bubáci

** update 15:34 tyvle, v usa nějakej magor vystřílí školu a zase celej českej internet řeší domácí vyzbrojování. já jsem stále přesvědčen o tom, že není normální, aby byly běžný domácnosti vyzbrojený pistolema a puškama.

======

** update 13:47 mám za sebou poslední dnešní telefonát. zítra je u zákazníka velká elektrická revize, takže jsem musel řešit, jestli budou chtít vypnout celou serverovnu nebo ne. zatím to vypadá, že se nic vypínat nebude.

věřím, že jde lidstvo do prdele a taky musím uznat, že to japoncovi hodně sluší. Japonec utratil statisíce, aby vypadal jako kolie.

======

** update 13:09 já bych s těch dyzajnovejch týpků fakt blil. stojím ve frontě na žrádlo, předemnou jeden kníráč s nakrouceným knírem, jakoby právě utekl od barbera, za ním zmalovanej týpek od hlavy až k patě, neuvěřitelně vysmátý, ale když mělo dojít na placení, tak každej z nich snad deset minut lovil peníze. tyvle, to je fakt problém si peníze připravit předem a nezdržovat?

======

** update 11:04 dneska mám náladu takovou pěkně z prdele. nic se mi nechce, nejraději bych se na všechno vysral a nic neřešil. dneska bych chtěl pít a hulit trávu od rána, nic nedělat a nic neorganizovat. možná to bude tím, že se mi na prdeli udělal jebák jako prase.