koloběžkáři všech zemí

** update 11:52 no a kdyby někdo náhodou chtěl, tak si na stan za 2.5 míče může vzít hypotéku s úrokem blížícím se k 6 procentům. Tyvle, takže můj level 5.19% s fixací na 5let z roku 2007 je slušně překonán.

Nový Hypoindex: Průměrná nabídková sazba hypoték v červnu stoupla na 5,71 pct.

======

** update 11:41 stan za 2.5mega s pozemkem 31m2. no neberte to volové všema desíti... tyvle, svět se definitivně posral. ještě před 7-8lety stály chaty v Posázaví 200-300litrů a nikdo je nechtěl. [facepalm emotikon]

image

======

** update 10:18 panu řediteli zdechnula základní deska v notebooku. dnes přijel technik z autorizovanýho servisu s novou. po výměně se zjistilo, že na disku je aktivovaný bitlocker. k jeho aktivaci se nikdo nehlásí a nikdo ani netuší, kde by mohla být zálohovaná kopie šifrovacího klíče. fér den.

======

** update 09:40 prostě chcípněte. Hlavně ty zmrde na elektrokoloběžce, protože na chodníku nemáš vůbec co dělat. Bylo to těsný, zmrde zasranej.

všechno taky bylo sežraný, takže sem si nekoupil bagetu k snídani, na kterou sem měl chuť, ale musel sem pohrdnout obloženejma chlebíčkama.