vopička

** update 22:13 Konečně večer. Venku je pařáček a zítra přijde pátek. V tývce jede nějakej dokument o kimovi z koreje a já sem rád, že dnešní den končí.

======

** update 12:21 Mám tradiční čtvrteční opičku. Vim zcela bezpečně, že mě hlava bolí z piva a z toho, že sem večer nic nežral. Horší by bylo, kdyby mě hlava bolela z kundy, ale včerejší akce proběhla bez kund nebo si aspoň žádnou nepomatuju, takže jestli nějaký byly, nestály za pozornost. Ráno sem si pospal a jediná samice, která na mě po probuzení čuměla, byla moje fena, jak říkavala bejvalka "čokl, kterýho sem si vymrdal". Já už taky vím, že je debilita mrdat kundu, která se mnou vyjebávala a současně dokázala po několik měsíců chodit kolem mě a tvářit se, že jako žádnej pronajatej byt nemá. A to dvakrát po sobě. Zkurvený blbý vysmažený krávy z rodin, kde role otce byla sprostý slovo.

Takže sem dneska odložil všechno na zejtra a ještě mě sere čůrák ze suterénu, protože se nějak pohádal s řemeslníkama, což je mi úplně u prdele a musel mi tím včera před odchodem zasrat hlavu. pičo, furt ještě nevim, jestli dobře chápe, že si koupil sklep a ne byt. brzo se bude prodávat druhej suteréní byt, tak sem zvědavej jestli se najde nějakej další debil, kterej bude chtít žít ve sklepě. Já bych takovej byt koupil jenom jako investiční a nastěhoval do něj nějaký lidi, kterejm život ve sklepě vadit nebude. studenty, ukrajince, vietnamce a tak. prostě ten typ lidí, kterej dokáže nasrat celej barák.