kouření kouře

** update 13:28 se mi líbí auto, kterým mi ind přiveze jídlo z indický restaurace. takový pěkný, nazdobený, dečky a tak. co se mi moc nelíbí, je pozorovat kámoše, který posledních 20-30let lejou první ligu, jak se to na nich podepisuje. to je hodně smutný.

======

** update 11:31 rád bych jenom napsal, že dnešní takzvaní klimatičtí aktivisté jsou dementi. čeho chtějí dosáhnout, když se přilepí k obrazu? výsměchu? ještě před čtyřiceti lety slušní aktivisté páchali bombový útoky, unášeli podnikatele, sundavali z oblohy letadla a vůbec páchali krutý činy, kterými se chtěli dostat do médií. s příchodem internetu solidně degradoval boj za lepší budoucnost.

Klimatičtí aktivisté se přilepili k Botticelliho obrazu.

======

** update 10:59 vzduch v praze se do rána trochu vyčistil. myslím, že sem sehnal novýho uklizeče baráku. zkusím to do konce roku s týpkem, který se nám stará o sekání a údržbu zahrady. když bude všechno v pohodě a jemu bude úklid vyhovovat, příští rok budeme ve spolupráci pokračovat a ještě mu přidám, protože si řekl o podstatně méně, než byla moje cenová hranice. za mě dobrý.