to po ICQ až to budeš číst.. diq oe.. :-))
Večer sem vyrazil do Sauny na párty, kde sem zcela logicky zase zhulil, jako bych teda nebyl už od půl páty, pokecal s lidma, ale hlavně sem děsně přemejšlel. To v poslední době dělám moc často, někdy si připadám až nenormální, ale za tu prdel to stojí.... :-))))

Jo, a teďka píšu a žeru křupky, protože mě xytla žravá jaxvině... Za xvíli si pudu dát špeka, paxe ještě kouknu na dwojce na Večer na téma Závislosti a pudu spát... :-)))) Be happy.. xixti... :-)))

Outerý 26.3.2002 19:37 - Mazec


Ty wole, moji milí vojéři. Jak tak koukám do logů, pořád čekáte, co se v mým životě zase odehrálo. No jo, je to hustý... :-)))

Ve svém volném pracovním čase sem se teďka snažil (skoro dva dny) rozxodit RatHata na noutbůku. Ano, milý wokenáři, zasmějte se, ale nepodařilo se mi to... Teda skoro ... Na 90procent... Všexno to uvízlo na videokartě, protože ten zasranej SM910 čip je pjekně zasranej sráč. A možná i ta picma, jako síťofka... Takže se zejtra vrhnu na dvoukila... Aspoň nebudu mít problémy v homogení wokenní firemní síti.. Ale je to škoda, mox sem maxrowat... :-)))
Takže zejtra to rozxodím, teda doufám, a konečně se ozvu na ICQ... :-))))) Takže tááák....

Jináč, práce je pjekný swinstvo, takže pokud se rozmejšlíte nad tím, že se konečně zapojíte do pracovního procesu, vyserte se na to... Je to fakt humáč... Zkuste se dobře přiženit a nebo si zkuste najít v rodokmenu nějakýho praxatýho strejčka... Třeba by se vám ho podařilo přesvědčit, že práve vy se hodíte jako jedinej univerzální dědic... :-)))
Zákazníci nejsou špatná věc, však mě živej, jenže průser je, když je zákoš blbej jaxvině, ale přitom to nedokáže pobrat, takže xodí zcela neohlášen, plácá pátý přes devátý, snaží se do vás nahustit nějaký jeho zcestný myšlenky, vy se mu je snažíte vyvrátit, abyste to nakonec vzdali.... :-))) Protože debilovi prostě nevysvětlíte, že je debil. Jako třeba pan F. Boha jeho, ten mě sere.... Xtěl by modrý z nebe, ale jakmile dojde na praxy, taxe cuká, protože vidí, že prostě vy mu to zadarmiko neuděláte... Takovýhle vyxcánky byx zabíjel... A nebo by se vyplatilo udělat web, na kterej by lidi psali, na jaký lidi si maj dát pozor... A kurwa, to nejni blbej nápad.... :-)))))

Mám hlad, takže sem dneska poslední peníze utratil za xleba. Jó, kdybyx si radši koupil nějaký hulčo.. Páčto tu mám akorát tak na špeka zbytek bílý wdowy... Kurewsky dobrý hulčo.... Škoda ho... Ale za tu prdel stálo... :-)))

Jináč... Ještě jedna věc. Zjistil sem, že sou i okamžiky, kdy prostě tělu neporučíte, ať xcete sebevíc.. Prostě ani ťuk... :-)))

Stvrtek 28.3.2002 08:35 - Mazec II - The Massacer


Ty wole, lidi, nestiham.. Nestiham a nestiham... Makam jako picus... Zejtra du na skoleni, resim problem s bydlenim... Atd.. Atd.. Pockejte si na wejkend, to neco napisu.. a bude to mozna i dlouhy... ;-))

Sobota 30.3.2002 14:11 - Seru na fše...


... a nikam nejedu.
Jo, xtěl sem dneska jet zase do Prahy, jenže tak nějak na to seru. Je mi to sice z jedný části strašně líto, páčto se dneska udělalo strašně krásně. Teda aspoň u nás v Přelouči. Ale už si konečně potřebuju wodpočinout. Faxem wod začátku roku neměl free wejkend a tohle je poslední možnost na delší dobu. Ale hlavně, musím se tenhle wejkend odstěhovat ze starýho podnájmu, páčto se mi podařilo sehnat v Pze podnájem!!! Uráááááá... Fakt děsná náhoda s klika (kurwa, naistalowal sem nový linuxový wowladače pro RIVU a nějak připosraně mi bluefish refreshuje texty. Pjekně zkurveně to bliká.... :( asi se budu muset podívat do manuálu esli se s tím něco dá dělat) , kámoš si sehnal bydlení protože xtěl zmenit zaměstnání a tudíž by přišel vo firemní ubytovnu, jenže jeho šéf se na něj nasral, dyž mu řek, že xce dát výpověd a zved mu plat. Takže se zase vrátí na ubytovnu a vzpomněl si na moji maličkost, která sháněla bydlení. Takže budu mít za štyři litry pokoj v Hostivaři, kousek vod konečný dvadváci. S jistotou do konce roku. Takže se můžu v Praze klidně ožrat a nemusím řešit problém s odjezdem domů... :-))) Hele, Majkle, budem se muset konečně jít někdy zhulit a zprasit legálním alkoholem.... :-)))))
Každopádně musím říct, že ten xlapík je děsněj faker a pohodář, udělal na mě děsně sqělej dojem. Ale přesto si myslím, že si svý podnájemníky dobře vybírá. Sem fakt děsně zvedavej jaxe to fšexno vyvine... :-)))

Jináč byl tenhle tejden fakt brutální. Kromě toho, že překonovám rekordy v dluhách, páčto zatím dlužím rodičům wosum a pul tisíce a myslím, že to ještě naroste. (aj aj.. musím se jít vysrat... :-)) Po deseti minutách: Taxem se vysral do němoty. Prostě hrubost.... Makal jsem jak šílenec. Wod pondělka do štvrtka a v pátek sem byla na školení ejčpí plotrů. Docela prdel, páčto se na konci psal certifikační test, jenže byl hodně zaměřenej na servisní texniky, tákže to pro mě byla spíš sportka. Prostě taková tipovací soutěž... :-))) Taxem děsně zvědavej jak to dopadne. Esli ten certifikát dostanu, tak se mi opravdu dokáže má doměnka, že sem "syn zkurwený štěstěny". Mám v poslední době takovej pocit... Ale jo, je to fajn. A nebo se mi prostě vracej některý věci, který sem zažil, jenž nejsou reprodukovatelný, páčto sou jen mojí vnitřní záležitostí. Jen bezpečně vím, že je nikomu z nepřeju. Prostě hustý.... Nikdy však neříkejte nikdy - mě se to stát nemůže. Můžou se vám stát věci, vo kterejch ani nevíte a jaxe s nima vypořádáte, bude záležete pouze a jen pouze na vás. Všexno se však jednou vrátí jako bumerang. Nejsem příznivcem nějakejch zasranejch teorijí, jako že osud je dán, protože osud si každý tvoří každým okamžikem, každá činnost, kterou provedu se může promítnou, ale možná nemusí, někdy později promítnou do života. No, to byla trocha filozofickejx kydů, vraťme se však k mé osobě... :-)))

Co sem dělal v outerý víte, středa byla taky zasraně hustá... Instaloval sem si celej den noutbůk, protože sem teda opustil myšlenku naistalovat si naň RatHáta, zkusil sem to s dvoukilama... Taky skoro úspěšně, až na síťofku. Měl sem k dispozici stofkovou picma tříkomku a ten posranej noutbůk prostě xvíli fungoval, ale jak došlo k nějakýmu reqestu do sítě, prostě zatuh. Nejdřív to vypadalo na nějakej konflikt zařízení, takže sem experimentoval s myšej, infraportem, klávesnicí, zvukárnou, ale bezúspěšně. Po celodením pruzení a dvěma přeinstalování, sem nakonec prohlásil za posranou tu dotyčnou síťofku a šel wod toho. Ve středu mi měl taky dotyčnej pan F. přinýst svůj fajrwol, abych ho přeinstaloval, jenže se mu nějak nezdála cena, kterou sme si na to řekli, a taxi to nexal udělat wod někoho jinýho. Jenže ve štvrtek volal, že mu nejde internet, takže sem tam šel, za těžký praxy, který musel vysolit, sem mu ukázal, že problém nejní ani v pojítku, ani v počítačech a pouze jen v něm a v tý konfiguraci fajrwólu. Fakt, nexápu co s tím ty lidi dělali, ale jediný co se muselo zapnout byla maškaráda. A to mu nedokázali udělat. Takže sem mu hezky poděkoval za vydělaný praxy a šel po svejch nazpět..... Abych si aspoň naistaloval ICQ... možná, že wode mě někteří z wás už dostali mesydž.... :-)))

Největší průser je, že sem celej tejden neměl ani kus teplýho žvance, a nebejt toho školení, tak nemám ani v pátek.... Takže sem žil na bagetách, studentský stravě a vyhulil sem asi dvě krabičky cigár. Což mě sere nejvíc, ale musel sem zůstat ready.... Ještě klika, že mi nexutná kafe..... Phuj....

A nemám hulení. Fakt se těším až dostanu vejplatu. Naposledy sem hulil ve štvrtek, a to byl ještě takowej zbytek posledního qalitního matroše. Fčera, když sem přijel, taxem vyklep z krabiček a cigár tašek takovej mutage.mixage, po kterým sem měl aspoň takowej divnej pocit.... :-)))

A je tu ještě jedna věc, někteří z pozornějších štenářů si všimli, skoro cituji: "atypického psaní" v posledních několika záznamech Jo jo, je to tak, potkal sem M., jenž je neskutečně úžasná, okouzlující bytost, a navíc úžasně hustá (myšleno v pozitivním smyslu - jen pro upřesnění).... :-)))) Znám spoustu sqělejch lidí, spoustu hustejch existencí, ale ona je fakt třída... Hi-End... :-))) Už jen být v její přítomnosti, povídat si, či ji jen pozorovat, ve mne vyvolává spoustu nových a úžasných emocí... Ale co vám mám vykládat, určitě to zná snad každej.... :-))) Jenže zatím nemůžu, teda ne že bych nechtěl - někdy mám sto chutí křičet na celej svět, nic podrobnějšího napsat, ale dřív nebo později na to zaručeně dojde..... :-)))

Tákže pokračování zejtra.... :-)))

Neděle 31.3.2002 13:33 - Lá lá la la lááááá


Veliké lalulá.....

Fčera večer sme byli s Ventorem v Koze na piwu. Dostal sem do sebe pouze dvě desítky, na víc sem neměl... Né finančně, ale spíš duševně, páčto sme se nezkutečně hustě zkouřili hašem... Zase sem mox po delší době říkat "Po hashi, na kashi". Absolutní nářez, skoro trip... Pokecali sme vo práci, vo zákaznících, vo dovolenejch, vo tom, že na každýho po určitý době v práci přijde nutkání vrátit se do školy, protože ty beztarostný vzpomínky zůstanou na vždy v paměti. Dy člověk nic nedělá, sem tam si přivydělá nějakou tou brigádkou, aby pak dostal deset táců, ze kterejch je pak neskutečně šťastnej. Jenže sme se nějak shodli, že když už je jeden pracovně rozjetej, nedá se prostě ta škola stíhat. A je z toho nakonec síla. Ventor taky před pár dny oslavil narozky, z čehož se mi podařilo rozvinout docela hustou teorii o lidským životě. V tu xvíli mi připadala děsně pravděpodobná, a vona je i do teďka. Pokusím se ji tak nějak ve stručnosti rozvinout....

De vo to, že sme se shodli na tom, že čas letí čím dál tím ryxlejc. Dyž sme byli na střední a na základce, nic sme skoro neřešili a čas plynul neskutečně pomalu. Moc dobře si vzpomínám, jaxem si dycky říkal "ty jo, prázdniny sou až za štyri měsíce, to je za tak zasraně dlouho". Teďka štyri měsíce utečou takovým brutálním způsobem, že ani nevim jak. Průser je, že všechno tohle si uvědomuju se zpětnou platností, respektive v okamřiku, kdy se zamyslím na tím, co mám za sebou, co sem dokázal, jak žiju. To se mi na tom děsně líbí, fascinuje mě to, a došli sme k závěru, že tohle samý budem řešit zase za deset let, až budem někde sedět a budem vzpomínat na to co sme dělali před deseti lety. Akorát se těším, že nejspíš zase budem někde sedět zhulený, a budem si zase říkat jaký je to hustý a já si zase budu myslet, že to je na tom životě vlastně ta největší prdel. Porovnávat, jaký to bylo, jaký to je. Dobrá hlína je, že nemůžu říkat jaký to bude, protože prostě nevím co se bude dít dál.... :-))) Každopádně sem se včera dostal do takovýho stavu, že mi tak nějak došlo, že život bude nejspíš stále zrychlovat, což by například nepřímo potvrzovalo chování mnoha důxodců, kteří se například v hromadný dopravě často připravují k vystupování o jednu dvě zastávky dřív, protože jim ten život letí tak zběsile, že maj strach vo to, co nestihnou.... :-)))

Prostě zhulenej mozek furt něco vyvíjí. Sem za to rád, protože nexci ustrnout na jednom místě. Shodli sme se například, že spousta lidí (hlavně rodiče a usedlí kamarádi a přátelé) například v muzice ustrnulo. Moji rodiče například dnešní hudební scéně nerozuměj, zkončili někde v šedesátejch, pak částečně ještě v sedumdesátejch, ale nový věci jim nic neříkaj. Což mě připadá pjekně trapný, páčto znám pár lidí, kterejm je třeba pjetatřicet a furt poslouxaj takový zhovadilosti jako Helloween, Iron Maiden, jináč též mnou označovaný jako hnus z wosumdesátejch. A mě by to nebavilo, mě baví objevovat nový věci, dyk nezáleží na tom, esli je muzika stará šestset let nebo dva měsíce, protože v každý době, v každým okamžiku se wobjevujou furt nový a sqělý věci, jen si prostě vohlídat a najít si je.... Nevím, esli se tomu dá říkat kreativita, ale asi jo... Je to tam někde ve mě, že musím vyhledávat stále nový a dobrý věci, jenže já nexci zůstat někde přimrzlej a vytuhlej..... Xci se rozvíjet, xci objevovat, nexci natáhnout ráfky jako připodělanej devádesátiletej Eman E.T., kterej si akorát pomatuje to, že před sedumdesáti lety ho děsně srala třídní na gymplu, jejíž méno si už bohužel nepomatuje. Radši bych umřel v šedesáti, ale při plný síle (aspoň duševní), s vědomím, že sem si nenexal život protýct jen tak mezi prstama, jako když si naberete do dlaní písek. Nejde o to, esli budu mít peníze, nejde o majetek, to sou jen věci materiální, dá se žít s minimem, ale nexci mít pocit, že sem si svůj život promrhal nějakým sračičkařením.... :-)))

Tož sem si taky uvědomil, jak brutálně se lidi vokolo mě měněj. Jak postupně odpadávaj, jaxe zapojujou do takovýho toho života, kterej bych přirovnal k tomu životu co vedou moji rodičové. Prostě jiný starosti jiný problémy. Je mi jasný, že to co dělám má důvod v tom, že sem defakto skoro bez závázků vůči komukoliv, že nejsem ničím a na nikoho skoro vázanej, že se prostě můžu v pátek večer sebrat a odjed na wejkend kamse mi zaxce, že nemusím nic nikomu říkat, můžu se vrátit v neděli večer a je to jen a jen můj bug. Je mi jasný, že i já se pravděpodobně nexám časem svázat a zapojím se do "normálního života", ale jaxe znám, stejně i ten "normální a vobyčenej život", nebude až takj normální, ale bojím se (však příjemně), že určitě to bude ještě hustší, než si dokážu představit..... :-)))

Tož přejdu od podělanýhé philosophování k něčemu akutnějšímu. Jistě někteří z vás zaregistrovali, že prezident Havel podepsal novou novelu o drogách. Ještě sem ji celou nečet, protože sem nestíhal, ale pokud víte co v ní je, tak určitě máte takowej pocit, že "jakákoliv zmínka o nealkoholových drogách v novinách, televizi, knihách, na internetu" se dá považovat za propagaci a návodu ke zneužívání omamných látek a jedů, a je za to nějaká hustá taxa, absurdně snad až v rámci odnětí svobody na tři léta. možná mlžím, ale vím naprosto bezpečně, že sem se ve štvrtek odpoledne docela nasral... Takže de vo to, že musím rozmyslet, esli mám pokračovat v registraci domény, protože můj deníček, byť je to částečně jistá provokace a nadsázka, tohle naprosto bezpečně splňuje (viz. jen průpovídka ouplně dole). Bojím se toho, že ten problém určitě dřív nebo pozdějc nastane, a že třeba i taková Bushka může mít se svým Ganja webem docela hustej problém. A to nikoho nenabádá.... Prostě cenzura a omezení lidský svobody jaxvině. Havel to zasraně posral... Takowej bojovník za lidský práva.... :-(( A někde na koukat.cz v boardu se vyskytl i názor, že vlastně se budou muset z knihoven například stáhnout knížky, ve kterejch je o drogách zmínka. Prostě neměli byste mít právo se o drogách v jakýkoliv souvislosti zmínit, protože byste se mohli dostat do konfliktu se zákonem. PROSTĚ SRAČKA A teďka před wolbama to už nikoho nebude zajmat, protože Havel končí, strany nevěděj kdo vyhraje wolby.... Sem kurewsky zwědaf jak to dopadne.... :-(((

Tákže to je ten důvod, proč přemejšlím nad tím, že se na doménu vyseru, protože dostat se qůli tomu takovýmu posranýmu zákonu do konfliktu se zákonem se mi nexce, a navíc byx i ohrozil firmu, kde bych měl daný, pokud bych teda nepodepsal, že plnou zodpovědnost mám já.... Což je logický.... Nevím jak to dál řešit.

Ták, a ještě jedna věcička. Konečně sem si dal fčera práci a udělal sem sekci projekty, nevím esli se mi dneska podaří celejx těx 5MB uploadnou na web modemem, ale esli ne, tak to udělám v outerý z práce. Sou tam všexny kydy co sem napsal za minulej rok pro jiný weby (teda jen pro koukat.cz), ale sou tam hlavně kompletní týdeníčky, takže pokud ste neměli tu možnost si je postupně číst na koukat.cz, můžete zde (nebo budete moci.... :-)))) A vzhledem k tomu mýmu firemnímu noutbůku, konečně budu do deníčku psát po večerech na privátě.... :-))) Takže už sem možná přišel na systém... Což je důležitý... :-)))

Áááá, ještě sem si vzpomněl... Dyž sem šel fčera z tej Kozy (no spíš dneska ráno), taxem šel parkem a xtěl sem přemejšlet, strašně moc, měl sem už cosi rozmyšlenýho a xtěl sem to jen dotáhnout do konce. Jenže to nešlo, protože skorou celou cestu mě doprovázel nějakej pták, kterej v pravidelnejch intervalex dělal "Hů". Což mě, vzhledem k mýmu stavu, naprosto děsně rozesmívalo.... :-))))

MOUdREJ NAViGátOR
[CNW:Counter]