MOUdREJ NAViGátOR
Září Vari vari, je to září


Po Nděli 03.09. 2001 12:18

No jo, bylo to složitý jaxvině. F pátek sem vyrazil s BAFem, Dimi the DiS a Marusch někam do hor. Již když sem přišel na nádraží, sem zjistil, že Bohoušov není to místo kam jedu. Po xvíli přesvědčování se mi podařilo paní za kasou (tentokrát tam byla moje neoblíbeňkyně ? extra blbá paní neznámá) přesvědčit, aby se podívala do počítače. Jo Bohousová bylo to pravý místo kamsem xtěl lístek. Takže sem dojel do Hradce Králové, kde sem mel sraz s Marusch. Odmítla jointa (resp. dala si jen jednoho práska), taxem sem musel zhulit sám. Což mělo za příčinu, že když sme přesedali v Týništi nad Orlicí na vlak směr Bohousová, sem se, přestože sem se ještě několikrát u Marusch ubezpečil, že je to Bohousová, zeptal průvodčího, esli ten vlak jede do Bohoušova. Naštěstí pochopil, že jsem nejspíš zhulenej, tak řek, že jo.
A taxme jeli. Hrozný končiny, hrozná divočina. Neměl sem tam ani signál k debilu, takže mi tam telefén byl zcela na howno. Tákže kolem devátý sem byl tam kde sem xtěl. V Bohoušově. První co mě zarazilo, když sem vylez z wlaku, že tam nic není. Ale ten pravý shot sem utrpěl až ve xvíli, kdy sem sem otočil směrem k silnici. Normálně, tam ještě maj železniční závory na ruční pohon. Fuckt vylezla ženská z takový budky a ručně, klasickou cestou točením kola, zvedla šraňky. Mě bylo divný proč po cestě vidím závory ze smrčků natřený na bílo-červeno, ale říkal jsem si, že je to ňákej místní kolorit, jako si u nás dávaj pražáci na zahrádky kola od trakařů nebo dřevěný zvířátka na zahradu. Ale když sem viděl, jak ta ženská zvedá ty šraňky? No hustý jaxvině. Paxem to vyprávěl doma, kde mi matka řekla, že tohle viděla někdy naposledy když byla malá kdesi na Moravě. Taxem jí řek, že kdyby si xtěla udělat cestu do svého mládí, nebo nedejbože, cestu do prawjeku. takže ať si vyrazí přes Týniště někam tam do těch lesů. No ani bych se nedivil, kdyby místní domorodci nevěděli, že už zkončila vláda Habsburků a že už máme ten kapitalismus. :-) Tak tam v díře sme se potkali s Márosem a BAFem. Tvrdili, že už sou mírně opilí, což na nich vůbec nebylo vidět, taxem u místní jednoty (takový betonová salaš to je) ubalil špeka. A taxme vyrazili zpět na Litice. Tam sme prošli skrz Mouse Hole, do El Dorada, což je jeden z mistních typických saloonů. Vzhledem k pátku, moc cowbojů tam nebylo, takže sme tam seděli skoro sami. Krom popíjení piwa a hulení marihány sme také večeřeli. Cosi sqělého s kuřecím masem, no je otázka co to bylo, to kotě nejdřív tááák mňoukalo a pak najednou ztichlo. Asi ho začala bolet tlamička. Kolem třetí ráno sme šli spát, abysme se probudili do příjemně prochcaného odpoledne. Protože byla mlha, taxme šli do Litic na hrad, podívat se jakej bude rozhled. No dostali sme tam wod pána výklad, ne tedy špeka jak by se mohlo na první pohled zdát - toho sme si museli ubalit sami. Paxme obdivovali ty krásné trosky bohaté archeologické vykopávky. Třeba ten střep s uchem byl úúúplně božííííí. Po náročném výstupu na vjež sme zjistili, že mlha je sqělá, a byla by ještě lepší na papíru. Taxme šli na vlak a huráá domůůů.

Takže sem sobotu prospal, a neděli sem si dal domácí oběd. Paxem pálil nějaký cédéčka a čet si krásnou literatůru. Užásná to věc. A večer sem vyrazil do města posbírat něco empétrojek. A po návratu sem se opjet výtečně pobavil. Můj spolubydlící se rozhodl, že si pude vydělat ňáký peníze, taxe s Tyqičkou přihlásili do jakési agentury, která zprostředkovává práci pro Procter and Gamble. Dostali za úkol jezdit s ňákým emanem a nabízet Mr.Propra. A to fšexno fčetně prezentace qality matroše. Tágže na školení jim borec ukázal, že to fuckt funguje, taxe v neděli odpoledne rozhodli, že to konečně vyzkoušej. Přinesli si plynovou bombu, vzali dvacet smaltovanejch destiček a každou z nich pjekně nahřáli nad plamenem a postříkali mlíkem. A pak ještě jednou zahřáli, aby se mlíko pjekně připeklo. Takhle udělali fšex dvacet kousků plechů. A přešli do kuchyně ke dřezu. Tož postříkali první plex mistrem Proprem a....... A howno. Skoro tři hodiny drhli všex dvacet plexů jako magoři. Já sem jim tlemil (protože sem kurwa škodolibá) a pronášel hlášky typu "Jó, to sou težce vydřený peníze" a táág. Kolem jedenáctý sme dali první špeka a kluci šli do zimní zahrady znova žhavit plechy a kropit mlíkem. Tentokrát už decentně. Ale nastala další prdel. Došel plyn v bombě, taxe muselo jít na půdů pro druhou, haby měli vůbec dneska co ukazovat. Táákže kolem půlnoci celá tal legrace zkončila a maníci šli spát s vědomím, že v pjet ráno musej pjekně na vlak.... :)))

A já sem xvíli koukal na StarTrek, a nějaxem usnul, a měl jsem jako každou noc pjekně živý sny, protože to hulení co mi vyrostlo je nějaký snový. Vím, že to musel bejt hustej space sen, protože mě honili asi ňáký Klingoni a ve xvíli, kdy mě xtěl někdo sejmout, sem se probudil spocenej jaxvině. A vůbec, tenhle weekend byl na hustý hulení dost hustej. Nejdříf BAF:


Zpráva od BAF
Mon Sep 3 10:01:40 2001 [----]

no jo sem to ale nak nemel v planu v 10 h sem dal 2 prasky
zasrouboval komp a ze pudu domu na o po ceste se zacali
dit veci myslim ze sem mimo jiny vymyslel dexofkovej muzikal
atp ... no a vo pul jedny sem sel xcat a zdalo se mi ze xciju asi pul hodiny a ze to kurwa nemuzu vydrzet takle dlouho staaat :)


Zpráva pro BAF
Mon Sep 3 10:02:25 2001 [----]

:-)))) to byl nakej bobinuf model???


Zpráva od BAF
Mon Sep 3 10:03:22 2001 [----]

ne nekyho mladocha ale esli vyhulil voba dva megaspeky
co tam ubalil tak musel list doma po strope :)


Zpráva pro BAF
Mon Sep 3 10:04:49 2001 [----]

:)))))) a nebo sis jenom myslel, ze si hucis, ale ve skutecnosti sis nehucel, ale jen sis xtel hucet, a taxi sis predstavoval, ze si hucis a taxi wokolo sebe videl ruzny veci a slysel ruzny zvuky.... to je klasickej pripad zhulenosti... :-)


Zpráva od BAF
Mon Sep 3 10:06:15 2001 [----]

:))))) no jenze ja si hucet zrovna nechtel jen sem chtel praska na pohodu pred spanim :))))


A pak pak Zubr:


Zpráva od Zubr
Mon Sep 3 10:06:13 2001 [----]

mel jsem docela rusnej vikend ... z patka na sobotu jsem byl na v Benesove na Ibiza nicht a celou sobotu jsem pomahal se stehovanim jedny kamaradky, takze kdyz jsem sel v sobotu vecer poslechnou kamose jak hraje v Livingstounu .. mel jsem toho uz plny kecky


Zpráva od Zubr
Mon Sep 3 10:06:39 2001 [----]

rekl jsem si, ze bych zahulil a schazel mne jeste ten zbytek z Pardubic


Zpráva od Zubr
Mon Sep 3 10:06:56 2001 [----]

kamosch to ubalil a dali jsme si to napul


Zpráva od Zubr
Mon Sep 3 10:07:10 2001 [----]

stal jsem tam tak oprenej o bar a zacal hucak


Zpráva od Zubr
Mon Sep 3 10:07:28 2001 [----]

nejdriv jen zlehka .. brneni v hlave .. ale zesilovalo


Zpráva od Zubr
Mon Sep 3 10:07:36 2001 [----]

zacal se mi ztracet obraz


Zpráva od Zubr
Mon Sep 3 10:07:52 2001 [----]

pak se zase zaostril a ja se zacal rozhlizet po zidli ..


Zpráva od Zubr
Mon Sep 3 10:08:05 2001 [----]

pak mne nekdo zvedal ze zemne a zase mne oprel o bar


Zpráva od Zubr
Mon Sep 3 10:08:15 2001 [----]

obednal jsem si sodovku a zaplatil ji ..


Zpráva od Zubr
Mon Sep 3 10:08:32 2001 [----]

pak mne nekdo zvedal ze zemne od strepu rozbite sodovky


Zpráva od Zubr
Mon Sep 3 10:08:39 2001 [----]

pak mne vynesli v zubech


Zpráva od Zubr
Mon Sep 3 10:08:58 2001 [----]

sedel jsem pred klubem a vsechny obrazy mely hroznou setrvacnost ..


Zpráva od Zubr
Mon Sep 3 10:09:03 2001 [----]

nemohl jsem chodit ..


Zpráva od Zubr
Mon Sep 3 10:09:45 2001 [----]

trochu se to zachvilku odvetralo ..a ja se pokusil vstat ..


Zpráva od Zubr
Mon Sep 3 10:09:45 2001 [----]

no dobehl jsem jen pres ulici a hodil na zem vsechno co jsem za ten den vypil a snedl


Zpráva od Zubr
Mon Sep 3 10:09:58 2001 [----]

trvalo to jeste hosinu, nez jsem byl schopnej nasledovat clovicka .. co mne dovedl domu ..


Zpráva od Zubr
Mon Sep 3 10:10:16 2001 [----]

zcela jsite bych tam sam nedosel .. zabloudil bych ..


Zpráva od Zubr
Mon Sep 3 10:10:29 2001 [----]

vyhlasuju minimalne pulrocni embargo na travu .. heh


Zpráva od Zubr
Mon Sep 3 10:11:09 2001 [----]

mel jsem slusny sluchovy halucinace .. ty hlasy nemohly bejt nikde jinde nez v moji hlave .. jeste mely tak krasny echoo


Zpráva od Zubr
Mon Sep 3 10:11:37 2001 [----]

kdyz jsem zavrel oci tak jsem vydel kresleny postavicky .. nejvic mne zaujal ruzovej panter s mikrofonem


Zpráva od Zubr
Mon Sep 3 10:11:42 2001 [----]

fujj


Zpráva pro Zubr
Mon Sep 3 10:15:00 2001 [----]

WAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU ;-)))

ZAWIIIIISSSTTTTTTTTTTTT


Zpráva od Zubr
Mon Sep 3 10:15:36 2001 [----]

neni co .. nebylo to nic prijemnyho


Zpráva pro Zubr
Mon Sep 3 10:16:19 2001 [----]

panacku... ja to docela xapu, ale je to hustyyy jaxvine.... copak si jeste pred tim bumbal????


Zpráva od Zubr
Mon Sep 3 10:17:27 2001 [----]

celej den ani kapku alkoholu ... predtim jsem si dal semtex


Zpráva pro Zubr
Mon Sep 3 10:18:12 2001 [----]

:-)))) panacku. ses treti kdo me ten wejkend husty halusky... nejdrif ja, pak Libor (co by snama na SoL) - ten slysel nakou dechovku , no a jeste ty... taaak to byl hustej wekend.. :-)))


no táákže doufám, že ste měli xixti stejně hustej weekend jako celé mé okolí.... A to sem si ještě vzpomněl, že jaxem šel fčera kolem devátý na privát, taxem potkal kousek wod nádraží dítě asi tak kolem 9-10 let a za ním vrávorala jeho úplně nachcaná matka a cosi do něj hučela ve stylu "nu už ses dospělej, já vím co si myslíš, ale není to tak," tág by mě docela zajímalo, co se asi odehrává v hlavě takovýho malýho dítětě, když de v neděli večer po ulici a za ním vrávorá matka a ještě si blábolí nesmysli. Fuckt.

Jinak přecházím na hax()rskou úroveň. Z důvodu nedostaku paměti ve svém školním počítači sem musel naistalovat, jako Window Manager, BlackBox. Cekjen příjemná krátká cool vjecička.
Tág to začíná bejt s tím hulením letos pjekně hustý.

Úd Erik 04.09. 2001 10:42

Zhulim sem zase, fakt jako prase.

Taxem si dal špeka. A teďka asi po 15-ti minátách sem si fšim, že sem tu básničku totálně posral. Mělo to bejt takhle "Tak už sem se zase, zhulil jako prase." Ach jo.

A tož sem si už říkal, že mi to hulení nic nedělá. Myslím, že sem měl asi ňákej mikrotrip, jelikož si nejstem tim co sem dělal. Kurwa.. Jo obrázek.

TÁKŽE:
21.09.2001 - R-Klub - Xrudim
Párty k 1000-cému hitu deníčku


FSTUP ZDARMA (jo, to je podstatná poznámka)


Jo, tak tak to je. Party k tisícému hitu na mém deníčku. Tákže pokud ste zblízka k Xrudimi, taxe klidně wokažte. Dame si piwo, cigárko a určitě bude na zemi ležet takowej smotek, o kterým se bude třeba přesvědčit jestli je to opravdu marihuána, abysme ji mohli případně odevzdat represivním složkám.
A ještě něco: Lidičky, kdybyste někdo měl doma na videu všechny tři díly Ramba, tak bych vám byl moc vděčen kdybyste se mi ozvali nějak předem (že byx vás mohl kontaktovat), protože esli nebudou mít u nás f půjčovně tuhle filmovou klasiku, taxe z toho poseru a budu nucen pustit nějaký psychedelický obrázky.

Hu. Du žrát.

Mám fuckt ukrutnou žravou. Ještě bych si něco dal. Něco na sub. Fčera sem pozoroval děti jdoucí do školy. Jaxe někteří z nich změnili. Dokonce i ňáká kikina šla oblečená do autopovlaků. No fuckt, koukal jsem jaxvině, autopovlaky na noháx. Já jsem jel se svojí spolužačkou z gymplu a musel sem poslouxat kdo se fdává, kdo zase žení, kdo má jaký dítě a tág. Taxem jí řek, esli si nexce dát špeka, tak řekla že ne. Taxem řek, že tág nic.
A kolik bylo venku lidí. U MakDoomalda bylo mamimek s dětma jak nasráno. Maminky nevypadaly opilé a děti se spíjely po omamné KokaKole. Taxem sem tam nezdržoval a probíjel se skrz davem k nádraží. Samozřejmě, že vlaky jezdily úplně jinak než sem si myslel, ještě na peróně někdo ukrad kus střechy s aparátama na hlášení odjezdů a zpoždění, ták lidi nevěděli která bije. Coz vyvrcholilo, když zcela potichu ohlásili, že vlak pojede ze čtvrtýho nástupiště. Jejda, to byl zmatek. Důxodci nevěděli esli si z nich někdo nedělá prdel a zoufale se drželi svých tašek a tlustých psů.

Sem ňákej línej. Ale jednu story na závěr. Nebo spíš dvě. Odnášeli se nějaký pytle s odpadem do kontajnerů. Asi o odpoledne později školník potka Tříprsťáka, a ten se ptal kamže se poděli ty pytle. Tak mu říká, že so vyhozený. Na to se Tříprsťák xytnul za hlavu a ptá se, kam že se jako vyhazujou. Školník mu řek, že do kontajneru, a že už je vyveženej. Taxe zase xytnul tříprsťkák za škebli a kamže se vyvážej ty kontejnéry. Tág mu školník řek, že na skládku a Tříprsťák, když to slyšel, taxe xytnul za hlavu a asi deset minut bjedowal co jako bude dělat. A pak řek, že na to sere a šel pryč. Dodneška nevíme, co v těch pytlík s odpadem bylo tág důležitýho, že to moc chtěl.
To, že píšu nesmysly, ještě neznamená, že sem zhulenej.

St Řepa 05.09. 2001 10:45

Jo, kdybyste si toho náhodou nefšimli, tág v menu (je vlevo ouplně nahoře) sem přidal odkaz na náfštěvní knihu. Přesně hentu.

Fčera sem dostal mejla z crolinku.cz, kde je umístěnej tenhle deníček. Prej přecházej někam jinam, taxem provedl převod účtu a doufám, že to po posledním říjnu nepřestane fungovat. Docela by mě to nasralo...
Hmmm. Xcete číst určitě něco legračního. Jenže mě nic nenapadá. No možná. Byl sem teďka na obědě a taxi tak sedím u stolu a bavím se s stejně postiženými kolegy (tj. civilkáři a učitelé), najednou můj pohled upoutá starší manželský pár (nejspíš). Dávali si guláš, což by nebylo až tak nic divnýho, jenže co mě zarazilo, byla sklenice s víčkem, kterou měli mezi svými tácky. V ní byla jakási kapalina, která silně připomínala polífku co smě dneska měli. No to by nebylo ještě pořád nic divnýho, ale v okamžiku, kdy sem zpozoroval, že oba dva důxodci odhazují do sklenice pro lidi neztravitelné zbytky jídla (kosti, tučný a ták), taxem se málem poblil.

Jinak sem dneska skoro nic nedělal, kromě toho guestbůku.
A fčera sem sklidil druhou kytku. Konečky palic začaly hnědnou, taxem ji vytáx a dal do dřevníku. No sousedka na mě čuměla jaxvině. Fčera zase měla svůj den. Záclona rozhrnutá dokořán a při jakémkoliv pohybu na ulici bylo možno spatřit její tvář jak sleduje co se děje. Vždy když vxázím do baráku taxe koukám jestli kouká, protože když se kouká, taxe na ni velice upřeně koukám a čekám, kdy ji dojde, že na ní koukám. Vždy poxopí, že na ní čumím, ale většinou až ve xvíli, kdy mírně pokynu hlavou jako na pozdraf. Je to kráva blbá.

Práce mě uspokojuje. Práce je uspokující, protože mě uspokojuje. Kdybych nic nedělal a měl prachy, taxem nejspokojenější. Protože nicnedělání za dostatku peněz je vůbec nejspokojenější.
Teďka volala školní psyxiatrině. Říkejme jí třeba Shitová. A tahle Shitová je pjekná píča. Ňáká moc asertivní a divná. Prej, že předělávaj počítač a esli by nemoch MS hnedka přijít. Taxem řek, že tu není a že mu nechám vzkaz. Taxi něco pro sebe mrouskala a pak z ní vypadlo, že až přijde ať přijde. Taxem ji řek, že klidně a položil sem.
Kurwa, dávám dohromady ňáký diwný wjety. Seru na to....
Když kouří žena s mužem, tak to ještě neznamená, že penis.

4/4-3/4 tEk 06.09. 2001 08:56

Čtu teďka wod Lema dílko Deník nalezený ve vaně. Sem někde v půlce, ale když sem si dneska ráno čet netem.cz, táxem se usmál a současně mi zamrazilo. Ták nevím, ale myslím, že Lem docela nechutně odhadl kam společnost můře směřovat. Zvláště, když je založena na americké představě demokracie....

Už dlouho sem nepsal wo hustejx linkáx na weby. Takže napravuji situaci:
Na Slovensku je prej "kokot" nejhorši nadáfka, jakou můžete někoho zneuctít.
Tág to je kurwa taky hustý.
Wahůůůů... Virtual Dog Shit Creator.
No a vocáď sem to všexno vykrad. Příště si už vykrádejte sami. :))

Tág. Podle statistik sem měl dneska náfštěvu z czexinvestu. Jo, nejspíš si konečně někdo uvědomil, že investovat do mě je výhra na celý čáře. Takže už se těším, až mi přijde mejl, kde mi nabídnou milijón dolarů ročně za to, že budu furt doma a nebudu psát deníček. To by byla bomba.... Jenže to se nestane, jelikož vím, kdo se na moje stránky díval... takže dost možná, že budu mít ve své tajné domácí emajlové schránce nějakej hustej mejl. Třeba jako, že je to hustý, nebo žem se zbláznil, nebo že bych se měl léčit..... Yupíííí.
Ovocnýýýý sirupííííí......

Mám takowej pocit, že svět okolo mě je plnej absurdit a blbostí. Když sem šel na nádraží, taxem pozoroval lidi jak venčej psi. Povětšinou takový ty hnusný šedivě špinavý pudly. Ti psi sou xudáci, nebo aspoň ten jeden, kterýho sem si všimnul. Ehm... Nevim, jak slušně to napsat, ale asi to napíšu tak jak bych to řek. Kurwa, prostě ten jeden pes měl chlupy všude, což nejní až tak přeqapující, jako, že je měl i na péru. Tož sem ho docela zalitowal, protože, když zwedal nožičku taxi poxcal péro. Ext..... 2 nebo 3? Ja zatím ext2 a reiserfs.

No a paxem přišel na nádraží. Nádraží je v opravě. Takže celej třetí Evita Perón je rozebranej a co mě zarazilo, byla nákladní a jeřábní auta. Fuckt, na Evitě byly asi tři hodně velký auta s jeřábem, korbou a ještě něčím. Docela nexápu, jak je tam dostali, protože třetí perón je uprostřed kolejiště a žádná silnice k němu nevede. A dost sem poxyboval, že by tam vyjeli tunelem pro xodce....

Musím si taky postěžovat. JXD je sráč. I když jsou lidé, kteří tvrdí, že je jenom provokatér nebo dokonce novinář. Pro mě je sráč. (this is provocation) Pro mě je sráč. Sem mu na začátku prázdnin posílal mejla s žádostí o rozhovor a se seznamem otázek, a tak mi poslal, že jako jo. Dokonce jako správnej (tehdá ještě) unixowej guru celou odpověď NAPSAL DO SUBJECTU!!!! No koukal jsem jako blázen. No a na konci prázdnin, jsem si řek. Kurwa, www.koukat.cz je skoro jeho sajta. Když už tam píšu ty týdeníčku, tak by mě mox něco poslat. No taxem mu to poslal podruhý a STÁLE ČEKÁM. Je to fajn, číst jeho články o jogurtovejch kelímkách či o tom jakej je guru. Ale moc byx xtěl odpovědi na mé otázky. Jenže, asi nejspíš jaxe stal Windows Guru, taxe asi z normálníma linuxovejma userama nebaví, ánžto jim závidí, že sou na tom líp než von. (end of provocation).
Stále by mě také zajímalo, jestli Baldýnskej kouří s Fukou. Já myslím, že jo. Přeci jen jít si někam vyhulit špeka to vždy potěší a uspokojí.

Hmmmm..... Od rána poslouxám furt nějaký hučání. Nejdřív to byli Muslimgauze a teďka Maeror Tri. Docela by mě zajímalo, jak by vypadalo, kdyby třeba vystoupili v nějakej Dobrotách s Petrem Novotným. Jak by přišel na pódyjum a zakřičel by: "Maeror Tri!!! Hovno" a lidi by se rozesmáli. Pak by naběhli na pódyjum ňáký maníci a začali děsně hučet a hlučet a křičet. A ty maminy s tatíkama by tam tak seděli a nevjeděli co dělat. A vždy když by se rozsvítila cedulka "SMÍX" , tág by se ozvalo jen nějaký to "ehmmm hahaha" a nic. Tak by dohráli a na podýjum by zase přiběh Novotnej a zakřičel "HOWNO" a lidi by se začali smát až by se za břixa popadali.

Měl jsem tu učitelskou náfštěvu. Zrowna sem zase poslouxal nějaký industrijální hučání, taxem mě ptali esli je to hudba. Řexem, že jo a woni mi řekli, že to zní jako továrna. Taxem jim řek, že sou xytrý, že maj ouplnou prafdu a dal jim přednášku o industrijální hudbě. A paxme řešili různá školní témata, jako že FK je úplnej debil a kdyby ho nebylo, tág by tu byla nuda jaxvině.

Fčera sem zjistil, že je nouzovej rozvrh a že mám dozor. Nebo respektive, měl jsem mít dozor. Taxem si řek, že už je stejně pozdě a že to nemá význam řešit. Tak nesmím zapomenout na dnešní dozor, abyx se konečně někde vokázal a ti parchanti nemuseli jít domů.

Abyste věděli co teďka poslouxám. Myslím, že je to táák hustý, že byste si wo tom měli aspoň přečíst... :)))

Darrin Verhagen - Soft Ash

Soft Ash
  1. Soft Ash - origins
  2. The White Death part 1
  3. MIC
  4. The Plague Wind
  5. Chernobyl
  6. The White Death part 2
  7. Fragments

 

Voice - Hulda Lange
Actors - Adam Joseph, Hulda Lange, Gisela Sawatsky, Ali Verhagen, Peter Hardie
Additional Electrical Footage - Ed Bonderenko

Historical reports taken from Dr Kurt Paterson 's Ventilation", Stagnation, Inversions and Case Histories Lecture (Michigan Technological University, Department of Civil and Environmental Engineering)

Thanks to Andrew Yencken, Robyn Padvlich, Andrew McLennan, John Crawford, Alistair Riddell, Francois Tetaz, Ryoji lkeda, Bernhard Gunter, Larry Polansky Telstra, High Voltage Laboratories & BKS

Treatment 1.1 courtesy CCI, Japan. Originally composed for Ryoji Ikeda's "Statics" compilation, 1995
Treatments 1.2 - 1.4 appear courtesy of the Australian Broadcasting Corporation. Originally commissioned by "The Listening Room",  October, 1996

Recorded at P3 Facility 
Mastered by Francois Tetaz
Photographs by Paul Nadalin 

1.1 Soft Ash - origins
Unidentified historical source

 The musical approach isolationist
Scored for filtered atmospheric recordings, electronics & voice
Recommended listening volume: medium low

1.2 The White Death part 1
The location - Meuse Valley, Belgium (1930) 
The scenario - From 1-5 December, an intense fog occupied the heavily industrialized Meuse Valley in Eastern Belgium
Several hundred persons had respiratory attacks beginning on the 4th, and 63 persons died on the 4th and 5th. On December 6 the fog dissipated and the respiratory difficulties ceased.
Pollutants - Suspected sulphur dioxide conversion to sulphuric acid and fluorine compounds.

The musical treatment - Electro-Acoustic
Sound sources dominated by (processed) spoken reports on the incident and radio interference Recommended listening volume: medium / medium low

1.3 MIC 
The location Bhopal, India (1984)
The scenario - Shortly after midnight tons of methyl isocyanate were released from a storage tank at Union Carbide, spreading as a fog-like cloud over a large highly populated area. More than 2000 direct deaths reported
Pollutant - MIC

The musical treatment - Post-Industrial Ambient
Sounds constructed predominantly from tape hiss from badly mastered recordings of Indian music
Recommended listening volume: medium / medium high

1.4 The Plague Wind
The location - London (1871)
The scenario - One of Londons renowned fogs, killing 1,150 people. A stationary anti-cyclone induced fog. Temperature was near freezing and fog density was enhanced by many small particles in the air. Smoke concentrations averaged nearly five times normal.
Pollutants - deaths blamed on synergistic effect of fine particulate and sulphur dioxide

The musical treatment - Romantic
Scored for half valve trumpet, trombone muitiphonics, violin, cello, treated piano and celeste. Tuned to Tibetan and Workmeister scales.
Recommended listening volume: medium low

1.5 Chernobyl
The location - Chernobyl, former USSR (April 26. 1986)
The scenario - Shortly after midnight an accident at the nuclear power plant saw the explosion-like release of a pollutant cloud that reached heights 2000m. It contaminated Finland, northern Sweden and Norway,  the Alps and the northern part of Greece, primarily through wet deposition.
Pollutants - Cs-137 and I-131

The musical treatment - Rhythmic Minimalism (with sporadic ambient techno/glitch residuals, and an unnecessary flair for hyperbole.
Scored for tuned bongos, toms, plucked cello, Russian news footage and artifacts
Recommended listening volume: medium high

1.6 The White Death part 2
The location - Meuse Valley, Belgium (1930)
The scenario - From 1-5 December, an intense fog occupied the heavily industrialized Meuse Valley in Eastern Belgium
Several hundred persons had respiratory attacks beginning on the 4th, and 63 persons died on the 4th and 5th. On December 6 the fog dissipated and the respiratory difficulties ceased.
Pollutants - Suspected sulphur dioxide conversion to sulphuric acid and fluorine compounds.

Treatment - Conceptually inaccurate ambience/falsified atmospheric
Scored for trumpet, field recordings of thunder, low strings and recycled part 1 footage
Recommended listening volume: medium low

1.7 Fragments
 The location - Monnongahela Rice Valley, October 25-31, 1948
The facts- 20 persons died, 17 within 14 hours on October 31
Pollutants - sulfur dioxide, particulate and carbon monoxide in Donora vicinity

Treatment - organ
Scored for filtered pumpkin scrapings sourced from the Shinjuku Thief "Witch Hammer" Recommended listening volume: medium low / low
Ták to jsem já. Marek Zet.

Dodatečná poznámka v 13:55 - Kurwa, teďka mám 78 hitů za dnešek. No fuckt.. Za posledníx 15minut jix je o 6 víc. Asi za to fuckt může link co sem dal na fukinglink... A to jasně dokazuje, po čem lidi surfujou během pracovní doby....... Ale vy parxanti... THNXXXXXXXXXXXXXXXXXXX!!!!!!!!!!!!
Proč továrnám hulej komíny???

Půltek 07.09. 2001 08:42

Ty wolowé. Suma sumárum sem měl za fčerejšek 128hitů. No musím si přiznat, že nápad dát wodkaz na zasranej link, byl sakra genijání PR tah. Docela mě přeqapilo z jakejch domén se na můj deníček lidi dívali. Ty nejzajmavější jsou:
siemens.at (12 hitů za den)
suse.cz (1 hit)
microsoft.com - MSIE 6.0 Windows Whistler (XP) !!!!!!!!!! (dva hity!! Milé vedení Microsoftu, jestli máte zájem prodám Vám ty dvě IPčka, ze kterého byl můj deníček navštíven, abyste mohli dotyčné jedince vyhodit za flákaní se a surfování v práci po zbytečnejx sajtáx)
cpoj.cz (1hit)
No a táákhle byx mox pokračovat. Kdyby se někdo z výše jmenovaných domén rozčílil za zveřejnění své náfštěvy (no můžu ještě furt přidat IPčko a čas :))), tak ať mi nexá vzkaz v náfštěvní knize a já si klidně dám práci a vypíšu všexny hity. :)))
Jo, je to nakonec děsně zajímavý. Myslím, že dokuď sem měl link jen na koukat.cz, taxe jaxi předpokládalo, že koukat.cz čtou jinak zaměřený hjumaníci. Lidovými médyji nazýváni feťáky, uxýlaky a smažkami. Jenže po zveřejnění odkazu na šoustacíx linkáx je mi jasný, že ti největší úxyláci nejsou vidět. Jsou to nejspíše ti slušní lidé, kteří akorát v práci prohlížej skatologický weby. Howno sem a howno tam. Přičemž manželka se doma na koberec nevysere, ať xce nebo nexce....

A nebo se sakra kurwa mejlím, a všixni ti co začali nafštěvovat můj deník sou strašný frajeři, kterejm se manželka na ten koberec vysere pokaždý, kdy si řeknou.

Du skenovat fotky....

Doskenowal sem fotky.

Poslouxám ňáký hučáááníííí.

Docela by mě zajímalo, esli to hučání nevadí studentům co maj vedle mě hodinu.. Asi ne... to by si stěžovali...

Ale fčera sem se zhulil. Původně sem nextěl, ale když sem kolem půl wosmý viděl těx 113 hitů, taxem normálně to hulení ze šuplíku vyndal a šel si ubalit. Byl to hustej důvod k oslavě. Paxem se šel koukat na týfku a přitom sem instalowal novou síťofku. Musel jsem přeložit jádro s podporou Plug and Play (lidově Strč a kmitej tak dlouho, dokuď nezafunguje) a už to jelo. Jsem totiž šikovnej kluk.....

Ánžto odpoledne mám dozor, tág dnešní deníček završím poděkováním pánům Baldýnskýmu, Fukovi a JXDemu. Moc se těším až si někdy spolu vyhulíme brko a pak wo tom budem psát na našix posranejx sajtáx.... be happy.
Taxem smažil s Koxem.

Subotnik 08.09. 2001 18:10

Už dlouho sem nepsal deníček v sobotu. Asi qůli tomu, že sem furt někde byl a něco dělal. Nejinak dneska, s tou vyjímkou, že mám ňákej čásek navíc. Dodělal jsem týdeníček pro koukat.cz, táákže mé ego je zase o něco spokojenější. Jo, asi za to může hulení.... :)))

Fčera večer sme vyrazili s Ventorem do města. Taxme se nejdřív stavili v našem městským "báru", kde sme vobjevili naprosto zhulenýho Stipacka, o němž Ventor říkal, že prej říkal, že aspoň štrnáct dní nehulí. No, každopádně, ta abstinence s ním teda pjekně zahoukala... :))) Nebylo místo k sezení, taxme šli ven, smotli špeka a vyrazili na náměstí. Seděli sme na lavičce, mírně na nás xčilo a my sme rozebírali takový ty zhulenecký story. Jako jaký to je vystíhovat se v taxíku, že v Hong Kongu sou lidi fuckt hodně divný a tág. Kdyžme dohoukli, taxme šli zase z5 do báru, že už tam treba bude místo. Ani howno. Jak u nás děti nemaj hřiště, tak xoděj popíjet a hulit do hospod, což má za důsledek, že staří a poctiví huliči, nemaj kde složit své zhulené nožičky. Taxme brejkli barový židle u báru a dali si piwo. Teda, tááák hnusný piwo sem už dlouho neměl. Ani sem ho nedopil, protože to byla fakt sračka. Ne, že byx byl ňákej madafaka piwař, ale hnusný piwo poznám. A ještě ke všemu barový židle byly ták malý, že sem měl bradu skoro opřenou o pult, taxem si tam připadal jako idiot. Xvíli sme tlaxali, paxme zaplatili a šli ven smotnout druhýho džojnta. Bylo asi půl dvanáctý a venku seděla skupinka lidí a balili taky špeka. Stipack vypadal, že si opravdu nedá.... :))) Taxme smotli a šli se podívat na sídliště. A to byl pjekně hustej nápad. Ventor si vedl nějaký monolog o Hong Kongu a já měl silnej pocit, že mi upadne pravá noha. Velice silnej, intenzívní a důvěryhodnej pocit. Ještě štěstí, že už sem zkušenej hulič, taxem hnedka poznal, že se jedná o náběh na stíhu, taxem se snažil potlačit pocit bolesti. Přesto všexno se mi šlo dost blbě. Ve Skleníku byla ňáká diskotéka, znělo to silně hnusně, taxme zabočili směrem pryč. Obešli sme horní část sídliště a vrátili se na křižovatku k hotelu. Tamsme si dali sbohem a šli každej po svým. Celkem sem byl rád, že sem došel na privát, protože sem sice potlačil pocit bolesti v noze, ale za to sem začal mít pocit, že za mnou někdo de. No určitě to znáte, dete opuštěným městem, zhulený jaxvině a najednou začnete mít pocit, že za váma někdo de. Se otočíte a nikdo nikde. Taxi řeknete, že se vám to zdálo, že za to může to hulení. Jenže, přestože víte, že je to pravda, začnete mít zase o pjet minut pozděj ten samej pocit, že za váma někdo de, a že za to třeba to hulení nemůže. Tak tímhle stylem sem došel asi posledních 200 metrů. :))

A spal jsem až do jedánácti jak miminko, abyx se probudil do fuckt divnýho dne. Ani zima, ani teplo, takový divný pošmourno, ale žádnej podzim. Silně bezpohlavní počasí. Došel jsem dom k rodičům, kde sem se zúčastnil přípravy oběda. Tzn., že sem si musel jídlo udělat sám. Naše sousedka ženila syna. Což by nebylo až tak nic divnýho, jako že matka byla pjekně nasraná, jelikož sousedka už od pátku vyla. Xvíla vyla sousedka, xvíli vyla jejix čuba. No sem si myslel, že si ze mě matka dělá prdel, ale asi po deseti minutách sem fuckt uslyšel vytí. A to dost hustý. Mezi vytím se ozývaly hlášky jako "že je to v prdeli" nebo "že se na to nevysere". Naše sousedka je hodně divná.
No sex, No drugs... ???

Nedělnik 09.09. 2001 14:24

Sousedka v mém rodném paneláku zase vyla. Možná jí to konečně došlo. A tak zase vyje na celej barák.

Dneska sem trochu přemejšlel nad ideálama. Je dobrý mít ideály, ale nic převratnýho. Spíš je lepší mít přání. Přání se plní snáž. A když se takový přání splní, tak to je pak radosti. Třeba se tím splní ideál. :)) Pozoruju svoje spolužáky ze střední. Většina z nich je ráda, že je ráda. Kdepak je ideál, že bude pracovat v Praze??? Do Ústí nad Labem se nám ideál přestěhoval a je sama doma, když přítel šel někam za prací. Kdepak je ideál (nebo sen?) bejt soudcem. Po pjeti letech studia před jeho ukončením přislo první dítě. A teďka druhý. A tak chodí s kočárkem po městě a tloustne. Kampak se nám to všechno rozplynulo... Do normálního života, kam spěje každej mladej rebel a idealista....

No něco zajímavějšího. Musel sem si konečně uklidit, protože mě začínal prach pjekně srát. Taxem při tý příležitosti i vyluxoval u spolubydlícího babičky. Je xudinka pořád v tý skříni zavřená a nikdo za ní nexodí. Taxem jí aspoň vyluxoval koberec. Aby tam měla aspoň trošku čisto.
No drugs??? Ale fuj....

Pondělí 10.09. 2001 12:25

Kurwa, xčíje tady jaxvině. Furt už vod rána. Učetní mě taky pjekně sere. Máme wod pátku novou, tak v pátek byla předávací inventura. To je humáč. Ve tři hodiny volal zástupce, že by xtěl ten seznam věcí co je ve skladu, taxem mu řek, že už ho má, a won na to, že ne. Taxem musel najít starej originál a ten sem mu dones. Jenže von řek, že je to moc starej papír, že to bude xtít znova. Asi 15minut sem mu vysvětloval, že větší kravinu si nemox vymyslet. Nejsem si jistej, že to poxopil, takže se bojím toho, že si budem muset přinýst montérky a celej sklad vyklidit, aby si ňákej debil mox srownat čísilka v hlavě. No a tahle noá hospodářka mi řekla, že praxy dostanu až v pondělí, že byx je utratil, taxem cosi utrousil, že nekradu a šel sem. Dneska sem na dlux nakoupil potraviny a šel si pro praxy, ale když sem přišel, tak na mě vyjela s oblíbeným "ale znáte to, že jo", taxem začal čout ňákej průser. No a taky že jo. Dostalo se mi vysvětlení, že pokladna je už uzavřená, že nic nedostanu, taxem jí řek, že mě to vůbec nesere, že budu jako obvykle žít na dluh a že bytnej se neposere. Přičemž sem nasadil xixt, kterým sem se snažil naznačit "ty krávo blbá, já ty praxy fakt potřebuju jinak budu v prdeli...." Jo, v ústavex sou paka....
Dneska náš admin slaví narození syna, tákže až dodělám dozor, tak se pudu do školního klubu opít. Je tam připravenej soudeček píwa.
Vari vari, sere mě to. Sem si ještě nějak blbě sed, že mi luplo v kyčlíx teďka když pohnu hnátou, tak mě v nix bolí. Asi se radši nebudu hejbat. Co víc můžu udělat pro svoje zdraví.

VAROVÁNÍ
Lidi, kdybyste náhodou narazili na JIMMYho, taxe mu vyhněte. Je celej xudák vzteklej, protože se mu nepodařilo ubránit psovi, kterej se ho pokusil znásilnit a pokousat.


Hmmm a jinak mě už nic nenapadá.. Tož to asi pro dnešek fše...
Fakt you? Fakt Me!

Úterý 11.09. 2001 12:39

Jó to sou problémy. Mýmu spolubydlícímu se nelíbí 17stupňů v pokoji. Je to zatím akorát a možná bude hůř.
Spíš to co mě sere víc, sou Shotwave Flashe. Nesnáším Flashe. Úplně zbytečnej kód, kterej se musí sosat. Proč se na to ti designéři nevyserou??? A nesnáším reklamní bannery a nesnáším sajty co maj nahoře reklamy, dole reklamy a nejvíc nasere, když sou ty reklamy závislý na Flashi a otevíraj se jako další wokno. Ještě klika, že sem všexny tyhle nesmysly povypínal a zakázal. Ještě šteští, že links je nehlepší browser na swjetě... :)) takowej hax()rskej... slyšíš to jedna nejmenovaná osobo... :)))

Oslovení "osobo" je úplně sqělý. Když někomu řeknete "vy jedna, vy jedna, vy jedna osobo", tak je to jak ve starým filmu. :))

Též sem měl fčera opjet dvě náfštěvy z Microxroxtu. Je to paradox. Nesnáším Microxroxt a tady mu dělám reklamu zadarmiko. Jsem lepší než jedna nejmenovaná osoba, která dělá to samý za praxy.... :))) Tož by mě docela zajímalo, co to je za lidi. Esli to je ňákej HC Turbo Basic Programmer a nebo někdo, kdo se stará o MS Pěstírnu a zásobuje Billa hulením. No, asi možná pjestujou něco qalitního, protože co jinýho by vysvětlovalo Billůf mladický zjef.

Jinak jako civilkáři přepisujem posraný čísílka z dokumentů co přišli z Český pošty. Pořád nexápo proč ten blbej úřad není sxopnej ty data poskytnout v nějakým souboru.. V době moderní výpočetní texniky díky počítačům plejtváme papírem ještě víc, než v době, kdy počítače nebyly. Paradoksy.

Nejpodstatnější informace z mého života je pro dnešek: FČERA SEM SI DAL ASI 9-10 DESÍTEK PIWA G A SKORO SEM ANI NEBYL OŽRALÝ. Fakt sem z toho byl ňákej přeqapenej. Jen takowej mírně pomotanej. Ale hustej zážitek, elikož sme slavili narození jednoho syna, taxem už asi od 14:00 seděl ve školní klubovně a lemcal piwo. Asi kolem 15:30 přišlo vedení, z levý strany si ke mě přisedl sheriff, z druhý strany zástupce a já byl v prdeli. Teďka co. Mám se zvednout, nemám se zvednout, co když se mi zamotá hlava a já se budu muset xytnout šerifova ramena a won se mě zeptá esli nejsem ožralý v pracovní době, přičemž byx mu musel odvětit, že nejsem, že ještě dělám dozor. A von by se určitě zeptatl, co tady teda dělám, tak by musel říct, že sem se přišel podíwat esli tady někdo je. No a ták dále. každopádně zábava s přixodem vedení ryxle zmlkla, takže sme akorát na sebe trapně koukali a nikdo se neopovážil si na piwo šáhnout. Takže brzy poxopili, že bez nix je nám líp a odešli.
Už rostou houby.

Houby už radši ne.

Středa 12.09. 2001 09:34


Mikrospánek za volantem má ročně na svjedomí stovky životů.Do řiti, ale vážně. Dvacáté první století se začalo řítit (nebo řitit??) do temné budoucnosti rychleji než sem myslel. Myslel jsem, že představa budoucnosti bez oblak, s tmavými sqrnami na nebi, zhroucenými mrakodrapy a mezi nimi živořícimi, zbídačelými zbytky lidí je jen pouhá fantazi několika ulítlejch pisálků. To co sem viděl včera (a díky možnostem medií neskutečně brzo a neskutečně věrohodně) mi ukázalo, že lidstvo konečně míří tak kam si zaslouží.

První na koho sem si vzpomněl byl Hugo a jeho slečna. No já moc doufám, že se pohyboval někde úplně mimo Washington a New York, a až přijede, taxe budem muset pořádně zhulit.

Já prostě nerozumím tomu, proč někdo musí ve jménu náboženství, přesvědčení, politiky, barvy kůže, proč musí vraždit. Koukal sem na televizi a proč arabove v Palestině jasali, proč oslavovali, proč dávali dětem koláče na oslavu vítěztví, proč?? Proč vznikaj paradoxy, proč totalitní a smrtící režimy na Kubě, v Číně nebo v Palestině vydávají prohlášení, jak je jim to líto??? Proč, když maj máslo na hlavě???? Nemám rád Arafata, pořád mám takowej pocit, že koná úplně něco jiného než říká. A proč lidi tomu všemu musej věřit????? Proč se s těmahle lidma vyjednává, proč v Irsku lidi napojený (a nebo bejvalý členové) IRA seděj za jedním stolem s legálně zvolenou vládou? Proč musí někdo prosazovat svoje názory posraným násilím, ale hlavně proč musej umřít naprosto nevinný lidi?????? Je to hustý jaxvině, a pjekně mě to sere. Zasraně moc mě to sere....... Sere mě to, že newím komu zase kdy může rupnout v kouli a zabije mě jen proto, že moje péro má o centimetr větší dýlku než je standart. Proč proč proč proč?????? Kurwa proč?

Do Ameriky bych nikdy nejel. Je to na mne moc divná země, ale zwláštní je, že snad polovina zeměkoule je proti JúEsEj silně zaměřená, ale jejich dolárky, to je síla.... Dolárek je dobrej, i když seš evropan, rus, arab nebo mimozemšťan. Dolárky ty máme rádi..... Ani byx se nedivili, kdyby vypukla válka a nebo, kdyby se Amerika vysrala na nějaký podporování světa a stáhla se sama do sebe. To by pak možná šli země třetího světa do ještě větší prdele než sou.... A s nima i ten zbytek....

A hlavně nexápu jaxe podařilo těm šílencům utajit plánování celý tý akce. Přes všexny ty vymoženosti co USA má, Echelon, Hvjezdný války, odposlech Sítě a rádijovýho éteru.... To mi uniká.. Možná asi nikdo nepočítal s tím, že peníze se daj vozit v kufru a domlouvat se lze mezi štyřma očima?

Jediný co bych byl ochoten pochopit, by bylo, kdyby ten atentát přišel zevnitř. Kdyby se ňákej KuKluksKlan domluwil a proved to.... To by bylo úplně nejhustší..... Co by to s lidma v Americe udělalo....

A to sem fčera šel domů, a běželo v týfce ňáký mimořádný zpravodajství. Taxem na to xvíli koukal, pak to bratr přepnul na Novu a tam Zuna s velmi vážnou tváří říkal, že 11 září vejde do dějin a zpovídal ňákýho odborníka na terrorismu, kterej mu řek, že hlavní důvod, proč to teroristi dělaj je vysoká medijální pozornost, že media na celým světě věnují činu takovou pozornost, že se jim vyplatí něco takovýho spáxat. Tam se Zuna zarazil, protože si nejspíš uvědomil, že i jeho posraná televize přispívá k tomu, že o tom ví víc lidí.... Brrr........ je mi zima.... Zabili nám Ferdinanda, bude válka.....

Tákže něco jinýho. Fčera sem viděl film Decadence od maníka co si říká Andrew Blake. Úplně hustej erotickej filmeček. Na klasický šoustání co si můžete stáhnout z netu nebu v půjčovně se nedívám, ale tohle... to bylo něco. A hlavně jak sqěle nazvučený. Jen ruchy na pozadí, šumy, tekoucí voda, sem tam ňákej sampl s výkřikem....... Jo, hodně moc dobrý......

Dodatek 10:33 - Zaznamenal jsem přístup na deníček z domény mvcr.cz (Ministerstvo vnitra). Je to jasný, dou po mě. JÁ S TÍM ATENTÁTEM NEMÁM NIC, ALE VŮBEC NIC SPOLEČNÝHO. Já si dělam z každýho prdel, ale to je tak fšexno. Fuckt za to nemůžu..... Fuckt ne.. Prosím, prosím, prosím, nexte měj bejt, ja xci jen v klidu hulit a fetowat... Sim sim.. smutně koukám.....
A nebo je to jasnej důsledek... Monitoruje se síť a vyhledávaj se všexny slowa obsahující "teror", "terror", "usa", "hugo" a "letadlo".....
A nebo mě udal Microsoft a steďka se mě snažej dopadnout.... Kurwa... Dou po mě fšixni.... Musím se sxovat...... Pomóóóóc...

Dodatek 12:47 - Jo, a ještě by mě strašně zajímalo za jak dlouho od včerejška natočí nějaká prachatá hollywoodská firma film o katastrofě dvou mrakodrapů. Určitě v tom musí hrát DiKapr-io, ňáká hezká roštěnka a musej se na konec zaxránit.....
Shit.

Štvrteg 13.09. 2001 09:35

Esli ste viděli film "Den poté", ták ten je taky hustej. No, už dlouho nebyla žádná atomová válka. Atomová apokalypsa. To by bylo božííí. Zima, radioaktvní sníh, zmutovaný lidi a žádný hulení. Nejdřív by několik měsíců byla tma jaxvině. Kdo by přežil, tak by byl vozářenej a svítil by si na cestu svejma vočima. A mutanti. Hafo mutantů, někteří by měli vyhřezlý mozky, některý by měli voči místo úst a ústa na temeni. Jo, docela bych si říkal, kde se za ten měsíc vzali, když taková genetická mutace trvá generace. Ale pak byx si uvědomil, že by to mohli bejt lidi z wokolí Chernobylu, kteří konečně zjistili, že žít se dá i jinde.
A mezitím by se pohybovali zmutovaný vojáci. Mnoho z nich by nevědělo, kde má svý velitele a tak by buď stříleli po všem co by se aspoň trochu hejbalo a nebo by poslouxalo rozkazy od všecho co by zvučelo. Na stromech by skákali vohořelý wewerky, lítali ptáci bez peří a jelenům by spadly parohy. Pokud by je teda nesežrali lidi wod Chernobylu. Xudáci lidi. Xudáci zvířata. Ale švábi.... Švábi by zůstali, šváby přežijou všexno.... Šváby tu budou až tu nikdo nebude.....

Kurwa, kurwa, něco tady houká. Z wokna vidím projíždět nějaký hasičský vozy.... Kurwa, co se děje. Radši to uložím na web než se něco posere....
9:45 - Piči, nad chemičkou se objevil ňákej nažloutlej oblak........

Dodatek 11:52 - Oblak se nám zatím vyhnul. Ale krouží tu......
No normálně, měl jsem zvláštní návštěvu na deníčku. Přesně v 10:04 hodin jsem zaznamenal IPčko, jenž patří:
Advantis (NET-ADVANTIS-BNET3)
1311 Mamaroneck Avenue
White Plains, NY 10605
US
Bye, bye, good bye....

Pádeg 14.09. 2001 07:48

TŘI DNY POTÉ - Aneb Markůf den On-Line


7:49 - Asi před deseti minutama sem přišel. Jeli se mnou ňáký lesáci a používali výrazy jako "obora", "podčárový kůň" (btw. newíte někdo co to je??) a tág. Tady najdete nový letecký simulátor (thnx to Wiki :))). Du si číst newsy.....
7:54 - Taxem se splet v linku. Uz je to snad opraveny.
7:55 - Tak neni.. zapomnel jsem tag BR... :-(
8:11 - Jsem stále šokován a v hlavě mi hučí. Asi sem neměl fčera hulit...... Bude válka...
8:13 - Prawe sem si usral....
8:15 - O5 sem si usral...
8:20 - hushmail.com ma bug. Vice info zde. Pripadni hax()ri toho mohou zneuzit.. :-))) Zase sem si usral.
8:39 - Zjistuju, ze kdejakej blbec (fcetne me) se pousti do komentovani soucasne situace v USA a ve svete. Cim dal od centra deni, tim min toho vime a tim vice ziskavame informace prechroupany od fselijakejx agentur, novinaru a pocitacovejx odborniku... :-(
8:41 - Prewentiwne sem si zase usral.
9:03 - Je tu zima. Prave sem zbezne skouknul hentai co sem nasosal pres noc. Hemzi se to samejma ufonama, kamenejma muzema, nadrzenejma kocourama a taak.... No proste je to husty jaxvine. :-)
9:22 - "Prvni valka 21.stoleti se stala skutecnosti", pry rekl Bush. Jako by zatim od ledna do tedka nikde nexcipali lidi jen quli tomu, ze nekdo si mysli, ze jeho pravda je jedina a ze v jejim jmenu muze zabijet. Je to hnus. Hlavne at je konec ryxlej a neboli...
9:35 - Doufam, ze se pripojite. Navrhuji Merkur a nebo Pluto.
9:39 - Tak Pluto radsi ne. :-)))
9:41 - No to me poser. Takze ani jendno ani druhy. Ale muze za to SATAN!!!! Ja newim esli ste videli South Park - Peklo na zemi, ale ted tu mame dukaz o spojeni South Parku, Satana a hlavne Saddama Husajna!!! Jedina moznost, kera me napada, ze Saddam proste nedal Satanovi, a tak ten chudak musel neco udelat.....
9:56 - Cosi mi zabublalo v myx strevex. Asi si zase useru.
9:57 - Taxem si zase usral.
10:14 - Prawe sem se dozvedel straslivou zpravu. V MS Office XP je PAN SPONKA!!!!!
10:39 - MARS UTOCI!!!!!!!!!
11:13 - Krome toho, ze sem pokecal s Gibonem, shlidnul husty video na Viva Music a sel delat dozor se nic neudalo. Informace, jako ze v Chebu vybouchla bomba jsou nepodstatny....
11:18 - Neprestane me fascinovat, jak moc je zverejneni denickovyho linku na fucking link pro reklamu to nejlepsi co muzete delat. Opravdu me fascinuje, ze jsou lidi, kteri nemaji co delat a behem pracovni doby surfujou. A to byste se divili, resp. budete se divit az zverejnim seznam nejzajmavejsix adres, wodkad fsude.. ;-))
11:41 - Ty wole, me ti bezni uziwatele zabijou....
11:49 - Sem si vzpomnel. Fcera sem vymenil par smsek s Bobinem ohledne urody, a psal mi, ze mu naka SWINE SKLIDILA!!!!!!!! WY SWINE CO SKLIZITE CIZI URODU: STE PJEKNE ZASRANY TERRORISTI!!!!!!!!!!
11:55 - Prsi. Sama voda.
11:59 - Prestante sosat warez, porno, mp3 a prestante surfowat po zbytecnejch webex na pjet minut. Uctete digitalnim tichem pamatku fsex obeti terrorismu. Ani jeden bit na vasix dratex!!!!!!!!!!!!!!! Odpojte sve pocitace od Site a dejte najevo svoji ucast (samozrejme v soustrasti).
12:05 - Furt prsi.
12:06 - Kdyby nahodou nekoho zajimalo proc online pissu bez diakritiky, tag je to z jednoduchyho duvodu. Nexce se me quli kazdy aktualizaci prepinat klavesnici a tak to radsi busim ve vi-cku a bez diakritiky. Jinak mi nekdo porad vola. Kdyz to zvednu, tak to neni pro mne a kdyz to nezvednu, tak dotycnej vyzvani aspon dwe minuty, jakoby nedokazal poxopit, ze kdyz to nikdo nebere, tak tam asi nikdo neni (a nebo to nexce zvednout - coz je mozna ten duwod, protc vyzvani tak dlouho).
12:27 - Tag stale cekam kdo udela 1700hit.
12:29 - No vida, ani to tak nebolelo. 1700 bodu ziskava fjfi.cvut.cz. :))
12:39 - Sem unavenej jaxvine. Ass tim pocasim. A mam hlad. Na obed muzu jit az za 40minut a to me desne sere. Ja xci jist!!!!! Kurwa, dejte mi nekdo najist.
12:50 - No normalne...Fasisti sou proti drogam. To se az jeden divi, co takowy piwo dokaze udelat. Asi jim meknout mozgy.
12:55 - Zase nekdo wolal. Uz to nezwedam.
13:09 - "Některé britské obchody stáhly z prodeje počítačový program Flight Simulator. Reagovaly tak na spekulace v britském tisku, že program pomohl teroristům naučit se létat a připravit se na útoky proti USA. Microsoft, který program vyrábí, ovšem upozornil, že nejsou žádné důkazy, že jeho program byl použit." Microsofte, Microsofte. Nejen tvrdis i o Windows, ze na ne nejsou dukazy, snazis se o ovladnuti sveta, a nawic podporujes i teroristy. Ze se nestydis...
13:17 - Za pjet minut du na obed. HURAAAAAAAAAAAAAAAAA!
13:46 - Marecek je pjekne napapanej, rihnul si a celkowe je moc spokojenej.
14:05 - Sjizdel sem fotky na idnes.cz z NY City. Docela me sokovaly jak profesionalni nektery fotografie sou. Ac je to tezky rict, nektery sou vylozene krasny. Zadnej pocitac by neco takowyho nevyrenderowal. Fuckt by me zajimalo, jaka sila donutila jedince spachat takowej cin, a jaka sila nuti cloweka vyskocit z wokna z wejsky 400m, kdyz mu musi bejt jasny, ze zemre. Porad jeste myslim, ze islam neni tak nasilny nabozenstvi jak ho nekteri prezentuji. Ale coz. Krestanstvi neni o nic lepsi. Ve jmenu boha zabijelo. A jak....
14:16 - Ve xvili, kdy se veskery civilizovany swet (rozumej zapadni) boji o svoji budoucnost, ja du domu, protoze me to uz tady nebavi. Mizim na wolok, a esli nebude mit hawarku, tag mozna jeste neco vecer pridam.
20:15 - Sem doma a jízdu sem přežil. Dobře sem se najedl a provoněl naši ulici voňavým kouřem. V pokoji mi duní elektroindustriální project od Converter + Asche a Morgenstern a je to hustý jaxvině. Moc hustý. Voňavý kouř je zázračný. Sousedi nedrží smutek a čučí na jakýsi megazábavný pořad "Xcete se stál mylyjonářem". Díky modrým flekům, které jsem pozoroval skrz okna se to dalo moc dobře poznat. Swině (???). Až bude válka, budou čučet na na koncentrovaný násilí z bojiště. A třeba přitom vyhrajou mylyjón, když si dobře typnou vítěze nebo počet mrtvýx. A já budu s vůní stát u sxodů a pozorovat přelétající střely dlouhého doletu s jadernými náložemi jak přelétávají naše město. To bude fajn...

Kde to zije, tam se vzdycky vesere bin Ladin.

Sopoty 15.09. 2001 14:40

Zasraný teroristi. Fčera to blbě dopadlo. Dal sem si večer džojnta a zkusil sem použít matroš z druhý kytky. A to sem si dal. Kromě toho, že sem si hučel jaxvině se mi vysral počítač. Z ničeho nic přestal fungowat zdroj. Takže to všexno zhaslo a nic... Tixo. Ať sem dělal co sem dělal, vůbec to nefungowalo. Takže sem se vystíhoval až na doraz, což není moc dobrý. Hnedka dneska ráno sem musel jít do šopu a koupit nowej zdroj. Čára přes rozpočet a ještě to budu muset přeinstalowat. Do čehož se mi vůbec nexce, ale jinak to nepude. Půlka služeb nefaká, a moje štěstí, že přežily datový partyšny. Ale po roce instalowat RatHata... Kurwa nexce se mi... Asi to bude trwat, než se k tomu donutim... :(((( Zjišťuju, že je to ještě víc v prdeli, než sem myslel....
TV H@vna

Mrkef 18.09. 2001 08:50

Kurwa, fčera byl Meloun a d2.cz celej den nešel. S ním i můj milowaný deníček. Tákže sem byl nasranej víc, než obvykle sem. A to že mě obvykle nic nenasere. Začal sem vážně uvažovat o vlastní doméně. Musím však vymyslet nějakej hustej názef.

Jináč vyšel můj nowej týdeníček na www.koukat.cz a zmiňuju se tam o fotkáx z NY City a Pentagonu, který se mě děsně líbily. Tak tady sou:


No nejsou to úžasný snímky??? Docela si živě představím maníka co to dělal, jak tam stojí a říká si "kurwa, to je sqělý, to si musím blejsknout." Stejně byx se zaxoval i já... :))) Musím si též zareagovat ná článek od PJH, jenž vyšel taktéž na koukat.cz, o zničení Babylónu. Taxem si myslel dodneška, že rastamani sou děsný fakeři, ale tohle je pravděpodobně vyjímka potvrzující pravidlo. Faker možná, ale v původním slova smyslu. Docela mě to čtení připomnělo církevní blábolení O. Štampacha v nějaký TýVý diskusi, kde taktéž blábolil o Satanowi, Babylónu a kompletním zničení swjeta. Bohužel, díky takowejm lidem, je ten swět woprawdu v řiti.

Radek.XTC si pořídil web, který sídlí hentu (www.sweb.cz/Radek.XTC/). Tákže se na něj podíwejte, udělejte mu hit a pošlete mejla (či nexte vzkaz na koukat.cz), že je to hustý, dokonce stejně hustý jako můj deniček, ať má radost. :)))) Možná si budete říkat, že je to ňáký diwný. Skoro psychedelický, ale psyxedelika za to nemůžou. :))

A to je prozatím fšexno. :)))
9:34 - Úúúú. V 9:00 sem měl náfštěvu z Nuclear Research Institute. Jo, lidi, já tu balistickou střelu fuckt potřebuju, a nebo trocha obohacenýho uranu, kdyby bylo. Že bych ho rozprášil nad naším územím. Takžě mě kontaktujte na emajlu a nějak se domluwíme. Můj vzdálenej strejda je bin Ladin, takže o prachy vůbec nejde....
No kurwa, a teďka mě napadá... Já mám v posledníx 14ti dnex docela hustý náfštěvy. Jednou jsou to agenti z Nukleárního Institutu, pak zase agenti z Ministerstva vnitra. Asi bych měl odjet zpátky do Afgánistánu za ujkem.
Koupím balistickou střelu včetně jaderné hlavice. Zn. spěchá.

Banán 19.09. 2001 08:35

TANULSÁGOS BESZÉLGETÉSEK A BARÁTAIMMAL A VILÁGŰRBŐL, aneb jak to bylo doopravdy s atentátem na Ňů Jork. Protože bin Ladin za to fakt nemůže, protože jestli vás zajímá kde má New York a celou Ameriku, taxe podíwejte sem (thnx to BAF).

Fčera celý odpoledne zase nešel můj web. Pěkně mě to sere, jinak se to ani říct nedá. Fuckt newím, co si o tom mám myslet. jen ať se Nextel bojí toho, že se naseru jako v případě KGB.CZ. Sráči z KGB.CZ! Žijete ještě?????

Jináč ještě jednou připomínám: 21.9.2001, tj. pozítří, je v R-klubu výroční deníčková párty. Takže fšixni moji hardkorový příznivci sou zváni.... :))))

Aj jaj. Sem si vzpomněl. Asi před 14-ti dněma sem se zase plížil v Pardubkách podél zdí a šel si koupit stofkový papírky. Taxem vylez z šopu pod Zelenou bránou (btw. mají tam Smokingy za 19Kaček, což jsou podle mne jedny z nejlepších papírků, který se tu daj sehnat - každopádně, kdybyste někdo věděli, kde se daj pořídit fermentovaný tabákový listy, tág mi pošlete mejla) a uslyšel bubnování. Wo kousek dál sem zbystřil skupinku nějakejx bubínkářů jak si hrajou na hru "tluče bubeniček, tluče na buben". Sem si řek "zase ňáký pošahaný bubínkáři" a šel dál. Přešel sem podchod a u Grandu sem narazil na ženu oblečenou do bílého kostýmku a přidělanými andělskými křídly. To už mě bylo ňáký divný, ale pomyslel sem si něco ve smyslu "už by měla přestat smažit" a šel zase dál. U autobusový zástávky u Bati sem narazil na chlapíka a dívku oblečených do nějakejch kostýmků z doby romantismu, či čeho, a chlapík měl mezi nohama koně. Takowej ten klasickej kůň - dlouhá tyč a na ní přidělaná koňská hlava z papíru. No to už mi bylo ňáký divný a začal sem si myslet, že je to asi ňáký naplánovaný, přesto však sem si říkal, že už to nemůže bejt hustší. A bylo. Kousek od Prioru (dneska Tesca) sem narazil na dívku na běžkách. No normálně byla woblečená na hory a pjekně si to běžkovala po chodníku. Tak to sem se už jen usmíval a říkal si, že je to božííí. A že už mě nic nepřekvapí. A vono howno. Kousek od prodejny s perníkem, u křižovatky k autobusovýmu nádraží, sem JI UVIDĚL. Jakási holčina s konví chodila od odpadkového koše k odpadkovému koši a každý poctivě zalila. To už sem měl dost a taky sem si říkal, esli nemám halušky. Ale jestli to měli bejt halušky, tak byly fakt vynikající.
Moje teorie kulturní akce se potvrdila předefčírem, kdy sem zcela náhodně potkal Adama a šli si na xvíli sednout. Nikolif na špeka, páčto měl namířeno do fachy. No a tak říkal, že před štrnácti dni proběhla akce "Ostrovy neklidu" a že to bylo pjekně hustý. Takže sem si dal dohromady jedna a joint a už sem věděl, že jsem se nestal obětí qalitního matroše, ale nýbrž celkem hustý akce... :)))

Dneska ráno byla u řeky úúúžasná mlha. Takowá děsně romantická. Takowej opar nad polema, z něhož vystupowaly pouze vrcholky stromů. :)))

uP-tO-dATE 11:38 - Slunce!!! Vidím Slunce!!! Po týdnu mraků a deště, se konečně objevilo Slunce!! Konečně začnou zase na TV Nova ve zprávách vysílat na závěr veselá zvířátka, malé tučňáčky a všelijaká jiná mláďátka narozená takhle blbě na podzim a pravděpodobně mrtvá do konce ledna.
Ale koupil sem si makovej koláček a jedl jsem ho na cestě zpět do ústavu. Blížím se k podchodu a nejednou slyším "bůůůůů bůůůů bůůůů". S říkám "co se děje??" a čekám. Najednou z tunelu vyjde mateřská škola (a nebo škola, to se nedalo poznat, páčto ty děcka mě byli asi po kolena) a všichni dělali "bůůůů bůůůů bůůů" a f tom tunelu se to tááák rozlejhalo.
Na jeho konci sem potkal nějakýho důxodce, kterému nějaká nezodpovědná maminka svěřila kočárek i s dítětem. Sem si docela představil, že kdybych, nedejbože, někdy taky takhle tlačil ve stáří ňákej kočárek, ták by bylo zajímavý, kdybych potkal nějakýho důxodce kámosche a stavili se někde na lavičce na špeka. Jo, to by musel bejt pohled na dva důxodce jaxi dávaj na lavičce špeka a hlídaj dítě. :)))

Taky mě BAF posílal mesydž, že xtěj v letadlex zavýst všelijaká nová opatření, která by nevyslel ani Dick. No sem si při tý příležitost vzpomněl, že sme se včera wo tom bawili s Mixalem a vymysleli sme, že by bylo hustý, kdyby v Asijskech letadlech zakázali hůlky, aby s nima teroristi nemohli unášet letadla. Sme si představovali, jaxe teroristi zwedaj z křesel, šermujou hůlkama a křičej, že je to únos. Jak by někomu vypíxli třeba vobě woči... No, při troše výcviku, by se dalo. Možná, že to zkusím navrhnout ujkovi z Afgánistánu.

Teďka wolal ňákej debil. A já sem debil, že sem to zved. Protože se pak pjekně naseru, co mi to wolá do kanclu za debila.
Search complete: terrorist found in /bin/Laden

Jabko 20.09. 2001 08:42

Tág nejdříf několik odkazů. Tu se dozvíte docela hafo zajmavejch věcí o Afgánistánu, hentu zase jaxe smaží v Holywoodu, hentam něco o novém filmu Kokajn. Správně, fšexny články sou dobrý, protože sou wo drogách. Jinač byx na ně link samozřejmě nedával. :))
Vykradeno z fakinglink: No, a prej že sem jedinej úxyl na netu. Zatím sem fšak nenašel odvahu si něco přehrát. Zwláště doporučuju Blikám, zářím, klikám..... :)) A tady je pár obrázků pro zhulence. :)))

Dráhy stáhli vagón s bin Ládinem. No lidi, tak na tohle sem teďka narazil a nasmál se jaxvině. Zvláště ten vagoon a komentář stojí za to... :))


Dočista do čista.


Dneska tu vládne nervozita. Chystá se instalace počítače samotného nejvyššího. Všude okolo mne cítím nervozitu a strach, jenž se projevují zvýšenou konzumací alkoholických nápojů. Náš sheriff je totiž přesně ten klasickej případ TOHO běžného uživatele, které tak nenávidím. Myslí si totiž, že počítači naprosto dokonale rozumí a vše v pohodě zvládne. Je to přesně ten typ, kterej nikoho nepustí ke klávesnici a vše xce dělat sám. Tákže pouhá instalace Windows NT 4.0 se protáhne ze dwou hodin na šest, protože ztrávíte většinu času vysvětlování kam se tou myší má kliknout nebo proč se tam musí nastavit právě tahle síťovka. A to nepočítaje to, že timto způsobem práce je váš postup náchylnější k neočekávaným chybám a kolapsům, jež nejsou samozřejmě žádoucí. Tento typ uživatele se bojí svěřit svůj počítač do rukou odborníků, kteří by ho odnesli do dílen a tam v klidu dali dohromady. Nejspíše má strach o to, aby se nikdo nedozvěděl, že mu jeho přátelé, stejně inteligentní uživatelé, posílají například mejly se soubory ve formátu MS Doc, které se po spuštění klepou a píšou hlášky typu "jestliže se toto klepe, máte špatnou erekci". Jsou to velmi nebezpeční lidé...

Ub-dO-tAdE 11:47 - Jo, lidi. Jak to nakonec fšexno dopadne je ve hwězdách. Škoda, že se tihle psyxotronici (a to jsou ty hustý mozky vysmažený poblázněný) se nepodílej na řízení státu.. No i gdyž ten Baudyš coby ministr obrany.... ehm...

Ub-dO-tAdE 13:58 - Zrowna na idnes.cz čtu, že " Civilní ochrana má ve skladech 4,5 milionu funkcních ochranných masek s filtry. Podle rozhodnutí vlády z roku 1997 mají být v prípade válecného ohrození poskytnuty detem do 15 let a starým ci nemocným lidem. V Ceské republice je více nez 5000 krytu pro civilní obyvatelstvo, které pojmou zhruba 1,2 milionu lidí. Nejlépe je na tom hlavní mesto s metrem a tunely, do nichz se vejde asi 40 procent Prazanu." No to zase někdo posral. Takže se zachráněj děti a důxodci, teda přesně ti, kteří budou úplně na howno. Místo toho, aby se masky rozdali zdrawým a silným jedincům, kteří by se po ukončení konfliktu pokusili dát dohromody to co pude zachránit, taxe radši nechaj pochcípat. Až sem ftrhne armáda, taxe na ně vrhnou důxodci s berlema a děti s prakama a vyženou je.... A úplně paradoxně bude nejvíc důxodců a dětí v Praze, přičemž první jaderná střela poletí přímo na Hrad.

Ub-dO-tAdE 14:42 - BAF si právě uvědomil, že zejtra promítáme Johna Ramba v Afgánistánu. Prej aby z toho nebyl průser.
Já rád játra, ty rád játra. Mr.Hannibal.

Pomeranč 21.09. 2001 11:06

Tak, dneska ani howno. Přijďte na párty a dozvíte se víc, než si ostatní myslí. Serou mě Windows NT 4.0, sere mě Internet a tak.

Tákže ňákej naspýdowanej update. Moc nestíhám, jelikož sem ztrávil příjemné dopoledne s počítačem pro pana sheriffa. Si vymyslel, že do svého starého počítače xce 40GB disk a Windows NT 4.0. Což už je sám o sobě problém, protože toolsy tvrdili, že disk má 8GB. A taxme xmuřili jaxvině, protože ten šílenec si vymyslel, že xce mít jen jednu NTFS partyšnu, aby se mu tam vešli fšexny ty jeho softy. Má třeba 3x naistalowanýho Korela, protože verze 6 umí (podle něj) něco, co verze 10 již ne. A to je mazec jaxvině. Tákže sme se teďka nasrali, zjistili, že tu máme dokonce i legální dwoukila, taxme mu řekli, že to prostě nepude, koukal teda jako pug, ale nakonec se nexal ukecat. No a tak teďka koukám, jak Wyndous asi hoďku formatujou disk... Musím končit, protože si ňákej debil vzpoměl, že máme ještě práci.

Já nerad játra s bramborama.

ndělíPo 24.09. 2001 13:04

Pokud ste ve čtvrtek dívali na superonline jak to všechno dopadne, taxe podíwejte ještě jednou (Tu klikněte) - thnx to BAF, protože mu ta fotka připadala na noviny ňáká hustá. :))))

Hmm. Xtěl sem něco napsat, ale nějaxem ouplně zapomněl co. No. Možná, že ste si fšimli nového obrázku vlevu pod nabídkou. Esli někdo odhadne celej můj myšlenkovej pochod, vyhrál (sorráč, JiMME, ty už se soutěže zúčastnit nemůžeš, protože sem ti ten ftip již vysvětlil..... :))

F pátek byla výroční párty. Dopadlo to přesně tak jaxem předpokládal, protože přišlo málo lidí, ale za to se všichni zhulili jaxvině. Je teďka ouplně úžasný období. Hustej nadbytek hulení, tak všichni hulej z radosti, že je co hulit, každýho zvou na špeka, neznámý lidi jiný neznámý lidi. Takže ve finále sou fšichni ták děsně hustě zmaštěný, áááž je to krásný. Fakt ale je, že už se mi dlouho nestalo, jak byli fšichni solidární. Nejspíše se v to promítlo prázdninové období, kdy mít hulení, už něco znamená. Tudíž bych chtěl poděkovat všem, kteří jste mi vnutili nějaké ty vzorky, já se vám zase odvděčím tím, že až vás potkám (a budu nezhulenej) taxe taky poxlubím svým hučááním. :)))
Sem zjistil, že když si něco pustíte na silnější aparatuře než je ta vaše domácí, že to úplně jinak zní. Sem z toho byl táág přeqapenej, až sem se koukal zhulit ještě víc než sem byl. Přičemž za největší hučání večera prohlašuji video z roku 1993. Jo, škoda, že ste tam nebyli (i ty JiMME), páčto sem po Rambovi pustil videozáznam z gymnaziálního výletu mé třidy, pak maturitní ples, stužkovák a samotné maturity. Jo, vaše škoda, protože to bylo hustý oldies... :))) A já sám osobně to nechci dalších 8 let zase ani vidět. Brrr.. fuckt to bylo hnusný jaxvině, sám sem si říkal, že tak blbě sem snad kurwa nemoch ani vypadat. Ještě klika, že nebyl slyšet originální původní soundtrack.... brrr. brrr. brrrrčálník....

Hmm. sem si ještě vzpomněl na jeden web: www.panackove.cz. :)))
Svůj penis odhazuji v dáli.

erýÚt 25.09. 2001 08:52

PJEKNĚ MOC MĚ SERE CROLINK.CZ nebo jaxe teďka menuje NIXNET.CZ!!! Ano lidi, ani zde si nenechávejte své weby. Zbytečně se budete stresowat!!!


Tákže. Během 14-ti dnů (pokud to teda dopadne) bude můj deníček viset na doméně http://sam.rklub.cz, taxi to zapište za uši, abyste věděli kam zamířit, kdyby se zase objevily nějaký hlášky typu "stránky byly zrušeny".

Boha jeho, já byl fčera nasranej jaxvině. Taková ta nasranost, která přijde jednou dvakrát za rok, kdy mě sere už je to, že musím vstávat ze židle, serou mě lidi, sere mě pomalej internet, sere mě, že se mi nexce srát. Prostě úplně fšechno. Někdo by řekl "taková správná punkáčská nálada", jenže já nejsem žádnej madafaka punkáč.

Pozitivní zprávy sou, že sem zjistil, že je ke stažení multiplayer demo na novýho Wolfensteina, taxem si ho stáhnul a odpoledne vyzkouším, esli to bude tak dobry jak by mohlo bejt. No a vyšel novej Funker Vogt, takže pokud máte přístup na efnet, taxi ho na rev sosněte z bota.... :))) (to je šifra, co panáčci.. :)))

Hmmm..... Fuckt nevím co zajmavýho napsat. Ale možná něco o umění. Za prvé viděl jsem minulej tejden film Vertical Limit. To teba byla megasračka. Úplně totální megasračka. Však z jedný strany řečeno... Co záběr to klišé a kýč. Krásný hory, krásný lidi, krásní domorodci, no dokonce i ta zmrzlá mumie ženský byla krásná. Fuckt hustej film. Jo, a fčera sem sjížděl film Konečná, či jaxe to menovalo. A bylo to vo ňákým blbcovi co měl hustý sny, že xcípne (třeba v letadle) a myslel si, že tím umí přechcat smrt. Jenže zjistil, že to není tak snadný a tak stejně asi všichni pomřeli. Vydržel sem to asi jen 20minut. Paxem to smáznul.
Ne, dneska na to nemam... bye, die... Vyblity pocasi...

dodatek - Ne, můj deníček není absurdní, naštěstí vím, že ne všichni pražáci sou pošukaný idioti co se na silnici chovaj jak dobytkové... Na tož vlese..... To mě poser... Fakt tomu světu přestávám rozumět.... (A ta diskuse za tim je taky husta)

Dodatek - Tu klikněte a podíwejte se, jaxe od fčerejška změnily zase stránky s hvězdnou předpovědí. Možná, že to bude časem ještě zajímavější. o5 thnx to baf :)))
Taxem si taky naistalowal Linux kernel 2.4.10. Konečně někdo vyrešil problem se swapem a memory managementem....

Romeo a Julie je příběh věčné lásky. Pro příznivce romantiky ke stažení zadarmiko. (pozor 6MB! :))
Svůj penis odhaluji v dáli.

ředaSt 26.09. 2001 09:25

Mám zase ladicí náladu. Taxem si opět křekonfigurowal komp, páčto sem zjistil, že v něm mám 133MHz paměti, a že ten blbec co ho dával dohromady nastavil v bajosu only 100MHz. Taxe to zase zrychlilo. A to mě blaží jaxvině. No a páxem naistalowal Preemptible Kernel patch, no a když to bude stabilní, tág budu též spokojen. Každopádně zrychlení již pociťuju. :))) Linux rulez! :))))

Na ja. Už je to tak. Sem se dneska ráno dozvěděl, če měl fčera ředitel (cituji) krámy, protože slídil po škole, poslouchal třídy a zjišťoval co se kde děje. No a zjistil, že odpoledne na to už všichni serou a tak dostal každej postiženej pěkně vyjebáno. Prej i já, ale já u toho nebyl, protože sem byl zrowna někde jinde... :)) Prostě šaškárna. Někdy mi sheriff připadá jako smažka, protože mám pocit, že občas neví co se kolem něj děje. Takovej dezorientowanej a zmatenej. Což je asi způsobeno filtrováním zpráv od jeho zástupců, takže k němu se ty bad nedostanou. No nic.. Co mě můžou udělat? Srazit odměnu?? Ha Ha? Vyhodit? Ha Ha. Hlavně, aby nechtěli habych tu zůstal. No to bych musel začít hulit i přes den. Což stejně dělám, páčto si to myslej... :)))

Táág poslouchám Funker Vogt, co sem si fčera sosnul. Jo, moc dobrý elektronický vypálení... :))

JiMMY dneska ráno prohlásil, že si koupil od MS jejich letecký simulator MS Flight Simulator. Prej bude trénovat, protože cílů je prý stále ještě hodně. No popřejme mu hodně štěstí ( NOW ), protože ho bude potřebowat, jelikož sem na adresu binLadin@udavac.cz poslal mejla (samo, že anonymě přes server @taleban.com) s udáním.


TÉDA, TEĎKA SEM SE NASRAL JAXVINĚ!!!
Narazil jsem na tenhle článek a zůstal jsem zírat. Nic víc a nic míň. ( oprava. údajná zpráva o tom, že chce poslanec severa zakazovat techno hudbu, protože by mohla vést k narkomanii, je prý falešná. (poslanec severa hlásá: "techno hudba vede mládež ke konzumaci drog" a plánuje ilegalizaci techno hudby. - z underground.cz)

Zasraný pane posranče, tohle SNAD ANI NEMYSLÍTE VÁŽNĚ! DYK STE KURWA VYBLITÁ!!! ÚPLNĚ BLBÁ A VYMAŠTĚNÁ!

VY DĚFKO VYMAŠTĚNÁ! ZAKAŽTE MI DÝCHAT! ZAKAŽTE MI MYSLET! ZAKAŽTE MI SRÁT! ZAKAŽTE MI ŽÍT, ALE AŽ VÁS CHYTÍM, TAK VÁS NEZABIJU, TO NÉ. ALE POCHČIJU VAŠE DVEŘE K BYTU A NECHÁM TAM TAK VELKÝ LEJNO, ŽE DO NĚJ ŠLÁPNETE A BUDETE NASRANEJ JAXVINĚ! STE ČLOVĚK, NA KTERÝHO BY SE PATŘILO PODAT ŽALOBU PRO POTLAČOVÁNÍ PRÁV JEDINCE A PRO PODPORU HNUTÍ POTLAČUJÍĆI PRÁVA JEDINCE (tím myslím vaši pseudokřesťanskou stranu)!!! SWINĚ! (Dyk přesně tohle dělali komunisti v době diktatury proletariátu. Ste stejně nebezpečná strana jako komunisti.....)

Nejhorší je pohled na blbce.

vrtekČt 27.09. 2001 09:03

Teda fčera sem se na poslance Severu pjekně rozčílil, jeho jediný štěstí, že zprávu dementi dementowali. No, to stejne nevylučuje, že by toho nebyl schopen a určitě se bude snažit poškodit co nejvíce slušných kolik zvládne. Proto!!! JEŠTĚ ŠTESTÍ, ŽE PLNÝ ŠUPLÍK MÁM. :))

Jinak něco z vykradenejch linků: Sem se dostanete za hulení trávy. Akorát by mě zajímalo, kterej trestanec to dělal. Jestlipak aspoň ten MS Word měli legálně. A hentu si ňákej soudrž vede sbírku budowatelskejch píčniček.

Fčera si JiMMY hral na hax()ra a ukrad přímo od Mikroxroxtu nový Flight Simolator - specijální build pro Arabské země. Tu je ke stažení obálka, a nepočítejte s tím, že by vám ho JiMMY nahrál, jelikož je 8 cédéček. Šák to víte, ty podrobný mapy americkejch a evropskejch měst zabíraj místa jaxvině. No a při tý příležitosti se podíwejte rovnou i na jeho sajtu ať má radost a ňáký hity navíc. Akorát xci předem zdůraznit, že se hnedka na úvodní stránce omlouvá, že nemá na to, aby udělal hezčí sajtu. Určitě fšak oceníte sbírku jeho software sloužící k hákování všelijakých věcí.

Právě si BAF naklikal 2000-cí hit. No, je vidět, co všechno udělaj wokenní klikači jen qůli tomu, aby se mohli zhulit. :))) Aspoň bude co slavit. PÁČTO DNESKA JEDU NA HORY A TO NA CELÝ WEEKEND. MOC, MOC, MOC, MOC. ---- Kurwa teďka sem si uvědomil, že sem doma nechal půllitr --- Ja sem takowej pičus. Sem se zase fčera večer totiž se Stipackem zhulil, a myslím, že jsem si asi nějak víc odfrčel, než sem měl. Kurwa. Jediný pozitivní je, že by se mi do kabely stejně nevešel. Hlavně, že sem zabalil vodníka... :)))

Každopádně máme před sebou důležitej úkol. Mám 5 různejch letošních produktů ze zahrádek, a tak je budem muset wotestowat esli jsou to opravdu qalitni modely.... A vzhledem k tomu, že se již děsně teším a nexce se mi nic dělat, tak Vám přeji hezky prožitej extra dlouhej weekend (uplně ideálně s chuťí nasušené marihuany) a .... be happy.

dodotok - Zdárec Járo, no to si pišš, že si budem hučet jaxvině.... :))))
Mama kupila meluna. Cože to kupila?

MOUdREJ NAViGátOR
[CNW:Counter]