řsd

** update 13:06 no, když přecházím frekventovanou silnici na přechodu pro chodce, vždy před sebou pouštím mladý holky, rodiče s dětmi a důchodce, protože mám jistotu, že to řidiči snad ubrzdí. Sám chlap na přechodu moc neznamená.

======

** update 11:22 tyvle Dáda zase řídila káru úplně na mrdky. Nehoda Patrasové a Slováčka: Dáda se po nehodě zhroutila na zem!

======

** update 10:39 venku je pěknej pařák, asi bude chcát. poslouchám ministra školství Gazdíka, který vyměnil ředitelku Cermatu. Tyvle, Cermat a státní maturity měli dávno zrušit, utratilo se v tom fakt hodně miliard a vznikl akorát školní chaos. Jsem rád, že jsem ještě dělal klasickou staročeskou komisní maturitu.

Ředitelství silnic a dálnic se z údajně útoku ransomwaru bude vzpamatovávat měsíce. Já se nesměju, já jenom vím, že s nástupem Babiše a mluvících hlav Karla s Havlíčkem šla investice do IT na ŘSD do píče. To je takový to, když Babiš neumí používat ani email a když si myslí, že IT je jenom tunel na peníze. To je takový to, když ořežete povinnosti externích profesionálů a najmete tlustý hochy, kteří furt žerou a lidi v kancelářích mají v píči. To je takový to, když si každý vedoucí, náměstek, ředitel a jiný debil s funkcí myslí, že když má funkci, tak musí nutně mít i práva admina aspoň na lokále nebo ve svý lokalitě a nevysvětlíte mu, že ty práva nepotřebuje. On má funkci, tak musí být i admin.