záda

** update 22:42 večer sem zabil dohráním quake. dokonce sem si i po těch letech pomatoval závěrečnou fintu, jak zabít zmrda.

‚Do vězení nebo na psychiatrii.‘ Zeman odsoudil radního z ODS Langa, který vyzýval k jeho zabití. to je matroš tenhle zmrd miloš zeman. krypl, který hlásá sračky o hubení novinářů odsuzuje člověka, který řekl, že je potřeba zemana zabít. oba dva sou dementi a vypovídá to o stavu země.

======

** update 22:57 takže včera sem se sehnul v práci pro krabici, křuplo mi v zádech a přestala mě bolet hlava s krkem. potom sem se fakt kurevsky dobře vysral a to sem myslel, že už se nikdy v životě dobře nevyseru. v hospodě bylo fajn, žral sem řízek, pil pivo a dostal tři malý panáky zacapy. domů sem přijel tak akorát a dnes suprově zaspal. devítihodinovej neuvěřitelnej spánek.
během včerejšího odpoledního venčení čokla sem měl docela vtipnej zážitek. v praze funguje docela dost vyběračů odpadních kontejnerů. jsou to lidé s kárkami, kteří poctivě obcházejí rajón a kontrolujou odpadní nádoby, jestli se jim něco nemůže hodit. většinou jde o potraviny, papír a kovy. Proti těmhle lidem naprosto nic nemám, je to relativně slušná práce a určitě dá práci obejít kontejnery v okolí. Jenže včera jdu kolem našich popelnic na papír a plasty, když tu vidím, jak zastavuje auto s libereckou espézétkou, z něj vyskakuje taková postarší tlustá bloncka se dvěma cikánama a hned jim diktovala, že jeden má vlízt do kontejneru na papir a druhej skládat vybraný knížky s novinana do kufru auta. No to mi přišlo jako solidní drzost, protože jedna věc je, když vyběrači kradou papír poctivě do kárek a chodí k tomu pěšky a věc druhá, když si nějaký tlustá bloncka najme cikány a vykrádají kontejnery tak nějak průmyslově. protože navíc nesnáším tlustý vychcaný bloncky, tak sem ji požádal, aby mi vysvětlila, jak mohla dostat v liberci povolení na vykrádání odpadů v praze a proč si nevezme kárku jako jiní slušní houmlesáci. no ta kunda začala na cikány křičet, že tady nebude a že jede pryč, cikáni něco blábolili, že se snad neposerou z nějakýho čůráka, tak sem šel blíž, bába naskočila do auta, nastartovala, cikáni začali mlátit do střechy auta, že takhle ne, ale jak se rozjela, tak raději naskočili a zmizeli za rohem. to bych se posral.