napětí

** update 22:18 tyvle, koukal sem na zprávy a celý to posraný Babišovo hnutí včetně jeho nechutně křivý osoby mě pěkně sere. Kdyby měl bejt Babiš vojenskej vůdce, tak všechno prosere a ještě spáchá vlastizradu, aby si zachránil krk.

======

** update 13:57 nikdy mě nepřestane bavit rachot, když k nám do kanclu vtrhne někdo z vyššího patra. prostě legrace.

======

** update 11:20 tyvle, prostě vyhrabáno. kolega se rozčílil, že haranti furt nechoděj do školy. já sem mu na to řek, že neděláme ve fabrice u pásu a máme spíš hovno co na práci, než nějakou reálnou každodenní šichtu, může tak zůstat s děckem doma a učit se s ním, jako to dělá kolega epidemiolog. no dostal věru záchvat, že ničemu nerozumím, protože nemám děti. no fakt tomu moc nerozumím, protože do práce jezdil i loni v době kompletní uzávěry a ani teď se nijak nepředřem. Není problém zůstat s manželkou a dětma doma. Do toho se přidal druhej kolega, ten má teďka svý první dítě, který si pověsil na zeď v podobě kalendáře. V práci sleduje filmy nebo sedí u facebooku, občas udělá pár kliků ve windows, ale musel se přidat s chytrejma radama. Vždycky mě překvapí, že nejvíc výmluv maj lidi, který by je vlastně mít nemuseli.
Podobnou logiku sem zažil minulej tejden na poradě, kdy mi paní jednatelka vysvětlila, že vedení není až tak debilní a všímá si zvláštních náhod, když pan epiedemiolog vyhlásí poradu na termín, ve kterým nic nemáme a pak si další kolega úplně náhodo do toho termínu dá schůzku u klienta, aby nemusel na poradu, i kduž tu schůzku si mohl naplánovat na kdykoliv jindy v týdnu. Mě fakt někdy tyhle očividný demence unavujou, protože výsledkem je, že na hajzlu dojde mejdlo nebo papírový utěrky a borci jsou kolem toho chodit tři dny, bez toho, aby mejdlo nebo papíry doplnili.