životní změny

** update 15:50 Pneumatické kladivo bylo nahraženo vrtačkou. Pánové makaj na novejch hajzlech jak mourovatý, ale kurva ten prach a rámus. To by se jeden posral.

Mám v hlavě slušnej guláš a snažim se ho nemíchat. Ne že bych neměl svoje chyby a neuvědomoval si svoje viny, ale furt nevim co bysme spolu dál dělali, moje vize zkusit ušetřit na auto nebo na něco jinýho prostě neuspěla a co bych pak dělal? Chodil do práce, trpělivě byl půl roku sám a zbylejch půl roku bysme se furt hádali, protože její režim by byl zcela rozdílný od mého. Myslím, že měla pravdu, že bychom byli jako brácha se segrou což fakt nemá smysl. Navíc hádat se, kdo koho opustil...

======

** update 12:55 Měním život. Minimálně teďka probíhá převod SIPO a pojistky na moje jméno. Sraní. Upřímně se spíš těšim, až tenhle chaos skončí a budu se moci pořádně zamyslet nad tím co dál. S hypotékou toho moc ještě pár let nenadělám a při tom všem dobrym a špatnym co sme prožili mám furt pocit, že sme udělali dobře, já bych prostě neustoupil svým představám o budoucnosti a Iv taky ne. Myslim, že vaz nám zlomila hypotéka a závazky, který požírají většinu příjmů, protože sme naprosto netušili co takovej závazek obnáší a hlavně ty výjezdy do německa, ty měly bejt jen a pouze o penězích a zisku. Myslim, že nastane-li taková situace někdy v budoucnu, budu rozhodne proti. Bůh ví jaký by to bylo, kdyby ryby mluvily.