vočko

** update 21:37 No, viděli sme se deset minut a šlo to zase do hádky a nesmyslný dohadovačky typu kdo má víc kamarádů. Ne, to fakt nemá smysl.

Kotel drží a neteče zatim. Vypadá to na dobře odvedenou práci. Vzal si za dvě hodiny dva litry. litr za výjezd a zbytek práce a dvě součástky. (rozumněj těsnění a nějakej ventilek) Jo, praha rulez.

======

** update 14:05 Tak sem si skáknul včera k vočku, i když sem se snažil přijít brzo, Toby se zase zechcal, ale nakousáno už nebylo, to vypadá, že pochopil a budu ho hlídat, než si Iv přestěhuje věci, což bude o vejkendu. Prostě je to škoda jak to dopadlo, ale abych parafrázoval hlášku z komentářů: "je nesmysl stavět na starý cestě nový koleje, protože dva vlaky po jedný koleji fakt jet nemůžou."

Většina to tak nějak tušila, přeci jen tyhle facebooky, na kterých zabíjí čas tolik lidí, umožňují šíření drbů nadsvětelnou rychlostí. Sem taky rád, že mě nebude na fejsíku už nikdo rozebírat. Rozebírám se rád sám, když už mám exhibovat na těch internetech.

skáknu si objednat pizzu, přišel hlad.

Ráno dorazil týpek na kotel, no strávil na něm dvě hodiny, protože furt od někad chcala voda. Dal mi přednášku, že na tyhle modely ještě jsou náhradní díly, tak v něm vyměnil nějaký dva kusy železa, vyčistil a prej to mám hlídat, kdyby náhodou z ventilu začla chcát voda.

Do práce dneska řemeslníci nepřišli, protože jim nepřijel typ co dělá instalatéřinu, v pátek prej nemakaj, tak až v pondělí. I když pravda, teďka se tady motá nějakej chlap, co vypadá jako jejich nadřízenej a je nějakej mírně nasranej, protože něco neudělali. No, jejich boj, ale slyším za stěnou hlášky typu "Von je úplně blbej."

Fakt se těšim až přijdu domů a lehnu si, sem vyčerpanej.