kurva shromáždění

** update 19:58 tak domovní schůzi svj mám za sebou, dostal jsem hromadu plných mocí, vychlastali sme nějaký kozlíky v plechu a dojeli tequilu.

======

** update 11:39 venku byla ráno kosa, dneska a zejtra mám kurva shromáždění vlastníků. dneska šéfuju svýmu domu a vypadá to, že usnášeníschopnou část asi dohromady dám, nicméně z plnými mocemi se pytel neroztrhl. zítra jdu posloužit na shromáždění matce, kde budou dělat zase chaos se stanovama a asi dojde na řvaní ohledně prochcanýho stropu a mé nebetyčné arogance.
kdybych použil zemanovský bonmot, tak bych řekl, že alkáč z hradu ještě nechcíp, babiš už začíná chápat, že prohrál a alena schillerová přestala sázet na internety fotky svých vyretušovaných účesů. jo a taky najednou zmizela hromada podivných účtů vydávajících se za fanoušky korupčního hnutí ano, takže to vypadá na nějakej problém v prchalově trolí farmě.

Boj o Zemanův život: Prezident potřebuje intenzivní péči. „Přestal pít, tělo protestovalo“. Soudruzi z Blesku se s tím neserou a otevřeně hlásají, že Miloš Zeman byl nejspíš nalitej jak sovětskej žok imrvére od požehnanýho rána až do večera.