kalba důchodců

** update 10:05 včera sem byl s důchodcema na koncertě pro mladý a musím si prostě přiznat, že mladej už nejsem a moje mládí je spíš v hajzlu. Ano, móda mladých je dost debilní, viděl jsem pár kníráčů ve stylu sedmdesátkových pornoherců, pak dívky ve velmi asexuálních oblecích po babičkách a každej čuměl do telefonu místo, aby se věnoval koncertu nebo partě kámošů. K čemu je sledovat život skrz čočku laciného mobilního telefonu? No, takže sem vypil pár nealkoholických a jedno pivo s alkoholem.

vedro

** update 14:37 zjišťuju, že Internet je plný debilů, který si dělají selfíčka po očkování. Výroba selfie je debilní úchylka a ještě úchylnější je nahrávat gigabajty selfíček na Internet. Kurva proč se každej debil musí chlubit tím, že dostal injekci? Já ji dostal taky a žádný selfíčko sem si neudělal.

======

** update 13:33 včera sem byl v hospodě a docela si užil. dneska sem musel řešit zkurvený klíče v zámku a zbytek dopoledne prací nad svj. konečně mi dorazila zpráva o hospodaření.

Měsíc od hradní piety s pivními kelímky. Kameníci stále čistí dlažbu. jsem přesvědčem o tom, že Miloš Zeman má své místo v pekle předplacený.

spd hovno

** update 10:35 včera večer sme konfigurovali novou tiskárnu. jako pěkná hračka od epsonu. do domu nějaký dement přinesl balík s SPD novinama plných Okamurových předvolebních sraček. Osobně myslím, že by ten cizák z asie měl držet hubu a zůstat zalezlý v prdeli.

dobytek nábytek

** update 14:17 přišlo mi oficiální oznámení, že od zítra končí homeoffice a musíme se vrátit na pracoviště. z jedný strany sem docela rád. kolega mi dneska v práci poradil, že jako správný chatař bych měl mít na chatě náhradní záslepky na díry po vodovodních bateriích, čímž si ušetřím problémy. má pravdu, takže sem si skáknul k instalatérovi pro pár kousků.

======

** update 10:31 včera sem až do 23h skládal a stavěl nábytek. ruce a tělo mě bolí ještě teď v práci. Venku je vedro a já se těším na prázdniny, až mi začne dovolená.

vedro

** update 13:29 pohotovost skončila, přivezli nějakej nábytek, kterej budu muset večer složit a pořád mě sere Babiš se Zemanem.

úklid

** update 22:28 dopoledne v obi pro sprchovou baterii a odpoledne sem uklízel jak mourovatej. fakt už byt volal pomoc. město ožívá, lidí v nákupáku jako sraček. jo a spravil sem si lampičku, tak sem zvědavej, jak dlouho oprava vydrží a jestli mě nezabije.

babiš je zmrd

** update 09:10 včera sem příliš svět zpráv z česka nesledoval, protože sem oživoval na bytě internet, stavěl pracovní stůl, přenášel krabice a vůbec dělal různý demence spojený se stěhováním. taky sem se solidně naběhal z jednoho konce bytu na druhej a celkem mě z toho bolej nohy.
když sem si však večer sednul ke zprávám, viděl jsem solidní prasečák z dílny agenta STB Andreje Babiše. Neuvěřitelná prasácká diskuse z níž jsem naštěstí díky český televizi viděl jen to méně bolestivé. Zmrd Babiš musí skončit a jestli jeho kariéru národ neukončí, tak mu není pomoci. Fakt strašlivej hnůj po 32letech od Sametu, kdy demokracie v republice zvítězila a čínští komunisti zase rozjezdili studenty tanky. komunismus je svinstvo a každý, kdo ho propaguje, by měl jednoduše skončit.

tramvaje

** update 18:48 tyvle, konečně se někdo odvážil říct nahlas, že Zeman je naprosto tragická figura současných dějin a chová se jako vychlastanej pičus.

Zahraniční výbor Senátu se usnesl, že prezident Zeman není schopen vykonávat funkci.

======

** update 15:15 Policisté v Praze zachránili ženu, která visela za nohu z okna. Vypadla při plašení holubů. naprosto nechápu, jak lze při plašení holubů vypadnout z okna. asi se musej plašit nohama nebo já nevim... tyvle.

======

** update 11:54 jo a ještě mám pocit, že dochází k plíživému zdražovaní nejen potravinářských surovin. Náklady na rekonstrukce rostou, dneska sem za snídani zaplatil 71Kč, přestože ještě minulý týden jsem za to samé dával 57Kč. To nebude náhoda, že stát je ekonomicky v píči.

======

** update 11:11 dneska sem jel zase do práce. příští tejden sranda končí a pokud sem to z rozhovoru se šéfem pochopil dobře, vrátíme se do kanceláře. v podstatě většina z nás bude mít 3 týdny od prvního očkování, který z nějakých záhadných důvodu uznala vláda zkurvence Babiše jako za dostačující a ochranu poskytující.
Cesta tramvají do práce byla otravná, jezdí jenom číslo 16 a bude jezdit asi zkurveně dlouho. Dostal jsem odpověď od nějakýho kokota z Ropidu, kterýmu padl na stůl můj email se stížností ohledně rušení tramvajových spojů. Rozsáhlá odpověď mě příliš nepotěšila, protože to byla snůška blábolů a argumentování neexistujícími tramvajovými linkami. Ten kokot mi normálně napsal, že v roce 2024 se pokusí zamyslet nad úpravami spojů, protože bude dostavěná linka přes Václavský náměstí od Muzea na Můstek a tramvajová linka na Sídliště Malešice.
Mě to docela nasralo, takže sem dneska napsal email, ve které jsem sdělil, že mě jejich argumantace linkami, z nichž nestojí ani centimetr kolejí, příliš neuspokojila a považuju to lež. Vždyť tramvajový spoj na sídliště Malešice slibovali už bolševici, dodnes stojí naprostý hovno a nevěřím, že během tří následujích let dokážou trať přes Václavák a do Malešic postavit. Fakt debilní příběh mi z Ropidu napsali a spokojen sem s nim nebyl.

Muž slepě plnil pokyny po telefonu. Vzal úvěr, vybral peníze a vložil je do kryptoměn. být debil není trestný a za lidskou hloupost aplikovaná kryptografie ve světě kryptoměn fakt nemůže.

den dětí

** update 15:54 dneska mají děti svátek a já nevím co s tím. pedofil nejsem, takže asi nic slavit nebudu.

pošuk steven

** update 09:39 o víkendu sem byl na vejletě mimo prahu. dneska mi začíná pohotovost a sere mě to. už bych chtěl dovolenou.

Steven Seagal vstoupil do strany Spravedlivé Rusko. Steven se definitivně zbláznil :D