černýpyvo

** update 21:21 premiér Fiala ve svým proslovu řekl, co všichni už tak nějak tušíte. Líp nebude, spíš bude ještě hůř. Do pyče, aspoň, že mluvil srozumitelně a česky.

======

** update 11:35 považuji za úchylný, když rodiče celý byt vyzdobí fotografiemi svých malých dětí. Ještě morbidnější je, když rodič fotkami dětí vyzdobí kancelář na pracovišti.

======

** update 10:49 podle diskusí na internetu to vypadá, že se blíží konec roku a s ním i vysvědčení. rodičové se vzájemně utěšují, že nevadí, když má někdo na vysvědčení trojky a čtyřky, že i s mizernými výsledky na škole se můžete stát úspěšným podnikatelem nebo skvělým podvodníkem. nicméně jsem přesvědčen, že generace mých vrstevníků školství pěkně zkurvila. to je samá potřeba s harantama diskutovat, dělat jim život a vzdělání snažší, vymýšlet pro ně různý debilní alternativní školství, bojovat proti šikaně, aby se nic z toho nepovedlo, protože malý zmrdi školou povinní se kvůli svým rodičům šikanovat nepřestanou. akorát už se vzájemně nezavírají na hodinu ruštiny do skříní, ale terorizujou se hlavně psychicky na sociálních sítích. no jenže realita je taková, že tlustý děti místo aby zhubly a nebo si udělaly z vlastní postavy prdel, tak se raději snažej zabít a rodiče je musí ládovat práškama pro potlačení psychiky.

======

** update 09:55 včera sme byli na pívu s takovým sympatickým párem. oba pracující, nehulící, úplně normální slušný lidi, který vědí o životě v undergroundu asi nejspíš velký prd. nicméně pěkně sme se nažrali, já se zřídil polotmavým pivem a zjistil sem, že když sem pod vlivem, tak mě příliš nebolí zkurvený záda.
dneska ráno sem čekal na tramvaj, ale ta podělaná šestnáctka nepřijela, takže sem jel jinou tramvají na metro. mám takovou divnou chuť být velmi jízlivý, když vidím hovna, který zase lidi řeší po Internetech. Přiznám se, že bych byl teď asi rád, kdyby do Země narazila nějaká větší planetka a vyhubila většinu života na povrchu, pod povrchem a i ve vodě.