úterý

** update 22:50 hm, po přečtení další kapitoly svý sračky, sem si pustil černobyl, zapálil brko a plnej zoufalství sledoval sovětskou politiku, která se nejspíš dodneška nezměnila. evropa byla fakt krůček od totálního vymazání a teď sme tu nemuseli bejt. někdy kolem půl desátý někdo klepe na dveře a já si říkám "kurva, soused má chlastací, ten nikdy nezvoní". tak zařvu svoje oblíbený "kurvááá momééént", rychle se oblíkám do tepláků, protože sem byl skoro nahej a do toho zvonek. to už mi bylo divný, tak řvu "kunda dopiče kurváá moméént", pes řve a já se ani nedívám do kukátka a otevírám vstup do bytu. pičo, tam stojej dva fízlové v plný polní, mě hlavou probělo "wtf" a pak zaregistruju třetího chlapa s boxem na nářadí a nájemkyni bytu s dcerou. tak čumim jako kokot a paní mi říká, že si zapomněla klíče a nemá číslo na majitele. já ji řeknu moment a ve vší slušnosti najdu kontakt. pak zámečník pod policejním dohledem, teda snad to byli praví fízli, odvrtal zámek, vpustil mařku domů a vložil novou vložku. kurva večer.

======

** update 14:30 dneska sme tvrdě pracovali. museli sme se podívat jakejma diskama jsou osazený naše hpe servery a jeden prastarý qnap. pro oběd sem si byl v asijským bistru a teď čekám, až kolega odsouhlasí nákup ssd disků.

Ani prokremelské, ani pročínské. Šedá zóna dezinformačních webů v Česku má statisíce čtenářů. Jo, tyhle alternativní a debilně necenzurovaný weby mají neskutečnou oblibu. Já si to dávám do souvislosti s tím, že čím větší debil, tím větší inklinace k lživým článkům a průser je, že v marastu alternativních sraček se topí i prezidentská kancelář a podle toho to vypadá.

Zásah šípy přímo do srdce. Tajemný případ, který šokoval Pasov, má už pět obětí. členové rytířského spolku.... pičo.