fuck off škola

** update 14:08 do Sněmovny přijel Babiš a cosi blábolí. Protože mám vypnutej zvuk, vidím jenom obraz, hysterické gestikulace rukama a debilní brýle.

======

** update 12:06 rád bych tiktakerce štěkánce vzkázal, že je blbá kráva křížená s pyčou. Když jsem učil, bylo běžné chodit se studenty chlastat pivo a hulit marihuanu. Nejlepší socializace mladých lidí s vytvářením si učitelský autority. Dneska už by to nejspíš neprošlo.

======

** update 11:11 Pár poznámek k dnešnímu dni:

  • Včera sem byl po delší době v hospodě u voka. Uvnitř prázdno, jeden stůl obsazenej. Venku pár lidí. Hodně smutný, takže sem se zlil a zhulil jak za starejch časů. Jít na pivo dneska už není pro každýho. Levnější je nakoupit pivo v plastu v obchoďáku a vylejt ho doma.

  • Mám ji jako z praku a cítím v duši jízlivost.

  • Dětem začíná škola. Škoda, že jim nikdo z politiků neřekne pravdu, co je v životě čeká. Většina školáků chce žít v iluzi, že svět je krásný místo jako na sociálních sítích, ale nikdo jim neřekne do očí krutou pravdu. Offline svět není hezký, většina dětských snů skončí v říši smutku, protože lesy, pralesy, oceány a velryby prostě zachránit nelze. Většině dívek bude ještě nějaký čas trvat, než zjistí, že je lepší mít chlapa, který je hodný, nemlátí ji, chodí pravidelně do práce a jenž výplatu neprochlastá a neprofetuje. Není důležitý chlap, který říká tisíce slov pod vlivem LSD, je důležitý míň mluvit, míň slibovat a hypotéku splácet. Většině chlapců bude ještě dlouho trvat, než pochopí, že není nutné mít vedle sebe sexuální mašinu s plastovejma kozama, nafouklou držkou a instagramem plným lechtivých fotek se stovkami sledujících. Většině chlapců bude trvat, než zjistí, že nejlepší je hodná ženská, která sice nemusí vypadat jako vyretušovaná modelka z internetu, ale jenž chodí do práce, neprochlastá majlant a nerozprodá vybavení domácnosti. To ale těm malejm zmrdům nikdo neřekne. Lidi chtějí žít ve lži a iluzi.

  • Miloš Zeman byl strašit děti ve škole. Naštěstí letos naposledy.

  • Obžalovaný poslanec Babiš v televizi právě mele nějaký hovna o zkurumpovaný pětikoalici. Pokrytec Babiš by taky vážně potřeboval rozbít držku.

  • Začíná zase milostivý léto. Smažky, gambleři a finanční negramoti mají opět možnost se zbavit dluhů, do kterých se dostali vlastním přičiněním. Ti ostatní se mohou jen dívat, že žít s dluhy na dluh se vlastně vyplatí.

  • Nasrat kundy, nablít vám na hlavy.