MOUdREJ NAViGátOR
Listopad Nový to měsíc, je mi z něj na nic
01.11. 2001 09:39 TČWTRKE

A je tu listopad. Čas podzimní a čas zvýšené konzumace sušených plodů konopí. Ouvodem musím poděkowat za pjekná přání v náfštěvní knize a hlawně Majklovi za jeho extra wynikající básničku... :-)))
Další extra zwláštní věcí je, že dneska sem zaznamenal zcela nečekaně 4 (slowy štyři!!) hity z IPčka patřící Mikroxroxtu. Jsem rád, že i tam někdo pořádně smaží. :-)) I když ty jejich produkty podle toho vypadaj, vysmažený tak, že mám problémy je občas používat... :)))

Jinak i anketa se začíná slibně rozvíjet. No, docela by me zajímalo, jestli si to lidi opravdu myslej nebo to píšou jen tak z prdele. Každopádně, veřejné mínění je veřejné mínění a nemělo by se podceňovat...

Koukam, nový pan učitel se naučil stahowat mp3. Stáhnul si nějakou strašnou sračku a teďka si to pouští. Vzhledem k tomu, že mi tu hučí KMFDM mě to pjekně sere, protože to jeho dance je tááááák hnusný... :(

A taky sem zjistil, proč při uploadu stránek na d2.cz se soubor o sto bajtů zvětší. Ty svině automaticky za každej tag TITLE vložej posranej Javakript, a to ne jak tvrdili jen do index.html (php), ale naprosto do každýho fajlu. Svině zasraný... Takže čtenářům doporučuju odělat to samý co sem udělal já, tj. vypnout javu. Stejně je to na howno a zbytečně zdržuje....

Včera sem si dal práci a dodal další fotky do fotogalerie. Takže si je užijte a myslete si co xcete... :-)) Stejně sem je pečlivě vybíral. A když budete moc pozorný, na jedný fotce je i moje maličkost.... :)) Ale nesmíte si mě splýst s někým jiným.... :)))

No a to je asi pro dnešek fše, mám totiž nějakou prácičku, takže se jí budu věnovat...

DULEŽITÉ: Pro fšexny co se mnou komunikujou po ICQ. Sou někde ňáky problémy, vidím vás on-line (nebo podle toho jaxte), i protější strany mě viděj tak jak by měly (skoro), ALE NEXODĚJ MESYDŽE! Mě přijdou, ale odpověd je sice podle logů odeslána, jenže nedojde... :(((

up-ape 13:43 - Vzhledem k tomu, že mám ještě xvíli čas, taxe musím zmínit o frontách. Přední, zadní, úprk. Dneska je frontovej den a to dost hustej. Ráno sem přišel na nádraží, vlezu do čekárny a koukám jako blázen. Fronta obmotaná dokola celý místnosti. Samozřejmě, že byla otevřená jen jedna kasa, v ní byla jen jedna ženská a 60% lidí si kupowalo měsíční, takže ti co přišli na ryxlík, byli pjekně nasraný protože jim hrozilo, že se nedostanou na řadu. Do toho samozřejmě naši starší spoluobčané se svými hláškami, že pospíchají, snažící se předeběhnout. Takže sem se na to vysral a vyčkal si celou frontu a stíhal jsem nádherně. Paxem přišel kolem půl jedný na oběd a zase fronta. Si říkám co se zase děje a vidím, že se vydává jen na dvou místex, místo na štyřech. Takže se udělal fronta a lidi se pochopitelně ptali, co se děje, esli je to fronta na jídlo číslo dvě nebo tři, že maj trojku. No a ňákej agilní důxodce se na ně rozčiloval, že je to fronta na dvojku i na trojku, a že se nehodlá nechad předeběhnout. Taxem tam s kolegou, kterýmu je asi něco kolem 55, házeli hlášky, jako že "je dneska hezký počasí, že bysme mohli předeběhnout, a táág." No a ten důxodce se na nás otáčel a vypouštěl smrad a síru.
No a páxem ještě šel do šopu, jelikož mi došlo živobytí, táxem si koupil xleba a hajzlapír a zcela nečekaně sem čekal frontu na kasu.
Jewell Pawoháč.

02.11. 2001 09:04 ÁEPTK

tož first: Díky za upozornění. Sem totiž zapomněl změnit title, takže listopadový slinty měli říjnovej nadpis....
tož za ftaroje: Dneska kolem osmý sem měl náfštěvu z domény army.sk. Skoro to vypadá, že přispívám k rozkladu armády, která by ráda do NATO... :)))
tož za draj: Taxem právě zjistil, že pokud máte Windows ME (Mulhenyjum Edition), na kterejch je naistalowanej Nowell klinet verze 5, je možno je f pohodě nadálku sestřelit. Stačí, když na port 427 (srvloc) pošlete SYN packet, tak čekáte na odpověd ... a čekáte na ten ACK paket.. a furt nic se neděje .... A najednou zjistíte, že dotyčná windows přeqapují svého majitele modrou obrazovkou, nebo nečekaným zatuhnutím...... Je to velice dobré v okamžiku, kdy na dotyčném počítači hraje velmi hlasitě velmi hnusná muzika... Však ona brzo přestane.... Yupíí... Zelený Sirupíííí.... :-))

Hrmm hrmmm... Předefčírem sem jel zase jako obvykle domů. Vlkem. Tak čekám a čekám, jako obvykle sekera jaxvině. Jenže s tím bohužel nic nenadělám. Najednou přijel. Vlk. A hustej. Když sem vešel dovnitř, lekl sem se jaxvině. Naprosto první co se mi vybavilo byly romány od Žila Verna 'Robur Dobyvatel' a 'Pán Světa'. Fakt, že jo. Na stěnách takový ty starý ručičkový ukazatele tlaku, elektriky a dalších věcí, který sem naprosto neznal. Všude masívní kování. Panty na oknech měly na dýlku aspoň 4-5cm, Sedadla pod wokny jako v metru a pár klasickejch vedle sebe. Jenže ty byly špinavy, červený a na mnoha z nich bylo i nafoukaný nějaký suchý listí. To že svítily jen dvě světla, bylo to nejmenší. A otvírání vstupních dveří se stalo vděčným tématem cestujících. Mnoho z nich vydrželo aspoň dvě zastávky řešit, jaxe to vlastně otvírá.No to ste přišli ke dveřím, chytli rukama dvě páky a silným tahem od sebe jste dveře otevřeli.
Což nakonec korunoval průvodčí, kterej asi dvakrát po sobě proběh celým vagónem a hlasitě si mumlal, " že tenhle vlak mu byl čert dlužnej."

Fuckt je prdel sledowat průběh ankety. Mám sto chutí říct "Vážený pane premijére, možná že byste se měl jít léčit." :-)))

Nemůžu si pomoct, ale někteří kantoři sou hustý případy. Asi před patnácti minutama sem podruhý během tohodle tejdne zaslech přednášku o vracení láhví. Zpočívala zhruba f tom, že dotyčný vyučující se snažil studentům vysvětlit, že by měli ty flašky od limonád vracet, že i ta koruna je hodně, že jim tu korunu nikdo zadarmo nedá. A prej by se mohlo stát, že by přišli do obchodu, xtěli si koupit rohlík a tak koruna jim bude chybět.
Reakce byla zcela čekaná. Smíx jaxvině. Já jsem rád, že ti hajzlíci flašky nevracej, protože tady zůstanou a vrátit je du já..... :-) Takže nevracejte flašky, hajzlíci. Wona to není totiž prdel. Uklízečky tady maj připravený v kumbálu basy na flašky a během tejdne tak 3basy zaplněj. Takže si vydělaj "relativně" dost peněz. Proto to neřeším....

Pořád mě sere to ICQ. S těma, se kterejma mám direct connect si můžu psát jak xci. Lidi, co me posílaj mesydže zpoza fajrwolů sou sice v pohodě. Mě mesydž dojde, ale odpověd jim prafděpodobně vůbec nedojde.. A nebo dojde, ale za hodně dlouho. Zrowna fčera mi přišly dvě mesydže od JiMMA, který měli dojít někdy před 14ti dněma... Prostě mazec

updejt 12:28 - Hmm. sem si vlastně ještě vzpomněl. Koupil sem si fčera reflex a docela sem silně zauvažoval esli ho mám dál kupowat. Sice to jedinej tištěnej časopis, kterej kupuju, ale možná, že bude lepší, když za ušetřenou dwacku koupím papírky. Kromě toho, že sou, ostatně jako jiná média, pobláznění z bojů v Afgánistánu, nechápu, jak můžou otisknou takový naprosto zbytečný reportáže jako je například od Miloně Čermáka jeho slint o náfštěvě NY na uvedení Windows XP (což se ještě nebudu miňovat o Stingovi, kterej si to u mě pořádně posral) či reportáž od JXD o haksorovi na Inveksu...... No asi nemaj čím by zaplácli volné stránky, takže by možná mohli zlevnit a ztenčit formát...... A nebo tam dát reklamu. Třeba na Whyski Džony Smoker....

updejt 15:02 - Uáááá. Konečně se mi podařilo sehnat Joy Division. Ouplně vynikající kapýlka, takže pokud se vám líběj New Order, vřele doporučuju, i když je to něco jiného. Ale takowej je život. :)))
Musím si jít koupit stfkový papírky. Sem si xtěl fčera dát džojnta, jenže sem zjistil, že mi došly. Byla to hrozná rána, takže sem musel vyndat fajfku a pořádně ji vyčistit. Paxem ji náladoval... áááá... hádejte co???? :))
Je to hrozná tragédie, když hulíte a pozdě večer dojdou papírky. To by se naprosto vůbec nemělo stávat. Je to rána...... Když chodíte po pokoji a říkáte si "kurwa, dyxem jix měl fčera ještě dost. Že by už byly zhulený?????? To je ňáký kurwa divný". Fuckt hustej staf..... :))

updejt 15:45 - No dobrá prdel je, jaxem dneska na začátku psal o tom sxození woken, taxem teďka zjistil, že tenhle bug už někdo anoncowal v roce 1998 na bugtraqu ve spojení s Nowell klientem 3. A zdá se, že to od tý doby nikdo ještě neopravil. Tááxem právě povýšil na haksora wyšší úrovně, jelikož sem objevil bug, že něco někdo neopravil (a nebo u nás neistalujou servispaky), no prostě sem shitownej klučina co si večer zaslouží špeka.... :)))
HRMLFKFMK!

05.11. 2001 12:34 DPLNĚOÍ

Čekáte? Tak čekejte.....

Sem si dával fčera špeka. Myslím, že sem dospěl do stádia, kdy si mé tělo vytvořilo jakousi rezistenci (Viva La Resistance! :-)) na moje hulení. Asi by to chtělo s někým směnit za jinej model, protože sem pořád čekal, a čekal a čekal a pořád se nic nedělo. Takže sem si naprosto vůbec nebyl jistej, esli sem přihouklej nebo nejsem. No jo, trochu sem byl, tak jen tak do pohody. Žádnej rachot, ba naopak se přitom dalo dobře číst. No to mě připomíná. Čtu teďka wod Neala Stephensona věcičku ménem Sníh (Snow crash), mimoxodem.. díky Tániku za pučení.... :))). A je to pěkně zasraná hrubost. Přesně taxi představuju klasickej hustej kyberpunkowej román. Šílená směska hi-tek technologií, země za okrajem zničení, rozpadlý státy, nadnárodní korporace (přesně něco pro odmítače globalizace :)) a do toho zamíchaný všelijaký zdegenerovaný (ideálně soukromý) náboženství. A do toho, samozřejmě, hezká ženská (patnácka) a děsně chytrej, swalnatej a mladej haker... Žádnej lamer, ale nýbrž genijální programátor..... No a největší prdel je, že autor na konci píše, že se nechal při tvorbě Metaverza (VR) manuálem od Epla a během čtení narazíte na zmínku o "zastaralých" operačních systémech Unix.... Takže žádnej vyblitej Microsoft... Na jeho produktech by se nedal postavit žádnej kyberpunkowej příběh, protože by asi 300stránek ze 330 zabíral jen popis jaxe hlawnímu gerojowi po nalogovaní do virtuální reality sesypal operační systém a jaxe dívá na modrou smrt... I když.. by to byl hodně dobrej název pro sci-fi "Modrá smrt". :))) No možná, že někdy něco......

Začínající guruové vedle v laborkách konečně rozxodili pod Linuksem síťofku. Docela jim to trvalo jaxvině, což bylo způsobeno, že jim nikdo nechtěl dát aspoň trochu qalitní hardware... :))) No, ještě sem zvědavej, jaxi rozxoděj ty swoje představy o připojování z domova a tááág... :)))))) ehehe.... ne já se jim vůbec nesměju, aspoň se něco naučej. :)
Kurwa, to mi něco říká, že za pjet minut mám někde hlídaní..... die..

16:35 - Já sem ale debil. Vyrazím na vlak a v půlce cesty zjistím, že sem si nexal na stole doklady, peníze, lístek apod... Taxe zase vracím zpět a jedu až za hodinu... boha jeho....
Stiskněte Cancel pro přerušení životních funkcí

06.11. 2001 13:07 ÚEÝTR

Paraziti!
Kurwa, dneska si xce se mnou každej povídat. Je to sice fajn, jenže jaxi nedokážu ty lidi vyhodit s tím, že potřebuju v klidu nabušit pár bajtů do deníčku. Takže holt musím ve spěxu.
Slavně sem se dostál k hitu číslo 3000. Zcela nečekaně ho ulovil ajpíčko z Ass.

Téda, dneska byla ráno zima jaxvině. Všude samá jinovatka, až sem se lek, že napad sníh. A ta pára od huby. Skoro jako když kouříte špeka. Akorát vod děda Mrazíka. Tákže sem se tak dobelhal k nádraží, kde jako obvykle byla fronta dokolečka dokola, protože si ňákej debil musel kupowat měsíční lítačku. Což o to, mě to ani nesere, ba dokonce jsem šťastný, protože si dycky říkám "kurwa, dyk je to vlastně prdel, jaxe ti lidi zbytečně nervujou, jak házej blbý xixty na toho xudáčka vepředu u kasy, jenž si je vědom toho, že ho v tuhle chvíli nenávidí celá fronta." No a tak čím sou ty lidi nasranější, tím se spokojenější. A vůbec nejlepší je udělat to taky. Když sem si naposledy kupowal Junior Ass, taxem si ho šel koupit v sobotu po obědě, ánžto sem předpokládal, že na nádru nikdo nebude. Ale ouha, kráva blbá černovlasá, byla někde pryč, takže přišla asi deset minut před odjezdem vlaku a za mnou se utvořila fronta. V okamžiku, kdy sem řek, že byx xtěl junijor ass, se začínalo ozývat nesouhlasné mlaskání, výrazné pokašlávání. Ale já si to užíval jaxvině, protože sem věděl, že vlak stihnou. No... A pak když se za mnou ozvalo "pane bože, ježíš šmarjá", táxem se na tu obtloustlou maminu otočil, velmi výrazně a dlouze se jí podíval do očí. Nevím, esli sem dobře znázornil ve svých očích větu "kurwa krávo, drž tlamu, stejně s tím nic nenaděláš", ale asi jo, protože už sem pak nic nezaslech. To sem pak odcházel spokojenej a šťastněj. Jo, bejt škodolibej na své spoluobčany je príma.... :-))

Tak to stojí za zamyšlení.

Na ja, ještě by to xtělo nějakou historku ze života na závěr. Táák třeba. Včera sme vyvěšovali černej prápor, protože tu umřel nějakej týpek. Měl jít na operaci, kde byla 70ti procenti šance, že ji nepřežije. Bohužel, se do těch sedumdesáti procent vešel. Takže sem vyvěšoval černej prápor a měli sme takový hlášky, jako žeby na něj někdo mohl přišít velký červený Áčko v kruhu. Přičemž mi došlo, kde anarcháči berou ty svý černý prapory s Áčkama. Prostě choděj kolem škol a státních úřadu a v rámci rebélije je sundávají a kradou a potom jejich anarchistický buchtičky na ně po večerech, když do sebe derou peří, vyšívaj červený áčka. :)) Prostě a jednoduše, při vyvěšování týhle velký svině sem málem spad z prvního patra... its all mé dětičky....

Jo, na závěr aspoň něco veselejšího. Killfrog.com, kde jsou k nalezení takové sqosty jako například The Cat vs. Evil Toaster. :))

No, a na závěr bych chtěl vzkázat: Esli budete mít tendence koupit si nový Limp Bizkit, taxe na to hodně rychle vyserte a radši si kupte papír. Budete to mít o dost zajmavější....

Paraziti!

update 16:41 - Konopí je ve Velké Británii už jen přestupek
extáze z extáze

07.11. 2001 10:09 AEDŘTS

Takovou zábavnou historku a jiné jí podobné naleznete zde. :))

Ty jo. Alieni a fšelijaký jiný spejsmeni měli včera večer a hlawně dneska ráno dostaveníčko ve vlaku. Včerejší večerní vlak byl psychedelickej. Zase jel ON. Včera si naštěstí nesed ke mně, protože, ač je to důxodce, bych mu musel vrazit nůžky do woka. Našel si jinou mladou obět. Nejdříve se jí slušně zeptal, esli si může přisednout. Samozřejmě, že dnešní mládež je o dost lepší než většina dnešních důxodců, tak řekla - jako ta obět - že může. Což byla její poslední chyba. Agilní stařec si tedy sedl a začal okamžitě do nebohého mladého muže, jenž očividně jel unaven ze školy či z práce a určitě neměl chuť poslouchat stařecké - napůl dementní žvásty, hustit ty nejhorší věci, které si můžete myslet. Jako například, esli se včera díval na Fakta, kde Zeman prohlásil cosi o tom, že se tu krade, jak to de všechno do háje, že dřív bylo líp. Bohužel, mladí lidé nevědí jaxe chovat k takovým exotům, typu tohoto - nelze říci, že moudrého - starce. A tak mu to chudák odkejval, než se asi po dvou zastávkách zvedl, rozloučil se s tím, že musí vystupowat a zbytek dojel radši na stojáka u dveří.
Úlisný stařec pak seděl opuštěn na sedačce a nikdo se sním nechtěl bavit. Pokoušel se dokonce fintou dostat průvodčího. To bylo tak:
"Dobrý den, kontrola jízdenek," řekl ten průvodčí, když přišel do vagónu. Všichni si tedy vyndali lístky, lítačky a jali se je zaměstanci drah podávat. Důxodce seděl ouplně na konci, a tak trvalo celkem dlouho, než k němu průvodčí došel.
"Kontrola jízdenek, prosím," zeptal se toho důxodce. Ten opáčil, že nemá lístek, že nastoupil v XYZ. Taxe ho průvodčí zeptal kam jede, a von řel, že do ABCD. Tak ten průvodčí naťukal na takový digitalní krabičce několik čísel, na jejichž základě z krabičky vyjel lístek.
"Štrnáct korun," řekl důxodcoj. A ten se začal rozčilovat, že chtěl poloviční lístek, že říkal, že je důxodce. Na čež mu průvodčí řek, že to neříkal.
Ten posranej stařec se začal rozčilovat, že říkal, že to není pravda, ánžto to je na něm snad vidět. No tak ten průvodčí nakonec chtěl vidět důxodcovu průkazu, podle který by se dalo zjistit, esli je to opravdu čistokrevnej alien. Což se nakonec prokázalo.

Zhruba asi o minutu a půl později začal být muž zase nervózní, skoro to vypadalo, jako že je na pruzení nevinných obětí závislý. Zhruba tou dobou jeli nejaký maminy z práce a bavili se o svých dětech. Jako co dělaj, co studujou a ták. Prostě klasickej rozhovor žen, které se znají jen tak od vidění, protože žijou ve stejný vesnici. A ta jedna začala vykládat, že se její 14ti letej syn hlásí na leteckou akademii, že bude bydlet u bratra v Praze. Čehož se chytnul ten zasranej důxodce, a okamžitě na paní vyhrk:
"Díváte se mladá paní na televizi??"
"Nedívám, já brzo vstávám, tak na to nemám čas." (což je celkem pochopitelné, že???)
"Předevčírem říkali ve zprávách, že eL stopadestáky jsou děsně poruchový, že je naše letectvo kupowat nebude, aby neohrožovalo naše piloty."
No a po týhle větě se na něj ta žena podívala, jako by se mu snažila říct "ty debile, co to blábolíš", ale neřekla nic a raději pokračovala v rozhovoru se známou.
Důxodce se na předposlední zastávce zvedl a šel čekat, aby stihl včas vystoupit. Jenže ten debil blokoval dveře a vůbec ho nenapadlo, aby zmáčknul tlačítko na jejich otevření, dokud to neudělal někdo jinej. Měl jsem sto chutí ho skoponout do kolejiště. Myslím, že o jednoho škodiče by bylo míň a mladé generaci by se dýchalo mnohem lépe. No vlastně, ouplně fšem....

Táxem si dal špeka a paxe výtečně pobavil nad tímhle článkem. :)))

Tááák to je hustý..... Body Count!. :))))))))))))))))))
Štětka a krém na hulení

08.11. 2001 10:59 Ajc cvaj draj, kárl nese asi čaj

Kurwa, mě to tady dneska nebaví. Fčera sem koukal na Human Traffic, a i když je ten film více či méně plnej komerční muziky, dokazuje jen jedno. Kurwa, komu by se chtělo v nejlepším věku života (míním tím po dvacítce) vrhnout do tzv. normálního života společnosti. No, myslím, že si tady na to stěžuju dost často, takře to asi někoho sere, ale opravdu mě představa, že bych by měl bejt normální figurkou hejbající se na šachovnici společnosti po stále stejnejch cestách, dohání k neskutečnýmu šílenství. Kurwa, proč bych se měl zapojovat do života (z mého pohledu zcela nesmyslné) společnosti zrowna ve věku, kdy konečně začínám žít. Ubít jedince, zarazit ho až k zemi. Stejně každej skončí ouplně stejně, se skelným zrakem ráno na nádraží, v autě, monotóně dělající v pondělí, v úterý, ve středu, ve čtvrtek, v pátek, leden, únor, březen, duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen, listopad, prosinec, až do důchodu??? Štyřicet let jedinec této společnosti pracuje, vydělává peníze, podělává se, má nárok na 4tejdny dovolený ročně (kurwa, óó jaxte všichni laskavý), a co z toho??? Volno dostane až v okamžiku, kdy už je tak starej, že nemůže vydělávat a je defakto na howno. KURWÁÁ!!! Proč se rodíme, proč rovnou nechcípáme...... ??

Ták... to sem si ale parádně ulevil. Fakticky mě tenhle systém tak sere...... a proto... DROGY? ANO!!!!!!! (ale nee fšexny... :))

Kurwa, mě to tady dneska nebaví. Teďka sem xtěl na něco reagovat, na jeden přiblblej článek, ale seru na to, protože to fuckt nemá význam.

Kurwa, mě to tady dneska nebaví. Krade se tu. Fakt nechápu, jaxe může ve studentech vzít ta drzost a něco ukrást. Měli jsme tu pokus ohledně zcizení originálního CD s Windows Office 2000.

Kurwa, mě to tady dneska nebaví. Nemám prachy. Nebo jo, asi 2Kč 50haléřů. Zejtra xci jet do Prahy. Ale howno zakalím, protože nebudu mít prachy. Ani ty blbý dvě kila jako základní investici. Takže se zase jako obvykle zhulim jaxvině. To sem si dneska ani nekoupil Reflex. Asi se na to ouplně vyseru, resp. předem zjistím, esli tam zase nejsou ňáký posraný články o počítačích od JXD. Což mi připomíná, že mi v neděli přišla, zcela nezávisle na jakýchkoliv podnětech z mé strany, smska od jednoho známýho, esli sem čet Reflex. Já mu napsal, že je jo, a esli má na mysli to samý co já, tak je to fakt magor.

Kurwa, mě to tady dneska nebaví. Proč to pořád píšu??? Proto, že mě to tady fuckt nebaví. Hnusný počasí, kurwa, drát....

Kurwa dodatek 12:22: Jo a taky xci aby to Amerikáni v Afgánistánu pořádně projeli, jelikož se tomuhle konfliktu v medijálních prostředcích (hlawně TV) nevěnuje taková pozornost, jako první měsíc po zhroucení obchodního centra. Kurwa, jak mě serou ty nudná obyčejná zpravodajství ze života obyčejných lidí, já chci pořádný maso, krev, hustý jakta, milijóny mrtvejch, atomový hřiby, a ne ňáký posraný zvířatka, který se narodili někde v ňáký posraný zoo... Prej, že divkákům dávaj co chtěj, ale pořádný masakry mi nedaj.. svině.....
Kurwa, mě to tady dneska nebaví

09.11. 2001 08:45 Ajc cvaj draj, kárl má asi ajc, protože šukal sousedovic dědečka

Kurwa, to mě sere. Už zase nejede d2.cz. Představe si dobu, kdy pračky budou prát bez vody a vodní kámen nebude prevít. Představte si dobu, kdy u vás zazvoní neznámý člověk a zeptá se, esli se může vysrat na schodech. Představte si dobu, kdy uctívání automobilů dosáhne takových rozměrů, že s vozem bude mnoho lidí žít v jedné domácnosti, v jedné společné garáži. No a nakonec si představte dobu, kdy to všehno bude skutečnost, ale nikomu se nepodaří, aby auto jako partner či partneka bylo pořád zahřáté. Takže se bude stávat, že se ráno probudíte vedle svého miláčka, jenž bude studený jak led, a vy ho budete zahřívat něžným třením svých pohlavních orgánů o jeho motorovou jednotku. Pak toto bude považováno za sex s neživým plechovým předmětem a bude vám hrozit trest smrti za nepovolené sexuální praktiky. Tak na tu dobu se fakt netěším, mě naprosto stačí dnešní, kdy krávy místo toho, aby dojily mlýko, dojej limonády, s čímž se asi leckdo nedokáže vyrovnat. Zvláště méně vyspělí jedinci.

Včera sem měl fakt hodně divnej staf. Skoro takowej nasranej. Na to mám jeden jedinej recept. Vysrat se na práci, jít domů, pořádně se najíst a napustit si vanu. Jednou za čas si dávám vanu, mám rád velký vany. Pokud někdo bydlí v paneláku, tak určitě ví, jaxou tam zasraně malý vany. Jeden se do ní skoro nevejde. Jak bydlím na priwátě, je to wo něčem jiným a proto si jednou měsíčně dám vanu. Mám to skoro jako obřad. Do napouštěný vany naleju něco pjeny do koupele, mezitím se oholím, a když je vana napuštěná vlezu do vnitř. Koupel je fajn, je to taková rozkošná očistná záležitost. Když lezete do vody jste špinaví, upocený a smradlaví (což samozřejmě není nikdy na škodu - jak říkal můj učitel bijologie: "kdo se meje na vejletě, je prase") a když vylejzáte po hodině ven, taxte čistí, bez potu, s kůží jako dětská prdelka. Ale hlavně... Člověk vylézající z vany je jinej člověk, než ten kdo do vany vlez. Ve vodě zůstávaj fšechny ty stresy a zbytečnosti všedního dne. No a taxem se včera asi hodinu válel ve vodě, pouštěl do vody bublinky - což je mimochodem velmi příjemná relaxační metoda. Zadržet dech na jak nejdýl to de, dokud nepocítíte prudký bušení srdce a hučení v hlavě, v tom okamžiku vypustíte, nosem nebo ústy, do vody zbytek vzduchu z plic, xvilku počkáte a paxe prudce nadechnete. Samozřejmě, že až se vynoříte, vy kreténi... :-)) Vono vůbec je luxusní to podvodní ticho. Skoro žádný zvuky nepronikaj z venčí, akorát slyšíte zvuky vycházející ze vnitř (tragická zpráva: zrowna mi přišla smska, že model bílá vdova, co měl kamosch pod lampou, byl samec. kurwa je to možný...? :-( ) organismu. Prostě lahoda. Táxem se takhle bavil asi hodinu, paxem vylez, namrdal sem si na xixt nějakou vodu po hulení, což je docela takowej masochistickej pocit, na kterej se dycky těším. Jak máte od žiletky podrážděnou kůži, sem tam ňáká krev z krční tepny, je totiž přesně to pravý co potřebujete ke slastné bolesti. Když na tohle vrazíte něco ty vody po hulení, tak to táák příjemně zabolí a zalechtá, že mám chuť si to zvopáknout....
A celej tenhle ritál je zakončenej pořádným brkem, se zaručeně větším množství než menším, který si du vykouřit před barák. Poctivě. Každej šluk podržím v plicích dokud to de, dokud se mi nezamotá škeble. Zhulení špeka taky trvá aspoň dvacet minut, sem tam chcípne, ale jde mi vždy o to, vychutnat si každou molekulu drogy. Když už je po všem taxi du buď číst - teďka si wopakuju Neuromancera od Gibsona - a nebo du něco bušit něco do kompjútru - což byl fčera týdeník. A jsem nový člověk.... Beze stresů a beze hvězd....Máte xuť na špeka?? Taxe ani nedivte, za to totiž může můj specijální podprahový plagát, na který ste se teďka se zaujetím dívali... :))


Byl sem somrowat o žold. Poslali mě do řiti, protože prej můžu dostat prachy nejdřív patnáctýho, taxem se xvíli dohadowal a nakonec jsem řekl "já se vrátím" a v duchu sem si dodal "a se mnou přijde zákon". Kurwa, já nechápu státní zprávu. Takový byrokracie a tolik zbytečnejch překážek. To mě připomíná Kocourkof. Jako například v mém bydlišti. Moje město má asi deset tisíc obyvatel včetně okolních vesnic. Vzhledem k tomu, že matka má spoustu kamarádek, taxe dozvím co se kde šoustne. A teďka je to dost hustý. Například:
1) Zřídili na městským ouřadě post protidrogového koordinátora. Nikdo mi nebyl schopnej říct co tam vlastně bude dělat a co bude jeho náplní. Tedy v našem případě jejím. Co jsem se dozvěděl z neoficijálních kanálů (tedy moje matka povídala), že je to céra jedný ženský (což je celkem pochopitelný) a že je to děsná namyšlená kráva. Má za sebou prej ňákou soukromou školu a ze všech předchozích zaměstnání ji vyhodili, protože si o sobě moc myslela a dokázala se chovat takovým arogantním způsobem, že každýho nasrala (pozn. teďka se na mne přišel podívat sám velký administrátor naší sítě :-) ). No a její znalosti ohledně drogové problematiky je taková, že prý byla vyslána na dvoudenní školení, kde jí ukázali jak vypadá marihuana a to bylo celkem vše. Takže sem zvědav, k čemu nám bude.
2) Bydlíme hnedka naproti městskýmu ouřadu, a v posledních štrnácti dnech (včetně weekendů) se z něj ozývalo bušení, vrtání, prostě strašnej brajgl. Táxem se dozvěděl, že se bude úřad rozšiřovat o 50 (slovy PADESÁT!!!) byrokratů. Vznikne například nové oddělení, které se bude zabývat kontrolou oddělení pro vyřizování stížností občanů. Kdybyste to náhodou naprvé nepochopili, stejně jako já, tak vězte, že toto nově vzniklé právní oddělní bude kontrolovat oddělení stížností občanů, jestli ty stížnosti dobře vyřizujou. Prostě hukot.

Tákže, ať žijí absurdity. Já jedu dneska do Prahy takže doufám, že během noci zažiju taktéž nejednu absurdní situaci... :))

Sem se nedívejte, hrozí nebezpečí ohrožení Antraxem!!!!!!!!
Karva Milka

12.11. 2001 12:17 Adín, dva, tri, četýre, pjať. Išol zajčik paguljať

Takže, BAFe, doufám, že si ocenil lekci ruštiny... :))

"Vstávejte vy svině," ozvalo se kupáčem. Tři postavy, zhrucené na sedadlech ve spánkové křeči, se rozespale rozhlédlyi.
"Dyk říkám, vstávejte, parchanti," řval někdo ve směru od dveří.
"Co nás budíte?" zeptal se probuzený hlas.
"Blokujete místa, tady, pani by se rada posadila a místo toho tady stojí a hází xichty, jako že je to hrozná mládež. Taksem se nasral, probudil vás, aby si ta kráva mohla sednou a nevotravovala mě při čtení," řekl jim.
Pani to nijak zvláště nepobírala, nu což (nu pagadí) se jí nikdo nedivil. Si to představte, ráno v šest vstanete, koupíte si lístek, jedete rychlíkem a ňáký svině si lehnou n sedadla. To se pak snadno naserete a otáčíte se po lidech, esli bude vaše nasrání někdo zdílet. A nakonec přijde nákej xixt, kterej qůli vám ty lidi probudí a ještě to svede na vás, že prej ste měl divnej pohled. Jo takowej je život. Plnej emočních přeqapení.

No musím poděkovat Majklovi na příspěvek do náfštěvní knihy. No panáčku, navrhoval bych, že bysme se měli v tej Praze někdy sejít a pořádně se zhulit. :))

Jinak co sem dělal během weekendu. No, bylo to hustý jaxvině, protože sem během něj byl třikrát v Klánovicích (z čehož jednou na koncertě Divokýho Billa), a od pátku až do neděle sem byl tak nějak, slušně řečeno, permanetně zhulenej. Sem se nějak v neděli večer doplížil domů, naprosto odmítaje komunikaci s rodiči, kteří samozřejmě xtěli vědět, jak bylo, a paxem šel spát. Podstatný zjištění bylo, že ať si vezmete na akci jakýkoliv množství hulení, vždycky ho zhulíte neskutečně rychle.
Jelikož sem ňákej silně přetaženej, tak už na to dneska seru....

14:09 - Už asi tak tři hodiny se snažim nahrát na web nowou werzi. ALE TEN ZASRANEJ D2.CZ ZASE ODMITA SPOJENI NA FTP. NENAVIDÍM TO TADY FŠEXNO...... :-( AŤ TOMU ADMINOVI UPADNOU KOULE I S MANŽELKOU....
Námořníci už byli v takovém stavu, že chcali svoje vlastní pití.

13.11. 2001 10:27 Maja škebla zabaľela (s deníčkem rusky snadno a ryxle)

Včera mě to pjekně nasralo. Docela by mě zajímalo co na tom d2.cz pořád dělaj. Asi si admin zase uchcal mezi šváby a windows 95 vyhodily hlášku, že byla porušena ochrana mezi tranzistory E6587 a DF9812/C1-A88.

Už včera sem chtěl dát odkaz na českej překlad knížky od Bruce Sterlinga Zátah na hackery. Takže si ho pjekně užijte.... :))

To mě napadá. Sou Windows 95 mužského či ženského rodu. Tak nějak si nejsem jistej jaký í(ý) by se mělo psát ve slovesech (například právě to "windows 95 vyhodily"). Defakto bych ve slově vyhodili měl psát měkký i, protože Windows sou jen pro měkký.... A vůbec sou měkký. Jenže sem tam radši napsal tvrdý ypsylon, protože by se mohl ňákej demagog ohradit a tvrdit, že potlačuju cizí práva. Což já rád... :))

Dneska bylo pjekně hustý ráno. Sem se probudil, oblíxe a vyrazil do víru velkoměsta. Chcalo, byla zima jaxvině já se těšil na nádraží do tepla. Táxem tam tak došel, koupil si lístek. Paxem potkal pana Účetního, xvíli sme tlachali, já se zeptal esli viděl Učitelskýho, a ták. Učitelskej dorazil ve xvíli, kdy zahlásili, že vlak bude mít sekeru jaxviňa, páčto došlo k nějaký tragédii na trati. Nejspíš texnická poruxa. Takže okamžitě vzvrátil lístek zpět do kasy, takže český dráhy opjet nečekaně prodělali, na což se já vysral, protože mě jízdný proplácí ústaf a to bych byl debyl, kdybych dobrovolně vracel něco, co mi můžou proplatit. No a táxme šli pro auto.

Počasí mě fuckt séře. Takový vysraný počasí. Už když xci vyběhnout na špeka před barák, taxe musím pořádně obalit látkovejma materijálama. No, musím se přiznat, že mě teďka taky připadlo na mózek, že bych se moch obalit produkty látkové výměny, ale je to celkem dost hustně nechutný. Si to představte, kdyby lidi chodili oblíkaný do sraček. Taková modní přehlídka. Nejhezčí roštěnky na planetě by se museli nechat oplácat sračkama od módních návrhářů, a čím slavnější maník, tím by měl howna dražší. Takže kdybych se někde posral já a ještě bych se do toho oblík, tak by to asi nikoho nezarazilo. Ale představte si, mít na klobouku třeba hovno od Versaceho. Co holubí dům, ale kdyby dámy chodili do saloonu, kde by se v lahvičkách prodávaly sračky. E-hehe.. :))) To sou mi ale představy.. :))

Jo, E je hehe... :))) jak krásné přirovnání.

Vlastně už nevím co nachcat, ale byl jsem na obědě. Po dlouhý době s kolegama a musím říct, že někteří sou dost hustý případi. Hustejch případů je všude mraky.. To se jinak nedá říct. Hmm.. A musím si jít koupit papírky a zapalovač.
Což mě ještě připomíná. Jaxem byl v tej Praze, tak to proběhlo asi takhle: Před deseti dny sem si koupíl balení Smokingů. Je jich tam 33. Když jsem odjel z Prahy, neměl sem ani jeden.
Pozor děti, héro letí.

14.11. 2001 10:35 Výstafka dastiženij narodnovo chozjastva (tak to je cely nazef VDNX)

Ty jo. Fčera sem si teda koupil papírky a zapalovač. No musel jsem si udělat radost, taxem si koupil plynovej doblíjecí. Vcelku mám rád sirky, ale ta spotřeba, ta spotřeba. Takže sem si pořídil zapík, takovej velkej černej, pizoelektrickej, takže nemá vysranej kamínek. Nemám rád zapalovače s kamínkama. Teda ne qůli tomu kamínku, ale proto, že se mi brzo vyserou. Mám totiž ve zvyku si se zapalovačem hrát, cvakat s ním, no prostě musím něco v ruce, takže když nemám džojnta, tak držím zapalovač, kterej mi připomíná, že bych si měl dát džojnta. :)) Takže takovej zapeklitej cyklus... :)) No a jaxním cvakam, tak ten kamínek vykurvím, takže už se zapik nedá použít, přestože je skoro plnej.
Takže sem došel na nádraží a koupil si kusofku. Prostě sem si ho musel vyzkoušet. A šel sem na nástupiště. Jelikož sem přišel moc brzo, taxem si dal cigáro a čekal před vlakem. Vzhledem k tomu, že vlak byl úplně na posledním nástupišti a ouplně vpředu, lidi to mátlo. Takže sem se pustil do experimentování s mými spoluobčany. Vycházel jsem z následující úvahy:
Lidi mají strach nastoupit jako první do vlaku, protože za
a) Nechtějí bejt první
b) Mají strach, že nasednou do blbýho vlaku, protože si ještě nikdo nenastoupil
z čehož logicky plyne, že je to začarovanej kruh.


No a já si chtěl ověřit, za jak dlouho lidi začnou nastupovat, když je kosa jaxvině. Půl hodiny před odjezdem sem si zapálil cigáro a čekal. Před vlakem jsem byl první. Paxe začali trousit lidi. Nejdřív jen tak pomalu, postávali okolo vlaku a významě koukali na ceduli s odjezdem. Nikomu se dovnitř nechtělo. Paxe začali tvořit skupiny, které se ptali třeba okolojdoucího výpravčího. Po deseti minutách, to už jsem cigáro dokouřil, přijel z protisměru vlak a hjumaníci se přesunuli k němu, protože si mysleli, že je to von - což byla blbost, protože to bylo na nástupišti napsaný. Po dalších pjeti minutách nastoupil první člověk. Jenže k mému přeqapení se k němu nikdo nepřidal a všichni (cca. 15-20lidí) čekali. Jakoby mu stále nevěřili, že si z nich nedělá prdel, nebo, že snad vlak pojede jinam. To fakt nevím, ale vím naprosto bezpečně, že mi začala bejt kosa, taxem si šel sednout do vagónu. Přece nejsem debil, abych qůli nějakem pochybnost klepal kosu, že jo?? To ať si zažívaj wobyčejný lidi.... :)

Teda sem pák přišel domů, pokecal s Mixalem, kterej měl problém s nějakým PDFkem, ánžto píše ňákou seminárku o leteckým provozu a ňákej týpek mu poslal woskenowanej ňákej manuál o řízení leteckýho provozu, jenže v PDFku. A von to z toho potřeboval dostat a klipbórdem to nešlo. Proto sem to po našem kojaksijálním kabelu nakopíroval na svůj super madafaka stroj, kde sem se pokusil s tím něco udělat. No, musím říct: VIVA LINUKS!, protože teda ač nemám žádný zkušenosti s exportem/importem (a vůbec prací) s fajlama typu PDF, taxe mi to podařilo hnedka napoprvý rozebrat, rozkouskovat a vyexportovat do džejpegů, a to jen díky genijálnímu softu ménem Gimp. Jo, pod woknama bych na to potřeboval asi něco ukrást, ale já nemusel.... :))

Takžen sme to šli woslawit. Tzn. že sem udělal špeka. A tady se musím vrátit ke fčerejší fekální teorii ohledně nošení howen. Taxem totiž tak koukal na Mixolova Ferdu, což je pták andulák, jaxe naučil držet na rameni. Jenže problém je, že se skoro vždycky posere, takže sem si všimnul, že ptáci sou dokonalejší organismy než lidi, což bude asi delší evolucí, protože jejich hovna sou fakt sqělý. Tenhle andulák má takový malý bobky, který maj oprostřed bílou kuličku obalenou takovým prstencem čehosi hnědýho. Jenže prdel, je že se tyhle dva, barevně zcela rozdílný materíjály, nemíchaj, takže to vypadá trochu jako Jupitér. :)) Takže, kdyby se fakt nechávali ženský a chlapi posrávat za těžký prachy wod ptáku, tak třeba takový howno (pokud by neměl zrowna náhodou průjem - což by se dalo stejně asi reklamovat jako neqalitní zboží) wod kondora by se dalo nosit třeba jako brož nebo přívěšek kolem krku...

A paxme se zhulili a já si šel lehnout, jenže nejdřív sem testnul týfku co dávaj, no a dávali ňákej dokument o zážitkách blízkejch smrti. Sem to ouplně náhodou zapnul ve xvíli, kdy zrowna mluvil ňákej ketaminovej vizionář, kterej básnil wo tom, jaký je to na ketaminu sqělý, jaxe odpoutává od těla, a tak dál. Prostě paranoia. Můj závěr z celýho dokumentu je takowej, že holt mozek, když umírá, taxe vypraví na poslední trip svýho života, takže každej člověk si aspoň jednou užije všechny ty tunely, barevný světla a odpoutání svého ega. I poslanec Severa.

Update 13:58 - Dostal jsem právě mejla od přítele Pasofta s tímto zněním:

Nazdarek!

Vis co ses? :-)
S.A.M.: Synthetic Artificial Machine

Dalsi akronymy najdes na:
http://www.brunching.com/cgi/toy-cyborger.cgi?acronym=sam

Mej se, ahoj,
Pasoft
"To není prdel, to je moje prdel." Bedřich Smetana, poté co napsal Libuši.

15.11. 2001 09:35 Savjetskyj pyjaňér jebáľ savjetskuju pyjaňérku

Dnešní den začnu o5 úvahou. Sem se byl vysrat, protože ranní vysrání, komplexy vyhání. A jaxem tak seděl na tom hajzlu, taxem si uvědomil, že je mi zima. Přemejšlím, tlačím jednu ven jednu myšlenky za druhou a pořád je z toho akorát hovno. Víte jak hnusnej pocit je, sedat si na umělohmotný hajzlprkno, když má stejnou teplotu jako ovzduší? Tj. skoro -60 stupňů. No dobře, zase tak hustý to nebylo, ale byl jsem ve stavu, kdy jakékoliv zamyšlení skončilo řádným průserem. Takže co z tý mý fekální úvahy plyne?? To je nejspíš to, co bude možná někoho zajmat.
NESERTE V ZIMĚ PŘI OTEVŘENÝM WOKNĚ!


Včera večer jsem ztrávil příjemné tři hodinky nad programem, jenž se zove Lotus Notes. Cpu do něj ňáký data pro weby, takže se už asi od neděle snažím pochopit, jakže to ten dotyčnej tvůrce myslel. Hmm. Musím říct, že jediný co sem ještě nepochopil, tak jak bych potřeboval, je ten jejich skriptovací jazyk, kterej mě, bůhví proč, silně připomíná Basic. Všechny ty dim, goto a táág. No a včera qečeru sem dělal takovou pjeknou modrou tabulku se zaoblenejma rohama, což měl bejt jako jeden z dalších stylů, která mě netrvala dýl než dvacet minut. Jenže... Vodladil sem html kód a paxem to nacpal do noutsů. jenže ouha, zapnul jsem browser áááá.... nic. Místo krásného modrého rámečku se zobrazil jako text ten zasranej html kód. Taxem do toho čuměl asi do půl devátý (no celkem asi tři hoďky), než sem přišel na to, že musím ve vlastnostech toho textu označit, že se jedná o HTML kód a nikolif pouze o text. Teda, já byl na sebe pyšnej a nasranej na noutsy. Tákže sem se šel vysprchovat, ubalil jsem si malýho špeka a paxem začal dělat pozadí do nového enžynu deníčku. A myslím, že se mi moc povedlo.

Btw. asi bych měl říct, že chystám novej lejaut stránek. Sice sem na začátku, bude to ještě asi dost dlouho trvat, ale zatím co mám, se mi vyloženě povedlo. Jsem na sebe táááág pyšný.... Hodný Mareček, šikovnej klučina. Nechceš lízátko????? :-))

Jo, čeká mě odpoledne velká událost. Musim si jít koupit boty. Boha jeho! Já tak nerad nakupuju. Cokoliv. Sere mě to. Hlavně zcela z plnýho srdce nenávidím super a všechny ty hyper markety, kam doufám, že nebudu muset. Jaxem byl o weekendu v tej Prague, taxme se stavovali v nákupním centru černej most. Kurwa, lidi, to je ale nářez. Milijardy lidí, milajrdy zcela zbytečnýho zboží, qanta energie a pohybů koncentrovaný v jednom bodě. Nemám to rád. User chodí od jednoho regálu ke druhýmu, tu kouká na plesnivý brambory, tu si zase vybírá ze dvaceti druhů kafí, který stejně nikdo nezná. V každým okamžiku cítíte oko velkého bratra jaqás sleduje, cítíte, slyšíte a vidíte tu reklamní masáž, která je podle mě na hranici podprahovýho vnímání. Prostě máte pocit, že vás někdo do něčeho nutí, ale vy to nechcete a snažíte se tomu ubránit. De to, ale jen díky tomu, že sem vždycky po 15ti minutách tak vypruzenej, že se akorát těším pryč.
Měl jsem ale pocit, že lidi co tam choděj, to maj místo héráku. Maj vytvořenou fyzickou závislost na hypermarketech, takže je prostě potřebujou. Chtěj fšechny ty podněty, který jim prostředí dáva, chtěj si nechat do hlavy bušit reklamy na prahu cítění a vnímání, prostě maj to místo kostela.

Největší průser z toho všeho je, že sem si myslel, že tyhle mega šopy sou wod toho, abyste mohli fšexno nakoupit na jednom místě. Jenže ani howno, my sme během pátečního večera nafštívili hnedka dva, protože v jednom marketu bylo pouze krmení pro "zvířáci" a v tom druhým potraviny. Takže ve finále musíte jako čůráci jezdit vod jednoho šopu ke druhýmu, akorát že každej obchod má 2500 metru štverečních místo dvaceti. A taky sem si tam uvědomil, že i s těma cenama to nebude tak slavný jak tvrděj. Některý věci sem viděl i o dvě kačky levnějš...

Sem chytrej. Zrovna sme tady diskutovali nějakej problém ohledně Windows + LILO + Masturboot rekord, a moje teorie se po půl hodině (poté co byla částečně odsouzena jako chybná) ukázala naprosto pravdivá. Ano, Windows je pjekná svině.


Včera večer na balkóně.
uklouznul sem po hovně.

Při pádu do žumpy se pokusil zachytit stébla, ale moc mu to nepomohlo.

16.11. 2001 08:42 Menja zawut Mapek

Já se včera zhulil. Večer sme totiž vyrazili do eL-Klubu v Pardubkáx na Mňágu&Žďorpa a Vychcanou Fiksu. Teda to Elko je ale hnusnej klub. Dost silně na mě svým zatuchlým dechem dejchly sedumdesáty léta. Nechápu, jaxe tam může smažkám na partyes líbit. I když na fetu se jim tam asi líbí. A ten mizernej support. Žádnej výčep nic. Kromě báru tam byly akorát sražený stoly, na kterejch nějaká ženská prodávala rozlejvaný limonády a lahvový piwo. Obojí dost zasraně drahý.
Stala se mi tam fšak hustá story, kerá mě vyloženě potěšila. Asi v půlce Fixy sem se rozhod jít ubalit špeka. Taxem dorazil do haly, kde sem si sed ke stolu na křeslo (mimoxodem taky aspoň sedumdesátý léta), a na desku vyndal všechno to svoje nádobíčko. Jaxem byl mírně přihouklej, tak mi to všechno docela dlouho trvalo. Drolení materijálu, příprava filtru a vlastní smotnutí. Babral sem se s tím špekem fakt dost dlouho, přičemž mi nakonec vypad filtr z rakety (což je naprosto trapná situace jaxvině), takže sem ho tam musel opatrně dát zpátky.
Asi půl minuty potom, co sem filtr dal tam kam patřil, přišli ňáký lidi (chlapík se swlečnou) a povídali si spolu. Říkali si, jak půjdou ještě kalit, že jim zůstala nějaká medovina. No moc sem jim nevěnoval pozornost, protože sem zrovna olízával lepidýlko na papírku. Jenže jak máte tuhle činnost za sebou, tak dodělání špeka je už jen estetická záležitost. Periferním pohledem sem si všimnul, že na mě koukal, taxem nastražil uši a soustředil jsem se na hovor. Já vím, že se to nedělá, když vono to jinak nedá. Prostě poslouchat cizí lidi je někdy děsně zajmavý. Takže sem špeka finišoval. Udusal jsem ho filtrem z cigára, který posloužilo jako zdroj tabáku, opálil přebytek papírku a na rozšířený konec sem udělal takovou malou čepičku. No prostě, neumím žádný krásný džojnty, ale tenhle se mi docela poved. Jaxem teda tak končil, taxem zaslech jak tem maník říká tý svý slečně: "Vidělas to, to bude asi ňákej frajer, co balí aspoň deset džojntů denně," což mě teda potěšilo jaxvině, takže jsem decentně popad zbytek toho cigára, léžerně ho zapálil svým novým zapalovačem, zvedl se a odešel.....

Ohóóó, Kristijáne díky za zápis do náfštěvní knihy. Moje matka taky dostala po operaci ňákej fet. Nebyl to žadnej syntetickej koks, ale nýbrž kus poctivýho morfija... :))) A podle toho co mi vyprávěla, se jí to taky pjekně líbilo...

Vlastně ani nevím jaxem se dneska dostal do ústavu. Celá ranní cesta byl takovej male mikrotrip. Všechno proběhlo jen díky bezvadně fungujícímu podvědomí, takže sem se nemusel zabejvat takovejma věcma jako je korekce chůze, sledování chodců a nebo automobilů. Můj mozek se prostě přepnul na autopilota. A myslím, že to tak zůstane až do večera.

Jo, a právě sem na sebe pustil něco čerstvýho vzduchu, protože sem wotewřel wokno... :)))
Já si smažím jako řízek

19.11. 2001 11:54 - HOWNO HOWNO, NA ZEMI JE HOWNO. - JiMMYho báseň

Boha jeho. Já se ale v sobotu ráno zeblil jak shackal. Ano, i já se občas dostanu do stavu neslučitelného s normálním chováním. A po dlouhé době to nastalo z pátku na sobotu. Tak nějak mi nesedla večeře, což bylo kuře s bramborama. Sice to nebylo tak hustý, abych musel cedit kref díky nárazům například o automaty na lístky, ale i taxem si to fuckt hustě užil.

To sem se v pátek kolem osmý vydal do našeho místníhu pubu, kde již oxidovalo několik mých známých. Kromě obvyklé zábavy, jako je pomlouvání jiných lidí, či vzpomínání na školu sme taky hulili a lemcali pivo. Celkem pohoda, žádnej stres. Něco decentně před půlnocí sem byl pozvanej na špeka. A musím se přiznat, naprosto mě odrovnal. Ještě sem totiž letos neměl halušky (samozřejmě po hulení... :)), táxem si je pořádně užil. Nejdřív sem si hučel. Čím dál víc. Dokonce, když sme pak šli na závěrečnýho špeka, musil jedno kolo vynechat, protože to začínalo bejt celkem vostrý. Předměty začali vydávat zvuky. Tákže to v praxi vypadalo tak, že když sem šel po ulici nach haus, tág popelnice vydávali jinej tón, ploty vydávali zase jiný tóny, výkladní skříně si něco industriálně ševelili, takže mi to ve finále připadalo trochu jako Time Machines od Coil. Což, ti kteří znají, jistě ocení jako pořádnej mazec. No a vzhledem k tomu, že sem to měl v reálu, táxem pochopitelně neměl strach a halušek sem si užíval. No, to že se trochu vlnily dlaždice na xodníku bylo nakonec celkem až nezajmavý a nudný.

A paxem došel domů. Podařilo se mi odemknout, zamknout, svlíknout se a lehnout si. Asi tak pjet minut sem ležel, postel děla houpity hou a já začal cítit, že to není až tak v pořádku. Zvedl sem se, domotal se do kuchyně ke dřezu a předklonil se. Chvíli sem si říkal, že je to dobrý, že to asi ustojím, ale že bude hodně trapný, když se ráno probudím v kuchyni na zemi. Ale to mi připadalo jako maličkost. Páxem sem poblil. Blil jsem jako šakal, naprosto ve tmě, akorát vím, že se mi podařilo nahmátnout kohoutek a pustit vodu. Vždy, když sem si říkal, že už nemám co vyblejt, taxem se narovnal a zase se poblil. Naprosto nevím jak dlouho sem tuhle legraci dělal, ale když už sem se cejtil jakžtakž, taxem se odhodlal rozsvítit světlo. Blick. Naštěstí sem se pozvracel jen do dřezu, a nejsem si jistej esli mám čtenáře zatěžovat popisem mé natrávenené večeře (pro zvědavce - kousky masa byly pjekně do běla a brambory byly na kashi), ale každopádně,v okamžiku kdy sem ji uviděl, táxem se poblil znova. Takže sem ještě xvilku takhle pjekně zvracel, abych nakonec uznal, že bych moch zkusit jít si lehnout. Což sem udělal a ještě mě napadlo, že by bylo hustý kdybych se posral, nebo nedejbože, poblil ještě ráno při úklidu mého nočního řádění.

Vstával jsem asi kolem půl jedenáctý a při obhlídce škod sem naštěstí zjistil, že se až tak nic nestalo, kromě poblitýho dřezu na nádobí. Táxem to tak nějak uklidil a šel si dát piškoty.

Tak to byl můj hustej wejkend. Tajně doufám, že se zase aspoň rok nepobliju. Jinak doufám, že ste ocenili JIMMůf poetismus. Měl dneska ňákou romantickou xvilku, tág mi poslal krásnou říkanku, která, jaxte si všimli, zkončila v názvu dnešního dne. Nevím přesně co tím xtěl básník říct, ale sami dobře víte, že myšlenka se dá najít ouplně fšude... :-))

Sobotu sem ztrávil nad novým enginem deníčku. Začínaj se moje představy pjekně rýsovat, takže sem sám zvědavej co za psychedelii mi z toho vypadne. :)) No a v neděli sme s rodinkou po dlouhý době zajeli k babičce s dědoj. No docela sem se nasmál, protože když sme přijeli, tak první co mě zarazilo byla popelnice s modrejma soustřednejma pruhama. Koukal jsem jako blázen, říkám matce "tý jo, babička má ňákou luxusní popelnici", a když nám babička přišla votevřít, tak samozřejmě první řec padla na modrou popelnici. Takže sem se nakonec dozvěděl, že babička cosi natírala (ona vůbec ráda natírá a staví, rozumí totiž všem těm há překladům a í překladům a všelijakejm jinejm stavitelskejm nesmyslům) a prostě ji zbyla modrá barva, tak s ní natřela popelnici. Ale musím říct, že fakt výtečně.... :-)))
Poblil sem se jak Shack A'neil

20.11. 2001 09:59 Alló alló, co se staló? Prase, šukal, pes. Óó to není krásné dnes.

Někdo nám na hajzl nainstalowal mejdla. Jsem zvědav, za jak dlouho je někdo ukradne. Možná... že už dnes večer.

Vlasně ani nevím, vo čem bych měl dneska psát. Zatím se ještě neudálo nic, co by vybovočovalo ze zážitků běžného trapného dne. Takže možná, že by někoho mohl zajímat můj včerejší boj se replikací databáze z klienta Lotus Notes na server Lotus Notes. Kromě takový zábavných okamžiků, jako například byla expirace mého certifikátu či mé částečné nepochopení celé filosofie systému, jsem nad tím ztrávil asi tak tři hodiny, abych nakonec zjistil, že veškerá práce, kterou jsem provedl v databázi je celkem na howno, protože sem nemel k dispozici šablonu. No a co s tím může vzniknout za problémy nebudu rozepisovat, protože by to bylo na skripta a já tomu skoro vůbec nerozumím. Akorát podstatná je informace, že by mi ta šablona přeplácla moje změny v šabloně databáze, takže by se pak dotyčnej divil, proč sem mu psal mejla, ale nic sem nezměnil. Hownoght.

Možná, že bych se měl akorát zmínit wo tom, jak mě obtěžoval úxyl. Možná, že čekáte nějaký hustý zážitky, třeba jako že na mě vytáx péro. Tak dobře. Minulej tejden du v pondělí na vlak. (snad sem o tom nepsal.. :)) Čekám. Čekám. Stále čekám. Prostě furt čekám na vlak. Tu najednou přijde xlapík, lidově nazývaný kentus či somrák, a jestli nemám praxy. No vzhledem k tomu, že sem byl před žoldem a naprosto out of money, taxem řek, že ne. A stejně bych mu nedal. Taková sem svině. A druhej den zase čekám, čekám a čekám. A tu najednou "šéfe, neměl byste ňáký drobný?" Sem se wotočil a tam ten samej týpek. Xvíli sem koukal a paxem se ho zeptal, esli si jako ze mě dělá prdel či co. Koukal na mě, a pak mu asi došlo, že se mě už ptal včera a odklusal. Jo, get psyxed....

Kruci, tohle me pobavilo jaxvině: Nevedela holcicka ze probiji lampicka ted uz to snad chape kdyz na hrbitove chrape.

Hmmm.. Zejtra si z aktualizace nebude nejspiš nic nebude, protože náš vrátnej je fallus a jde na kontrolu ke třem! doktorům, takže budu sedět nejspíš celej den na vrátnici. To budou kurwa narozky, asi se tam nejspíš ožeru a zhulim...
S českými drahami za hranice sluneční soustavy

21.11.2001 08:50 - Dneska mi zase xodí, zdá se, ICQ


Hehe. Na vrátnici nesedím. Naštěstí se zwrátila nemocná náhrada, takže mám celej den wolnej. Jupí jou!

Jistě ste si fšimli, že jsem dneska spustil novej engine deníčku. Silně doufám, že je to verze k lepšímu a spokojenějšímu, i když si myslím, že bude s některejma browserama potíž. Hlavně asi s mozillou. Jenže mě to nesere a hlavně si teďka píšu krypt pro detekci browsrů, takže se časem pokusím vychytat nějaký ty optimalizace, ale věřte mi, že se mě do toho vůbec, ale vůbec nexce... :-)))
Zatím taky nejsou ještě přelitý některý rubriky, jako fotogalerie a ták. Udělám to postupně, protože sem si chtěl deníček spustit k dnešnímu dni a poslední tři dny jsem přelejval data jako blázen. A nebyla to žádná velká prdel. :-(

Kromě toho, že sem byl teďka na hazjlu, a mimoxodem to bylo celkem na howno, se nic nestalo. K mému přeqapení jsou mejdla pořád na svých místex, takže to znamená, že je ještě nikdo neukrad.
Též sem ubalil špeka a čekám esli se někdo staví. Esli ne, taxi ho dám sám... :)))

12:23 - Tak mizím na zwrátnici. Táákže lec gou do novýho vagine... :))

22.11.2001 09:23 - SERE MĚ OPĚT D2.CZ A CELEJ TEN NIXNET


Fakt nexci bejt nijak paranoidní, ale asi 12 hodin poté co jsem fčera nahrál novou verzi deníčku přestal fungowat. Zcela nepochopitelně při uploadu souborů se fšexny, který končej na .html nebo .php zkrátěj na nulovou dýlku. A nevím proč. To že se do toho indexu nenahraje reklamní kód není můj problém, ale KURWA PROČ SE TO ZKRACUJE???? Dneska budu hledat novej freeweb, kde bych si mohl sajty umístit. Takže, kdyby ste se nemohli dostat na můj web, tak mi buď pošlete mejla a já vám v případě změny adresy určitě odpovím a nebo občas sledujte board na koukat.cz, tam taky o změně hodím mesydž.
Prostě a jednoduše mě to sere. Taková "drobnost" jako je nefunkčnost denně aktualizovanýho webu dokáže pjekně nasrat. Ještě klika, že velký hax()r JiMMY přišel na způsob jak to zkracování fajlů oxcat. ÓÓÓ DÍKY TI JIMME! :)) Jenže sem tohle řešení nebude možný propagovat častějc, protože esli to přestane fungowat každou půlnoc, tak to bude pjekně v prdeli. No a vzhledem k tomu, že asi před měsícem a možná í více mi Bobíno přislíbil, že by mohl bejt deníček součástí stránek RKlubu, a že se stále nic neděje, taxe radši zdržím komentáře. Nemám na to nervy, rozčilovat se furt qůli kdejakem zhovadilost. Kurwa, já fakt nejsem vůbec nasranej, ne vůbec. Mám strašnou xuť někoho zabít....

No BAFe, díky za básničku do náfštěvní knihy, je hustá... :)))

GanjaMille, taky sem přemejšlel nad tím, že by mohly bejt nový záznamy nahoře, jenže pak je otázka, proč na koukat.cz taky neuděláš board, kde budou nejnovější zprávy nahoře... :)) Prostě výsledek mého špekulování byl takowej, že taky nikdo nepíše knihy od konce k začátku. Kdyby sis psal deník do sešitu, tak taky píše chronologicky zasebou, ne??? Tákže prostě je to ták a ne jinak, proto dávám nejnovější události na konec... :))) ehehe...

Jo, takže v čem by mohla spočívat moje paranoja?? No, že se někdo pokouší zničit moje obnažení na internetu. Možná, že kdosi nesouhlasí s propagací drog, úxylnejch myšlenek a táák. Což je hrozná blbost, že?? Vzhledem k tomu, že funkčnost d2.cz a celýho systému nixnet je značně rozkolísaná, tak du hledat náhradu....

Zvoní. Je 10:30. Fčera sem koukal na Nepřítel před branami. Docela hustej film. Tolik přímejch zásahů do hlavy během dvou a půl hodiny sem ještě neviděl. Mrd. A jeden němec bez škeble. Mrd tam a zase další rusák bez škeble. No, některejm hlawa zůstala celá, až na takový to třetí woko mezi wočima... :))
No a paxem viděl americkej film "Kult hákovýho kříže". To byla teda hrubost největšího zrna. Na to by se měli dívat fšixni skinedi a fašouni povinně. No a hlavně už sem poxopil, kde velký guru a velitel největší haxorský církve JXD získal informace, že skinhedi sou homosexuálové, kteří sou drsný jen qůli tomu, aby si mohli drsně zapíchat.... :)))

Zrowna teďka se mě ňáký studenti ptali v jakým formátu MS Word ukládá dokumenty, protože je děsně zarazilo, že 20stránkovej dokument zabírá 2MB. No mě to ani nijak moc nezarazilo, protože mě to nepřeqapilo.. :))

Fčera sem si musel dát špeka sám, protože fšixni, který sem potkal si ho dát nextěli. Což mě vůbec nijak nepřeqapilo. Ale musím fšak konstatowat, že nesnáším svátky, narozeniny, a to jen proto, že vám každej připomíná, jak to letí, že vloni vám bylo wo rok míň, a že teďka to poletí ještě ryxlejc. jako bych to, kurwa, nevěděl sám. Je to hustej pocit. Čím sem starší, tím mám pocit, že všechno letí čím dál tím víc zběsilejc. Když mi bylo 16stnáct, taxem si jasně uvědomoval, jak se fšexno vláčí a sere pomalu, teďka už ne. Až mi bude sedumdesát, tak asi nejspíš budu ve vlaku vstávat o dvě zastávky dřív, abyx stih vystoupit, nebudu si sundávat během dvou hodin v hromadný dopravě klobouky, protože se to časově nevyplatí. Prostě, lidi mám vás rád, proto bděte, ale kurwa mi nepřipomínejte, že stárnu. Já hulím, abych se toho zasranýho pocitu zbavil, a každej mi to připomíná. Díky za každýho novýho špeka.

Ale co nejvíc nenávidím.... Chtěl jsem se tomuto tématu vyhnout, ale vzhledem k tomu, že nabírá na zoufalé aktuálnosti, to musím zakřičet do celýho světa:

NENÁVIDÍM VÁNOCE!!!!!


Tuhle hnusnou barvu jsem zvolil záměrně. Jelikož fakt nemám vánoce rád. Ne proto, že (vložka: Právě sem viděl na Vivě nový video wod Majkla Džexna. Ne že byx ho mel rád, ale podíval jsem se jen qůli tomu, abyx viděl jak vypadá. No nevim to, protože ho neukázali. Swině) bych chtěl nějak zneuctívat tenhle svátek, ale to jak je zdegenerowanej. Serou mě fšixni ti televizní Santa Klausové, ty zasraný reklamy o tom, že mám bejt právě teďka šťastnej, a že je nejlepší koupit dárek právě wod nás, protože my sme ti nejmenší sráčové. Prostě mě sere, jak vlastně celá tahle společnost (teda určitě jen většina), že na svý bližní sere, že akorát pod vlivem medyjální masáže napravujou svý hříšný skutky, na kterejch stejně někdo vydělá. A je jedno esli je to církef nebo ňákej byznysmen. Fšem de jen o jedno a je nepodstatný jestli se tomu říká víra nebo prachy. Takže tohle mě štve a to dost. Štve mě jednotná výzdoba měst. Ty unifikovaný ozdoby, který vysej na sloupech, ty posraný barevný žárovky, stejný města, stejný lidi, stejný tváře, stejný sračky. Skoro jako by většina lidí zapoměla, že uvědomění si svejch blízkejch je o něčem jiným, než jednou za rok vykoupit zlý skutky náfštěvou šopu či zavoláním na ježíškovu infolinku. Tak takhle já cejtím vánoce, možná že by mě označili za fundamentalistu či tálibánce, já nevím, ale já prostě na tyhle svátky seru.... Jo, a dárky sem ještě nenakoupil...

Právě volal kámošx esli nejdu na špeka.. YUPEEEEE....

23.11.2001 08:29 - Bude nám hrabat listí


To Majkl: Diq za narozeninový blahopřání, udělalo mi děsnou radost (stejně jako ty ostatní :))), protože je fuckt děsně originální. :)))
Jo, vánoce nesnáším. Možná, že byx mox jít zase na tripa jako před dvěma lety. Pjekně před štědrým večerem půlka papíru a paxi na štědrej den ulítávat na fialovějch flekách nad televizí. Jo, tomu sem říkal barevný vánoce... :))) Což mi říká, že špeka si dám taky, a nafštívím rodiče, hlavně qůli tom, že dostanu nažrat a nebudu muset celej večer skuteč hlady.

Prostě, nenáviděné vánoce bych navrhoval zrušit a jakékoliv projevy oslav a jakejkoliv kousek uříznutýho smrčku bych trestal pořádným nářezem. Kurwa, zrowna sem xtěl ještě poznamenat na téma vánoce, ale zničehonic sem to zapomněl. Tak na to seru....

Dostal jsem wod Huga taky přání k narozkám plus originální foto Pentagonu. Takže koxejte se Hugovým vydařeným kouskem (fčetně komentáře):


Jinac to vpravo je pentac a to vlevo je pentagon city, ci co a to uprostred je blby slunce, ktery melo bejt schovany za tym hustym dymem, sakra ;-), asi to budou muset do nej napalit znova, ale to uz ja bude stat a fotit po slunci.


No, takže sem teďka asi hoďku hrabal listí. Jo, je to zábava, hrabat se v bahýnku a v ňákým posraným mokrým listí. Sere na to dneska....

No, mi to nedá abych ještě něco nepřipsal. Kromě toho, že sem viděl plagát s nápisem "Koncert proti drogám", což je podle mě blbost. Jak může bejt koncert proti drogám. Stačí si dát špeka a hnedka pochopíte, že je něco špatně. :))
No druhá zajmavější věc. Hulení a qalita osobnosti. Po hafo prohulenejch letech sem zjistil, že neplatí rovnice "hulič=automaticky děsnej pohodář a fucker". Zcela logicky je to blbost, protože hulení neudělá člověka automaticky lepším (což už sem tady určitě psal), hulení může pomoci najít cestu k jistému způsobu sebeovládání, ale když je někdo debil tak je prostě debil a nic z tím neudělá ani kouzelnej stařeček. Tzn., je-li na dveřích napsáno "Zákaz masturbace", tak je prostě zákaz masturbace. Ne to je zcela logický? Tzn., že masturbuje-li někdo za dveřmi a přijde-li někdo, kdo řekne, to není dobrý si tady honit ptáka, mohli byste přijít k ourazu, může to bejt dobře míněná rada, že je na čase přestat. :-)) A to že jsou lidi, kteří to zjistěj i bez toho, aby jim to musel někdo bonznout, je zcela jasný... :-))) Prostě a jednoduše, hoňte si lidi svoje pohlavní orgány doma a ne ve škole... :-))))))) (No, kdybyste to náhodou nepobrali, taxi z toho nic nedělejte, nejste sami.. :-))

26.11.2001 12:42 - To byl ale wejkend


Teda, to byl ale wejkend. Nejdřív v pátek. Sem si řek, po dlouhý době, že bych si mox konečně apgrejdnou kernel. Taxem si stáhnul čerstvou 2.4.15 a jal se ji přeložit. Všexno f pohodě, dokud sem se nepokusil rebootnout. Ve xvíli, kdy přišlo na řadu LILO, se mi wobjevila hláška "LIL-" a to bylo fše. Sem byl pjekně nasranej, protože bootovací disketu sem měl doma, taxem si snažil pomoct sám. Samozřejmě, že se mi to nepovedlo a zbytečně sem woxidowal na ústavu až do půl pátý. Až dnes ráno, jsem to zase dal do pořádku.... V ouvozofkáx...

Celej páteční večer jsem pálil cédéčka, zálohovaní účetnitctví pro moji matku a tág. Touhle zábavnou činností sem zabil celej večer, paxem xvíli pařil jednou výtečnou gamesu. Po dlouhý době zase něco co mě xytlo..... Prostě a jednoduše mám rád hry, kde je hlavním úkolem zničit fše co se aspoň trochu hejbe.. :)))

A f sobotu.... Jel sem pracovně pryč, abych se pak večer zhouknul v Xrudimi v eRku. Což mi připomíná, že sem slíbil Bobínoj nějakou hustou kritiku. Taxe na to budu muser večer vrhnout. :) Ale jó jinak moc dobrý. Myslím, že sme se celkem dobře zhoukli, protože Hugo s M. se tak nějak kolem půlnoci odpotáceli zaklesnuti do sebe. Jo, doufám, že někde cestou neumrzli. Ale vzhledem k tomu, že xvíl předtím pobíhali po venku jen v tričkách, tág to bylo asi v pohodě.... :))

Abych se v neděli ráno vrátil v půl sedmý domů a šel spát. Docela sem to potřeboval, protože takový ponocování není na moje nebohý starý kosti už to nejlepší. Odpoledne sem šel najíst a rozhodl jsem se taky, že naistaluju to nešťastný jádro 2415. Boha jeho, ztrávil sem nad tím asi pjet hodin, než sem konfiguraci dostal do stavu ve, kterej sem xtěl mít. Takže sem potom nainstalowal nový KDE 2.2.2. Což bohužel nebyl šťastnej nápad, protože z nezjištěné příčiny fungovalo po přihlášení pod rootem ouplně f pohodě, jenže já pod rootem pracovat odmítám, proto sem narazil jaxvině. Když sem se přihlásil jako normální user, táxe to fšexno zpomalilo tak, až bylo KDEčko k nepotřebě. Proto sem ho downgrejdowal zpět na 2.2. Jo, a paxem si fšimnul nějakejch hlášek, který se vobjevily po rebootu do novýho jádra. Měl jsem takowej divnej pocit, že je něco špatně. Jo, a taky že jo. Když už sem se na to fšexno vysral, taxem se ještě podíwal na Net esli mi náhodou nepřišla ňáká počta, a z hrůzou sem zjistil, že nejsem jedinej, kdo zjistil, že ta 2.4.15 je ňáká nemocná. Takže sem si stáhnul 2.4.14 a snad bude f pohodě.

Docela se hustě oxladilo. Zima už je nejen přes noc, ale i přes den, takže se nedá bejt venku moc dlouho. Akorát tak na špeka. Pokud se mi do tej zimy xce. Čet sem teďka někde v lidovkách (tuším) ňákou přílohu o školství, resp. přílohu věnovanou devátejm třídám. Á táxem si vzpomněl na dobu, kdy sem byl v tom věku a zpětně sem si uvědomil, že hláška "mládež se xce natolik odlišovat, že sou fšixni stejný" je naprosto pravdivá. Je to docela zajmavý, každej si tím věkem puberty a revolty vůči svejm rodičům projde a zdá se, že ani nikomu nevadí, že hlavní čím se odlišuje je míra blbosti. Prostě, zpětně promítnuto, byl jsem najivní jako debil, choval sem se jako magor a oblíkal se jak kretén. Jenže možná, že je záměr ve vývoji, protože, když mi je o deset let víc, taxi můžu říkát, že nejsem takovej čůrák jako dřív.... :)) A nebo sem ještě větší, ale zatím si to neuvědomuju.... :)))

Hlavně pozitivní přístup.
27.11.2001 10:34 - A nebo negativní?


Moc přemejšlím.
Někdy mě ty stavy doháněj k celkem hustejm zážitkům. Teda fakt nevím esli se to někomu taky stává, ale zjistil sem, že v noci (za tmy) myšlenky prouděj mnohem rychlejc a hlavně nejsou rušený okolním šumem. Vším tím provozem, lidma a jiným svinčíkem. Takže třeba dvacet minut (a aj dýl) prostě nemůžu usnout a furt musím nad něčím přemejšlet. Mnohdy sou to děsný kraviny. Jako například včera.

Taxem nějak špekulowal esli je rozdíl mezi egoistou a sobcem.Přišel sem na to že je. Egoista je totiž ten, pro kterýho je osobního blaho na prvním místě, nikoliv však za cenu poškození vztahů s okolím. Od toho je tu totiž sobec. Uvedu názorně příklad:
Egoista získá nějaké materiály, které jsou potřeba ke studiu (řekněme, že si nechá od kamarádky okopírowat přednášky). Samozřejmě se to rozkřikne a hned za ním choděj kamarádi, esli by jim to nedal okopírowat. Egoista (poznámka: myslím, že sem dal telefen někomu, komu sem neměl. sou prostě lidi, který si myslej, že když si s nima dáte špeka, že to znamená ve vzájemném vztahu něco mnohem víc, což je samozřejmě blbost.) má samozřejmě radost, že získal něco co ostatní nemaj, nejspíš bude chvíli přemejšlet esli se má pracně získaných materiálů vzdát, ale nakonec se rozdělí, protože není sobec. Kdežto sobec, ten když sežene nějaký zajmavý věci taxe nerozdělí (teda pokud mu z toho něco nekápne - třeba syfl) a dokonce se bude rozčilovat (v případě, že nějaký jeho známý bude mít něco co nemá a nerozdělí se), že se s ním dotyčný XY nepodělil. Jo, takže co z toho vyplývá? (zvláště pro mě :)) bejt egoistou je fajn a príma, dokud tím netrpí vaše okolí. Pokud ste svině a sobec, tak by to stálo za zamyšlení, jenže problém je, že si to jako egoista a sobec neuvědomíte... :))

Tož to byla troxa philosophie.

Jináč fčera xcalo jaxvině a ještě to ke fšemu ouplně neskutečně namrzalo. Sem vylez z vlaku a málem sem sklouznul pod koleje. Takže sem sem pak "potácel", abych nespad. Myslím, že moje specijální ledová chůze vypadala, jako bych se byl posral. A dneska ráno sem vylez z baráku, sucho a zima. Po hafo minutách, kdy sem dojel (samozřejmě, že vlakem a na místo určení :) sem zjistil, že fšude vokolo je sněhu jak nasránu a zatím ještě drží (11:19). Kéž by ryby mluvily, protože pak by se nasrali, že zase nastane holokaust vánočních kaprů. To je zajmavý, každýho sere, že se zabíjej lidi, ale nikoho nesere, že každej rok je zahubeno několik milijónů tzv. vánočních kaprů a krocanů a jiných nebohých zvířat.

No což mi přípomíná, že bych si měl zareagovat na naklonování lidského embrya. Amerika je hodně divná země, sice zakázali klonování lidí, ale ne v soukromých firmách. To bylo jasný, že dřiv nebo pozdějc to někdo udělá. Přeci jen, je to lákavej byznys. Jenže mě zaráží jiná věc. proč se směj klonovat zvířata a ne lidi. To je lidskej tvor něco víc než zvíře?? Kdo má právo to posoudit. To, že mluvíme a možná myslíme ještě neznamená, že sme něco víc. Někdy mám pocit, že lidi sou spíš míň než víc. Teda aspoň podle toho jak používaj mozek.
Osobně sem pro to, aby se lidi klonovali. Když se můžou ovce, velbloudi nebo mouchy, tak proč by nemohl bejt naklonovanej i člověk. A na církef bych se vysral, stejně do toho nevidí a jejich myšlení je dva tisíce let starý. Co je to oproti milijónům let, který tady jsou švábi.... :))

Sou tady případi. Byl sem na obědě a normálně jeden z týpků recykluje párátka. Sem koukal jako bláázen, nejdřív se pošťoural v zubech a pak ho zabalil zpět do papírového obalu s tím, že ho doma umeje. Prej se takhle párátko dá použít i třikrát. No, esli si myslíte, že je to ftip, tak to sem si taky myslel, jenže vím, že jinej případ si zase na obědy nosí svůj vlastní příbor. Pjekně v pouzdýrku......

Update 15:54
1) Sněží tu jaxvině.
2) Piči, mě ti Amerikáni začínaj líst pjekně krkem. Fakt nevim co je to za odvahu jeden z nejxudších států na zemi odříznout od sítě. Boj proti terrorismu ano, ale proč proti nejchudším zemím. Proč nevytánou do boje třeba proti Číně, která taky cenzuruje přístup xíti, zatýká politický odpůrce a likviduje Tibet?? Fakt, nevím, ale varianta, že jde jen o prachy je jediná, která mě napadá....

Update 16:33
Tak už nesněží. Zato ňáký inteligentni na hřišti hrajou fotbal. Fakt nexápu jak viděj na míč.
Jináč se musím prohlásit za debila. Du po schodech. eSeSeMeskuju. Tma. Hodně schodů. Pocit, že tady už schody končej. Bohužel, končej asi o 5 schody vejš. Letím jak magor. Rozplácnutí se o xixtem o podlahu, zbytek těla se válí ještě na sxodišti. Prudká bolest v koleni. Něco teplýho mi stejká po holeni. Kurwa, asi kref. "Já debil". Hlavně nepouštět mobila a dopsat zprávu. OK davám v leže na zemi. Fakt si zasloužím kulku mezi voči.... :-)

28.11.2001 11:08 - Feferonky na Santu Klause


Na ja, tentokrát je náfštěvní kniha mírně feferonková. Feferonky sou hustý, jenže sou táák zasraně dobrý, že za to posrání pak stojej. Podle mě je to stejně jen o zvyku. Čím víc jich žerete, tím míň máte problémy s prdelí... :-)

Jo, Majkl položil správnou otázku. Co sem dostal k narozkám. Mám pocit, že ňáký boty a mikinu vod rodičů, a ňáký hulení. Ale jistej si tim nejsem, protože si to už nepomatuju. Většina těhlech fikanejch dárků vyšla nejspíše mými ústy, když sem se minulej tejden zeblil. Jo, ale stálo to za to... :))) (poznámka. a to už musí bejt hodně hustej dárek, aby mě wodkrosil :))

No jináč teda newím esli ste dobře pochopili moji novou anketu, ale kdyby náhodou ne, tak vězte, že pokud si myslíte, že je více zprávných odpobědí, tak je můžete zaškrtnout... ;-)

Jéje. Já se zase rozsosal. Sem si naistalowal Direct Connect, respektive podařilo se mi konečně rozxodit linuxowou verzi a sosam si Hellraisera 3. Myslím, že mi do večera dojde místo... :))

No jinaxem se vrátil z oběda. Měl sem bramborovou kashi, tři wokurky a ňáký předemletý vysmažený maso. Je mi jasný, že je to na hovno, ale co se dá dělat. To však není to důležitý. Před jídelnou byl přivázanej ňákej bobik. To by nebylo až tak zajmavý, protože bobiků bejvá před jidelnama hafo, zvláště těch co patřej důxodcům. To co mě zarazilo bylo to, k čemu byl přivázanej. Nebohej bobik byl totiž špagátem propojenej se dvěma berlema, který byly pohozený na lavičce..... :-))

Musím končit, pudu za xvíli domů ánžto musim vydělávat penízky, aby bylo za co fetovat...

29.11.2001 10:10 - Přišel sem, viděl sem, zhulil sem se.


Ach jo. Další nový den do sbírky. Všichni sbíráme dny svýho života. Někdo si nasyslí sto let, někdo to vzdá po pár letech. To je jednoduchý. Takže to, že dostáváme něco do vínku je pěkná blbost. Prostě co si kdo neukradne to nemá. Při pohledu na lidi, jejichž život se točí okolo práce -> peníze -> nákup -> televize -> kurwa, prachy došly -> práce, je mi šouflo, ale z jedný strany, maj to snadný jaxvině.

Včera sem pařil Wolfensteina a paxem si šel lehnout, abych čuměl na týfku. Dávali cosi o Jiřím Wolkerovi a docela sem se u toho bavil. Byl to husťák, zvláště jeho básničky, který napsal těsně před smrtí byly hodně syrový, ale fajn. Co mě všal děsně rozesmálo byli ti historici a literární kritici. Všichni byli takový out of reality, opření o starý stůl, v pravé části záběru rozsvícená lampa ze dvacátých let, poteměno, ponurá muzika a děsně hustý žvásty. Takový hodně moc inteligentní. Ve finále mě rozesmál týpek, kterej vytáh z krabičky Wolkerovy hodinky a strašná relikvije... :) Silně mě to připomělo, když se na Václava vyndavá ve svatovítský katedrále vaškova lebka s korunou. Sláva jaxvině, všixni ji líbaj a tág podobně...

11:05 - Asi sem se zhulil. Byl tu kamosch, že jako pujdem na špeka. Taxem šel. :))
Sme se bavili vo zubařích a já si vzpoměl, že na půdě privátu leží předválečná šlapací zubní vrtačka. Esli někdo víte, jaký to je šít na šlapacím stroji, tak určitě správně tušíte jak je těžký udržet šlapací rytmus, aby se stroj otáčel konstantní ryxlostí. A při tý příležitosti sem hodil vzpomínku, že sme našli u mý babičky na půdě ňákej starej indijánskej woštěp, páčto ňákej můj praděda byl námořníkem a v druhý půlce devatenáctýho století sjížděl všelijaký cizokrajný moře. Strašně mě baví číst korespondenci, kterou posílal domů, páčto sou tam hlášky jako třeba (kurwa, se ňák setmělo):
(pohlednice z Káhiry s pyramidáma) "Zrovna kotvíme už druhý týden v přístavu v Káhiře. Zuří tu cholerová epidemie a zemřeli nám tři plavčíci. Čekáme až choleta ustoupí a úřady nám povolí odplout."

Takže ze svejch cest přivez spoustu věcí, voštěpy, motejly ve skle, nábytek a ták. Jenže za to století to příbuzenstvo rozkra... ehm rozebralo, takže už z toho skoro nic nezbejvá... Až na ten woštěp... :)) Sice má zrezivělej hrot, ale na propíxnutí by stačil v pohodě.

Update 14:08 - No, pokud máte fikanej browser (hlavně ideálně Konqueror a nebo v horším případě IEčko.. :)), tak pokud se vám podaří vymazat všechny keše a historie, tak by se vám vedle boxu pro zadávaní URL měl objevit takowej modrej flek.... :))

30.11.2001 10:07 - Ka (kurwa, jaký Ka?? co sem tím myslel??)


Ty jó taxem se byl zase vysrat. Ať dělám co dělám, pořád je z toho howno.... :))

Včera sem se díval na dvojce wod wosmi hodin na dokument "Peklo na zemi". Tuším, že to natočil Jasný (nebo jaxe menuje), a bylo to vo českejch občanech, kteří přežili holokaust. Kurwa, stejně je mi na blití z toho, co si lidi dělaj navzájem. Prej nejvyspěleší tvor. Chacháááá. Taková kravina. Jaxi může ňákej user vo sobě myslet, že je nejdokonalejší. Tenhle dokument by opět povinně měli vidět všichni fašizující xixti, jenže by jim to nepomohlo, protože sou to většinou trubky blbý.
Naprosto mě fascinovala vůle těch lidí přežít, dokázali posunout hranice lidských možností za lajnu, na kterou se skoro nikdo z nás nedostane. Drsný bylo, jak dokázali fašouni dotáhnout likvidaci lidské bytosti na tovární hranici. Nic víc, nic míň než továrny na smrt (což stejně už vymyslel někdo jinej). Říkal ňákej chlapík, že celý ty roky v koncentráku ho držela myšlenka, že všechno přežije, půjde po německý vesnici a uvidí maminku s dítětem v kočárku. Že přijde k tomu kočárku, udělá "ťuťuťu ňuňuňu" a pak dítě vytáhne a mrští s ním o zem. Ouplně absurdní nenávist mu pomohla přežít v absurdní situaci. Prostě muselo se to vidět celej ten dokument dokázal, že "nejlepší" scénáře píše sám život. Nikdy by žádnej pisálek nenapsal nic pocitovějšího, než jsou výpovědi lidí, kteří přežili svoji smrt.... :-(

Koukal sem na statistiku hlasování a mám pocit, že ňákej provokatér odklik, že santa klauz je nejlepší xlapík. Samozřejmě, jsem tolerantní, cizí názor taky názor, ale TY DEBILE! CO SI O SOBĚ MYSLÍŠ!!!!???? :-)))

No jináč jedu zejtra do Prahy kalit, takže se mě už nexce dneska nic psát.. :)) tož hezkej weekend...

MOUdREJ NAViGátOR
[CNW:Counter]