deštíček

** update 15:07 už mě Internety pěkně serou. měl bych dělat něco jinýho, než pracovat s počítačem u internetu. kdyby aspoň zavolal nějakej zkurvenej zákazník, že má nějakej malej zkurvenej problém, kde bych mu poradit, aby restartoval windows...

nicméně v pondělí jsem na schůzce u zákoše vyřešil downgradem office365 jejich problém s outlookem a keriem. měli k dispozici návod v angličtině, velmi jednoduchej návod, ale stejně sem musel první snížení verze udělat sám.

včera byli v praze nějaký imagine dragons. nejdřív sem myslel, že jsou to účastníci nějaký cosplay soutěže o nejlepší převlek za draka ze Hry o trůny a voni jsou to nějaký popíkáři, na který se stojí fronty.

======

** update 14:21 venku furt chčije. snad přestane chcát, až půjdu domů. tahle republika je plná vychcanejch lidí, kteří rádi chčijou na hlavu svým spoluobčanům. vychcaný Bože, pošli už Miloše Zemana do pekla.

======

** update 10:35 přihlásil sem se přes zoom na registrovaný seminář. pustím, přihlásím se a divím se, proč vidím kromě sebe jen nějaký dva lidi a mám k tomu zapnutej mikrofon. než sem se stačil zorientovat, byl jsem vyhozem a přišla mi zpráva ze zoomu, že seminář je přesunutej na jinej link. říkám si "wtf" a koukám do pošty, nic, kouknu do spamu a vidím ze včerejška email s nápisem "důležité", že seminář je z technickejch důvodů přesunut. ok, všechno tedy v pořádku.

chčije, chčije a chčije. o půlnoci ještě nechcalo, ale když sem se vracel z venčení, viděl jsem projet dva autobusy s nápisem "we stand with ukraine". tak si říkám zase klasicky "wtf", protože uvnitř autobusů bylo plno lidí. a pak mi to došlo, praha v noci převáží z hlavního nádraží do stanovýho tábora v malešicích maďarský cikány, kteří utekli před válkou na ukrajině. dobře to orbán vymyslel, jak se zbavit svých nevoličů.